PDA

View Full Version : NBA Uus Hooaeg 03/04

Leheküljed : [1] 2

K1ly
31.10.03, 13:37
Noh hooaeg on juba alanud!! Siia kirjutage igast infi ja paluks avaldada oma lemmik meeskond endal on see Philadelphia 76ers eesotsas Allen Iversoniga :lahe:
Lebron Jamesi võimas esitus Clevelandi eest esimeses mängus oli küll muljet avaldav 25p 12 lp ja enam ei mäleta mitu söötu :D siis teine rookie Denveris mängiv Carmelo Anthony viskas 18p ja 9 lp ka päris hea vms :)

dreyd
31.10.03, 14:46
ise olen fännanud niivõrd-kuivõrd erinevatel aegadel Houstonit(Hakeem), Seattle´it (Kemp&Payton), nüüd aga meeldivad Toronto, Sacramento, nats ka NO.
Ka JAmesi teine mäng polnud sugugi kehvem. kui esiemene, kuid Cleve sai ikka kaotuse.

Neth
31.10.03, 15:17
Originally posted by K1ly

Noh hooaeg on juba alanud!! Siia kirjutage igast infi ja paluks avaldada oma lemmik meeskond endal on see Philadelphia 76ers eesotsas Allen Iversoniga :lahe:
Lebron Jamesi võimas esitus Clevelandi eest esimeses mängus oli küll muljet avaldav 25p 12 lp ja enam ei mäleta mitu söötu :D siis teine rookie Denveris mängiv Carmelo Anthony viskas 18p ja 9 lp ka päris hea vms :)

Sööte oli vist 8. Ise olen fännanud Bullsi aastast 96/97, aga kuna enam pole mida fännata:D, sest klubist on läinud kõik lemmikud ja asemel on suht mõttetud vennad, siis nüüd pooldan Philadelphiat, Orlandot ja San Antoniot. Lemmikud mängijad on McGrady ja Iverson.
Märkimist väärib ka Stoudemire mäng - 25p 8lp

SleepWalking
31.10.03, 15:28
utah saab hääle. hornacek, malone, stockton on minujaoks nimed, kes üldse panid seda pealtpanijate liigat vaatama. uuest hooajast - ainus lootus, et mailman saaks oma puuduva sõrmuse kätte. missiis et vales särgis.

Epic
31.10.03, 17:59
Ma olin ka nii mõni aasta tagasi suur Utah fänn, siis kui Bullsiga kaks korda järjest finaalis kokku saadi ning mõlemad kaotada õnnestus (siia maani meeles see viimane mäng, Jordan murrab läbi, lükkab veidi Russelit, viskab kahese sisse ja toob Bullsile meistritiitli).Mailman on tõesti oma sõrmuse ära teeninud aga Lakers eriti ei sümpatiseeri :deemon: Praegu meeldivad kõige rohkem 76ers, Timberwolves, Raptors ja Celtics, enne veel Golden State (Jamison lasi jalga :( ) ning muidugi ka ammustel aegadel Miami ning Dallas :D

Juveman
31.10.03, 23:59
Järgnen igalepoole kuhu tõttab Shaquille O`Neal.Meeletu huvi juba Orlando päevilt,a kui minek Lakersisse tuli,oli ikkagi hea meel!!!Nüüd pole kahtlustki,et LA LAKERS ruulib,ning lisaks nüüd seal veel ju üx lemmik tagamängijaid Payton!ÄSs
Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
A LA LAKERS on see aasta vaieldamatult peamine pretendent tuiitlile!!!:õnnelik:

Markko
01.11.03, 00:16
Admiral ise ei mängi enam, ent tema kunagine klubi kindel lemmik aastaid juba. :doh:

Aramis
01.11.03, 12:39
Originally posted by Juveman

Järgnen igalepoole kuhu tõttab Shaquille O`Neal.Meeletu huvi juba Orlando päevilt,a kui minek Lakersisse tuli,oli ikkagi hea meel!!!Nüüd pole kahtlustki,et LA LAKERS ruulib,ning lisaks nüüd seal veel ju üx lemmik tagamängijaid Payton!ÄSs
Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
A LA LAKERS on see aasta vaieldamatult peamine pretendent tuiitlile!!!:õnnelik:

Vot see on normaalne mees:õnnelik: ..tore, et siuksed mehed ka NBAd fännavad!

Aramis
01.11.03, 12:43
Mina siis, kes veel ei tea , olen Sunsi fänn juba KJ ja Majerle aegadest. Ka Sir astus meie juurest läbi ja praegu on väga kõva noor koosseis, kuhu kogemust annab Penny Hardaway ja juba on tähed Starbury ja Matrix ning sinna tõusmas Amare ja Joe Johnson.

Põnevat hooajal juba toimunud -eileöösesed 50 punkti Rashad Lewisel Jaapanis ja Miller- Anthony hea mäng Denveris. Ning loomulikult Utahi avamängu võit - suurepärane üllatus.

K1ly
01.11.03, 13:09
Niih eilne J.Kiddi esitus oli ka päris muljet avaldav ;) 21p 14rs ja 11lp . Mis puutub R.Lewis se 50 punktisse siis ta sai ikka päris palju isetegutseda seal platsil njah tänu R.Alleni vigastusele .Kahju et Iversoni ja Snow show ei toonud 76ers võitu Kingsi üle :(
Mis puutub minevikku siis kunagi sai fännatud Bullsi kui veel kuldne kolmik seal tegutses Jordan,Pippen,Kukoc.Pippen ei olnud ilma MJ ta mitte keegi ,Jordaniga ta säras ;) Nüüd siin paar kolm aastat sai fännatud Bucksi kuid R.Allen vahetas klubi siis enam Bucksi ei fänna.Kuna Sonics ei istu üldse :oih:

Hogarth
02.11.03, 22:44

Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett.

skint
02.11.03, 23:02
Juba lapsepõlvest saati on lemmikuks ikka Orlando, see oleks siis ajast mil Shaq ja Penny the Dreami vastu finaalis mängisid, kuid kahjuks kaotasid :kurb4: . Nüüd aga mõlemad mehed mujal, aga McGrady on ka ikka ässsss, kui veel Hill vormi saavutaks........ oi-oi-oi......siis tuleks ju midagi!!!

Devil
02.11.03, 23:08
Originally posted by Hogarth

Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett. Dirk on osav, ei vaidle vastu. NBAs on neid mitmekylgseid ja samal tasemel mehi ikka rohkem kui aint nemad. Neist ma eelistaksin Garnetti, kes kuulub ka yhtede mu lemmikute hulka.

Neth
02.11.03, 23:11

Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett.

Ma ei saa aru, mis sul Dallase vastu on ega isegi mingi suur fänn pole aga ,,oinakari\'\' see suts ülepingutatud või mis? Ja ega ausalt öeldes kedagi vist ei huvita ka, mis meeskonnad sulle ei meeldi, kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.

skint
02.11.03, 23:17
Originally posted by Neth

, kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.

Esimese postituse tegi siiski vend nimega K1ly! Ja mees, ei ole ilus omada umbes mitut lemmikklubi..... ma võiks ka ju nagu öelda, et mulle meeldib idakonverents....

Neth
02.11.03, 23:52
Originally posted by efafan

, kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.

Esimese postituse tegi siiski vend nimega K1ly! Ja mees, ei ole ilus omada umbes mitut lemmikklubi..... ma võiks ka ju nagu öelda, et mulle meeldib idakonverents....

Njah, aga kuna mina tean teda siis tean, et see nimi on KILU, nii et parem ole vait kui sa ajsast ei jaga. Ja mis need lemmik klubid siia praegu puutuvad? Sa ikka teinekord vaata ka mis paska sa ajad!

Hogarth
02.11.03, 23:53
Originally posted by Devil

Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett. Dirk on osav, ei vaidle vastu. NBAs on neid mitmekylgseid ja samal tasemel mehi ikka rohkem kui aint nemad. Neist ma eelistaksin Garnetti, kes kuulub ka yhtede mu lemmikute hulka.On jah vendi,kes viskavad rohkem punkte kui Nowitzki ja Garnett,on jah vendi kes võtavad rohkem lauapalle kui nemad,annavad rohkem resultatiivseid sööte ja teevad rohkem vaheltlõikeid........aga minuarust pole eriti vendi kes kõiki neid asju ühtmoodi hästi teevad.:r66m9:

skint
03.11.03, 00:06

Njah, aga kuna mina tean teda siis tean, et see nimi on KILU, nii et parem ole vait kui sa ajsast ei jaga. Ja mis need lemmik klubid siia praegu puutuvad? Sa ikka teinekord vaata ka mis paska sa ajad!
Et mis lemmikklubid siia puutuvad???? Teema on nagu selline, seda on ju nagu mainitud vist ikka!!!

Juveman
03.11.03, 00:13

Ma ei saa aru, mis sul Dallase vastu on ega isegi mingi suur fänn pole aga ,,oinakari\'\' see suts ülepingutatud või mis? Ja ega ausalt öeldes kedagi vist ei huvita ka, mis meeskonnad sulle ei meeldi, kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.
:D Kle eulohhio,sa loe ise esimene postitus läbi,enne kui siia lõugama tuled.Seal on kirjas,et igasugust infi raffas avaldaks,nii et mokad maha lohh.:D Ja ma pole öelnud,et Dirk on kehv mängumees,vaid ma ütlesin,et ta ei meeldi mulle,eelkõige,kuna ta on sakslane,nii et enne kui haugud koer,loe eelnev jutt silmadega mitte millegi muuga läbi!!!:jump4:

Neth
03.11.03, 00:15

Et mis lemmikklubid siia puutuvad???? Teema on nagu selline, seda on ju nagu mainitud vist ikka!!!

Kui sa hästi loed, siis ma küsisin, mis need lemmik klubid PRAEGU siia puutuvad. Äkki püüax natuke rohkem tähelepanna! ;)
Aga olgu see kisub juba suts mõttetux - no more hard feelings?

Ja juveman ma usun, et seda INFI on mõeldud NBA kohta, mitte selle kohta mis klubid sulle ei meeldi.

Juveman
03.11.03, 00:17
:myts6: ok,nõustun isegi sinuga,vaielda saab mujal ka!!!PEACE:ham9:
A kuna sa muutsid oma lauset ja lisasid sinna taas ühe lõigu,mis kuidagi siia ei sobi,olen sunnitud vaidlema taas:naer3:
Kuna teema on NBA(ehk siis NBA),siis on kõik seda puudutav siinkohal oodatud ja teretulnd,nii et rahune nüüd maha ja tee vähem mõttetuid postitusi siia:r66m7:

K1ly
03.11.03, 00:19
Paluks tülid/vaidlused lahendada privasõnumite abiga;) Muidu kuhjub see teema NN pasaga:D

Jaan
03.11.03, 11:04
Originally posted by Markko

Admiral ise ei mängi enam, ent tema kunagine klubi kindel lemmik aastaid juba. :doh:

Mulle meeldib ta ülikooliaegne sats! ;)

Devil
03.11.03, 11:45

Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett. Dirk on osav, ei vaidle vastu. NBAs on neid mitmekylgseid ja samal tasemel mehi ikka rohkem kui aint nemad. Neist ma eelistaksin Garnetti, kes kuulub ka yhtede mu lemmikute hulka.On jah vendi,kes viskavad rohkem punkte kui Nowitzki ja Garnett,on jah vendi kes võtavad rohkem lauapalle kui nemad,annavad rohkem resultatiivseid sööte ja teevad rohkem vaheltlõikeid........aga minuarust pole eriti vendi kes kõiki neid asju ühtmoodi hästi teevad.:r66m9:
aga Kidd, Bryant, McGrady - nad ei viska vaid punkte. Mõni siuke leidub veel ma usun, ei viitsi eriti syveneda.

Muideks Nowitski pole mingi eriline söödu äss ...natuke yle 2 söötu mängus keskmiselt pole eriline näitaja. Garnett ei saa ainult Nowitskile lähedale, vaid on ka temast kenasti parem.

jyriöö
03.11.03, 17:13
Puhtalt statistika järgi parimat määrama hakata on mõttetu, ampluaad on mängijatel lihtsalt niivõrd erinevad. Tõelised tipud on need, kes suudavad oma tiimikaaslastes parimad küljed välja tuua. Ja selliseid on tõesti vähe, näiteks Jason Kidd hetkel ja minevikust muidugi Jordan ja Magic.
Garnetti ja Nowitzkit võrreldes....Kumb parem on, seda on raske öelda, ent kindlasti on sakslane universaalsem. Universaalsus ei seisne ainult laudade võtmises, kulpides ja 2-4 m pealt visetes. Nö outside mäng, sh kolmesed ja läbiminekud on Nowitzkil tunduvalt paremad. Post-up game on Dallase mehe nõrgem külg, kuid vahe Garnettiga pole seal niivõrd suur.

Hogarth
03.11.03, 22:52

A LA LAKERS on see aasta vaieldamatult peamine pretendent tuiitlile!!!:õnnelik: Lakers-Golden State 87-72 O\"Neal 17p+14lp Phoenix-Lakers 99-103 O\"Neal 24p+12lp.Pole paha.Phoenixi vastu tegi Paytov 19p+9lp.Kõva tandem.

Juveman
07.11.03, 10:51
Ülikõva mäng LA-s!!San Antonio sai tunda Lakersi valusat kätt,eriti muidugi Shaqi ja Kobe`i:
SHAQUILLE O\'NEAL 50minutit visked 12-23 vabavisked11-16 lauapallid20 söödud6 35punkti!!!:D
Ja peamine on ju see,et Lakers on endiselt kaotuseta team koos Seatlle`iga!!!:jump4:

Juveman
07.11.03, 11:22
Parandan koheselt oma vea,mäng ei toimund mitte LA-s,vaid ikka San Antonios SBC Center`is:õnnelik:

K1ly
11.11.03, 00:12
Nii peale 6-7 mängu tooks näiteks meeste keskmine punkti saak mängust!Seda tabelit juhib Iverson 28,9 p :хnnelik: ,teine on R.Lewis 28p ja kolmas B.Davies 26p
Lauapallide liider on E.Dampier 15.8 lp ning söötude edetabelit juhib teadagi J.Kidd 9,7 rs mängus keskmiselt
Hooaega on eriti halvasti alustanud Miami kes on 6 mängust 6 kaotust.Huvitav fakt on see et kõik meeskonnad on juba endale vähemalt ühe kaotuse kirja saanud ;) Hooaega on kõige paremini alustanu Lakers , Indiana ja Detroit;)

K1ly
11.11.03, 13:08
Täna öösel peetud mängudes suutis Lakers alla jääda Grizzlies ile 95-105 ja veel kodus :P Näha on et Malone ei suutnud eriti hästi Pau Gasol i kinni peatada, Gasol viskas 22 punni ;) Lakersi poolt üllatas juba aastaid Lakersis mängiv ja suht varjus olnud D.George visates 17 punkti, kehv oli aga Paytoni mäng ta viskas ainult 6 punni
Väga hästi mängis Denveri tõusev täht 19 aastane C.Anthony visates 26 p 8 laupalli ja 5 vaheltlõiget :) aitades Denveri võidule Chicago üle 105-97

Juveman
13.11.03, 01:24
Olen nagu NBA-d jälgind huviga juba häääästi kaua,a eriti on silm muidugi peal olnd Lakersil.Ja siinkohal kommenteeriksingi suti Devean Georgi arengut:lahe: ,eelmine aasta hakkas ta end esmakordselt tõsisemalt näitama,toetades meeskonda vajalike lauapallidega eelkõige,a samas ka tõhusa punktisaagiga. See aasta on siis mees lõpuks suurema rolli ka ka Lakersis saand,eesmärk pole enam toita ainult O`Neali ja Bryantit,vaid nüüd mänigvad Lakersis kossu juba rohkem kui algviisik,mis teeb tõsist headmeelt,sest nii on võimalik oma võim tõsiselt see aasta maksma panna!!!:ingel1:

Juveman
16.11.03, 13:18
Peaaegu iga meeskond on nüüdseks siis mängind 10 mängu,mõni 1-2 vähem.Ning alustaksin väikest ülevaadet Idakonverentsist: Siin on kindlasti kohe näha selle hooaja seni suurimat üllatust: konverentsi viimane on Orlando Magic(eesotsas ju Tracy McGradyga),kes on järjest kaotanud 9 mängu!!!Viimati siis LA Clippersile 92:95...:kurb1: Ainus võit sel hooajal pärineb siis 29ndast oktoobrist,mil oldi lisaajal 85:83 üle New Yorgist...
Hoaja eel ja ka praegu suure meedia tähelepanu all mängiv Cleveland ei ole ka suutnud pakkuda seda,mida neilt oodatud on,kuigi viimane mäng võideti lisaajal Philadelphia vastu 91:88:naer1:
Ida poole edukamateks seni on olnud selgelt Indiana(8 võitu-2 kaotust),New Orleans(vastavad numbrid 7 ja 3).
Suundun nüüd lääne poole üle
:naer4:
Läänekonverentsis nii suuri põrujaid veel polegi,viimast kohta hoiab küll Suns 3 võidu ja 6 kaotusega,aga midagi otsustavat pole siin veel toimunud.
Juhtohjad on siin aga Houston Rocketsi(6-2),Lakersi(7-2) ja Sonicsi käes(6-2).

Resultatiivsustabelis on peaaegu samad mehed,kes sealviimased hooajad olnd:suurim skooritegija Iverson 30,9 silmaga,lauapallides Eric Dampier ja Ben Wallace(vastavalt 14,6 ja 13,3 lauda) ning söötudes Jason Kidd 9,9ga!
:r66m9:

Epic
18.11.03, 18:13

Ning alustaksin väikest ülevaadet Idakonverentsist: Siin on kindlasti kohe näha selle hooaja seni suurimat üllatust: konverentsi viimane on Orlando Magic(eesotsas ju Tracy McGradyga),kes on järjest kaotanud 9 mängu!!!Viimati siis LA Clippersile 92:95...:kurb1: Ainus võit sel hooajal pärineb siis 29ndast oktoobrist,mil oldi lisaajal 85:83 üle New Yorgist...

Halb algus ongi Riversile töökoha maksnud. :(

K1ly
18.11.03, 22:48
Riversi vallandamine pole eriti mingi üllatus ka sest kümme mängu järjest pähe saada on suht s´´t vms?? Easterni Atlantic dividion tundub küll päris huvitav olema:
v k
New Jersey 5 5
Boston 5 5
Philadelphia 5 6
Washington 4 6
New York 3 7
Miami 2 8
Orlando 1 10

sprinter
25.11.03, 00:10
no nii siis selline uudis Mouringu kohta (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=50491)
kurb

K1ly
25.11.03, 23:34
Niih nüüd natuke siis NBA st ka. Nädala parimad mängijad olid läänekonverentsis Minnesotas palliv G.Garnett ja idakonverentsis Detroidis palliv C.Billups.
Orlando õuduste seeria jätkub 13 kaotust järjest juba! Viimati jäedi alla Indianale,samas on Indiana hetkel parim 5 võitu järjest ja suhe on 11-2
See ka veel et praegu juhib Points Per Game i A.Iverson:) :) 27.9 punktiga!
Mis Mourningusse puutub siis on küll ülimalt kahju:( et ta vajab neerusiirdamist ja peab karjääri lõpetama 33 aastaselt.Ta oli mu üks lemmikuimad keskmängijaid kuna ma olen koguaeg East i fännanud siis ta oli kindlasti Easti parim keskmängija ma ei mõtle nüüd just viimaseid aastaid.Ega ta nüüd polnud just kõige paremas vormis aga Netsile siiski kasulik mängija

Epic
29.11.03, 15:24
Ohohoo, millega Mailman hakkama on saanud

Karl Malone tegi Spursi vastu oma karjääri neljanda triple-double\'i :) 10p, 11lp, 10rs. Viimati sai ta sellega hakkama 1999. aastal :P

Juveman
05.12.03, 11:17
:P Täna öösel siis Lakersi 8s järjestikune võit,sedakorda võõrsil Dallas Mavericksi vastu.Olgugi,et puudus Dallase poolelt Dirk,kes siis on väänanud oma jalga, oli see Lakersile 46 võit 51st Dallase vastu!!! Dallase uputasid siis Lakersi peaaegu et kogu algviisik,väikseks jäi vaid Devean George`i panus, KObe Bryant loopis 32 silma,Payton toetas 17 silma ja 8 sööduga ning O`Neal postitas 25 silma ning võttis maha 19 lauda.Mailman Malone lisas veel 11 silma,9lauda ja 6 söötu.
Dallase resultatiivsemad olid siis Nash Ja Walker,vastavalt 30 ja 24 silmaga.

