PDA

View Full Version : FC Kakumäe

Leheküljed : [1] 2

kqjanno
26.10.03, 17:01
siia võite kirjutada kõike mis puudutab FC Kakumäe-d,anda informatsiooni edasi ,küsida midagi või mida iganes......

kqjanno
26.10.03, 17:04
27.10 kell 20:00 wismari staadionil JK Minevik-FC Kakumäe Kõikidel kohale tulla:õnnelik:

beastie
26.10.03, 17:08
tuleks siis võimaluse korral järgmisesse trenni, kui selgub millal toimub siis võiksite siia üles riputada

kqjanno
26.10.03, 17:14
selgub esmaspäeval peale mängu siis riputan siia ülesse

U2
26.10.03, 17:22
Tuleval Reedel kell 18.00 peab Fc Kakumäe korduskohtumise Fc Lagunega Väike-Õismäe gümnaasiumi väljakul.

Neth
26.10.03, 17:36
Meil ju üx värav puudu ja väikeste väravatega on suts kahtlane mängida.

kqjanno
26.10.03, 17:36
eelmise mängu FC Lagune-ga võitsime 6-3 (lõpp läks ainult pimedaks ära)

kqjanno
26.10.03, 17:48
Teisipäevaks pidi Väike-õismäe staadionil uus ärav toodama ag kui ei siis peab vist väikestega kahjux:(

Neth
26.10.03, 19:40
Kle kas teil see mäng homme ikka toimub? Kui toimub, siis võix vaatama tulla.

kqjanno
26.10.03, 19:44
toimub,toimub!! tule vaatama (ole ikke meie poolt):D

kqjanno
27.10.03, 08:01
tänasiis mäng JK Minevik-FC Kakumäe kell 20:00 wismari staadionil.KÕIK KOHALE ....

Tihane
27.10.03, 08:39
Originally posted by kqjanno

tänasiis mäng JK Minevik-FC Kakumäe kell 20:00 wismari staadionil.KÕIK KOHALE ....

kas kohapeal teed ja tekke ka pakutakse :D?

kqjanno
27.10.03, 08:44
Originally posted by Tihane

kas kohapeal teed ja tekke ka pakutakse :D?

tuleb ise kaasa wõtta tundub nii.......päris hea mõte muidu:P

Tihane
27.10.03, 21:54
nunih .. sai siis ära vaadatud .. lõppseisuks jäi 2:2

kakumäe eest lõi ilusa (35lt meetrilt ristnurka pomm) teise värava E. Läänmäe (mängis möödund hooaeg kolmandas ja esimeses liigas).

mineviku eest tegi kaasa tiigrite Sven.

mõlemal poolel oli palju võõrjüngreid .. huvitav, kas sama koosseisuga võistkondi näeme siis ka tuleval hooajal viiendas liigas pallimas?

Silma paistsid kakumäe kiired ääred, Läänmäe, kes tegi konstrueerivat tööd keskväljal. Mineviku poolt pikajuukseline ründaja (kes ka vist mõlemad väravad lõi), Sven poolikus/ründes ning kaitses nr 2 .. nimi läks meelest ära :D

Teed ja tekki oli vähe .. plats oli jääklibu ja exlund täis .. kohtunik tegeles kord mineviku poolt vilistades, kord minevikku juhendades :D

kqjanno
27.10.03, 22:06
ja.........2-2 väga lahe .jah......FC Kakumäel oli ikke 6põhimeest puudu ja järgmine aasta osaleme sellise tiimina:deemon: kohtunik jah oli veidi kahtlane......ja keegi olex võind sooja teed tuua ja tekke:D

kqjanno
27.10.03, 22:08
FC Kakumäe väravad lõid siis Tarmo Väli ja Enn Läänmäe poolaeg 2-1 fc kakumäe juhtis

kqjanno
28.10.03, 07:44
tuleval Reedel 31.10 Väike-õismäe gümn. staadionil kell 18:00 sõprusmäng(kordusmäng) FC Lagune-FC Kakumäe Kõikidel kohale tulla .....ja siis saab sealt informatsiooni trennide kohta.....

Tihane
28.10.03, 08:40

ja.........2-2 väga lahe .jah......FC Kakumäel oli ikke 6põhimeest puudu ja järgmine aasta osaleme sellise tiimina:deemon: kohtunik jah oli veidi kahtlane......ja keegi olex võind sooja teed tuua ja tekke:D

Enn Läänmäe hakkab mängima kakumäes??

kqjanno
28.10.03, 08:41

Enn Läänmäe hakkab mängima kakumäes??
treener mängija ,mis siis

kqjanno
28.10.03, 09:27
yks Jk Mineviku mees ytles et loodetavasti kutsub FC Kakumäe meid wälja,mis arvate millal siis uuesti võiks.......:kaval:

Hunt
28.10.03, 09:42
ole hea ja pea vähe vahet!!!:õnnelik:

kqjanno
28.10.03, 09:44
ok ma sattusin hoogu
:D

Raix
28.10.03, 09:53
Mineviku poolt pikajuukseline ründaja (kes ka vist mõlemad väravad lõi), Sven poolikus/ründes ning kaitses nr 2 .. nimi läks meelest ära :D

kohtunik tegeles kord mineviku poolt vilistades, kord minevikku juhendades :D

kaitse tugisammas peaks Talgre olema, üks kindlamaid Mineviku pallureid! peale eelnimetatute tegi head tööd veel Nahkur!

nn kohtunikust pole vist üldse mõtet rääkida, vilega Mineviku Suur Juht, kes õpetas neid kogu aeg.. :r66m9:

mängu iseenesest on üpris raske kommenteerida, iga viie sekundi tagant käivad vennad käpuli.. :prill3:

Janek
28.10.03, 10:02
Äkki jätaks selle kohtuniku rahule, tegemist oli sõprusmänguga, kus tulemusel polnud mitte mingit tähtsust ja ei käinud see vähene vile mitte kuidagi moodi ühe või teise poole kasuks.

Hunt
28.10.03, 10:06
janekilt õige suhtumine! Muide tuletax meelde Kakumäe mängijatele nende koduvilesid. näitex lagune mängu ajal!

kqjanno
28.10.03, 10:08
Originally posted by Hunt

janekilt õige suhtumine! Muide tuletax meelde Kakumäe mängijatele nende koduvilesid. näitex lagune mängu ajal!
jah.......siis nagu polnudki vilet:D

griller
28.10.03, 12:53
kes lõid väravad Mineviku poolelt?

U2
28.10.03, 13:33
Seda ei oska öelda.Mingi pikkade juustega tüüp lõi.Ma usun et Janek teab äkki paremini.

U2
29.10.03, 12:53
Fc Kakumäe trennid hakkavad edaspidi toimuma laupäeviti kell 9.00 Wismari Kilehallis.Igalühel paluks kaasa võtta 30 eeki

-Loom-
29.10.03, 18:47

jah.......siis nagu polnudki vilet:D

vile oli!! aga vile oli aint siis kui meie tegime vea:oih:
ma olin kaheldavas suluseisus ning kohtunik ei vilistanud. l2xin palliga edasi ja siis yx kakum2e m2ngija kisas, et suluseis, j2rsku oh imet:viha: kohtunik 2rkas ja vilistas suluseisu:D

Hunt
29.10.03, 21:07
sõpruskohtumistel on vile nii nagu ta on! Aga olen tõesti nõus, et meie mängul see niinimetatud kohtunik uneles mitte ei vaadanud mängu!:kaval:

samas proovix edaspidi neid kohtuniku teemasid vältida:õnnelik:

kqjanno
30.10.03, 08:19
jah.......jätame kohtunikud rahule:idee:

U2
30.10.03, 12:07
Fc kakumäe ja Fc Lagune mängu homme ei toimu.:(

zaz
30.10.03, 12:59
Originally posted by Rui Costa

Fc kakumäe ja Fc Lagune mängu homme ei toimu.:(

Ei tia mix siis?

-Loom-
30.10.03, 17:29
kuna meil sellel ajal v2hesed m2ngijad tallinnas. trenni teeme reedel kyll, kuid m2ng ei vea v2lja. aga kyll m2ngu 2ra teeme, 2rge muretsege:)

kqjanno
02.11.03, 20:30
järgmine trenn on laupäeval kell 2.......siis tuua ka kuu maks 200kr....raha läheb saalide üürimisele ja siis treener tahab ka pappi saada
Paluks hakata nyyd korralikult trennis käima,sest rahvale käib vaikselt pinda et mõned vembud ei viitsi lihtsalt trennis käia ja mõldakse juba nimekirjast maha tõmbamistele

Hunt
03.11.03, 11:07
väga tore! ex siis tulen kui selg kannatab!:kaval:

kqjanno
06.11.03, 12:15
mis on väga hea?............see on jah hea et hakkavad meil hakkavad mingid reeglid ka tekkima

U2
07.11.03, 22:38
Fc Kakumäe ootab oma meeskonda uusi mängijaid.Nii et kellel praegu klubi ei ole saatke mulle privaatsõnum ning lepime kokku trennide aja.

