PDA

View Full Version : SC Kuradid

Leheküljed : 1 [2] 3

Bobik
17.04.04, 22:26
Kas teil seal kodukal nimekirjas olev Tarmo Linnumäe on internatsionaal või endise koondislase nimekaim?

beastie
18.04.04, 00:06
Originally posted by Ramm

Originally posted by duff_K

4-2 oli jah....... Kuraditega lähe liigaks väga raskeks ma arvan

Mis sa nüüd,ega kõik ei pea mängu panema liiga jaoks :) Seal peab tegusi tegema :P
Pealegi enamus tegija kirjutasid täna kirjandit:ingel5: Anuh see selleks:ingel1:

mõtle midagi uut välja...bla bla liigas peab hakkama mängima bla bla...

ha2
18.04.04, 00:34
Originally posted by Bobik

Kas teil seal kodukal nimekirjas olev Tarmo Linnumäe on internatsionaal või endise koondislase nimekaim?

Eks internatsionnal ikka, kuid ta veel väga lahtine. Aga Rammi mingi hea tuttav. Paar korda isegi mänginud nende eest.:õnnelik:

Mängust nii palju, et 1 vastaste värav oli suluseisust (seda minule volitatud kohtuniku paberite järgi) ning üks tänu vv vigastusele mis ei lubanud tal lööki ära võtta ( mina oleksin selle ära võtnud).

II poolaeg Mina, kui mitte kuradite pelaja ning veel vähem vv läksin neile väravasse. Peale seda oli värav mängu lõpuni puhas. Kuradite kaitseks võin öelda, et puudusid neil väga palju häid mängijaid, kuid siin kohal tuleb teisi kiita kes ka väga hästi mängisid.

Soccernetist ootasin ise, küll tugevamat vastast, kuid ehk oli ka neil mõned täkud puudu. Muidu oli igati fun ning 5nda liiga tase tõuseb, mis on meeldiv.

:õnnelik:

z3ro
18.04.04, 00:47
Originally posted by beastie
mõtle midagi uut välja...bla bla liigas peab hakkama mängima bla bla...

klen ära palun näkku löö aga ....
1.) kohal oli 10 meest (4 tk olid siis kirjandil)
2.) meie vv-l näpp rikuti ära eelmises Kakumäe mängus, niiet teine poolaeg mängis väravas morien alias ronin alias ha2, kes kuulub Fc Streetrace ridadesse kui ründaja!
3.) 11nenda mehe saime va hr. Devili näol =) (kellel olid ma ütleks suured pohmaka nähud näos =) )

niiet jah, keegi siin ei vabanda midagi aga, kui sa oma nupukest ise kasutaksid siis saaksid aru! aga jah ega vist soccernetki oma parimas rivistuses vist polnud!

edu ja jaksu mu tümitamisel siis!

ha2
18.04.04, 02:38
Ausalt öeldes ei imestagi, et Kuradid kotti said, kui neil kaitses oli \"HIILGAV\" Devil :kaval: Oleks ta socceri eest peland oleks nemad kotti saanud. :deemon:

Raimo
18.04.04, 11:23
Originally posted by ha2
Ausalt öeldes ei imestagi, et Kuradid kotti said, kui neil kaitses oli \"HIILGAV\" Devil :kaval: Oleks ta socceri eest peland oleks nemad kotti saanud. :deemon:
ütleks nii palju, et devilita olnuks teie kaitse tunduvalt nõrgem ja kaotusnumbrid veelgi suuremad.

duff_K
18.04.04, 12:09
minu arust esitas ka devil väga hea partii.......ja need et väravad suluseisust jne.....seda juttu mine räägi kuskil mujal.......liigas hakatakse neid väravaid samuti suluseisust lööma ja teie vv vigastus ei mänginud mitte mingit rolli........ aga hästi mängisite igal juhul....ja kui siin pohmakatest rääkida siis ei hakka ma seda soccerneti poolt üldse kommenteerima

Raimo
18.04.04, 12:18
minu arust esitas ka devil väga hea partii.......ja need et väravad suluseisust jne.....seda juttu mine räägi kuskil mujal.......liigas hakatakse neid väravaid samuti suluseisust lööma ja teie vv vigastus ei mänginud mitte mingit rolli........ aga hästi mängisite igal juhul....ja kui siin pohmakatest rääkida siis ei hakka ma seda soccerneti poolt üldse kommenteerima

pohmakas pohmakaks :D, see on iga mehe isiklik (eile paraku ka minu) traagika, kuid täiendan duffi - suluseisust lõite teiegi oma teise värava (pealelöögi hetkel oli mees, kes lõi väravavahist tagasi põrkunud palli sisse, suluseisus), kui mitte ka esimese.

coco
18.04.04, 12:25
Tähendab, see jutt muidugi ei maksa midagi, aga kuradid olid eile paremad ma ütleks, seis muidugi ei peegelda mängukäiku, ainus kellega me hakkama ei saanud oli Erki(vähesed üldse saavad :P). Võin praegu kohe peast umbes 10 kindlat väravaolukorda meie poolt meelde tuletada, ja kui 10nest 2 lõime ära siis võita nii ju ei saa. Socceri olukordadest, erilisi 1:1 olukordi neil vast polnud?peale väravate meenub veel ainult taavi löök karistusala joonelt üksi olles mille ta postist mööda lõi, kogu lugu vist?
Ja devil mängis soliidselt, midagi pole öelda, ilma temata oleks kindlasti raskem olnud, aga Raimo, kui devilit poleks olnud oleksid sa need lugematud tagaposti pallid mitte üle jala löönud?! :D Neid ma võimalusteks lugema ei hakanud kuna need läksid kõik ca 10 m üle värava. Aga muidu soccer oli tubli, mängisid hästi ja liigas tulevad põnevad lahingud.
Pea lõhki, huul paistes...tore laupäev oli.
Kiitused undile ka muidugi, kes oli igati tasemel.

:õnnelik: :õnnelik:

Meie teisest väravast ma ei tea, ei näinud nii täpselt, võis olla sulg, kuna esimese värava lõin ise siis niipalju kui ma tol hetkel aru sain ma küll sulus polnud, mõlemal pool kaitsed töllerdasid, lihtsalt jätsid ilusa suure augu keskele.
Ja mis puudutab socceri esimest väravat siis võib selle meie vv arvele kanda, mitte suluseisu üle vaielda.

PraS
18.04.04, 12:27
Kuradid ei oska kaotada?

Mulle kui kõrvalt vaatlejale on jäänud paar asja silma. Nimelt asjaolud siis sellised, et kas tõesti otsivad Kuradid alati peale mängu kaotuse põhjusena alati seda, et kas polnud piisavalt mehi kohal või oli halb ilm või oldi liiga ebakaines seisundis. Eelkõige on jäänud Rammi postitused silma kus peale iga mängu on keski puudu ja seeõtttu kaotati. Madalamte liigade meeskonnad saavad väga harva täiskoosseisu kokku. Ühesõnaga igal meeskonnal on enne mängu mehi kes ei saanud mängule tulla või kui tulid siis polnud nad just kaines olekus. Ahjaa meenus üks ütlemine, et loll on see kes ei leia vabandust. Sellest peaks järelduma, et Kuradid on nutikad(targad).

Meeldivat pühapäeva!!!
:prill6:

duff_K
18.04.04, 12:31
khmm coco...... võimalusi nagu ikka oli vist.......üks värav ei lugenud käsi oli.....enne seda oli löök posti....... siis ka raimo üks ühte minek.........rääkimata mikku miljonitest kobistamistest värava all.....aga ei vaidle vastu tõesti mäng oli rohkem teie käes aga see ei maksa midagi kui ei oska ära lüüa nii et eks näis mis liigas saama hakkab

Refieus
18.04.04, 19:43

FC Soccernet - S.C Tallinna Kuradid 4 - 2 (1 - 2)

SCTK mängijad tänavad meeldiva mängu eest :)

Pras mis see on?

Kao ise kirjandit kirjutama või lõpeta kooli.. siis saad aru mis case on:D

Hunt
18.04.04, 21:26
Tore lalin siin! Vähemalt ÕLU Võitis! Loodetavsti saavad juudid varsti tervex ja ka lambad söödud. Head uut neegrit! Tublid lehma pallid:kaval:

d-fox
18.04.04, 23:00

ja teie vv vigastus ei mänginud mitte mingit rolli........

ahah.....hea, et targemaks sain :õnnelik:

ha2
19.04.04, 00:19
IRW see kirjandi vabandus teema on suht levinud ma vaatan

Tsiteering:

Peatreener Jüri Saar oli rahul tulemustega, kuid mitte oma hoolealuste näidatud mänguga. \"Taktika oli orienteeruda kaitsele ja mängida kiirrünnakutele - sellega saime hakkama,\" märkis Saar. \"Meie rütmi rikkus see, et paljud mängijad on vigastatud ning nii mõnedki kirjutasid lõpukirjandit,\" lisas ta.
:õnnelik:

13
19.04.04, 09:05
Originally posted by PraS

Kuradid ei oska kaotada?

Mulle kui kõrvalt vaatlejale on jäänud paar asja silma. Nimelt asjaolud siis sellised, et kas tõesti otsivad Kuradid alati peale mängu kaotuse põhjusena alati seda, et kas polnud piisavalt mehi kohal või oli halb ilm või oldi liiga ebakaines seisundis. Eelkõige on jäänud Rammi postitused silma kus peale iga mängu on keski puudu ja seeõtttu kaotati. Madalamte liigade meeskonnad saavad väga harva täiskoosseisu kokku. Ühesõnaga igal meeskonnal on enne mängu mehi kes ei saanud mängule tulla või kui tulid siis polnud nad just kaines olekus. Ahjaa meenus üks ütlemine, et loll on see kes ei leia vabandust. Sellest peaks järelduma, et Kuradid on nutikad(targad).

Meeldivat pühapäeva!!!
:prill6:

Sa oled asjast õigesti aru saanud.

Devil
19.04.04, 10:05
Originally posted by z3ro

3.) 11nenda mehe saime va hr. Devili näol =) (kellel olid ma ütleks suured pohmaka nähud näos =) )

Tähendab mine ptsi, ei old mul mingit pohmakat! :) Normaalne mäng oli, kuradid kaotasid kuna teise poolaja esimesed 30 min oli keskväli täiesti kadunud. Juhtub. Soccernetil pold loomulikult ka parim koosseis, nii mõnigi põhikaitsja puudus ja ka kapten, kes on nende keskväljakunn.

ha2 aka ronin aka morien aka streetrace ryndaja - ah ole kuss, ja vaata, kuidas sa väravas mängisid :P

Aga jah edu mõlemale meeskonnale, liigas hoian siiski pöialt FCSile aga laupäeval aitasin nac kuradeid, tossudega pold just kõige kergem mängida :).

trouble
19.04.04, 11:00
mäng oli ju lahe mis siin ikka rohkem kommida
alati võidavad tugevamad

Refieus
19.04.04, 16:28
Originally posted by trouble

mäng oli ju lahe mis siin ikka rohkem kommida
alati võidavad tugevamad

Thats my man:õnnelik:

Ramm
25.04.04, 13:05
SCTK otsib enda meeskonda väravavahte :)
kontakt: kuradid@luanvi.ee

Refieus
25.04.04, 23:27
Ramm räägi äkki Kakumäest tahab keegi üle tulla? Prii elamine ja söök ja naisi jagub..:D

Neth
25.04.04, 23:30
Originally posted by amority

Ramm räägi äkki Kakumäest tahab keegi üle tulla? Prii elamine ja söök ja naisi jagub..:D

Pakute mulle hulga ilusaid naisi, ühe porsche ja maja Pirital ning ma olen tulija:P

U2
26.04.04, 02:14

Enne tuleb Savi Ets ralli maailmameistriks kui mina kuraditesse läheks :D :D

Tihane
26.04.04, 09:07
Originally posted by Neth

Pakute mulle hulga ilusaid naisi, ühe porsche ja maja Pirital ning ma olen tulija:P

Ole selliste lubadustega ettevaatlik. Kaubamajast saab porshe mudelauto 121 krooniga ja pirital vormitakse suvehooajal liivast kindlasti päris mitu, onni, maja ja lossi.

kqjanno
26.04.04, 09:34

kuradid on kakumäet juba 2suurt staari võtnud ära:Drohkem ei tohi anda:õnnelik:

U2
26.04.04, 10:13
Originally posted by kqjanno

kuradid on kakumäet juba 2suurt staari võtnud ära:Drohkem ei tohi anda:õnnelik:

need olid meie 2 vaimset liidrit :D :D

Refieus
26.04.04, 10:49
Rui, sa jäta on kommentaarid mujale, mõttetu vend enda tekstiga.

