320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA Uus Hooaeg 03/04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA Uus Hooaeg 03/04

    Noh hooaeg on juba alanud!! Siia kirjutage igast infi ja paluks avaldada oma lemmik meeskond endal on see Philadelphia 76ers eesotsas Allen Iversoniga
    Lebron Jamesi võimas esitus Clevelandi eest esimeses mängus oli küll muljet avaldav 25p 12 lp ja enam ei mäleta mitu söötu siis teine rookie Denveris mängiv Carmelo Anthony viskas 18p ja 9 lp ka päris hea vms
    Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
    When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


    Koss on lahe

    #2
    Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

    ise olen fännanud niivõrd-kuivõrd erinevatel aegadel Houstonit(Hakeem), Seattle´it (Kemp&Payton), nüüd aga meeldivad Toronto, Sacramento, nats ka NO.
    Ka JAmesi teine mäng polnud sugugi kehvem. kui esiemene, kuid Cleve sai ikka kaotuse.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

      Originally posted by K1ly


      Noh hooaeg on juba alanud!! Siia kirjutage igast infi ja paluks avaldada oma lemmik meeskond endal on see Philadelphia 76ers eesotsas Allen Iversoniga
      Lebron Jamesi võimas esitus Clevelandi eest esimeses mängus oli küll muljet avaldav 25p 12 lp ja enam ei mäleta mitu söötu siis teine rookie Denveris mängiv Carmelo Anthony viskas 18p ja 9 lp ka päris hea vms
      Sööte oli vist 8. Ise olen fännanud Bullsi aastast 96/97, aga kuna enam pole mida fännata, sest klubist on läinud kõik lemmikud ja asemel on suht mõttetud vennad, siis nüüd pooldan Philadelphiat, Orlandot ja San Antoniot. Lemmikud mängijad on McGrady ja Iverson.
      Märkimist väärib ka Stoudemire mäng - 25p 8lp

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

        utah saab hääle. hornacek, malone, stockton on minujaoks nimed, kes üldse panid seda pealtpanijate liigat vaatama. uuest hooajast - ainus lootus, et mailman saaks oma puuduva sõrmuse kätte. missiis et vales särgis.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

          Ma olin ka nii mõni aasta tagasi suur Utah fänn, siis kui Bullsiga kaks korda järjest finaalis kokku saadi ning mõlemad kaotada õnnestus (siia maani meeles see viimane mäng, Jordan murrab läbi, lükkab veidi Russelit, viskab kahese sisse ja toob Bullsile meistritiitli).Mailman on tõesti oma sõrmuse ära teeninud aga Lakers eriti ei sümpatiseeri Praegu meeldivad kõige rohkem 76ers, Timberwolves, Raptors ja Celtics, enne veel Golden State (Jamison lasi jalga ) ning muidugi ka ammustel aegadel Miami ning Dallas

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

            Järgnen igalepoole kuhu tõttab Shaquille O`Neal.Meeletu huvi juba Orlando päevilt,a kui minek Lakersisse tuli,oli ikkagi hea meel!!!Nüüd pole kahtlustki,et LA LAKERS ruulib,ning lisaks nüüd seal veel ju üx lemmik tagamängijaid Payton!ÄSs
            Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
            A LA LAKERS on see aasta vaieldamatult peamine pretendent tuiitlile!!!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

              Admiral ise ei mängi enam, ent tema kunagine klubi kindel lemmik aastaid juba.
              308

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                Originally posted by Juveman


                Järgnen igalepoole kuhu tõttab Shaquille O`Neal.Meeletu huvi juba Orlando päevilt,a kui minek Lakersisse tuli,oli ikkagi hea meel!!!Nüüd pole kahtlustki,et LA LAKERS ruulib,ning lisaks nüüd seal veel ju üx lemmik tagamängijaid Payton!ÄSs
                Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
                A LA LAKERS on see aasta vaieldamatult peamine pretendent tuiitlile!!!
                Vot see on normaalne mees ..tore, et siuksed mehed ka NBAd fännavad!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                  Mina siis, kes veel ei tea , olen Sunsi fänn juba KJ ja Majerle aegadest. Ka Sir astus meie juurest läbi ja praegu on väga kõva noor koosseis, kuhu kogemust annab Penny Hardaway ja juba on tähed Starbury ja Matrix ning sinna tõusmas Amare ja Joe Johnson.

                  Põnevat hooajal juba toimunud -eileöösesed 50 punkti Rashad Lewisel Jaapanis ja Miller- Anthony hea mäng Denveris. Ning loomulikult Utahi avamängu võit - suurepärane üllatus.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                    Niih eilne J.Kiddi esitus oli ka päris muljet avaldav 21p 14rs ja 11lp . Mis puutub R.Lewis se 50 punktisse siis ta sai ikka päris palju isetegutseda seal platsil njah tänu R.Alleni vigastusele .Kahju et Iversoni ja Snow show ei toonud 76ers võitu Kingsi üle
                    Mis puutub minevikku siis kunagi sai fännatud Bullsi kui veel kuldne kolmik seal tegutses Jordan,Pippen,Kukoc.Pippen ei olnud ilma MJ ta mitte keegi ,Jordaniga ta säras Nüüd siin paar kolm aastat sai fännatud Bucksi kuid R.Allen vahetas klubi siis enam Bucksi ei fänna.Kuna Sonics ei istu üldse
                    Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                    When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                    Koss on lahe

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                      Originally posted by Juveman



                      Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
                      Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett.
                      Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                        Juba lapsepõlvest saati on lemmikuks ikka Orlando, see oleks siis ajast mil Shaq ja Penny the Dreami vastu finaalis mängisid, kuid kahjuks kaotasid . Nüüd aga mõlemad mehed mujal, aga McGrady on ka ikka ässsss, kui veel Hill vormi saavutaks........ oi-oi-oi......siis tuleks ju midagi!!!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                          Originally posted by Hogarth


                          Originally posted by Juveman



                          Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
                          Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett.
                          Dirk on osav, ei vaidle vastu. NBAs on neid mitmekylgseid ja samal tasemel mehi ikka rohkem kui aint nemad. Neist ma eelistaksin Garnetti, kes kuulub ka yhtede mu lemmikute hulka.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                            Originally posted by Hogarth


                            Originally posted by Juveman



                            Täiesti mõttetu klubi on aga Dallas,eesotsas Dirkiga ,no ausõna,oinakari ma ütlen.:P
                            Kuule Dirk Nowitzki on NBA mitmekülgseim mängija,talle lähedale saab vast ainult Garnett.
                            Ma ei saa aru, mis sul Dallase vastu on ega isegi mingi suur fänn pole aga ,,oinakari\'\' see suts ülepingutatud või mis? Ja ega ausalt öeldes kedagi vist ei huvita ka, mis meeskonnad sulle ei meeldi, kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'NBA Uus Hooaeg 03/04\'

                              Originally posted by Neth


                              , kui sa korralikult loeksid kilu esimest postitust, siis näeksid, et siia on palutud sisestada lemmik meeskonnad, mitte vihatuimad.
                              Esimese postituse tegi siiski vend nimega K1ly! Ja mees, ei ole ilus omada umbes mitut lemmikklubi..... ma võiks ka ju nagu öelda, et mulle meeldib idakonverents....

                              Kommentaar

                              Working...
                              X