PDA

View Full Version : JK Lehtse Sport ...viimax:D

-Loom-
06.11.03, 15:25
See topic on selleks, et teha FC Lagune-le pakkumisi sõpruskohtumisteks, et infot trennide kohta jne.

Trennide kohta niiapalju, et ootame ikka uusi mängijaid. Trennid toimuvad iga teisipäev ja neljapäev. Vastavalt siis kl 18.00 ja kl 19.00.
Kuna teisipäeval on sõpruskohtumine FC Kakumäega, siis oleks tore kui kõik kes lubanud, tuleks reedel kohale. Uued mängijad saaksid aga reedel näidata mida oskavad ja miks mitte alustada teisipäeval põhis.

Teisipäeval siis kohtume Kakumäega ning kellaaeg on 18.00. Fännisektor on meil ylerahvastatud, kuid ma arvan, et kohti veel on. Nii et kõik kes huvitatud, vaatama!
:õnnelik:

Kohtumiseni pallimurul!

-Loom-
06.11.03, 16:57
http://akamai.tehnokratt.net/pictures/pildimang/Image2.gif
FC Lagune logo

Markko
06.11.03, 20:48
Ära solvu, aga see on küll rohkem teetööde märgi moodi kui logo. Ei tea kas olengi varem kandilist logo näinud.

-Loom-
06.11.03, 21:05
teetööd jah. aitame teil leida auke teie kaitseliinis:D

Markko
06.11.03, 23:07
No eesti teed teada sitas olukorras. Arvatavasti kehvade teetööliste süü :P

-Loom-
07.11.03, 11:01
meie töö on tee laäbi teie kaitseliini.meie töö pole eesti teed.:kaval: aga teemasse tagasi tulles, on plaanis lähiajal MTÜ ära teha.kas keegi on varem millegi sellisega kokku puutunud? ehk oskab nõu anda,et mis/kes/kus ?

fitti
07.11.03, 11:25
Originally posted by Markko
Ära solvu, aga see on küll rohkem teetööde märgi moodi kui logo. Ei tea kas olengi varem kandilist logo näinud.

njah, sestap nad räägivadki, et kui toru katki, kutsu torumees, mitte ära hakka ise isoleerpaelaga paikama. Ja \'Steamer\' on pigem siuke vanakooli-kõrtsi-sildi jaoks sobiv font. OT, aga mulle meeldib nt saku jk logo, üsna lahedas stiilis, heade värvidega ja asjatundlikult teostatud.
ehk, et tiimi (klubi) sümboolika peaks olema läbimõeldum ja mitte kahe minutiga kokku plätserdatud. aga seda kõike ei öeld ma mitte paha pärast, lihtsalt erialase kommentaarina.:) peaasi ikka, et meeskond teil \'töötab\' ja mida mina üldse tean.

Edson
07.11.03, 12:19
Rõõm on näha, et uusi klubisid tekib nagu seeni pärast vihma. Kui pooledki sündinud klubidest osutuvad elujõuliseks on väga hea. Jõudu selleks!

Mis puutub klubi logosse, nimesse ja muusse atribuutikasse, siis on see ainult klubi loojate asi. Kas nendeks on teetähis, surnud kass vm, pole teiste asi kritiseerida. Ütleb ju vanasõnagi: Narri meest aga mitte mehe mütsi.

Muidugi võiks logode \"missivõistluse\" korraldada. Vasakul pool minu postitust on suht kena logo.

Lammas
07.11.03, 12:32
Originally posted by Chobram

meie töö on tee laäbi teie kaitseliini.meie töö pole eesti teed.:kaval: aga teemasse tagasi tulles, on plaanis lähiajal MTÜ ära teha.kas keegi on varem millegi sellisega kokku puutunud? ehk oskab nõu anda,et mis/kes/kus ?

Kuskil siin foorumis on sellest räägitud, otsi.

-Loom-
07.11.03, 13:29
logo kohta ytlex seda, et alati on ju võimalik logo muuta jne.
logo on suht lihtne tehtud seep2rast, et ka v2iksena olex loetav, mitte mingi kirbusitt, millest ei saa ise ega teised aru.

mty kohta otsin:)

-Loom-
07.11.03, 13:58
See mälu ikka kehvapoolne mul:oih:

http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=940&page=2

kqjanno
08.11.03, 10:29
aga...kas teisipäevaks see üks suur värav võg-i platsile jõuab kohale we?väikeste väravatega on veits nigel mängida:(

Neth
08.11.03, 11:20
Originally posted by kqjanno

aga...kas teisipäevaks see üks suur värav võg-i platsile jõuab kohale we?väikeste väravatega on veits nigel mängida:(

Ilmselt ei jõua:( . Kuid päris kindel ka ei ole.

kqjanno
08.11.03, 11:28
ag kas neth on teisipäeval väravas või oled ikka rikkis we?:kaval:

Neth
08.11.03, 12:22
Kahjux - õnnex (kuda kellegile) olen rikkis, aga väljakul teen kindlasti kaasa :deemon:

kqjanno
08.11.03, 22:47
Originally posted by Neth

Kahjux - õnnex (kuda kellegile) olen rikkis, aga väljakul teen kindlasti kaasa :deemon:
keskkaitses?:kaval:

Neth
08.11.03, 23:21

Ex siis näi, aga ilmselt küll. Loodame, et tuleb ilus ja väravaterohke mäng ning võidab ikka parem:P . Teisipäeval kell 18.00 siis kohtume. Vaadake, et end ikka kohale veate!

kqjanno
08.11.03, 23:30

Ex siis näi, aga ilmselt küll. Loodame, et tuleb ilus ja väravaterohke mäng ning võidab ikka parem:P . Teisipäeval kell 18.00 siis kohtume. Vaadake, et end ikka kohale veate!
sa proovi üks suur värav kah kohale vedada mudu on weits jama;)

Neth
08.11.03, 23:40

sa proovi üks suur värav kah kohale vedada mudu on weits jama;)

Kahjux pole minu teha:( , selle postitusega teatangi, siis ka teistele kakumäe mängijatele, et te võiksite valmistuda mängima ka väikeste väravatega, sest suure tõenäosusega teispäevax teist suurt väravat pole ja mängida tuleb ilmselt väikestega. Omavahel siin arutasime ja mõtlesime, et mängime ikka 11:11 ja väikesed väravad asetame lihtsalt sinna kus ennem olid suured (ega need nüüd väga väikesed väravad ka pole, väiksemad küll kui tavalised, aga peax ära ajama küll).

Hunt
09.11.03, 12:13
mingine koomikute mäng.!:kaval:

Neth
09.11.03, 13:02
Originally posted by Hunt

mingine koomikute mäng.!:kaval:

No väljak on kindlasti parem kui Tiskres:kaval: ja ega need väravad on ka enam-vähem sama suurused nii et mäng ei saa olema rohkem koomiline kui eelmine meievaheline kohtumine;)

blju
09.11.03, 13:21
väljak on tõesti palju parem kui eelmise mangu ajal Tiskres:kaval: ..aga jah...FC Lagune trennis on areng silmaga nähtav..sööt käib palju kiiremini ning hakkab juba tekkima mängijate vaheline teineteisemõistmine:) FC Lagune esimese fännina:kaval: ,loodan et tuleb seekord võit!:)

U2
09.11.03, 13:48
Siis tuleb ju kõva lahing!!!Parim võitku!;)

kqjanno
09.11.03, 13:52
kuulge loogiline et tiskres halvem plats,mingi kesetpõldu ise tehtud,künkaid jne. :deemon:

blju
09.11.03, 14:20
nujaa...aga vahemalt seekord saab mängu lõpupoole palli ka jalgida, kuna valgustus on taica olema:õnnelik:

-Loom-
09.11.03, 16:41
Eelmine mäng tiskres oli selline nagu oli. Meie poolt oli kehv mäng ning kuuldavasti ei olnud FC Kakumäe ka just parimas rivistuses. Selle jutu kohta, et tuleb koomikute mäng, ytlex niipalju, et tingimused kindlalt paremad kui tiskres.

Igatahes loodame, et näeb teisipäeval ilusat mängu ning palju väravaid.

Hunt
09.11.03, 21:18
heas mängus tavaliselt vähe värvaid!:kaval:

kqjanno
10.11.03, 09:01
.......kas riietusruumid ka olemas on we?:prill1:

Litmanen37
10.11.03, 14:02
egas te Nimetaga m2ngida ei taha

-Loom-
10.11.03, 15:37
heas m2ngus v2he v2ravaid, aga meie jaox parim kui l88me ju palju :kaval:

riietusruumide kohta tleb kysida nethilt. aga trennide ajal on v6imalik siiamaani olnud kyll riideid vahetada.

nimeta vastu m2ngu otsustame siis, kui kakum2ega m2ngitud. aga p6him6tteliselt olexime huvitatud muidugi.

-Loom-
10.11.03, 18:34
Praeguse seisuga on lubanud mängu vaatama tulla juba päris paljud fännid. Eks näeb, palju neid tegelikult ka tuleb.

Igatahes loodetavasti tuleb nauditav mäng nii meile kui pealtvaatajatele.