Hunt
08.11.03, 21:12
kas sul endal on juba mingi kogemus??? minul kohe kindlasti ple mingit kogemust!:kaval:

kqjanno
08.11.03, 22:36

Fc Kakumäe ootab oma meeskonda uusi mängijaid.Nii et kellel praegu klubi ei ole saatke mulle privaatsõnum ning lepime kokku trennide aja.Eelistaks inimesi keö on mingi kogemus juba olemas!
kle........tarmol ka polnud mingit liiga kogemust ju..........ja vaata kui hea mängija ta on........nii et kes arvavad et nad ikka oskavad piisavalt,need las pakuvad ennast ega mehi uusi võib ju proovida

kqjanno
08.11.03, 23:45
see teisipäev(11.11)kell18:00.Väike-Õismäe Gümn.väljakul. FC Lagune-FC Kakumäe.Kõik kohale!!!!!!

kqjanno
10.11.03, 09:03

see teisipäev(11.11)kell18:00.Väike-Õismäe Gümn.väljakul. FC Lagune-FC Kakumäe.Kõik kohale!!!!!!
võiksite rahad ka siis ära tuua.......(200kr)praegult on toonud 4inimest:D

Tihane
10.11.03, 09:29

Fc Kakumäe ootab oma meeskonda uusi mängijaid.Nii et kellel praegu klubi ei ole saatke mulle privaatsõnum ning lepime kokku trennide aja.Eelistaks inimesi keö on mingi kogemus juba olemas!
kle........tarmol ka polnud mingit liiga kogemust ju..........ja vaata kui hea mängija ta on........nii et kes arvavad et nad ikka oskavad piisavalt,need las pakuvad ennast ega mehi uusi võib ju proovida

liigamängude kogemust polegi ju nõutud .. nõutud on üleüldist, ehk jalgpalli kogemust.

Ja üleüldse, pole nõutud, vaid eelistatakse vendi, kes on oma elus enne jalgpalli mänginud, mitte talle ei pea esimesed viis trenni reegleid selgitama.

kqjanno
10.11.03, 14:49
[i]Originally posted by Tihane[

liigamängude kogemust polegi ju nõutud .. nõutud on üleüldist, ehk jalgpalli kogemust.

Ja üleüldse, pole nõutud, vaid eelistatakse vendi, kes on oma elus enne jalgpalli mänginud, mitte talle ei pea esimesed viis trenni reegleid selgitama.
ma ei usu eriti et selline wemp tulex ennast pakkuma kes näeb esimest korda palli......

Hunt
11.11.03, 20:46
FC Kakumäe - FC Lagune 2-0 (1-0)

U2
11.11.03, 21:10
Fc Kakumäe väravad lõid kannik,merisalu

kqjanno
12.11.03, 11:23
toon teile nüüd senise Fc Kakumäe statistika:doh:
3mängu (1 JK Minevikuga ja 2 FC Lagunega)
2võitu ja 1viik
Väravate vahe 10-5
FC kakumäe poolt on väravad löönd
T.Väli 4väravat
M.Kannik 2
M.Merisalu 2
E.Läänmäe 1
(yhe värava on keegi veel löönud ag ma ei mäleta)
Kui midagi on valesti või on veel midagi siis tooge täiendusi.....
:lahe:

U2
12.11.03, 20:01
Parandaks väheke!
Tarmo Väli 4
Martti Remy Merisalu 2
Reio Karik 1
Allan Ehasalu 1
Enn Läänmäe 1
Mihkel Kannik 1

kqjanno
12.11.03, 20:06

Parandaks väheke!
Tarmo Väli 4
Martti Remy Merisalu 2
Reio Karik 1
Allan Ehasalu 1
Enn Läänmäe 1
Mihkel Kannik 1
sorry:D

U2
13.11.03, 17:27
Kõigile kakumäe mängijatele ütleks,et järgmine trenn toimub laupäeval kell 12 tiskres.Beastie oled oodatud!

beastie
13.11.03, 17:28
selge

U2
14.11.03, 16:08
Annaks uuesti teada,et mängijad kellel koduklubi puudub või soovivad seda vahetada,tulge end fc kakumäe trenni proovima!Trenn toimub laupäeval kell 12

U2
19.11.03, 17:57
Järgmine trenn toimub kakumäel sellel laupäeval kell 12.Endiselt annaks teada,et otsime mängumehi(soovitatavalt kaitsjaid)

snowman
02.01.04, 16:36
ei noo ... jah ... fc kakumägi ruulib :D ... kas martti ikka treener ve ??:lahe:

kqjanno
02.01.04, 16:50
Originally posted by snowman

ei noo ... jah ... fc kakumägi ruulib :D ... kas martti ikka treener ve ??:lahe:

ee...:oih: ......nu jha..marti un jha meie treener ikke.....

.ja see kah et omme(laupäev)kell 12 on trenn õismäe humanitaar kooli väljakul...

Hunt
03.01.04, 11:11
vähemalt on täna lõbusalt -10 kraadi külma:õnnelik:

kqjanno
03.01.04, 15:35
järgmine trenn jälle homme(pühapäev).....kell 12.......plats oli vähemalt täna väga heas korras.......kes un huvitatud klubiga liitumisest...olete homme oodatud ;)

U2
03.01.04, 16:28
31 jaanuar kell 14.30 metallisti saalis Fc Soccernet-Fc Kakumäe

Alfonso
05.01.04, 08:10
palju soccernet ja lagune jäi ka siis?

kqjanno
05.01.04, 08:36
Originally posted by Alfonso

palju soccernet ja lagune jäi ka siis?

veits valest kohast küsid:doh: ......aga muidu soccernet võitis 2-1 lagunet;)

Alfonso
05.01.04, 10:26
eiei, nimed läksid sassi
fc kakumäe ja soccerneti mäng palju jäi?

duff_K
05.01.04, 12:30
ei ole veel sellist mängu toimund aga varsti tuleb.......või mõtlesid äkki Kuradid-Soccernet see jäi 9-1 soccerile

U2
05.01.04, 18:51
Kakumäe ja Soccerneti mäng alles tulemas jah..Igatahes loodan,et kohale tuleb palju fänne´!;)

ek
05.01.04, 19:49
ootame jah, sinna saali mahubki just ilusasti paar-kolmkümmend inimest ära

kqjanno
05.01.04, 20:02
mina olen kohal:kaval: .....ja veel paar inimest ma loodan......

:kisakõri: ..Kakumäe,Kakumäe:jump1: :r66m7: ..ok ok see aint sõprusmäng ju:silm4:

U2
28.01.04, 20:15
Kõik Kakumäe Fännid siis see laupäev mängu vaatama!Kakumäe siiamaani kaotuseta olnud ja üritame seda traditsiooni ka jätkata!

Hunt
28.01.04, 21:29
sitemal juhul lõpetab FC kakumäe ühe kaotusega. sest sats läheb laiali ning sama teeb ka Futu. Nii et mõni tark poju võib selle teema kohe rõõmuga sulgeda ning põlema panna:)

JESS JÄLLE ÜX KAMP HALEDAID VÄHEM!:kaval:

Refieus
28.01.04, 21:50
Mis siis teil juhtus ka?

U2
28.01.04, 22:08
Nu mis ikka juhtuda võib.Illma sponsoriteta rahalised raskused kergesti tekkima ja nii meil juhtuski!

13
31.01.04, 17:02
Täna peetud sõpruskohtumises Metallisti saalis alistas FC Soccernet FC kakumäe tulemusega 11-10.Täpsemalt saab kohtumisest lugeda täna õhtul aadressil : http://fc.soccernet.ee

mihkelk
31.01.04, 18:18
okei teeme nüüd asja kindlaks... tegelkikult jäi seis 10-10 kuigi ma ei tea miks üks kaukumäe värav ei lugenud :S tegelikult oleks pidand seis olema 11-10 kakumäe kasuks

duff_K
31.01.04, 18:46
ega ikka ei pidanud olema küll......värav jääti lugemata väga lihtsal põhjusel ..... sest tehti viga ja kõik meie mängijad ootasid et pall pannakse paika vot.....ma ei tea kus sa selle kakumäe võidu veel välja kookisid

sicmic
31.01.04, 18:59
Kokkuvõte mängust (http://fc.soccernet.ee/index.php?uID=8). Seejuures on oodatud FC Kakumäe täiendused väravalööjate asjus. See kerge vaidlus siin - eks järgmine kord peame kindlamalt võitma! :õnnelik:

Ärge siis lahku minge, eks ;)

duff_K
31.01.04, 22:37
ei minu arust oli suht viisakas mäng ja võrdne mäng väga kahju et Kakumäega liigas mõõtu ei saa võtta :(

U2
31.01.04, 23:37
Ära ole selles veel nii kindel Duff:kaval:

duff_K
31.01.04, 23:48
kas siis veel on lootust :O? .......väga tore oleks mida rohkem seda uhkem kindlasti tuleks Kakumäe ja Soccerneti vahel väga põnevad mängud......aga tekib küsimus et registreerimis aeg on ju möödas juba või ei :oih: ?

Seal juures tahtsin ka küsida mis Tiigritest saab kas tulevad liigat mängima või ei tule......trenni olen neid soojusehallis ikka näinud tegemas

U2
31.01.04, 23:55
Lootust on kuni esmaspäeva õhtuni.....

sprinter
01.02.04, 10:01
Originally posted by duff_K

kas siis veel on lootust :O? .......väga tore oleks mida rohkem seda uhkem kindlasti tuleks Kakumäe ja Soccerneti vahel väga põnevad mängud......aga tekib küsimus et registreerimis aeg on ju möödas juba või ei :oih: ?

Seal juures tahtsin ka küsida mis Tiigritest saab kas tulevad liigat mängima või ei tule......trenni olen neid soojusehallis ikka näinud tegemas

tiigrid ikka peaxid jätkama ,kuid kooseis on veits jälle muutund

kqjanno
01.02.04, 13:05
Originally posted by duff_K

ei minu arust oli suht viisakas mäng ja võrdne mäng väga kahju et Kakumäega liigas mõõtu ei saa võtta :(

viisakusest rääkida siis vahepeal ikka oli neid sõimamisi ja nügimisi :doh:
mängu lõpp oli väga pingeline......
kui rääkida sellest tühistatud väravast....siis see viga kyll polnud minuarust:oih:
aga nujha,vahet pole.Hästi põnev mäng oli igatahes:õnnelik:

U2
01.02.04, 14:20
Toimus seal mis toimus,juhtus mis seal juhtus,peaasi,et mäng sai peetud ja põnev oli.Tänud Soccernetlastele

Raimo
01.02.04, 21:38
kui rääkida sellest tühistatud väravast....siis see viga kyll polnud minuarust:oih:

Kui selles olukorras, õigemini kaks korda järjest, polnud viga, siis sellest mehest saab järgmisel aastal kõige rohkem kaarte koguv mängija.