Ja neile,kes arvavad,et Dirkiga oleks Mavs vastu punninud,siis teadmiseks,et Dirkiga mängis Dallas Lakersi vastu hooaja alguses ning siis sai Dallas kotti 16 silmaga!!!;)

K1ly
10.12.03, 11:39
Nii siis nüüd teeks väikse kokkuvõtte kui mängitud on umbes 20 mängu.
Esmaspäeval sai lõpuks võidu ka Orlando alistades Sunsi ja mis kõige huvitavam siis McGrady tegi hästi palju tiimi tööd ja ta ise polnudki meeskonna parim korvikütt nagu eelmistes mängudes,jätkub ka Lakersi võitude seeria :( juba 9 mängu on järjest võidetud aga üks asi mulle meeldib Lakersil et meeskond on väga ühtlane ei ole meest kes koguaeg teistest üle on ;) ning Paytoni ja Malone koostöö on ka muljet avaldav, üllatavalt hästi edeneb ka Denver kes juhib hetkel oma divisioni kahju et Indiana pidi hiljuti oma võitude jada katkestama ,tuli alla vanduda Lakersile:( ja mis veel siis rookie de L.James ja C.Anthony duellis jääb kindlalt peale Anthony
Nüüd siis ka veidi numbreid:
Parim korvikütt hetkel ülivõimsalt A.Iverson 29,4 punktiga :хnnelik: järgmisel on alles midagi 24 ga
Laudade edetabelit juhib teadagi G.Garnett 14.3 lauda keskimselt mängus
Res.söötude liider on J.Kidd 9.2 sööduga
Vaheltlõikeid : A.Iverson 2.9
Blokid:T.Ratliff 3.4

K1ly
05.01.04, 14:11
Nii kui mängitud on üle 30 mängu siis teeks jällegi väikse kokkuvõtte ;) kas keegi üldse loeb ka ve? või teen tühja tööd :D
Et millest siis alustada :oih: Lakers on suutnud vahepeal 2 mängu pähe saada eks see ole tingitud ka Malone ja Shaq i vigastusest aga njah viimasest 5 mängust 4 kaotust :) Ise olen jälginud rohkem Sixers i edenemist ja vet nad peatasid Spursi 13 mängulise võitude seeria ja ilma Iversonita kellel on vigastus.Võidumängus Spursi üle viskas Sixersi poolelt Coleman 20 punni ja võttis 11 lauapalli , Snow lisas ka veel 20 punni,kahju et Iverson vigastatud on muidu oleks Iverson Snow show toimunud.
Üldlider on Sacramento Kings kellel on 31 st mängust ainult 8 kaotust eesotsas Stojakovici ja tema kolmestega :P Webber on treenima hakanud peale pikka vigastust.
Hektel on kõige paremas vormis Detroit Pistons kes on saanud 5 võitu järjest ning kõige halvemas vormis on Golden State Warriors kes on saanud 5 kaotus järjest.
Ida piirkonda juhi Indiana ! Lääne oma teadagi Sacramento!

dreyd
05.01.04, 14:50
Nii kui mängitud on üle 30 mängu siis teeks jällegi väikse kokkuvõtte ;) kas keegi üldse loeb ka ve? või teen tühja tööd :D

millest sa siis nii kirjutad, et kõik seda lugema peaksid? Liita ja lahutada oskavad kõik, sinu postidel oleks siis mõtet rohkem, kui kajastamist leiaksid sinu kui autori kokkuvõtted, resümeed jm taoline, mille kallal oled ise vaeva näinud, see info, kes on vigane või kui palju mingi klubi on kaotanud/võitnud järjest või paari kaupa on kõigile kes vähegi NBA-d seiravad teada. MItte et ma tahaks väga viriseda, aga nende 10-ne mängu taga, mille järgi sa oled postitanud, mahub siiski tiba enamat, kui üks AI-ta peetud Philly mäng Spursi vastu. Ja vigu on ka nagu sigu ;)

kqjanno
05.01.04, 15:58
kunagi sai fännatud Indiana Pacersit(kirjutasin õieti we:oih: )...ja siia maani meeldib mulle see klubi.....kuid nüüd on mulle vaikselt ka Nets meeldima hakanud......:lahe:

K1ly
05.01.04, 16:10
Dreyd mida hekki sa ajad?? ma pean sulle mingi luuletuse kirjutama ve ;) ära loodagi kirjutan lihtsalt kes juhib kes mitte ja mis on põhjused ning et ma Sixersist kirjutan see nagu mu lemmik võistkond kuigi jah natsa vbl on sul õigus ei hakka ma siiski mingit luuletust kirjutama :D Aga eks ma järgmine proovin veits rohkem Nba siseselt postitada seekord oli see lihtsalt ülevaatena mõeldud !

Epic
06.01.04, 11:56
New York Knicksi ja Phoenix Sunsi vahel on toimunud väga huvitav vahetus :lahe:
Marbury, Hardaway ja Trybanski liituvad Knicksiga, Ward, Eisley, Lampe ja McDyess tõmbavad nüüd selga Sunsi särgi. Knicks sai lõpuks ometi endale korraliku PG, huvitav kuidas Marbury, Houston ja Van Horn oma vahel punkte jagama hakkavad :D Sunsil oli minuarust ainuke positiivne asi see, et Antonio McDyess saadi tagasi, mehe tähelend ju hakkas just sellest klubist.

dreyd
06.01.04, 13:11
jah, täna ja nii mõnedki päevad edaspidi sellest tradest üle ega ümber ei saa, paneks ka siis lõppeks omad tähelepanekud kirja, sündmuse kohta, mida igalt poolt, kus vähegi NBA-d kajastatakse, leiab. Esiteks on minule ääretult sümpaatne PG justkui elus muinasloo kangelane, kes peale pikki ja raskeid aastaid taas õnnelikult koju saabub. Nt Kerr pidas just seda asjalolu suhtkoht oluliseks Marbury naasmisel NY-i. Järgmine seik, Van Sarv ja Starbury ei olevat just parimad sõbrad ja seda juba Nets-i aegadest, kas võib siit areneda mingi konflikt, mis meeskonna mängu segab? Samas on juba liikvel rumor, et Van Sarv ja PG Williams Portlandi ja Sheed vastu, kui see tehing ka läbi enam vähem selliselt läbi läheks, siis pakun et Thomas on New Yorgis aasta inimene:).
Minu kui võhiku arvamus juba toimunud trade kohta on selline, Knicks hakkab miks mitte ida finaali pürgima, samas PHX-il tuleb a´la selline hetk, kas perse mullas või käsi kullas. Draftid ja nö noored pullid, kes New Yorgist saadi on just selline õnne värk. JA kui Kobe ka suvel FA-na ära krabatakse, siis võib fööniks taas tuhast tõusta. Igatahes edu Marburyle, ja hakka või isegi juba tõsisemalt NY-i fännama;)

Epic
07.01.04, 15:58
Vaatsin siis huvi pärast millega Marbury oma NY debüüt mängul hakkama sai

Väga eduaks see ei kujunenud - 29 minutiga ainult 8 punkti :( visked 10-st 3 + 3 pallikaotust. Samas 8rs ja 5lp :lahe: Knicks sai Cavsi käesti kotti 96 - 107

Juveman
26.01.04, 22:00
Nii!!! Los Angeles LAkers hakkab tasapisi oma koosseisu taas terveks saama:lahe:
Peale Kobe Bryanti naasmist,millega kaasnes võit teadagi Utah`i üle,on positiivseid uudiseid kuulda ka O`Neali naasmise kohta!!!
Täna siis tehakse talle uus uuring,kuid on olemas võimalus,et Shaq naaseb 28 jaanuari mänguks Seattle``i vastu,kuid miski polevat kindel. Nimelt kardavad arstid,et O`Neali jalg ei pea vastu kiiretele liigutustele ja hüppamisele...:(
Kuid selge on see,et O`Neali oleks tagasi vaja hädasti!!!Aga peab tunnistama,et Medvedenko on Lakersi liidrirolli koormaga hästi toime tulnud!!!

Epic
30.01.04, 12:32
Täna siis teatati All-Star mängu algviisikud.:lahe:

Ida: Iverson, McGrady, Carter, J.O\'Neal ja B.Wallace.

Lääs: Francis, Bryant, Garnett, Duncan ja Ming.

Vahetusmängijad selguvad 3.veebruaril, mäng ise toimub 15. veebruaril :)

dreyd
30.01.04, 12:47
mnjah ühest küljest on rahva hääl see mis loeb, kuid samas, kui hunnik hiinlasi ikke häält võtavad, siis ega ikka annab sama suurt massi vastu panna. ok Yao on jah täitsa kobe viimasel ajal, aga Francis:sega11: , käivad ju jutud, et Steve sai hääli just seetõttu kuna on Yao tiimikaaslane:sega4: , võibolla. Aga lootust on, et vahetusmängijatena pääsevad All-Starile ka ikka need, kes seda samuti väärivad, Davis, Cassell, Peja, jne, jne.

Aramis
30.01.04, 13:42
Ma oleks siiski õnnelik, et asjad nii ei läinud, et me all Star mängus ka ZhiZhi Wangi platsil oleks näinud. Siis oleks ikka väga karm AllStar - hiina tsentrid üksteise vastu.

dreyd
30.01.04, 14:21
no kui ZhiZhinaator oleks platsile saanud, siis võiks kohe teha sellest sündmusest kaks järeldust:

1) hiinalseid on rohekm, kui me arvata oskasime
2)aastal 2013 alustab NBA liigas mängimist ida/lääne poolel(oleneb kust poolt vaadata) Peking black/white men cant jump or samting laik tätt.

siiski ei saa ühtki väga paha sõna öelda Wangi ründemängu kohta, muidugi on teisest galaktikast tema kaitsemäng, seni.

Jyrka
30.01.04, 23:38
Keegi teab, mis kanalid all-star\'i värki-särki üle kannavad? Ma ütlen juba ette ära, et mina ei tea, sest muidu ma ei küsiks ju.

Mikusiku
30.01.04, 23:40
enda lemmik on lakers, kuigi viimasel ajal on ypris sitasti läind:( nyyd on önnex o\'neal tagasi pärast 12 mängulist vigastust:silm4: keegi ei takitsta keegi neil nba meistrix tulemast:kaval:

Neth
31.01.04, 00:00
Originally posted by zidane_5

enda lemmik on lakers, kuigi viimasel ajal on ypris sitasti läind:( nyyd on önnex o\'neal tagasi pärast 12 mängulist vigastust:silm4: keegi ei takitsta keegi neil nba meistrix tulemast:kaval:

v.a. 28 meeskonda, kes samuti NBA\'s mängivad:kaval:

Epic
31.01.04, 00:10
Originally posted by Jyrka

Keegi teab, mis kanalid all-star\'i värki-särki üle kannavad? Ma ütlen juba ette ära, et mina ei tea, sest muidu ma ei küsiks ju.

Ma ka ei tea, Eesti kanalid ka ignoreerivad seda toredat mängu juba mingi 2-3 aastat :(

dimaggio
31.01.04, 14:59
Originally posted by Epic
Ma ka ei tea, Eesti kanalid ka ignoreerivad seda toredat mängu juba mingi 2-3 aastat :(
Lihtne ja loogiline, Eesti telekanalitel pole lihtsalt raha, et NBAd või miskit muud profiliigat üle kanda:( Tglt küsib ka NBA ikka hingehinda.
Ise ma täpselt seda kanalit ei tea, kust NBAd saaks jälgida, kuid kuskil novembris sattusin DSFi peale ning seal käis Philadelphia ja Washingtoni mäng.

Ah ja... niipalju veel, et ise toetan juba pikka aega Spursi, nii et GO Duncan & co.;)

Martin
31.01.04, 15:16
Originally posted by dimaggio
Ah ja... niipalju veel, et ise toetan juba pikka aega Spursi, nii et GO Duncan & co.;)

Las ma pakun...hooajast mil nad tiitli võitsid?

dimaggio
31.01.04, 15:28
Originally posted by Martin
Kahjuks pean ma sind kurvastama, toetan neid juba 1998. aasta hooajast alates, nii, et ära tule siin mingit gloorihanteri jama ajama.;)

Jyrka
31.01.04, 17:59

Kahjuks pean ma sind kurvastama, toetan neid juba 1998. aasta hooajast alates, nii, et ära tule siin mingit gloorihanteri jama ajama.;)

Ja kes tuli 98/99 hooajal meistriks?

dimaggio
31.01.04, 18:42
Ja kes tuli 98/99 hooajal meistriks?
OK, saite võibolla valesti aru, Suprsi mäng hakkas mulle silma hooajast 97/98, siis tegi Jordan veel Bullsis tegusid.
Ning oma väitega pidasin silmas 1998. aasta algust, mitte hooaega 98/99.;)

Juveman
07.02.04, 18:23
Nii,kellel on au omada telekanalit DSF,see saab siis näha ka All-star mängu,küll mitte otse,kuid korduski asi ju:lahe:
Mis puutub algkoosseisudesse, siis nojah:ida algviisikust saan aru,aga mis läänes toimub?Ming ja Francis algviisikus???Raudne laks,et Mingi asemel pidanuks olema Shaq ja Francise asemel kas Cassell,Peja või siis Ray Allen.
Ja treeneritest ka niipalju,et ida poolt juhendab Indiana treener Rick Carlisle,lääne poolt aga väga edukat hooaega mängiv Minnesota treener Flip Saunders.
Ikkagi hoian ise pöialt Lääne poolele,nagu igal eelnevalgi aastal!

Lisaks aga All-star mängule on nädalavahetusel teisigi äärmiselt huvitavaid ettevõtmisi.Üks muidugi publikumagnet kolmeste loopimine,kus see aasta teevad kaasa siis Chauncey Billups,Voshon Lenard,Rashard Lewis,Cuttino Mobley ning muidugi tiitlikaitsja Peja Stojakovic.

Ning kuidas saaks nimetamata jätta pealtpanemis võistlust,mis kogub vahest enamgi huvi kui All-star mäng ise USA-s, kus sarnaselt Stojakovicile läheb oma kolmandat järjestikust tiitlit kaitsma Jason Richardson Golden State-st.:lahe:

Ning lõpetuseks ka teine mäng,mis peetakse siis 13veebruaril uustulnukate ja teise aasta mängijate vahel!!!
Uustulnukate team koosneb siis järgmistest staaridest:Carmelo Anthony, Chris Bosh, Udonis Haslem, LeBron James, Jarvis Hayes, Kirk Hinrich, Josh Howard, Chris Kaman, Dwyane Wade .
Õppetunni üritavad esmakursuslastele anda Carlos Boozer, Mike Dunleavy,Emanuel Ginobili, Marko Jaric, Ronald Murray, Nenê,Tayshaun Prince, Amaré Stoudemire, Yao Ming.
Ise pakuksin suht kindlasti võitjaks vanemaid mehi:kaval:
Ent kuum All-star nädalalõpp pakub muudki huvitavat:D

Loca
07.02.04, 18:35
Keegi viitsiks siia kirjutada, kuidas Sprewell Timberwolvesi eest mängib?

Juveman
07.02.04, 18:54
Originally posted by Loca

Keegi viitsiks siia kirjutada, kuidas Sprewell Timberwolvesi eest mängib?

MPG FGM-A FG% 3PM-A 3P% FTM-A FT% OFF DEF TOT APG SPG BPG TO PPG
39.0 348-818 .425 53-173 .306 160-195 .821 .70 3.40 4.20 3.7 1.24 .37 2.27 18.6

42% visketabavus,30% 3punktijoonelt, 82% vabavisked, 4,2 lauda mängus,3,7 söötu, 1,2 vaheltlõiget, 2,2 pallikaotust,18,6 punkti;)

Muidu olen arvamusel,et Sprewell on üks suur põhjus,miks Minnesota nii tugev on tänavu,lõpuks on keegi Garnetti toetamas,lisaks veel muidugi Cassell:lahe:

K1ly
07.02.04, 20:03
Mis kanalid veel üle kannavad seda super All-Star mängu ???:oih:
DSF i enam pole äkki 7TV orgunnib midagi ?
Mis puutub sellesse All-Star game siis ise olen koguaeg Easti poolt olnud ;) Easti viisik :Vince Carter,Jermaine O\'Neal,Allen Iverson,Tracy McGrady,Ben Wallace ning vahetusvennad:Ron Artest, Baron Davis, Jason Kidd ,Jamaal Magloire, Kenyon Martin,Paul Pierce ,Michael Redd
Treener: Rick Carlisle
Kes saab MVP??????????????Ise pakuks A.Iversoni juhul kui east muidugi võidab
;)

Westi esi viisik:Tim Duncan, Kevin Garnett, Kobe Bryant, Steve Francis,Yao Ming
vahetus:Ray Allen,Sam Cassell, Andrei Kirilenko,Brad Miller,Dirk Nowitzki ,Shaquille O\'Neal, Peja Stojakovic
Treener:Flip Saunders
Shaqile paras et ta nii populaarne polnud :D sest kes ikka tahaks platsil näha 200 kilo kaaluvat mäge kes iga rünnak teeb 10 ebasportlikku viga ja möllab oma egoga :kaval: .Kolm eurooplast siis west i pingil ! konkurents tihe ise pakun et neist särab Nowitzki kõige rohkem ja kui West peaks mingi ime läbi võitma :D siis MVP pakuks teist aastat järjest Garnett ile !
Poolajal lammutab siis Beyonce :D

dimaggio
07.02.04, 20:44
Poolajal lammutab siis Beyonce :D
Ei tea, kas tuleb jälle erogeensete kehaosade demonstreerimine:D

dreyd
10.02.04, 10:53
taas siis tõsisem treid ka maha peetud, minu arust sai Hawks vasta pükse, andes Ratliffi ja Abdur-Rahimi ning veel ühe PG Portlandile, saades vastu Wallace ja Personi.
Ah jaa veel öelge parem, kust kanalist nädalavahetsuel All-Starsi näha võib?
tänud

Epic
10.02.04, 12:13
Jube lolli teoga on Atlanta hakkama saanud :deemon: Oleks siis ainult Abdur-Rahimi andnud aga ei, nemad annavad ära liiga ühe parima kaitsemängija ning saavad vastu vananeva kolmeste loopija.

Huvitav, et enne kui vahetus teoks sai võideti ühte liiga favoriiti Dallast, Abdur-Rahim 27 pts ja 10 rs. Lolli atlantalased :kisakõri:

dreyd
10.02.04, 12:27

Jube lolli teoga on Atlanta hakkama saanud :deemon: Oleks siis ainult Abdur-Rahimi andnud aga ei, nemad annavad ära liiga ühe parima kaitsemängija ning saavad vastu vananeva kolmeste loopija.

Huvitav, et enne kui vahetus teoks sai võideti ühte liiga favoriiti Dallast, Abdur-Rahim 27 pts ja 10 rs. Lolli atlantalased :kisakõri:

noh selline tundub hetkeseis, kindlasti hakkab suvel-sügisel Atlanta meeskonnas päris palju edasi-tagasi liikumisi toimuma, vaba raha peaks ka kõvasti tekkima. Eks see sarnane diil nagu ka Phoenix tegi.

K1ly
10.02.04, 17:56
treid treidiks aga selle treidi puhul oli põhjuseks rahaline olukord ;) Atlanta poolt vaadatuna kuna nad tahavad oma tiimi muuta ja see treid oli Atlantale igati kasuks tuleviku suhtes.Põhimõtteliselt tahtis Portland oma ühest staarist kindlalt lahti saada eelkõige tema suhtumise pärast ja kuna tal leping oleks saanud peale seda hooaega läbi siis taheti temast kiiresti vabaneda (Wallace it ma mõtlen) siis otsitigi selline tiim kes ei suudaks sellisele tradile ei õelda ja kust saaks endale sama hea/d või isegi parema/d mängija/d ja leitigi Hawks ;)
Ei ütleks nüüd et Atlanta hullult tünga sai kuigi pealtnäha võib tunduda küll nii ;)
Wallace <> Abdur-Rahim i vastu (mehed enam-vähem samal tasemel)
Person<>Ratliff ja Dickau(njah tundub et Atlanta sai tünni ?)
Dickau - Mõttetu vend anti ära palga pärast (peale kauba)
Ratliff - parimad ajad on möödunud seni 76ersi eest mängides ei usu et Portlandis samale tasemele küündib:doh: njah kulpe ta võib ju seal kaitses laduda aga lauapllide hankimine milles ta on ikka p*sk on veits tähtsam vm?
Person - üks parimaid viskajaid Nba - s ,ehk siis kui vabaks jätad võtad kotist :D
njah millegagi ta Portlandis silma ei paistnud, Atlantas saab kindlasti rohkem mänguaega
Siiski mitte ei usu et Atlanta nüüd sellest treidist sitenes !

dimaggio
10.02.04, 18:03
Ka minu arust oli selline vahetus naeruväärne.
Oleks nad siis Portlandist kasvõi normaalse tagamängija - Damon Stoudamire´i saanud, oleks selline diil olnud vähegi loogilisem.