Kohtume homme:baibai:

kqjanno
10.11.03, 20:11
kohtume:r66m15:............tuleb hää mäng ma loodan:kaval: FC Kakumäe poolt tuleb ka normaalselt fänne ma arvan......

blju
10.11.03, 23:30
vähemalt üks pealtvaataja/fänn fc lagune-le on alati garanteeritud minu näol:kaval:
good luck;)

-Loom-
11.11.03, 13:45
eile 6htul tuli halb uudis meie jaox. yx p6him2ngija sai vigastada ning jalg vist isegi kipsis. 6nneks on kyll enamv2hem samav22rne vahetusm2ngija olemas, kuid mingi j2lje see siiski j2tab:doh:

Hunt
11.11.03, 14:20
Kahju kuulda aga küll üle elate!:kaval:

-Loom-
11.11.03, 14:48
yle elame kindlalt, kuid kahju just sellest, et m2ngija on arvatavasti kauax v2ljas.
meie isegi kesise m2ngijatevaliku juures pole see just kuigi r66mustav.

kqjanno
11.11.03, 15:29

yle elame kindlalt, kuid kahju just sellest, et m2ngija on arvatavasti kauax v2ljas.
meie isegi kesise m2ngijatevaliku juures pole see just kuigi r66mustav.
esimesed mured klubil.........jaja.....

kaupo
12.11.03, 10:17
Krdi krt, saime pähe :viha: Eriti jäävad kripeldama kaks väravat, mis olid täiesti püütavad, aga ise olen jobu, et lasin need endale ära lüüa. Esimesele sain käe vahele, aga liiga hilja ja teise puhul jäin heitega 0,1 sek. hiljaks :( Sitt tunne. Aga kui vaadates asja selle nurga alt, et ma pole kunagi varem väravas olnud, võib enam-vähem rahule jääda.
Ikkagi - kui need kaks väravat oleks löödud mulle täiesti püüdmatult, siis oleks igal juhul parem tunne.
Aga loodame, et põhiväravavaht saab peagi terveks ja järgmisel mängul saan platsil sisse võtta oma traditsioonilise kaitsja koha:deemon:

Hunt
12.11.03, 10:22
huvitav olex olnud näha sind suures väravas! Ei tea kas sa seal olex saanud ka hakkama??? Kuna kääbus väravatesse on raske lüüa. Kuigi võrdsed võimalused olid mõlemail.:kaval:

kqjanno
12.11.03, 10:56
jah......oleks olnud suuremad väravad oleks väravate rohke mäng olnud ma kujutan ette.Väikeste väravatega pidi lihtsalt nii väravaligi mängima ja teid oli kaitses ka ma ei tea mitu wempu.Et me ei jõudnuki väravani tükk aega.Pikad kaitsed võtsid vahest koik pea pallid meilt ära kuid meie ründajad olid lihtsat kiiremad ja joosti kaitsetest kohati lihtsalt mööda.Head tööd tegi kaitses minu arust Neth kes sai oma pea ja jala igalepoole vahele.
Mulle tundus ka et teie väravavaht mängis esimest korda puuris,sest vahepeal tegi natuke arusaamatuid otsuseid(olen ise väravavaht ja saan aru)Ja väravavahile meeldis aega viita ka.......
......Ootame uut mängu ja suurte väravatega:deemon:

kaupo
12.11.03, 11:56
Hmmm...suurte väravate puhul? See on samasugune oleks, kui see, et ma OLEKS need kaks löödud väravat parematel päevadel kätte saanud. Aga nagu rõhutatud, olen 8 viimast aastat mänginud peamiselt kaitses ja väravas üldse mitte. Seega, ma usun, et kaitses mängides olen ma teile oluliselt tülikam. Ühesõnaga - loodame Nethi kiiret paranemist. Ehkki siis oleme ilma väga heast keskkaitsjast.
Muide, kaitses oli meid täpselt 4. Viimase värava löömise ajal aga 1.
Loomulikult \"meeldis\" mulle aega viita. Määrustepäraselt muidugi. Mida te ühelt kogenud mängijalt siis ootasite? Mängu käigu järgi oli 1. poolajal ainus võimalus teie esialgsete tormiliste rünnakute peatamiseks mängu aeglustada. Poolaja keskpaigast alates oligi mäng hoopis teistsugune ja mul hakkas väravas päris külm;) Teisel poolajal jätkasime esimesed 40 minutit sama taktikaga. Ja mul oli vahepeal ikka rõvedalt külm juba:D
Samas oli teil vist ikkagi rohkem võimalusi. Väravapostide vahele tuli minu arvestuse järgi 7 või 8 pealelööki. Veeretamisi ja möödalööke ei arvesta praegu. Kas meil oli sama palju? Ei usu eriti, aga ei tea ka kindlalt. Väike klassivahe veel on:kaval:

Neth
12.11.03, 12:36
Jah kaotus tuli vastu võtta:oih: :( . Eriti kurb olen selle üle, et meie väravatearve jäi avamata, aga tegelt tuleb asja ka selle poole pealt vaadata, et meil oli algkooseisus mingi 3-4 venda, kes pole trennis käinudki ja olid eile esimest korda meie meeskonnas ja seega olid esimesed 10-15minti nö,, nägude õppimine\'\' ning mingit meeskonna tööd oli nii raske loota. Teisex allajäämise põhjusex oli kindlasti ka see, et vastased olid meist füüsiliselt kõvasti üle, meie meeskonna kõige jõulisem mängija oli Raul, kes aga seisis väravas:kaval:, toox välja sellise võrdluse, et poisid (Fc Lagune) mängisid meeste (Fc Kakumäe) vastu. Keskväljakul mängisime esimene poolaeg suhteliselt kehvasti ja üldse oli esimene poolaeg väga kehv, teine poolaeg oli juba parem ja minu arust olime meie teine poolaeg ründavam meeskond. Väravavahist niipalju, et kumbki värav polnud tema süü, mees mängis väga hästi, tegi paar super tõrjet, nii et tema kohta ei tohix küll kellelgi ühtegi paha sõna öelda olla, suurtel väravatel olex mees veel paremini mänginud:kaval: ja kakumäe skoor olex jäänud avamata;).
Praegusel momendil ongi meie meeskonna suurimax probleemix see, et meil pole füüsiliselt tugevaid mängijaid, meil on tugevad mängijad oma vanuse kohta, aga kuna peaaegu kõik mängijad on (va. ühe erandiga) noored (alla 18), siis on meeste vastu ikka raske mängida.
Kolm on ju ,,kohtuseadus\'\' nii et vähemalt üx mäng tuleb kakumäega veel:P .

kqjanno
12.11.03, 12:59
eks siis järgmises mängus vaatame........:kaval:

K1ly
12.11.03, 13:07
Njah mäng oli tore kuigi me ei suutnud väravat lüüa:( Kahju et ei saanud mängida suurte väravatega :oih: sest siis oleksime me ka mõne kolli vist sahistanud :kaval: Esimene poolaeg oli nats kehv meie poolt teine oli juba võrdsem.Loodame et mängime veel Kakumäega !

Devil
12.11.03, 13:49
Suured väravad poleks midagi eriti muutnud, tavaliselt olen harjunud siukeste noorte tiimide juures suureskoorilisi mänge nägema. Seekord siis valmistas yllatuse. Fck poisid te ei suuda ju karistusalassegi korralikult jõuda, see käib mõlema kohta. Suht 0 meeskonnad eilse mängu järgi vaadates aga terve talv veel ees koostöö ja oskuste parandamiseks.
Edu mõlemile!

PS! Vabandust kui kedagi nyyd solvasin, või tundusin liiga kriitilisena.

kqjanno
12.11.03, 14:13
Originally posted by Devil

Suured väravad poleks midagi eriti muutnud, tavaliselt olen harjunud siukeste noorte tiimide juures suureskoorilisi mänge nägema. Seekord siis valmistas yllatuse. Fck poisid te ei suuda ju karistusalassegi korralikult jõuda, see käib mõlema kohta. Suht 0 meeskonnad eilse mängu järgi vaadates aga terve talv veel ees koostöö ja oskuste parandamiseks.
Edu mõlemile!

...sorry ag Fc Kakumäe pole enam nii noor tiim,kui enne.Ja kakumäe jõudis eile küllatki mitu korda karistusalla!!!keegi soccernetist saatis mulle kirja kus oli vst sõpruskohtumise pakkumine saatke uuesti ja teeme era:viha:

Neth
12.11.03, 14:15

Edu mõlemile!

Kas Devil arvab, et Soccernet võidab Kakumäe\'d? Võin niipalju öelda, et olen mõlemat teami näinud mängimas (soccernet\'i küll kahjux vähem, 2 korda vist) ja kui kakumäe tuleb oma põhikoosseisus, siis paneksin mina oma raha nende peale.

Devil
12.11.03, 14:24
Nuh noored tiimid olete igas mõttes ja palun ärge vaielge sellele vastu.
Soccernet ei puutu yldse siia, Ma ei suhtlenud kui FCSi esindajana, vaid ise endana. Ja see on minu arvamus. Kuigi ma usun jah, et Socccernet lykkaks mõlemile ära.

Neth oled sa kunagi FCSi põhikoosseisus näind mängimas? Mina ntx pole yhtegi korda.

-Antz-
12.11.03, 14:39
Väikesed teravad siin on alati mõnusad!
Tundub, et FCS saab enne lume tulekut veel 2 korralikku sõprusmängu väljas pidada!
Kui ikka Devili väite paikapidavust tõestada soovitakse ja mitte niisama tühikargajateks jääda ei soovita! :P
Lubadus mõlemat loputada, ei jää ju niisama sõnakõlksuks!?
FC Lagune ja FC Kakumäe leiavad kindlasti motivatsiooni asi ära teha! ;)
Või kuidas!? :lahe:

duff_K
12.11.03, 14:43
ja veel siukke seksikas pisiasi et olete ka kunagi tervet soccerneti tiimi kaine/ilma pohmata näinud mina ei ole :D

kqjanno
12.11.03, 14:52
Originally posted by -Antz-

Väikesed teravad siin on alati mõnusad!
Tundub, et FCS saab enne lume tulekut veel 2 korralikku sõprusmängu väljas pidada!
Kui ikka Devili väite paikapidavust tõestada soovitakse ja mitte niisama tühikargajateks jääda ei soovita! :P
Lubadus mõlemat loputada, ei jää ju niisama sõnakõlksuks!?
FC Lagune ja FC Kakumäe leiavad kindlasti motivatsiooni asi ära teha! ;)
Või kuidas!? :lahe:
tahax jah......aga mina ei ole weel ainuke ütleja......tahax jah siis näha kuda soccernet meist yle käib.......ei jah....oodake teiste Fc Kakumäe mängijate arvamusi:kaval:

Devil
12.11.03, 15:01
Originally posted by duff_K

ja veel siukke seksikas pisiasi et olete ka kunagi tervet soccerneti tiimi kaine/ilma pohmata näinud mina ei ole :D Never :õnnelik:, ja ei saa kah ;).

FCS ei sõida kellegist yle. Lihtsalt oleme natuke paremad. A mängida võiks minupoolest kyll.

kaupo
12.11.03, 15:40
Devili jutus on pisike tõetera sees. Kui meeskond on FC Lagune veel tõesti 0. Mis ei tähenda muidugi, et meil ei oleks häid mängijaid. Ja selle sõpruskohtumise asjus - teeme ära tõesti millalgi.
Aga ma ei kujuta ette, kelle me paneme eilse minu arust parima mehe platsil - Nethi- asemele keskkaitsesse:(

Neth
12.11.03, 16:04
Natuke planeerimist ja siis teeme ära, kui soccernet on nõus meile külla tulema, siis mängupäevad oleksid teisip.(kella 18.00\'st) ja reede (kella 19.00\'st). Lähinädalatel kahjux veel ei saa, põhjusi on 2: esitex pole veel uued väravad kohale jõyudnud ja teisex pole minu sõrm veel terve ja kuna teisel väravavahil on jalg kipsis ning Raul tegi meile selgex, et tema rohkem väravas ei istu, siis polex meil hetkel kedagi väravasse panna. Aga noh ma tglt tahax rohkem kakumäe ja soccerneti vahelist mängu näha, sest meile käib soccernet natukene üle jõu.
Aga mängida võime sellegi poolest, tuleb lihtsalt oodata meie team\'i bossi chobram\'i sõna.
Ja keskkaitsesse lähed sina hullpaks :kaval: nii et kaitse ei saa olema kuidagi kehvem, pigem isegi parem.

ek
12.11.03, 17:08
7 inimest pole ju nii raske kokku saada ühe päeva jooksul.
Sellise suhtumisega tiimidel on tihtilugu liigamängudel ainult 7-8 meest kohal :doh:

Devil
12.11.03, 17:32
Ek tsipa valesse teemasse läks su postitus :D

Neth, tähendab teisip meile ei sobi, kuna me ise teeme trenni hiljem õhtul, aga reede oleks mõeldav. Eks andke teada millal aega saate, oleks kindlasti huvitatud.
Lisaks veel, et võime vabalt vastata teie kylalislahkusele ka sellega, et äkki teeks ka mõnel laupäeva pärastlõunal sõpruskohtumise sees? FCSi trenniajast siis, loomulikult juhul kui soovite kylla tulla ja saalis mängida(4+1).
Jään teie otsust ootama.