Neth, Tihase pakutava kraamiga on asjad vist vonksis we?:D

Hunt
26.04.04, 10:52
Äkki aitab sellest mölafoorumist!

U2
26.04.04, 10:55
Originally posted by Hunt

mölafoorum ju tore asi :D

ja amority ega sa ka just alati oma postitustega hiilga

Refieus
26.04.04, 11:08
Originally posted by Rui Costa

Mina hiilgan alati, mulle on see lubatud. Ja mine inise mujal, saite lutti Järvakandilt ja jalad peaksid maapeal olema ju?!

Kõtt:D :õnnelik:

Ramm
01.05.04, 16:38
Eurouniv - SCTK 3:4

Lõpuks ometi said Kuradid põhikooseisu kokku kuid mäng oli üsna krõbe,õnne oli kah.2x posti-müstika :P
Hea et polnud nokitsemist vastastega aga kohtunik oli teisest maailmast,nagu alati 5.liigas ;)
Meie poolt skoorisid: Joonas ;Veljo,Heigo,Mikk

Silver
01.05.04, 19:04
Õnnitlused Ramm ning teised..;)
Ilusasti lasite, jätkake samas vaimus :lahe:

makser
01.05.04, 19:10
njah...oli tore mäng...tuli võit jne...enda mänguga eriti rahule ei saa jääda, just siis kui ma kaitses olin, liiga palju palle lasin läbi:oih: aga õnneks tulemus oli hea, mäng muidu oli võrdne ja mõlemapoolsete võimalustega.Aitäh Eurokatele ilusa ja võitlusliku mängu eest...ma arvan et staadioni äärde kogunenud publik ei pidanud pettuma:doh:
Enda mängu kohta veel niipalju, et peaks oma joomist natuke piirama ja rohkem trennis käima:doh: Ründes sain isegi normaalselt hakkama, kui mingi 20 mintsa enne mängu lõppu sinna jaurama läkisn:P ok aitab ka selleks korraks:P

U2
02.05.04, 00:53

saite lutti Järvakandilt

Ära muretse Amority,tuleb ka teie võimalus :D :D

AtOmIuM
02.05.04, 02:09
makser KRT küll ... olgu see viimane kord kui sa mind sinna üksi jätad ... ma ei ole mingi paar aastat vist LIBERO olnud ja nagu näha jäi mul millestki puudu otsustusvõime oli see vast :P ja see kus ma mingi paar vastast enda karistusalas piiluks tõmbasin ...njah seda enam ei juhtu ... ausõna :doh: .... mul praegastki käed jalad värisevad sellele mõeldes :( .... aga ikka meie meeste poolt oli kuradima hia mäng :õnnelik: teinekordki :P kui siis mõningad KALAd välja jätta :)

kqjanno
02.05.04, 09:34
Kuradite mängu vaadates eile kehtis nende n.ö moto:\"lasema endale lüüa aga ise lööme rohkem\";)..... ei ei oota mulle ei tule selle lause korrekte sõnastus meelde:õnnelik:

Ramm
02.05.04, 09:46

Kuradite mängu vaadates eile kehtis nende n.ö moto:\"lasema endale lüüa aga ise lööme rohkem\";)..... ei ei oota mulle ei tule selle lause korrekte sõnastus meelde:õnnelik:

.:Meile lüüakse väravaid aga meie lööme rohkem:. ;) Nii siis

ha2
02.05.04, 09:54

.:Meile lüüakse väravaid aga meie lööme rohkem:. ;) Nii siis

Loodame, et see traditsioon ka jätkub :kaval:

2mSööt3mMööda
02.05.04, 09:57
irw, seekord tõesti kehtis see ütlus ja loodame, et see kehtib ka edaspidi teistes mängudes. Tore, et me alustasime hooaega sellise võiduga.

z3ro
02.05.04, 10:54
njah sellega suht päri et kaitse lonkas esimesel poolajal päris kõvasti, ega seda igapäev juhtu, kui 25 mincaga 6 kolli lüüakse :P

õnneks ei olnud need ainult meie poole, st siis võrdselt 3-3

teisel poolajal suudsime nende ryndajad suht korralikult kinni hoida!

aga eks siukest lonkamist tule ikka hooaja alguses ette =)

Ramm
02.05.04, 10:56

njah sellega suht päri et kaitse lonkas esimesel poolajal päris kõvasti, ega seda igapäev juhtu, kui 25 mincaga 6 kolli lüüakse :P

Sa ain pea natuke dieeti,siis tuleb ka kiirust juurde,muidu iga vanamees jookseb su eest minema nagu postist:kaval: :lahe: :) ;)

z3ro
02.05.04, 11:10

Sa ain pea natuke dieeti,siis tuleb ka kiirust juurde,muidu iga vanamees jookseb su eest minema nagu postist:kaval: :lahe: :) ;)

stfu!

screw you guys im going home :(

d-fox
02.05.04, 11:19
umm......aga ma ikka olen koba ja 0 :D

ha2
02.05.04, 11:33
Originally posted by d-fox

umm......aga ma ikka olen koba ja 0 :D

pole sa midagi arvestades sinu ebaproffesionaalsust olid täitsa kobe. 2 hiilgavat tõrjet ikkagi + 2 poolaeg olid norm :kaval:

Raix
03.05.04, 10:35
Kuradid, hea partii esitasite!! :silm4:
Võimalusi oli mõlemal, aga seekord läks niimoodi..
Meeskond on teil igati ok, nii et tehke ka teistele korralikult säru!! :r66m9:
Respect!!

Ramm
04.05.04, 00:09
Originally posted by Raix

Kuradid, hea partii esitasite!! :silm4:
Võimalusi oli mõlemal, aga seekord läks niimoodi..
Meeskond on teil igati ok, nii et tehke ka teistele korralikult säru!! :r66m9:
Respect!!

Einoh sellisele rahvamassile mis oli kohale tulnud pidime midagi pakkuma kah :lahe:

coco
04.05.04, 07:15
Et siis hoiamegi madalalt jah?!:viha:

Ramm
06.05.04, 10:59
Originally posted by coco

Et siis hoiamegi madalalt jah?!:viha:

Ei hoia midagi,lihtsalt mäng peab huvitav olema;)

Ramm
10.05.04, 21:24
15.05. 12.00 FC Kakumäe - SC Tallinna Kuradid VÕG\'i staadionil...mõttetu staadionil siis :deemon:

U2
10.05.04, 21:43

15.05. 12.00 FC Kakumäe - SC Tallinna Kuradid VÕG\'i staadionil...mõttetu staadionil siis :deemon:

Ega Humanitaari väljakuga nad eriti ei erine.:)

Neth
10.05.04, 22:20

Ega Humanitaari väljakuga nad eriti ei erine.:)

mitte et pinnastel mingi erinevus üldse oleks!

Ramm
10.05.04, 23:30
Originally posted by Neth

mitte et pinnastel mingi erinevus üldse oleks!

Väljaku suuruses ikka on ja plats on libedam,kuna seal on seda liiva ikka ohtralt peale pandud,anuh see selleks :)

Ramm
11.05.04, 14:12
Kuhu on jäänud FC Soccerneti 2.liigamängu kokkuvõtte? Esimene mäng oli küll olemas uudiste portaalis aga kuhu jääb teine?:( :oih:

sicmic
11.05.04, 19:26

Kuhu on jäänud FC Soccerneti 2.liigamängu kokkuvõtte? Esimene mäng oli küll olemas uudiste portaalis aga kuhu jääb teine?:( :oih:

Ei tulegi, me tahame täiega kaotust salata ja end petta :D

Tegelikult polnud mul selleks sobival ajal piisavalt infot ning 2 päeva hiljem ei näe erilist mõtet kirjutada...Ehk saab järgmises uudises ära mainitud ;) Ja pikemad uudised hakkavad tõenäoliselt ainult tähtsamatest mängudest tulema niivõinaa.

Palju õnne siis võidu puhul veel:kaval:

megamart
12.05.04, 15:27
Ei ole siin mingeid vabandusi. Hakka aga kirjutama:kaval:

Silver
12.05.04, 16:43
Omast vabast tahtest ei saa liigset nõuda. Kes keelab sul kirjutamast? :) Kergem on öelda, kui teha.

eston maravilha
12.05.04, 16:46
Originally posted by m1kk

Tegelikult polnud mul selleks sobival ajal piisavalt infot ning 2 päeva hiljem ei näe erilist mõtet kirjutada...Ehk saab järgmises uudises ära mainitud ;) Ja pikemad uudised hakkavad tõenäoliselt ainult tähtsamatest mängudest tulema niivõinaa.

fcs\'i suurepärasest 3ndast väravast võiks lausa eraldi uudisnupu kribada;)

sicmic
12.05.04, 17:46
Originally posted by eston#21

Tähistamine oli jah kõrgklassist, aga löök ise kobina peale :P

Refieus
12.05.04, 23:18
Originally posted by eston#21

Originally posted by m1kk

No comments.. küll kunagi kuuled;)

Zajats
13.05.04, 19:52
Originally posted by megamart

eriline jutulind väljas ..

U2
13.05.04, 20:42
Originally posted by megamart

Megamart vähe täkku täis läinud we??:D

Ramm
15.05.04, 14:47
FC Kakumäe - S.C Tallinna Kuradid 2 - 8 (0-2)

Kuradite väravad lõid: Joonas Hendre(trouble) 3;Tarmo Linnumäe(Lume) 2;Aivar Aasma(Ramm) 2;Tanel Lagejärv(daywalker).

