PDA

View Full Version : Kes on Reali kõige parim m2ngia ??teie arust

zidane5
10.11.03, 13:36
Siia:<<<<<<< kirjutage..kõik..kes on teie arust >Reali parim m2ngia..ehk siis nr 1 real madridis..:S:) eDu

fitti
10.11.03, 14:01
alfredo di stefano..:P

tegelikult tahtsin aga öelda nagu janice menusarjast \'friends\' - Õu. Mai. Kaaaaaad.

SleepWalking
10.11.03, 14:17
aga miks ometigi ohvhv-topik?

-Antz-
10.11.03, 15:19
Ja miks ometigi meie arust?? Miks mitte ema või klassijuhataja arust!? :oih:

Juveman
10.11.03, 15:26
No kuna tegu tõeliselt värdjaliku teamiga,siis pean minagi nentima,et osad mehed seal ju täitsa head kohe.Meeldib ehk Raul,Beckham(sest mängis ju ManU-s!!!),ja ma ei tea kas mulle ei meenu enam või seal polegi lihtsalt rohkem neid:D :D :D

eston maravilha
10.11.03, 15:40
Originally posted by zidane5

Siia:<<<<<<< kirjutage..kõik..kes on teie arust >Reali parim m2ngia..ehk siis nr 1 real madridis..:S:) eDu

kas gravitatsioon sai sinust lapspõlves võitu ja kukkusid mööbliesemelt maha oma palli meenutavale kehaosale??

Juveman
10.11.03, 15:46
Originally posted by eston#21

Originally posted by zidane5

kas gravitatsioon sai sinust lapspõlves võitu ja kukkusid mööbliesemelt maha oma palli meenutavale kehaosale??

irw,sul suht sitt huumorimeel ma kaen krdi reali fänn,a põle ullu,eks kord jõuab kätte ka aeg,mil sulle mõistus külla tuleb:oih:
A sel juhul on parim Raul,sest aint 2 hääd seal ongi:D

eston maravilha
10.11.03, 15:53
Originally posted by Juveman

irw,sul suht sitt huumorimeel ma kaen krdi reali fänn,a põle ullu,eks kord jõuab kätte ka aeg,mil sulle mõistus külla tuleb:oih:
A sel juhul on parim Raul,sest aint 2 hääd seal ongi:D

que???

mcnamara
10.11.03, 16:02
Miro Zalar oli hästi kihvt Rootsi teivashüppaja omal ajal. Pikad juuksed ja peapael ja õudselt vahva.

kqjanno
12.11.03, 19:12
Originally posted by mcnamara

Miro Zalar oli hästi kihvt Rootsi teivashüppaja omal ajal. Pikad juuksed ja peapael ja õudselt vahva.
ma arvasin et sattusin valesse kohta aga jah...sina sattusid wst.....:D

Silver
12.11.03, 20:20
Teema kinni.