Prmt, Devil

Neth
12.11.03, 17:46
Njah, tglt me tahax nõks suurema meeskonnaga mängida st. et ikka 11meest 11ne vastu. Ja nädalavahetus on meile natukene kehv aeg, sest paljud mängjad sõidavad maale. Eks vaatame ja räägime, tuleb oodata chobram\'i, kes meie meeskonnas tglt neid asju ajab. Nii et huvi on olemas ka meie poolt.
Tänan kutse eest, me arutame seda.

Devil
12.11.03, 17:51
Nuh teil õismäelteeme yhe peli 11 vs 11 ja meil saalis teeks yhe saalivuti, saaksite oma need oskused kah yle vaadata. Kus sa ikka talvel mängid, kui mitte saalis.

Ps! Ma pole eskimo, pole ka lõunamaa poiss aga miinus kraadidega väljas kah eriti mängida ei taha, soojas mugavam ja mõnusham ;).

btw! Nexus ruulib :reiv: :veryhappy :üllatus:

kaupo
12.11.03, 17:56
Heh, mul pole sees mängimise vastu kohe üldse midagi. Nii et hakkame chobrami seebitama ja teeme kaks mängu.

Neth
12.11.03, 18:24
Originally posted by hullpaks

Heh, mul pole sees mängimise vastu kohe üldse midagi. Nii et hakkame chobrami seebitama ja teeme kaks mängu.

Täitsa nõus olen. Aga tore olex teada kuhu soccernet meid sisse mängima kutsuks?

duff_K
12.11.03, 18:28
Metallistide saal oleks vist see koht ;)

Hunt
12.11.03, 18:34
KQJANNO ole hea ja ära räägi meeskonna eest!!!!!! Me ei pea lähiajal mänge!!!!!!!

kqjanno
12.11.03, 18:44

KQJANNO ole hea ja ära räägi meeskonna eest!!!!!! Me ei pea lähiajal mänge!!!!!!!
tra olen rääkinud we?ma olen öelnud etarutage seda asja teiste kakumäe vendadega ja rui costaga.ma ise pole ju midagi kindlalt öelnud.HUNT mõtle ka ennem kui midagi kirjutad......

U2
12.11.03, 18:51

Kle Hunt,sa loe ennem postitus täpsemalt läbi ja siis hakka õiendama!Me nüüd veidi aega peame pausi küll selles on sul õigus küll.

kqjanno
12.11.03, 23:15

Edu mõlemile!

...sorry ag Fc Kakumäe pole enam nii noor tiim,kui enne.Ja kakumäe jõudis eile küllatki mitu korda karistusalla!!!keegi soccernetist saatis mulle kirja kus oli vst sõpruskohtumise pakkumine saatke uuesti ja teeme era:viha:

....ok ok läksin natuke hoogu ,vabandust et reekisin liiga palju.....:doh:

-Loom-
13.11.03, 10:31
Tervitus!
Kõigepaealt tänaks FC Kakumäed hea mängu eest.
Kaotuse kohta ütleks seda, et meeskonnad olid siiski suhteliselt võrdsed. Terve teise poolaja püüdsime vastuväravat ning see polnud sugugi kaugel. Päris lõpus, kui enamus keskväljast oli ründajatele ette appi tulnud, löödi meile ka teine koll sisse.

Enda mängu kohta niipalju, et polnud 2 aastat oma ÕIGEL positsioonil mänginud ning esimesed minutid andis see tunda (Neth-gi käsutas mind mitmel korral viimase kaitsja juurde rohkem;) ). Muidu jään enda mänguga suht rahule, kuid pealelööke oleks pidand rohkem tegema ja oli ka kaks võimalust, kuid esimese puhul segas pealöögi müts, mis lihtsalt libises koos palliga ning selle trajektoor ei muutund kohe mitte:P ning teise puhul lihtsalt liiga kiirustasin.

Mäng FC Soccernetiga. Mõte on täitsa hea, kuid see ja järgmine nädal teeme veel trenni ning ehk õnnestub selle ajaga veel paar mängijatki juurde saada. Et pakukski siis, et 28. nov kohtuks FC Lagune ja FCS?

Devil
13.11.03, 10:43
Nu paneme esialgselt lukku siis - 28. nov., kell 19:00!
Usun, et FCS saab satsi kokku.

-Loom-
13.11.03, 15:29
Ma usun, et me saame ka mängijad kokku, kuid lootetavasti saame selleks ajaks heal tasemel mängijaid, kes kõik ka liigasse tulevad.

28.nov kl 19.00 FC Lagune vs FC Soccernet

loodetavasti tuleb rohkem pealtvaatajaid kui kakum2e vastu (mitte et rahvast nyyd v2ga v2he olex old). Ja loodetavasti suudavad f2nnid oma pudelid ka kokku korjata peale m2ngu:kaval:

-Loom-
13.11.03, 18:18
Tulles veel viimase m2ngu juurde:

Hullpaks m2ngis minu arvates h2sti, kuid v2ljakul oleks ta vastaste ryndajate elu muidugi p6rgux muutnud kyll:D

FCS ja meie vahelise m2ngu kohta ytlex niipalju, et eksisin..varuv2ravavahi jalg pole kipsis vaid lihtsalt v2lja v22natud...ehk saab kahe n2dala p2rast ikka tervex.

t2na tuli aga j2lle yx halb uudis. nimelt meie vasak äär Ahti on oma jala suutnud nii 2ra p6rutada, et ka kuskil 2 n2dalat v2ljas :doh:

kaupo
13.11.03, 21:55
Chobram, ära hirmuta vastaseid:D Ma olen praegu ikka päris kõvas alavormis. Üle aasta täielikku treeningpausi ja ligi 8 kilo ülekaalu on jätnud ikka suure jälje minu hetkevõimetele, eriti vastupidavusele.
Aga 28.nov. sobib mulle küll. Sinna on ka veel veidi aega ja ma loodan, et meeskond (kui kõik muidugi trennis käivad) muutub tugevamaks just meeskonnana, mitte ainult üksikmängijate kogumina.

-Loom-
14.11.03, 10:03
Praeguse seisuga õnnestus jälle saada paar nõusolekut meeskonnaga liitumiseks, kuid eks näeb kaugele asi tegelt läheb.

Järgmisel nädalal on plaanis ära teha MTÜ, kuna on paar sponsorivarjanti ja see oleks vaja naguinii teha.

Täna kell 19.00 trenn Väike Õismäe qümn staadionil!

-Loom-
14.11.03, 10:11
PALJU ÕNNE MEIE MEESKONNA ÜHELE TÄHTSMAILE KOOSTISOSALE!! HULLPAKS-RAUL on siis aastaksese vanemaks saanud. Et õllekest voolaks ojadena ja naine ei peksax.
:õlu: :õlu: :sünna: :r66m7:
2ra ainult purjakil peaga jalga v2lja v22na, nagu meie 2 m2ngijat juba suutnud on:P

Neth
15.11.03, 15:44
Klge kas omadest pole kellelgi kavas Hollandi ja Shoti mängu vaatama minna? Kui kellegil on minek võix ühendust võtta

-Loom-
16.11.03, 16:46
Neth, kas k2isid ennast siis masendamas?:doh:

FC Lagune alustab suure mängijate värbamis kampaaniaga. :kaval:

Neth
16.11.03, 16:59
Heh, õnnex-kahjux jäi mäng nägemata, usun et pigem õnnex, sest kui olexin seda mängu näinud, siis olex minu masendunud seisund kõvasti hullem. Aga kolmapäeval tuleb mängu kindlasti vaatama minna ja ma usun et Holland ei valmista mulle pettumust :ham5: :naer2:
Ei, tuleb lihtsalt positiivne olla ja ma usun või õigemini loodan, et Holland tuleb sellest sitast seisust välja ja pääseb ikkagi EM\'le
Siinkohal aga esitaksin küsimuse FC Soccenret\'i esindajatele - ehk on teil võimalus mängu pidada ka mingitel muudel päevadel (va. reede, laupäev ja pühapäev). Nagu ma aru sain ei ole teil võimalik tulla teisipäeviti, aga äkki kõlbaks neljapäev (27.nov)?

-Loom-
16.11.03, 17:05
Kolmapäeval olexin ehk minagi käpp.
Aga mänguga FCS-iga kohta ütleks selgitusex niipalju, et soovixime kuupäeva muuta, kuna osad mängijad peavad linnast siiski välja minema ning ei saa mängul osaleda.

kaupo
17.11.03, 09:14
Mulle sobib peaaegu iga päev. Kui tööl mingit jama pole. Nagu näiteks täna ja ilmselt ka homme, mistõttu ma ei pruugigi homme trenni jõuda:viha:
Ja hilinenud tänud õnnesoovide eest. Jalad jäid terveks :D

Devil
17.11.03, 15:28

Heh, õnnex-kahjux jäi mäng nägemata, usun et pigem õnnex, sest kui olexin seda mängu näinud, siis olex minu masendunud seisund kõvasti hullem. Aga kolmapäeval tuleb mängu kindlasti vaatama minna ja ma usun et Holland ei valmista mulle pettumust :ham5: :naer2:
Ei, tuleb lihtsalt positiivne olla ja ma usun või õigemini loodan, et Holland tuleb sellest sitast seisust välja ja pääseb ikkagi EM\'le
Siinkohal aga esitaksin küsimuse FC Soccenret\'i esindajatele - ehk on teil võimalus mängu pidada ka mingitel muudel päevadel (va. reede, laupäev ja pühapäev). Nagu ma aru sain ei ole teil võimalik tulla teisipäeviti, aga äkki kõlbaks neljapäev (27.nov)?
teisip neljap laup teeme trenni, valige aeg.

ek
17.11.03, 16:11
- teisipäeval kell 21.30 saalis (Linnahalli juures)
- kolmapäeval kell 20.30 väljas Reaalkooli platsil (kui ilma on, s.t. ei saja vihma või pole lund maas)
- laupäeval kell 14.30 saalis (Susi hotelli lähistel, Peterburi mnt.)

Valige mis sobib.

-Loom-
17.11.03, 16:22
meil võiks teha siis 27. nov?

ja sees siis j2rgmine n2dal peale meie kodum2ngu?...täpne kuupäev oma kodus valige ise.

Homses trennis peaks kohal olema ka paar uut nägu. Meeskonna nimekiri (mängijad kes tulevad peale trenni ka liigasse) hakkab vaikselt vaikselt juba ilmet võtma. Loodetavasti tuleb sellest veel midagi head. Neljapäeval siis kohtun potensiaalsete sponsoritega:kaval:

Hunt
17.11.03, 18:36
kindlasti jätate sponsorile hea mulje oma tulemustega!:kaval:

-Loom-
17.11.03, 18:52
Kuna oleme mänginud ainult kaks mängu, siis tulemustest pole midagi siin rääkida. Ja võrdne mäng teiega pole tõesti mingi tulemus? Ega vist. Arvan, et meil kui väga noorel meeskonnal on siiski alguse kohta suhteliselt talutavalt läinud ning olen kindel, et läheb paremakski.

Sponsor saab esitada ju arusaadavalt nõudmised: teatud arv võite või punkte järgmisel hooajal jne.

Hunt
17.11.03, 19:54
nõudmised võib ta ju esitada aga kas suudate neid ka täita!?!?!:kaval:

-Loom-
17.11.03, 20:09
Me püüame neid nõudmisi täita. Samas kuna sponsor on saadud tutvuste kaudu, siis eks näeb, kas peale sponsori nime särgil, ka midagi muud on nõutud. Ja nagu ütlesin on asi alles läbirääkimiste tasandil. Neljapäeva õhtuks, reede hommikuks kindlam. Kõik on lahtine.

Refieus
17.11.03, 23:19

btw! Nexus ruulib :reiv: :veryhappy :üllatus:

Yeah:D:D:D

On kuulda olnud kõlakaid, et Laguni osalemine liigas ei olegi nii kindel kui siit paistab:doh: Kui nii, siis on osadel mängijatel koht soojas SCTK\'s:õnnelik: :kaval:

MTÜ tee nii või naa ära Mario, seda läheb vaja. Samas kui kodos oled siis võin üle põllu metsa äärde jutustama tulla, mu ühe kodo magamistoa aknast see ilusti paistab:P

adz
18.11.03, 06:09
tervitusi ka minu poolt :kaval:

blju
18.11.03, 10:36
on kuulda olnud kõlakaid,et FCTK osalemine liigas ei ole ka kuigi kindel..:kaval: mängijaid pidi nappima?:kaval:
FCL osanemine liiigas on aga 95% kindel!:õnnelik:

Refieus
18.11.03, 12:53
Originally posted by blju

on kuulda olnud kõlakaid,et FCTK osalemine liigas ei ole ka kuigi kindel..:kaval: mängijaid pidi nappima?:kaval:
FCL osanemine liiigas on aga 95% kindel!:õnnelik:

Kuradid on 100% mineja kuna rahad on taga ja elu roosiline ning pidevalt tuleb täiendusi juurde kõrgematest liigadest, kuigi mehi oleks veel vaja, et varumeestepink võimalikult pikk ja tugev oleks. Et see kõlakas on sul hr. blju lambist välja mõeldud, siis palun mitte sedalaadi poste enam teha mis inimesi eksitaks, selge?!

-Loom-
18.11.03, 13:20
1. pr. blju:D
2. meie rahad selguvad neljapäeval.
3. mängijaid meil nimekirjas piisavalt juba, et liigasse minna ja mitte vähemuses mängida vaid ka pingi jaoks (paari viimase päevaga on tulnud täiendust)
4. amority, külla võid tulla, kuid mind praegu kodus pole. ehk ütled, kus sinu asumiskoht;)
5. nagu blju ütles on FC Lagune osalemine iga päevaga järjest kindlam.

Neth
18.11.03, 15:15
Aga siiski kahe uue meeskonna ühendamine ei teex kummalegi paha? Tglt on ka meil ju ikkagi meestega väikesi probleeme, mängux vajaliku arvu saame kokku, aga varumeeste pingil on vaid mõned, kes suudavad väljakul midagi teha. See vastu kahe meeskonna ühendamisel ollex sellel uuel teamil väga head võimalused, nii rahaliselt (sest rohkem inimesi kellelt koguda) ja ka meeskond olex päris tugev. Vähemalt selline oli minu arvamus.

-Loom-
18.11.03, 15:31
neth, ma n2itan sulle t2na trennis nimekirja:kaval:
selle n2dalaga on m2ngijaid juurde tulnud korralikult.

Refieus
18.11.03, 16:49
See vastu kahe meeskonna ühendamisel ollex sellel uuel teamil väga head võimalused, nii rahaliselt (sest rohkem inimesi kellelt koguda) ja ka meeskond olex päris tugev. Vähemalt selline oli minu arvamus.

Sellel teemal sai supermarioga ka räägitud rohkem kui kuu tagasi. Samas kui liitmine toimuks siis oleks kindel, et FCL\'s tuleks suur rookimine läbi viia ja terad sõkaldest eraldada, sest ma tean, et teil 4-5 suht hea tasemega meest on kelledest me oleksime huvitatud, samas toimuksid kõiksugu muude asjade kokkusobitamine mis suht keerukas oleks, kuid samas lõpptulemus korralik. Mis FCL plaanid üldiselt on? 5 liigas pelada ja õlle limpsida või tõusta kõrgemale? Treener teil on? Koduväljak? Kus sees mängite? Mitu meest teil on preagu? Mis rahad te taha saate?

SCTK on piisavalt heas seisus, et vaikselt mõnuleda ja vaadata-oodata mis FCL\'st saab. Liigasse võib 30 mehega minna kes teavad mis on pall ja teavad, et seda saab lüüa. Paljud head mängijad on klubid ammu omale leidnud ning rahuldavate skillidega meest ei ole teps mitte kerge leida. Me oleme paljudele pidanud ära ütlema ja tundub, et FCL\'s pesa leidnud kui teil metsikult ja pidevalt see täieneb:) Me ei võta kõiki soovijaid vastu ja toimub valik. Samas.. on vaja talv üle elada ja seejärel saab liigutama hakata.

MTÜ on meil 2 nädala pärast valmis, vaja vaid notari juures ära käia, kui soov on siis FCL\'st on võimalik ka oma nimi MTÜ SC Tallinna Kuradite alla kirja panna (SuperMario;) ). Samas, me ei ole teie taset näinud ja ma olen pea 100% kindel, et niipea mingisugusest konkteetsest liitumisest juttu ei saa olla. V\'bolla hiljem.

Nu kui sa sõidad kodo siis möödud ka minu pesast vist. Kollane ja 2 suurt puud hoovis. Punane Toyote Corolla seisab ka seal. Arvan, et tead nüüd mis place\'st jutt. Paar korda kuus olen seal.

-Loom-
18.11.03, 17:06
Kordan veelkord:
FC Lagune ei ühine kuraditega. Pole mõtet sellel teemal arutada!

Meie eesmärk on esimesel hooajal jääda liiga keskmikuks.

Teie eesmärk tundub palju suurem olevat, kuid nagu sa mulle kuu aega tagasi ütlesid, esimese meeskonnaga läx sul see aiataha.

Meil on mängijaid piisavalt, et oma liigamängud ilusti mängida ning nagu juba ütlesin: Neljapäeval kohtume sponsoritega.

Peale selle. Paar kuukest on veel aega, et meeskonda ehitada, või mis.

Selle peale, et teil ilus ja hea olla ning vaatate mis meist siis saab: Reedeses trennis sain esimest korda sellel aastal rahulikult trenni teha ja mõelda vaid enda mängule. Klubiga läheb hästi;)

blju
18.11.03, 17:21
Originally posted by amority
Et see kõlakas on sul hr. blju lambist välja mõeldud, siis palun mitte sedalaadi poste enam teha mis inimesi eksitaks, selge?!

välja mõeldud?...nu sel juhul, kallis hr.amority,sinu nö kõlakas on sama näpust välja imetud!:deemon:
ära siis enam sedalaadi poste saada,mis inimesi eksitax, selge!?
:kaval:

ja btw...pr.blju:P

Refieus
18.11.03, 17:54

Teie eesmärk tundub palju suurem olevat, kuid nagu sa mulle kuu aega tagasi ütlesid, esimese meeskonnaga läx sul see aiataha.

Irf:) Esimene meeskond ei ole kuhugi aia taha läinud, neiu:D Tegutseb siiamaani ja ka järgmine hooaeg kus ma ka ise tegev olen:) Ja järgmine aasta on Striit veelgi tugevam kui eelmine aasta. Ei ole mõtet mu sõnu väänata, noored:D Nii, et valetada, kallis noormees, ei ole mõtet avalikult ja kõigile, selge?

Originally posted by blju

välja mõeldud?...nu sel juhul, kallis hr.amority,sinu nö kõlakas on sama näpust näpust välja imetud!
ära siis enam sedalaadi poste saada,mis inimesi eksitax, selge!?

Ma ei hakka nimesid nimetama, kes seda rääkinud on, kui nad just ise ei soovi avalikustada, kuid FCL mängijad on otsinud back-upi meie satsi näol, kuna ütlesid, et see sats ei mängi kaua enam koos. Ja seda olen ma mitme suust-kirjas lugenud juba, seega ei saa see olla ühe venna jutt:)
Sama ei saa sa kahjuks väita kuna tegemist oleks järjekordse... hmmz.. valega?:D

Neth, sa paistad asjalik vend olema, paranda osade vendade mõttemaailma veidi

blju
18.11.03, 18:09
hmz...@noored...oled 3 aastat vanem ja kohe vanaisa?;)

Hunt
18.11.03, 18:37
väga ilmelik teema siin! Amority kus sa ültse mängima siis hakkad?? ja millex sulle 2 klubi! Muide kui sa juba teed nõnda kõva satsi siis minge kohe kuhugi 4ndasse. Tegelt ma ei saa ültse aru mix peax keegi 1või 2 liiga vemp tulema mängima kuhugi 5ndasse. SRY kui kedagi solvan aga kogu text paistab olevat suuremat sorti pask!!!!:kaval:

Ramm
18.11.03, 19:36

väga ilmelik teema siin! Amority kus sa ültse mängima siis hakkad?? ja millex sulle 2 klubi! Muide kui sa juba teed nõnda kõva satsi siis minge kohe kuhugi 4ndasse. Tegelt ma ei saa ültse aru mix peax keegi 1või 2 liiga vemp tulema mängima kuhugi 5ndasse. SRY kui kedagi solvan aga kogu text paistab olevat suuremat sorti pask!!!!:kaval:

Hunt mine tvmk duublisse eks siis näed miks mõni tuleks 2.liigast 5.liigasse pelama eks? Ma pole ainuke muide...ja miks Amole 2 tiimi...loll küsimus....mängus ja raha ;) miks mitte minna 4.liigasse...no enne seda on vaja ikka väike soojendus teha ka..mitte minna täie rauaga edasi...iga asi omal ajal.