Täname kakumäed mängu eest,vähemalt olete hakanud väravaid lööma ja tasapidi arenete :) Pole hullu,ärge pead norgu lastke,lihtsalt täna olid Kuradid teist paremad üle pea,kuigi 1.poolaeg oli meie poolt vaadatuna väga uimane.Alles 2.poolaeg saime mängu käima ja söödud läksid nii nagu vaja ja Kakumäe teie peate küll staminat treenima ilma selleta pole mõtet mängima tulla;) Ja kohtunik oli nagu ikka 5.liiga kohtunik,kala pani palju aga kala ei leidnud:lahe:

trouble
15.05.04, 17:24
Poisid täna oli tunda et me tahame võita see mulle meeldis
Siiski jääme veel realistideks tugevad vastased ootamas

Ramm
21.05.04, 12:32
Loodame siis,et homme tuleb ka väravaid Kuradite poolt,kes kohe kindlasti peavad lööma,muidu Kuradite \"moto\" ei kehti:) ;)

Ramm
21.05.04, 12:35

ilusad plaanid! samas kas ka tegelt läheb nõnda seda näitab juba tulevik:kaval:

Hetkel minu poolt vaadatuna päriks OK\'i seis:myts4:

Ramm
22.05.04, 17:45
S.C Tallinna Kuradid - JS Meteor 5-2 (4-1)

Kuradite väravaautorid: Tarmo Linnumäe 2;Joonas Hendre;Heigo Nõmmik;Veljo Raun

Mäng oli ilus,eriti esimene poolaeg samas oli natuke toores kah,3 kollast meteorile.Hea oli see et omavahel kitkumist polnud ja kohtunik,kes vilistas Kuradite 2\'st mängu oli seekord palju parem :)
Järgmine vastane on EBS Team,loodame parimat:lahe:

Hunt
22.05.04, 19:09
Kui teete sama ilusa mängu nagu meie vastu siis võidate kindlasti ka Mimino sest meeskond ei ole kohe ültse nii kõva nagu ta paistab:kaval: Igaljuhul kenat hooajajätku teile ja loodetavasti võidate sellel aastal ka liiga.

Sry kõigi teiste ees aga nende mäng on siiani kõige ilusam olnud!!!!!!!;)

z3ro
22.05.04, 19:23
oujeee me täname ja teeme Hundu ees suure kummarduse :)

d-fox
22.05.04, 19:52
vv on kräpp meil :):doh:

chuksi
22.05.04, 21:04
Pole sa midagi nii hull d-fox. Iga mänguga läheb aina paremaks.

Bobik
22.05.04, 21:09
viienda liiga kohta on Kuraditel väga bro vv. Väljajooksud on päris o-koo

Bobik
22.05.04, 21:21

viienda liiga kohta on Kuraditel väga bro vv. Väljajooksud on päris o-koo

Kui ma ei eksi siis Meteoril oli väravas mingi mängija mitte vv\'t?

Räägid õigust. kaitsja pani kindad kätte. Õige vv. siiani kena mängu esitanud, aga seekord seniteadmata põhjustel kohale ei tulnud.

Ramm
22.05.04, 21:22
Ja see krdi betoonplats tuleks EJL poolt ära keelata. Kunstmuru nimi anda vaibale on lausa naeruväärne ning muru moodi paistab see plats olevat ainult lennuki pealt. Õnneks ei pea Meteor sel hooajal seda õudusunenägu enam kohtama ning järgnevad mängu on juba looduslikul murul. Võetud Meteori kodukalt.....

Ega ta jah ole kõva aga kunstmuru näete veel mineviku poolt,wismaris.Tõsi see on palju pehmem aga mis teha kui koolil pole niipalju raha,et teha heast/kallist materjalist väljak....
:(

Bobik
22.05.04, 21:28

Ja see krdi betoonplats tuleks EJL poolt ära keelata. Kunstmuru nimi anda vaibale on lausa naeruväärne ning muru moodi paistab see plats olevat ainult lennuki pealt. Õnneks ei pea Meteor sel hooajal seda õudusunenägu enam kohtama ning järgnevad mängu on juba looduslikul murul. Võetud Meteori kodukalt.....

Ega ta jah ole kõva aga kunstmuru näete veel mineviku poolt,wismaris.Tõsi see on palju pehmem aga mis teha kui koolil pole niipalju raha,et teha heast/kallist materjalist väljak....
:(

Loomulikult peab kuskil mängima, kuid liigamänge ei tahaks 2 põlvkonna peal mängida. Samas, kannatasime need paar mängu ära, ei virise väga. Pigem tunnen kaasa meeskondadele, kellele see kodustaadioniks on :(

megamart
22.05.04, 21:33
Minu arust täitsa normaalnse staadion. Ainult kukkuda ei tohi:kaval:

coco
22.05.04, 21:55
Ja suure tuhinaga pole mõtet võõras kohas aia otsa ka turnima minna. Võib kõrgelt kukkuda

Bobik
22.05.04, 22:01
kiire oli...lootus sureb viimasena...tänud sellele sepale, kes vanglamüüridele need kuradi orad ka sinna otsa leiutas...tänu nendele ei viida kindlasti platsi minema ja muidu on ka seespool turvalisem:viha:

Chiller
22.05.04, 22:11

Räägid õigust. kaitsja pani kindad kätte. Õige vv. siiani kena mängu esitanud, aga seekord seniteadmata põhjustel kohale ei tulnud.

Ma oleks võinud ikkagi natukene paremini seal väravas seista oleks tasavägisem mäng olnud, a mis seal enam.

Ramm
27.05.04, 12:33
29.05. 17.00 FC EBS Team - SC Tallinna Kuradid Hummi st

Kõik huvilised vaatama! Väravaid tuleb mis kolinal:r66m9:

Hunt
27.05.04, 13:11
Lahe meeskond kuna 4 mängus on nemad löönud ja neile löödud keskmiselt kokku 8.25 väravat:kaval:

Devil
27.05.04, 13:44

Lahe meeskond kuna 4 mängus on nemad löönud ja neile löödud keskmiselt kokku 8.25 väravat:kaval: 5 liiga mis ikka imestada

Ramm
29.05.04, 19:27
FC EBS Team Tallinn - S.C Tallinna Kuradid 1 - 3 (1 - 1)

Kuradite väravad lõid: Joonas Hendre;Tarmo Linnumäe;Mikk Pantelejev

Mäng ise oli õudne,sellist mängu pole oma elus näind.Kogu selle põhjuseks oli kohtunik,kes ennem pole ühtegi mängu vilistanud ning ei suutnud otsustada kummal pool mingi meeskond mängib:D :P
Kohtunik andis 2 penaltit,kus 1 oli kindel aga teine oli väga kahtlane...Väga krobe mäng oli,kohtunik lihtsalt rikkus mängu ilu ära muud midagi.Kuraditel puudus väravavaht ja põhiründaja ning mõned olid \"rikkis\" :(.Aga hea et niigi läks...
Nüüd tuleb Kuraditel väikene paus et nati energiat koguda ja järgmine mäng on FC Miminoga Kuradite koduväljakul..

romario
29.05.04, 21:47
GO lume!!!! jälle värav:D

lume
29.05.04, 21:52
Originally posted by romario

GO lume!!!! jälle värav:D

Jep, ootan juba millal Arno helistab, Oper pidi homseks tõbine olema ;)

z3ro
29.05.04, 21:55
Khm ma arvan, et Jonn on eelisjärjekorras! :deemon:

d-fox
29.05.04, 23:25
meie kodukas ka nagu edeneb? :viha:

Silver
30.05.04, 00:34

meie kodukas ka nagu edeneb? :viha: Sattusin kah sinna kurikuulsasse kuradite põrgusse. Selline tunne tekkis nagu hooaeg poleks teil veel alanud. Samas loomulik. Suvi on peaaegu peal, kes siis ikka tööd teha viitsib. :lahe:

Ramm
30.05.04, 11:43
Kuradite väravalööjate list:

Joonas Hendre: 10
Tarmo Linnumäe: 5
Heigo Nõmmik: 3
Veljo Raun: 3
Aivar Aasma: 2
Mikk Pantelejev: 2
Tanel Lagejärv: 1

Refieus
30.05.04, 16:25
Ramm sa tee kogu 5.liiga põhja divari väravalööjate edetabel parem. Paljud saad sa Socceri webilt kätte, samas teistega võin sind aidata.

trezz, ha2 ei viici seda lõpuni valmistada millegipärast:D

Ramm
30.05.04, 16:32

Ramm sa tee kogu 5.liiga põhja divari väravalööjate edetabel parem. Paljud saad sa Socceri webilt kätte, samas teistega võin sind aidata.

trezz, ha2 ei viici seda lõpuni valmistada millegipärast:D

No iga meeskonna esindaja võiks teada anda palju oma meeskonnas väravaid keegi löönud on:doh:

z3ro
30.05.04, 21:43

meie kodukas ka nagu edeneb? :viha:

hehe seda räägib mees, kelle ülesandeks on kohtumiste kokkuvõtte tegemine, mida mina pole kahjuks näinud :)

lume
12.06.04, 11:44
Ei saa täna tulla, peab minema päästma,mis päästa annab.
Sõbra isa firma põles kui säraküünal.
Aga loodan et võidate ikka.

http://www.ttpa.ee/
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=8014673

Tihane
12.06.04, 11:52
muide vahepeal tänud kuraditele, et meile mimino mängu ajal kaasa elamas käisite. Üritame mõnipäev samaga tasuda. Näiteks täna.

Ramm
12.06.04, 11:57
Originally posted by Tihane

muide vahepeal tänud kuraditele, et meile mimino mängu ajal kaasa elamas käisite. Üritame mõnipäev samaga tasuda. Näiteks täna.

Tänan:) Täna on meil vaja tõesti kuna vaja saada vähemalt 1p kätte et tabeliseis oleks vähegi huvitav/põnev...tõsi mõned põhimängijad täna puuduvad aga anname endast parima.

kqjanno
12.06.04, 21:42
õnnitlen kuradeid:õnnelik:
algul arvasin et teie \"superklubi\"st ei tule midagi välja.aga jahm:P olete kõik mängud võitnud:lahe: \'tublid.
teie mängu on kohe hea vaadata.ja eriti au on et vanad futu mängijad mängivad kah seal:P
(mitte halvas mõttes;) )

13
13.06.04, 09:53

õnnitlen kuradeid:õnnelik:
algul arvasin et teie \"superklubi\"st ei tule midagi välja.aga jahm:P olete kõik mängud võitnud:lahe: \'tublid.

Samad sõnad ka minu poolt.

Ramm
13.06.04, 11:40
Tänud tänud:) Hooaeg on alanud liiga hästi minu jaoks,arvasin et võitleme 3-4 koha pärast aga õnneks on asjad veel paremini läinud.Aga see,et mõned arvasid meist olevat outsiderid liigas siis oleks hea nendega nokkida;)
Elame näeme mis saab edaspidi,rasked mängud ees,kus kindlasti vaja maximum punktid tuua,et kindlustada 4.liigasse edasipääs ilma üleminekumänguta.
Peale 1.ringi kus on võimalik uusi mängijaid registreerida tuleb Kuraditesse tuge juurde,kus soovime veel tugevamaks saada,aga kes tulevad on saladus:ham1:;)

Päikest ja vihma! :ham3:

Edit: Kui oled huvitatud Kuradite meeskonnast ja arvad et lööd läbi;) siis saada oma email aadressile kuradid@luanvi.ee!

Lisa sinna palun ka:

1) Vanus
2) Asukoht
3) Kus meeskonnas varem mänginud
4) Kui kaua jalgpalliga kokku puutunud
5) Mis positsiooni mängid
6) Oma kontaktandmed

lume
19.06.04, 09:34
Ei saa seoses tööga ka täna tulla, ei saanud asendajat ka.
Nii et Kuradid, ootan ainult võitu!!!!!!!!!!

Tihane
19.06.04, 11:48

Tänud tänud:) Hooaeg on alanud liiga hästi minu jaoks,arvasin et võitleme 3-4 koha pärast aga õnneks on asjad veel paremini läinud.Aga see,et mõned arvasid meist olevat outsiderid liigas siis oleks hea nendega nokkida;)
Elame näeme mis saab edaspidi,rasked mängud ees,kus kindlasti vaja maximum punktid tuua,et kindlustada 4.liigasse edasipääs ilma üleminekumänguta.
Peale 1.ringi kus on võimalik uusi mängijaid registreerida tuleb Kuraditesse tuge juurde,kus soovime veel tugevamaks saada,aga kes tulevad on saladus:ham1:;)

Päikest ja vihma! :ham3:

Edit: Kui oled huvitatud Kuradite meeskonnast ja arvad et lööd läbi;) siis saada oma email aadressile kuradid@luanvi.ee!