Väljavõte jalgpallireeglitest:
\"Vastasvõistkonna kasuks antakse karistuslöök, kui mängija sooritab ühe järgnevast kuuest rikkumisest, mida kohtunik hindab kui hoolimatut käitumist või liigse jõu kasutamist:
• lööb või üritab lüüa vastast jalaga
• paneb vastasele jala taha või üritab seda teha
/.../
Karistuslöök antakse vastasvõistkonna kasuks ka siis, kui mängija sooritab ühe järgnevast neljast rikkumisest:
• vastaselt palli äravõtmise katsel tabab löögiga vastast enne kui palli\"

Võta kuidas tahad, kuid selja tagant vastu jalgu peksmine on viga ja jalgpallireeglites on sellise vea kohta koguni kolm punkti. Minu meelest mitte seetõttu, et mida rohkem, seda uhkem, vaid lihtsal põhjusel: selline asi toob kergesti vigastused kaasa.

Paraku peavad ka mõned mu enda meeskonnakaaslased jalgpallireegleid õppima, sest selle olukorra (1. Kakumäe mängija teeb vea; 2. Soccerneti mängija käitub ebasportlikult, haarates vea teinud mängijast kinni; 3. Kakumäe mängija käitub ebasportlikult, püüdes vastasmängijat rusikaga lüüa) järel pidanuks pall jääma Soccernetile (ja mõlemad mängijad pidanuks saama hoiatuse).
Teoreetiliselt võinuks mõnes liigamängus asi lõppeda ka järgmiselt: Kakumäe mängija saanuks toorutsemise eest kollase; Soccerneti mängija ebasportliku käitumise eest kollase; Kakumäe mängija ebasportliku käitumise eest teise kollase ja seejärel punase.

Aga see selleks: tegelikult oli Kakumäe nauditav vastane ja loodame, et liigas ikkagi kohtume.

Hunt
02.02.04, 15:23
Nüüd on saanud selgex et jalgpalli liit andis FC Kakumäele veel nädala aega et oma rahaasjad korda ajada. Ja kõigi eelduste kohaselt oleme sellel aastal ikka liigas sees ning osutame kõigile korraliku vastupanu:)

kqjanno
02.02.04, 20:42
Originally posted by Raimo

Kui selles olukorras, õigemini kaks korda järjest, polnud viga, siis sellest mehest saab järgmisel aastal kõige rohkem kaarte koguv mängija.

Väljavõte jalgpallireeglitest:
\"Vastasvõistkonna kasuks antakse karistuslöök, kui mängija sooritab ühe järgnevast kuuest rikkumisest, mida kohtunik hindab kui hoolimatut käitumist või liigse jõu kasutamist:
• lööb või üritab lüüa vastast jalaga
• paneb vastasele jala taha või üritab seda teha
/.../
Karistuslöök antakse vastasvõistkonna kasuks ka siis, kui mängija sooritab ühe järgnevast neljast rikkumisest:
• vastaselt palli äravõtmise katsel tabab löögiga vastast enne kui palli\"

Võta kuidas tahad, kuid selja tagant vastu jalgu peksmine on viga ja jalgpallireeglites on sellise vea kohta koguni kolm punkti. Minu meelest mitte seetõttu, et mida rohkem, seda uhkem, vaid lihtsal põhjusel: selline asi toob kergesti vigastused kaasa.

Paraku peavad ka mõned mu enda meeskonnakaaslased jalgpallireegleid õppima, sest selle olukorra (1. Kakumäe mängija teeb vea; 2. Soccerneti mängija käitub ebasportlikult, haarates vea teinud mängijast kinni; 3. Kakumäe mängija käitub ebasportlikult, püüdes vastasmängijat rusikaga lüüa) järel pidanuks pall jääma Soccernetile (ja mõlemad mängijad pidanuks saama hoiatuse).
Teoreetiliselt võinuks mõnes liigamängus asi lõppeda ka järgmiselt: Kakumäe mängija saanuks toorutsemise eest kollase; Soccerneti mängija ebasportliku käitumise eest kollase; Kakumäe mängija ebasportliku käitumise eest teise kollase ja seejärel punase.

Aga see selleks: tegelikult oli Kakumäe nauditav vastane ja loodame, et liigas ikkagi kohtume.

nujha....võib-olla ma ise kah ei näind nii äste sest ma istusin tellingutel ja mul vend jäi kah ette natuke......;)

niisiis.......sain veel kinnitust,et95% on kindel et FC Kakumäe mängib ikka see hooaeg:õnnelik:

ma loodan et võin juba soovida head hooaega kakumäelastele:kaval:

-Loom-
03.02.04, 15:24
fc FAFAkakum2e:viha:

kqjanno
03.02.04, 16:59
Originally posted by Chobram

fc FAFAkakum2e:viha:

mis see t\'hendab siis:kurb3:

-Loom-
03.02.04, 18:58
seda, et kakum2est suht v2he j2rel ja veel v2hem futust...ka lagunest mitte.. kokku tuleb miski, mis pole miski neist kolmest. see mis tuli on ma usun tugevam ja loodetavasti, kui k6ik h2sti l2heb, siis v6ime heal p2eval liigas k6iki loputada!

minul igahates tahtmine mingigi m2nguvorm saavutada ning m2ngida ning kolle taguda ....niux m2nguisu niiii suur:deemon:

kqjanno
03.02.04, 21:14

seda, et kakum2est suht v2he j2rel ja veel v2hem futust...ka lagunest mitte.. kokku tuleb miski, mis pole miski neist kolmest. see mis tuli on ma usun tugevam ja loodetavasti, kui k6ik h2sti l2heb, siis v6ime heal p2eval liigas k6iki loputada!

minul igahates tahtmine mingigi m2nguvorm saavutada ning m2ngida ning kolle taguda ....niux m2nguisu niiii suur:deemon:

kakumäest un teglt normilt ikke järgi aga jah.....väljast poolt kah tulnud paljusi jha...
aga selle ylepole küll nüüd mõtet \"vaidlema\"hakata:doh:

....njha....need teised laused mulle meeldivad:kaval: :õnnelik:

Bobik
03.02.04, 21:20
njah...suuga teeme suure linna....offtopic, aga siiski :doh:

kqjanno
03.02.04, 21:30
Originally posted by Bobik

njah...suuga teeme suure linna....offtopic, aga siiski :doh:

kas keegi un rääkinud ,et kakumäe hakkab lammutama we?????või midagi sellist:lahe:

ja teiseks pole ju asi täitsa 100% kindel ,et kakumäe tuleb või mis?:oih:

Bobik
03.02.04, 21:54
Ma lihtsalt loen mõne inimese postitusi ja ... tekkis selline mõttetera selle peale..Jannol ei tasuks seda isiklikult võtta...:)
Edu soovin ma teile igatahes ja...kas viiendas liigas annab lammutada?:D Ja mida viiendas liigas lammutamiseks pidada...muig...

piisss :)

Hunt
09.02.04, 15:18
Nii täna sai siis jalgpalliliidule maxtud nende poolt nõutud tasu ning ka meie oleme sellel aastal kindlasti liigas;)

U2
09.02.04, 15:19
Laupäeval paluks siis kõikidel kohal olla kuradite mänguks!

Neth
09.02.04, 15:32

ja teiseks pole ju asi täitsa 100% kindel ,et kakumäe tuleb või mis?:oih:

Aga nüüd on 100% kindel:õnnelik:, satsis siis ka endised FC Lagune mängijad.

kqjanno
09.02.04, 15:41

Ma lihtsalt loen mõne inimese postitusi ja ... tekkis selline mõttetera selle peale..Jannol ei tasuks seda isiklikult võtta...:)
Edu soovin ma teile igatahes ja...kas viiendas liigas annab lammutada?:D Ja mida viiendas liigas lammutamiseks pidada...muig...

hahaha...naljamees.. okih okih peace:P :P :P

:D

nujha.......neth.......nüüd siis 100% kindel:õnnelik: :

-Loom-
09.02.04, 18:17
murelikuks teeb vaid see, et jube paljud 5. liiga klubid kolivad kunstmurule. kurat, mis need p6lved ja jalad hooaja l6pux teevad:oih:

Ramm
09.02.04, 18:22

murelikuks teeb vaid see, et jube paljud 5. liiga klubid kolivad kunstmurule. kurat, mis need p6lved ja jalad hooaja l6pux teevad:oih:

Jalad nõrgad v? Olen viimased 4 aastat mänginud kunstmurul ja pole midagi viga.:lahe: :doh:

-Loom-
09.02.04, 18:27
jalad n6rgad jah. on alati olnud. samas lolli peaga hakkasin 14a maakonna liigas meestega m2ngima..see tegi ka oma t88.:doh:

beastie
09.02.04, 21:13
tegija

-Loom-
10.02.04, 14:06
pigem selle t6ttu polegi tegija v6ibolla:oih: :doh:

Litmanen37
10.02.04, 15:42

kas viiendas liigas annab lammutada?:D Ja mida viiendas liigas lammutamiseks pidada...muig...