-Loom-
19.11.03, 14:12
Amority, asi läheb vähe nõmedax juba. Äkki lõpetaks selle mõttetu muda loopimise? Mõlemad klubid on minemas järgmisel hooajal liigasse ja eilegi tuli häid uudiseid meie jaox juurde. See mis mõni meie mängija kuskil rääkind on ei tähenda midagi. Järelikult see mängija ei tea tegelikust seisust eriti midagi.
Igatahes kohtume esmaspäeval . Loodetavasti tuleb nauditav mäng.

Reedel aga kõik mängijad trenni
:hüppenöör

runno
19.11.03, 16:36

See topic on selleks, et teha FC Lagune-le pakkumisi sõpruskohtumisteks, et infot trennide kohta jne.

Trennide kohta niiapalju, et ootame ikka uusi mängijaid. Trennid toimuvad iga teisipäev ja neljapäev. Vastavalt siis kl 18.00 ja kl 19.00.
Kuna teisipäeval on sõpruskohtumine FC Kakumäega, siis oleks tore kui kõik kes lubanud, tuleks reedel kohale. Uued mängijad saaksid aga reedel näidata mida oskavad ja miks mitte alustada teisipäeval põhis.

Teisipäeval siis kohtume Kakumäega ning kellaaeg on 18.00. Fännisektor on meil ylerahvastatud, kuid ma arvan, et kohti veel on. Nii et kõik kes huvitatud, vaatama!

Kohtumiseni pallimurul!

tere.
uusi mängijaid ei paku, ehk oleks sõpruskohtumisest huvitatud (detsembri algus vast)
aru ma ei saa, kus te mängite (sees,väljas, kui suur plats) Vabandust kui postitustest ei märganud. Ise oleme selline segapunt- mõned liigamehed pundis. andke teada

-Loom-
19.11.03, 16:50
Mängime väljas ja kui ilma siis detsembri alguses võiks selle kohtumise teha väljas.
kui aga ilm kehv, siis pakkuge aga saal välja ja teeme ära.

Refieus
19.11.03, 18:45

Amority, asi läheb vähe nõmedax juba. Äkki lõpetaks selle mõttetu muda loopimise?

Ei ole keegi siin muda loopinud, kui aru said siis tegemist oli lõõpimise ja lihtsalt faktidega, miks mudu oleks üldse Lehtsele viidanud:) Ärge võtke palun asja niii tõsiselt:D

Esmaspäeval näeme:D

-Loom-
19.11.03, 19:25
ok mis iganes. kohtumiseni esmaspäeval:kaval:

-Loom-
21.11.03, 12:54
Selle sponsoriga jäi asi katki kahjux. (Paljude siinsete foorumlaste heameelex:doh: )

Aga õnneks on meil mängijaid praeguse seisuga kyll ning klubi liigasse minek siiski väga kindel.

Sponsori otsingud igatahes jätkuvad.

cobras
21.11.03, 17:39
ma ei viicind vanu poste lugeda ja küsin niisama et kellega te siis seal ka kohtund olete...juba:õnnelik:

-Loom-
21.11.03, 17:46
FC Kakumäe vs FC Lagune 6:3
FC Lagune vs FC Kakumäe 0:2

esmaspäeval kl 19.00 SC Tallinna Kuradid vs FC Lagune

kqjanno
21.11.03, 23:26
kas te selleks mänguks saate suured väravad püsti we?tulex vaatama mudu kui suured väravad olex...muidu natuke igav.....:doh: sest kakumäe mäng oli küll natuke päris igav väikeste väravatega....

Hunt
22.11.03, 10:56
see mäng ju teisel väljakul! Hummi väljakul!?!!?!?!:kaval:

Ramm
22.11.03, 14:50
Loodaks,et esmaspäeval pole ilm selline nagu täna :õnnelik:

kqjanno
23.11.03, 08:49

see mäng ju teisel väljakul! Hummi väljakul!?!!?!?!:kaval:
aaa..jaja ..sorry panin natyke mööda

Neth
23.11.03, 19:02
No nii nüüd üx kurb uudis, nimelt ei saa soccernet\'i vastu mängux VÕG\'i statale uut väravat :( . Praegusel hetkel olex ainsax variandix mängida nii nagu me mängisime kakumäega, et siis väikeste väravatega. Ootame teie arvamust Soccernet.

Devil
23.11.03, 21:07

No nii nüüd üx kurb uudis, nimelt ei saa soccernet\'i vastu mängux VÕG\'i statale uut väravat :( . Praegusel hetkel olex ainsax variandix mängida nii nagu me mängisime kakumäega, et siis väikeste väravatega. Ootame teie arvamust Soccernet. Elame yle. Millal siis uue värava muidu saate?

Neth
23.11.03, 21:12

No nii nüüd üx kurb uudis, nimelt ei saa soccernet\'i vastu mängux VÕG\'i statale uut väravat :( . Praegusel hetkel olex ainsax variandix mängida nii nagu me mängisime kakumäega, et siis väikeste väravatega. Ootame teie arvamust Soccernet. Elame yle. Millal siis uue värava muidu saate?

Njah kool tegi linnaosa valitsusele avalduse, kuid sealt öeldi, et hetkel raha pole.

Neth
24.11.03, 15:07
Niisiis täna (24.11) kell 19.00 toimub Õismäe Humanitaar Gümn. väljakul SC Tallinna Kuradite ja FC Lagune vaheline mäng. Kõigil omadel kindlasti kohele tulla, teretulnud on ka pealtvaatajad. Väljakust nii palju, et praegu tundub olukord küll väga nutune, aga ex elab üle:P , usun et täna võidavad paremad ujujad, mitte jalgpallurid (kõigil lestad kaasa :D).

-Loom-
24.11.03, 15:12
niipalju siis minu ülbusest end põhisse panna:P ..ma kurat ei oska ju ujuda:kurb4:

Neth
24.11.03, 15:16

niipalju siis minu ülbusest end põhisse panna:P ..ma kurat ei oska ju ujuda:kurb4:

Pole hullu võtan päästerõnga kaasa:naer2: No tglt ega see olukord nüüd nii hull ka pole, aga väravavahtidel saab täna väga ,,mõnus\'\' olema:P .

Alfonso
24.11.03, 19:36
kas ka minul on võimalus mängida Laguuni eest

olen 18 aastane, mänginud klubides FC Lantana ja Reval Hansa OÜ

Hunt
24.11.03, 20:45
Lagune - Kuradid 3-8 (2-3)!

Mängiti väga lumisel ja libedal väljakul. Ja kui esimene poolaeg oli45 min siis teine ainult 30 min.:kaval:

mjkk
24.11.03, 21:22
Originally posted by Alfonso

kas ka minul on võimalus mängida Laguuni eest

olen 18 aastane, mänginud klubides FC Lantana ja Reval Hansa OÜ

Nii off-topic, kui üldse olla saab, aga sinu profiilis on kirjas järgmine: Sünnipäev - April 4th, 1979...seega oled sa selliste andmete kohaselt hoopis 24. Võta näpust, kumb see siis õige on.

Kui juba siin sai sõna võetud, siis edu Chobramile klubi eestvedamisel ;)

kaupo
25.11.03, 10:17
Kahtlane mees:kaval: Minuni on jõudnud andmed, et kodaniku sünniaeg on hoopiski 04.04.1983, mis annab vanuseks 20. Aga ega sellest pole viga, iga heatasemeline ja liigas mängida sooviv jalgpallur on oodatud, ole sa 18, 20 või 24 aastat vana - pole vahet.

-Loom-
25.11.03, 16:13
Väike kokkuvõte siis eilsest mängust.

Kõigepealt tänax Kuradeid hea mängu eest. AITÄH!:)

Alustasime mängu 10 mängijaga, kellest kolm polnud põhimehed. Sellest ka alguse tugev surve meie väravale. Umbes 5-10 min mängu algusest ilmusid ka ülejäänud mängumehed. Kuna alguses oli teineteisemõistmine täielik 0, siis jäime 2:0 kaotusseisu. Varsti hakkas ka meil ohtlike olukordi tekkima ning väikeste vahedega õnnestus ära lüüa 2:2. Oli juba tunne, et suudame neile vastu hakata küll, kuid poolajale mindi siiski 3:2 kaotusseisus.

Teise poolaja algus oli sama masendav kui esimene..lasime kiiresti lüüa 3 väravat, korra suutsime veel vastata omalt poolt ning siis oligi kõik. Mängu lõppseis 8:3 masendav kaotus.

Tänaks kõiki mängijaid kes kohale viitsisid end vedada. Keegi suppermängu ei teinud ning väga kehvalt ka ei esinenud. Selle koosseisuga saaxime liigas täitsa hakkama kui vaid natuke rohkem koos trenni teha (Pooled mängijad olid ju siiski uued).

Igatahes neljapäeval siis kohtume kodus FCS.

Neth
25.11.03, 17:15
Jah tglt olid mitte isegi pooled mängijad uued, vaid neid oli koguni 8 ja kuna trenni oleme koos teinud vaid ühe trenni, siis on raske ka kohe tulemust loota. Üldiselt võib öelda, et Kuradid on hetkel ikka parem meeskond, kuid 8:3 ei väljenda kindlasti mängukäiku, 2-3 väravaline kaotus olnuks mängukäigu järgi õiglane, kuid vastasetel oli lihtsalt rohkem õnne. Samas õnnega ainuüxi mängu ei võideta ning nagu ma juba ütlesin vastased olid lihtsalt natuke tugevamad + veel see muidugi, et ma suutsin väravas mõnusalt ,,pirukaid\'\' panna (2-3 kolli saab puhtalt minu nimele kanda). Mängust veel niipalju, et mängisime praktiliselt terve mängu 3 kaitsega ja 5 poolikuga, kuid poolkaitse vedas alt ning selle nimele saaksi ilmselt kaotuse panna, kuigi polnud ühtegi mängijat, kes oleks kehvasti mänginud, lihtsalt puudus kokkumäng. Mängijatest toox ise välja Mario, kes esimesel poolajal tegi päris hea mängu, lõi ka 2 kolli.

-Loom-
25.11.03, 17:30
kokku 6nnestus siis jah peale mitut hooaega jalg valgex saada...esimesel poolajal 2 v2ravat ja teisel 1.

jah, minu viga...hakata m6tlema, siis vahepeal oli platsil vanadest m2ngijatest (need kes eelmistel m2ngudel ka m2ngind) ainult 3: Mina, Neth ja siis vaheldumisi Gerwet, Taki, Ahti jne.

duff_K
25.11.03, 19:08
neljapäev?????..... minu arust valiti spetsiaalselt 28 et kuna on too päev oleks reede...... neljapäeval teadu pärast ju soccernetil trennid !

Neth
25.11.03, 22:01

neljapäev?????..... minu arust valiti spetsiaalselt 28 et kuna on too päev oleks reede...... neljapäeval teadu pärast ju soccernetil trennid !

Või nii?? Siis on kusagil küll kõvasti puusse pandud, meie nimelt valmistume mängux neljapäeval.
Njah, nüüd tuleb asi kiiresti ära lahendada, sest mäng on ju kohe tulekul!!! Siin tuleb ilmselt oodata Chombrami sõna, ise muidu oleksin küll nõus reede mängima, staadioni saax reedex ka. Nii et otsustage!!!

duff_K
25.11.03, 22:14
ma võin üpris kindlalt öelda et soccernetile sobib reede kindlasti paremini

Devil
25.11.03, 22:18

ma võin üpris kindlalt öelda et soccernetile sobib reede kindlasti paremini
Neljap ei sobi mingil juhul kahjuks, neljap puhul lykkaks see mäng edasi, reedel oleks aga tulijad.

-Loom-
26.11.03, 15:02
reedel...vabandust, ajasin sassi ise.

kaupo
27.11.03, 07:22
Ja veel - FC Lagune otsib väravavahti. Kuna Nethi oleks hädasti keskkaitsesse vaja ja peale selle kimbutavad meie esiväravavahti vigastused, mis väravas olles võivad süveneda, siis mees, kes oskab väravas mängida, on teretulnud.

Kert Toobal - kui sa seda loed, siis lõpeta võrkpalliga jantimine ja tule meile väravasse. Sinu puhul on Eestile kaduma läinud teine Poom:D

-Loom-
27.11.03, 14:59
t2na kl 18.00 trenn. k6igil kohale tulla! :hüppenöör

kes veel ei tea, siis kert toobal m2ngis kunagi ka jalgpalli ning valiti ka korra mingil turniiril parimax vv. t2psemalt v6ib sellest pajatada hullpax

Neth
28.11.03, 21:24
Nii lõppenud on FC Lagune vs FC Soccernet\'i vaheline mäng. Mängu võitsid soccernetlased seisuga 2:1(0:0). Esimene poolaeg oli mäng võrdne, kuid teisel poolajal lasime meie mängu käest(ilmselt hakkas ka Soccernet rohkem punnima). Juhtima läksime meie, kui Raul(Red Devil) üllatas soccernet\'i vv\'d ilusa löögiga alla-nurka. Kuid Soccernet viigistas juba mõni minut hiljem, kui nurgalöögist tulnud palli suunas väravasse Paul. Mängu kolmas ja Soccernet\' teine värav tuli mängu viimastel minutitel, kahjux autorit ei tea. Mängu lõpp kiskus närviliseks, tekkisid mitmed ütlemised, aga õnnex suutsid kõik ennast kontrollida ja midagi hullemat ei juhtunud. Meil oli päris palju häid võimalusi, kuid realiseerida suutsime neist vaid ühe:( Olude sunnil jäid meil kõrvale ka 4-5 põhikooseisu mängijat.
Tahax tänada FC Soccernet\'i ilusa ja põneva mängu eest ning kui me varem uuesti ei kohtu, siis liigas kindlasti :��lik:

sicmic
28.11.03, 22:24

Mängu kolmas ja Soccernet\' teine värav tuli mängu viimastel minutitel, kahjux autorit ei tea.
Tahax tänada FC Soccernet\'i ilusa ja põneva mängu eest ning kui me varem uuesti ei kohtu, siis liigas kindlasti :��lik:

Aga mina tean! :õnnelik: :õnnelik: Ühesõnaga mina siis koperdasin palli väravasse. Tänud minugi poolt mängu eest!:lahe:

Väga tore on ka see, et ilmataat soostus veel novembri lõpus nii hea mänguilma välja võluda. Tänusõnad taeva poole :kaval:

duff_K
28.11.03, 23:37
Oli meeldiv jällegi väljas veits mängida ...saalist jube kopp ees mängust pole midagi rääkida oli nii nagu neth rääkis..... jah ja soccernetil oli ka mitmed põhimehed puudu mis puudutas just kaitseliini aga võrdne mäng oli.....vähemalt võimaluste suhtes........ tahaks nüüd suurte väravatega ka mängida ;)

Neth
28.11.03, 23:45

Oli meeldiv jällegi väljas veits mängida ...saalist jube kopp ees mängust pole midagi rääkida oli nii nagu neth rääkis..... jah ja soccernetil oli ka mitmed põhimehed puudu mis puudutas just kaitseliini aga võrdne mäng oli.....vähemalt võimaluste suhtes........ tahaks nüüd suurte väravatega ka mängida ;)

Jah võix tõesti, kuid ei tea kaua selliseid päevi veel on kus ilmataat meid takistusteta väljakule laseb. Ja kuna SC Kuradid tegid meile ka uue sõpruskohtumise ettepaneku, siis on meie kalender ka vist kinni, kuid samas ei tea kas klubi kuradite ettepaneku vastu võtab.
Igatahes oli tore soccernetiga mängida, loodan et varsti tuleb uus võimalus.

Devil
29.11.03, 12:37

Oli meeldiv jällegi väljas veits mängida ...saalist jube kopp ees mängust pole midagi rääkida oli nii nagu neth rääkis..... jah ja soccernetil oli ka mitmed põhimehed puudu mis puudutas just kaitseliini aga võrdne mäng oli.....vähemalt võimaluste suhtes........ tahaks nüüd suurte väravatega ka mängida ;) Saalis minu arust väga tore ju mängida :-))), Kaitseliini ja põhiryndajaid pold ollagi, ning seetõttu ka kaotati liig palju õhu palle. Sealt ka keskmisest kehvem esitlus. Õnneks saadi siiski, lõpuks mõneks hetkeks mäng tööle.

Tänud kõigile, õpime reegleid ja närvitseme rohkem platsil, eksju :)

-Loom-
01.12.03, 14:00
Tänud Soccernetile ilusa mängu eest. Väikesi vaidlusi oli, kuid muidu oli täitsa hea mäng.

Omalt poolt vabandan meeskonnakaaslaste ees, et ei suutnud häid võimalusi ära lüüa.:oih: Järgmine mäng paremini ning vana mütsiga:kaval:

-Loom-
01.12.03, 14:16
Fixtures:

FC Kakumäe vs FC Lagune 6:3
FC Lagune vs FC Kakumäe 0:2
24.11.03 SC Tallinna Kuradid vs FC Lagune 8:3 (3:2)
28.11.03 FC Lagune vs FC Soccernet 1:2 (0:0)
04.12.03 SC Tallinna Kuradid vs FC Lagune --

-Loom-
04.12.03, 15:36
Täna täitsa tore ilm. Kõik kohale ja mängima!

Neth
04.12.03, 20:49
Umbes 20 minutit tagasi lõppes SC Tallinna Kuradite ja FC Lagune vaheline mäng. Mängu võitsid võõrustajad (kuradid) seisuga 7:4. Kahjux vedas meid seekord alt kaitseliin ja õnne polnud ka. Võimalusi oli kõvasti ja surusime ka meie rohkem, kuid kuradid lõid ilusate kontrarünnakutega meile pidevalt väravaid. Vahepeal läx mäng juba päris käest, peale seda kui üx meeskond lõi värava loodi neile kohe vastu ja nii löödi u.4-5 väravat(kordamööda). Kuid taaskord peab nentima, et FC Lagune ei mänginud põhikooseisus, otse vastupidi, puudusid mitmed põhitegijad. Kuid tundus, et ka vastastel oli päris mitu mängijat puudu ja ilmselt ka nemad ei mänginud põhimeeskonnaga.
Kahju on ka selle üle, et taaskord läx mängu ajal ütlemiseks, siin tuleb ilmselt oma mängijad lihtsalt kätte võtta, kaasaarvatud enda, ja käitumist õpetada! Õnnex lõpetati mäng ilusa ˛estiga -kõik mängijad surusid omavahel ilusti kätt ja loodan, et need tülid, mis mängu ajal tekkisid jäid platsile.
Tänan SC Tallinna Kuradeid, loodan et millalgi tuleb ka meil võimalus teid võõrustada.

kaupo
04.12.03, 22:15
Ei meenugi hooaega, mis oleks mulle veel sitemini alanud. Kõigepealt kukkumine kossu mängides - 2 nädalat trennipausi. Siis enneolematu töökoormus - 1,5 nädalat pausi. Nüüd haige - nädal treeningpausi kindlalt veel. Lahe:viha: Aga tundub, et ega minu mängijapanus ei ole ka väga määrav, sest kahes mängus, kus osalesin, tuli ikkagi vastu võtta kaotus. FC Kakumäe vastu 0:2 ja FC Soccerneti vastu 1:2. On siiski tõsi, et meeskond areneb vaikselt.
Ma ei tea küll, kes põhimeestest puudu olid, kuid eelmisel mängul jättis meie kaitseliin üsna talutava mulje. Sellepärast tundub meile löödud 7 väravat veidi arusaamatu:oih:

Ramm
04.12.03, 23:00
Kuradite tiimi kohta on ka üks moto olemas: Meile lüüakse väravaid kuid me ise lööme rohkem.

Neth
04.12.03, 23:04
Asi ongi selles, et võrreldes eelmise mänguga oli meil ainult üx kaitsemängija sama ja temagi läx teisel poolajal poolikut mängima. 7 väravat löödi sellepärast, et me läksime riski peale välja teine poolaeg ja mängisime terve teise poolaja 3 kaitsemängijaga. Tegelikult võib mänguga rahule jääda, kahju on muidugi sellest, et ise paar pirukat panin ja muidugi ka sellest, et Kuradid suutsid kontrarünnakuid kuradi hästi realiseerida:D . Aga pole hullu, sest selgeid arenemis märke on näha ja vaikselt(teo kiirusel aga siiski) hakkab arenema ka mingine mõistmine mängijate vahel. Loodame parimat:) !

Ramm see oli hästi öeldud! Täpselt nii võtaks ka tänase mängu kokku, lõime palju väravaid, kuid vastane lõi rohkem. Imelik oli see, et kuradid lõid värava just siis kui vaja - kui me olime viigile ühe värava kaugusel ja sellega purunesid meie lootused mitmel korral.

ek
05.12.03, 10:01
Kahju on ka selle üle, et taaskord läx mängu ajal ütlemiseks, siin tuleb ilmselt oma mängijad lihtsalt kätte võtta, kaasaarvatud enda, ja käitumist õpetada!

Lisaks käitumisele peate kindlasti ka reegleid õppima. FCS´i mängu ajal oli mitu korda näha et teie meestel ei ole reeglid päris hästi selged :doh:

Neth
05.12.03, 10:04
Originally posted by ek

Kahju on ka selle üle, et taaskord läx mängu ajal ütlemiseks, siin tuleb ilmselt oma mängijad lihtsalt kätte võtta, kaasaarvatud enda, ja käitumist õpetada!

Lisaks käitumisele peate kindlasti ka reegleid õppima. FCS´i mängu ajal oli mitu korda näha et teie meestel ei ole reeglid päris hästi selged :doh:

No teiste kohta ei saa ma midagi kindlat öelda, kuid minul on reeglid vägagi selged nii et ära tule ohkima siia ex!!

ek
05.12.03, 11:32
ära tule ohkima siia ex!!

või muidu...

pastakanovic
05.12.03, 11:34
spänkju chobramile mängimisvõimaluse eest.

mõlemad satsid olid korralikud, kuradid olid tehniliselt peajagu üle. aga nagu mängu käik näitas - ainuüksi triblinguoskusest alati ei piisa.

seekord siis sedapsi. mis sitasti see uuesti...

Neth
05.12.03, 13:03
Originally posted by ek

või muidu...

...kõik on võimalik:kaval:. Ei ma usun, et ka teistel on reeglid selged, sest põhikooseisu mängijad on kõik varem mänginud jalgpalli, kas siis mõnes teises liigas või noorteliigas, nii et väide, et meie mängijatel pole reeglid selged on väga mööda pandud. Seega sellist lollust pole mõtet enam ajada või äkki tahate meie jalgpallialaseid teadmisi proovile panna?

-Loom-
05.12.03, 13:17
Tänan ka omalt poolt kuradeid mängu eest.

Mäng läx vahepeal juba korvpallix kätte. Iga pealelöögiga lõppenud rünnak tõi skoorimuutuse.

Paljud mängijad olid platsil vigased (minul kannad, nethil küünarnukk, kahel kaitsel jalad) ning eks ka see segas korraliku keskendumist. Aga ega seda kaotust millegagi välja ei vabanda ning ega ma üritagi, sest kuradid on meist siiski selgelt paremad praeguse seisuga.

Tänan veelkord mängu eest ning uute kohtumiseteni.

Devil
05.12.03, 16:39

Originally posted by ek

või muidu...

...kõik on võimalik:kaval:. Ei ma usun, et ka teistel on reeglid selged, sest põhikooseisu mängijad on kõik varem mänginud jalgpalli, kas siis mõnes teises liigas või noorteliigas, nii et väide, et meie mängijatel pole reeglid selged on väga mööda pandud. Seega sellist lollust pole mõtet enam ajada või äkki tahate meie jalgpallialaseid teadmisi proovile panna?Ei viitsiks jamada nende teadmiste proovimisega aga, mis sa arvad tõesti et oled(ykskõik kes) liigas mängind ja kohe tead kõiki reegleid? Mina kindlasti julgen väita, et mina ei tea. Kahtlen ka selles, et teie sellel alal paremad olete.

Neth
05.12.03, 17:03
Tglt ma pole üldse ennem liigas mänginudki (ainult noorteliigas)! Aga enamus reeglitest on mul küll selged.

Devil
05.12.03, 17:40
Tore, ma olen õnnelik su yle.

gazza
06.12.03, 16:39
lagune debüüt pole just kõige paremini hakanud kui tegemist on väljas mängimisega siis 7 kotti on ikka paha küll aga kui sees mängimisel 7 siis ei ole hullu. (siiski reinvald vaatab kurva pilguga ja loodab et sellest satsist ükskord asja saab).
ja targutajad siin foorumis ärge olge nii ülbed.:viha:

Neth
06.12.03, 16:57
Ära nuta erx, kui hooaeg pihta kakkab, siis paneme Kaitseliidule ka ära:D :P , njah tglt vaevalt küll, aga nii huvi pärast võix millalgi kevade poole mängu küll teha (vaatame kas saate üle 10-ne kolli löödud või mitte). Mis esimestesse mängudesse puutub, siis need on mängitud kõik väljas, kuid kõik peale esimese mängu kuradite vastu, on olnud võidetavad, lihtsalt pole õnne olnud. Aga kuna meeskond on uus, siis sellepärast olemegi üritanud võimalikult palju mänge pidada, et liigaks valimis olla. Ega vist ei saagi loota, et tuleme ja kohe hakkame lammutama, vaevalt, et ka liigas esimene hooaeg kohe pihta läheb. Me võtame asja üx samm korraga, algul ei saa vedama, hiljem enam pidama:D. Aga noh ex vaatame mis aeg toob ;).

pastakanovic
07.12.03, 12:14
Aga Ergo ja Chobram, tehke kohekohe sõprusmäng kaitseliidu ja lagune vahel. :doh:

Silver
07.12.03, 12:47
Originally posted by Ramm

Kuradite tiimi kohta on ka üks moto olemas: Meile lüüakse väravaid kuid me ise lööme rohkem.
Muig.:p6der: Good one!

-Loom-
07.12.03, 13:13
on veel arvatavasti viimane n2dal, millal s6pruskohtumisi teha. (*Chobram vaatab välja ja näeb seal juba jääd ja möllu)

..igatahes ootame igasugu huvitavaid pakkumisi;)

Devil
16.12.03, 09:07
Originally posted by Ramm

Peate uue moto otsima :kaval:

marcello
19.12.03, 08:44
Mis krdi moodi,chobran,te oma logo siia saite?
Moderaatorid ignoreerivad mind:viha:

-Loom-
19.12.03, 13:05
marcellA, kyll nad l6pux kuulavad, natuke l2heb lihtsalt aega. saada kasv6i m6nele modele privakiri.

-Loom-
30.12.03, 15:52
Kuna endal gripiuss kallal, siis ei saanud arvutile ligi. Nüüd siis korrax pääsesin ja soovixki kõigile mängijatele ja meie SUURELE :P fännklubile häid jõuöe ja ilusat vana-aasta lõppu ning uue algust!

blju
04.01.04, 22:34
SUURE fannklubi esindaja tanab :kaval:

Ramm
30.01.04, 17:00
Kas Lagune liitub 5.liigaga?

ha2
03.02.04, 09:52
Paista, et FC Lagune laguneb sama kiirelt, kui kokkutulid. :P

Hunt
03.02.04, 12:23
Minu andmetel pidavat lagune liituma FC Kakumäega. kuid võin ka exida;)

Refieus
03.02.04, 12:56
Mnjaa.. Lagune ei suuda asja ikka korralikult ajada, kurb kui veidi puudu jääb. Alati on hea kui satse juurde tuleb ja samas mängude arv kasvab.

-Loom-
03.02.04, 15:33
Seoses finantsi jamaga j22b lagunel see hooaeg vahele. tuleme loodetavasti j2rgmisel hooajal. igasugustel karikatel ja asjadel ehk osaleme.

Kuna Lagune Yhines Kakum2ega, siis ma p6him6tteliselt ise kakum2e m2ngija, kuid ALATI OODATUD KA IGASUGUSED MUUD HUVITAVAD PAKKUMISED. kui keegi minu n2rustest m2ngijaoskustest huvitatud;)

Refieus
19.05.04, 17:43
Seoses finantsi jamaga j22b lagunel see hooaeg vahele. tuleme loodetavasti j2rgmisel hooajal. igasugustel karikatel ja asjadel ehk osaleme.

Kui sa tahad järgmisel hooajal Lagune\'ga liigasse tulla siis peaksid juba vaikselt asju ajama hakkama, kui sa seda juba ei aja:kaval:

-Loom-
20.05.04, 11:06
praegu on mul ajamine, et kuidagi t88lt vaba aega saada+et sellelgi hooajal ise kuskil m2ngida, esimesel v6imalusel ka kohe lagunega tegeleda, seda aga natuke teise nimega:kaval:

U2
23.05.04, 13:11
Loodame jah,et sa varsti meile trenni tuled sest ründajat oleks väga vaja

sicmic
23.05.04, 18:12
Originally posted by promootor

Loodame jah,et sa varsti meile trenni tuled sest ründajat oleks väga vaja

Trennis oleks ründajat vaja?:kaval:

Hunt
23.05.04, 18:22
muidugi trennis ega meil liigamängudex ei ole kedagi vaja kuna meie moto on

Kui lööme värava siis laseme vastastel alati rohkem lüüa!:kaval:

Ramm
23.05.04, 18:26

muidugi trennis ega meil liigamängudex ei ole kedagi vaja kuna meie moto on

Kui lööme värava siis laseme vastastel alati rohkem lüüa!:kaval:

Heheee....Kuradite moto vastane? :õnnelik: :deemon:

U2
23.05.04, 18:29
Kle nii see on senimaani olnud jah....:D

-Loom-
18.08.04, 18:56
Lehtse United;)

Refieus
18.08.04, 23:53
Yeah baby, järgmine hooaeg siis liigas, nagu ma aru saan?

-Loom-
20.08.04, 16:35
Algselt postitas Chobram

praegu on mul ajamine, et kuidagi t88lt vaba aega saada+et sellelgi hooajal ise kuskil m2ngida, esimesel v6imalusel ka kohe lagunega tegeleda, seda aga natuke teise nimega:kaval:

mina pole midagi 8elnud:)

-Loom-
29.08.04, 21:41
Tegelikult mis siin ikka salatseda, 100% kindlalt midagi ei ole (niipalju ma 6ppinud:D ), kuid selline plaan kyll jah, et prooviks liigasse trygida.:doh:

3rk1
29.08.04, 21:54
Oot, te klubil nime juba jõudnud vahetada?

-Loom-
30.08.04, 09:57
Klubi nime vahetamisel ka yx p6hjus. Nimelt siis Lehtse vald, toetab ka rahaliselt. ning loodetavasti ka suurem osa m2ngijatest sealt p2rit. Olgugi, et vald ise asub j2rvamaal on meie asukohax tallinn:D
Paar uudist veel varux, kuid need vast hooaja algusex;)

U2
02.09.04, 05:40
Võta teadmiseks Lehtse United boss,et ennem sa oma mängijakaarti kätte ei saa kui oled meie eest 1 mängu pidanud...:viha:

Refieus
02.09.04, 09:53
Algselt postitas promootor

Võta teadmiseks Lehtse United boss,et ennem sa oma mängijakaarti kätte ei saa kui oled meie eest 1 mängu pidanud...:viha:

Ehh, jobu.. Piisab vaid jalkaliitu pöörduda, et asi korda saada. Ilma põhjuseta ei või keelduda kaarti tagastamast kui ta amatöör on.

Mida sa lõõbid asja eest teist taga.

-Loom-
02.09.04, 16:42
promootor, sinu jutu kohta niipalju, et t6esti sa ei saa mind keelata mujal m2ngimast. muig ja misasi mind sinna m2ngima tulema peibutab:oih: :deemon:

U2
03.09.04, 13:27
Arvata võib,et tuleb Lehtse United,mille lehed hakkavad kiiresti langema enne hooaja algust :D

Ramm
03.09.04, 13:30
Seda ta ei tule nii või naa... see tuleb Lehtse United:deemon: :sega8:

Refieus
03.09.04, 14:22

Arvata võib,et tuleb Lehtse United,mille lehed hakkavad kiiresti langema enne hooaja algust :D

Palun ära ole kade, kui ise sitast saia teha ei oska siis miks teiste kallal nöökida, kes seda vastupidiselt sinule oskavad?

Mängijakaart peaks esimese küsimise järel Mario kätte tulema, kuna tal ei ole rahalisi võlgnevusi Kak*mäe ees.

Asjad ju korras ning muretsemiseks/vigisemiseks ei pea ju kellelgi põhjust olema:oih:

U2
03.09.04, 20:48
Amorityl käsi jälle mängus
Lehtse kuradid tulemas :D

Refieus
04.09.04, 09:37

We never knows..;)

Devil
04.09.04, 11:11
teie inglise keel imeb ;)

-Loom-
04.09.04, 14:24
promootor mis sa arvad nyyd, et hammustasid teema labi v?
Nimi on Lehtse United, ning Lehtse Kuraditeks ei saa see kunagi.

Refieus
04.09.04, 14:46
Algselt postitas amority

We never know..;)

Devili tungival soovil..

-Loom-
06.09.04, 17:26
Algselt postitas amority

Palun ära ole kade, kui ise sitast saia teha ei oska siis miks teiste kallal nöökida, kes seda vastupidiselt sinule oskavad?

Mängijakaart peaks esimese küsimise järel Mario kätte tulema, kuna tal ei ole rahalisi võlgnevusi Kak*mäe ees.

Asjad ju korras ning muretsemiseks/vigisemiseks ei pea ju kellelgi põhjust olema:oih:

Selle sitast saia tegemise kohta niipalju, et promootor on teinud kakum2est sitast v2hemalt kypsisegi..kui just saiax ei taha seda nimetada.. meeskond, mis pold enne hooaja algust midagi m2ngib nyyd t2itsa kenasti.. millisel moel ja mis v6tetega see saavutatud on juba hoopis teine teema:sega1:

Seoses sellega, et meie toetajaks saab olema lehtse vald ning sealt soovitati nime eestip2rasemax muuta:D, on j2llegi nime muutus:oih: JK Lehtse Sport .. loodetavasti j22b see viimaseks, kuigi minu arust ei m2ngi nimi vaid meeskond:) Amority karvase k2pa kohta v6in niipalju 8elda, et kui ongi m2ngus, siis pole see sellisel moel nagu sina vist arvad. Loodetavasti sellest k2pa sees olekust abi m6lemale osapoolele.

Refieus
06.09.04, 17:40
Me oleme lihtsalt ühekülapoisid :D

3rk1
06.09.04, 21:11
JK Lehtse Sport?
Mispärast selle Spordi sinna toppisite.
JK Lehtse oleks palju kenam ju : )

minaolen
13.09.04, 17:43
kes need tegijad Lehtsest siis on:D ole ise kah samast auulist pärit ning ka vutti on justkui togitud.mis liigat kavatsete pelada??

Ramm
13.09.04, 18:11
Algselt postitas minaolen

kes need tegijad Lehtsest siis on:D ole ise kah samast auulist pärit ning ka vutti on justkui togitud.mis liigat kavatsete pelada??

5.liiga alguseks

minaolen
13.09.04, 18:18
ehk nimetad mõned nimed!!puht sportlikust huvist tahaks teada:))kas mõni vv mansasse mahub?

Ramm
13.09.04, 18:20
Algselt postitas minaolen

ehk nimetad mõned nimed!!puht sportlikust huvist tahaks teada:))kas mõni vv mansasse mahub?

Ikka mahub,,kus ennem mänginud siis?

minaolen
13.09.04, 18:41
hetkel oleme III liiga(6 aastat liigat pelatud)kes siis lehtse mehed on?

Ramm
13.09.04, 18:43
mu msn abiks,saab pikemalt räägitud;)

minaolen
13.09.04, 19:07
räägi mis küsitakse ja kogu moos!mis siin ikka jahuda:)))

-Loom-
15.09.04, 16:20
Lehtse meeste nimesid ei saa t2pset nimekirja anda, sest vaid suulised lubamised old. Paar m2ngijat on m2ngind j2rvamaa mv.. et siis peale minu kellegil eesti mv kogemust pole kahjux lehtse m2ngijatest. v2ravavahti oleks vaja kyll. kuigi praegu ei tule ette, et kes oled.. paar nime k2ib peast l2bi, aga ehk valgustaxid natuke.

ramm: v2rbad kuraditesse vv we?:D

U2
15.09.04, 16:32
Algselt postitas Chobram

Lehtse meeste nimesid ei saa t2pset nimekirja anda, sest vaid suulised lubamised old. Paar m2ngijat on m2ngind j2rvamaa mv.. et siis peale minu kellegil eesti mv kogemust pole kahjux lehtse m2ngijatest. v2ravavahti oleks vaja kyll. kuigi praegu ei tule ette, et kes oled.. paar nime k2ib peast l2bi, aga ehk valgustaxid natuke.

ramm: v2rbad kuraditesse vv we?:D

mitte et ma viriseks aga ikkagi arvan et asjaga läheb samamoodi nagu FC Lagune puhul

-Loom-
15.09.04, 16:42
eksimine on inimlik.. ytlen seda, et sa p2rast ei oleks v2ga kurb, kui vaatad j2rgmise hooaja l6pus oma postitust. samas loodan, et ka mina ei eksi:D ;)

U2
15.09.04, 16:45
Algselt postitas Chobram

eksimine on inimlik.. ytlen seda, et sa p2rast ei oleks v2ga kurb, kui vaatad j2rgmise hooaja l6pus oma postitust. samas loodan, et ka mina ei eksi:D ;)

Järgmise hooaja lõpus...
Lehtse võidab 5-da?:oih:

-Loom-
15.09.04, 16:59
Ei lehtse ei v6ida 5. selles olen ma 98% kindel...kahjux. aga kuna lagune ei j6udnud liigasse, siis JKLS teeb selle pulli 2ra;)

Refieus
15.09.04, 17:16
promootor ise hülgab oma meeskonna ja siis tänitab teiste kallal:) Ma arvan, et eelmine hooaeg ei olekski Kakumäe vist liigasse saanud kui Lagune oma rahade ja meesteta ligi poleks astunud. Või vähemalt kuidagi nii see asi teil välja nägi.

Las Chob ajab oma rida edasi;)

U2
15.09.04, 19:02
Algselt postitas amority

promootor ise hülgab oma meeskonna ja siis tänitab teiste kallal:) Ma arvan, et eelmine hooaeg ei olekski Kakumäe vist liigasse saanud kui Lagune oma rahade ja meesteta ligi poleks astunud. Või vähemalt kuidagi nii see asi teil välja nägi.

Las Chob ajab oma rida edasi;)

Las ta ajab ei mina ei ole kellegil keelanud.Lihtsalt võtsin endale õiguse oma arvamust avaldada.Selle poolest tänud Lagune meestele jah kes meile tulid...
Kusjuures lagune hulgast lagunes kohe alguses üks tüüp ära kes oma raha pärast vigises ja keda ma nägin kohal ainult ühes sõprusmängus 30 minutit ja ühes trennis.Kõiki muid väljaarvatud eelpoolnimetatu tänaks südamest.Ja Amority hülgan oma meeskonna järgmisel hooajal jah sest tahan vaheldust.Ja äss kui sul veel kobisemist on siis ootan seda PM-i
Tänan tähelepanu eest!

Refieus
15.09.04, 19:52
Ei enam ei ole, sain kinnitust oma faktidele. Tänud.

Ma olen äss, tänud;)

3rk1
15.09.04, 19:59
Chobrami signa on äge
\"FC Lagune FOREVER!\"
:õnnelik: :oih:

cobras
21.09.04, 09:21
huumoripoiss

-Loom-
21.09.04, 15:36
fc lagune forever.. nimemuutus - jk lehtse sport forever.. ma pole oma t6ekspidamisi muutnud;)

n2dalavahetusel sai p2ris palju head teada... nimelt paar noort m2ngumeest lisandumas lehtsest:)

Hunt
21.09.04, 15:50
Soovix edu! Ei ole kerge uuemeeskonnaga tulla pallima! :kaval:

-Loom-
21.09.04, 15:52
ei ole t6esti, kuid kes ytles, et peab kerge olema. rahaga ei tohix v2hemalt probleeme tulla...kui siis m2ngijate leidmisega:doh:

Hunt
21.09.04, 15:54
tavaliselt on just vastupidi;) muide kus teil koduväljak asuma hakkab???:myts6:

-Loom-
21.09.04, 15:56
teadmata v2rk... k6ik oleneb staadioni kvaliteedist ja yyrihinnast

NISUUNO
29.10.04, 01:29
Asi on kuidagi soiku jäänud teil

Ramm
29.10.04, 07:19
Ei ole midagi ja kust võtad neid asju,hooaeg on läbi ja ei pea siia koguaeg teatama mingitest tegevustest..

-Loom-
29.10.04, 11:32
vast jah ei hakka iga liigutust kohe foorumis teatama... vaatab mis tuleb:)

Refieus
29.10.04, 15:01
Asju aetakse telgi taga preagu:kaval:

-Loom-
13.01.05, 12:35
otsime endiselt m2ngijaid!!!
mingisugune kokkupuude jalgpalliga v6iks ikka olla, aga v6tke yhendust ja r22gib l2hemalt.
kontaktid siis hattrick@hot.ee ja telefuun priva kaudu.