PDA

View Full Version : EJL üldkoosolek

spekter
28.10.03, 19:31
kuulsin täna juhuslikult, et EJL üldkoosolek peetakse 25.nov hommikul kuskil Saaremaal!!!! 25. on ju TEISIPÄEV ja tööpäev! kõrvaltvaatajale tundub see küll väheke imelik. tavaliselt toimuvad sellised koosolekud ikka töövabal päeval. või jalgpallis mitte?

kas keegi selle tavatu (minu arust) ajaga koosoleku päevakorda ka teab?
palju EJL-l üldse liikmeid on?

Neth
29.10.03, 00:36
Infot Ejl\'i kohta on hea vaadata: www.estonia.fifa.com
Palju seal liikmeid on vot selles pole kindel, volikogus peax olema 21.

INCE
29.10.03, 10:29
EJL korraline üldkogu
25.november kell. 09.00 Lümanda Kultuurimaja saalis

PÄEVAKORD
1.EJL presidendi valimine
2.EJL asepresidentide valimised
3.EJL põhikirja muutmine seoses klubide litsenseerimisega
4.EJL revisjonikomisjoni reglemendi ja EJL apellatsioonikomisjoni reglemendi muutmine ning EJL apellatsioonikomisjoni küsimuses reglemendi koostamine.

väga kauge koht see Lümanda :kaval: tõesti

siidi
12.11.03, 00:48
Originally posted by spekter

kuulsin täna juhuslikult, et EJL üldkoosolek peetakse 25.nov hommikul kuskil Saaremaal!!!! 25. on ju TEISIPÄEV ja tööpäev! kõrvaltvaatajale tundub see küll väheke imelik. tavaliselt toimuvad sellised koosolekud ikka töövabal päeval. või jalgpallis mitte?

kas keegi selle tavatu (minu arust) ajaga koosoleku päevakorda ka teab?
palju EJL-l üldse liikmeid on?

Kui mina töötaks jalkaliidus siis ma ka teeks üldkoosoleku ikka tööpäeval. Töö- ja puhkeseadus peaks ka neil kehtima. Klubide oma asi, kas saavad oma eelistatud kanditaati toetama minna või mitte. Saaremaa ilus koht!:lahe:

ROOTSI KUNN
25.11.03, 10:30
Huvitav,mida uut on oodata tänaselt EJL üldkoosolekult ja kas üldse on sealt midagi positiivset loota? :oih:

ethan
25.11.03, 17:57
Originally posted by ROOTSI KUNN

Huvitav,mida uut on oodata tänaselt EJL üldkoosolekult ja kas üldse on sealt midagi positiivset loota? :oih:

Ma soovitan olla optimistlikum. Korralik trio on EJL eesotsas nüüd, erinevalt eelmisest koosseisust. Ambitsiooni on Kannik-Tarmak-Pohlakul küllaga.

Samas on ka meedia avastamas jalgpalli arengu tingimuste madalseisu, ning aru saamas, et tegelikult on meil üsna vähe neid, kes mitu aastat ette mõtlevad, kui üks klubi ning tema juhtkond seda juba aastaid teinud on.

rauno
26.11.03, 14:28
nii et Kannik siis president:D
tänases õhtulehes temaga intervjuu ja mulle see jutt meeldib.
iseasi kas sõnadest tegudeni jõutakse :)
esimesi asju mis ta lubas teha peale seda kui presidendiks valiti on võtta paar kõnet seoses A le Coq arenaga:)

ja pohlak teine asepresident:P

no eks igaüks loeb seda artiklit mingi aeg ise siit (http://www.sloleht.ee/index.aspx?d=26.11.03&r=3&id=149464)

kellel maksmata saavad siis peale kella viit teha.hea et paberkist väljaanne on olemas.

Marduk
26.11.03, 16:30
Kannik on rohkem, kui 1 kord Arena seisu ja selle arengut kritiseerinud. R22kinud, et asi tuleks korda teha. Nyyd on tal reaalne v6imalus see teoks teha. Edu talle!

Raix
03.03.04, 12:54
Teisipäeval, 2. märtsil toimus Emmastes Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) korraline kongress, kuhu olid oma delegaadi saatnud 67 EJLi liiget.

Kongress kinnitas juhatuse ettepaneku noorte jalgpalli toetava fondi loomiseks ning valis kümme juhatuse liiget, kes koos eelmisel kongressil 2003. a. novembris valitud EJLi presidendi Indrek Kanniku ja asepresidentide Mart Tarmaku ning Aivar Pohlakuga moodustavad EJLi juhatuse kuni aastani 2009. Kümme juhatuse liiget on Peeter Küttis (ühtlasi EJLi aupresident), Vaapo Vaher, Eiko Nestor, Arvu Sild, Josep Katsev, Indrek Käo, Priit Penu, Andrus Kuusmann, Peter Sedin ja Nikolai Burdakov. Neist Käo ja Penu valiti EJL juhatusse esmakordselt.

INCE, palju õnne ja jõudu sulle!! :r66m8:

Kas me võime nüüd optimistlikumalt tulevikku vaadata, kui oma poiss juhatuses?! :r66m9:

ROOTSI KUNN
22.03.06, 15:29
Kuulge !!! Keegi ,kes viibis tänasel üldkogul võiks väheke mingeid uudiseid siia kirjutada.
Mis toimus ,kes sõimas ,kes ropendas ja keda pededeks sõimati ? See peaks ju meie jalgpallijuhtide igapäevane sõnavara olema:D !

Raix
22.03.06, 16:25
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Kuulge !!! Keegi ,kes viibis tänasel üldkogul võiks väheke mingeid uudiseid siia kirjutada.
Mis toimus ,kes sõimas ,kes ropendas ja keda pededeks sõimati ? See peaks ju meie jalgpallijuhtide igapäevane sõnavara olema:D !

Liidu pressiteade:

Kolmapäeval, 22. märtsil toimus Tallinnas Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses Eesti Jalgpalli Liidu korraline üldkogu, millest võtsid osa rekordilised 92 ühenduse liiget 115-st.

Üldkogu avamisest alates jõustus Indrek Kanniku avaldus, millega ta astus tagasi EJLi presidendi ametikohalt.

Üldkogu juhatas EJLi aupresident Peeter Küttis.

Üldkogu kuulas ära EJLi juhatuse ettekande möödunud aasta tööst, revisjonikomisjoni aruande ja 2006. aasta eelarve ning kinnitas need. Enne üldkogu valmisid kahe rahvusvahelise sõltumatu audiitorfirma auditid EJLi finantsasjade kohta, mis kinnitasid, et EJL pole oma majandusasjades teinud mitte midagi ebaseaduslikku. Sellega lükati ümber ka ajakirjanduses esitatud laimavad väited EJLi majandusasjade ebakorrektsuse kohta.

Samuti valis üldkogu EJLile uue asepresidendi, kelleks sai FC TVMK president ning EJLi juhatuse liige Pjotr Sedin, kelle poolt hääletas 89 liiget, erapooletuid oli 1 ning vastu 0 liiget. Sedin oli ainuke kandidaat, kes esitati, sest keegi teine mõne teise kandidaadi esitamiseks soovi ei avaldanud.

Üldkogu lõpus kinnitati mandaatkomisjoni aruanne ning sellega loeti üldkogu lõppenuks.

Üldkogul viibis ka rahvusvahelise jalgpalliorganisatsiooni FIFA esindaja, kellel EJLi esindajatele pretensioone ei olnud.

Üldkogu algas kell 11:05 ning lõppes kell 12:36.

INFO: Kes on Pjotr Sedin?

FC TVMK jalgpalliklubi president Pjotr Sedin sündis 10. oktoobril 1966. aastal.

Hariduse omandas Sedin Leningradi Mäeinstituudis, kus lõpetas 1988. aastal insener-ökonomisti eriala cum laude. Lisakoolitusena on Sedin aastal 1995 stažeerinud firmas Willis Faber & Dumas ning aastatel 1998-1999 firmas General & Cologne Re.

Sedin oli Nordika Kindlustuse AS’i asutaja ning aastatel 1990-2002 ka nõukogu esimees. Alates 2002. aastast on Sedin TVMK AS’i juhatuse esimees.

Eesti Jalgpalli Liidu juhatusse kuulub Sedin alates 2001. aastast.

Sedin on abielus ning valdab vene, eesti ja inglise keelt.

Nii et midagi ebaseaduslikku liidu majandusasjades pole toimunud, Sedin valiti uueks asepresindendiks ja elu läheb edasi.

soxx
22.03.06, 16:45
Nojah nüüd Sedin eesotsas...midagi paremaks ei lähe:( kui mitte hullemaks:viha:

Juunior
22.03.06, 16:55
Algselt postitas soxx

Nojah nüüd Sedin eesotsas...midagi paremaks ei lähe:( kui mitte hullemaks:viha:

Pessimismi võiks Eesti jalgpallis vähem olla.
Kas oli ja on paremaid kandidaate.

jyriöö
22.03.06, 17:13
Algselt postitas Raix

[i]
Enne üldkogu valmisid kahe rahvusvahelise sõltumatu audiitorfirma auditid EJLi finantsasjade kohta, mis kinnitasid, et EJL pole oma majandusasjades teinud mitte midagi ebaseaduslikku.

Millegipärast kardan, et PWC auditit see loetelu ei sisalda... Aga võib-olla eksin.

Amadeus
22.03.06, 17:28
Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas Raix

[i]
Enne üldkogu valmisid kahe rahvusvahelise sõltumatu audiitorfirma auditid EJLi finantsasjade kohta, mis kinnitasid, et EJL pole oma majandusasjades teinud mitte midagi ebaseaduslikku.

Millegipärast kardan, et PWC auditit see loetelu ei sisalda... Aga võib-olla eksin.

kindlasti ei sisalda, need on Pohlaku poolt tellitud sõltumatud auditfirmad.

Muide kus pagana kohas see pressiteade üleval on? Mina mujal kui Sportnetis ei ole veel näinud. EJL lehel küll ei ole

mikk
22.03.06, 19:18
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas Raix

[i]

kindlasti ei sisalda, need on Pohlaku poolt tellitud sõltumatud auditfirmad.

Muide kus pagana kohas see pressiteade üleval on? Mina mujal kui Sportnetis ei ole veel näinud. EJL lehel küll ei ole

Iga auditifirma on sõltumatu, see ongi auditi tegemise idee. EJl võiks avalikustada nende firmade raportid. Auditijäreldus on keerulisem kui lihtsalt vastus - jah, seadusik või ei, ebaseaduslik.
Ja PWC auditi peaks samuti ära ootama.

uvv
23.03.06, 10:05
•• Kui EJL-i juhatuse liige Indrek Käo küsis Aivar Pohlakult näha kava, kuidas kasutatakse eelarves infrastruktuuri investeeringutesse mõeldud 7,5 miljonit krooni, vastas Pohlak, et need plaanid olid tehtud juba enne Käo valimist juhatusse.
•• Pohlak soovitas Käol lähetada kirjalik pärimine EJL-i peasekretärile Tõnu Sirelile. Kui Käo ütles, et on seda teinud, aga pole vastust saanud, põrutas Pohlak: “Mina ka ei saadaks sulle seda kirja!”

Õige, Aivar!
Teil on õigus, nagu ka kõigil, kes sammuvad te jälgedes, seda kindlat rada!
Aivar on meie südames! Ilma Aivarita ei oleks ükski värav õige värav, ükski triblamine päris triblamine! Aivari päralt on tõde ja valgus!
Ja sina, vaenlane Käo, hoia käed eemale meie õiglasest, Eesti Jalgpalli valgusesse juhtivast ainuõigest liidrist! Kõik need skandaalid, mis meie isa on saatnud, on vaenlase sepistus! Liiderlike naiste õel väljamõeldis! Välismaiste diversantide ettekavatsetud vaenutöö me helge liidri vastu! Häbi peaks olema, Käo!
Ja minul olgu häbi, et ma ei usu meest, kes peksab oma naist.
Võrdlus Kobaga oleks vist üsna sobiv, kui meenutada, kuidas AP oma asju on klaarinud.

Uskumatu, mis toimub. Rsk.
Niipalju kui mina elu observeerides olen aru saanud asjadest, siis auditi kokkuvõte ei sisalda reeglina õiguslike järeldusi, et kas on süüdi milleski või mitte. Kas see pole mitte kohtuorganite töö? Üks audit tunnistab ilmselt korrektseks ka näiteks tehingu, et jalgpalliliit on AP isikus andnud miljonites laenu fcf-ile mille esindaja on AP. Ehk, audit hindab, kas on järgitud raamatupidamisreegleid, kas asjad on vormistatud korrektselt, eelisseisundi kuritarvitamise osas jääb üks audit ilmselt üsna jõuetuks.
Pohlaku jutt selle osas, mismoodi ta on valmis aktsiad tagasi ostma, lõhnab ka majanduspolitsei sekkumise järele. Millise majandustegevuse tulemusena on tekkinud tagasiostmiseks mõeldud raha? ja selge on see, et see majandustegevus ei saa olla \"milline\". Oi kui palju vastuseid tuleks \"isal\" anda selleks, et teda oleks võimalik usaldada.
Mina ei usalda.
Ehk mis ma tahtsin öelda, vältimaks igasuguseid eksitusi. Kui isand AP arvab, et ta võib vastata juhatuse liikmele ülalmainit toonil, on minul samasugune õigus uskuda, et suurem osa teda käsitlenud infost, mida ma olen kuulnud nii lähedastelt tuttavatelt ja teemaga seotud inimestelt, kui ka meediast, on tegelikus ja tõde. Aga selle info järgi ei ole AP koht enam ammu sellise spordiliidu juhi kohal, kus on tuhandeid lapsi. Lõhestunud ja enesega mitte hakkamasaav isiksus ei ole ohtlik ainult endale.

edit: nojah, eks ma läksin marru. vabandan nende ees, kelle jaoks on AP on puhas ja aus mees. Eks minagi olen mats.

Sats1
06.12.08, 11:15
Mis maailma jalgpalli liidudes tegutseb nii kord (nagu meil), et aasta parima jalgpalluriks saab ainult riigi kodanike (tingimusel kui jalgpallur-kodanik on koondisse kandidaadiks) esitada?

boobek
06.12.08, 15:10
Mis maailma jalgpalli liidudes tegutseb nii kord (nagu meil), et aasta parima jalgpalluriks saab ainult riigi kodanike (tingimusel kui jalgpallur-kodanik on koondisse kandidaadiks) esitada?

Milles probleem on ma ei saa aru?

Edit: Näiteks saksamaa aasta jalgpalluri tiitli on 1960 - 2008 võitnud AINULT 2 mittesakslast!

Sats1
06.12.08, 18:58
Edit: Näiteks saksamaa aasta jalgpalluri tiitli on 1960 - 2008 võitnud AINULT 2 mittesakslast!
Tõtt öelda ma ei saanud aru kuidas eespool mainitud infot on mu küsimusega seotud

boobek
06.12.08, 21:44
Tõtt öelda ma ei saanud aru kuidas eespool mainitud infot on mu küsimusega seotud

Ja kes siis seekord "ebaausalt" tiitlist ilma jäeti? Kes on see tundmatu superstaar? 100 mingit erinevat inimest valivad parimat ja neil jääb selline talent kahe silma vahele? Uskumatu?

Martin
06.12.08, 21:57

Argentina, Valgevene, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi, Taani jne....

Ma ei viitsi rohkem uurida, ülejäänud neljas vaadatud riigis ei leidnud aasta jalgpalluri tiitlit.

Soomes saab aasta mängija tiitlile üldse mõelda aga ainult siis, kui sa mängid välismaal - koduliiga mehed valikusse ei kuulu.

Sats1
07.12.08, 09:23
Argentina, Valgevene, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi, Taani jne....

Ma ei viitsi rohkem uurida, ülejäänud neljas vaadatud riigis ei leidnud aasta jalgpalluri tiitlit.

Soomes saab aasta mängija tiitlile üldse mõelda aga ainult siis, kui sa mängid välismaal - koduliiga mehed valikusse ei kuulu.
Mina küsisin ju meie parima jalgpalluri valimise korra analoogi (maailmas) järele

Martin
07.12.08, 14:00
Mina küsisin ju meie parima jalgpalluri valimise korra analoogi (maailmas) järele

Nüüd ma ei saa enam midagi aru. Ma ju tõingi parima jalgpalluri valimise korra analoogid.

Sats1
07.12.08, 19:08
Nüüd ma ei saa enam midagi aru. Ma ju tõingi parima jalgpalluri valimise korra analoogid.
Kas ANALOOGID??? Arvad, et näiteks ei saa Nedvedi Tšehhi aasta parimaks jalgpalluriks esitada (on teada, et ta ei soovi koondiseks mängida)?

Jasper
07.12.08, 19:17
Kas ANALOOGID??? Arvad, et näiteks ei saa Nedvedi Tšehhi aasta parimaks jalgpalluriks esitada (on teada, et ta ei soovi koondiseks mängida)?

Nedvedil on ju Tšehhi kodakondsus. Nagu ka selle auhinna eelmine aasta võitnud Jankulovskil. Mis kuradi juhtmeid sa siin sõlme seod?

vincent
07.12.08, 19:41
No ma saan aru, et küsimus on just koondises mängimises. Aga kas meil on ka reaalselt mõni mees, kes koondist ei esinda, kuid vääriks tõepoolest aasta parimaks nimetamist? Või üritad sa jälle tühja koha pealt mingit jaburat intriigi tekitada?

boobek
07.12.08, 19:54
No ma saan aru, et küsimus on just koondises mängimises. Aga kas meil on ka reaalselt mõni mees, kes koondist ei esinda, kuid vääriks tõepoolest aasta parimaks nimetamist? Või üritad sa jälle tühja koha pealt mingit jaburat intriigi tekitada?

Ma juba küsisin seda, aga vastust ei saanud. Pakun, et meid üritatakse, olenemata meiepoolsetest pingutustest,lõptulemusena fašistideks tembeldada või midagi sellist.

lorenzo
07.12.08, 20:01
Sander Post? Ats Purje?

urmar
07.12.08, 20:02
Sats tekitab siin segadusi oma küsimustega. :)

Sats1
07.12.08, 20:12
No ma saan aru, et küsimus on just koondises mängimises.
Sul on õigus.

Ma juba küsisin seda, aga vastust ei saanud.
OK, Konstantin Nahk.

budu
07.12.08, 20:27
mul on tunne et Sats1 ajab Meistriliiga ja Eesti Aasatajalgpalluri valimised sassi.või on ta ise ka sassis

boobek
07.12.08, 20:49
OK, Konstantin Nahk.

Edasine diskusioon muutus mõttetuks ...

-mirko-
08.12.08, 00:21
Aga siiski,ma üritan vastata. Mille kuradi poolest on Nahk silmapaistvaim mängija see aasta? Jah,nendin et tegemist hea mängumehega, kuid kas just selle aasta parim? Vaevalt! Juba see,et ta mängib Eestis, mis on suht põnev liiga, kus pooled mängud ei paku pinget tingib selle, et isegi siin staar olles ei ole sa päris see staar, kelleks end pead. + Tõesti, too mõni põhjendus, miks Nahk pidanuks olema? Mingi x söötude % mis antud ette/ põiki?

zaz
08.12.08, 00:24
ei, sest ta oskab lõdvestuda:D

Sats1
08.12.08, 08:04
Aga siiski,ma üritan vastata. Mille kuradi poolest on Nahk silmapaistvaim mängija see aasta?
Aga eelmisel hooajal?

-mirko-
08.12.08, 09:58
ML parima ja Eesti parima jalgpalluri valimisel on ikka vahe sees. Pakun,et Klavan,Piiroja,Oper,Pareiko,Londak,Poom jt, kes mängivad välismaal, on tiba kõvemad mehed + teevad tegusid märksa tõsisemas konkurentsis. Aga mille poolest siis nt eelmisel hooajal oli Nahk kõvem mees kui Piiroja või Klavan nt? või kasvõi Pareiko, kes mängib märgatavalt tugevamas liigas?