Kuid samas pole hawksil midagi kaotada, paiknevad nad ju ida konverentsi viimaste hulgas. Play-Offi pääsemine on väga ebareaalne, arvestades meeskonna üldist taset sellel hooajal.

K1ly
10.02.04, 18:44

Oleks nad siis Portlandist kasvõi normaalse tagamängija - Damon Stoudamire´i saanud, oleks selline diil olnud vähegi loogilisem.
Play-Offi pääsemine on väga ebareaalne, arvestades meeskonna üldist taset sellel hooajal.

Atlantal on juba vägagi hea tagamängija Jason Terry ! pean teda Stoudamire ist paremaks ja Damon i treidimine oleks mõttetu olnud ;)
Atlanta eesmärk polnudki Play-Offi pääseda vaid meeskonda tugevdada ja võita nende jaoks võidedavaid meeskondi ;) Kuna Atlanta treener siiski pole olnud rahul sellega et meeskond pole võitnud paljusi võidetavaid mänge tehakse palju muudatusi hooaja lõppedes võimalik et järgmine hooag näeme hoopis teist Atlantat !

Epic
10.02.04, 21:09

Ratliff - parimad ajad on möödunud seni 76ersi eest mängides ei usu et Portlandis samale tasemele küündib:doh: njah kulpe ta võib ju seal kaitses laduda aga lauapllide hankimine milles ta on ikka p*sk on veits tähtsam vm?

Noo, 7,2 lauda tema pikkuse juures pole paha ;) Wallace võtab veel vähem

K1ly
11.02.04, 19:30

Noo, 7,2 lauda tema pikkuse juures pole paha ;) Wallace võtab veel vähem

Ratliff tegutses kahjuks tsentri rollis Atlantas nii et masendavalt s*** ikkagi !

xKxAxPxUx
12.02.04, 12:41

Keegi teab, mis kanalid all-star\'i värki-särki üle kannavad? Ma ütlen juba ette ära, et mina ei tea, sest muidu ma ei küsiks ju.Öösel 03:00 pühapäev vastu Esmaspäeva kanalilt 7tv.

dreyd
12.02.04, 13:41
Originally posted by xKxAxPxUx

Keegi teab, mis kanalid all-star\'i värki-särki üle kannavad? Ma ütlen juba ette ära, et mina ei tea, sest muidu ma ei küsiks ju.Öösel 03:00 pühapäev vastu Esmaspäeva kanalilt 7tv.

kust sa seda võtad, kavas küll seda märgitud ei ole

Jyrka
12.02.04, 13:45
http://www.nba.com/schedules/international/7TV.html

dreyd
12.02.04, 14:05

jebedijee ilmajaam:silm4:

silverman
12.02.04, 15:48

Seal nagu kellaajaks \'TBD\', ja kuna 7TV kava ütleb, et näidatakse vaid kokkuvõtet esmaspäeva õhtul, siis ei tasuks küll eriti otseülekannet loota.

Juveman
14.02.04, 00:06

Person - üks parimaid viskajaid Nba - s ,ehk siis kui vabaks jätad võtad kotist :D
njah millegagi ta Portlandis silma ei paistnud, Atlantas saab kindlasti rohkem mänguaega

Niisiis,esiteks ei nõustu ma sellega,et Rahim on Wallace`iga päris samal tasemel. Olen pigem arvamusel, et Wallace enam superstaar pole ning Shareef on! Statistika statistikaks,aga ühtteist see ikka näitab ka. Tänavu on Rasheedi näitajad siis olnud 17 punkti mängus 44% tabavusega, 6.6 lauda, 2.5 söötu. Shareef saab vastu näidata 20 punkti 48% tabavusega, 9.3 lauda, 2.3 söötu. Igatahes arvan ma,et Portland sai siit hulga kasu juurde!

Kuigi Portland ei alustanud oma \"uues\" koosseisus just võiduga,tegid uued mehed korraliku esituse:Rahim siis 20 silma ning 12 lauda; Ratliff lisas 14 silma ning 10 lauda,mis ületavad ta enda keskmised näitajad sel hooajal. Kaotatud mängus Denveri vastu näitas end pigem halvast küljest Zachary Randolph,kes oma 8le silmale lisas ka 6 pallikaotust:deemon:

K1ly
14.02.04, 01:01

Niisiis,esiteks ei nõustu ma sellega,et Rahim on Wallace`iga päris samal tasemel. Olen pigem arvamusel, et Wallace enam superstaar pole ning Shareef on! Statistika statistikaks,aga ühtteist see ikka näitab ka. Tänavu on Rasheedi näitajad siis olnud 17 punkti mängus 44% tabavusega, 6.6 lauda, 2.5 söötu. Shareef saab vastu näidata 20 punkti 48% tabavusega, 9.3 lauda, 2.3 söötu. Igatahes arvan ma,et Portland sai siit hulga kasu juurde!

Kuigi Portland ei alustanud oma \"uues\" koosseisus just võiduga,tegid uued mehed korraliku esituse:Rahim siis 20 silma ning 12 lauda; Ratliff lisas 14 silma ning 10 lauda,mis ületavad ta enda keskmised näitajad sel hooajal. Kaotatud mängus Denveri vastu näitas end pigem halvast küljest Zach Randolph,kes oma 8le silmale lisas ka 6 pallikaotust:deemon:

irw niukese jutuga võid küll magama minna !!!!:D
Esiteks oli Portland on ikka palju ühtlasem meeskond ja Wallace il polnudki eriti võimalust teha hulle skoore koguaeg kuna teised tegid ka skoori ja kuna meeskonnas on selline mees nagu Zach Randolph siis mis viga ?
Wallace ja pole enam staar wtf???? ega siis suhtumise ja ``joomise`` pärast ei saa venda maha kanda sest oma süü oli ka Portlandi treeneril! see et Rahim skoori tegi Atlantas pole eriline üllatus vm? Ratliff võttis esimeses mängus kohe 10 lauda ! see oli igatahes vapsjee üllatus, hooaja rekord talt vist :D Randolphi 8 punni aitas Rahim il 20 punni visata ! njah kahjuks oli Zach-il halb päev
Ikkagi sai Portland pähe ju? ;)

Aramis
14.02.04, 02:46
Ma ei saa nüüd teie vaidlusest aru...Selge on see, et Atlantale oli vaja vahetust. Ja kuigi üks-ühele mehi võrreldes sai Atlanta lutti, siis tegelikult oli Atlantal Ratliffi asemele panna korralik C Nazr ja Person on väga abiks, sest vist üheski meeskonnas pole nii kehva algviisiklasest SG-d kui Diaw. Ja Wallace...igal juhul tegija vend - väga palju oleneb, kuidas tal Terryga kokkumäng klappima hakkab.
Portland aga võitis igal juhul ja nüüd on küsimus, kas on võimalik ka powerkolmikut korraga väljakule panna ehk Shareef SFil Randolph PFil ja Theo C-l. Arvan siiski, et mitte tihti ei saa seda nägema ja Miles saab palju mänguaega. Kui Daniels ja Stoudemire suudavad mängu koos hoida ja hästi sööta, siis näeme paari mängu pärast juba Portlandit winning streakil, sest ega kahe uue tegijaga tiim kohe sajaprotsendilist mängu ei suuda näidata.

skint
14.02.04, 03:09
Originally posted by Aramis

Kui Daniels ja Stoudemire suudavad mängu koos hoida ja hästi sööta, siis näeme paari mängu pärast juba Portlandit winning streakil, sest ega kahe uue tegijaga tiim kohe sajaprotsendilist mängu ei suuda näidata.

Millisest Danielsist on jutt? Kui mingit ülisalajast diili pole just toimunud, siis peaks Antonio ikka Sonicsis ja Marquis Dallases mängima...:kaval:

K1ly
14.02.04, 13:16

Kui Daniels ja Stoudemire suudavad mängu koos hoida ja hästi sööta, siis näeme paari mängu pärast juba Portlandit winning streakil, sest ega kahe uue tegijaga tiim kohe sajaprotsendilist mängu ei suuda näidata.

Millisest Danielsist on jutt? Kui mingit ülisalajast diili pole just toimunud, siis peaks Antonio ikka Sonicsis ja Marquis Dallases mängima...:kaval:

Aramis pidas silmas vist ikka Derek Anderson i kui ei siis oleks endal ka huvitav teada :oih:

Epic
14.02.04, 13:39

Aramis pidas silmas vist ikka Derek Anderson i kui ei siis oleks endal ka huvitav teada :oih:

Ma arvan et ta mõtles ikka Antonio Danielsit, kes eelmisel aastal Portlandis pesitses ;)

Muide öösel mängiti rookie\'ide ja sophomore\'ide vaheline All-Star mäng LaBron James & Co said lutti 118:142. Mängu MVP-iks valiti Amare Stoudemire (Phoenix), kes kogus 35 minutiga 36 punkti ja 11 lauapalli :lahe:

K1ly
14.02.04, 14:05

Ma arvan et ta mõtles ikka Antonio Danielsit, kes eelmisel aastal Portlandis pesitses ;)

Muide öösel mängiti rookie\'ide ja sophomore\'ide vaheline All-Star mäng LaBron James & Co said lutti 118:142. Mängu MVP-iks valiti Amare Stoudemire (Phoenix), kes kogus 35 minutiga 36 punkti ja 11 lauapalli :lahe:

Ja kui ta Antonio Daniels i mõtleski siis eelmine hooaeg Portlandis keskmiselt 13 minti (umbes)mänginud mees ei saaks kahjuks küll mingit suurt rolli mängida vm??
Kahtlen et ta A.Daniels i mõtles :oih:

Juveman
15.02.04, 00:35

Kuigi Portland ei alustanud oma \"uues\" koosseisus just võiduga,tegid uued mehed korraliku esituse:Rahim siis 20 silma ning 12 lauda; Ratliff lisas 14 silma ning 10 lauda,mis ületavad ta enda keskmised näitajad sel hooajal. Kaotatud mängus Denveri vastu näitas end pigem halvast küljest Zach Randolph,kes oma 8le silmale lisas ka 6 pallikaotust:deemon:

Esiteks oli Portland on ikka palju ühtlasem meeskond ja Wallace il polnudki eriti võimalust teha hulle skoore koguaeg kuna teised tegid ka skoori ja kuna meeskonnas on selline mees nagu Zach Randolph siis mis viga ?
Wallace ja pole enam staar wtf???? ega siis suhtumise ja ``joomise`` pärast ei saa venda maha kanda sest oma süü oli ka Portlandi treeneril! see et Rahim skoori tegi Atlantas pole eriline üllatus vm? Ratliff võttis esimeses mängus kohe 10 lauda ! see oli igatahes vapsjee üllatus, hooaja rekord talt vist :D Randolphi 8 punni aitas Rahim il 20 punni visata ! njah kahjuks oli Zach-il halb päev

irw tõesti,sellise jutu järel ma magama läksingi kusjuures koomik,kell oli suht palju,kuid sa oma jutu peale võiksid ka uinakule mõelda:P
Jama on muidugi see, et Wallacel ei olnud võimalust skoori teha.No tõesti. Asi ei ole ju hullu skoori tegemises,vaid meekonna jaoks kasulikkuses. Ning kuna põhikoormus oli Randolphi õlul,siis jäi teine viiul Rasheedi kanda ning kuigi edukalt ta seda just ei teinud.ja kui meeskonnas on selline mees nagu Zach siis mis viga sa küsid? Viga on selles,et Portland ei oma play off kohta nii et on ikka mäda küll midagi. Ja ma otseselt ei öelnud,et Wallace ei ole enam staar vaid et pigem on Shareef ja siin küll kahtlust pole,on ju viimane osalenud ka Dream Team`i võidus Sydney OM-il! ja absoluutselt ei pidand ma silmas siin tema käitumist ega joomist,vaid kasulikkuse tegurit!

Rahimi skooritegemine ei ole tõesti üllatus Atlantas,sest rohkem väärt pallimehi seal ei ole lihtsalt,kindlasti ei pea ma väärt meheks Jason Terryt,kelle roll enam kui väike seal olnud. Ja kui võrrelda paberil Atlantat ja Portlandi enne seda deali,siis oli ju selgelt üle Portland,sest Atlantal aint üks mees meeskonda vedaski. Aga samas oli Portland suutnud vaid 6 võitu enam koguda terve hooaja peale!!! Ja Zachi 8 silma ei aidanud kindlasti Shareefil 20 silma visata,kindlasti saab Rahimi kasutegur olema sama suur ka Portlandis ning kui ka Zach visata suudab,on Portland vägagi ohtlik meeskond nüüd!!!

Muideks,Ratliff on suutnud sel hooajal 14 lauda maha võtta,mitte 10,a keda see ka huvitab,puhas faktiviga sul lihtsalt.
Ja ikkagi,Portland sai pähe ka eelneva mängu, kus Shreefita jäädi alla ka Utahile!:lahe:

Epic
15.02.04, 13:02

Rahimi skooritegemine ei ole tõesti üllatus Atlantas,sest rohkem väärt pallimehi seal ei ole lihtsalt,kindlasti ei pea ma väärt meheks Jason Terryt,kelle roll enam kui väike seal olnud.

Liiga ühe parima tagamängija roll on olnud enam kui väikene? :naer4:

15,7 pts, 4.10lp, 5.1rs, 1.40vl pole sugugi halvad näitajad ;)

Juveman
15.02.04, 14:04
Liiga ühe parima tagamängija roll on olnud enam kui väikene?

15,7 pts, 4.10lp, 5.1rs, 1.40vl pole sugugi halvad näitajad

Tagamängija kohta ju ikka suhteliselt kehvakesed küll,kui 5 söötu mängus vaid!!! Ega 4 lauda ja 1,4 vaheltlõiget ka teab mis tasemel ole.
Kindlasti ei ole ta liiga üks paremaid tagamängijaid!!!

Aga muideks täna peeti ka pealtpanemisvõistlus, kus 3ndat korda järjest üritas tiitlit võita Jason Richardson. Tiitli napsas hoopiski Pacersi mängumees Fred Jones :lahe:

Martin
15.02.04, 14:14
Tagamängija kohta ju ikka suhteliselt kehvakesed küll,kui 5 söötu mängus vaid!!! Ega 4 lauda ja 1,4 vaheltlõiget ka teab mis tasemel ole.
Kindlasti ei ole ta liiga üks paremaid tagamängijaid!!!

Haige...

Juveman
15.02.04, 21:40
Nende näitajate põhjal ütled,et ta on liiga paremaid tagamängijaid?? Sel juhul on ikka midagi väga viltu nba-s

Aramis
15.02.04, 22:54
Krt, Aramis pani tõsiselt puusse...Antoniot ja Andressoni segi ajada - seda ei saa kuidagi välja vabandada. Anderssoni kasutegur peaks korralik olema, kui Jeff McInnise sugune vend ära saadeti - hooaja esimesel poolel oli ta Portlandi eest päris tubli.

edit: Ja nüüd peale hetkelist paanikat lugesin teie juttu ja lisaksin, et ma usun, et Terry ainuke miinus sellelt hooajalt on, et ta pole meeskonda võitudele viinud. arvan samuti, et on tegemist väärt mängumehega ja kui atlantas segadus vaibub ja finants korda läheb või Terry klubi vahetab, siis saame näha nii paremaid numbreid kui paremat Terryt.

Juveman
15.02.04, 23:23

edit: Ja nüüd peale hetkelist paanikat lugesin teie juttu ja lisaksin, et ma usun, et Terry ainuke miinus sellelt hooajalt on, et ta pole meeskonda võitudele viinud. arvan samuti, et on tegemist väärt mängumehega ja kui atlantas segadus vaibub ja finants korda läheb või Terry klubi vahetab, siis saame näha nii paremaid numbreid kui paremat Terryt.

Nõustun enamjaolt ning minu poolt sellele lõputule vaidlusele sellega ka punkt

:lahe: :lahe:

makser
15.02.04, 23:55
keegi teab millal see tähtedemäng on?? või oli juba ära??

skint
15.02.04, 23:58

Öösel 03:00 pühapäev vastu Esmaspäeva kanalilt 7tv.

See on siis täna ehk siis homme :D

Juveman
16.02.04, 01:06

Öösel 03:00 pühapäev vastu Esmaspäeva kanalilt 7tv.

See on siis täna ehk siis homme :D

Selle 7tv-ga on mingi kamm.Täna näiteks reklaamis sealt tähtede mängu näitamist alles esmaspäeva õhtul ehk siis kordusena:oih:

silverman
16.02.04, 01:37

Selle 7tv-ga on mingi kamm.Täna näiteks reklaamis sealt tähtede mängu näitamist alles esmaspäeva õhtul ehk siis kordusena:oih:

Jajah, ETV-ga on ka täielik kamm, üldse ei näita. Huumor...

makser
16.02.04, 10:56
krdima ma ka tõusin öösel kl 3 ülesse ja mõtsin et hakkan nüüd kossu vaatama...aga vot suusahüpped olid hoopis. aga mis kell see kordus on sealt 7tv pealt

Juveman
16.02.04, 13:33
Originally posted by makser

krdima ma ka tõusin öösel kl 3 ülesse ja mõtsin et hakkan nüüd kossu vaatama...aga vot suusahüpped olid hoopis. aga mis kell see kordus on sealt 7tv pealt

7tv reklaamis et kell 20.00, nii et ma ei tea mis kell siis nagu eesti aja järgi,mis seal mingi tund tuleb juurde panna ve??

dreyd
16.02.04, 14:13
venemaa on, vähemalt Moskva, meist tund aega ees, see tähendab, kui neil on kell 20:00, siis meil on 19:00.

Mikusiku
16.02.04, 17:02
lääs siis võitis 136-132
o\'neal 24 ja bryant 20 punkti
rohkem ei oska midagi selle kohta öelda, lugege isesiit (http://www.nba.com/allstar2004/allstar_game/AllStar_Game_Recap_040215.html)

Epic
20.02.04, 12:38
Rasheed-poiss sai mängida vaid ühe kohtumise Hawksi eest enne kui tuli asjad taas kokku pakkida ning ära kolida :D

In a three-team trade, Detroit acquires Rasheed Wallace and Mike James; Boston acquires Chucky Atkins, Lindsey Hunter and Detroit\'s 2004 first-round pick; and Atlanta acquires Zeljko Rebraca, Bob Sura, Chris Mills and a future Detroit first-round pick (via Milwaukee).

Juveman
20.02.04, 23:20
kas keegi oskab öelda,mis kell siis täna eesti aja järgi 7tv näitab Sixersi ja Lakersi mängu?? Et kui nba.com-is on kirjas,et 10.30,kas siis eesti aja järgi on see 05.30?:oih:

Jyrka
20.02.04, 23:29
Jah

Tanua
20.02.04, 23:36
eee,kas mitte 3.30 pole ?????

Neth
20.02.04, 23:52
Originally posted by fazzoletti

eee,kas mitte 3.30 pole ?????

7tv\'l on ajaks märgitud 6.30, seega peaks meil seda näitama 5.30

Tanua
22.02.04, 01:55
Mõnele tõsisele NBA fännile paar küsimust aastatetagustest sündmustest:lahe: Kas oskate vastata???

1.)kes oli Charlotte Hornetsi (nüüd siis New Orleans) drafti esimene valik üldse???

2.)Enne enda vigastamist ja peaaegu kogu hooaja 95-96 puudumist, juhtis see mängija NBA söötude-pallikaotuste suhet 6el viimasel hooajal 7st ja omab siiani parimat söötude-pallikaotuste suhet NBA ajaloos.(samuti siis Hornetsist):prill3:

dreyd
22.02.04, 10:26
proovime siis,
1) Chapman?
2)Muggsy Bogues ?

Devil
22.02.04, 21:45

2.)Enne enda vigastamist ja peaaegu kogu hooaja 95-96 puudumist, juhtis see mängija NBA söötude-pallikaotuste suhet 6el viimasel hooajal 7st ja omab siiani parimat söötude-pallikaotuste suhet NBA ajaloos.(samuti siis Hornetsist):prill3:

Kas siukest asja nagu söötude-pallikaotuste suhet yldse arvestatakse? Keegi kindlasti aga pallikaotusi võrreldakse enamaltjaolt vaheltlõigetega IMHO.