Eelmisel hooajal lammutas Nimeta Reaali 14 - 0 ja Reaal omakorda kahel korral Futut umbes samalaadse skooriga;) See juba on lammutamine:D

Devil
10.02.04, 19:35
vastast vähemalt 5 väravalise eduga võita, võib hävitamiseks nimetada, lammutamise ekspert ma siiski pole ;)

-Loom-
10.02.04, 20:21
no loodame, et keegi meid sellel hooajal hävitada ei suuda. definatsiooni andis juba devil.

väike lootus/unistus olex sellel hooajal esi nelja hulka saada (r22gin enda mitte klubi eest ..st. et ei olex kuskil juttu, et kakum2e lubas v6idelda edasip22su eest v6i miskit sellist).

kqjanno
10.02.04, 21:51
Originally posted by Devil

vastast vähemalt 5 väravalise eduga võita, võib hävitamiseks nimetada, lammutamise ekspert ma siiski pole ;)

nujha....fc futu-t lammutati ja hävitati päris mitu korda eelmine hooaeg:( :P

Keano
10.02.04, 22:03
futu who? ja kakumäe what? pole vist mingid tegijad...;)

kqjanno
10.02.04, 22:10
Originally posted by Keano

okih.....futu ja kakumäe un tegelikult 2 väga erinevat tiimi;)

Fc Futu oli selline törts halvem klubi viisakalt öeldes:lahe: (minu arvamus)
aga Fc Kakumäe un koosneb futu parematest meestest ja lagune paarist mehest(8meest kui ma ei eksi:oih: ) ja veel uusi mehi..........:)

Neth
10.02.04, 22:43
Originally posted by Keano

keano who? keano what? must be some kind of a gloryhunter:prill5:

-Loom-
11.02.04, 12:32
keano, ma SAIN (mitte ajada segi OSTSIN) t2na omale manu salli. suht uus, annan 2ra v2ikse raha eest.

topicusse tagasi tulles: ex n2eb, mis saab ja kes/mis me oleme hooaja l6pus:kaval:

13
11.02.04, 16:13
Originally posted by Ramm

Jalad nõrgad v? Olen viimased 4 aastat mänginud kunstmurul ja pole midagi viga.:lahe: :doh:

Vaatame mis juttu sa mõne aasta pärast räägid.

Neth
11.02.04, 16:48
Originally posted by 13

Vaatame mis juttu sa mõne aasta pärast räägid.

Ei see on selge, et kuntsmuru väljak on väga kehv variant, kõik juba teavad kuda selle kukkumisege seal on ja see lugu, et ta jalad ära põrutab on 100% õige, endalgi oli pikemat aega probleem kandadega.
Ex linna-isad mõtlesid, et nende kunstmuru väljakutega on vähem muret - ei pea nii pingsalt hoolitsema nende eest, mis iseenesest on ka õige, sest kes see ikka viitsiks hoolitseda naturaalse muruga väljakute eest, vbl mingi aja suudaks neid korras hoida, aga lõpuks saaks neist ikkagi mulla väljakud.
Kuid ise eelistaksin ennem mängida mullal kui kunstmurul:r66m16:

U2
12.02.04, 00:09
Fc kakumäe mängib sellel hooajal arvatavasti Väike-õismäe gümnaasiumi kunstmurul

duff_K
12.02.04, 00:12
tuleb pöörduda jälle selle teema juurde et tipptasemel kunstmuru mõju põlvedele on samasuur kui tavamuru oma.....aga kahjuks annab eestis sellise mõõdu välja ainult Kotka oma.......ja maybs ka A le Coq....teiste linnade omi eriti kommenteerida ei julge...

U2
12.02.04, 00:12
ja kellel huvi meiega sõpruskohtumisi pidada siis võtke ühendust 58114098

U2
13.02.04, 00:49
Eesti parimaks kunstmuruväljakuks pean küll kotkat,kuna pole a le coqis mänginud

-Loom-
13.02.04, 12:45
ma a le coqil m2ngind, kuid pole aga kotkal. no ega see vahe v2ga suur saa olla, kuigi hiiu oma tundub minu arvates kyll parem:doh: a nuh see k6ik suht OT

U2
14.02.04, 01:06
Nii,et homme siis kõik see mees kes kakumäega seotud kotka st.kohale ja luban,et meeskond annab endast parima(nii kesine kui ta ka poleks)meil õnnestub võibolla fännegi kohale tuua.Nii,et Kakumäe :kisakõri: ja siis kui võit käes siis :sünna: Aga mis ma siin ikka luuletan eks parim ikka võidab ja peaasi,et nauditav mäng oleks

kqjanno
14.02.04, 09:07
vabandan rui Costa ees:P sest ma pidin fänne kokku ajama aga pole millegagi kohale tuua vist fänne........:doh:

U2
14.02.04, 20:31
tuli siis vastu võtta täna kaotus kuraditelt 6-4.Mäng iseenesest oli huvitav ja võimalusterohke.Igatahes tänan kuradeid põneva mängu eest!
meie väravaautorid:Silm,luik,merisalu(2)

U2
14.02.04, 20:41
Samas teatan,et otsime järgmiseks nädalavahetuseks sõprusmänguks vastast!kui keegi huvitatud on andke teada nr. 58114098

Litmanen37
15.02.04, 12:42
Mis päevaks te otsite...kui laupäev on teil vaba,oleks Nimeta hakkamas...aga me oleme huvitatud väljas mängimisest

-Loom-
15.02.04, 13:56
njah, niipalju kui mina m2ngu n2gin ja m2ngisin (algusest u 20m), siis olime meie kyll ryndavam pool..kahju et p2rast 2ra vajus:oih:

enda m2nguga rahul..esimene m2ng meeskonnas ja v2rav..aga kuradi kahju on jalast, mis hirmsat moodi valutab..kaks varvast on j2medad nagu ma ei tea mis..millal uuesti m2ngu saab, seda n2eb..praegu igatahes korralikult k2ia ei saa...jooxmisest r22kimata.

keegi nyyd v6ix v2ikse kokkuv6tte m2ngust panna.

edit: http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2569&page=9

t2helepanematu j6mpsikas:D

U2
15.02.04, 16:07
Kakumäe tahaks vahelduseks sees mängida.Kas te metallistis laupäeval ei viitsiks?

Refieus
15.02.04, 18:10
Täpsustuseks võiks öelda, et Kakumäe ei olnud ründavam pool?! Kust selline väide üldse?:) Te küll ründasite, kuid need olid ju kontrad ja meie kaitse rämedatele eksimustele kobistasite väravad ära, samas Kuradid mängisid kõik situatsioonid läbi ja pressisid enamuse ajast ning samas enamus ajast kaotasite keskväljal palli. Me mängisime lihtsalt üle endid, ei jaganud piisavalt söötu ning lõppviimistlusest jäi vajaka. Tänage jumalat või kuradit, et see piirdus kõigest 6 ja 4 väravaga:õnnelik:

Ja muidugi, ma juhiksin tähelepanu, teie mängija, valges riietes, kondoom üle pea tõmmatud, ei tea mängu reeglitest ja teistest mängijatest mitte midagi. Ta on oma lõhikese jalgpallurikarjääri jooksul liiga palju mehi vigaseks teinud ja ta on teil kui maailmanaba. Kui Kakumäe tahab liigas edukalt pelada, vahetage see mees kellegi teise vastu välja.. ta lõhub teie enda moraali. Ja te kraaksute omavahel mõttetult. Ego suurem kui jalgpalliväljak:D

A mudu oli lahe, raha sai ära makstud ja sai üks tore laupäevaõhtune jalgpallimatš maha peetud..

PS! Kakumäe mehed, ärge enam tehke platsil suitsu ja ärge loopige neid lumehange, eks!

PSPS! Valdaja tegi märkuse:kaval:

U2
15.02.04, 18:43
Ennast kiitmast ma ei väsi:naer5:

Neth
15.02.04, 18:44
Originally posted by amority

Täpsustuseks võiks öelda, et Kakumäe ei olnud ründavam pool?! Kust selline väide üldse?:) Te küll ründasite, kuid need olid ju kontrad ja meie kaitse rämedatele eksimustele kobistasite väravad ära, samas Kuradid mängisid kõik situatsioonid läbi ja pressisid enamuse ajast ning samas enamus ajast kaotasite keskväljal palli. Me mängisime lihtsalt üle endid, ei jaganud piisavalt söötu ning lõppviimistlusest jäi vajaka. Tänage jumalat või kuradit, et see piirdus kõigest 6 ja 4 väravaga:õnnelik:

Ja muidugi, ma juhiksin tähelepanu, teie mängija, valges riietes, kondoom üle pea tõmmatud, ei tea mängu reeglitest ja teistest mängijatest mitte midagi. Ta on oma lõhikese jalgpallurikarjääri jooksul liiga palju mehi vigaseks teinud ja ta on teil kui maailmanaba. Kui Kakumäe tahab liigas edukalt pelada, vahetage see mees kellegi teise vastu välja.. ta lõhub teie enda moraali. Ja te kraaksute omavahel mõttetult. Ego suurem kui jalgpalliväljak:D

A mudu oli lahe, raha sai ära makstud ja sai üks tore laupäevaõhtune jalgpallimatš maha peetud..

PS! Kakumäe mehed, ärge enam tehke platsil suitsu ja ärge loopige neid lumehange, eks!

PSPS! Valdaja tegi märkuse:kaval:

hmm, kui herr amority loeks maario postitust väheke tähelepanelikumalt, siis näeks ta, et juttu oli esimese poolaja algusest ja siis olime meie(Kakumäe) tõesti ründavam pool, muide seda ka teise poolaja esimestel minutitel:kaval:

Meie väravad tulid teie kaitsjate rämedatest vigadest ja olid kobad!? Sel juhul võib öelda, et ka teie väravad tulid meie kaitse ning väravavahi vigadest. Ei taha küll midagi öelda, aga kui keegi seal midagi kobistas, siis olid need just kuradid, tundub et kobistasite lihtsalt rohkem kui meie:P.
See jutt keskvälja kohta on aga 100% õige, see oli meil väga nõrk, kusjuures amority postituse järgi \"kondoom peas\" mänginud mängija oli just üks poolikutest.
Aga ärge nüüd sellest postist valesti aru saage, mäng oli ilus ning kuradid olid lihtsalt paremad, eriti oli kuradite paremust näha just keskväljakul.
Minu respect kuradite suunas ja loodetavasti saame juba varsti uuesti mängida.

