PDA

View Full Version : TALI CUP 2004

Manager
05.11.03, 21:46
AastaL 2004 siis Kalevi spordihallis!!

http://www.hot.ee/talicup/registreerunud.htm

Tuleb huvitav aasta algus.

Noortele aasta lõpus ja alguses mänge küllaga.

Juunior
06.11.03, 23:33
Las noored mängivad! :D :D

kraff
10.11.03, 13:59
Poiss juba ootab seda turniiri kuigi kurbus oli selles,et pole enam Saku suurhallis.

Olavinho
10.11.03, 15:23
Sakus oli kehv mängida, kuid kindlasi mugavam mängu vaadata.

plekkpurk
10.11.03, 18:41
minu arus oli saku suur hallis kõige halvema kattega plats millel ma mänginud olin...mingid augud...libe....pidi tallad märjax tegema et ei libisex...a noh... ytleme nii et arjub ära...akkama saime...:õnnelik: loodame esikolmikusse saada :P viljandi tulevik 87 :P

ROOTSI KUNN
10.11.03, 19:18
Originally posted by stern

minu arus oli saku suur hallis kõige halvema kattega plats millel ma mänginud olin...mingid augud...libe....pidi tallad märjax tegema et ei libisex...a noh... ytleme nii et arjub ära...akkama saime...:õnnelik: loodame esikolmikusse saada :P viljandi tulevik 87 :P
Ma nigu ei pannud esialgu 87.a nimekirjas Tulevikku tähele! :oih:

kaitz
11.11.03, 18:20
Tõsi Tulevik87 võtab osa!!!:P

p3p3
12.11.03, 18:41
mitmendal see toimub kas see un see 23 dets we siis võtab flora kah osa

muhv33
13.11.03, 09:54
Originally posted by p3p3

mitmendal see toimub kas see un see 23 dets we siis võtab flora kah osa Hea küsimus...,aga loe algusest,seal ju link olemas!Ja tegelikult võiks teada,et Aastalõputurniir ja Tali CUP on täiesti erinevad üritused!

ROOTSI KUNN
17.11.03, 12:54
Vaadates Talicupist osavõtvate klubide nimekirja ,torkab ikka silma see ,et rohkem on venekeelseid klubisid. Ma pean silmas Eesti klubisid. Miks on see jatkuvalt nii?
Sama kehtib muide ka aastalõpu turniiri kohta. Eriti torkab silma see ,et Tallinnas on ülekaal vene klubidel. Kas meil pole eesti treenereid ? Või milles küsimus?
Iseenesest on see ju väga tore ,et klubisid on palju ,kuid eestikeelseid võiks ikka Tallinnas rohkem olla.:oih:

Shrek
18.11.03, 15:19
Võtsime võistkonnaga (Fc Flora Kehtna \'91) osa sellest 2001 aastal, väga hästi oli korraldatud suured saalid ja hea mängida siis jäime 17-20 kohta jagama (32 võistkonda oli).

spekter
18.11.03, 18:11
nimekirjast järeldub, et FK Spartak ongi lagunenud, nüüd SK Legion ja FK Spartak.
sama toimus suvel FC Arsenaliga, kus tulemuseks FC Arsenal ja FC Atletik. see teeb juba kahe vene klubi asemel 4 vene klubi! KUNN, nii see käibki ...

muhv33
21.11.03, 11:31

ega keegi juhuslikult ei kipu teadma...palju aastalõpu turniiri ja tali cupi vahe on?:oih: Seda on täpselt raske öelda,sest sõltub,millises vanuseklassis mängid!Aastalõputurniiril mängivad ju eri vanused eri päevadel,aga mängupäevad olid foorumis kuskil olemas,sealt saad ise vaadata ja välja arvutada!

plekkpurk
21.11.03, 15:29
ex ma yritan arvutada a .,.....ma mängin 1987 a syndinutes....

muhv33
21.11.03, 17:05

ex ma yritan arvutada a .,.....ma mängin 1987 a syndinutes....1987 on B-klass,Aastalõputurniir 23.12.2003 hommikupoolikul,Tali Cup 02.01-04.01.2004!

plekkpurk
21.11.03, 18:32
ega keegi juhuslikult ei kipu teadma...palju aastalõpu turniiri ja tali cupi vahe on?:oih:

plekkpurk
25.11.03, 18:23
tänud :D

Sun
01.12.03, 18:11
Paistab päris palju meeskondi olevat.
Eesti paremiku kõrval ka muid tegijaid.
Tuleb kõva mõõduvõtt vist????

Juunior
01.12.03, 23:42
Originally posted by Sun

Paistab päris palju meeskondi olevat.
Eesti paremiku kõrval ka muid tegijaid.
Tuleb kõva mõõduvõtt vist????

Kinlasti tasub kaeda 1987 , 1989 , 1991 vanusegruppe seal tõesti paremad platsis.

muhv33
02.12.03, 10:14
Ei tea,kas see FC Viljandi nime all(87-mes) kirjas olev võistkond on tegelikult Viljandi Tulevik87?
Nooremas vanuses(89)on ka FC Viljandi kirjas,kas see on ka tegelikult Viljandi Tulevik?Või ma eksin...

plekkpurk
02.12.03, 17:18
Need on mõlemad Tulevikud...:õnnelik:

Ricky
17.12.03, 01:55
Lahe kodulehekülg on vendadel...
Ingliskeelses variandis on turniir Eesti suurim, eestikeelses variandis Euroopa suurim... :)

Juunior
04.01.04, 22:37
Millised muljed ja kas käisite vaatamas?

B-87 (sünd. 1987, Adidase karikad). Finaal: Minski Dinamo - FC Ajax Estel II 4:1. 3. Tallinna FC Levadia ja FC Ajax Estel I.

C-89 (sünd. 1989, Kalevi spordihalli karikad). Finaal: FC Flora I - Tallinna JK (L) 4:3. 3. Tallinna JK (I) ja Tallinna FC Levadia.

D-91 (sünd. 1991, AS Levadia karikad). Finaal: S.C. Real II - FC Strommi 8:0. 3. FK Panevezhys ja Kiievi FS Smena.

E-93 (sünd. 1993, Eesti Spordilehe karikad). Finaal: Peterburi Smena I - JK Kotkas Juunior 3:1. 3. Liepaja Metalurgs ja Peterburi Smena II.

F-95 (sünd. 1995, RT Auhinnad karikad). Finaal: Minski Dinamo I - SK Legion (Valgevene) 5:1. 3. FC Elva ja FCF Mustamäe 95.

Even
04.01.04, 23:53
Ise jäin Kotkas Juunioriga 19 kohale.:P

bodysnatcer
05.01.04, 13:27
Tuleb mainida et Minski Dinamost on paljud( enamus) U-17 koondises...

tnt
05.01.04, 17:43
Käsin turniiril neli korda-sellel turniirir kõige nõrgem korraldamine:söök,kohtunikud.
Teiselt poolt päris ühtlased meeskonnad:huvitavad mängud.

marcello
07.01.04, 17:22
turniiri korraldajad ei korraldagi söögi värki.Toitlustamise korraldab seal ikka Tamma pubi.Oli pizzat,salatit,suppi,burgerit.
Mine Gnoomi kui delikatesse tahad:D

muhv33
09.01.04, 09:50
Originally posted by marcello

turniiri korraldajad ei korraldagi söögi värki.Toitlustamise korraldab seal ikka Tamma pubi.Oli pizzat,salatit,suppi,burgerit.

Kas tõesti!?Ma siiski arvan,et sa pole tabanud tnt mõtet,vaevalt ,et Tamma pub`i koolimajades toitlustamist korraldab,see ikka korraldajate rida...,mis oli tänavu väga kehvalt korraldatud!

kraff
09.01.04, 13:37
Originally posted by muhv33

Kas tõesti!?Ma siiski arvan,et sa pole tabanud tnt mõtet,vaevalt ,et Tamma pub`i koolimajades toitlustamist korraldab,see ikka korraldajate rida...,mis oli tänavu väga kehvalt korraldatud!

Muidugi oli sest sa oled eestlane ja kõike mida teeb teine eestlane on sitt ja vilets.

elagu eestimeelne muhv:D

INCE
09.01.04, 14:48
Originally posted by kraff

Muidugi oli sest sa oled eestlane ja kõike mida teeb teine eestlane on sitt ja vilets.

Kas siit võib välja lugeda, et teeme kuidas tahame ja kellegil pole õigust millegi üle kobiseda (loe: ükski könn ei köhi) ... kui ei meeldi ära siis järgmine kord tule :(
Kurb, väga kurb !!! Iga kriitikaga tuleks arvestada ja proovida järgmine kord kraadi võrra paremini teha ;)

muhv33
09.01.04, 15:59

Originally posted by muhv33

Pole väitnud,et kõik,mida teine eestlane teeb on sitt ja vilets!Mängud turniiril olid väga head,aga toitlustamine oli kehvem,kui varasematel aastatel.

muhv33
09.01.04, 16:02
Originally posted by INCE

Kas siit võib välja lugeda, et teeme kuidas tahame ja kellegil pole õigust millegi üle kobiseda (loe: ükski könn ei köhi) ... kui ei meeldi ära siis järgmine kord tule :(
Kurb, väga kurb !!! Iga kriitikaga tuleks arvestada ja proovida järgmine kord kraadi võrra paremini teha ;)

Kahjuks tundub tõesti,et\"maakad\" ei või \"pealinnameeste\"tegemisi kritiseerida...

tnt
09.01.04, 16:42
hr.Kraff

Ma tean millest ma räägin:oma pois on saanud kaks kolmandad ja üks esikoht,nii et võrrelda teiste turniiridega võin.TOITUSTLAMINE,KOHTUNIKUD,MAJATUS(koolis ööbimine 12-14 sooja)- ei olnud tasemel.Teiselt poolt mängude tase oli kõrge,ja palju huvitavaid meeskondi.

Raix
09.01.04, 20:34
Originally posted by Juunior

Millised muljed ja kas käisite vaatamas?

B-87 (sünd. 1987, Adidase karikad). Finaal: Minski Dinamo - FC Ajax Estel II 4:1. 3. Tallinna FC Levadia ja FC Ajax Estel I.

C-89 (sünd. 1989, Kalevi spordihalli karikad). Finaal: FC Flora I - Tallinna JK (L) 4:3. 3. Tallinna JK (I) ja Tallinna FC Levadia.

D-91 (sünd. 1991, AS Levadia karikad). Finaal: S.C. Real II - FC Strommi 8:0. 3. FK Panevezhys ja Kiievi FS Smena.

Käisin ka neid mänge vaatamas ning igati ok oli! Noorte pallivõlurite mänguoskuste kohta pole midagi halba öelda! ;) Kalevi Spordihall oli paksult täis, enamuse moodustasid küll vanemad (seekord keegi vist kaklema ei läinudki nagu Õismäel :prill1:), aga siiski, kõva sõna!! :silm4:

87: mäng algas üsna võrdselt, kuid siis lükkas Dinamo teise käigu sisse, tegi paar ilusat väravat (terava nurga alt pommid taganurka) ning mäng oli mängitud! Esteli üritused olid üsna mannetud.. Vähemalt lohutusvärava said! ;) Võitis parem!

89: Flora poisid võtsid kohe alguses mängu enda peale ja läksid juhtima (kas see oli järsku 3:0 või isegi 4:0). Head tööd tegi neil ründes üks vennike (võin eksida, aga vist oli nr.2 Ojamaa).. Ühes situatsioonis sai ta igaljuhul mõnusa kossi ja läks pikemale puhkusele ja see andis mängupildile kohe tunda.. Floral oli vahetusi ka ainult paar, nii et väsimus mängis oma rolli ja sealt ka TJK väravad. :prill3:
Selle vanusegrupi parima kaitsja tiitli sai ka Flora vend (üks teine Ojamaa). Päris hästi kaitses ta jah, mis sest, et oli ainult ründes! :prill1:

91: no siin pole midagi erilist kommenteerida.. Tiiduse kasvandikud tegid puhta töö!

ps. noored jalgpallihuvilised, kui midagi panin puusse, siis ärge pikka viha pidage!! :r66m9:

emme
10.01.04, 02:07
Tulemuste pisut töödeldud kokkuvõte on nüüd üles pandud: http://www.hot.ee/talicup/results.htm#tulemused
Väravalööjate kokkuvõtte täpsusega on lood nii nagu nad on. Kes näpukaid märkab, andke palun teada.

Mõne võistkonna juhtidel paistab ülesandmislehtede täitmisel veel õite kõvasti arenguruumi olevat
Mis need problemid ka pole (kas ei jätku kõigile unikaalse numbriga särke või ei tea treener ise ka õigel ajal ette, kelle lapsevanemad kohale toovad), igatahes asjaomastele suur palve: edaspidi palun püüda ülesandmislehtedega hoolsam olla.
Esiteks tahaks iga laps saada osavõtu eest diplomit, kuhu tema NIMI on ÕIGESTI kirjutatud.
Teiseks tahaks iga nooruk, et kui ta värava lööb, siis kõlaks tema nimi üle saali.
Kolmandaks tahate te kõik lõpuks saada adekvaatset materjali, mida saab kokku korjata ainult sekretariaat.
Ja lõpuks äratab järjekindel ebatäpsus lihtsalt inetuid kahtlustusi ja sunnib võistkonna koosseisu terasemalt luubi alla võtma. ;)