PDA

View Full Version : IV lõuna tsoon

shad
09.11.03, 17:33
Võrul on kurikaval plaan see aasta neljas liiga kinni panna.

dimikis
10.11.03, 12:29
Välk 494-l sama plaan :õnnelik:

Hunt
10.11.03, 13:52
huvitavad plaanid! edu siis nende teostamisel!:kaval:

hugen
10.11.03, 19:16
Kas teeme lõpptabeli enne hooaja algust ära?

van der Sarjas
11.11.03, 18:36
Originally posted by shad

Võrul on kurikaval plaan see aasta neljas liiga kinni panna.

Tark vend oled shad, kui sa natuke ringi oleks vaadanud oleksid ehk näinud, et IV liiga lõunatsooni teema oli juba ammuilma enne sind olemas, nii et ära kohe lõhkuma kuku, vahi veidi ringi ka kus oled?

P.S: Selle kurikavala plaani täitmine läheb teil väga-väga raskeks, kui mitte võimatuks, ma ise arvan, et edasipääsukandidaadid on järgmine aasta Välk-494 ja FCF Järva-Jaani, nii et edu!

shad
14.11.03, 17:30
Too teema oli juba ajahambaist puretud.

woodoo
14.11.03, 17:33
Olen Võru elumehi oma silmaga näinud ja peab ütlem ,et shadil on õigus.Liiga nrII jäi see aasta saavutamata ainul õnne puudumise ja Ugandi vastase vandenõu pärast.Kuid vigadest on õpitud ja järgnevaks hooajaks on vastavaid instantse moositud.
Aamen.:ingel2:

INCE
14.11.03, 18:01
Annaks miljon krooni selle vaatepildi nimel, et näha kuidas Võru SELLEL aastal IV liiga kinni paneb:D

Kui just peab midagi ütlema ja et saaks ka ühe postituse juurde siis arvan et FC Lootos ei pane järgmisel aastal IV liigat kinni;)

val
14.11.03, 19:23
Järgmise aasta kolm esimest-Järva-Jaani,Kespo,Välk....?????? :)

Micropop
23.11.03, 18:51
Huvitav, kes see Shad on et Võru plaanidest rääkima tuleb. JK Võru pressiesindaja teatel pole JK Võru oma järgmise hooaja plaane veel välja hõiganud, see selgub alles kevadel, kuidas meeskond komplekteerub. Suurem põlvkondade vahetus oli eelmisel hooajal ära aga kas kõik noored ka siia punti jäävad seda näitab aeg. Kuid kui Võrulastel on oma nägemus ja eesmärgid siis ma arvan et sellest antakse ka teada.
AITÄHH tähelepanu eest !!!