U2
15.02.04, 19:47
teie mängija, valges riietes, kondoom üle pea tõmmatud

Kle Amority,kõva mees ära mine uhkeks ära.Mine ütle see lause talle näost näkku.Ja ära süüdista siin kakumäe mängiJAID suitsetamises väljakul,mina olin ainuke kes seal meist suitsetas!Ja juhiksin tähelepanu,et ka sina tossasid väljaku ääres nagu korsten.

Muidu oli tore ja fun,aga hoia oma ülbus mujale!

Peace!

kqjanno
15.02.04, 19:58
õige ülestunnistus Rui Costa poolt,respect:D

okeih...näha et siin kisub vaidluseks ära..nujha...amority natuke hoogu läksid küll oma jutuga aga elab üle:lahe:

liigume nüüd äkki edasi...mäng jäi nii kuda jäi
ja vaatame kudas siis järgmistel mängudel läheb;) :kaval: :õnnelik:

Refieus
15.02.04, 20:39
Noookuulge noored!!! Avaldasin oma arvamust ja see post on ju naljaga pooleks kirjutatud:P Et te loete seda vaenu või ülbusena välja, siis on see teie probleem. Mis teha kui naljast vahel aru ei saada;) Suitsetamine toimus loomulikult ka minu poolt, rääksime juba sellest ka platsi ääres, nii siin foorumis kui ka seal oli see lõõpimisena öeldud. Platsil sai selle üle veel koos naerda, siin ärritute. Miks?

Tollele ärrale võin seda ka näost näkku öelda, tükki see küljest ei võta. Kui on vajadus andke teada:D

Mulle ei meeldi, et pean end põhjendama ja ka see kui lihtsalt haugutakse mõttetult, ei ole mõtet foorumit risustada. Samas vajadusel olen ülbe ja ütlen asju nagu nad on. Siinkohal peaks mainima, et ärrad Rui Costa ja kqjanno, palun äääärge kobisege kui liialt vaimuvaesed olete ning ei tee vahet erinevate postide mõistmisel, sõpruskohtumisel ja liigamängul:)

See post ei ole väljendanud mitte kuskilt otsast vaadates ülbust, pigem oli ta mõeldud irl nagu nees asjad seal ka olid. Ma ei saa aru KUST te seda ülbust välja loete NING nagu ma ma aru saan, astusin ma teie noku peale. Selle kohapealt andke palun andeks:D

Meeldivat õhtut
:õnnelik:

kqjanno
15.02.04, 20:45
Originally posted by amority

Siinkohal peaks mainima, et ärrad Rui Costa ja kqjanno, palun äääärge kobisege kui liialt vaimuvaesed olete ning ei tee vahet erinevate postide mõistmisel, sõpruskohtumisel ja liigamängul:)

kuule ma kobisesin eriti palju onju......ma nagu ütlesin et unustame era ja liigume edasi.
okei!hea kobisemine:D

loe tähelepanelikumalt väike soovitus(PS:mitte ülbes mõttes:P )

Hunt
15.02.04, 20:47
Aitab sellest tobedast teemast!!! millex vaja pärast igatmängu kirjutada 10lehekülge mingit jama. Mäng oli ja nüüd kõik õnnelikud:)

kqjanno
15.02.04, 20:49

Aitab sellest tobedast teemast!!! millex vaja pärast igatmängu kirjutada 10lehekülge mingit jama. Mäng oli ja nüüd kõik õnnelikud:)

seda ma üritasingi ennem öelda aga mind vist ei kuulata;)

U2
15.02.04, 20:55
ok peace nüüd ja aitab!varsti võiks striit ja kakumäe sõprusmängu teha!

Ja suht imelik naljasoon sul:kratsti:

Refieus
15.02.04, 20:58
irf loomad:D

U2
15.02.04, 21:10
:silm4: naljamees

U2
16.02.04, 10:37
Sellel laupäeval kohtume siis arvatavasti taas Soccernetiga:kaval:

U2
16.02.04, 20:08
Tollele ärrale võin seda ka näost näkku öelda, tükki see küljest ei võta. Kui on vajadus andke teada

See härra sooviks sinuga kokku saada:D härra amority

Ramm
16.02.04, 20:15
See inimene oli mu koolikaaslane ja tunnen hästi :) Ta on pigem korvpallur kui jalgpallur ning võibolla ta ei tunne reegleid eriti hästi kuna enamus ajast korvpalliga tegelenud,siis see on andestav minu poolt see röökimine platsil :õnnelik: :D :P ;) :) :kaval:

Refieus
16.02.04, 21:51

Tollele ärrale võin seda ka näost näkku öelda, tükki see küljest ei võta. Kui on vajadus andke teada

See härra sooviks sinuga kokku saada:D härra amority

Olgu, ühesõnaga saame kokku ja ütlen et tal oli kondoom peas?:) Mulle meeldib see:) Mis edasi, kuidas kokku saaksime? Ehk annad mulle ta tel. nr, helistan ja lepin aja kokku:D

Raimo
16.02.04, 22:06
kuulge lapsed,
selle teema alapealkiri on: \"FC Kakumäe inimestele vajalik info jne...\"
viimased postitused ei ole seda aga mitte...
nii et hingakem kolm korda sisse ja korrakem \"guusfraaba\" ;)

Refieus
16.02.04, 22:24
BB II:õnnelik: Nu ma i tia, ahvatlevad mind reply\'ma pidevalt:)

Ramm
16.02.04, 22:27
Paluks moderaatoritel kakumäe kaust kinni panna vms. asi kisub koledaks:oih:

duff_K
16.02.04, 22:28
ma arvan et selle posti suhtes võiksid adminnid midagi ette võtta........ üllatavalt palju roppusi isegi soccernet.ee foorumi kohta....... KRS ja amority kui tahate siin kohtinguid korraldada on PM olemas palun ropendage seal!

Silver
16.02.04, 22:35
Tere amority jt. Viimasel ajal olete te kõik väga tihedalt igasuguseid kilde ja ma ei tea mida visanud. Proovigem nüüd natukene asjalikumalt. Liigne reostamine ja ila jätta. Soccerneti foorum on koht, kus saaksid koguneda vutihuvilised. Teie kasutate seda oma klubi hypemiseks ja üldreostamiseks. Loomulikult on tore, kui teil on siin oma klubi esindav teema, kuid see, kes keda sõimas võiks jätkuda kuskil mujal. Olgem tugevad ja proovigem vältida liigset ajuloputust. Ka Moded on inimesed. Aitäh;)

Zajats
16.02.04, 22:36
rahunege maha nyyd, palju kära tyhjast tähjast ... grrrr .. jätke see väljakule!

Refieus
16.02.04, 22:38
Kustutasin suurema osa ära kuna teemat oli moditud

Sorry kuid OT veel ja viimane, I promise!

Kuna see teema on selle foorumi all ammendunud siis palun edasised postitused PS\'na saata. Palun helista mulle 5205386 või kui liiga kulukas on helistan ise kui edastad mulle oma nr\'i. Kui midagi ei toimu siis saan aru, et asi on sulle kohale jõudnud ning teemal lõpp. Eeldan, et võtad täna ühendust, tööd ka vaja teha:)

Elame-näeme:õnnelik:

Sorry, et inimesed nii ärrituvad on koguaeg:P

U2
16.02.04, 22:39
Ok sõjakirves on mahamaetud.Vähemalt meie poolt

KRS
17.02.04, 00:57
ok nagu ma arusaanud siis pole ma ühelegi oma küsimusele vastust saanud, siis on sulle ka teema kohale jõudnud...ma üritan end pigem väljakul tõestada kui siin sinuga vaielda, kes kui kõva jalgpallur on (mul oli mäng juba unustatud )...aga sa jätsid väga lapsiku mulje, et hakkasid siin mingit jama ajama... nüüd annad mulle oma mobla nr. ja mõtled, et ma torman sulle helistama(seda nr. võib vaja minna, thänx et andsid)...telefoni taga on ka kõik tegijad!!!!Küll me kohtume 5 liiga mängus kui mitte varem!!!Ok ela siis hästi ja kirjuta sisutihedaid kommentaare siin edasi!!!!Muideks kui vana sa oled...et nii vaimukalt kirjutad!!!!

Mul pole midagi mahamata kuna ma pole mingit sõda alustanud!!!!

P.S. Peace!!!!

lume
17.02.04, 08:57
Kuna viibisin ka ise Kakumäe ja Kuradite mängul, siis ma ei saa aru millest selline sõimlemine. Mäng oli ju rahulik ja midagi erilist ei toimunud. Ajuvaba.

KRS
17.02.04, 13:32
jess seda arvasingi mina ka, et mitte midagi erilist polnud mäng nagu mäng ikka, aga noh kellegi ego sai riivata

-Loom-
17.02.04, 14:14
klge l6petage nyyd 2ra ex?! m2ng on l2bi ja pole m6tet siin vaielda. nagu eelnevalt juba meelde tuletati on k6ige jaox olemas PM ja arved saab ju seal ilusti klaaritud.
arutax parem klubi asju ja panex mingid trenni ajad ylesse? :silm4:

U2
17.02.04, 16:01
Trenniajad saan teile öelda laupäeval alles

Refieus
17.02.04, 17:12
Ego? :D Miks sul see riivata sai?

Mäng oli loomulikult tore ja vahva, sai normaalselt pelada ja ilm oli suht soosiv. Väljakukate on tõepoolest küllaltki hea tasemega ning oleks raha võiks liigamängud kõik seal pelada. Nagu Kakumäe poolt soovi avaldati, et millalgi uus mäng teha siis leian, et see võiks märtsi alul toimuda, kui see muidugi vastuvõetav on. Samas kui kannatada veidi ja oodata lume kadumist saaksime Humil pelada.

Eks andke teada!

