320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mis valdkond?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis valdkond?

    Mis valdkond(rünne,kaitse, poolkaitse) vajaks kõike rohkem uuendust? Mina arvan, et Väljavahetamist vajaks Poom. Kaalma mulle isiklikult eriti eu meeldi nii, et mina ootaks värsket verd just väravasśe. Kuigi Kaalma mängul pole viga ei meeldi ta mulle siiski.

    #2
    Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

    Originally posted by jyka


    Mis valdkond(rünne,kaitse, poolkaitse) vajaks kõike rohkem uuendust? Mina arvan, et Väljavahetamist vajaks Poom. Kaalma mulle isiklikult eriti eu meeldi nii, et mina ootaks värsket verd just väravasśe. Kuigi Kaalma mängul pole viga ei meeldi ta mulle siiski.
    Prahahahahahhaahhaaa.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

      jyka keda sa isiklikult siis Poomi asemel väravasse paneksid on ju ilmselge et kui Poomi väravas ei oleks oleksime me juba EM\'il :P
      It says so in the scriptures!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

        kle mees sa ültse oled viimaseid eesti em mänge näind.Kui poleks poomi oleks me kaotus 5:0.POOM on oma elu vormis.Ära hala kui sa midagi ei tea.Minu arust oleks meil vaja keskkaitsese paremaid mehi.

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

          Originally posted by cool004



          Minu arust oleks meil vaja keskkaitsese paremaid mehi.
          Keskkaitsesse???? mida veel.... Mehi on vaja ründesse juurde ja poolkaitsessse.
          https://r-cold.blogabet.com/

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

            minu arvates vajaksid Reim ja Kristal väljavahetamist aga mitte Reinumäe näol. Ei tea kes need tulevikus olla võiksid?
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

              Originally posted by cool004

              kle mees sa ültse oled viimaseid eesti em mänge näind.Kui poleks poomi oleks me kaotus 5:0.POOM on oma elu vormis.Ära hala kui sa midagi ei tea.Minu arust oleks meil vaja keskkaitsese paremaid mehi.
              no elu vormis ta nyyd praegu kyll pole, kuid palju puudu pole.

              keegi siin ytles et keskkaitsesse?!?! muhahaa

              eestil on minu arvates just keskv2li n6rk. oleks vaja kahte tasemel poolikut, siis v6ix tulemusi loota.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                Keskaitse ja uuendada ? mida veel Uuendust vajaks jah keskväli aga ka ründes on natsa midagi puudu
                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                Koss on lahe

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                  Minu meelest Eesti koondis ei vaja kusagil liinis \"väljavahetamist\" vaid samamoodi igas liinis noorte proovilepanekut nagu praegu toimubki. Nii et vanad kalad peaksid pingutama, et rivistuses püsida.
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                    tegelt oleks vaja konkurentsi tihendada, eriti ründe osas(ikka samad vana tegijad koguaeg), kuid ka poolkaitsesse oleks vaja värsket verd
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                      Kõige rohkem ajaksime me keskälja, kes suudaks rünnakuid üles ehitada, väljavahetamist ajaks Indrek Zelinski!!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                        Originally posted by Lünk


                        Kõige rohkem ajaksime me keskälja, kes suudaks rünnakuid üles ehitada, väljavahetamist ajaks Indrek Zelinski!!
                        Vaevalt, et kedagi välja visata oleks vaja, aga kui tiheneks konkurents ründajate vahel siis hakkaks Zelinski ka rohkem pingutama ja sama jutt ka teiste positsioonide kohta
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                          Õige on see, et ka keskväli vajab uuendust, kuid Poom vajab seda enim.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                            Originally posted by jyka


                            Õige on see, et ka keskväli vajab uuendust, kuid Poom vajab seda enim.
                            Kas sa tulid siia lihtsalt pulli tegema ja seda mõttetust korrutama või on sul midagi arukat ka öelda?
                            Põhjendaksid ehk oma väidet või sulle lihtsalt ei meeldi pikad ja heleda peaga inimesed?

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Mis valdkond?\'

                              Juurde vaja - paremkaitsjat, 2-te poolkaitsjat ja ühte ründajat. Kõik. Poom, U.Rooba, R.Piiroja, A.Stepanov, M.Reim, A.Oper ja minupärast kasvõi Kristal on küllalt korralikul tasemel. Euroopa klubijalgpalli keskmikud vähemalt, kes kõik võiksid vabalt mängida näiteks sellistes klubides, nagu Everton või Newcastle, Schalke 04 või Hannover, Feyenoord või NAC. Mõned neist sobiks ka kõrgemasse seltskonda, Poom ja keskkaitsjad eriti. Ka Reim, aga kes sellist vanameest ostab:P

                              its sammetaim!!!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X