320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

jutukas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jutukas

    Selline probleem jutukaga (ma ei tea, kas ainult mul, või teistel ka), aga mina igatahes sinna sisse ei saa - võttes lahti jutuka alt "Sisene #Soccernetti" (või mis iganes seal kirjas on), siis tuleb jutuka aken ilusti lahti, aga aknas pole nagu midagi - ainult hall taust. Ja see ei ole mul mitte ainult enda koduarvutiga.Äkki keegi oskab asjalikku nõu anda?
    Jube Tige Kala

    #2
    Ehk on Sul lihtsalt kanalid kinni keeratud. Suhtkoht paljud asutused/ettevõtted/koolid teevad niimoodi :-)

    Kommentaar


      #3
      Tõmba omale mirc, see on abiks. Mul ei lähe ka sealt- #Soccernetti.
      mirc on ka tunduvalt mugavam. Alguses võivad küll settingutes probleemid tekkida, aga juhend peaks olema üleval sealsamas, kus sisene#Soccernetti on.
      Proovi.
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        mirc nul millegipärast ei tööta. Ja kodus ma ju ometi oma kanaleid pole kinni keeranud, TTÜ-s sain kanagu veel kaks nädalat tagasi ilusti jutukasse. Kodus on mul üldse nii, et vahel harva saan joinida, enamasti mitte.
        Jube Tige Kala

        Kommentaar


          #5
          Jutukaga seonduvate probleemide korral võib näiteks teha järgmisi asju:

          1) tõmmata mirc (www.mirc.ee) ja siis lugeda www.soccernet.ee lehel olevat kirjeldust sellest, kuidas mirciga jutukasse saab.

          2) kasutada mõnd javaakent, nagu näiteks www.soccernet.ee lehel olevat.

          3) juhul, kui www.soccernet.ee lehel toimiv link ei tööta, siis on abiks wiinerit süüdistada

          4) #soccernet jutukasse saab ka veel kasutadest teiste jutukate javaaknaid, näiteks www.jutukas.ee. Leidub ka teisi javaaknaid.

          5) Enne jutukasse sisenemist oleks kasulik tutvuda REEGLITE osaga.

          Kommentaar


            #6
            Orginally posted by Miq

            Selline probleem jutukaga (ma ei tea, kas ainult mul, või teistel ka), aga mina igatahes sinna sisse ei saa - võttes lahti jutuka alt "Sisene #Soccernetti" (või mis iganes seal kirjas on), siis tuleb jutuka aken ilusti lahti, aga aknas pole nagu midagi - ainult hall taust. Ja see ei ole mul mitte ainult enda koduarvutiga.Äkki keegi oskab asjalikku nõu anda?
            Tra mul sama kepp.Keegi teist seal(drrrn või smutov= võiksite selle korda teha.Vaikselt hakkab asi närvidele käima.
            Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

            Kommentaar


              #7
              Inimesed muutavad juba närviliseks. Äkki teete siis selle jama korda?
              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

              Kommentaar


                #8
                Varsti hakkab nalja saama!!!

                Just nimelt hakkab saama,kui keegi seda jutuka probleemi ei lahenda.Miq kirjutas eespool täpsemalt milles probleem seisneb.See jama sai alguse mul mingi kuu aega tagasi.Alul arvasin ,et Esesti Telefonis on viga,aga võta näpust.Käisid kontrollisid liinid üle ja ütlesid,et liinid on OK!kui nüüd sama murega tuli välja Miq,otsustasin ka kurja häält teha.Samas ei imesta ka üldse,kui jutukas vastutab probleemide eest 15 aastane.

                Sõnaga,kui probleemi ei lahendata lähi päevade jooksul on oodata minu poolt PRETSEDENDITUT AVALDUST.Sellise avaldusega pole siin keegi veel esinenud .Aga eks ma olengi selle poolest tuntud,et loon igasuguseid pretsedente.
                Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                Kommentaar


                  #9
                  Kallis Kolmteist,

                  härra Darren seletas siinsamas teema all, mida peab tegema, et jutukasse sisse saada. Põhimõtteliselt pakkus ta välja kolm võimalust:
                  1) mIRC
                  2) Soccernet.ee javaaken
                  3) www.jutukas.ee javaaken, kust peaks ka saama Soccerneti jutukaga ühineda.

                  Tänan.

                  PS. Kui jama on, siis süüdistage wiinerit, meie Darreniga oleme väikesed ja nõrgukesed
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    #10
                    no ma ei tea.. chekkige miskeid browseri settinguid vms.. minul töötab nagu kellavärk > screenshot < @ 20:20 01.10.2001
                    ei saa midagi ette ka võtta kui probleemi nagu ei olegi ju...
                    ..ja need kellel on probleem jutukasse sisse saamisega - kontrollige kas teil ei tööta java ka mõne teise Ircworldis asuva jututoaga (ntx. #Sky), sest kui nii, siis võite kindlad olla, et viga pole mitte Meis, vaid Teis

                    Kommentaar


                      #11
                      no maei tea, kas te tegite midagi või mitte, aga mul juba 3-ndat päevakõik ilusti korras.
                      Jube Tige Kala

                      Kommentaar


                        #12
                        ei teinud me midagi...

                        Kommentaar


                          #13
                          Orginally posted by wiiner

                          ei teinud me midagi...
                          Sellisel juhul - ELAGU PÄKAPIKUD!
                          Jube Tige Kala

                          Kommentaar


                            #14
                            Naljakas või mitte aga ka minul esines java-junniga samad probleemid, mida Miq ja 13 kirjeldasid. Aga nüüd on jälle kõik isenenesest korda läinud. Veider.

                            Kommentaar


                              #15
                              Mega IRW!!!

                              Ka mul oli peale mölisemist asi korras nagu võluväel.
                              Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                              Kommentaar

                              Working...
                              X