U2
20.02.04, 21:57
Homme siis palun kõikidel kel vigastust või mingit muud häda pole kohal olla,sest vaja ju revanš võtta.Kakumäe:kisakõri: :reiv:

Hunt
21.02.04, 16:35
FC Kakumäe ja Soccerneti teine omavaheline saalimäng lõppes seisuga 9-9 (5-5)! Suured tänud soccerile mängu eest. (mis sest et ise ei mänginud aga vaadata oli tore) Loodetavasti kirjutavad soccerneti kroonikud mängust millagi ka pikemalt;)

kqjanno
21.02.04, 17:13
jahm.......väga huvitav ja pingeline mäng oli....
vahepeal kiskus jälle tüliks ära aga seda juhtub paljudes mängudes;)
...njha oleks mängu aega kas või 3sekundit rohkem olnud oleks kakumäe võitnud
aga OLEKS on paha asi.
mõlematel tiimidel oli väga palju võimalusi ja oli ka kokku võttes 3oma väravat kui ma ei eksi:oih: (üks meie poolt ja kaks socceri poolt)
vahepeal sain jalaga näkku kellegi käest nii et löödi pea ujmaseks ja pea siia maani valutab:doh:

aga jah....tänud soccernetile veel hea mängu eest :õnnelik:

U2
21.02.04, 17:45
Fc Kakumäe selle aasta kolmas treeningmäng lõppes suurepärase ja pingelise heitluse tagajärjel 9-9 viigiga.Vahepeal oli ka väike sõnelus(hr.13 ei suutnud emotsioone tagasi hoida)ning ka väravavaht sai löögi näkku.Aga tühja nendest faktidest oli põnev mäng ja tänud soccernetlastele hea mängu eest.Eks enne liigat pelame veel korra:kaval:
Esialgsed väravaautorid:Mihkel Kannik2,Enn läänmäe 3,Martti merisalu ja Juhan Luik 1,madis eskusson 2
Kui keegi ei ole rahul nimekirjaga siis parandage!

Tänud ka kqjannole ja enn läänmäele

See mees teeb veel karjääri;)

U2
21.02.04, 17:48
Lisaks ka siia,et otsime järgmiseks nädalavahetuseks mängupartnerit!Ja sooviks mängida väljas.Kes huvitatud on andke teada!

Devil
22.02.04, 16:14

FC Kakumäe ja Soccerneti teine omavaheline saalimäng lõppes seisuga 9-9 (5-5)! Suured tänud soccerile mängu eest. (mis sest et ise ei mänginud aga vaadata oli tore) Loodetavasti kirjutavad soccerneti kroonikud mängust millagi ka pikemalt;)soccerneti kroonikute üllitis on aadressil http://fc.soccernet.ee yleval :)

kqjanno
23.02.04, 09:35
Pärast Kakumäe kiiret vastuväravat kulus üle 10 minuti, et seis taas muutuks - kakukeste väravaht otsustas palli kuidagi sisse imeda.

see väravavaht olin mina,ja väga õigesti öeldud kroonikute poolt:P
..tegin veel palju vigu ja ise eriti ei olnud omamänguga rahul...aga vahet pole:)
tänan tähelepanu eest:D

U2
24.02.04, 11:07
Nu nii...
Järgmiseks kakumäe sõprusmänguks on raskeim vastane senimaani Jk Piraaja..
Toimumispaik võg staadion ja ajaks see pühapäev kell 12.00

Hunt
24.02.04, 11:30
nii tore on mängida väljakul kus pole ühtegi korras väravat ja ärame räägi ka väljaku hetkelisest seisukorrast! Ilusat mängimist kuumaastikul:)

U2
24.02.04, 11:40
nii tore on mängida väljakul kus pole ühtegi korras väravat ja ärame räägi ka väljaku hetkelisest seisukorrast!

kle mees anna mulle 1000 eeki ja siis teeme kotkas ei ole mingit probleemi,aga kui ei ole siis ole hea ja ära kommenteeri.Pealegi härra kosk oli nõus ka

-Loom-
24.02.04, 15:55
kui j2ine see v2ljak on siis?! kas tasub yldse jalga veel hullemax teha?

kqjanno
24.02.04, 19:01

kui j2ine see v2ljak on siis?! kas tasub yldse jalga veel hullemax teha?

lumekate on,ja suht libe kah weel....sileda tallaga puutsadega pole seal mitte midagi teha...ja isegi korkidega pole eriti kerge mängida:doh:

-Loom-
24.02.04, 20:36
no t2na oli kena sula...kui nyyd selle n2dala l6puni j2tkux selline ja veel soojemgi ilm..ehk sulab 2ra ja tulen ka v6ibolla m8llule;)

13
25.02.04, 08:26

Vahepeal oli ka väike sõnelus(hr.13 ei suutnud emotsioone tagasi hoida)ning ka väravavaht sai löögi näkku.

Irw... sul poiss on veel palju õppida - nimelt mina see küll polnud kes oma emotsioone tagasi ei suutnud hoida.Õpi mind ennem nägupidi tundma ja siis räägi.Rusikatega niisama teise nina all vehkimine pole minu moodi.

Mängust kahh veel - ärge unustage,et paljud teie väravad said alguse nn.mängivast treenerist.Müts maha ta ees.samas ei võtnud ta mängu päris oma peale,kuigi oleks võinud.Loodetavasti suudate teda enda juures ikka hoida,siis võib teist veel asja saada.Ühesõnaga ilma selle vennata oleks teid ahju topitud ja ahju uks pauguga kinni lükatud.

kqjanno
25.02.04, 12:27
Originally posted by 13

[quote/]Mängust kahh veel - ärge unustage,et paljud teie väravad said alguse nn.mängivast treenerist.Müts maha ta ees.samas ei võtnud ta mängu päris oma peale,kuigi oleks võinud.Loodetavasti suudate teda enda juures ikka hoida,siis võib teist veel asja saada.Ühesõnaga ilma selle vennata oleks teid ahju topitud ja ahju uks pauguga kinni lükatud.

suht õigest öeldud
ta oli mängu parim ja vedas meid võitlema jne
aga päris nii karmiks poleks asi veel läinud ma arvan;)

....peace.....

..ja 13 mul kulm on ikka törts paistes:ham11: :baibai:

13
25.02.04, 12:49

Originally posted by 13

[quote/]Mängust kahh veel - ärge unustage,et paljud teie väravad said alguse nn.mängivast treenerist.Müts maha ta ees.samas ei võtnud ta mängu päris oma peale,kuigi oleks võinud.Loodetavasti suudate teda enda juures ikka hoida,siis võib teist veel asja saada.Ühesõnaga ilma selle vennata oleks teid ahju topitud ja ahju uks pauguga kinni lükatud.

suht õigest öeldud
ta oli mängu parim ja vedas meid võitlema jne
aga päris nii karmiks poleks asi veel läinud ma arvan;)

....peace.....

..ja 13 mul kulm on ikka törts paistes:ham11: :baibai:

Paistes millest???
Mina igatahes kellegile liiga ei teinud.

kqjanno
25.02.04, 14:38
Originally posted by 13

[quote/]Paistes millest???
Mina igatahes kellegile liiga ei teinud.

ei,see oli mängu olukorras
kui tulid minuga üks -ühele ja ma tõrjusin ära,
ja siis nagu hakkasid minust ülehüppama või midagi ja panid mulle kogematta jalaga näkku

ma ei tia mulle öeldi et see olid sina
aga jahm...seda juhtub paljudes mängudes;)

U2
26.02.04, 15:47
6.märts kell 12.00 väike-õismäe gümnaasiumi väljakul Fc Kakumäe-Fc Nimeta.Mäng toimub poolel väljakul

Kosk
26.02.04, 21:37
29. veebruar Fc Kakumäe - JK Piraaja

Hunt
26.02.04, 23:12
Kosk sa vana tuntud kahtlase huumorigamiis! Aga seda mängu saab väga naljakas vaadata kuna seal väljakul vägakahtlase väärtusega väravad ja maastik ei kannata ültse kriitikat. Ja kui nüüd ütleb keegi superaju et äkki sulab siis seda ta kohe kindlasti ei tee vaid pigem tuleb mingit jama juurde mis võib öösel korralikult jäässeee minna. Igaljuhul soovitan kõigil mängijatel arvestada võimalike vigastustega ja pärast palux siin mitte vinguda et oi kui sitt väljak ja oi kui valusad jalad. Igaljuhul soovin kõike paremat FC Kakumäele eelkõige endistele Lagune vempudele:P

AHJAAA olex tore kui ENDISED LAGUNLASED PÜHAPÄEVAL ka ennast kohale veax et saax ka mõned asjad selgex rääkida. siiani tundub et teile ei lähe asi eriti korda ja teid ei huvita eriti trenni tegemine ka. Loodetavasti olete tõesti nõnda head ja tublid et kevadel ilma treenimata liigas hakkama saada. Seni võite aga kodus pihku edasi taguda!;)

HEAD õnnesoovid siis ka MEIE SUURELE PROMOOTORILE ehk Karmo Haavik. Vaata et sa oma suure munniga liiga uhkex ka mine. ja ole tore ja pane lõpux trenniajad korralikult paika ning otsi normaalne treenimis koht!

Ühesõnaga läheme oname nõnda et terve plats on valge:)

Refieus
27.02.04, 01:10
möhh? sa unt võtsid oma jutuga mult une ära:õnnelik:

kqjanno
27.02.04, 08:26

Kosk sa vana tuntud kahtlase huumorigamiis! Aga seda mängu saab väga naljakas vaadata kuna seal väljakul vägakahtlase väärtusega väravad ja maastik ei kannata ültse kriitikat. Ja kui nüüd ütleb keegi superaju et äkki sulab siis seda ta kohe kindlasti ei tee vaid pigem tuleb mingit jama juurde mis võib öösel korralikult jäässeee minna. Igaljuhul soovitan kõigil mängijatel arvestada võimalike vigastustega ja pärast palux siin mitte vinguda et oi kui sitt väljak ja oi kui valusad jalad. Igaljuhul soovin kõike paremat FC Kakumäele eelkõige endistele Lagune vempudele:P

AHJAAA olex tore kui ENDISED LAGUNLASED PÜHAPÄEVAL ka ennast kohale veax et saax ka mõned asjad selgex rääkida. siiani tundub et teile ei lähe asi eriti korda ja teid ei huvita eriti trenni tegemine ka. Loodetavasti olete tõesti nõnda head ja tublid et kevadel ilma treenimata liigas hakkama saada. Seni võite aga kodus pihku edasi taguda!;)

HEAD õnnesoovid siis ka MEIE SUURELE PROMOOTORILE ehk Karmo Haavik. Vaata et sa oma suure munniga liiga uhkex ka mine. ja ole tore ja pane lõpux trenniajad korralikult paika ning otsi normaalne treenimis koht!

