320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

NBA VIRTUAL GAMEMASTER 2003/2004

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA VIRTUAL GAMEMASTER 2003/2004

    Kui keegi mängib netivahendusel niinimetatud NBA Fantsyt,õigemini siis NBA Virtual GM-i,siis andke teada,tahaks eestlasi oma liigasse juurde,Vaba on 17 kohta,olge aktiivsed! Kiiremad,kes tahaxid mu liigaga liituda,sisestage liigaotsingus parool --> bigben ja laskem käia.
    Samas võiks siin juttu teha ka sellest,kuidas kellegil läheb seal mängus,mitmes ollakse,kes on kõige rohkem punkte toond jne.Ning need,kes sellisest mängust miskit ei tea,küsige lisainfi
    Laskem siis käia!!EDU

    #2
    Replying to Topic \'NBA VIRTUAL GAMEMASTER 2003/2004\'

    mnjah, ise just loobusin VGM-is osalemast, ei tundu mulle, kui vanainimesele enam selline nö võistlusformaat meelepärane, muidugi tegi karuteene ka Yahoo! NBA fantasy, kus tegevus siiski vastab rohkem tegelikkusele, kui VGM.
    Aga noh edu teistele.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'NBA VIRTUAL GAMEMASTER 2003/2004\'

      Mehed/Naised võtke osa NBA-st ometi,ärge magage maha võimalust omadega rinda pista

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'NBA VIRTUAL GAMEMASTER 2003/2004\'

        Originally posted by dreyd
        mnjah, ise just loobusin VGM-is osalemast, ei tundu mulle, kui vanainimesele enam selline nö võistlusformaat meelepärane, muidugi tegi karuteene ka Yahoo! NBA fantasy, kus tegevus siiski vastab rohkem tegelikkusele, kui VGM.
        Aga noh edu teistele.
        Iseenesest ma ei tea, mida see Yahoo fantasy endast kujutab, seega võiks seletada, mis sääl siis paremat ja reaalsemat on? Üldiselt on ikka VGM ka äss!!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'NBA VIRTUAL GAMEMASTER 2003/2004\'

          Originally posted by efafan


          Iseenesest ma ei tea, mida see Yahoo fantasy endast kujutab, seega võiks seletada, mis sääl siis paremat ja reaalsemat on? Üldiselt on ikka VGM ka äss!!
          Vt Fantasysport.ee ja sealt NBA fantasy

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'NBA VIRTUAL GAMEMASTER 2003/2004\'

            Originally posted by efafan


            Originally posted by dreyd
            mnjah, ise just loobusin VGM-is osalemast, ei tundu mulle, kui vanainimesele enam selline nö võistlusformaat meelepärane, muidugi tegi karuteene ka Yahoo! NBA fantasy, kus tegevus siiski vastab rohkem tegelikkusele, kui VGM.
            Aga noh edu teistele.
            Iseenesest ma ei tea, mida see Yahoo fantasy endast kujutab, seega võiks seletada, mis sääl siis paremat ja reaalsemat on? Üldiselt on ikka VGM ka äss!!
            Kahju, sul ei vedanud ..hooaeg peal juba... Yahoo fantasy on kuskil 10 korda huvitavam VGMist, mis ka teatud eluhetkedel põnevust pakkus, aga paraku...tuli parem ja tegi ära.

            Kommentaar

            Working...
            X