Õige vastus oleks jah Bogues, hooajal 95-96 6s mängus ;), eksimata yhelgi vabaviskel :P.

Tanua
23.02.04, 01:14
Nii on . 1.Rex Chapman ja 2.Muggsy Bogues:naer3:

Juveman
23.02.04, 01:21

Kas siukest asja nagu söötude-pallikaotuste suhet yldse arvestatakse? Keegi kindlasti aga pallikaotusi võrreldakse enamaltjaolt vaheltlõigetega IMHO.

Sellist statistikat tõesti peetakse,kuigi leida seda kasvõi näiteks NBA ametlikult lehelt on suhteliselt võimatu. Samas olen taolisi statistika näitajaid kohanud just korvpalli kaartidel.Eks see statistikute rida ole.Huvitavat võib nii veelgi leida

:prill1:

Aramis
23.02.04, 01:57

Nii on . 1.Rex Chapman ja 2.Muggsy Bogues:naer3:

No olgu nad tänatud, et Rexi valisid. Phoenixi toetajana oli seda toredat ühe jala pealt fadeaway viset harrastvat shooterit võimalus paar hooaega fännata. Ning loomulikult jääb igaveseks meelde üks viimase sekundi kolmene, mis söödeti keskjoone lahtiviskest diagonaalis kolmese taha kust Rex tuli kolmese ala seest ja pööras vasakule, püüdis söödu ja pööras end natuke ja tõukas yhe jala pealt ja viskas talle omase ülepea viskega sopsu. Tegemist oli playoffi kas 6 või 7 mänguga. Väga muljetavaldav!

Epic
11.03.04, 12:08
Tracy McGradyl tuli eelmises mängus Wizardsi vastu mingi hullem hoog peale ning kostitas pealinlasi 62 punktiga! :sega11: Magic võitis 108:99

dimaggio
11.03.04, 18:36

Tracy McGradyl tuli eelmises mängus Wizardsi vastu mingi hullem hoog peale ning kostitas pealinlasi 62 punktiga! :sega11: Magic võitis 108:99
huvitav, kas moodses NBAs ka kunagi 100 punkti piir ületatakse, 1962. aastal viskas teatavasti The Wilt Chamberlain New Yorki vastu kolmekohalise punktisumma.
Veel enam, sel ajal ei eksisteerinud korvpallimaailmas kolmepunkti joont.

K1ly
11.03.04, 19:45

huvitav, kas moodses NBAs ka kunagi 100 punkti piir ületatakse, 1962. aastal viskas teatavasti The Wilt Chamberlain New Yorki vastu kolmekohalise punktisumma.
Veel enam, sel ajal ei eksisteerinud korvpallimaailmas kolmepunkti joont.

Kui mingeid räigeid reeglite muutusi ei toimu siis vaevalt et keegi selle 100 punkti piiri ületab. Hetkel on Nba hoopis teistsugune kui Chamberlain i aegadel.
Philadelphias ainult temale mängitigi ja arvestades et enamus punktid kogus ta korvi alt oli ka tabavus protsent suurepärane.
Arvestades et T-Mac (McGrady) viskas mängust 37est viskest 20 sisse ja vabaviskeid 26est 17 siis visketabavus protsent polnud üldsegi suurepärane ja tegin ka väikse arvutuse , et kui palju punkte ta oleks siis kogunud kui ta kõik visked oleks tabanud ;)
Kolmeseid viskas peale 14 korda ehk siis 42 puntki
Kaheseid viskas peale 23 korda ehk siis 46 punkti
Üheseid viskas peale 26 korda ehk siis 26 punkti
ja need kokku liites saame maagilised 114 punkti nii et varu jäi kõvasti ;)

Marduk
24.03.04, 22:25
Ei puuduta kyll NBAd, aga eilset Kalev vs Coq m2ngu.

Oli see nyyd siis korv v6i mitte? St. tulnuks seda lugeda? J2ttes k6rvale kogu A.Matsalu vilepartii, oli see viimane just k6ige olulisem. Ja minu arust vastuolulisem. Krt, kes v2hegi korvaplli teab, et kui pall p6rkab laua ylemise otsa peale, loetakse seda, kui \"V2LJAS\". Imelikul kombel eile seda ei tehtud.:viha:

Martin
24.03.04, 22:34
Originally posted by Marduk
Krt, kes v2hegi korvaplli teab, et kui pall p6rkab laua ylemise otsa peale, loetakse seda, kui \"V2LJAS\". Imelikul kombel eile seda ei tehtud.:viha:

Õpib reegleid.

33.1.2 Pall on audis, kui see puudutab:
- audis olevat mängijat või mõnda teist isikut;
- põrandat või mõnda objekti piirjoonel, selle kohal või väljaspool piirjooni;
- korvilaua kandekonstruktsiooni, korvilaua tagakülge või mõnda eset korvilaua kohal ja/või selle taga.

Marduk
24.03.04, 22:56

- korvilaua kandekonstruktsiooni, korvilaua tagakülge või mõnda eset korvilaua kohal ja/või selle taga.

Puudutas kella, mis asus laua yleval.
R22kisin siin paari oma korvpallurist s6braga, kes m2ngivad 1 liigas. Nende jutu j2rgi v6etakse 80% pallidest, mis p6rkavad laua ylemise serva vastu, kui v2ljas. Vaatan, ehk saan selle olukorra homme neti panna, siis saab ilusti igayks vaadata ja oma arvamuse 8elda :kaval:

17
25.03.04, 00:48

Puudutas kella, mis asus laua yleval.
R22kisin siin paari oma korvpallurist s6braga, kes m2ngivad 1 liigas. Nende jutu j2rgi v6etakse 80% pallidest, mis p6rkavad laua ylemise serva vastu, kui v2ljas. Vaatan, ehk saan selle olukorra homme neti panna, siis saab ilusti igayks vaadata ja oma arvamuse 8elda :kaval:

Aga kui kordust vaadata, siis pall puudutas 101% kindlusega seda 24 sekundi tablood, aga kui vaadata lauakohtunike reaktsiooni, siis tundus, et nemad arvasid, et korv ei loe, kuna protokollile pandi kibekähku allkiri ära et Kalev ei saaks protesti esitada.:viha: Üks fraas Chalice laulust, kuid veidi muudetud sõnadega:

MULLE EI MEELDI SEE, MIDA SEE KURADI SUURKASK TEEB,MATSALU TOBIGA,TÖÖL VÕI KODUS TEKI ALL

jyriöö
25.03.04, 11:28

Krt, kes v2hegi korvaplli teab, et kui pall p6rkab laua ylemise otsa peale, loetakse seda, kui \"V2LJAS\". Imelikul kombel eile seda ei tehtud.:viha:

Kes vähegi korvpalli teab, teeb endale reeglid selgeks ja ei hakka iba suust välja ajama. Ja seda 1. liiga sõprade juttu on väga raske uskuda, kuna sellel tasemel kohtunikud üldiselt teavad, mida teevad. Kui just Kapa-Kohila 1. liigaga tegemist ei ole.

Roberto, ilmselt on sinu valduses videolint, mida keegi teine näinud ei ole, sest ka see video, mida Soonik demonstreeris igas telejaames ja ajalehes, ei tõesta absoluutselt mitte midagi. Ja ilmselt pole sa kunagi ka TTÜ spordihoonesse sattunud, sest sellisel juhul sa teaksid, et 24 seki seade asub korvilauast ca 30 senti tagapool. Kui nüüd pall oleks seda riivanud, oleks ta pidanud kõige füüsikareeglite järgi laua taha kukkuma. Juhul kui pall oleks tõesti seadme põrkest korvi läinud, oleks suunamuutus kindlasti selgelt videost näha pidanud olema.

Mis puutub protesti andmisse, siis seda saab teha vaid kapten KOHESELT peale mängu lõppu. Kuna Ilver kadus selleks ajaks teab kuhu, pani Matsalu käe alla. Ja mingit kibekähku kribamist küll ei täheldatud.

Ja Suurkaske pole mõtet üldse süüdistada, kuna otsuse võtavad vastu ikkagi kohtunikud. Mis aga on taunimisväärt, on Sõbra ja Sooniku käitumine peale mängu lõppu.

PS Mul endal oli kusjuures täiest ükskõik, kumb võidab, kuid mõttetusi on lihtsalt raske ignoreerida.

17
25.03.04, 11:47
Originally posted by jyriöö

...
Mis puutub protesti andmisse, siis seda saab teha vaid kapten KOHESELT peale mängu lõppu. Kuna Ilver kadus selleks ajaks teab kuhu, pani Matsalu käe alla. Ja mingit kibekähku kribamist küll ei täheldatud.
...

Aga kõigepealt läks Ilver ju matsaka matsaluga vaidlema ja pärast seda läks koos mingi teise vennaga sinnna sekretäriaadi laua juurde ja üritas protesti sisse anda, aga siis näidati talle, et allkiri oli juba ees:viha: Ja üpriski loogiline otsus nende kõbikeste poolt kes seal lauas istusid, sest nagu mina aru sain, olid kõik inimesed seal rohemal või vähemal määral tty-ga seotud:viha:Ja, milleks see kärssand tobi seal väljakul oli???Sel ajal kui Bell platsikõrval valu käes väänles, imes see tont rahulikult vilet:viha: Ja siis kui suurkask seda märkas,siis andis atsole märku, aga matsalu oli enne juba Kangurile vea vilistanud, kuna Kristjan läks Pärna n********a.Ja igatahes lõpus ei oleks tohtinud Kalev Pehkal nii vabalt joosta, oleks pidand Taltsi või Andersoni teda võtma panema;)

A ja siis veel, et Lakers võitis Kingsi 115-91:)Kobe viskas 36 punni:) ja Medved tuli vahetusest ja pani 15 silma:)Ja Stojakovic lahmis 20 punkti:)

Martin
25.03.04, 11:51
Originally posted by Roberto Carlos
Ja, milleks see kärssand tobi seal väljakul oli???Sel ajal kui Bell platsikõrval valu käes väänles, imes see tont rahulikult vilet:viha: Ja siis kui suurkask seda märkas,siis andis atsole märku, aga matsalu oli enne juba Kangurile vea vilistanud, kuna Kristjan läks Pärna n********a.

Kuule lammas. Mine loe natuke reegleid. Või kui sa ise aru ei saa, las vanemad loevad ja seletavad sulle ära. Seniks pane oma suu aga kinni.

zaz
25.03.04, 15:36
Sooniku, Suurkask\'i ja Endeni kohtumist Raadio 2-s saab siis kuulata www.zone.ee/xstriker :jump1:

Juveman
25.03.04, 17:25
Ee,selline küsimus,et kas kuskil mingi eesti liiga või kalevi teemat ei juhtu olema??
Ebameeldiv on lugeda mingist eesti liiga korvpalli skandaalist NBA teema alt:deemon:
Sest noh,teema ikkagi ju päris selgesti ära toodud ....

mazz
25.03.04, 21:16
Originally posted by zaz

Sooniku, Suurkask\'i ja Endeni kohtumist Raadio 2-s saab siis kuulata www.zone.ee/xstriker :jump1:
väga huvitav jutt.

kas keegi saaks siis palun selle korduse üles panna kuskile?

Cerny Petr
25.03.04, 21:19

Ee,selline küsimus,et kas kuskil mingi eesti liiga või kalevi teemat ei juhtu olema??

Sinule alati (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1784&page=3)

zaz
26.03.04, 03:05
Originally posted by mazz

Originally posted by zaz

väga huvitav jutt.

mismõttes?:oih:

selline see nende jutt ju oligi;)

mazz
26.03.04, 17:04
Originally posted by zaz

Originally posted by zaz

väga huvitav jutt.

mismõttes?:oih:

selline see nende jutt ju oligi;)

ma mõtlesin seda olukorra kordust,mille Marduk lubas üles panna:)
et kas siis puutus ikka või mitte.kuigi mulle on jäänud selline tunne,et kõik näevad seda videot sellisena kuidas ise sooviksid,kalevi fännid ütlevad ühest suust et puutus,a le coq\'i fännid ja kohtunikud vastupidist.
a sellest jutust nii palju,et jäi selline mulje nagu poleks kalevil lastud protesti esitada kuna nad ei käitunud just kõige korrektsemalt ja viisakamalt.see oleks küll kuri lugu:viha:
vahet muidugi pole,kalev on out ja a le coq on in,a nagu soonikki ütles siis ka moraalne võit oleks võit.

17
26.03.04, 18:45
Seda sama intervjuud on võimalus uuesti R2 vahendusel kuulata laupäeval 27.03 peale kella 11 uudiseid.

Juveman
27.03.04, 01:44
Originally posted by Cerny Petr

Sinule alati (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1784&page=3)

:D Eesti kossu ma ei puutu,eriti liiga oma:lahe: Aga nojah,tegutsege siis ikka edasi,teema on tõesti siiani julmalt pinget pakkuv...

Juveman
15.04.04, 15:09
No nih,hooaeg 2003/04 põhihooaeg saigi otsa...aga eks seda tea iga nba huviline ka ise...
Algamas siis playoffid,kus läheb alles andmiseks. Neile,kes ei tea veel paare,siin nad on-->;)
Lääs

Timberwolves (1) vs. Nuggets (8) -->Põhihooajal 3:1
Lakers (2) vs. Rockets (7) -->Põhihooajal 2:2
Spurs (3) vs. Grizzlies (6) -->1:3 :kaval:
Kings (4) vs. Mavericks (5) -->1:3

Ida

Pacers (1) vs. Celtics (8) -->3:1
Nets (2) vs. Knicks (7) -->3:1
Pistons (3) vs. Bucks (6) -->3:1
Heat (4) vs. Hornets (5) -->3:1

Ise jälgin muidugi erilise huviga Shaqi käekäiku,aeg oleks taas meistritiitel ära tuua ning esialgu ka Yao kotti panna, aga see on kindel,et see aasta paistab tase veelgi ühtlasem olema kui eelnevatel aastatel, meistri ennustamine oleks siinkohal tänamatu töö...

Kuid seda julgen küll ennustada,et sõrmused võidab Lääne meeskond,minu jaoks on kõik tiitlipretendendid siiski sealpool rannikut,kuigi idas ei saa tähelepanuta jätta ju Indianat,Detroiti ja ka Netsi, teistesse usku väga ei ole.

Let the Playoff`s Begin!:myts9:

Martin
15.04.04, 15:36
Kuid seda julgen küll ennustada,et sõrmused võidab Lääne meeskond,minu jaoks on kõik tiitlipretendendid siiski sealpool rannikut,kuigi idas ei saa tähelepanuta jätta ju Indianat,Detroiti ja ka Netsi, teistesse usku väga ei ole.
Idast peaks kõige valusam meeskond hetkel olema üldse the mighty Miami Heat, kes pärast 0-7 algust ja Pat Riley loobumist tegi liigas puhta töö, eriti lõpus. Seda meeskonda proovisid ida omad vaata, et kõige enam vältida. Ja viimasel päeval saadi esimeseks ringiks siis kodueelis. Way to go!

K1ly
15.04.04, 15:49
GO Denver GO Carmelo !!!!!!!!!!!:)

Davids
15.04.04, 16:30
>:GO Lakers GO:<

Uskumatu et 76ers ei saand play-offi:sega5:

Tanel
16.04.04, 12:02
Oi kuidas mulle meenub see NBA finaal 76ers VS Lakers tõeline põnevus sõber toetas veel 76ersit aga mina Lakersit.Iga mäng oli põnevust kuhjaga võiks nüüd jälle mingi kanal finaali mänge näidata kui ma õigesti mäletan näitas neid mänge TV3, kuid jah see oli ammu. Lemmik klubi on muidu Toronto Raptors ja maailma pealtpaneku kunn Vince \"Slam Dunk\" Carter:lahe: . Endal üks video kah veel kuidas Vince pani Slam Dunk Contesti kinni. Ja siis selline tekst \"Its over now, its over\". Võimas vise igastahes. Viimastel aastatel ei oli ta nii särav olnud kuid mees on ikkagi üks maailma parimaid. Ja kes on nii hea mäluga ja seda mäletab kui Shaq korvilaua puruks hüppas :D

Epic
16.04.04, 12:43
Originally posted by Henryfan

Oi kuidas mulle meenub see NBA finaal 76ers VS Lakers tõeline põnevus sõber toetas veel 76ersit aga mina Lakersit.Iga mäng oli põnevust kuhjaga võiks nüüd jälle mingi kanal finaali mänge näidata kui ma õigesti mäletan näitas neid mänge TV3, kuid jah see oli ammu.

Kanal 2 oli see tore telekanal, mis viimati NBA finaalseeriat näitas ;)

Mõnuagent 007
16.04.04, 12:48

Oi kuidas mulle meenub see NBA finaal 76ers VS Lakers tõeline põnevus sõber toetas veel 76ersit aga mina Lakersit.Iga mäng oli põnevust kuhjaga võiks nüüd jälle mingi kanal finaali mänge näidata kui ma õigesti mäletan näitas neid mänge TV3, kuid jah see oli ammu.

kle.. ETV oli see kes näitas viimat8i NBA finaale..

Tanel
16.04.04, 12:49
Originally posted by dannar

kle.. ETV oli see kes näitas viimat8i NBA finaale.. Oli jah vist ETV ei tulnud komentaatorid meelde see oli vist aastal 2001 we. Ajasin vist Tyson-Lewise poksiga segmini

Epic
16.04.04, 13:39

kle.. ETV oli see kes näitas viimat8i NBA finaale..

Viimati nägi NBA finaalseeriat Kanal 2-est 2001. aastal, vastamisi olid Lakers ja Sixers!
ETV näitas 2001. aastal Tähtede Mängu ;)

Tänan tähelepanu eest! :)

Mõnuagent 007
16.04.04, 13:43

Viimati nägi NBA finaalseeriat Kanal 2-est 2001. aastal, vastamisi olid Lakers ja Sixers!

kle. ei olnd. Jurtsenko ja Enden kommenteerisid. 2001. ja etv. enne seda oli k2-st koos nende imemehe Tombergiga.

Epic
16.04.04, 13:49

kle. ei olnd. Jurtsenko ja Enden kommenteerisid. 2001. ja etv. enne seda oli k2-st koos nende imemehe Tombergiga.

vastupidi ;)

Davids
16.04.04, 13:49

Ei olnud, ETV n2itas viimati Lakersi ja 76ersi m2nge mul on need k6ik lindil:lahe:

Vabandust ma ei lugend teema postitusi l6puni ja keegi oli enne mind juba 6elnud ETV;)

:prill6:

Davids
16.04.04, 13:53

vastupidi ;)

Igathes n2itas viimati NBA-d ETV ja see ei tasunud tol korral neile 2ra!!!!:P

EgoTrip
07.05.04, 23:41
Eile siis maksis Charlotte Bobcats´i omanik NBA litsentsi, milleks on 300 miljonit dollarit. Nii et järgmine hooaeg siis 30 klubi NBA-s.

17
12.05.04, 09:26
Ja täna mõisteti Kobe Bryant kohtus õigeks:):):):):):):)

dreyd
12.05.04, 10:41

kahtlen selles veel sügavalt, KObe lihtsalt eitas oma süüd.

jazzjansa
12.05.04, 10:47

Ning otse Colorado kohturuumist väljakule tulnud Bryant kostitas tiitlikaitsja valvatud korvi maagilise 42 punktiga. \"Kobe is phenomenal \" , nagu üks kõige aegade paremaid treenereid pärast mängu ütles( selleks meheks oli muidugi suur Phil ise)

dimaggio
12.05.04, 12:17
No pagan, nii ikka ka ei saa...2:0 edu on siis LA poolt tagasi tehtud.
Teist kohtumist järjest oli Spursi edukaim korvikütt Manu Ginobili...Timilt võrreldes elmise mänguga parem esitlus(19 p. 10lp. ja 8 söötu)
Kuid jah, lakersi poolt jõudsid kahekohalise punktisummani ainult kaks meest....take a wild guess who.
viiendas mängus lakers kotti

jazzjansa
13.05.04, 10:21

No pagan, nii ikka ka ei saa...2:0 edu on siis LA poolt tagasi tehtud.

Ning sama lugu on juhtunud Idakonverentsi poolfinaalides, kus Miami ja New Jersy on tulnud 0:2 kaotusseisust välja vastavalt Indiana ja Detroidi vastu...