Ühesõnaga läheme oname nõnda et terve plats on valge:):

hundil vist natuke kaka tuju:naer3:

Hunt
27.02.04, 11:13
vabandan kirjutise pärast aga tuju polnud eile tõesti kõige parem!:kaval:

Kosk
27.02.04, 12:26

Kosk sa vana tuntud kahtlase huumorigamiis!

Hr Võsavillem, ma olen väga tõsine inimene ja ma ei mõista millisest kahtlasest huumorist Te räägite.

kqjanno
27.02.04, 12:29
okieh..muutsid oma postituse ära juba:silm4:

-Loom-
27.02.04, 16:45

Ühesõnaga läheme oname nõnda et terve plats on valge:)

hunt, vali s6nu!

mul poh, m8lise vastasmeeskonnaga, aga oma meeskonna kohapealt hoia suu kinni!!!

Ramm
27.02.04, 16:50
Mnjaa,,kohe näha et meeskonna sisekliima pole just kõige paremas konditsioneeris :lahe:

ek
27.02.04, 18:27
mis Hundi jutul viga oli?
täiesti hea jutulõik oli ja mina küll ei tahaks mängida tiimis kus meeskonnakaaslased isegi sellist kerget tögamist välja ei kannata. professionaalid te ei ole ja selleks ka ei saa, seega võtke jalgpalli ja seltskonda kui lõbusat ajaviidet

Devil
27.02.04, 23:56
/me plaksutab naerma ajasid lausa :).
:r66m7:

Silver
28.02.04, 10:07
Huumorimeel on tasemel :r66m9:

-Loom-
28.02.04, 13:28
t8gamine v6i lihtsalt m8lisemine, aga lihtsalt oma meeskonna kohapealt v6ix suu kinni hoida ja mitte siin foorumis m8liseda vaid kas trennis v6i kuskil mujal silmast silma oma probleemid v2lja 8elda.

ex ta ole muidugi raske...ega pole midagi teha kui vanaema karjub ja koer ei kuuletu muudmoodi kui tuleb talle jalaga anda.

Devil
28.02.04, 13:31
Sa võiksid yldse vait olla, kuigi sellest abi pole näed ju ikkagi loll rull välja.

Ramm
28.02.04, 13:35

Sa võiksid yldse vait olla, kuigi sellest abi pole näed ju ikkagi loll rull välja.

Ega mida sa lootsid endiste Lagune mängijatelt? :D:õnnelik: :myts2:

Neth
28.02.04, 13:44

Ega mida sa lootsid endiste Lagune mängijatelt? :D:õnnelik: :myts2:

Yess!!! Sa võta oma perse kukkunud huumorimeel ja mine mängi sellega ping-pongi!!

PraS
28.02.04, 19:45

tekib küsimus, et kuda sina itaalia poisike välja näed?kas tõesti oled asjatult pedetesti tehes kõige suurema %-ga?või lihtsalt ajan mina pläma?

Devil
28.02.04, 21:09
Olen ilus, tark ja osav ning peaaegu kõik tahavad mind.

U2
29.02.04, 14:43
Täna toimus siis võg platsil sõprusmäng kus kohtusid jk piraaja ja fc kakumäe.Mängiti 2*30 min ja tulemuseks jäi 4-8(2-3).meie väravad lõi Martti Merisalu(4)

Iga´tahes kommentaariks ütleksin,et meist hakkab asja saama:kaval:

Ramm
29.02.04, 15:59

Täna toimus siis võg platsil sõprusmäng kus kohtusid jk piraaja ja fc kakumäe.Mängiti 2*30 min ja tulemuseks jäi 4-8(2-3).meie väravad lõi Martti Merisalu(4)

Iga´tahes kommentaariks ütleksin,et meist hakkab asja saama:kaval:

Mis suunas kui küsida võiks :prill1:

U2
29.02.04, 16:12
Ikka paremasse

Ramm!muuseas saite meilt nüüd teise mängija ka endale:D

Ramm
29.02.04, 16:13

Ikka paremasse

Ramm!muuseas saite meilt nüüd teise mängija ka endale:D

I know:deemon: ,kedagi vaja ju varuks kah :kaval:

ek
29.02.04, 16:41
kas Kakumäe väravad lõi teie treener? ja kas ta hakkab teie eest ka liigas mängima?

Ramm
29.02.04, 16:43
Kuidas Õismäel väljaku olukord ka oli,,väga jube?:doh:

U2
29.02.04, 16:45
Hakkab mängima jah(99% kindel)

U2
29.02.04, 16:46
Kuidas Õismäel väljaku olukord ka oli,,väga jube?

Kusjuures kõige hullem polnudki.Ei kuulnud ise ühtegi halba sõna ei meie kui ka piraaja meestelt

Silver
29.02.04, 16:53
Kuumaastik võiks öelda õismäe staadioni konditsiooni kohta. Aga samas oli lõbus ning väravaid sai...:) Hoolimata sellest, et Kosk oskas siniste vilkuritega meestele vahele jääda ning piraaja saabus kerge hilinemisega..:P

Devil
29.02.04, 16:54

Kuidas Õismäel väljaku olukord ka oli,,väga jube?:doh: räägitakse et kinnitambitud lumi ja ei midagi hullu.

U2
29.02.04, 17:02
Ainult kohutavalt libe oli....
Mehi langes nagu loogu koguaeg:D

Kosk
29.02.04, 17:57
platsil polnud häda mitte midagi, mõnus oli mängida. jutud mingist liustikust, kus end täiesti ära lõhub on asjatud.

tore pühapäevak oli, mis siis, et triiksärgiga mängisin.

U2
29.02.04, 18:02
Kas keegi ei oleks huvitatud kakumäe vastuvõtmisest nädala sees?Meil sõprusmängu isu suur:D

13
29.02.04, 19:33

Olen ilus, tark ja osav ning peaaegu kõik tahavad mind.

Mina ei taha - ausõna:)

kqjanno
29.02.04, 21:01
mängust siis..

väga lahe mäng oli:õnnelik:

ilm oli ilus tol päeval,paljudel meestel ei olnudgi pohmakat eelmisest õhtust:D vastased olid kah tugevad ja toredad:silm4: ja oli väravate rohke mäng..
oli näha kohe et Fc Kakumäe pole kokku mänginud eriti ja kaitse ei püsinud eriti oma kohapeal.Kohe mängu alguses(mingi 3minti oli kestnud vist:oih: )kui kõmmutati kakumäe puuri värav,siis mõtlesin juba....täna tuleb ist väga suur kaotus vastuvõtta.Aga siis suutsime astu kah võidelda ikka,mäng oli suht võrdne kuni 3-4 seisuni vist (piraaja kasuks)...siis kadus kõik kontrolli alt jälle...piraaja mehed lõid vist 3 väravat järjest.Oli näha et piraaja mehed on päris palju kokku mänginud;)
njha pinnast...oli normaalne kuid natuke libe:doh: vähemalt väravas olles ei saanud eriti hüpetest rääkida sest kui hüppama hakkad siis sa lihtsalt hüppad kohapeale pikali:D
täname veel kord vastaseid hea raske mängu eest:silm2: ja veel Marti Merisalu kes lõi neli kolli.........

Neth
29.02.04, 21:42

mängust siis..

ilm oli ilus tol päeval,paljudel meestel ei olnudgi pohmakat eelmisest õhtust:D vastased olid kah tugevad ja toredad:silm4: ja oli väravate rohke mäng..
oli näha kohe et Fc Kakumäe pole kokku mänginud eriti ja kaitse ei püsinud eriti oma kohapeal.

räägi enda eest:P ja kaitse just selle pohmaka pärast omal kohal ei püsinudki:D

kqjanno
29.02.04, 21:53
Originally posted by Neth

mängust siis..

oli näha kohe et Fc Kakumäe pole kokku mänginud eriti ja kaitse ei püsinud eriti oma kohapeal.

räägi enda eest:P ja kaitse just selle pohmaka pärast omal kohal ei püsinudki:D

ei,ma ütlengi et eriti polnud nagu:D
tavaliselt on rohkem neid mehi;)

U2
01.03.04, 16:52
Neljapäeval 4.märtsil kell 18.30 sidekooli võimlas Fc Olympic-Fc Kakumäe

Hunt
02.03.04, 10:31
kuuldavasti pidavat Laupäeval 6ndal märtsil kell 12 toimuma õismäel FC Kakumäe ja Fc Nimeta mäng. kõigi eelduste kohaselt oli väljakux võg aga võin ka exida:p

kqjanno
02.03.04, 13:45

kuuldavasti pidavat Laupäeval 6ndal märtsil kell 12 toimuma õismäel FC Kakumäe ja Fc Nimeta mäng. kõigi eelduste kohaselt oli väljakux võg aga võin ka exida:p

..ja kui Võg-i platsil siis jälle pooleväljaku peal jahm:doh:

13
04.03.04, 12:18
Kuuldavasti pole teil Ennu nimelise treeneri jäämine kindel.

Vastab see tõele ???
Kuidas kommenteerite???