Lisa sinna palun ka:

1) Vanus
2) Asukoht
6) Oma kontaktandmed

ärge siis nina liiga kõrgele ajage, võib vihma sisse laskma hakata ;)

Siiamaani on teil tõesti päris hästi läinub ning tegemist on täiesti korraliku võistkonnaga, kuid mäekõrguselt te üle ei ole ning väike distsipliini kaotus (või kasvõi esimene mängu kaotus) võib teie mängu koheselt murda.

Edu teile .. hakkan statale tulema ;)

Hunt
19.06.04, 16:43
Kuni tänaseni neil läxgi hästi!

Kui millegis midagi süüdistada siis süüdistage Tihast kuna tema sõnus teid ära!:kaval:

lume
26.06.04, 22:56
Tuleb välja et ka seekord ei mängi.
Seoses tööga kardan et see hooaeg mind enam platsil ei näe.
Aga võitu ootan ikka.

Ramm
30.07.04, 14:18
TEADAANNE KURADITELT!

Seoses järgmise hooajaga otsivad Kuradid oma meeskonda uusi ning häid mängijad kellel tase lubaks üldse mängida Kuradites ;)

Andke aga teada:lahe:

PraS
30.07.04, 14:24
Mul selline lihtne küsimus, et kas teie koduleht ka areneb kui te ühe liiga üles liigute?

Ramm
30.07.04, 14:36
Originally posted by PraS

Mul selline lihtne küsimus, et kas teie koduleht ka areneb kui te ühe liiga üles liigute?

Uuest hooajast ;)

Ramm
30.07.04, 14:38

TEADAANNE KURADITELT!

Seoses järgmise hooajaga otsivad Kuradid oma meeskonda uusi ning häid mängijad kellel tase lubaks üldse mängida Kuradites ;)

Kõige enam on teretulnud väravavahid ja kaitsjad..:doh:

Devil
30.07.04, 17:54

Kõige enam on teretulnud väravavahid d-rebane ei kõlba?

Refieus
30.07.04, 18:27
Originally posted by Devil

Kõige enam on teretulnud väravavahid d-rebane ei kõlba?

Rommelil kooliasjad järgmine aasta ning ta ei ole kindel kas tal jääb mahti tiimiga tegeleda. We\'ll see.

Esiteks Pras, Tiidu jutu järgi valetad sa liiga palju;)
Teiseks, leht uueneks, kui Ronin viitsiks sellega tegeleda. Kuid tal pidevalt silmad rullis, siis ei näe midagi... :naer6:

eestimees
30.07.04, 20:51

TEADAANNE KURADITELT!

mis liigas olete jargmine aasta 3? Kui 3s siis tuleks kui ei siis mitte.

Ramm
30.07.04, 21:11
Originally posted by eestimees

TEADAANNE KURADITELT!

mis liigas olete jargmine aasta 3? Kui 3s siis tuleks kui ei siis mitte.

Kui oleme siis 4\'s

Refieus
31.07.04, 03:54
Kui oleme siis 4\'s

See kõik oleneb teise ringi mängudest. Ei pruugi sugugi kindel olla, et 4 liigas. Kuid siiski, ma näen suurema tõenäosusega, et 4 liigas, sest tase on vaja saavutada ning kui see on saavutatud siis on vaja ka seda hoida. Kindel on see, et 4 liiga on juba midagi muud kui 5 liiga ning sellega seonduvalt muutuvad ka ambitsioonid.

lume
31.07.04, 17:48
Täna siis 2-7 Eurouniv käest.
Tuli see mis pidi tulema juba EBS vastu,aga siis oli ikka koledalt õnne.
2.poolaeg oli ikka õudus ruudus...

trouble
31.07.04, 17:51
pole midagi järgmine kord olen kohal ja võit on taskus:doh:

Refieus
31.07.04, 18:50
Originally posted by lume

Täna siis 2-7 Eurouniv käest.
Tuli see mis pidi tulema juba EBS vastu,aga siis oli ikka koledalt õnne.
2.poolaeg oli ikka õudus ruudus...

Mnjah, sellise mänguga ei ole mõtet isegi 4.liigasse kiibitsema minna. Kui meeskonnas on vaid 5 mehel tahet mängida ega siis midagi head sealt loota ei ole:oih: :P

U2
31.07.04, 18:55
Originally posted by trouble

pole midagi järgmine kord olen kohal ja võit on taskus:doh:

Joonas on kunn :D

romario
04.08.04, 09:06
Ma siiski kaldun arvama, et suuremat kunnu kui Lume teil ei ole:D

Ramm
04.08.04, 11:23
Järgmine hooaeg üks kunn lisandumas :lahe:

ha2
04.08.04, 18:26
yritame iga hooaeg yllatada mõne suure ostuga. Klubi president Ramm lubas järgmisest hooajast 5 põhja STAAR meeskonda tuua ka Indrek Zelinzki ning Cristiano Ronaldo. Esimesega on juba läbirääkimised käimas. Tuld vastastele :viha:

z3ro
04.08.04, 18:47
Originally posted by ha2

yritame iga hooaeg yllatada mõne suure ostuga. Klubi president Ramm lubas järgmisest hooajast 5 põhja STAAR meeskonda tuua ka Indrek Zelinzki ning Cristiano Ronaldo. Esimesega on juba läbirääkimised käimas. Tuld vastastele :viha:

krt harry sa kõik salajase pead välja rääkima siis :viha:

Refieus
04.08.04, 19:51
Kusjuures, tegin oma postkastist copy/paste\'i:

Mr.Meelis ********,

Attched herewith a copy of our passport which I want you to please use it to issue a letter of invitation that will enable us enter your country, what we plan to is to reside in your country so as to adapt to the wether condition until January where we can now play for your club.

We are ok with *** euro for salary. But we want to be in your country before january so that we can get used with the weather. so we advise you to send the letter of invitation now.

I awaits your urgent response

Regards
Kazeem Oyeyemi

---------------
Sama mehe esimene kiri ( eks teiegi olete vist neid saanud:))

Mehed, keda pakutakse ( hetkel siis keskmine mees liitumas Kuraditega) :

NAME : KAYODE ESAN
SURNAME:- BABALOLA
POSITION: CENTER FORWARD (9)
PRESENT CLUB:-ELEVEN STRIKERS FC (LAGOS) FK MOGREN ( YOUGOSLAVIA)
DATE OF BIRTH :- 23RD SEPTEMBER 1985
NATIONALITY:- NIGERIA
MARITAL STATUS:- SINGLE
HEIGHT:- 1.82 M
WEIGHT:- 74 KG

PLAYERS DESCRIPTION:- DISCIPLINE AND HARDWORKING AND
HONEST .

SHOTS ON GOAL:- EXCELLENT (NATURAL GOAL SCORER)
OTHER RELEVANT INFORMATION:- VERY GOOD ON THE HAIR,
CAN ALSO USES BOTH LEG ON THE FIELD OF PLAY.VERY AGILE
AND HAVE A VERY PERFECT BALL CONTROL . KAYODE IS A
NATURAL GOAL SCORER.

NAME :IMAFIDON
SURNAME:- ABRAHAM
POSITION: DEFENSIVE MIDFIELDER (4)
PREVIOUS CLUB:- BENDEL INSURANCE, IBB HOLMERS, KWARA UNITED, GOMBE UNITED. ( ALL IN THE NIGERIAN PREMIER LEAGUE)
DATE OF BIRTH :- 19TH MARCH 1983
HEIGHT:- 1.61 M
WEIGHT:- 69 KG

HONEST .

AND HAVE A VERY PERFECT BALL CONTROL .

NAME : OYEYEMI .
SURNAME:-OLAYINKA
POSITION: MIDFIELDER (7)
PRESENT CLUB:- ELEVEN STRIKERS FC, ALL STAR FC.
FK MOGREN ( YOUGOSLAVIA)
DATE OF BIRTH :- 13TH OF MARHC 1985
HEIGHT:- 1.41 M
WEIGHT:- 54 KG

HONEST .

AND HAVE A VERY PERFECT BALL CONTROL .
DEAR SIR NOTE THAT I HAVE MANY TALENTED PLAYERS OF DIFFERENT DIFFERENT QUALITIES AT MY DISPOSAL. YOU CAN JUST NAME THE TYPE OF PLAYERS THAT YOU WANT AND I WILL DEFINITELY PROVIDE THEM TO YOU.

---

Niisiis, kui mõni meeskond on huvitatud teistest mängijatest siis on mul võimalik neid teile pakkuda. Mina võtan vaid vahendustasu ning teie maksate reguraalselt palka ning pakute elamispinna.

lume
04.08.04, 20:30
Very good on the hair??????????

Megairwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

romario
05.08.04, 08:53
Kuraditesse pidi uus kunn tulema :D

Refieus
05.08.04, 09:56

Very good on the hair??????????

Megairwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww

See mees on antud hetkel üle:) Ta ei sobiks vist ka noorteliigasse mängima:P

Ramm
07.08.04, 18:32
FC Soccernet - SCTK 6 - 2(1 - 2)

Ilm oli päkseline ja päikest võisid võtta kõik kes vähegi soovisid :) Nüüd aga mängu juurde..
Täna oli siis esimene kord kui Kuradid ei saanud täiskoosseisuga väljakule,pidime leppima alguses 10\'si.Oli võimalus ka alustada 11\'si aga kuna kohtunik on Kuradite jaoks vanatuttav tsurka ning temaga vaja kana kitkuda siis pidime alustama vähemuses.Juba alguses oli näha Kuradite poolt et tuleb raske mäng,sest nad pole hetkel need kes esimesel hooaja poolel,kuna mõnede jaoks on tähtsamad igasugused üritused ja peod:viha:Kuradid avasid väravate skoori mille autoriks oli Joonas,kes on enamus Kuradite väravad löönud.Mõned minutid hiljem tegid soccerneti mängijad seisuks 1-1 kaitseveast.Kuradid ei jätnud jonni ja suutsid enne poolaja lõppu teha seisuks 1-2.Teine poolaeg oli Kuradite jaoks täielik kaos ega oska põhjendada miks,kindlasti üks põhjuseks võib lugeda nõrk vastupidavus ning sealt tulemas ka kerged eksimused,mida suutsid vastased ka realiseerida.
Vastased olid lihtsalt paremad ning motiveeritumad kuigi mõnedel oli viina lõhn küljes :P Vb sellest ka tingitud nii hea partii?;)
Pole hullu eks elame üle need kaotused ja eks vaim ole jällegi tipus Kakumäe vastu :)

lume
09.08.04, 08:26
Eile pidasime siis sõprusmängu Kaitseliidu poistega.
Seisuks jäi 2:6(1:2).

Ramm
09.08.04, 11:16

Eile pidasime siis sõprusmängu Kaitseliidu poistega.
Seisuks jäi 2:6(1:2).

Kuda mängupilt ka oli?

lume
09.08.04, 12:47
Kaitseliit mängis 10kesi,kohtunikku polnud.
Meie poolt on juba traditsiooniks saanud masendav 2.poolaeg.

Ramm
14.08.04, 14:45
SCTK - FC Kakumäe 4 - 2

Kuradite väravaautorid: 2 Joonas Hendre;2 Heiko Kask

Suht võrdne mäng aga kohtunik oli teisest planeedist:doh:

U2
14.08.04, 14:51
Algselt postitas Ramm

Kahju,et praegusel ajal piisab kohtunikuks saamiseks sellest et sa lihtsalt raamatu pähe õpid

lume
14.08.04, 15:02
Algselt postitas promootor

Algselt postitas Ramm

Kahju,et praegusel ajal piisab kohtunikuks saamiseks sellest et sa lihtsalt raamatu pähe õpid

Isegi pähe ei pea midagi õppima.
Lähed kohale,vaatad tund aega videot ja ongi paberid käes.
Ja isegi raha lubatakse maksta vilistamise eest.
Aga oma kogemuste najal võin öelda et ainult lubaduseks see jääbki.

U2
14.08.04, 17:28
sry et OT aga Lume kas kohtuniku paberite hankimisel on ka mingi vanusepiirang?
Meie tänase mängu kohtunik oli 17 aastane :)

13
19.08.04, 11:56
Algselt postitas Ramm

Järgmine hooaeg üks kunn lisandumas :lahe:

Võib ma arvan kellega on tegu????

lume
19.08.04, 12:38
Algselt postitas promootor

sry et OT aga Lume kas kohtuniku paberite hankimisel on ka mingi vanusepiirang?
Meie tänase mängu kohtunik oli 17 aastane :)

Ei teagi,aga helista EJL-i.

duff_K
19.08.04, 12:44
minu teada vanusepiirangut ei ole....sõber sai paberid kui oli vist 16

z3ro
28.08.04, 16:29
SCTK 4:0 (2:0) FC EBS
Harry
Eix
Jonn
Heix

Meie mängu kohta siis niipalju, et nagu parim mäng tuli välja, mis sügisvoorus siiani näinud :P

Ramm
30.08.04, 15:20
Selline näeb välja uuest hooajast Kuradite logo :)

http://www.hot.ee/wiirus77/kuraditel.jpg

romario
30.08.04, 16:08
Algselt postitas Ramm

Selline näeb välja uuest hooajast Kuradite logo :)

http://www.hot.ee/wiirus77/kuraditel.jpg

Täitsa Tarmo seal pildi peal

Ramm
30.08.04, 16:11
Kle jah,natuke monteerisin ta nägu ja päris hea tuli välja;)

z3ro
30.08.04, 18:20
vähemalt tunduvalt parem, kui selle aasta variant :P

Markko
30.08.04, 23:51
Trükivead hakkasid silma, tsensorit on teil vaja :)

Ramm
31.08.04, 00:10
Algselt postitas Markko

Trükivead hakkasid silma, tsensorit on teil vaja :)

Testimisel veel ;)

kallamalla
14.09.04, 16:31
Mõtetud mehed olete - te kuradid. Haugute ja möllate! Kui tahate mängida jalgpalli,
hankige endale kõigepealt jalgpallistaadion - mitte ühelgi kohtunikul ei ole võimalik sel
idiootlikul väiksel \"jalgpalli\" platsil hoida kontrolli all 22 meest. Aga see selleks - jääb
arusaamatuks kas tõesti on inimestel kes tõepoolest harrastavad jalgpalli, kahju panna
20 peale kokku arvestatav summa, et mängida jalkat mõnel norm. platsil. Minu arvates
ei tohiks see summa tulla rohkem kui paartuhat krooni nägu - või on seda tõesti palju?!
Paraku on neid võistkondi teisigi. Huvitav mitu meest teil trennis käib? ja kas tõesti pakub see mäng Teile seal rahuldust .
Kokkuvõtteks - nagu plats,nii ka kohtunik, tema tase, teie tase jne. Võtke mõistus pähe
ja nautige jalgpalli - TULGE BETOONILT ÄRA!!!

Litmanen37
14.09.04, 16:40
Algselt postitas kallamalla

Mõtetud mehed olete - te kuradid. Haugute ja möllate! Kui tahate mängida jalgpalli,
hankige endale kõigepealt jalgpallistaadion - mitte ühelgi kohtunikul ei ole võimalik sel
idiootlikul väiksel \"jalgpalli\" platsil hoida kontrolli all 22 meest. Aga see selleks - jääb
arusaamatuks kas tõesti on inimestel kes tõepoolest harrastavad jalgpalli, kahju panna
20 peale kokku arvestatav summa, et mängida jalkat mõnel norm. platsil. Minu arvates
ei tohiks see summa tulla rohkem kui paartuhat krooni nägu - või on seda tõesti palju?!
Paraku on neid võistkondi teisigi. Huvitav mitu meest teil trennis käib? ja kas tõesti pakub see mäng Teile seal rahuldust .
Kokkuvõtteks - nagu plats,nii ka kohtunik, tema tase, teie tase jne. Võtke mõistus pähe

Ma arvan et iga võistkond valib endale just sobiva platsi.....ja kui see plats polegi kõige sobivam,siis paneb rahakott käe ette...lõppudelõpuks on enamus häid staadione väga hõivatud....Eelmine aasta olin kah sinu silmis mõtetu mees,kuna valisin selle platsi;)

Ramm
14.09.04, 16:47

Kallamalla puberteedi periood tuli peale või unes nägid midagi põrgulikku?Naisest läksid lahku kuna sõimas sind pidevalt kuradiks?
Möllama peab,,noored veel need kuradid...elu tuleb nautida...Ja mis puutub kohtuniku kontrollimisele siis ma arvan,et ükski 5.liiga kohtunik ei suuda seda ülesannet täita...pigem väiksemal väljakul näeb paremini kui suuremal...Kui plats on betoonist siis kohtunik ka paras betoon?:oih:
Kallamalla tuled äkki sponsoriks siis saab vast su soovid ka täidetud ning rahuldus rahuldatud?:lahe:
Sa meil kohe nii kärsitu tegelane,et soovi oleks muretseda jalgpallistaadion?:PNeid leidub vist eestis väga vähe...aga ma arvan,et mõtlesid hoopiski jalgpalliväljakut..
Mis puutub trennidesse siis seal ei tee trenni...see ainult liigamänguks võetud...ja kui sulle see plats ei meeldi siis sa ära mängi kuradite vastu,neil oleks hea meel,et üks pasundaja vähem..

kallamalla
14.09.04, 17:49
Teema lõpetatud. Ei soovinud kedagi solvata. Pange täiega edasi - mul pole midagi rohkem ütelda, aga - 2000 kr hooaja peale on tõesti liiast - arvatavasti olete puudega
või lihtsalt ei võeta teid välimuse pärast kusagile tööle - sorry,aga sellist võistkonda
rahastada ei viitsi! Usun et teist saab tõeliselt läbilöögivõimeline võistkond sel uhkel,
heal ja odaval PLATSIL!

ha2
14.09.04, 18:00

Teema lõpetatud. Ei soovinud kedagi solvata. Pange täiega edasi - mul pole midagi rohkem ütelda, aga - 2000 kr hooaja peale on tõesti liiast - arvatavasti olete puudega
või lihtsalt ei võeta teid välimuse pärast kusagile tööle - sorry,aga sellist võistkonda
rahastada ei viitsi! Usun et teist saab tõeliselt läbilöögivõimeline võistkond sel uhkel,
heal ja odaval PLATSIL!

Muideks peale staadioni maksu on ka palju muid rahalisi kulutusi meeskonnas ! Kus krt koha eest sa 2000 eegiga hooaja mängida saad ? Wismaris ja Kotkas maksad juba 1200 eeki 1 liigamängu eest. Tle sponsoriks parem ära vingu. :õnnelik:

Ramm
14.09.04, 18:16
Algselt postitas ha2

Muideks peale staadioni maksu on ka palju muid rahalisi kulutusi meeskonnas ! Kus krt koha eest sa 2000 eegiga hooaja mängida saad ? Wismaris ja Kotkas maksad juba 1200 eeki 1 liigamängu eest. Tle sponsoriks parem ära vingu. :õnnelik:

Tõesti teema ammendatud..igaüks otsib selle platsi mis talle meeldib ja on taskukohane...ja tõesti kulutusi on ka mujale-mängijate ostmisele ;)

13
14.09.04, 18:23
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas ha2

Tõesti teema ammendatud..igaüks otsib selle platsi mis talle meeldib ja on taskukohane...ja tõesti kulutusi on ka mujale-mängijate ostmisele ;)

Hakkate Olumetsa ostma???

Ramm
14.09.04, 18:42
Algselt postitas 13

Hakkate Olumetsa ostma???

Seda nagunii;) Kuigi valik on väga suur keda osta;)

Refieus
14.09.04, 18:42
kallamalla, kus sa ise mängid? Äärmiselt nilbe jutt sinust. Minuteada töötab kuraditest vaid kaks mängijat (hooaja alul vähemalt), ülejäänud käivad koolis. Võta nüüd ntx Kakumäe või mõni muu kunstmurul pelav meeskond ette ja näita respecti vähekenegi välja.

Paras saabas ikka:D Sinu koht on vist Puiatus või Jämejalas, Kuradite mängijatest on küll kõik ilma puudeta, seega käiks see pigem sinu kohta, I guess..

Neth
14.09.04, 19:08
Algselt postitas amority

Võta nüüd ntx Kakumäe või mõni muu kunstmurul pelav meeskond ette ja näita respecti vähekenegi välja.

Kakumäe on staadioni eest maksnud see aasta, ei rohkem ega vähem, kui 0 krooni, seega siin pole vist millegi kallal nuriseda.

Raivo19
15.09.04, 00:30
Algselt postitas Neth

Algselt postitas amority

Võta nüüd ntx Kakumäe või mõni muu kunstmurul pelav meeskond ette ja näita respecti vähekenegi välja.

Kakumäe on staadioni eest maksnud see aasta, ei rohkem ega vähem, kui 0 krooni, seega siin pole vist millegi kallal nuriseda.
Ja väga hea,loodetavasti vöörustate ka tuleval aastal 5liiga satse Õismäel kehalise kasvatuse tundide arvelt.Sitem lugu on Kuraditega,kes küll jõuliselt investeerivad oma logosse,kuid tahavad 4-liigasse oma Õismäe väljaku külakostiks kaasa tuua(Golli eeskujul).Loodame siiski,et järgmisel hooajal ei pea väga tihti Öismäel mängimas käima(puudustest seal on juba juttu olnud).Nüüd leidub pöhjapiirkonnas häid väljakuid päris palju,kus ühise asja eest madistada.Tulin just Kotkast trennist ja paar külalismängijat kiitsid küll,just seda,et poleks arvanud kunstmurul ja kuntstmurul nii suur vahe saab olla. :õnnelik: Muide eelmisel aastal mängisime Hiiul ,aga sealne tehiskate(kui üldse nii saab öelda)on tegija suur prohmakas mille tulemusena on paljud minu söbrad jalgpallist loobunud.Muidu hea koht,aga asfaldil mängida nagu Õismäel-why?

mooses
15.09.04, 09:12
Algselt postitas ha2

heal ja odaval PLATSIL!

Refieus
15.09.04, 10:33
Algselt postitas Neth

Algselt postitas amority

Neth, ma ei pidanud silmas kas keegi on midagi maksnud või mitte. Asi lihtsalt selles, et on palju teisi satse ( ntx Kakumäe) kelle kallal samamoodi võtta ja iniseda.

Kui sa ise palli mängida ei oska, mis mõtet siis uluda? Igaüks mängib seal kus neile taskukohane mitte seal, kus teistel parem oleks. Kui keegi virisejatest tahab, et Kuradid mängiksid mõnel muul staadionil siis palun, kõik annetused on teretulnud. zero annab kontonumbri kuhu saab toetusavaldusi saata. Sobib?

mooses
15.09.04, 14:29
Oleks vist kasulik ja tervislik,et te kunagi viiendast liigast kõrgemale ei tõuseks - lootuses muidugi et meie sinna ei langeks! Aga muidu edu Teile! Kuulsin,et mõni mees
pidi Tartu Rattamaratonile ka meestekaga minema - lootuses saada rattasõidust elamus - loodan, et saate aru mida võrrelda!

Refieus
15.09.04, 16:11
Just nimelt tõuseme 4\'ndasse ja siis edasi 3\'ndasse teeme omale 5 järelkasvumeeskonda ja oma väljaku kus värvime lihtsalt betooni roheliseks ning pelame kõik seal ja itsitame siis kõvasti:P

C\'mon get real, Tallinnas on sitaks meeskondi kes pelavad kunstmurul, mine kraaksu nüüd teistega;)

Litmanen37
15.09.04, 16:14
jajah...see ühest liigast teise tõusmine polegi nii lihtne.....näiteks tooks oma klubi....eelmine aasta viiendas tegime praktiliselt seda,mida tahtsime....see aasta aga on läinud täielikult aiataha....kõike võib juhtuda...aga minu arust on Õismäe stata jummala lahe...eriti see auk;)

jyriöö
15.09.04, 16:34
Tegite, mida tahtsite? :kratsti: Nojah, edu teiste ees oli piisavalt suur, aga tänavuse hooajaga võrreldes oli keskmine tase ikka kõvasti madalam. Ma kardan, et sel aastal oleks teil raske ka kolme hulka tulla 5. põhjas. Pigem ongi teie tase selline, kus te hetkel 4.-s paiknete. Meeste puudumine ja muud probleemid pole eriline vabandus.

duff_K
15.09.04, 16:52
Nimeta tase kindlasti seal ei ole :D ....enamus nende mängijaid kõik 3 ja kõrgemal mänginud nii et see jutt unusta ära......aga muidugi seda pole mõtet vabanduseks tuua et mehed tulevad mängule täispeaga ja seepärast pähe saame sest see puhtalt tiimi distsipliini küsimus......aga selge on see et kui nimeta staarimad vennad viitsiksid trenni korralikult teha oleksid nad kindlasti seal IV liiga tipus :kaval: aga need on kõik oleksid nii et hetkeseis näitab kus nado n

jyriöö
15.09.04, 17:09
Algselt postitas duff_K

Nimeta tase kindlasti seal ei ole :D ....enamus nende mängijaid kõik 3 ja kõrgemal mänginud nii et see jutt unusta ära

irw, no eelmine aasta vähemalt meie vastu ei paistnud seda 3. liiga taset küll kuskilt. Sa võid kasvõi Meistriliigas passinud olla kunagi, kuid oluline on ikka see, kuidas sats mängib. Ja 3. liigast oli asi kaugel. Ja nagu näha pole seegi aasta asi parem.

ek
15.09.04, 18:12
Algselt postitas jyriöö

irw, no eelmine aasta vähemalt meie vastu ei paistnud seda 3. liiga taset küll kuskilt. Sa võid kasvõi Meistriliigas passinud olla kunagi, kuid oluline on ikka see, kuidas sats mängib. Ja 3. liigast oli asi kaugel. Ja nagu näha pole seegi aasta asi parem.

aga ometi mõlemad mängud ju kaotasite... järelikult natukene siiski paistis mingisugust taset.
ja samas tavaliselt treenerid siiski nii ei toimi et võtavad kellegi lihtsalt Meistriliigasse \"pingile passima\" kui mänguoskusi piisavalt ei ole.

-Antz-
15.09.04, 19:04
Algselt postitas ek

Algselt postitas jyriöö

aga ometi mõlemad mängud ju kaotasite... järelikult natukene siiski paistis mingisugust taset.

Kontrolli oma fakte ek!
Kui nad meiesuguste õllekõhtude vastu, kelledest enamik pole mitte kunagi jalgpallitrenniski käinud, saavutavad 3:1 ja 3:3 resultaadi, siis kust kuradi kohast see \"tase\" välja paistab.
Ning taseme näitaja on eelkõige suhtumine ja käitumine platsil! Seda teemat on juba kõvasti leierdatud, nii et polegi nagu midagi lisada!
Kes, kus ja mis tasemel mänginud ning trennis käinud/käib ei koti seejuures kedagi!
Suure hooga oli poistel plaanis edasi tõusta, nüüd on näha, kus tolgendatakse.
Jutupaunikud!

ruyna
15.09.04, 21:06
irw..küsimus siia vahele, mis on kõrgem tase?:D:D:D
ja keda peate headeks mängijateks, oleks vaja mingid piirangud ka, või mis?

Refieus
15.09.04, 21:13
Tegelikult saab Kuraditest Nimeta duubel järgmine hooaeg. Olgu, jah, ma rääkisin küll vara välja, kuid andke andeks, ma ei suuda enam.

Ramm
28.09.04, 16:33
Kuradid võtavad Soccerneti\'lt eeskuju ja alustavad oma kampaaniaga....Nimelt Kuradid otsivad enda meeskonda uusi mängijaid,soovitavalt mängukogemustega....eriti on teretulnud kaitsjad...

email: kuradid@luanvi.ee

Treon
28.09.04, 19:50
Tere jälle!

Hooaeg on kohe-kohe lõppemas. SC Tallinna Kuraditel on hooaeg läinud hästi, just kevadring kus saadi 8 võidu kõrvale kõigest 1 kaotus. Sügisring vajus ära just noore meeskonna napile kogemustepagasile + erinevad muud tegurid ( peod, kool ja selle lõpetamine jne). Aeg on edasi läinud. Nüüd tõuseme 4.liigasse nii nagu me panime 11 kuud tagasi eesmärgiks. Erinevalt paljude siinsete kasutajate pessimismile suutsime sõna pidada Pidasime sõna ning erinevalt paljude pessimismile suutsime neid üllatada ning tagada edasipääsu. Vohh!

Nüüd hõikaks välja uute mängijate värbamise 2005 hooajaks. Ei pea olema kindlalt liigas karastunud mängijadm sugugi mitte, häid mehi on ka niisama ripakil.. kahjuks:P

2005 aasta EESMÄRGID

- Tagada mängude stabiilsus
- Kindlustada koht 4.liiga esimeses pooles ehk siis lõpetada esimese 6 seas.
- Täiustada meeskonda uute mängijatega
- Pakkuda nii uutele kui vanadele mängijatele head seltskonda, võimalust edasi areneda ning treenida tublide treenerite käe all
- jne

Kui oled huvitatud, saada oma email aadressile kuradid@luanvi.ee!

Lisa sinna palun ka:

1) Vanus
2) Asukoht
6) Oma kontaktandmed

.. ja me võtame ühendust!

Seniks edu!

Hunt
28.09.04, 21:26
Algselt postitas Treon

Ei pea olema kindlalt liigas karastunud mängijadm sugugi mitte, häid mehi on ka niisama ripakil.. kahjuks:P

Seniks edu!

Äkki ikka õnnex:keel5:

Litmanen37
29.09.04, 15:14
Algselt postitas amority

Tegelikult saab Kuraditest Nimeta duubel järgmine hooaeg. Olgu, jah, ma rääkisin küll vara välja, kuid andke andeks, ma ei suuda enam.

??? Oled sa veits haige või oled sa hakanud kollast ajakirjandust harrastama? Või hoopiski läbisid eile mõne huumoritunni?

Litmanen37
29.09.04, 15:19
Algselt postitas -Antz-

Algselt postitas ek

Algselt postitas jyriöö

Kontrolli oma fakte ek!
Kui nad meiesuguste õllekõhtude vastu, kelledest enamik pole mitte kunagi jalgpallitrenniski käinud, saavutavad 3:1 ja 3:3 resultaadi, siis kust kuradi kohast see \"tase\" välja paistab.
Ning taseme näitaja on eelkõige suhtumine ja käitumine platsil! Seda teemat on juba kõvasti leierdatud, nii et polegi nagu midagi lisada!
Kes, kus ja mis tasemel mänginud ning trennis käinud/käib ei koti seejuures kedagi!
Suure hooga oli poistel plaanis edasi tõusta, nüüd on näha, kus tolgendatakse.
Jutupaunikud!

Kui sa muidugi mäletad,siis Liiga võitmiseks polnudki meil enamat 3:3 viigist vaja.Muu jutu koha pealt ma ei viitsi sinuga vaielda,kuna sinust ju targemat pole;)

kräka
29.09.04, 16:41
kus teie trennid toimuvad.....oleks huvitatud..

Janek
29.09.04, 17:20
Algselt postitas Treon

Tere jälle!

Hooaeg on kohe-kohe lõppemas. SC Tallinna Kuraditel on hooaeg läinud hästi, just kevadring kus saadi 8 võidu kõrvale kõigest 1 kaotus. Sügisring vajus ära just noore meeskonna napile kogemustepagasile + erinevad muud tegurid ( peod, kool ja selle lõpetamine jne). Aeg on edasi läinud. Nüüd tõuseme 4.liigasse nii nagu me panime 11 kuud tagasi eesmärgiks. Erinevalt paljude siinsete kasutajate pessimismile suutsime sõna pidada Pidasime sõna ning erinevalt paljude pessimismile suutsime neid üllatada ning tagada edasipääsu. Vohh!

Nüüd hõikaks välja uute mängijate värbamise 2005 hooajaks. Ei pea olema kindlalt liigas karastunud mängijadm sugugi mitte, häid mehi on ka niisama ripakil.. kahjuks:P

2005 aasta EESMÄRGID

- Tagada mängude stabiilsus
- Kindlustada koht 4.liiga esimeses pooles ehk siis lõpetada esimese 6 seas.
- Täiustada meeskonda uute mängijatega
- Pakkuda nii uutele kui vanadele mängijatele head seltskonda, võimalust edasi areneda ning treenida tublide treenerite käe all
- jne

Kui oled huvitatud, saada oma email aadressile kuradid@luanvi.ee!

Lisa sinna palun ka:

1) Vanus
2) Asukoht
6) Oma kontaktandmed

Seniks edu!

Sohh, nagu juhtimisõpikust mahakirjutatud leninlike lööklausetega vürtsitatud tekst

Refieus
29.09.04, 17:48
Algselt postitas Litmanen37

Algselt postitas amority

??? Oled sa veits haige või oled sa hakanud kollast ajakirjandust harrastama? Või hoopiski läbisid eile mõne huumoritunni?

Nokuule, see post tehti antud offtopicu lõpetamiseks 15.09 ja nagu näha oli sellest ka kasu:P

Janek, šovinistid ruulivad:D Täiesti asjalik tekst ja ehk on see seotud idapoolsete maadega;)

Kräka, teisipäeviti ja reedeti on Arte G\'s trennid.

Ramm
02.10.04, 14:28
SC Tallinna Kuradid - FC Reaal 5:2

Väravad:Joonas Hendre;Heigo Nõmmik;Juhan Luik;Aivar Aasma;Heiko Kask

Mäng oli iseenesest võrdne kuid Kuradid mängisid oma hetke ilusasti välja millest ka löödi need väravad..Vastased olid ka korrektsed ning mingit mölisemist polnud..:lahe:

Kuradite Top Scorerid:

Joonas Hendre 17
Heigo Nõmmik 9
Tarmo Linnumäe 6
Heiko Kask 4
Mikk Pantelejev 3
Aivar Aasma 3
Veljo Raun 3
Harry Liimal 2
Tanel Lagejärv 1
Juhan Luik 1

Kogu hooajaga võib enamvähem rahule jääda,sest prognoositav oligi 3-4 koht Kuraditele kuigi peale esimest vooru oli pilk teistsugune,et võimalus tõusta ka 1-2 hulka.Meeskonna viga oli see mis maksis kätte teises voorus,eks püüab uuel hooajal seda vältida...nüüd aga väike puhkus ja uute mängijate soetamise propaganda ;)

makser
05.10.04, 15:04
nonii kuradid...hooaeg läbi...4 koht...enam vähem saab rahule jääda. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida vaid sellest, et mõni aktiivne kurat võiks asja nüüd käsile võtta ja lõpupeo korraldada:õnnelik:

Refieus
05.10.04, 16:13
Algselt postitas makser

nonii kuradid...hooaeg läbi...4 koht...enam vähem saab rahule jääda. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida vaid sellest, et mõni aktiivne kurat võiks asja nüüd käsile võtta ja lõpupeo korraldada:õnnelik:

makser, sa siis ei kuule kuidas maa jalgeall vapub juba?;) Tegelikult on suund sealpool ning jon peaks omaltpoolt asjad korda ajama siis saaksime ka edasi liikuda:)

ek
05.10.04, 18:08
las Carlos korraldab :D

makser
05.10.04, 18:51
Algselt postitas ek

las Carlos korraldab :D

;) siis hakkaks komöödiat saama :P Kuigi mul suht savi kes korraldab...oleks endal mingi suur pleiss olemas teeks ise selle asja ära...

mooses
06.10.04, 16:46
Korraldage Õismäe statal - kui pole vahet kus jalgpalli mängid,siis pole vahet ka sellel,
kus pidu panna! Ja jumala eest - vaadake et Teil pappi ei läheks! Ilusaid elamusi!

Ramm
06.10.04, 18:11
Algselt postitas mooses

Korraldage Õismäe statal - kui pole vahet kus jalgpalli mängid,siis pole vahet ka sellel,
kus pidu panna! Ja jumala eest - vaadake et Teil pappi ei läheks! Ilusaid elamusi!

Ikka meeldib nokkida mis?:õnnelik:

Jalgpall ja pidu ei käi käsikäes ;)

Devil
06.10.04, 20:21
Algselt postitas Ramm

Jalgpall ja pidu ei käi käsikäes ;)Sa oled õlleliigast valesti aru saanud ;)

Refieus
07.10.04, 00:22
Algselt postitas mooses

mooses, ära nilbitse. meil uhked villad, limud särgid-värgid.. lihtsalt tahame teiste poiste jalgu perse keerata.

Refieus
30.10.04, 09:39
Ootame rõõmuga uus mängijaid endi ridadesse, saada mail: kuradid@luanvi.ee

Taavi.T
30.10.04, 10:35
Kuradid mul on pakkuda teile üks kuratlik mängija.
Mees on umbes täpselt 28 aastane nimeks Andres Volmer ta peaks oma tüübilt just teile sobima.Elab Tallinnas kuid pärit Viljandist ja sealt saanud jalgpalli õpetust.
Tegeleb tubaka müügiga ühes suurimas selle ala firmas Eestis. Ühesõnaga priima poiss Tallinnast ainult 1 väike viga on nimelt ärge talle alkoholi andke siis on mees ikka tõeline kurat ja ei tunne enam oma emagi ära.Igatahes nalja selle sepaga saab.
Öelge millal teil trennid on ma saadan mehe kohale.

Refieus
03.12.04, 17:45
Niinii, uusi ja HÄID mängijaid tulemas. Rahadega paistab ka korras olevat, muretu tulevik:)

Hunt
03.12.04, 18:34
Mida sa siis kilkad? Las tulla ja olla! Parem on üllatus mitte selline huinamuina jutt! Aga mis jah jälle suutsid pälvida tähelepanu;)

z3ro
12.01.05, 22:37
Algselt postitas Hunt

Mida sa siis kilkad? Las tulla ja olla! Parem on üllatus mitte selline huinamuina jutt! Aga mis jah jälle suutsid pälvida tähelepanu;)

amo? ikka ja alati :D

lullu9
12.01.05, 22:44
kas ma võin ka teie pundiga yhineda:D

Ramm
12.01.05, 22:48
Algselt postitas lullu9

Mis sa meile vastu pakud?:D

lullu9
13.01.05, 08:45
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas lullu9

Mis sa meile vastu pakud?:D alustusex sooja käepigistuse:lahe:

Ramm
13.01.05, 09:14
Algselt postitas lullu9

alustusex sooja käepigistuse:lahe:

Tubli! Kas sinu kuldne jalkakaart ka tagataskus on?:kaval:

lullu9
13.01.05, 18:04
mul on igas taskus mõni kaart näitex rinnataskus on mul id kaart :õnnelik:

lullu9
13.01.05, 18:11
mul on igas taskus mõni kaart näitex rinnataskus on mul id kaart :õnnelik:

Ramm
03.02.05, 17:25
Kui oled huvitatud meeskonnast, saada oma email aadressile kuradid@luanvi.ee!

Lisa sinna palun ka:

1) Vanus
2) Asukoht
6) Oma kontaktandmed

13
03.02.05, 17:35
Algselt postitas Ramm

Lisa sinna palun ka:

1) Vanus
2) Asukoht
6) Oma kontaktandmed

ma tuleks .Ma ei saada midagi teile ,sest te teate mind nagunii :D :D :D

Tänan tähelepanu eest !!!!

Tegelt ma ei looda eriti ,et te mind tahate :P :P :P

Ramm
03.02.05, 17:36
Algselt postitas 13

Algselt postitas Ramm

Lisa sinna palun ka:

1) Vanus
2) Asukoht
6) Oma kontaktandmed

ma tuleks .Ma ei saada midagi teile ,sest te teate mind nagunii :D :D :D

Tänan tähelepanu eest !!!!

Tegelt ma ei looda eriti ,et te mind tahate :P :P :P

Maskoti koht on vaba;)

13
03.02.05, 17:40
Cool .... millal trennid hakkavad???

Ramm
03.02.05, 17:42
Algselt postitas 13

Käivad ammu juba;) kolmapäev,laupäev ja pühapäev

13
03.02.05, 17:43
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas 13

Ärge nii palju küll tehke .Esiteks väsin ma kiiresti ära ja teiseks : te õpite veel muidu jalgpalli mängimise selgeks.:D :D :D

Ramm
03.02.05, 17:44
Algselt postitas 13

Algselt postitas Ramm

Algselt postitas 13

Ärge nii palju küll tehke .Esiteks väsin ma kiiresti ära ja teiseks : te õpite veel muidu jalgpalli mängimise selgeks.:D :D :D

Kui väsid ära siis veered;).Pole enam mida õppida,kõik juba sünnist saati selgeks saadud;)

13
03.02.05, 17:45
Teil veeremine juba selge ?!

:P :P :P

Ramm
03.02.05, 17:46
Algselt postitas 13

Teil veeremine juba selge ?!

:P :P :P

Kuidas palli veeretada vastase väravasse? Loomulikult!:lahe:

13
03.02.05, 17:47
Ok.Te paistate asjalikud vennad olevat.Ma siis tulen teie trenni veeremist õppima.

Treon
03.02.05, 18:15
Rõõmuga võtame sind vastu. Mina ka veeren tavaliselt :D

Ramm
12.04.05, 12:52
I voor
Laupäeval, 16. aprillil kell 11.00 SC Tallinna Kuradid – FC Mimino, Õismäe
Humanitaargümn.st.(oli 17.04.kell 11.00)

Huvitav kuidas seal hummi väljak ka on..eelmine nädal oli üks värav pikali :oih:

Hunt
12.04.05, 17:24
huvitav huvitav!!!!!!!! Teie peate seda teadma!

Ramm
24.04.05, 19:34
FC Ararat - SCTK 1:2 (0:0)

Väravad: Aivar Aasma ja Joonas Hendre

Mäng oli väga põnev ja närviline.Vastane oleks pidanud Kuraditele mingi 4-5 väravat lööma aga õnne oli roppu moodi,Kuradite Jumal oli täna meiega:lahe:! Väravad sündisid kaitsjate veast ja nagu öeldakse \"kui ise ei löö,lüüakse sulle\"..täna see pidas paika...Kohtunik oli hea,kiidusõnad minu poolt.

lume
24.04.05, 20:09
Algselt postitas Ramm

Mäng oli väga põnev ja närviline.Vastane oleks pidanud Kuraditele mingi 4-5 väravat lööma aga õnne oli roppu moodi,Kuradite Jumal oli täna meiega:lahe:! Väravad sündisid kaitsjate veast ja nagu öeldakse \"kui ise ei löö,lüüakse sulle\"..täna see pidas paika...Kohtunik oli hea,kiidusõnad minu poolt.

Vajalikud 3 pointsi,Ararat tiba võib-olla alahindas meid aga see nende enda viga.
Kellega,millal ja kus meil järgmine mäng on?

Ramm
24.04.05, 20:17
Algselt postitas lume

Vajalikud 3 pointsi,Ararat tiba võib-olla alahindas meid aga see nende enda viga.
Kellega,millal ja kus meil järgmine mäng on?

III voor

01.05. 11.00 SC Tallinna Kuradid - SK Mercury Õismäe Humanitaargümn.st

Lexxx-
24.04.05, 20:37
Algselt postitas Ramm

Õnnitlen ;)

Ramm
25.04.05, 11:07
Muudetud!

SC Tallinna Kuradid - SK Mercury 01.05. kell 17.00 Õismäe Human.

Mäng edasilükatud 6h võrra! Ennem oli kell 11.00 (samal ajal on teine mäng).

kentt
02.05.05, 16:37
Te olete pannud ikka hea kommentaari oma www viimase mängu kohta. HEAD VENNAD OLETE)))

Ramm
02.05.05, 16:43
Algselt postitas kentt

Te olete pannud ikka hea kommentaari oma www viimase mängu kohta. HEAD VENNAD OLETE)))

Kes mu vend on?:oih:

materazzi
02.05.05, 19:29
Algselt postitas kentt

tundub, et mängu kommentaaris on kaotuse kibeduse tõttu jah liialdatud. lihtsalt olite eelmise nädalaga võrreldes ise ikka väga pasad. muud pole midagi kommenteerida.. ;)

Refieus
02.05.05, 19:45
Ehee:) Mängu kõrvalt jälgides võib öelda, et tegelikult see nii ka oli.. Seega ei näe põhjust miks sellised väited tõele ei peaks vastama :D

Silver
02.05.05, 21:38
Pole minu koht küll, kus sõna võtta, aga kogu respektist Kuradite vastu võiksite siiski ka oma vastaseid hinnata ning nendest lugu pidada. Põhjuseid võib leida mitmeid, kuid kindel on see, et kaotuses ei olnud süüdi vastased.

Kodumeeskonnapoolelt tujutu ja arusaamatu mäng. Suhtlemist tuleb veel kuhjaga juurde õppida ning ülbust natukene maha suruda. Olenemata võimaluste hulgast, siis ei tasu kõike ühepoolselt vaadata. Hale pole mitte vastane, kes teid võitis vaid Te ise, kes ei suutnud nendele vähemalt kahte väravat veel lüüa, et võit koju tuua.

Mingid alusetud süüdistused, et vastane mängis kaitsvat jalgpalli on paras komöödia. Tegemist on neljanda liigaga ning ekstraklassiründavat ja superhead söödumängu polegi vaja loota. Tihtipeale on nii, et võidab see meeskond, kes seda ka tahab ning kokku hoiab.

Kuradite kohta seda selles mängus öelda ei saanud, kui juba keskpoolik otsustas teisel poolajal vasakründajat mängida, sest poolkaitsesse ei pidavat piisavalt palle tulema. Natukene mõtlemisainet.. :P

Samas, pole hullu, julge hundi rind on rasvane. Edu ja jõudu ning rohkelt väravaid edasistes kohtumistes.;)

Ramm
02.05.05, 21:56
Kriitika alati teretulnud ja ülbust vaja ikka rohkem:ingel3:

kentt
02.05.05, 22:12
Algselt postitas Silver

Pole minu koht küll, kus sõna võtta, aga kogu respektist Kuradite vastu võiksite siiski ka oma vastaseid hinnata ning nendest lugu pidada. Põhjuseid võib leida mitmeid, kuid kindel on see, et kaotuses ei olnud süüdi vastased.

Kodumeeskonnapoolelt tujutu ja arusaamatu mäng. Suhtlemist tuleb veel kuhjaga juurde õppida ning ülbust natukene maha suruda. Olenemata võimaluste hulgast, siis ei tasu kõike ühepoolselt vaadata. Hale pole mitte vastane, kes teid võitis vaid Te ise, kes ei suutnud nendele vähemalt kahte väravat veel lüüa, et võit koju tuua.

Mingid alusetud süüdistused, et vastane mängis kaitsvat jalgpalli on paras komöödia. Tegemist on neljanda liigaga ning ekstraklassiründavat ja superhead söödumängu polegi vaja loota. Tihtipeale on nii, et võidab see meeskond, kes seda ka tahab ning kokku hoiab.

Kuradite kohta seda selles mängus öelda ei saanud, kui juba keskpoolik otsustas teisel poolajal vasakründajat mängida, sest poolkaitsesse ei pidavat piisavalt palle tulema. Natukene mõtlemisainet.. :P

Samas, pole hullu, julge hundi rind on rasvane. Edu ja jõudu ning rohkelt väravaid edasistes kohtumistes.;)

väga õige jutt selle teema lõpetuseks ja eks vigu otsitakse ikka mõjalt mitte enda seast.

Refieus
03.05.05, 11:01
Ma arvan, et sealses kokkuvõttes \"Kui ise ei lööda, lüüakse sulle!\" ütleb kõik. Seega ju tunnistati vastase paremust või ma eksin?

kentt
03.05.05, 12:14
Algselt postitas amority

Ma arvan, et sealses kokkuvõttes \"Kui ise ei lööda, lüüakse sulle!\" ütleb kõik. Seega ju tunnistati vastase paremust või ma eksin?

parem on see kes lõpus on tabelis eespool

Refieus
03.05.05, 12:41
Algselt postitas kentt

Algselt postitas amority

parem on see kes lõpus on tabelis eespool

Hmmz.. kuidas need asjad hetkel kokku lähevad ?:õnnelik:

Silver
03.05.05, 14:02
Algselt postitas amority

Ma arvan, et sealses kokkuvõttes \"Kui ise ei lööda, lüüakse sulle!\" ütleb kõik. Seega ju tunnistati vastase paremust või ma eksin? Selle asemel oli suhteliselt kritiseeriv jutt ning, mis puutub vastase paremuse tunnistamisesesse, siis polnud nagu midagi tunnistada: protokollis on tulemus 3:2. :)

Refieus
03.05.05, 14:57
Algselt postitas Silver

Algselt postitas amority

Ma arvan, et sealses kokkuvõttes \"Kui ise ei lööda, lüüakse sulle!\" ütleb kõik. Seega ju tunnistati vastase paremust või ma eksin? Selle asemel oli suhteliselt kritiseeriv jutt ning, mis puutub vastase paremuse tunnistamisesesse, siis polnud nagu midagi tunnistada: protokollis on tulemus 3:2. :)

Nonäed ja seda ju aktsepteeritakse :)

trouble
03.05.05, 15:18
minu arust lahe kommentaar keegi ei pea seepärast end puudutatult tundma

Ramm
03.05.05, 15:22
Mõttetu teema käib siin..iga enda asi...kui ei kannata kriitikat siis oma viga ja kõik..elame edasi...

z3ro
12.05.05, 22:59
hehe oki, ma hakkan nüüd siis rahva nõudmisel kirjutama, kui pasad ja nõmedad me oleme ;) Siis vähemalt rahvale meeldib, kino peab ju saama!

Samas palun, kes keelab teisest vaatenurgast kirjutada :P

PS natukene imelik oleks ju tegelikult kirjutada, et ME OLEME NII KOTIKUD!

Devil
12.05.05, 23:01
aga see oleks ju reaalsus :)

ha2
13.05.05, 01:40
Algselt postitas Devil

imelik miks sa siis seda enda kohta ei tee ? Kardad reaalsust jah ! :D

lullu9
13.05.05, 08:06
Algselt postitas z3ro

hehe oki, ma hakkan nüüd siis rahva nõudmisel kirjutama, kui pasad ja nõmedad me oleme ;) Siis vähemalt rahvale meeldib, kino peab ju saama!

Samas palun, kes keelab teisest vaatenurgast kirjutada :P

PS natukene imelik oleks ju tegelikult kirjutada, et ME OLEME NII KOTIKUD! mis teha elu on karm aga õiglane:D

Devil
13.05.05, 10:02
Algselt postitas ha2

Algselt postitas Devil

imelik miks sa siis seda enda kohta ei tee ? Kardad reaalsust jah ! :D Ma olen ennast kritiseerinud küll, kui on vaja olnud, olen Milani kritiseerinud, kui väärt on olnud.
Ära hala ja arva, et kõik on sinu sugused heidikud, kes muidu ei saa :).

ha2
13.05.05, 14:48
Algselt postitas Devil

Algselt postitas ha2

Algselt postitas Devil

imelik miks sa siis seda enda kohta ei tee ? Kardad reaalsust jah ! :D Ma olen ennast kritiseerinud küll, kui on vaja olnud, olen Milani kritiseerinud, kui väärt on olnud.
Ära hala ja arva, et kõik on sinu sugused heidikud, kes muidu ei saa :).

autsss kus nüüd riivas :kaval:

lume
15.05.05, 16:25
Kellel on meie omadest MC mänguvorm oma käes ja kes on vigastatud või ei saa MC mängudest osa võtta,palun toimetage varustus minu kätte.

gazza
17.05.05, 10:24
Kuulsin et kuradid olid viiki mänginud. igatahes hästi panete.edu teile edaspidigi:õnnelik:

Rein
17.05.05, 18:08
Algselt postitas lume

Kellel on meie omadest MC mänguvorm oma käes ja kes on vigastatud või ei saa MC mängudest osa võtta,palun toimetage varustus minu kätte.

Ärge toimetage ,sellega on hea Hollywoodis tiskol käia:D

Naisi saab nagu muda ...

Ramm
17.05.05, 20:10
Algselt postitas gazza

Kuulsin et kuradid olid viiki mänginud. igatahes hästi panete.edu teile edaspidigi:õnnelik:

Mis hästi? katastroof!

lume
20.05.05, 18:38
Arli,Jonn ja Tann-võtke täna minuga ühendust,nr saate Rammi käest.
Vaja need vormid kätte saada teie käest.

2mSööt3mMööda
20.05.05, 21:45
Toimetasin kogu enda tavaari täna mc trenni ära.

lume
21.05.05, 05:19
Algselt postitas daywalker

Toimetasin kogu enda tavaari täna mc trenni ära.

Tubli Tann!!!

Ramm
23.05.05, 17:16
Amo võta minuga ühendust kui tahad mõnd asja endale kätte saada,muidu lendan minema ja sa ei saagi areenile;)

Lexxx-
23.05.05, 17:49
Algselt postitas Ramm

Amo võta minuga ühendust kui tahad mõnd asja endale kätte saada,muidu lendan minema ja sa ei saagi areenile;) Sa võid selle minu kätte toimetada :kaval:

Ramm
29.05.05, 13:10
SCTK - FC Nimeta 1-4

Kuradi värava lõi Harry Liimal

Tänud vastastele korrektse mängu eest...

Lexxx-
30.05.05, 18:10
Algselt postitas Ramm

SCTK - FC Nimeta 1-4

Tänud vastastele korrektse mängu eest... :kisakõri: Hakkate mängima ka ??? :deemon:

Ramm
30.05.05, 18:38
Algselt postitas Lexxx-

:kisakõri: Hakkate mängima ka ??? :deemon:

Iga asi omal ajal;)

lume
30.05.05, 19:33
Algselt postitas Lexxx-

Algselt postitas Ramm

SCTK - FC Nimeta 1-4

Tänud vastastele korrektse mängu eest... :kisakõri: Hakkate mängima ka ??? :deemon:

Iga nädalalõpp mängime ju.

Lexxx-
31.05.05, 21:17
Tulemuste järgi seda küll mänguks nimetada ei saa :(

Ramm
31.05.05, 21:49
Algselt postitas Lexxx-

Mis asi on mäng?

Lexxx-
31.05.05, 22:12
Algselt postitas Ramm

Algselt postitas Lexxx-

Mis asi on mäng? Sa tark poiss. Usun, et jõuad selleni ise :kaval:

gazza
01.06.05, 10:27
nägin esimest korda üle pikka aja kuradite mängu ja olin üllatunud päris normull oli kui oleks selline tegija ründaja kes lume söödu ära realiseeriks siis tuleksid võidud kah. kaitse nagu lonkas igast küljest aga midagi hullu polnud.kui väldivad lolle vigu siis hoidek alt need kes kuraditega mängivad:deemon:

Ramm
01.06.05, 10:30
Viimasest mängust on ka väike video olemas,mingi 20m pikkune serveris stf.estpak.ee faili nimi SCTK.rar

Algselt postitas gazza

nägin esimest korda üle pikka aja kuradite mängu ja olin üllatunud päris normull oli kui oleks selline tegija ründaja kes lume söödu ära realiseeriks siis tuleksid võidud kah. kaitse nagu lonkas igast küljest aga midagi hullu polnud.kui väldivad lolle vigu siis hoidek alt need kes kuraditega mängivad:deemon:

Hetkel meil mingi inglikese needus peal,kellegi karvane käsi sees :) Ründajad on olemas,aga kõik mängivad vigastusega ning kaitse lonkab..hmm...seda meil polegi,kui aus olla:(

Lexxx-
01.06.05, 13:13
Algselt postitas Ramm

Viimasest mängust on ka väike video olemas,mingi 20m pikkune serveris stf.estpak.ee faili nimi SCTK.rar

Algselt postitas gazza

Hetkel meil mingi inglikese needus peal,kellegi karvane käsi sees :) Ründajad on olemas,aga kõik mängivad vigastusega ning kaitse lonkab..hmm...seda meil polegi,kui aus olla:( Kuradites minu teada vähemalt kaks puhast ja korraliku ründajat. Mis kaitsesse puutub, siis see on valus teema jah.

Ramm
01.06.05, 22:34
Algselt postitas Ramm

Unustasin öelda et faili on parool peal,parooliks on: kurat

lume
05.06.05, 10:19
Edu siis Kuraditele tänaseks mänguks,ise ei saa kahjuks tulla täna.
Ja vaadake et te mängule hiljaks ei jää:D