17
14.05.04, 08:22
Ja Lakers suutis seeriat ka 3-2 juhtima minna, kuna täna öösel võideti kodusaalis Spursi 1 punktiga 74-73.Seekord jagunesid punktid ühtlasemalt.Parimana Bryant 22 punkti.Ühe liidri, Shaquille O\'Neali punktisaak jäi täna kesiseks.Temalt ainult 11 punkti ja 11 lauapalli.Täna võttis Lakersi lauad maha Karl Malone, kes hankis siis 12 lauda ja viskas 7 punkti.Üllatavalt hea mängu tegi ka Devean Geroge, kes lisas 16 silma.Spursi parim oli Tim Duncan 21 punkti ja 21 lauaga ning Tony Parker lisas 15 punkti.Jääme ootama kuuendat mängu, mille Lakers võidab:)

EDIT:Oli jah tõesti viga sees, nüüd parandatud.Ja vaadake, nii Duncan kui ka Shaq võtsid samapalju lauapalle kui punne viskasid:)

Juveman
14.05.04, 08:49

Ja Lakers suutis seeriat ka 3-2 juhtima minna, kuna täna öösel võideti kodusaalis Spursi 1 punktiga 74-73.Seekord jagunesid punktid ühtlasemalt.Parimana Bryant 22 punkti.Ühe liidri, Shaquille O\'Neali punktisaak jäi täna kesiseks.Temalt ainult 11 punkti ja kõigest 2(!) lauapalli.Täna võttis Lakersi lauad maha Karl Malone, kes hankis siis 12 lauda ja viskas 7 punkti.Üllatavalt hea mängu tegi ka Devean Geroge, kes lisas 16 silma.Spursi parim oli Tim Duncan 21 punkti ja 15 lauaga ning Tony Parker lisas 15 punkti.Jääme ootama kuuendat mängu, mille Lakers võidab:)

Õnneks suutis tõesti Lakers võõrsil Spursi kotti pista...enne viimast veerandaega oldi ees isegi 9ga,aga viimasel veerandil visatud 12 silma lasi San Antoniol järgi libiseda! Kusjuures viimasel sekundil tõi võidu siis Derek Fisheri hüppevise...:)

Ahjaa,suti vigu kah RC statistikas...nimelt viskas Shaq küll 11 silma,kuid võttis maha siiski 11 lauda,mitte 2!!! Ning Duncani näitajad olid ka siiski 21 silma ja 21 lauda...:lahe:
Ise pean seda võõrsil võitu väga oluliseks, Lakers on sõiduvees...lootkem,et võit tuleks järgmises võõrsilmängus ära...
Aga kena päeva jätku teile, minu päev algas nüüd vähemalt meelival toonil!

dimaggio
14.05.04, 17:34
No kurat...järgmine mäng näitab Tim & Co., mis puust Spurs tehtud on. Samuti saate seda näha ka seitsmendas mängus;)

mazz
14.05.04, 17:53
tundub, et järgmine mäng saab otsustavaks - kui spurs suudaks staples centre\'is lakers\'i hoo maha jahutada, siis otsustavaks mänguks oleks juba tim & co\'l nii psühholoogiline kui ka koduväljaku eelis.
kõik see on muidugi kõrvaline, sest tiitli võidab hoopis timberwolves.;)

17
15.05.04, 12:38
Ameeriklaste imelaps, Cleavland Cavaliersi tagamängija LeBron James nimetati USA olümpiakoondisse:)Edu talle siis seal ja USA võtab ka see olümpia kulla ära, kui need kreeklased staadionid muidugi enne valmis saavad:)

Epic
15.05.04, 19:46
Fisheri imeviske leiab siit: http://www.thrillinghill.com/kblegolas/videos/lakersspurs.wmv

head vaatamist ;)

Juveman
16.05.04, 10:45

No kurat...järgmine mäng näitab Tim & Co., mis puust Spurs tehtud on. Samuti saate seda näha ka seitsmendas mängus;)

Minu õnneks, Sinu kahjuks siiski mitte :õnnelik:

Kuues mäng siis 88-76 koduhallis Lakersile!!! Mäng oli võrdne kuni viimase veerandajani,mille aga LA 8 silmaga võitis, statistika poole pealt niipalju,et võidule vedasid meeskonna Bryant 26, Shaq 17 silma, 19 laua ning 5 blokiga ja lõpuks toetas meeskonda ka viimastes mängudes kahvatult esinenud Payton 16 silmaga.

Spursi meestest hoiti Parker 9 silma ja kehva visketabavuse peal, mis oligi kindlasti üks võti Spursi alistamiseks...Juba platsilt oli tabavus LA 45% Spursi 30 vastu ning kolmeste oma kusjuures isegi 35% 12% vastu:)

Nüüd aga jäägem ootama,kes meile vastu astub! Kings või Timberwolves...sellest saab LA aasta:doh:

dimaggio
16.05.04, 13:31
Kurb, kurb...:( Sursi visketabavus oli ikka väga nigel (30.2%)

Spursi meestest hoiti Parker 9 silma ja kehva visketabavuse peal, mis oligi kindlasti üks võti Spursi alistamiseks
Täiesti kasutu mees oli ka esiviisiku mängija Bruce Bowen, kelle arvele jäi 2 lauapalli. Samuti tegi halva mängu türklane Turkoglu, kellelt samuti 0 punkti...täielik müstika.

San Antonio \"pingimehed\" eesotsas Manuga näitasid tänases mängus head minekut, kuid kui statistikasse laskuda, siis ei olnud ka Ginobili näitajad just kõige paremad.

EgoTrip
20.05.04, 15:00
T-wolves polnud varem kunagi isegi esimesest play-off ringist edasi saanud. Nüüd saadi aga kohe konverentsi finaali, kus neid ootab LA Lakers. Finaali saadi 83-80 võiduga Sacramento üle. Ise arvan, et Sacramento oleks olnud raskem vastane Lakersile, kui T-wolves. Aga kes teab, äkki võtavad mehed eesotsas Garnetti ja Sprewelliga nii kokku, et teevad Lakersile ära.

eston maravilha
20.05.04, 15:02
mis vahet seal on.. lõpuks võidab niikuinii indiana..

K1ly
20.05.04, 15:42
Originally posted by eston#21

njah elame näeme ;)
Kuigi mullle Lakers kohe mitte üldse ei istu aga siiski arvan , et just nemad võidavad :(
Loodan , et see nii ei lähe ....finaalis loodaks näha Timberwolvesi ja Pistonsit :kaval:

Mikusiku
20.05.04, 15:58

Originally posted by eston#21

njah elame näeme ;)
Kuigi mullle Lakers kohe mitte üldse ei istu aga siiski arvan , et just nemad võidavad :(
Loodan , et see nii ei lähe ....finaalis loodaks näha Timberwolvesi ja Pistonsit :kaval:

timberwolves ei saa kohe mitte kuidagi finaalis olla:kaval: lakers ju võidab neid:naer2:

dimaggio
20.05.04, 18:35
Originally posted by zidane_5

timberwolves ei saa kohe mitte kuidagi finaalis olla:kaval: lakers ju võidab neid:naer2:
ei ei, nii ei lähe kohe kindlasti mitte:D

Juveman
21.05.04, 12:49
Indiana Pacers - Detroit Pistons

Minnesota Timberwolves - Los Angeles Lakers

Sellised näevad siis välja lõplikult konverentside finaalid...pistons tõestas taas oma suurepärast kaitset, lastes Netsil visata 7ndas mängus 69 silma...kusjuures Jason Kidd hoiti mängu lõpuni 0 peal!!! Silma paistis Pistonsil ründes seekord ka kaitsevirtuoos Ben Wallace, visates 18 silma, kusjuures platsilt 10st viskest tabades 8...

Finaaliks võiks kujuneda siis Detroit- LA ;)

jyriöö
21.05.04, 15:06
Indiana - Detroit

Põhiturniiril mängiti 3:1. Kõik võidud tulid koduvõistkonnale, kusjuures Indiana ülekaal oli alati suhteliselt napp. Seega pakun, et selles seerias saab koduväljakueelis otsustavaks ja finaali pääseb Idakonverentsi põhiturniiri võitja. Wallace\'i näol on Detroidil küll olemas lahendus, kuidas Indiana murda, kuid kahtlen, kas Rasheedi närvid pinevas seerias vastu peavad.

Wolves - Lakers

Põhiturniiril 3:1. Siingi ei suudetud võõrsil võitu võtta, Wolves oli kõigil kolmel korral kodus suht kindlalt üle. Lakersi kogemused sellises hooaja faasis mängimisel saavad siin aga määravaks. Lisaks kahele liidrile peaksid ka Malone ja Payton parima vormi leidma ja ilmselt peab Wolves järgmine aasta juba ühe kogemuse võrra rikkamana uuesti üritama.

PS. Ennustamine on tänamatu töö :)

Juveman
21.05.04, 15:25
Originally posted by jyriöö

Wolves - Lakers

Põhiturniiril 3:1. Siingi ei suudetud võõrsil võitu võtta, Wolves oli kõigil kolmel korral kodus suht kindlalt üle.

30.jaanuaril toimunud mäng,mille Wolves 97-84 võitis,peeti LA Staples Centre`s ;)

Aga positiivne on see, et 3-st põhihoojal kaotatud mängust ühel ei teinud kaasa Shaq ja teises Kobe !! ja viimases kodumängus,kus saadi 17 punktiline võit, võimutsesid just nemad kaks,visates kahepeale 57 silma ja haarates 27 lauda...:)

Aga tegelikult hakkab ikkagi ju Play`offis kõik otsast peale, eelnevad mängud ei loe nüüd enam midagi! Go LA :r66m9:

Natuke asja uurides sain kinnitust oma teadmistele, et ka ida finaalis kohtuvate teamide põhihooaja mängud ei lõppenud sugugi kodumeeskonna võiduga. Juba hooaja avakohtumises võttis Pacers 2 silmaga võidu võõrsilt...;)

Juveman
22.05.04, 11:54
\"The matchups all broke the Lakers\' way Friday night in the West finals opener. Shaquille O\'Neal dominated, Karl Malone outplayed MVP Kevin Garnett and Derek Fisher hit a few more big shots in a 97-88 L.A. win. Minnesota hosts Game 2 Sunday. Shaq scored 27, grabbed 18 boards and hit 9-of-11 from the line.\"

...ja nii see algaski

:)

-Eemeez-*
23.05.04, 20:32

\"The matchups all broke the Lakers\' way Friday night in the West finals opener. Shaquille O\'Neal dominated, Karl Malone outplayed MVP Kevin Garnett and Derek Fisher hit a few more big shots in a 97-88 L.A. win. Minnesota hosts Game 2 Sunday. Shaq scored 27, grabbed 18 boards and hit 9-of-11 from the line.\"

...ja nii see algaski

ja nii see L.A Lakers jälle meistriks tuleb ... :P

EgoTrip
24.05.04, 14:50
Originally posted by -Eemeez-*

...ja nii see algaski

Mitte täna öist mängu arvestades. T-wolves pani Lakersi nii paika, et Lakers ei suutnud midagi teha.

Drakestone
24.05.04, 16:37
Originally posted by Funky_Moses

Originally posted by -Eemeez-*

...ja nii see algaski

Mitte täna öist mängu arvestades. T-wolves pani Lakersi nii paika, et Lakers ei suutnud midagi teha.

Kodus Lakers näitab, mis puust nad tegelikult on:D

Juveman
28.05.04, 09:34
Näitas kah, Kobe Bryanti 31 silma (18 kolmandal veerandil) ja Shaqi 19silma+19lauda viisid LA võiduga 92-85 Lakersi 3-1 seeriat juhtima:r66m7: Oma panuse võitu andis ka veteran Malone,visates 12 silma,võttes 11 lauda ja andes 8 söötu...kuidagi ei tahaks mainimata jätta ka Derek Fisheri sisukat mängu 15 silmaga!

otsustavalt mindigi eest teisel ja kolmandal veerandil,mis kokkuvõttes võideti 52-36...
Wolvesi hoidsid mängus Garneti 28 silma ja 13 lauda ja Wally 19 silma

Kohtume Minnesotas!!!

:silm2:

Martin
29.05.04, 00:13
Kohtume Minnesotas!!!

Kahjuks ei jõua töö tõttu sellele mängule. Mis sektoris sul muidu piletid on?

Juveman
29.05.04, 00:46

Kohtume Minnesotas!!!

Kahjuks ei jõua töö tõttu sellele mängule. Mis sektoris sul muidu piletid on?

Jack Nicholsoni kõrval :P Suht korralik!

K1ly
30.05.04, 13:14
Jee näljased hundid jätkavad seeriat !!!:)

Saadi siis napp 2 punktine võit Lakersi üle 96:98
Timberwolves juhtis 4nda veerandaja keskel 16 punniga kuid siis lasti 10:0 spurt aga õnneks võideti see mäng siis ära .

Garnett ja Sprewell viskasid kahepeale kokku 58 punni ,kahekordse summani jõudsid veel Wally ja Hoiberg vastavalt siis 11 ja 14 punni

Lakersi vahel jagunesid punktid ühtlasemalt : Bryant 24 , O´Neal 17 , Malone 17 , Fisher 17 ja teised juba märgatavalt vähem

Seeria seis 3:2 Lakersile

Järgmine pela siis homme Lakersis ja loodan , et seeria viigistub ja seitsmenda pela Wolves võidab :)

Davids
31.05.04, 20:52
Mis te arvate kelle valib Orlando siis omale esimese Drafti v6imalusel:)

Emeka Okafor on mudugi see keda arvatakse et Orlando valib tema!
*Emeka suur pluss pidavat olema see et ta on hea ja kiire \'shot-blocker\' ja 6pib seda aina paremini tegema:lahe:

Juveman
01.06.04, 11:37
Juhtus see, mis juhtuma pidi!!! LA Lakers finaalis 4-2 paremusega Minnesota üle!!!:r66m7: :r66m7: :r66m7:
Mängu kangelaseks tõusis 23 aastane Kareem Rush, visates 18 punkti kõik kolmestest...
Vaid korra sel hooajal üldse on mees suutnud visata rohkem kui 18 silma, nii et õigel ajal tuli tema panus! 25 punkti viskas Lakersi poolel Shaq ja 20 Kobe, kuid täna need mehed tabavusega väga silma ei paistnud-Bryant 28st 13 ja Shaq 35st 16.

Lakers tegi otsustava spurdi juba avaveerandil, võites selle 28-17.Teine ja kolmas veerand küll kaotati, et viimasel veerandil oldi taas 7 silmaga paremad:r66m9:

Seega on minu loodetud finaal täitsa reaalne--> Lakers juba ootel, nüüd vaja veel Detroidil sinna saada.

LA The Champs

Epic
01.06.04, 11:51
Karl Malone & Lakers NBA meistriteks siis! :kaabu:

rain1
01.06.04, 12:56
Tuleb vist finaalis oodata Big Beni j Shqi duelli, sellest, kas Detroidi superkaitse saab hakkama, sõltub finaali võit.

EgoTrip
07.06.04, 11:12
Esimeses mängus tuligi võit Detroidile 87-75. Kuigi Bryant ja O´Neal tõid kokku omale normaalse arvu punkte, vastavalt 25 ja 34, ei suutnud teised neid piisavalt abistada. Motowni mehed hoidsid Bryanti ja O´Neali abistajad vaid 16 punkti peale. Igatahes algus on pandud, ja loodame, et Detroit võidab see aasta selle karika ära.

Zlatan
09.06.04, 20:33
Jeh.
Lakers võitis teise mängu lisaajal ja seis on nüüd 1:1.
...

rain1
11.06.04, 15:10
Muideks, kas Ben Wallace on juba USA olümpiakoondises?

Juveman
12.06.04, 14:06
Minu hämminguks ja pahameeleks tõesti Detroit Pistonsi kaitsetala Ben Wallace ei ole NBA Dream Teami lülitatud! Meeskond ise näeb hetkel välja järgmine :

Tim Duncan
Allen Iverson
LeBron James
Richard Jefferson
Stephon Marbury
Shawn Marion
Amare Stoudemire

ning kandidaatideks Carmelo Anthony, Dwayne Wade, Reggie Miller ja Ron Artest.

:oih: seega äärmiselt kahtlane koosseis taas Ateenasse sõitmas...

Hughes
12.06.04, 15:18
Polegi veel selles topicus kommenteerinud. Olen ise suur korvpallihuviline: mängin ise ja vaatan igal võimalusel. Enne hooaja algust ennustasin NBA.com-is just praeguseid finaliste. Mitte et oleksingi arvanud neid finaali, aga need mul kaks lemmikut võistkonda.

10.juunil siis toimus kolmas mäng. Võitjaks osutus kindla ülekaaluga Pistons. Detroit mängis kaitses suurepäraselt. Larry Brown ütles, et enam nad paremini kaitses mängida ei oleks saanudki. Lasti siis Lakersil visata vaid 68 punkti. Lakersi parim oli vaid 14 punkti visanud O´Neal. Pistonsi parim oli taas Richard Hamiltonm kes viskas 31 punkti.

Tanel
16.06.04, 11:20
Ja Pistons on NBA Meister alistades otsutavas viiendas kohtumises 100:87 lakersi!!! Finaalseeria parimaks mängijaks tunnistati Billups, kes oli kindlalt Detroidi klubi võtmemängija. Huvitav tõesti, miks Ben Wallace pole koondises, järjekordne suurepärane mäng temalt. Lakersi viga võis olla selless, et toetuti liiga palju kahele tähtmängijale, kelleks olid Bryant ja O\'Neal. Tõesti Lakers on oma paari aasta taguse mängu kaotanud, kus suudeti kõiki haledalt lüpsta. Mäletan veel aegu kui tõusin öösel ülesse, et vaadata Lakersi ja 76ersi mänge.

Epic
16.06.04, 12:47
Kahju :( Mailmanil ei õnnestu kuidagi seda sõrmust kätte saada :kurb6:

dimaggio
16.06.04, 15:13

Kas sul on tõesti sellest kahju?!:oih:

Hughes
16.06.04, 16:16

kahju tõesti. ja tundub et see ei õnnestugi, sest isegi kui Malone tahaks jätkata ei ole Lakersi huvi enam nii suur kui enne seda hooaega. Sama lugu on Paytoniga. igatahes Pistons vääris võitu. Lakersi suurim probleem oli finaalmängudes viskeprotsent. KAHJUKS!

Premium
16.06.04, 16:43
Jup aismännist on jah kahju. Ei saand sõrmust kätte ega ei suutnud punktirekordit teha. Tõsiselt kahju.:oih:

vaikiv mees
16.06.04, 22:11
Originally posted by Hughes

kahju tõesti. ja tundub et see ei õnnestugi, sest isegi kui Malone tahaks jätkata ei ole Lakersi huvi enam nii suur kui enne seda hooaega. Sama lugu on Paytoniga. igatahes Pistons vääris võitu.

...hunterid valisid vale meeskonna.. oleksid v6inud (kui palgalimiit neid poleks v6imaldanud) kasv6i ilma palgata end Detroidi koosseisu m8llida, oleks \'igatsetud meistris6rmus\' juba k2es
ok, niipalju siis irooniast Lakersi aadressil,
selle aasta Detroit (ei tea, kas keegi neid enne hooaja algust meistriks ka pakkus?) on igaljuhul sympaatsem kui 15a tagune meister Laimbeeri & Rodmaniga

Davids
17.06.04, 03:23
Kas keegi teab et Stockton on j2lle USA koondises:D

Epic
18.06.04, 13:00
Detroit Pistons stars Ben Wallace and Richard Hamilton have been asked to play for the US Olympic team in Athens... :)

ertz
18.06.04, 14:02

krt ta võiks ju ühe näiteks MJ-lt ära osta lihtsalt, vahendeid peaks ju jätkuma :D

Hughes
20.06.04, 01:48
Lakersi lood on tõeliselt kehvad. Jackson pani ameti maha. Payton on vabaagent, Malone, Bryant ja Fisher samuti. Tõeliselt kurb, olen juba pikka aega fännanud Lakersit, kus tuumik on alati sama olnud, kuid nüüd läheb see lõhki.

Jääme ootama ka 24. juuni rookie drafti.

Juveman
20.06.04, 01:52
Originally posted by ferdinand

Lakersi lood on tõeliselt kehvad. Jackson pani ameti maha. Payton on vabaagent, Malone, Bryant ja Fisher samuti. Tõeliselt kurb, olen juba pikka aega fännanud Lakersit, kus tuumik on alati sama olnud, kuid nüüd läheb see lõhki.