Hunt
04.03.04, 13:56
ma armastan sind ka 13!:lahe:

kqjanno
04.03.04, 19:04
ei väga ilus ilm oli eile onju hunt;) :lahe:

13
05.03.04, 09:59
Hundi ja janno reageeringust loen välja,et kuulujutt vastab tõele.
Kahju,et teil nii väheks ajaks treenerit oli:(

marcello
05.03.04, 10:02
mitte ainult treenerit,tundub,et neil ei ole ka mängijaid enam.
eile oli mäng kokku lepitud aga kakumäed esindas ainult 4-5 mängijat:viha:

Hunt
05.03.04, 10:06
Kui nii tõesti edasi läheb siis seda meeskonda liigamängudex vist enam ple ja enamus meeskondi saab vist loobumisvõidu! JA kui ongi siis koosneb see peamiselt lagune mitte treenivatest vempudest! kurb aga nõnda see laguneb

marcello
05.03.04, 10:20
suure hurraaga liigasse:D

Ramm
05.03.04, 12:04

Kui nii tõesti edasi läheb siis seda meeskonda liigamängudex vist enam ple ja enamus meeskondi saab vist loobumisvõidu! JA kui ongi siis koosneb see peamiselt lagune mitte treenivatest vempudest! kurb aga nõnda see laguneb

FC Lagune,lagune(b) ;):kaval: Ning kakumäelaste panus 3\'a kohale tulla jääb vist ka ära :ham12:

marcello
05.03.04, 12:14
Reaal,Eurouniv,Soccernet on esikolmik.Uued tiimid on ennegi suure hurraaga üritanud.See aasta Nimetal küll õnnestus aga ...

Bobik
05.03.04, 15:26
2a on uustulnukad kinni pannud. Enne Nimetat sai sellega hakkama Minevik :P

Originally posted by marcello

Reaal,Eurouniv,Soccernet on esikolmik.Uued tiimid on ennegi suure hurraaga üritanud.See aasta Nimetal küll õnnestus aga ...

13
05.03.04, 15:36

EBS i unustasid ära???

Ramm
05.03.04, 15:43
Ja kuhu jäid Kuradid? Ka unustasid ära?:r66m15:

13
05.03.04, 15:46

Ja kuhu jäid Kuradid? Ka unustasid ära?:r66m15:

Ühe aasata meeskonnad ei lähe arvesse:D

marcello
05.03.04, 19:27
EBS pole põhja mänginud

13
05.03.04, 20:28

EBS pole põhja mänginud

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2771 <---loe ise.

U2
05.03.04, 20:45

Unista edasi 13:kaval:

marcello
06.03.04, 07:15
Originally posted by 13

EBS pole põhja mänginud

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=2771 <---loe ise.

kloun
arutati selle üle kes on uustulnukatest liiga kinni pannud!
ja dream on et ebs see aasta võidab
BTW minevik mängis põhjatsoonis ka 2000 aastal,iseasi palju sellest minevikust praeguses on.Gollis on kindlasti endisi mineviku omasid

kqjanno
06.03.04, 11:09
Originally posted by 13

Hundi ja janno reageeringust loen välja,et kuulujutt vastab tõele.
Kahju,et teil nii väheks ajaks treenerit oli:(

see ei tähenda midagi,lihtsalt ei räägi hetkel asjadest(võetakse hurraaad vähemaks);) :kaval: :silm1:

U2
06.03.04, 14:40
Fc Kakumäe-Fc Nimeta 6-8(4-4)
Väravad lõid Roland 2,Tarmo 2,Anatoli,Enn

Kommentaariks ütleks,et see mäng oli võidetav aga väsisime natuke ära.
Tänud Hundile,et väravas oli!!

Ja kuulda oli ka vastaste kuulsat suupruukimist jälle...

Litmanen37
06.03.04, 16:42

Fc Kakumäe-Fc Nimeta 6-8(4-4)
Väravad lõid Roland 2,Tarmo 2,Anatoli,Enn

Kommentaariks ütleks,et see mäng oli võidetav aga väsisime natuke ära.
Tänud Hundile,et väravas oli!!

Ja kuulda oli ka vastaste kuulsat suupruukimist jälle...

Isiklikult paneks selle mängu rohkem lumes müramise kaotegooriasse....plats oli ikka kõvasti hullem kui lootsime...tulemus ei mängind mingit rolli,sest yhestki mehest mingit ylevaadet sellistes tingimustes ei saa...
Huvitav on kuulda,et väsisite ära...mängu tempo oli väga madal ja kui te sellisel tempol 2 x 30 minuti juures juba ära väsite,siis liigast pole midagi ilusat oodata....

Suupruukimine suupruukimiseks,kuid ega teiegi nyyd kõik inglid polnud või mis....eriti pinda käis mingi vana näss,kes kõiki teie omasi õpetas...põhiline lause oli \"sõida sisse,sõida sisse\".....tore kui jalgpalli nii mängitakse...mina saadaksin parem sellised mehed ragbit mängima...kui keegi huvitatud,võin isegi mõne telefoninumbri anda...
Yhesõnaga vaadake kõigepealt enda kapsaeda ja siis tulge alles teisi arvustama...endi kohta võin öelda,et sellist \"ilusate sõnade kasutamist on meil kohe päris palju vähemaks jäänud,kuna distsipliin on tõusnud,kuid nagu te teate..........erand kinnitab reeglit;)

Suured tänud sõprusmängu eest ja edukat uut hooaega

BTW: Võrreldes FC Futuga on Kakumäe kõvasti arenenud...mõned päris head mängumehed juures

kqjanno
06.03.04, 20:03
plats oli jah natuke kahtlane..oli näha et tehnikat ei saa eriti näidata-liiga libe.
kuna minuarust on nimeta põhitrump ikkagi tehnika,ja kiirus siis selles mängus eriti palju seda ei saanud teha(meie õnneks)aga kes teab äkki oleks meil kah paar \"trikki\"välja tulnud:lahe:
..siis tänud fc kakumäe väravavahile kes pidas 2nädalat järjest kellegi sünnipäeva ja mõtles et võtaks napsu natuke,ja ei viitsinud mängule tulla.....ise kah väravasse ei saanud kuna näpp ja puus haige.Siis läks meie poolt hunt väravasse,kellel pole eriti palju kogemusi ma ütleks:D aga jahm.....see selleks(hunt ära solvu):õnnelik:
aga jah.....oli põnev ja väravate rohke mäng ja kakumäelased tänavad hea tugeva mängu eest :silm4:

U2
06.03.04, 22:06
Võrreldes FC Futuga on Kakumäe kõvasti arenenud...mõned päris head mängumehed juures

Tänud heade sõnade eest!

U2
07.03.04, 00:14
teataks ka et otsime järgmiseks nädalavahetuseks sõprusmängu partnerit.Tore oleks teie väljakul aga võib ka lumisel õismäel.
Kontakt 58114098

U2
09.03.04, 17:43
endiselt teatan,et otsime meeskonda täiendust,eelistatavalt kaitsjaid

Hunt
09.03.04, 22:37
ei ütlex ära ka ründest ja poolikutest:P:kaval:

Neth
09.03.04, 22:44

ei ütlex ära ka ründest ja poolikutest:P:kaval:

ära hunt siis unusta ka kollikippereid, massööre, abitreenereid jne, ahjaa sponsorid on ka alati teretulnud!!:P

kqjanno
09.03.04, 22:48
pallipoisse kah:D

Devil
09.03.04, 22:58

Tahad töötuks jääda?:lahe:

kqjanno
09.03.04, 23:04

Tahad töötuks jääda?:lahe:

hehe..........kle am pole pallipoiss:kurb10: ma tuleviku mees:prill1:

U2
09.03.04, 23:10
Järgmine aasta teeb see mees juba mehetegusid kullakallis õlleliigas:silm4:

-Loom-
26.03.04, 13:04
nii, mina ka nyyd t2ie tervise juures uuesti. kas keegi olex nii hea ja teatax siia trenni ajad? praeguse vormiga hooajale vastu minna pole kyll mingit soovi ega r66mu:doh: :oih:

U2
26.03.04, 13:12
Trennid Laupäeval kell 12.00 Humanitaargümnaasiumi väljakul ja Pühapäeval kell 13 väike-õismäe gümnaasiumi väljakul

-Loom-
26.03.04, 13:14
njah siis siiski v6imalik trennis k2ia vaid yle n2dala, sest t88graafik ei luba iga n2dalavahetus trenni :(

U2
26.03.04, 13:15

Enn Läänmäe mängib ja treenib sellel hooajal Fc Kakumäes.100 % kindel

U2
28.03.04, 19:53
Käesolevaga teataks,et otsime järgmiseks pühapäevaks vastast,et teha üks väike sõprusmäng(üle väljaku).Ajaks oleks 12.00 ja platsiks humanitaargümnaasiumi väljak
On keegi huvitatud?

Ramm
28.03.04, 21:02

Käesolevaga teataks,et otsime järgmiseks pühapäevaks vastast,et teha üks väike sõprusmäng(üle väljaku).Ajaks oleks 12.00 ja platsiks humanitaargümnaasiumi väljak
On keegi huvitatud?

Kuda väljak on kui puhas siis SCTK võtaks pakkumise vastu :deemon:

kqjanno
28.03.04, 21:04
täna oli juba mingisugune 90% platsist kuiv ja lumast puhas........kui sellised ilmad edasi un siis on plats ka puhas;)

U2
28.03.04, 21:06
Nii palju kui mina nägin oli 100 % platsist kuiv

kqjanno
28.03.04, 21:10
kakisti nägid siis:P sest äärtes oli veel törts lund...ja mingisugused äste väikesed laigud platsil kha.

U2
28.03.04, 21:16
me mängisime täna ju võgis ja kui ma peale trenni hummist mööda läksime nägin et see oli täiesti puhas :kaval:

Ramm
28.03.04, 21:36
Siis SCTK on igatipidi käpp! Kell 12 pühapäeval õikal siis!

U2
28.03.04, 21:50
Kakumäe jääb teid ootama:kaval: