320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

muna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    muna

    Kuna siin foorumis on keegi keedumuna, siis tekkis küsimus, et millist muna sööb jalgpallifän? prae-keedu-mitu minutit?

    by eestieest,eston,jyrka,oskarluts,mick

    #2
    Orginally posted by Senmaster

    Kuna siin foorumis on keegi keedumuna, siis tekkis küsimus, et millist muna sööb jalgpallifän? prae-keedu-mitu minutit?
    väga hea, et l6puks keegi selle teema yles v6ttis.

    aiFo --> keedumuna ei
    praemuna jah
    omlet super!!!

    niih, nyyd on syda rahul!

    aiFo. ei joo piima ja ei söö sibulat...
    Jalgpallihaigla liige
    Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

    Kommentaar


      #3
      Mina söön igasugust muna- mul suva, peaasi, et hamba all ei karju.
      Peab tunnistama, et "vuti" mune pole proovinud
      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

      Kommentaar


        #4
        KEEDUMUNA
        tulevik ruulib

        Kommentaar


          #5
          praemuna-hea
          keedumuna-halb
          omlet-norm

          C’mon Man United!!!

          Kommentaar


            #6
            jajah, misda need nimed seal all teevad?

            muna läheb põhimõtteliset igal kujul(v.a. toores ja vedelaks keedetud...)
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              #7
              Keedumuna ilma munakollaseta
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #8
                Praemuna on eriti hea asi ,aga ka keedumuna läeb päris hästi.Samas erinevalt eelkõnelejast eelistan ma keedumunal just munakollast.

                Kommentaar


                  #9
                  tarvitan heameelega praemuna ja keedumuna, aga samas omletist keeldun... kuid viisakalt
                  s**t happens

                  Kommentaar


                    #10
                    Keedumuna majoneesiga on igati tegija, eriti kui ta pole jõudnud veel maha jahtuda.

                    Praemuna on hea, kui ta ikka korralikult mõlemalt poolt praetud ja kui pipraga pole koonerdatud.

                    Omlett on parim siis, kui sinna keegi on raatsinud ka pisut vorstijuppe ja juustu puistada.

                    Toorel kujul kannatab muna süüa ainult koogel-moogeli näol, aga parem oleks kui ta siis korralikult vahustatud on.

                    Kommentaar


                      #11
                      praemuna ja olen ka vutimune proovinud
                      ei ütleks et nad eriti head on
                      aga sen ja kyps kas te mäletate neid mune mida mina seni juures agaralt praadisin
                      jürgen
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #12
                        Ei tarbi mune ega ka mingeid muid loomseid toiduaineid mitte mingil kujul, olen veendunud vegetaarlane. Huvitav, ons siin veel taolisi tegelasi.

                        Kommentaar


                          #13
                          mingi pede oled vä?


                          muna ajan näost sisse igasugusel kujul. kõige parem on härjasilm või sutsu keedetud muna nii et kollane on veel vedel.

                          Kommentaar


                            #14
                            Kõvaks keedetud keedumuna läheb küll (vedel öäk). Praetud ja omleti vastu pole ka midagi. Kuigi jah, ega muna mul just lemmiktoit pole.

                            Kommentaar


                              #15
                              Praetud muna praetud leivaga...
                              Tehnoloogia selline, et korralikku leivaviilu auk keskele, sinna muna ja pannile.
                              Mul on liiv ja sul on savi.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X