Jääme ootama ka 24. juuni rookie drafti.

Isiklikult olen rahul, et Jackson loobus treeneritööst. Muutusi on vaja,asjad ei liikunud enam õiges suunas...kindlasti ei piirdu asi Phili lahkumisega, vaid tõenäoliselt muutub ka põhituumik, viimasel ajal on ju räägitud kõige rohkem Bryanti lahkumisest ja Tracy McGrady siirdumisest Lakersi ridadesse...ise oleksin tegelikult päris rahul säärase tehinguga! Peamine,et Shaq jääb,nüüd vaja talle kõrvale kedagi asjalikku! ;)

Samas kogu NBA vabaagentide nimekiri on siis siin --> http://www.nba.com/news/Free_Agents-109163-571.html

Pääääääris pikk teine ;)

Martin
20.06.04, 11:07

Ooooo, kõik need viis tiitlitega pärjatud aastat? Respect! Kuid nüüd on Detroit änksa, onja!

Hughes
20.06.04, 14:53

Ooooo, kõik need viis tiitlitega pärjatud aastat? Respect! Kuid nüüd on Detroit änksa, onja!

Detroit on koguaeg olnud sümpaatne meeskond, vähemalt sellest ajas kui Ben Wallace seal mängib. Võistkonna särav teekond algas siis kui tehti selline vahetus: Jackhouse Wahshingoti ja Hamilton Pistonsisse.

Juvemanile: kas Bryant polnud asjalik? kas arvad et mees kes on 2 hooaega teinud Orlandos 75% võistkonna pealevistest suudab Lakersiga kohaneda, kus ees ootamas mees kes nõuab terve mäng söötu ja on solvunud kui keegi teine teeb mängu ära?

sellega nõustun et Jacksoni aeg on ümber saanud ja muudatusi on vaja teha.

H.M Murdock
20.06.04, 15:03
sirvides seda vaba-agentide nimekirja,võiks öelda üht,kobe tagsai sünnilinna või teisisõnu: KOBE 76ERS\'ISSE ! ! ! ! :reiv: :silm4:
ja ega D-Mile\'ist ei ütleks vist ka ära.:doh:

76ers meistriks 04/05! ! ! !

Martin
20.06.04, 15:03
Detroit on koguaeg olnud sümpaatne meeskond, vähemalt sellest ajas kui Ben Wallace seal mängib. Võistkonna särav teekond algas siis kui tehti selline vahetus: Jackhouse Wahshingoti ja Hamilton Pistonsisse.

Juvemanile: kas Bryant polnud asjalik? kas arvad et mees kes on 2 hooaega teinud Orlandos 75% võistkonna pealevistest suudab Lakersiga kohaneda, kus ees ootamas mees kes nõuab terve mäng söötu ja on solvunud kui keegi teine teeb mängu ära?

hahahahaha, Jailhouse Jack, hahahhahaha

koomik.

kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter!

juba asjalik oled ikka.

Hughes
20.06.04, 15:21
Originally posted by H.M Murdock

sirvides seda vaba-agentide nimekirja,võiks öelda üht,kobe tagsai sünnilinna või teisisõnu: KOBE 76ERS\'ISSE ! ! ! ! :reiv: :silm4:
ja ega D-Mile\'ist ei ütleks vist ka ära.:doh:

76ers meistriks 04/05! ! ! !

seal ka omad probleemid. ega Iverson ja Bryant ka läbi ei saa. Kes mäletavad 00-01 finaali kui eelpool nimetatud oleksid pea kaklema läinud

Hughes
20.06.04, 15:22

hahahahaha, Jailhouse Jack, hahahhahaha

koomik.

kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter! kloorihanter!

juba asjalik oled ikka.

kuidas sinusugune mees saab nii lapsikut juttu ajada. nii sa oma 2000+ postitust saanud oledki. millestki targemast pole rääkida?

Martin
20.06.04, 15:31
kuidas sinusugune mees saab nii lapsikut juttu ajada. nii sa oma 2000+ postitust saanud oledki. millestki targemast pole rääkida?

Ma üritan tugevalt, muidu on sind liiga keeruline mõista. Jerry Stackhouse, muide. Tore, et oma lemmikuid ikka tead.

Hughes
20.06.04, 15:37
no ma ka ikka üritan asjadega kursis olla. tore et sa tead kuidas Stackhouse´i vahest kutsutakse. nii hea on suhelda inimestega kes kõigest kõike teavad. tore et sa suutsid tekstist välja lugeda et Jackhouse mu lemmik on:kaval:

Juveman
20.06.04, 21:53

Bryant on asjalik, kuidas ma sellele saaksin vastu vaielda, aga ma ei näeks mingeid probleeme Tracy kohanemises Lakersis...irwe sellepeale, et kas ta saab hakkama meeskonnas,kus Shaq nõuab söötu ja viriseb,kui seda ei saa!!! Kui vaadata kasvõi hooaja statistikat, siis Bryant viskas keskmiselt 24 silma mängus, Shaq 21.5...seega saab Shaq väga hästi hakkama teise loopijana meeskonnas...

Ning Tracy viskas meeskonnas niipalju peale, kuna lihtsalt kedagi teist seal ei ole, kes seda suudaks ning seega minu arvamusel Tracy on tõeline talent, kes sisuliselt raiskab oma annet klubis, kus midagi saavutada ei ole tal võimalik! Ja arvestades seda, et Tracy oli meeskonna ainuliider ja Kobe jagas seda Shaqiga,siis on Tracy visketabavus ikka äärmiselt korralik-41.7 ja Kobe oma sisuliselt sama-41.3

Ja mõlemad andsid sel hooajal 5.5 söötu nii et mees suudab ka sööte anda...mina olen seega Tracy siirdumise poolt Lakersisse :)

Hughes
20.06.04, 22:41

Bryant on asjalik, kuidas ma sellele saaksin vastu vaielda, aga ma ei näeks mingeid probleeme Tracy kohanemises Lakersis...irwe sellepeale, et kas ta saab hakkama meeskonnas,kus Shaq nõuab söötu ja viriseb,kui seda ei saa!!! Kui vaadata kasvõi hooaja statistikat, siis Bryant viskas keskmiselt 24 silma mängus, Shaq 21.5...seega saab Shaq väga hästi hakkama teise loopijana meeskonnas...

Ning Tracy viskas meeskonnas niipalju peale, kuna lihtsalt kedagi teist seal ei ole, kes seda suudaks ning seega minu arvamusel Tracy on tõeline talent, kes sisuliselt raiskab oma annet klubis, kus midagi saavutada ei ole tal võimalik! Ja arvestades seda, et Tracy oli meeskonna ainuliider ja Kobe jagas seda Shaqiga,siis on Tracy visketabavus ikka äärmiselt korralik-41.7 ja Kobe oma sisuliselt sama-41.3

Ja mõlemad andsid sel hooajal 5.5 söötu nii et mees suudab ka sööte anda...mina olen seega Tracy siirdumise poolt Lakersisse :)

kas polnud mitte alles eelmine kuu, kui Shaq ütles mingile ajakirjale et Bryant on isetseja ja et ta pole mingi mängija. Sööt tuleks anda temale

17
22.06.04, 11:21
Peaaegu kindlalt on selge see, et järgmisest hooajast mängib TMac Houston Rocketsi ridades.Meeskonnad on juba omavahelisele kokkuleppele jõudnud,viimane sõna on liiga uustulnukal Charlotte Bobcatsil.Koos McGradyga liigub Rocketsisse Juwan Howard, Rockets loovutab vastu Steve Francise, Cuttino Mobley ja Kelvin Cato.

Hughes
24.06.04, 01:37
ja nüüd tundub, et Lakersist lahkujaks pole mitte Bryant vaid Shaq, kes tahab minna, sest lahkus ka Jackson. Lakersi pressiesindaja väitis, et tahavad Bryantit hoida nii kuidas võimalik. Olevat juba tehtud lepingupakkumine(7 aastat ja 140 miljonit dollarit).

dimaggio
24.06.04, 18:16
ja nüüd tundub, et Lakersist lahkujaks pole mitte Bryant vaid Shaq, kes tahab minna, sest lahkus ka Jackson.
Tuletab nii meelde aastat 1998
shaq - vannabii

Hughes
26.06.04, 17:44
eile hommikul toimus siis rookie draft, mille tulemused leiate siit (http://www.nba.com/draft2004/board.html)

dreyd
02.07.04, 17:04
vai-vai, siis Nash Suns´i, kui nüüd Kobe peaks ka sinna siirudma, siis läheb asi tuliseks, samas mis siis Barbosa tegema hakkab?

Alessandro
02.07.04, 23:39
Sunsi management arvab et Barbosale on kasulikum pingiroll veel aasta kaks ja Nashi taga peaks tal olema ideaalne õppida kõiki PG positsiooni nüansse.

Omaette probleem on see ,et see hooaeg peaks Sunsiga liituma ka Bologna tagamängija Milos Vujanic keda mõned Euroopa parimaks mängujuhiks on tituleerinud (mina nende hulka ei kuulu).Kust need minutid talle peaks hakkama tulema on minu jaoks täielik müsteerium,aga aega peab see mees saama ,sest olles Euroliigat viimane hooaeg jälginud leian ,et temast saaks väga hea NBA mängija (potensiaalne All-Star isegi).

Bryantit ei ole minu arvates Sunsi vaja kuna see pidurdaks Amare Stoudamire arengut.Ca 25 punkti ja üle 10 laua mis ta pärast Stephon Marbury minema saatmist üles pani näitavad et mehest on tulemas Duncani ja Garnetti järel parim PF niiet tema rahulolu on peaks Sunsile kõige tähtsam olema.Bryant tahab palju palli käsitseda ja ka 20-30 viset mängu kohta,mida on palju kui võistkonnas on veel Nash,JJ ja Marion kes kõik puuteid ja viskeid tahavad.Nash on kõige vähem egoistlikum sellest kambast,aga ülejäänud hakkaks mossitama mis rikuks kogu võistkonna mängu.

K1ly
03.07.04, 03:06
Originally posted by Alessandro

Sunsi management arvab et Barbosale on kasulikum pingiroll veel aasta kaks ja Nashi taga peaks tal olema ideaalne õppida kõiki PG positsiooni nüansse.

Omaette probleem on see ,et see hooaeg peaks Sunsiga liituma ka Bologna tagamängija Milos Vujanic keda mõned Euroopa parimaks mängujuhiks on tituleerinud (mina nende hulka ei kuulu).Kust need minutid talle peaks hakkama tulema on minu jaoks täielik müsteerium,aga aega peab see mees saama ,sest olles Euroliigat viimane hooaeg jälginud leian ,et temast saaks väga hea NBA mängija (potensiaalne All-Star isegi).

Bryantit ei ole minu arvates Sunsi vaja kuna see pidurdaks Amare Stoudamire arengut.Ca 25 punkti ja üle 10 laua mis ta pärast Stephon Marbury minema saatmist üles pani näitavad et mehest on tulemas Duncani ja Garnetti järel parim PF niiet tema rahulolu on peaks Sunsile kõige tähtsam olema.Bryant tahab palju palli käsitseda ja ka 20-30 viset mängu kohta,mida on palju kui võistkonnas on veel Nash,JJ ja Marion kes kõik puuteid ja viskeid tahavad.Nash on kõige vähem egoistlikum sellest kambast,aga ülejäänud hakkaks mossitama mis rikuks kogu võistkonna mängu.

Seda ,et Vujanic-it euroopa üheks paremaks tagamängijaks peetakse ei tähenda , et ta NBA - s läbi lööks. Mäletame , et möödunud hooajal pidi Darko Milic (Esimene Valik Eurooplaste Seas) niukese tähelennu tegema mida ükski eurooplane varem teha pole suutnud . Mis aga juhtus? Mees kõrbes ja ei olnud enam võimaline endast kõike välja andma , isegi pooltki mitte :(

Hoopis põnevam on jälgida venelaste Sergei Monia(Portland) ja Viktor Khryapa(New Jersey) käekäiku .Mõlemad pallisid siis CSKA-s .Mürkal nüüd olukord veits kergem või mis ? :)

Bryant-it pole Sunsi vaja , sest ta viskab liiga palju peale???
SG ülesanne ongi visata ja kui ta oma punktid ära toob siis milles probleem . Vbl jah see isetsemine aga eks seda peavad meeskonnakaaslased talle ütlema ja selgitama ,et KOBE ME OLEME KA KASULIKUD anna meile ka söötu

Nash-i ülesanne pole mitte punkte koguda vaid jagada sööte , panna mäng käima , ja kui on hea vise ja oled vaba siis ainult viska , vägistama minna pole mõtet .See töö jääb siis ilmselt Kobe-le

Vaevalt , et nüüd A.Stoudemire areng peatuks sellega kui Kobe meeskonnaga ühineks .Kui ta on hea PF , mida ta kindlasti ka on ja võtab hästi lauda siis on ju see kasulik Bryanti mööda läinud visetele . Võtab laua paneb korvialt sisse ja nii tema punkid tulevad .

Suns peaks hankima endale ühe korraliku tsentri ja siis oleks meeskond tip-top!

Hughes
03.07.04, 13:10

Seda ,et Vujanic-it euroopa üheks paremaks tagamängijaks peetakse ei tähenda , et ta NBA - s läbi lööks. Mäletame , et möödunud hooajal pidi Darko Milic (Esimene Valik Eurooplaste Seas) niukese tähelennu tegema mida ükski eurooplane varem teha pole suutnud . Mis aga juhtus? Mees kõrbes ja ei olnud enam võimaline endast kõike välja andma , isegi pooltki mitte :(

SG ülesanne ongi visata ja kui ta oma punktid ära toob siis milles probleem . Vbl jah see isetsemine aga eks seda peavad meeskonnakaaslased talle ütlema ja selgitama ,et KOBE ME OLEME KA KASULIKUD anna meile ka söötu

Euroopas pallinud meestega ongi see probleem, et mehed on harjunud natuke teistsuguse mängustiiliga, kus kaitsele ja rünnakule pannakse 50/50 rõhku. NBA-s kaldub see protsent aga rohkem rünnakule. Mängustiil on üldse väga erinev.

Bryantiga on aga see probleem, et Sunsil on palkadeks aasta peale vaid 16 miljonit ja ei usu et Bryant sellise raha eest mängima hakkab. Muidugi tore oleks, kui ta valiks meeskonna millega on võimalik võidelda ka kõrgemate kohtade pärast. Kuigi Phoenix lõpetas hooaja Western conferencis eelviimasena, usun et Bryant, Nash ja nüüd juba kogenum Stoudamire võiksid meeskonna viia play-offidesse.

Ja kui natuke täpsem olla siis viskas Amare 20 punkti ja võttis keskmiselt 9 lauda, mis on noore PF-i kohta väga hea. Meest ootab ees hea tulevik. Ei usu samuti et Bryanti mängu endapeale võtmine pidurdaks Stoudamire arengut. Bryant võtab ilmselt Joe Johnsoni koha üle. Johnson viskas see hooaeg u. 17 punkti kesmiselt, Bryant viskas aga 24, mis tähendab et ei ole erilist vahet nende kahe mehe punktide vahel ja Amaret ei tohiks see segada, oma punktid toob ta igal juhul ära.

Mis puutub tsentrisse siis ma ei nõustu sinuga. Minuarust moodustavad McDyess ja Stoudamire hea duo korviall. Nüüd kui Jahidi White on punahilveste meeskonnas siis peaks McDyess veel rohkem mänguaega jätkuma.

K1ly
03.07.04, 15:08

Euroopas pallinud meestega ongi see probleem, et mehed on harjunud natuke teistsuguse mängustiiliga, kus kaitsele ja rünnakule pannakse 50/50 rõhku. NBA-s kaldub see protsent aga rohkem rünnakule. Mängustiil on üldse väga erinev.

Mis puutub tsentrisse siis ma ei nõustu sinuga. Minuarust moodustavad McDyess ja Stoudamire hea duo korviall. Nüüd kui Jahidi White on punahilveste meeskonnas siis peaks McDyess veel rohkem mänguaega jätkuma.

McDyess on siiski PF mitte tsenter ja kui nad mängivadki 1-2-2 te siis ikka Jao Mingi ja teiste niukeste vendade vastu läheb ikka suht raskeks , arvestades veel seda ,et Antonio pole enam see kess ta oli kunagi

Hughes
03.07.04, 15:23

McDyess on siiski PF mitte tsenter ja kui nad mängivadki 1-2-2 te siis ikka Jao Mingi ja teiste niukeste vendade vastu läheb ikka suht raskeks , arvestades veel seda ,et Antonio pole enam see kess ta oli kunagi

Phoenix mängib kahe PF-ga. McDyess võtab tavaliselt peale vastaste tsentrit ja ta on kaitses parem kui kunagi varem.

Alessandro
03.07.04, 21:08

Mäletame , et möödunud hooajal pidi Darko Milic (Esimene Valik Eurooplaste Seas) niukese tähelennu tegema mida ükski eurooplane varem teha pole suutnud . Mis aga juhtus? Mees kõrbes ja ei olnud enam võimaline endast kõike välja andma , isegi pooltki mitte

See lause äratas kohe tähelepanu.MITTE KEEGI ei oodanud Milicicilt tähelendu (tähelennu all mõtlesid mingit All-Star valikut või siis midagi selle lähedast ?),vaid öeldi et see mees kuulub Pistonis tulevikuplaanidesse.Tunnistan ,et lootsin Milicicit saavat natuke rohkem aega ,kuid teadsin et talle siiski suurt rolli veel ei anta.

Teades Larry Browni ei ole kunagi enda võistkondades esimese aasta mängijatele palju vastutust andnud oli arvata ,et Milicicist ei tule mingi erand.

Pärast seda hooaega ei ole Pistonsi managenmenti arvamus Darkost muutunud.
Räägitakse suurest arengust treengingutes mille kohta on tunnistust andnud nii kaasmängjijad (Ben Wallace olles kõige suurem toetaja) kui ka treenerid.Darkol pole olnud lihtsalt võimalust oma oskusi näidata (2-5 minutit mängus ei ole mingi indikaator tema oskustest).Kuna Pistons panustas väga palju sellel hooajal tema kaaspositsiooni kogenenumate mängijate peale (B.Wallace,Mehmet Okür,R.Wallace pärast vahetust),siis oli Darko roll rohkem vaadates õppida.

Tõelist rolli Darkole lubatakse alles tuleval hooajal ja mul ei ole mingit kahtlust et mees paneb paljude arvamuse temast muutuma.

Mis on väga hea kui ainuke võistkonnas on ainult 1-2 tõelist skooritegijat peale Bryanti.Lakersi tiitliaastatel oli selleks Shaq,aga nagu näitas eelnenud hooaeg ,kus Lakersil oli rohkem mehi kes olid võimelised ja tahtsid skoori teha(Payton,Malone),tõi Bryanti egoistlik mäng rohkem kahju kui kasu.

Vaevalt , et nüüd A.Stoudemire areng peatuks sellega kui Kobe meeskonnaga ühineks .Kui ta on hea PF , mida ta kindlasti ka on ja võtab hästi lauda siis on ju see kasulik Bryanti mööda läinud visetele . Võtab laua paneb korvialt sisse ja nii tema punkid tulevad .

Ma loodan et sa ei arva et tippkaliibriga PF\'i mäng rünnakul piirdub ründelaudade maha võtmise ja nendeärgsete putbackite peal ?NBA parmimad võistkonnad mängivad läbi korvialuse mehe mis tähendab konstantset sisse välja söötmist.Bryant tahab ise palli vallata ja iseendale ründevõimalusi luua (Kui oled Lakersi mäge vaatanud siis tead ,et Bryant peaks tohutult palju rohkem O\'Neal\'i toitma all ,mida ta aga mitte teha ei suvatse).

Originally posted by Ferdinand

Ja kui natuke täpsem olla siis viskas Amare 20 punkti ja võttis keskmiselt 9 lauda

Pärast vigastusest tagasitulekut ja Stephoni lahkumist pani ta ligi 25 ja üle 10 laua (nii umbes kolmveerand hooaega mis tema tõelist taset näitas)

Niiet Amare arendamine peab jääma selle võistkonna jaoks prioriteediks number ÜKS.Bryant jäägu Lakersisse kus TEMA ümber võistkond ehitataks (seda on öelnud Lakersi omanik Jerry Buss).
Muidugi kõik võib juhtuda ,aga arvata on et Bryant Sunsi ei tule enam (juba Sunsi palgalimiiti ei luba seda enam pärast Nashi lepingut).Selle vaba palgaruumi(võib olla vale vaste,inglisekeeles on \"cap space\") eest mis neil veel on võivad nad aga korralikku centrit vaadata (Erick Dampier näiteks) mis annaks neile järgmisesks hooajaks (ja edaspidisteks) väga korraliku tuumiku.

Alessandro
03.07.04, 21:32

Phoenix mängib kahe PF-ga. McDyess võtab tavaliselt peale vastaste tsentrit ja ta on kaitses parem kui kunagi varem.

Leidsin selle päris naljaka olevat.McDyess ei ole kindlasti kaitses nii hea kui ta kunagi oli.Mehe mäng oli nii rünnakul kui ka kaitses suuresti üles rajatud altleetlikusele (kiirus,hüpe,jõud).Kuigi ta on pärast põlvevigastust jõu säilitanud(see on siis puhtalt jõud),siis hüppevõimes ja kiiruses ei tundu mees ligilähedalgi olevat oma kunagistele võimete (mäletame et tal räägiti olevat puhast vertikaalhüpet üle 40 tolli mis nii pika mehe kohta ennekuulmatu oli).Kaitset mängis mees põhiliselt nii et ootas kuni vastasmängija on juba pooleldi viskel/lay-upil/donk\'il ja tänu oma hüppevõimele ja kiirusele suutis ta enamasti selle täiesti ära segada/blokkida.
Kui sa mõtlesid ,et ta mängib targemat kaitset kui kunagi varem (\"tänu\"oma uutele piirangutele),siis sellega võin ma nõus olla ,aga kui sa tõesti arvad ,et ta praegu parem kaitsja on siis selle vastu pean vaidlema (teades kui domineeriv ta enne vigastust oli).

Martin
03.07.04, 22:15
Tõelist rolli Darkole lubatakse alles tuleval hooajal ja mul ei ole mingit kahtlust et mees paneb paljude arvamuse temast muutuma.

Põhjus, miks Detroit Darko valis, pole mitte niisama lihtne ning ei peitu AINULT noormehe enda vaieldamatus talendikuses. Nagu teada liikusid koos temaga veel paar nime. Ja mitte üldse halba. Ja Euroopast ja see aasta NBAs nad ei mänginud.

Alessandro
03.07.04, 23:38

Põhjus, miks Detroit Darko valis, pole mitte niisama lihtne ning ei peitu AINULT noormehe enda vaieldamatus talendikuses. Nagu teada liikusid koos temaga veel paar nime. Ja mitte üldse halba. Ja Euroopast ja see aasta NBAs nad ei mänginud.

Selgitad äkki mis põhjus siis VEEL oli Darko valimisel sest ,kui sa mõtled kahe teise nime all Pistonsi kaht teist drafti valikuit siis ei näe ma kuidagi seost.

Temaga koos valis Detroit Carlos Delfino (Milos Vujanici tiimikaaslane Bolognast), teise nimi ei tule täpselt meelde(Glyn...miski,kreeklane).Delfino liitub Pistonsiga tuleval hooajal ja Detroiti GM Joe Dumars on jõudnud juba öelda ,et Delfinole peaks kõigi eelduste kohaselt suhteliselt palju aega tulema.Olen Delfinot Euroliiga mängudes palju mängimas näinud ja arvan ,et mees suudaks tuleval hooajal NBA\'s väga positiivselt üllatada ,kui talle võimalus antaks.Erinevalt Darkost ei ole tema positsioonil palju mängijaid ees - kuna Delfino võib mängida nii SG\'d kui ka väikest äärt siis peaks Rip Hamiltoni ja Tayshaun Prince\'i vahetusena talle päris palju aega tulema (algviisikusse paneb Larry Brown teda AINULT kellegi vigastuse puhul).Muide Delfino tuli viimase hooaja keskpaiku statement\'iga välja öeldes,et talle teeb tõsiselt muret kui vähe Darkole aega antakse ja ,et ta kardab sama saatust enda suhtes.

Aramis
03.07.04, 23:50
kus on Phoenixi spetsid välja tulnud. enneolematu diskussioon minu lemmiksatsi käekõige spekuleerimisel. Mida lisada? Kobet me tõesti ei saa - salary cappi pole nii palju. Ja kui midagi puudu on, siis suur ja pikk mees ja 16 milliga võiks midagi saada, aga vabade agentide seas ei ole midagi sellist ja vahetada kellegi või millegiga oleks ebameeldiv, sest koosseis Nash-Johnson-Marion-Stoudemire-....... oleks ilus ainult nii, et kõik kohad täis oleks. McDyessi tervislikus seisundis ma kahtlen, aga samas loodan väga, et ta siiski suudab Sunsi aidata ja olla Stoudemirele ja uuele tsentrile heaks vahetusmeheks. Ent see uus tsenter võib see hooaeg ka unistuseks jääda ja siis kõigume me hoolimata Nashist PO piirimail. Kuigi mine seda POd tea - tehti ju divisionid ümber ja suht mitu asja muutus võrreldes varasemaga. Keegi ei oska ennustada, kes saab kasu ja kes mitte.

Alessandro
04.07.04, 01:06
Mängijate vahetusi ei ole praeguse seisukohaga Phoenixil mitte mingit mõtet teha ,kui siis ainult mõned väiksema kaliibriga vahetused pingi tugevdamiseks.Ma arvan ,et Suns võiks jätta see aasta vaba cap-space\'i kasutamata kuna järgmine aasta peavad nad niikuinii Amarele lepingu pikendust pakkuma (mehe 3 aasta uustulnuka leping saab läbi) või siis leppida sellega ,et kui mehele ei meeldi situatsioon võistkonnas võib ta free agentina ilma igasuguse kompensatsioonita Sunsile minema astuda.

Tsentri kohta veel niipalju ,et paljud on ära unustanud sellise mehe nagu poolakas Macej Lampe.Tema potensiaal oli nii kõrge ,et 2003 aasta draftis oleks mees ju teatavasti loterii valik olnud ,kuid segane situatsioon tema Euroopa võistkonna lepinguga hirmutas paljud võistkonnad ära ja mees langes 30ndaks.Lampe (ja loomulikult õigused Milos Vujanicile) oli üks peamisi põhjuseid miks Stephon Marbury Knicksi saadeti.Selle põhjal mis ma eelmine hooaeg nägin (mida küll palju ei olnud= võin öelda ,et mehest võib tõesti tulla midagi väga head.Kui Sunsi pikkade treenerid oma tööd teevad (aitaks ka kuulus Pete Newelli pikkade mängijate laager)võib Sunsil tsentri probleem pikaks ajaks laheneda.

Veel üks mängija kes veel Sunsile muljet avaldas see hooaeg oli loomulikult Zarko Cabaracapa.See mees on stereotüüpse Euroopa mängija täielik vastand - talle meeldib agresiisvselt korvi alla tungida ja palju palli käsitseda vastupidiselt näiteks kaugvisetele lootmisele (kuigi tal on tundub vise olemas olevat).Ta ei tunne ka mingit aukartust ,mis väljendub selles ,et mees üritab väga tihti üle kaitsjate pealt panna (selle kohta võib anda ERILIST tunnistust Ricky Davis).Loomulikult ei ole tal veel mitte mingisugust stabiilsust ja tema head mängud jäid kehvade soorituste varju.Kõigele lisaks murdis Danny Fortson hooaja lõpupoole pooltahtlikult tüübi käe (õhulennul kus Zarko üritas arvatavsti Fortsonit postri peale panna).Kui Suns suudaks tuumiku ja oma noored lootused koos hoida mõni aeg o,leks neil suurt tulevikku.

Aramis
04.07.04, 01:14
Jah, Zarko tegi päris mitu korraliku esitust eelmine aasta. Ja kui siis ehk Suns läheb Dampieri või Swift järele. Aga ma usun, et eelkõnelejal on õigus ja Suns jätab capi endale kasutamiseks tulevikus. Kuigi nad ei pruugi Lampet usalda ja kaotavad lisaks Whitele ka Clarki ja on sunnitud pika mehe palkama. Seal ka see, et ega Nash üle kolme hooaja enam jaksa tipptegija olla. Loodame, et Leandrost saab selle ajaga korralik PG. Kehalised eeldused tunduvad olemas olevat. Vahestumeheks OK..Ja tuli ka meelde, et Sunsi funktsionäärid tooksaid hea meelega Johnsonile vahetuseks kogenud SG.

Alessandro
04.07.04, 01:52

. Ja kui siis ehk Suns läheb Dampieri või Swift järele. Aga ma usun, et eelkõnelejal on õigus ja Suns jätab capi endale kasutamiseks tulevikus. Kuigi nad ei pruugi Lampet usalda ja kaotavad lisaks Whitele ka Clarki ja on sunnitud pika mehe palkama. Seal ka see, et ega Nash üle kolme hooaja enam jaksa tipptegija olla. Loodame, et Leandrost saab selle ajaga korralik PG. Kehalised eeldused tunduvad olemas olevat. Vahestumeheks OK..Ja tuli ka meelde, et Sunsi funktsionäärid tooksaid hea meelega Johnsonile vahetuseks kogenud SG.

Dampieri saamine mõistliku hinna eest enam kui kahtlane minu arvates.On iseenesestmõisetav ,et mehe superhooaja motivatsioon oli kahtlemata suured palganumbrid saada see suvi ,siis ikkagi on NBA\'s praegu tsentrite põud ja paljud on tema teenuste eest kindlasti valmis üle maksma (ma ei taha ,et Suns seda teeb).Huvitav ,et sa just Swifti mainisid sest arvan ,et just need kaks mängijat vahetavad omavahel võistkondi.Jerry West on avalikult öelnud ,et ta tahab Damp\'i ja mingisugune pakett Swiftist (kelle sealolek on Gasoli olemasolul suht mõtetu)ja näiteks Mike Millerist või Bonzi Wellsist (mõlemat pole neil ka vaja) peaks Ericku Memphisesse ka tooma.

On õige ka kui sa ütlesid ,et Nash üle 3 hooaja vastu ei pea (arvesse võttes tema vanust,kehaehitust ja mängustiili).6 hooaega sellist rahasummat Nashile maksta on kindlasti liiast ,aga kuna PHX\'il oli PG\'d PRAEGU hädasti vaja siis on see mõnevõrra mõistetav (selle raha oleks ta kindlasti ka suuremal või väiksemal määral ka kuskilt mujalt saanud).
Suur boonus Nash\'i pika lepingu juures on,et tema kohalolek peaks aitama arendada nii Leandrot kui ka tulevat Milos Vujanici.Leandrost peaks tõesti hea PG saama (kuigi tema viskestiil ajab mul kohati südame pahaks) ,kuid minul isiklikult on suured lootused Milose peal.Tema mängutunnetus on tõesti hea ja temas on tunda suurekaliibrist mängijat (mida ma Leandrost näiteks ei saa).Vujanici kaitsemäng satub loomulikult NBA\'s halastamatu kriitika alla (ta ei suudaks kaitsta ka tooli mille peal ta istub),aga ma ei leia ,et ta seda NBA\'s ei suudaks parandada.

JJ\'le peaks oleks tõesti kogenud vahetust vaja kuna vahel teeb ta väljakul ikka väga kaheldavaid otsuseid.Damon Jones on selline mängija keda ma heameelega JJ taga näeks (viimane hooaeg oli Jonesile Milwaukeega suurepärane).

Juveman
04.07.04, 20:05
Jättes korra kõrvale Sunsi ja tulles Lakersi juurde,siis tänavune finalist otsib uut peatreenerit...läbirääkimised käivat Duke`i Ülikooli Mike Krzyzewskiga...:oih:

Alessandro
04.07.04, 21:28
Lakersi situatsioon on paras seebiooper praegu.Coach K räägitakse olevat Kobe isiklik valik ,mis näitab et mees otsustab ikka väga palju Lakersis.See on omakorda O\'Neili närvi ajanud kuna näeb ,et võistkonda pannakse kokku Bryanti käe järgi (O\'Neili lahkumine on pärast Coach K valikut kindel).

Alessandro
06.07.04, 00:59
Nüüd siis sai selgeks ,et Duke\'i treener ütles Lakersile ära ja põhiliseks põhjuseks on siis väidetavalt tema suur kiindumus Duke\'i programmi vastu (olgugi ,et Lakersi pakkumine oli peaaegu poole rohkem tema praegusest Duke\'i sissetulekust ).Ise arvan ,et ei olnud mees kindel ,et tema edu ülikooli võistkondade juhendamisel kandub üle profiliigasse ning asja teeb hullemaks asjaolu,et oodatust mõnevõrra väiksema ebaedu korral on NBA treenerite koht tuline ja uued võimalikud järglased on juba tavaliselt juba uksele koputamas.Niiet Coach K episood on Hollywoodis läbi.
Kõige kindlama järglasena spekuleeritakse praegu Rudy Tomjanovitch\'i.Endise Houston Rocketsi võistkonna juhendajaga hakatakse nüüd arvatavasti uuesti läbirääkimisi pidama mis tähendab ,et lähiajal peaks Lakersi treenerisituatsioon lahenduse leidma.

Hullem on olukord praegu O\'Neil\'iga.Mees nõuab kindlalt ikka enda vahetamist mujale
ja olgugi et tahtjaid oleks palju ei saa see lihtne olema.Nimelt on mehe palk nii tohutult suur ,et enamikel võistkondadel tuleks tema vastu pool oma meestest loovutada ,et palgasummad enamvähem kattuksid.Juttu ei saa siin olla teisejärgulistest meestest,vaid vastu tuleks anda HÄID mängijaid (Lakers ei taha ju vahetuses kaotajaks jääda).Kahel võistkonnal,Dallasel ja Sacramentol,on Shaqi vahetuseks kõige parem võimalus,kuid tundub et Dallas on plaanist loobunud.Pärast Steve Nashi lahkumist ei suuda Dallas enam sellist mängijate paketti kokku panna mis A.võistkonda ei invaliidistaks B.ei sunniks vahetusse lisama Nowitzkit (kelle Mark Cuban puutmatuks kuulutas).Enne Nashi lahkumist peet võimalikuks vahetust ,kus Lakersisse läheksid Nash,Stackhouse,Walker + mõned mängijad pingilt (Lakersit väideti sellega nõus olevat kuna Nashi nad väga tahtsid),kuid tundub et see jääb nüüd ära (kuigi Cubanist võib kõike oodata).Ise arvan ,et Shaq satub kuidagi Sacramentosse mingi hiiglasuure 5+ võistkonna omavaheliste vahetuste tulemusena (kindlasti on sel juhul Chris Webberi minekut kes pole Sactos enam teretulnud).

Igal juhul on Hollywoodis palju draamat oodata see suvi.

Hughes
07.07.04, 00:19
Bryanti meeskonna vahetuse lugu läheb aga aina keerulisemaks. Bryantit tahavad nüüd lisaks Clippersile, Sunsile ka Nuggets ja Spurs. Lakers aga ei taha mingi hinnaga tast ilma jääda. Bryant ilmselt valib Spursi, Clippersi ja Lakersi vahel, sest Sunsil pole lihtsalt vajalikku raha ja Bryant ütles, et Denverisse ta kolida ei tahaks. Kuid kes teab, ehk ahvatleb teda meeskond kuhu kuulub noor Anthony, Miller ja Lenard. Eelmisel hooajal nad juba näitasid, et nendega võib play-offides arvestada ja kui veel Bryant sinna läheb...

SDK
07.07.04, 01:17
Shaq Dallasesse igal juhul. Cuban lihtsalt ostab vaba raha eest vabaagentide turult paar dude, Dampieri ntx jne, ning saab ka mängijate pakett kokku, + lisacash.

Aramisel oli siin ennist põhjust heameelt tunda suurte Sunsi asjatundjate üle. Kas ka Knicksi poolehoidjaid siin leidub?
Knicksi seis pole sugugi kiita. NY nõudlik publik on Isiah esialgsete liigutuste särast üle saanud ja nõutakse uusi ja tglt võimatuid tehinguid. Ainus asjalik üleval olev move on hetkel J.Crawfordi võimalik tulek. Poleks kõige hullem arvestades A.Houstoni pidevaid vigastusi ja Crawfordi võimet mängida ka PG kohal ja anda Starburyle puhkust. Ise lootsin tglt salaja, et NY suudab Bobcatsile üle mõistuse lepingut omava A.Houstoni maha müüa. Aga paistab, et uue tiimi rahapoliitika on selge- kahtlaste-kallite vendadega end ei seota (ka A.Walker ntx). Superstaari tiimi meelitamine tähendaks samas Starbury kindlat vastupakkumist, kuna muud ju hetkel pole lihtsalt. Seda ka ei tahaks nagu. Anname aega veel atra seada. Kobe, Kobe, Kobe... Mingi mid-leveli, 5 milli eest, see kutt muidugi Big Applesse ei tule. Ainuke lootus oleks Nike välja käidud veksel, et kahekordistab sponsorlepingu nutsu Kobe NY-sse mineku puhul. Ärme aga jah, liiga unistama ka hakkame...:) Kui paari aasta pärast sitad lepingud lõppevad ja natuke ka vaba raha on, ehk siis saab ka asjade paranemist oodata. Aga katsu sa rääkida NY fännidele ootamisest, või pikaajalisest strateegiast! :)

SDK
07.07.04, 01:24
Ahjaa. Enne jäi mul headmeelt avaldamata Nashi Sunsi siirdumise üle!

mazz
07.07.04, 02:07
Originally posted by SundanceKid
Aramisel oli siin ennist põhjust heameelt tunda suurte Sunsi asjatundjate üle. Kas ka Knicksi poolehoidjaid siin leidub?
Knicks\'ile pöialt hoian, ent asjatundja ei ole.
Jah, suuri nimesid sinnakanti ilmselt suvel liikumas ei ole, aga samas on ka eelmisel hooajal Isiah\'i poolt kokku aetud koosseis suhteliselt hea potentsiaaliga, kui nüüd ainult suudetaks ka suuremaid vigastusi vältida. Vähemalt minule, kui vähem asjaga kursis olevale inimesele, tundub aga hoopis problemaatilisemana Knicks\'i põhitegijate kõrge vanus. Isiah\'i tehingud paistsid olevat siiski rohkem hetke edule panustavad kui tulevikku vaatavad. Kuna ka drafti 1.ringi valik anti ära, siis ei ole ilmselt ka rookie\'delt midagi erilist oodata, ise loodan aga eelmisel hooajal enne treenerivahetust säravate esitustega silma jäänud Frank Williamsi esiletõusu.

Muide, Sundance, sa ei tea, mis fantasysport.ee liigadest saab?
Just vaatasin, et kodukas on täpselt samas seisus, mis hooaja lõppedes, ainult et foorum on kuhugi kadunud..

SDK
07.07.04, 03:13

Muide, Sundance, sa ei tea, mis fantasysport.ee liigadest saab?
Just vaatasin, et kodukas on täpselt samas seisus, mis hooaja lõppedes, ainult et foorum on kuhugi kadunud..

Fazz kimas kuhugi vällamaale tööle ja temast arvatavalt enam tegijat ei saa. Tea kas ta enam liigadestki osa jõuab võtta. Ise ta kahtles selles väga. Millest oleks muidugi kahju... Mina jällegi mingi veebitegija pole. Kahjuks ei läinudki kogu see üritus loodetud moel käima...:( Kui ikka pappi ja reklaami jne pole siis... Aga näis.
Aga arvan, et liigad käivituvad ikka. Küll moderaatoreid ja mängijaid leidub. Näis siis sügisel mis nime all jne. Edu!

Hughes
07.07.04, 11:51

Knicks\'ile pöialt hoian, ent asjatundja ei ole.

Sama siin!

Ma arvan, et hooaja või kahe pärast tuleb selline hetk, kui NY peab pool koosseisust välja vahetama. Lihtsalt vanem põlvkond lõpetab varsti. Vähemalt järgmiseks hooajaks on play-offi kohta taas oodata. Neil on kaks suhteliselt head tsentrit (Mohammed ja Mutombo), kelle vahel treener jagab mänguaja vägagi võrdselt. Võistkonnas on põhimõtteliselt kolm liidrit (Stephon Marbury, Allan Houston ja Tim Thomas), kes toovad põhiliselt punkte(eelmine hooaeg tõid need kolm meest keskmiselt 54 punkti).

Alessandro
07.07.04, 14:25

Shaq Dallasesse igal juhul. Cuban lihtsalt ostab vaba raha eest vabaagentide turult paar dude, Dampieri ntx jne, ning saab ka mängijate pakett kokku, + lisacash.

Knicksi seis pole sugugi kiita. NY nõudlik publik on Isiah esialgsete liigutuste särast üle saanud ja nõutakse uusi ja tglt võimatuid tehinguid. Ainus asjalik üleval olev move on hetkel J.Crawfordi võimalik tulek. Poleks kõige hullem arvestades A.Houstoni pidevaid vigastusi ja Crawfordi võimet mängida ka PG kohal ja anda Starburyle puhkust. Ise lootsin tglt salaja, et NY suudab Bobcatsile üle mõistuse lepingut omava A.Houstoni maha müüa. Aga paistab, et uue tiimi rahapoliitika on selge- kahtlaste-kallite vendadega end ei seota (ka A.Walker ntx). Superstaari tiimi meelitamine tähendaks samas Starbury kindlat vastupakkumist, kuna muud ju hetkel pole lihtsalt. Seda ka ei tahaks nagu. Anname aega veel atra seada. Kobe, Kobe, Kobe... Mingi mid-leveli, 5 milli eest, see kutt muidugi Big Applesse ei tule. Ainuke lootus oleks Nike välja käidud veksel, et kahekordistab sponsorlepingu nutsu Kobe NY-sse mineku puhul. Ärme aga jah, liiga unistama ka hakkame...:) Kui paari aasta pärast sitad lepingud lõppevad ja natuke ka vaba raha on, ehk siis saab ka asjade paranemist oodata. Aga katsu sa rääkida NY fännidele ootamisest, või pikaajalisest strateegiast! :)

Üldiselt väga asjalik jutt.Mõned kommentaarid siiski :

Kindlasti ei saa Cuban endale Dampieri suguseid vabaagente palgata.Kuna Mavericks on praegu kõvasti üle cap\'i saab ta ta neile pakkuda ainult mid-level exeptionit (see hooaeg peaks see tulema kuskil 5 miljoni lähedale),aga teatavasti saab sellise raha eest keskpärase mängija või siis saab selle jagada kahe või enama alla keskmise mängija vahel (ekstreemsed juhtumid nagu näiteks eelmine suvi ,kus Malone ja Payton nõustusid jagama mid-levelit ei lähe siin arvesse).Ainuke reaalne võimalus Shaqi vahetamiseks on nagu ma ennist mainisin siiski 3+ võistkonna vaheline Sign & trade.Ühel võistkonnal jääb lihtsalt ressurssidest puudu.

Jamal Crawfordi Knicksi minek tundub praegu tegelikult enam kui kahtlane.Kuigi mehele pakutav mid-level on minu arvates täiesti mõistlik (mõned vaidleksid ,et seda on isegi liialt) saab ta selle aasta vaba-agentide turul enda teenete arvatavasti tunduvalt rohkem nõuda.Selle suve trend tundub olevat keskpäraste mängijate eest üle maksmine (Okur,Foyle,Alston said juba suured lepingud ,Ginobilile,Mark Blountile,Dampierile jne prognoositakse selliseid) niiet kindlasti leidub ka võistkond (Hawks näiteks),kes on valmis Jamali eest üle maksma.
Isiah Thomas peaks,hoolimata fännide survest ,igasuguse kulutamise sel suvel ära jätma.Suure nime jahtimise asemel peaks mees hoopis proovima vahetuste kaudu halbu lepinguid teiste võistkondade kaela sokutada (isegi kui see tähendaks mõne väärtusliku mängija lisamist vahetusse).Loomulikult on lepinguid mida pole lihtsalt võimalik kaelast ära saada (Allan Houstoni kurikuulus 6 aastat - 100 miljonit,Shandon Anderson 40 mil.leping mis lõppeb 2007/08),kuid mängijate puudusel on mõni võistkond alati nõus võtma mõne sellise \"kahtlase\" lepinguga mängija kaela (Othella Harrington,Mutombo,Moochie näit.)
Kõige rohkem peaks Knicks praegu tähelepanu pöörama Mike Sweetney arendamisele.Mees näitas eelmine hooaeg talle antud väikse ajaga,et tema näol võiks Knicksi korvialustele probleemidele lahendus tulla.Ta on selline Carlos Boozer/Zach Randolphi väiksemat tüüpi mitte väga atleetlik PF ,kuid väga effektiivse mänguga (kasutab väga hästi oma keha vigade meelitamiseks ja lauas hea positsiooni saamiseks).Vähese kogemuse tõttu tegi ta küll palju vigu (üritas tihtipeale korraga liiga palju teha),kuid potensiaali on mehel tõesti küllaga.
Mazzi poolt mainitud Frank Williamsi kohta mina nii optimistlik ei oleks.Mehe mäng on väga sarnane Jason Williamsi omale (siis kui too Sacramentos mängis,Memphises on mees täiesti teine mängija)mis siis tähendab ,et mees pöörab liiga palju ilumängule rõhku ja on üleüldse suhteliselt ettearvamatu (mis mängujuhi juures kindlasti kõige parem omadus ei ole).Olen rääkinud New Yorkis (ja ka üleüldiselt)Knicksi fännidega ja põhiline arvamus on ,et kuigi neile väga meeldib Franki mäng (flashy on siis peamine omadussõna)on nad kindlad ,et Marbury kätes on võistkond turvalisem (kuigi ka paljud Marbury otsused mängus võivad peavalu tekitada).
Tõeliselt positiivne üllatus eelmisel hooajal oli Dermarr Johnson ,kes Knicksi eest paarkümmend mängu kaasa tegi.Pärast õnnetust kardeti ,et mees ei mängi enam kunagi ,kuid ta on suutnud tagasi tulla ja peaks ka järgmine hooaeg oma võistkonda aitama see peaks Bullsi Jason Williamsile lootust andma).Tal on hea kaugvise (mida ta teinekord liialt kasutab)ja tal on pika mehe kohta väga kiire esimene samm (analoogne Jonathan Benderile kes samuti pika kasvu kohta väga liikuv),mis võimaldab tal korvi alla murda.Kuna ta on väga vähe aega veel mänginud ei ole ta veel nii terav kui ta seda võiks (ta kardab selgelt kontakti).Järgmine hooaeg ootan huviga kuidas mees pingilt lülitudes suudab Knicksi aidata.
Kui Allan Houston on korralikult vigastusest paranenud on Knicks ka järgmine hooaeg kindasti play-off\'is (eriti veel Bobcatsi juurde lülitumisel),kuid eeldatavasti nad seal palju müra ei tee (korvialune jääb lihtsalt veel nõrgaks).

SDK
07.07.04, 18:47
hea meel asjatundjatega intelligentset vestluist arendada! :)

Hughes
07.07.04, 19:46
see puutub nüüd väga vähesel määral NBA-sse, aga kas keegi teab mingit linki, kus saaks teada, mis koondised mängivad Olümpiamängudel ja nende meeskondade koosseisud.

kas keegi saaks aidata?

Juveman
09.07.04, 00:14
USA koondis Ateenasse sõiduks on siis nüüdseks lõplikult selge:

Tim Duncan, San Antonio Spurs
Carmelo Anthony, Denver Nuggets
Carlos Boozer ja LeBron James, Cleveland Cavaliers
Richard Jefferson, New Jersey
Allen Iverson, Philadelphia
Amaré Stoudemire ja Shawn Marion, Phoenix Suns
Stephon Marbury, New York Knicks
Emeka Okafor, Charlotte Bobcats
Dwyane Wade ja Lamar Odom, Miami Heat

Ehk nba-st vähemteadjale on siin kindlasti kõige võõramaks nimeks 208 cm pikkune Emeka Okafor. Charlotte Bobcatsi üldse esimene drafti valik, 21 aastane tulevikulootus,kes mängib nii äärt kui tsentri kohta, esindas Usa koondist ka 2003 aastal Pan Ameerka mängudel, visates keskmiselt 12 silma mängus, lisades 2.7 lauda, meeskonna parimana ka veel 1.4 blokki, visates 68%ga platsilt... tegu ka siis selle aasta Usa Ülikoolide meistriga...

Alessandro
09.07.04, 20:22
See USA koondis on nüüd küll väga erinev nägemus sellest mida lubati 2 aastat tagasi.Nimelt oli jutt ,et minnakse kõige suuremate kahuritega ja oma põhimõttelise nõusoleku andsid Tim Duncan,Allen Iverson,Tracy MacGrady,Kobe Bryant,Jermaine O\'Neal,Jason Kidd,Ray Allen,Vince Carter ning vähemal määral ka Kevin Garnett ja Shaq (nende koha pealt oli tegelikult asi lahtine).Aasta läks edasi ja juba hakkas mehi välja langema.Kõigepealt ütlesid ära Shaq kellele ei meeldinud ,et Larry Brown treeneriks valiti (täpsemalt ütles ta ,et tema valik oleks Phil Jackson olnud)ja Kevin Garnett kes ütles,et 2 suve treeninguid pärast pikkade hooaegade lõppu on temale liiast.Järgnevalt tuli siis pomm-uudis,et Bryantil on kohtutee ees süüdistatuna vägistamises ja oli tõenäoline ,et tema kohtuasi saab kattuma Ateena Olümpiamängudega (Bryant ütles ise ära mis päästis USA Basketballi PR õudusunenäost).Selle hooaja keskel/lõpus tuli välja,et erinevatel põhjustel ütlevad ära veel Ray Allen (vigastus),Carter (kes abiellub Olümpia ajal),MacGrady (soovis ennast järgnevaks hooajaks säästa),Jason Kidd (kellel seisab ees põlveoperatsioon) ja Jermaine O\'Neal (sai Idakonverentsi finaalis kerge vigastuse,kuid tundis ka muret Olümpiamängude turvalisuse pärast).
Ainukesena jäid siis algsest Dream Team lootusest järgi Duncan ja Iverson.Allen Iversoni väärtus näiteks on selle tõttu minu (ja paljude teiste)silmis tõusnud.Mehel oli viimane hooaeg väga raske (vigastused ja alavorm)ja ta oleks väga kergelt võinud loobuda,aga kui ta käest tema osalemise kohta küsiti lubas ta kindlalt koondist esindada.
Tähtsam on USA koondisele loomulikult Duncani säilimine sest ilma temata oleksid nad vägagi võidetavad.Kui Duncanit õieti kasutatakse on teda võimatu neutraliseerida (analoogselt O\'Neil\'i ja Garnettiga)ja tema kohalolek üksi peaks tagama USA\'le vähemalt finaalikoha.
Rohkem peale Duncani ja Iversoni ma n.ö TOP 10 mängijaid koondises ei näe (Marbury\'t ma ei liigitaks sinna).Tegemist on väga noorte mängijate kooslusega kes peaks küll USA mängu VÄGA vaadatavaks tegema ,kuid kellel võib kogemusest puudu tulla.Mis tuleb USA\'le veel probleemiks on asjaolu ,et neil puuduvad puhtaid kaugviskajad.Vigastuste tõttu ei saanud USA küll kutsuda Allenit,Allan Houstonit ja Reggie Millerit ,kuid mis takistas neil kutsumast Michael Redd\'i (kes on minu arvates praegu parim mitte-Eurooplasest snaiper NBA\'s) või Brent Barryt jääb mõisatuseks.
Isiklikult tahan näha Okafori esitusi.Nägin küll tema mängu selle aasta March Madnessil (USA ülikoolide play-offid) ja olin positiivselt üllatunud(Nimelt oli ta see aasta peale oma tavapäraselt võimsale kaitsele lisaks ka rünnakul märgatavalt arenenud),kuid tahaks näha kuidas ta suudab USA koondises esile tõusta(kuigi olen teadlik ,et talle väga palju aega ei anta).
Igal juhul peaks väga huvitav korvapalliturniir tulema Ateenas.

Juveman
10.07.04, 23:52
Utah Jazz on väga lähedal sõlmimaks 6 aastast lepingut Clevelandis see aasta väga hea hooaja teinud Carlos Boozeriga. Boozer võttis Jazzi pakutu vastu,68 millioni dollari suurune tehing hetkel siiski veel lõpule viidud pole,Clevelandil on aega kuu lõpuni leida Carlose hoidmiseks raha,olemasolevast 42st millionist ei piisa mehe paigal hoidmiseks ning tõenäoline on, et USA OM-i koondislane siiski Utah Jazzi rivistusse tulevaks hooajaks siirdub...

Boozeri jäämine Cavsi on sisuliselt välistatud,sest Cavsil pole raha kusagilt võtta ning ainus võimalus olukorra enda kasuks lahendamiseks oleks mitmete mängijate lepingute muutmine või mängijate müümine rivaalide rivistusse...

Aramis
11.07.04, 00:29
Huvitav Jazz on tulemas. Arvestades kui palju üllatuslikke võite nad eelmise aasta satsiga suutsid teha(Harping pool hooaega vigastatud ka), siis nüüd, kui lisandub Boozer ja vist ka Okur, siis on päris korralik seltskond kokku kogunenud korvi lähistele. Arvestades, et Giricek vahel tabab, siis jääb ainult küsimus, kes mängu juhtima hakkab. Kui Arroyo selle koormaga toime tuleb, siis võime päris üllatavaid numbreid sealt oodata.

SDK
11.07.04, 00:52
Boozer jooksis jah rahale amokki. Mehe sõna jäi kuhugi eemale maha... Inetu lugu üldiselt. Mitte, et mul Jazzi vastu midagi oleks.

Juveman
13.07.04, 00:43
...ja ongi vsjoo...Shaq Heati :( Kõige edukama pakkumise teinud Miami Heat on jõudnud tehinguga kaugemale, kui ma lootsin näha...Tehing sisaldab siis endas Shaqi siirdumist Heati ning vastu saab LA Caron Butleri, Lamar Odomi ja Brian Granti, lisaks veel tuleviku drafti valik!

Osapooled olevat kõik juba selgeks rääkinud ning tehing seisvat veel vaid formaalsuse taga...Harjusin Shaqi ja LA-ga juba nii ära,raske on olukorraga leppida, ent järgnen Shaqile kuhu iganes ta ka ei läheks, sama seis oli ka Orlando päevil...

Miami Heat NBA meistriks? Noojaah,raske usuda tegelt...paljustki oleneb, kuidas leiavad klappi Shaq ja Dwyane Wade ning samas saab Shaq taas kokku Eddie Jonesiga, kellega LA-s koos möllati. Samas on tegu noore meeskonnaga, kes juba sel hooajal jõudis Playoffi ida poole poolfinaali, seega peksupoiss ei oldud see hooaeg ega kindlasti olda ka järgmine,aga kas nad ikka on suutelised võitma hetkekoosseisuga?:oih:

Aramis
13.07.04, 09:34
Ja Lakers hakkab nägema, kui raske on võidelda PO koha eest.

Samalajal sõbrad Sunsist andsid teada soovist Q Richardson endale võtta. See mees on nii SG kui keegi olla saab, seega peab Joe endale otsima uusi alternatiive väljakul. Saame näha.

Ja mis Miamisse puutub, siis nemad peavad olema kõigeks võimaleised, sest Miami Vice ol lihtsalt nii hea sari - Sonny Croccet ja Ricardo Tubbs oma Ferraridega on tase, milleni vähesed on küündinud. seega, mina usun Miami kõikvõimsusse.

SDK
13.07.04, 13:01

sest Miami Vice ol lihtsalt nii hea sari - Sonny Croccet ja Ricardo Tubbs oma Ferraridega on tase, milleni vähesed on küündinud. seega, mina usun Miami kõikvõimsusse.

good one!:D

Juveman
28.07.04, 00:49
Väike värskendus siiagi teemasse :)

Nii kui kauplemise algust tähistanud kuupäev kätte jõudis,asuti NBA-s kohe suuri tegusid tegema,kohati lausa maa värises. Tooks siinkohal välja enda jaoks olulisemad!

Utah Jazz sõlmis siis lepingu ära Carlos Boozeriga ning Mehmet Okuriga. Esimesele ei olnd Cavs nõus enam midagi juurde maksma ning seega loobuti mehe teenetest.Cavs ise asus kiirelt tühja auku täitma ning saadud on mehed nimega Drew Gooden, Steven Hunter,Anderson Varejao ning Eric Snow. Just Goodenist loodab Cavsi omanik suurimat Boozeri asendajat.

Phoenix Suns on samuti teinud olulisi täiendusi,kui endi ridadesse värvati Dallase tagamees Nash ning Clippersi mootor Quentin Richardson.

Minu kurvastuseks kolis siis ära ka Shaq ise ning seda nagu eelnevatel kordadel mainitud,Miamisse. Lakers sai vastu mitu head mängumeest:Lamar Odomi, Caron Butleri ja Brian Granti...lisaks lahkus Lakersist ka sel hooajal varumehe rolli täitnud Derek Fisher ning seda Golden State`i...Küsite,kelle paneb Lakers nüüd korvi alla ?? Paneb sinna nüüd siis Vlade Divaci,kes saadi kätte Kingsi rivistusest...mannetu...minu poolehoid lahkub koos Shaqiga :)

Denver Nuggetsi edukaim tegu on olnud Kenyon Martini värbamine. Lisaks uuendati lepingut Cambyga...

Oma tagalat on kindlustanud ka tänavune meister Detroit,kes sõlmis lepingu Antonio McDyess`iga ning uuendas lepingut Rasheed Wallace`iga.

Lisaks neile on liikumisi siia sinna toimunud teisigi ning toimub veel ka lähiajal...

dimaggio
28.07.04, 15:26
Küsite,kelle paneb Lakers nüüd korvi alla ?? Paneb sinna nüüd siis Vlade Divaci,kes saadi kätte Kingsi rivistusest...mannetu...minu poolehoid lahkub koos Shaqiga :)
Gloryhunter

Juveman
28.07.04, 17:11

Küsite,kelle paneb Lakers nüüd korvi alla ?? Paneb sinna nüüd siis Vlade Divaci,kes saadi kätte Kingsi rivistusest...mannetu...minu poolehoid lahkub koos Shaqiga :)
Gloryhunter

Tõsi jah :P koomik

SDK
28.07.04, 22:12

Phoenix Suns on samuti teinud olulisi täiendusi,kui endi ridadesse värvati Dallase tagamees Nash ning Clippersi mootor Quentin Richardson.

Niipalju siia täienduseks, et Clippers siiski pakub Q.Richardsoni arvatavalt üle, kuna neil Kobe-jahist raha sitaks üle ja ega sealt vabaagentide turult eriti kedagi paremat Q.R-ist asemele võtta ei ole.

Tegijamad järgijäänud vennad, keda üleminekutega seostatakse on Dampier, J.Crawford, Walker (kõiki on pakutud ka minu lemmikusse Knicksi), Shareef ning uue tulijana ka Carter. Liikumisi veel tuleb, aega on... Siiski tundub juba, et neid meeskonnavahetusi on võrreldes eelmiste aastatega kuidagi eriti palju. Või mulle ainult tundub nii?

SDK
30.07.04, 00:55
Siiski siiski. Q.Rich Sunsi ja Clippersisse Kerry Kittles.

christian21
30.07.04, 15:27
Tohhoo till püsti!!!
Kuskohta see Fazz siis kihutas? Kus see rahvas suhtleb kes eelmisel aastal liigades osales? Siin foorumis? Rahaliigadest küll ei tahaks ilma jääda! Sundance Sa anna teada kui miskit toimub ikka!
Terv:liivakoll(greenhorn)

SDK
30.07.04, 17:01
Originally posted by christian21

Tohhoo till püsti!!!
Kuskohta see Fazz siis kihutas? Kus see rahvas suhtleb kes eelmisel aastal liigades osales? Siin foorumis? Rahaliigadest küll ei tahaks ilma jääda! Sundance Sa anna teada kui miskit toimub ikka!
Terv:liivakoll(greenhorn)

Minu teada läks Fazz Inglismaale ümbermaailmareisiks pappi kokku ajama vms :)

Aga fantasyliigade suhtlemine jääb siis siia foorumite alla jah arvatavalt. Aega veel on nac. Näis, kes hakkab commishiks jne. Vbla Fazz ikka võtab osa, ei tea ju veel täpselt.

dreyd
30.07.04, 22:44
muidugi-muidugi, eelmise hooaja napp allajäämine finaalis torgib ikka veel nagu kaktus prses:P

Aramis
31.07.04, 01:24
Ei, ära ei jää siin midagi. Ei tohi jääda!

christian21
01.08.04, 13:26
Muideks...kui keegi Teist on tegev orkut.com-is siis on seal selline community nagu Fantasy Sports Eesti! Seal saaks ka asja arutada! Esialgu on seal vaid üks liige....Mina::r66m7: Aga oleks tore, kui sinna veel rahvast tuleks!

Ahaa välja ilmus mu postitus...ei tea kus ta enne oli:doh: