PDA

View Full Version : Unistan ja ennustan

woodoo
10.11.03, 21:55
Panen siis umbes küsimuse?
Keda teie loodate Eesti vastasteks 2006 a. Wc valiktsükklis?Ei kibelenenud play off´e ära oodata.

tsitaat PL´ist 15.10.2003
Kui Eesti koondise peatreeneril Arno Pijpersil oleks võimalus vastaseid valida, siis eelistaks ta Prantsusmaad, Hollandit, Shotimaad, Walesi, San Marinot ja Andorrat.

Enda valik oleks üsna sarnane. Muidugi võiks Prantsusmaa asemel olla ka Inglismaa , kuid siis tekiks asjatult pingeid.Mingi osa \"eesti fänne\" muunduks kiirelt inglise fännideks.
Hollandi asemel võiks olla Hispaania.
Andorra asemel tahaks kedagi tõsisemat näha.Kui Eesti tahab edasi areneda siis ei peaks moldovannide ja armjannide suguseid kartma.Aitab küll Andorrast!

zaz
10.11.03, 23:47
ütleme siis, et

4. GRUPP

Saksamaa (pole just kõige tugevam valikmängudes)
Venemaa (tore olek taas venkudega mängida ja ehk võtaks ka mõned punktid neilt)
Eesti
Šotimaa (\"vanade tuttavatega\" peetaks jälle huvitavaid lahinguid) või siis Norra
Slovakkia (suhteliselt nõrk meeskond nagu šotigi) või siis Island
Lichtenstein (kindlad 6 punkti Eestile ja ka rünnakut saaks parasjagu harjutatud niimodi)

Loodetavasti ma puusse ei pannud seda koostades:oih:
Ja veel seda, et kindlasti ei tahaks vastasteks Prantsusmaad, Hispaaniat ega Tšehhit :doh:

woodoo
10.11.03, 23:51
Saksamaaga on too jama,et ta on prii valikmängudest.Korraldajamaa.

zaz
10.11.03, 23:58
krt ma lollakas unustasin selle täitsa ära:sega10:
no ma panen siis Saksamaa asemele Portugali (vananev meeskond, ehk annab se meile võimaluse:doh: )

yheksa
11.11.03, 09:38
Sellel (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1961&page=3) lehel on täpselt samast asjast juttu. Miks mitte jätkata samas teemas?

Päikest :)

xxxxxx
13.11.03, 17:37
Nii, panen siia kirja, keda mina tahan. Tugevusgruppe mul praegu silme ees pole, nii et üsna suvaliselt:
1.Holland, Saksamaa,Inglismaa,Prantsusmaa või Hispaania (ei eelistaks ühte teisele)
2.Why not Venemaa
3.Sotimaa

siis meie ja sinna järgi mingid suht võidetavad võistkonnad, miks mitte meie vana sõber Andorra. Mingid soojad väikeriigid oleks reisimise mõttes head:õnnelik:

Epic
13.11.03, 18:07
Originally posted by xxxxxx

Nii, panen siia kirja, keda mina tahan. Tugevusgruppe mul praegu silme ees pole, nii et üsna suvaliselt:
1.Holland, Saksamaa,Inglismaa,Prantsusmaa või Hispaania (ei eelistaks ühte teisele)

Koopas elad ve? Saksamaa ei mängi valikmänge! ;)

U2
14.11.03, 17:30
1.Holland,inglismaa,prantsusmaa,itaalia
2.Sotimaa või venemaa
3.liechenstein või san marino

ROOTSI KUNN
14.11.03, 21:09
Mina küll ei näe erilist põhjust Venemaad tahta. Esiteks ei tähenda see veel midagi ,et ükskord neid kodus võitsime ja teiseks ,ilmselt jääb fännidel Moskvas käimata. Puht julgeoleku mõttes. Kolmandaks -ei too venelastega mäng ka rahaliselt midagi sisse.
Vaatan alagruppi kahest aspektist: 1. võimalus edasi saada
2. võimalus vutiliidul raha teenida ja jalgpalli promoda
Ennustama ei hakka,tuleb ,mis tuleb.

Cerny Petr
14.11.03, 21:15
Olen eelmisega nõus, venelastega ei tahaks enam küll kohtuda. Küll aga tahaks näha Itaaliat ja mõnda Kesk-Euroopa riiki, nt. Austriat ja Shveitsi. Mõnes mõttes oleks huvitav ka mängida küproslastega ja valgevenelastega.

Grinch
14.11.03, 21:27
Originally posted by Cerny Petr

Olen eelmisega nõus, venelastega ei tahaks enam küll kohtuda. Küll aga tahaks näha Itaaliat ja mõnda Kesk-Euroopa riiki, nt. Austriat ja Shveitsi. Mõnes mõttes oleks huvitav ka mängida küproslastega ja valgevenelastega.

Austriaga ja Shveitsi osas võib ju isegi nõustuda, aga näiteks Itaalia ja Küprosega on Eesti koondis juba korduvalt kohtunud. Samas, kui nii võtta, siis kohtutud on tõepoolest ju enamike Euroopa riikide koondistega, sh ka Valgevene ja eespool mainitud Küprose ja Shveitsi koondistega. Ja sellise loogikaga ei jää just palju koondiseid, kellega kohtuda... :)

Cerny Petr
14.11.03, 21:50
Ma nagu mõtlesingi, et oleks päris huvitav kohtuda mõndade nn. \"vanade tuttavatega\"(nt. Valgevene), saaks võrrelda praegust ja toonast jõududevahekorda ja arengut.

Red Devil
15.11.03, 00:05
Mina loodan väga, et järgmise aastal tuleb Eestiga samasse gruppi kas Inglismaa, Itaalia, Prantsusmaa või Hispaania. Tahax väga näha kuidas Eesti kodus nende vastu mängix. Eriti aga loodan, et tuleb Inglismaa, kuna peale Eesti on mu lemmik koondis Inglismaa eesotsas Beckhamiga. Nõrgematest võix tulla San Marino ja Liechtenstein.
Aga mõnes mõttes olex ka hea kui ei tulex ühtegi väga tugevat meeskonda oma gruppi, sest siis võib olla on isegi võimalik pääseda vähemalt play-offi.

fitti
15.11.03, 01:39
Originally posted by Red Devil

Aga mõnes mõttes olex ka hea kui ei tulex ühtegi väga tugevat meeskonda oma gruppi, sest siis võib olla on isegi võimalik pääseda vähemalt play-offi.

võibolla räägid ka, kuidas selline asi saaks üleüldse võimalik olla? et meie gruppi nt kahest esimesest \'potist\' kedagi ei loositagi?

Red Devil
15.11.03, 01:48
Originally posted by fittibaldi

Originally posted by Red Devil

võibolla räägid ka, kuidas selline asi saaks üleüldse võimalik olla? et meie gruppi nt kahest esimesest \'potist\' kedagi ei loositagi?

Sry aga ma pole kursis nende \'pottidega\' äkki annad mingi lingikese?

zaz
15.11.03, 02:03
Isegi ilma potideta oleks äärmiselt naiivne loota, et tugevaid Eesti gruppi ei loosita:doh:
Aga siiski on seal 1. potis näiteks Rootsi, kes pole küll jah teab-mis tugev, kuid ülejäänud...:kurb6: Ka 2. pot on kubiseb tugevatest meeskondadest:kurb5:

igatahes;), peaksid sa need pottid leidma siit (http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=1961&page=3)

xxxxxx
18.11.03, 19:11
Originally posted by Epic

Originally posted by xxxxxx

Koopas elad ve? Saksamaa ei mängi valikmänge! ;)

SRY, mul tõesti ei tulnud selline ülimalt loogiline asi meelde!:lahe:

kaupo
19.11.03, 04:26
1. Inglismaa (palju lemmikuid, keda näha vaja)
2. Taani (lihtsalt meeldib juba EM tiitli ajast)
3. Šoti või Poola (revanš vaja võtta)
4. Soome (saab lihtsa vaevaga mõlemat mängu vaatama minna)
5. Eesti
6. San Marino
7. ükskõik

Mõnda võitu tahaks ju näha ja sellises alagrupis võib hea mänguga tulla neid isegi 6-7. Edasipääsu ei tule niikuinii varem, kui 2008 EM-ile.

ROOTSI KUNN
21.11.03, 14:15
Ma seekord ei hakkaks üldsegi peatsest loosimisest unistama ega ennustama vaid mõtiskleksin selle üle ,mille tunnistajateks me just mõned päevad tagasi olime .
Nimelt -Läti koondis jõudis EM-ile ja selle põhjused.
Läti jalgpallikultuuri võib võib kindlasti pidada üheks baltikumi paremaks aga mitte kõige paremaks. Läheme aegades natuke tagasi ja vaatame ,kuhu jõudsid kolme Balti riigi jalgpallmeeskonnad Nõuk ajal.
Ilma igasuguse kahtluseta võib väita ,et Nõuk. ajal oli Balti parim koondis Leedu ehk siis Vilniuse Zhalgiris,kes aastaid võitles Liidu meistriliigas väga kõrgete kohtade eest.
Zhalgiris mängis kõikide Moskva tippklubidega kodus nagu võrdne võrdsega ja 25 tuhat pealtvaatajat Zhalgirise staadionil oli peaaegu igapäevane nähtus. Isegi korvpall ei olnud nii popp.
Riia Daygava seevastu pendeldas aastaid esiliiga tipus ,tõusmata kordagi Meistrisarja.
Kui Zhalgiris koosnes eranditult leedulastest (Narbekovas,Jankauskas)siis Daugava oli peaaegu 100% venekeelne sats ja lätlastes erilist vaimustust ei äratanud. Lätlased vaatasid rohkem hokit ,kus etnilisi lätlasi oli märksa rohkem(Balderis,Irbe jne.)
Meie jalgpall piirdus paraku Tallinna Spordi meeskonnaga 2.liigas,mida sponsoreeris siin asuv Vene sõjakool ja mille mänge käisid vaatamas ainult tõelised vutihullud eestlased,mina nende seas.:) Eesti kommunistlike spordijuhtide jaoks ei olnud maailma populaarsemat spordiala olemaski. Eestikeelne jalgpall püsis vaid tänu üksikutele fanaatikutele. Seega olid nii Lätis ,eriti aga Leedus traditsioonid juba aastakümneid ollemas ning hulga mängijaid saanud karastuse ka erinevates Liidu koondistes.
Eestis ignoreeriti vutti isegi pressis,rääkimata TV-st. Kommunistliku Eesti orjameelsed spordijuhid tagusid meile järjekindlalt pähe ,et jalgpall ja hoki ei ole meile sobilikud alad.
Nõuk. okupatsiooni lõppedes aga teame me kõik ,kuidas rahvuslik jalgpall kiirelt arenema hakkas. Vastupidiselt Lätile ,püüdsid Leedu ja loomulikult ka Eesti arendada rahvuslikku jalgpalli. Leedule tõi see kummalisel kombel kiiresti suuri tagasilööke. Meile aga kiire arengu,absoluutsest nullist, maailma saja sekka. Läti ei lõhkunud oma struktuure ja järelkasvu koolitus. Prioriteedid jäid samaks ja kodakondsuse said kõik tol ajal tasemel olnud mängijad. Ka praegu on jalgpall Lätis venelaste seas populaarsem ,kui Lätlaste seas. Kindlasti käivad nüüd peale EM-ile pääsemist vutti vaatamas ka lätlased ,kuid erinevate vanuste koondised koosnevad ikkagi absoluutses enamuses venelastest. Selles veendusin ma suvel Limbazis U-17 ja U-19 Balti turniiril.
Aga tuleb välja ,et asi töötab ja rahvas on rahul . Stabiilne areng ,ühtegi rahvust eelistamata on Läti jalgpalli viinud sinna ,kuhu pole veel ükski Balti riik kunagi jõudnud.
Huvitaval kombel arenevad ühtlaselt edukalt Lätis kõik kolm populaarset spordiala hoki ,korvpall ja jalgpall. Riik toetab ja pöörab tähelepanu kõigile kolmele. Näiteid võib tuua üksjagu ,kui vaadata kas või Skonto staadionit,hoki MM-2006. a.Riias. Läti juhid on aru saanud ,kuidas oma riiki maailmale tutvustada.
Meie aga elame ikka veel postkommunistlikus spordimaailmas ,kus mõnede tolvanite arvates on jalgpall üksnes kellegi eraäri ning selle asemel ,et linna üks kenamaid ehitisi-Arena ,valmis ehitada, punnitatakse kõigest väest Otepääle suusahüppemäge.
Teatud spordijuhtide vastuseis jalgpalli arengule Eestis on ilmne ja see on eriti nõme.
Minu meelest on meie jalgpallis palju suurem potensiaal ,kui Lätis ja Leedus. Meil harrastavad seda mängu nii eestlased ,kui venelased ja arvestades meie lühikesi traditsioone oleme naabritele kandadele astumas.
See ,millega Läti jalgpall hakkama sai, annab nende arengule meeletu tõuke. Ala juurde voolab raha nagu raba. Jalgpall on ainuke ala mailmas ,kus meeskond teenib juba ainuüksi EM finaalturnirile saamise eest 60 mlj. krooni. Edaspidi juba veelgi rohkem. See tähendab ,et edaspidi võivad nad areneda isegi ilma riigi poolse toetuseta.
Lätit tutvustava tegurina on EM -il osalemine aga üldse rahas võrreldamatu.
Ma ei ütleks küll ,et Läti koondis meist peajagu üle on ,küll aga on nad enesekindlamad ja kogenumad. Enamus koondislasi mängib välisklubides ,küll mitte tippklubides ,kuid ikkagi tasemel liigades(Vene,Inglise,Austria jne). Nad said ka loosi tahtel endale suurepärase alagrupi ,kus minu arvates Eestilgi mingi shanss oleks olnud.
Lõpuks oli ka jumal lätlane ja nii see tulemus südiski. Võin kihla vedada ,et kui Läti koondis oleks kokku pandud samade põhimõtete järgi nagu aastaid tagsi meil siis oleksid nad praegu täielikus karu perses aga mitte EM-il ja sellepärast oligi nenede valik õige. Meil lihtsalt polnud teist valikut ,meil ei olnud ei vene ega eestikeelst jalgpalli ,meil polnud peaaegu midagi.
Võibolla avanevad nüüd ka mõnede meie riigjuhtide ja ärimeeste silmad ning naabrite edusammudest innustunult hakatakse rohkem jalgpallile tähelepanu pöörama toetades uute ja vanade jalgpalliväljakute ehitamist ja taastamist ning klubide teket.
Jõudes peatselt sama kaugele ,kui meie lõnanaabrid ,tutvustame me Eestit kindlasti rohkem ,kui mis iganes spordiala või muu sündmus Eestis.

Kuradi pikk laul tuli :) aga ,midagi pidin kribama ja ütlematagi jäi veel.

Aramis
21.11.03, 19:53
Väga korralik kirjutis. Respect!

indrek
24.11.03, 10:09
Muidu hea jutt, ainuke asi - et Lilleküla staadion on tõsine arhitektuuriline soperdis, mitte linna üks kaunemaimaid ehitisi. Kahjuks. Olen sellest kunagi ka pikemalt kirjutanud :(

xxxxxx
24.11.03, 21:18
Vaidlen vastu: Lilleküla staadion saab olema ikka väga ilus, kui valmis saab. Kus seda kirjutist lugeda saab?
Kunnile:väga õige, kuigi lugemine väsitas silmad täitsa ära :lahe:

kaupo
25.11.03, 09:40
Rootsi Kunn, selle kirjutise koht on suurtemates ajakirjandusväljaannetes. Siin teab 99% lugejatest, et sul on õigus. Rahvas, tõuske üles, ma ütlen!!!:D

ROOTSI KUNN
25.11.03, 09:58
Tänases Päevalehes toetab mind ka Arno ;) . Oleks aeg linnale ja valitsusele survet avaldada. Jalgpallihaigla ,aeeee ,kus sa oled....?:kaval:

Martin
25.11.03, 22:27
Originally posted by ROOTSI KUNN

Tänases Päevalehes toetab mind ka Arno ;) . Oleks aeg linnale ja valitsusele survet avaldada. Jalgpallihaigla ,aeeee ,kus sa oled....?:kaval:

Jajah, Jalgpallihaigla avaldab nüüd kellelegi survet...

peapall
26.11.03, 13:05
Originally posted by ROOTSI KUNN

autorilt üllatav ja väga tabav artikkel http://www.sloleht.ee/index.aspx?s=andres%26vaher&id=149023

kyps
27.11.03, 14:32
Ise ootaks kah Inglismaad Eestiga ühte alagruppi.

Nüüd aga tekib teine küsimus, et mis kasu oleks Inglismaast, kui me nendega oktoobri teises pooles, miskil jahedal kolmapäeval mängime?

Aastaaeg, aastaajaks, aga miks on valitud mängudepäevaks kolmapäevad? Kas enne on kah nii olnud? Kui koolis sai käidud, siis ei olnud vahet mis päeval mäng, aga tööinimesel ikka raske üritusest täit võtta. Mängule mul küll minematta ei jäe, aga no üritus tuleb kõvasti lahjem. Aga on ka mitmed, kes ei ilmu just ebasoods päeva tõttu kohale. Eriti just kaugematest kohtadest tulijad.

Viimane tsükkel mängisime kodus 3 korda kolmapäeval ja 1 kord laupäeval (Andorraga). Võõrsil olles aga 3 korda laupäeval ja korra kolmapäeval.

Selline diskrimineerimine tuleks lõpetada, sest jalgpall ei kesta ainult 90 minutit vaid hakkab hommikul vara ja lõppeb koos enda lõppemisega;)

Chazlor
27.11.03, 16:11
Allo

Inglismaa koha pealt olen igati päri, samuti kolmapäevade koha pealt.
Häda on vist siin aga selles, et ka teiste vutiriikide esindajad on sarnast seaduspärasust tabanud ja seetõttu võitlevad samuti mängude saamise eest nädalavahetuseks. Eesti kui väikeriik ja jalgpalli kääbik ei oma sõnaõigust Belgia, Horvaatia ja Bulgaaria üle. Andorrale aga näitasime vist koha kätte.
UEFA/FIFA on need mängud aga kolmapäevadele surunud, sest niivõrd toimides segatakse vähem rahvusliigasid.
Muidugi see on ainult minu spekulatsioon, äkki keegi targem oskab täpsemalt rääkida.

Parimatega

kyps
02.12.03, 10:21
Kus rahvas loosimist vaadata kavatseb?

Ise siis Tartus, et kui Smut pannkooke ei tee, peaks miski kõrtsu otsima. Aga kui teeb:õnnelik:

Martin
02.12.03, 11:41
Originally posted by kyps
Kus rahvas loosimist vaadata kavatseb?
Ise siis Tartus, et kui Smut pannkooke ei tee, peaks miski kõrtsu otsima. Aga kui teeb:õnnelik:

Ma ei saa sellisest laimust aru, ise veel küsisid eile.

Pannkoogid olid ju lubatud.

Kaabakas. Nüüd pead sina sepikuga leppima, kui teised pannukaid nosivad.

kyps
02.12.03, 13:08
Originally posted by Martin
Kaabakas. Nüüd pead sina sepikuga leppima, kui teised pannukaid nosivad.

No sobiks ka sepik, kui moosi peale paned.

Martin
02.12.03, 13:09
Kas tartlasi on veel, kes tuleks, siis teaks arvestada, et mitu pannkooki tuleks teha :)

greenday
02.12.03, 17:21

Kas tartlasi on veel, kes tuleks, siis teaks arvestada, et mitu pannkooki tuleks teha :)Ma tuleks ka! (ja võibolla võtaks sõbra ka kaasa)

Cerny Petr
02.12.03, 18:31

Kas tartlasi on veel, kes tuleks, siis teaks arvestada, et mitu pannkooki tuleks teha :)

karda et tulijaid oleks rohkem kui sa pannkooke teha jõuad :D

Martin
03.12.03, 13:30
No teeme selle pulli siis ära.

Joogid toote teie :)

KP
03.12.03, 23:36
Nojah, olles fortuunana kasutanud (tema teadmata) kallist kaasat sai selline tulemus siis

1. Hispaania
2. Sloveenia
3. Austria
4. Island
5. Eesti
6. San Marino
7. Andorra

vat nii

Neth
03.12.03, 23:50
1.Prantsusmaa
2.Taani
3.Slovakkia
4.Iisrael (Tel Aviv\'s ei pea mängima :D, saab mõnd suuremat Euro statat külastada)
5.Eesti
6.Malta

Grupi nr. võix olla näitex 4.

Red Devil
04.12.03, 01:53
Ise loodaks sellist gruppi:

1. Inglismaa või Rootsi
2. Poola
3. Slovakkia
4. Island
5. Eesti
6. Liechtenstein

Selles grupis olex Eestil normaalsed võimalused saada edasi play-offi. Kuigi ma arvax ikka, et seda ei juhtu... aga noh nagu öeldaxe lootus kustub viimasena, kui olex selline alagrupp :D

marcello
04.12.03, 04:10
rootsi või inglismaa
taani,iirimaa,belgia
shoti,austria
island,norra,wales
malta,san marino,liechtenstein
luksemburg

minule meeldiks sellised alagrupikaaslased:)

kyps
04.12.03, 10:04
Minu loosimise peale, näeb grupp 8 välja selline:

1. Inglismaa
2. Taani
3. Shoti
4. Läti
5. Eesti
6. San Marino

Sellise gruppi peale laseks ma küll hundiratast (kui oskaks).

Arvestades aga faktiga, et loosimist jälgitakse Smuti pool, siis eeldatav alagrupp näeb välja järgmine:

1. Türgi
2. Horvaatia
3. Rumeenia
4. Ukraina
5. Eesti
6. Albaania

Tembu
04.12.03, 10:15
Lätlaste asemel veertaks palli soomlastega ja seitsmenda liikmena võiks grupis Luxemburg 6 punkti meile anda:)..Ja kui taanlaste asemel tulevad rootslased, siis kah pole hullu:)

kyps
04.12.03, 10:27
taani ja rootsi erinevas tugevusgruppis

Tembu
04.12.03, 10:30
Ah mida sa ka tead:P

mcnamara
04.12.03, 11:37
Minu unistuste grupp näeks välja järgmine:
Inglismaa
Poola
Austria
Soome
Eesti
Liechtenstein
Luksemburg

Imeline, et selline asi üldse võimalik on, aga ennäe! Usun, et see seltskond oleks mõnus nii inglastele kui meile. Inglismaaga ühte alagruppi sattuda on ammune unistus, samuti Soomega (see suur peksasaamine ei taha meelest minna). Poola on allakäigutrepil, Austria samuti kenasti mängitav.

Leivo-Tigu Vimb
04.12.03, 12:01
Kõige jubedam loos: Tsehhi, Poola, Austria, Bosnia, Eesti, Fääri saared,Andorra

Kõige seksikam: Inglismaa, Venemaa, Shotimaa, Läti, Eesti, Malta, Luksemburg

Kõige rohkem võimalusi: Rootsi, Poola, Kreeka, Island, Eesti, San Marino, Luksemburg

netu
04.12.03, 12:13
Itaalia
Holland
Šveits
Soome
Eesti
San Marino
Luxemburg

Vot nii! :)

Raix
04.12.03, 12:57

Smuti! Paistab, et kõik läheb planeeritult, nii et on oodata ka kalleid külalisi Tallinnast!! :prill1:

Mõeldes sinu ema moosivarudele ja maiale Kypsile, võid peolauale ühe purgi moosi vähem panna! :r66m9:

Aifo-kallis, oled ka tulemas? Ja EI ei ole vastus!! :prill3:

silverman
04.12.03, 17:58
Originally posted by mcnamara

Inglismaa
Poola
Austria
Soome
Eesti
Liechtenstein
Luksemburg

Imeline, et selline asi üldse võimalik on, aga ennäe! Usun, et see seltskond oleks mõnus nii inglastele kui meile. Inglismaaga ühte alagruppi sattuda on ammune unistus, samuti Soomega (see suur peksasaamine ei taha meelest minna). Poola on allakäigutrepil, Austria samuti kenasti mängitav.

Kusjuures ei ole võimalik :D
Seda põhjusel, et Inglismaa koos Itaalia, Hispaania ja Prantsusmaaga pannakse automaatselt 6-liikmelistesse gruppidesse. Nii et kui tahame neid suuri endale vastaseks, peame leppima 10 mänguga.

silverman
05.12.03, 10:21

No teeme selle pulli siis ära.

Joogid toote teie :)

Mis aadressil tulla võib siis?

Martin
05.12.03, 11:26
Peetri tänaval, telefoni teel saab täpsustada 055-22489.

mcnamara
05.12.03, 13:40
Originally posted by silverman

Originally posted by mcnamara

Inglismaa
Poola
Austria
Soome
Eesti
Liechtenstein
Luksemburg

Kusjuures ei ole võimalik :D
Seda põhjusel, et Inglismaa koos Itaalia, Hispaania ja Prantsusmaaga pannakse automaatselt 6-liikmelistesse gruppidesse. Nii et kui tahame neid suuri endale vastaseks, peame leppima 10 mänguga.

No aga ilma Luksemburgita on peaaegu sama kena. Kui mitte kenamgi veel. :P

INCE
05.12.03, 17:23
Kui see unistamine vaid aitaks:doh:
eestlastel ei tohiks ju midagi olla ka näiteks sellise grupi vastu:
Prantsusmaa
Taani
Slovakkia
Island
EESTI
P.-Iirimaa
Malta
:lahe:
Igal juhul pöidlad pihku täna õhtuks:)

greenday
05.12.03, 19:32
Originally posted by greenday

Kas tartlasi on veel, kes tuleks, siis teaks arvestada, et mitu pannkooki tuleks teha :)Ma tuleks ka! (ja võibolla võtaks sõbra ka kaasa)Ma siiski pean tulemata jätma, haigus kallal.

Martin
05.12.03, 20:12

Kas tartlasi on veel, kes tuleks, siis teaks arvestada, et mitu pannkooki tuleks teha :)Ma tuleks ka! (ja võibolla võtaks sõbra ka kaasa)Ma siiski pean tulemata jätma, haigus kallal.

Jube jama, sest sind ootas peale pannkookide ka üks 4-pack.

INCE
05.12.03, 21:38
Nonii
Purtugaal, Rossija, Slovakkia(!), LÄTI:),Lihtenstein ja Luxemburg
No läks ju lõppkokkuvõttes normaalselt.Ei väga hästi, ega ka väga hullusti. Pigem oli tulemus loodetust üle keskmise. Nüüd sõltub siis edasipääs meist enestest ja igasugused oleksid ei maksa midagi. Erilise huviga ootan kohtumisi lätakatega, kuna senini \"polnud põhjust\" ju viimast välja panna, siis nüüd on see võimalus ju olemas:õnnelik: Edu Eestile igaljuhul:)

greenday
05.12.03, 21:43
Edasipääsu ja reisimise koha pealt läks ju 100% täkkesse, midagi paremat oleks võimatu tahta. Kahju muidugi et midagi superatraktiivset ei tulnud.

troll
05.12.03, 22:25
Saatan, super hea, Portugali asemele oleks vaid midagi lahedamat tahtnud...

Marduk
05.12.03, 22:27
Originally posted by INCE

Nüüd sõltub siis edasipääs meist enestest ja igasugused oleksid ei maksa midagi.
99% n6us. Tasav2gine grupp ja k6ik on meie endi oskustes. \"Oleks\'eid\" kyll eriti enne ega ega peale m2ngu kuulda ei tahaks. :)

ROOTSI KUNN
05.12.03, 23:09
Originally posted by troll

Saatan, super hea, Portugali asemele oleks vaid midagi lahedamat tahtnud...

Samad sõnad ,ja kui veel Portu asemel Rootsi ka oleks saand siis oleks Bingo :)
Aga kõike head korraga oleks ka palju tahta.

Red Devil
05.12.03, 23:32
Eesti grupis siis Portugal, Russid :viha: , Slovakkia, Läti :deemon: , Liechtenstein ja Luxemburg. Grupiga võib jah päris rahule jääda, aga olex Portugali asemel veel Rootsi tulnud vat siis olex ikka tõesti SUPER olnud. Grupi selge favoriit on Portugal ja teise koha pärast hakkame meie siis võitlema Venemaaga, Slovakkiaga ja Lätiga... võimalused täitsa olemas, peame ise ainult hästi mängima. Eriti põnevax lähevad mängud meie naabrite Venemaa ja Lätiga, loodetavasti suudame jälle Venemaad võita ja võita lõpuks ometi ka Lätit. Slovakkia kohta ma ei tea mitte midagi... Liechtensteini ja Luxemburgi vastu PEAB tulema 12 punkti!

Eesti MM-le :D

malagar
06.12.03, 00:46
Ma pakun et saame 16 punkti
4 võitu ( lichtenstein ja luksembourg )
4 viiki ja 4 kaotust kipun arvama et mõnegi meeskonna teeme võõrsil viigi ja saame kodus peksa.

Stinger
06.12.03, 09:02
Väga hea loos oli, eriti reisimise mõttes.
Ma kujutasin ette KaPo vendade ja Songiseppa nägu, kui vastaseks Venemaa loositi:kaval:

zaz
06.12.03, 13:06
Ka Piiroja usub Eesti võimalustesse, nii võib lugeda SL Õhtulehest (http://sloleht.ee/index.aspx?d=06.12.03&r=3&id=149980):) Eriti hästi kõlab sealne Piiroja ütlus: Kas nüüd või mitte kunagi!:D

kaupo
07.12.03, 09:25
Ma arvan, et eufooria on liigne.
Mark my words - Eesti jääb parimal juhul alagrupis neljandaks, kuid tõenäoliselt siiski viiendaks. Võib-olla saadakse üks võit Läti-Venemaa-Slovakkia või miks ka mitte Portugali käest, kuid üks üllatus on meie lagi. Paar viiki tugevamate vastu, loodetavalt 4 võitu nõrgemate üle ja ongi kõik. Miks peaks ka Portugali esikoht olema 100% kindel? Venemaa kantakse liiga ruttu maha.
Eesti esimene võimalus suurturniiril osalemiseks ei tule varem, kui 2008 EM-il. Samas - fännina loodan ma Eestilt alagrupis 12 võitu 12-st :D Ja ka Reimilt kui meeskonna kaptenilt ootan edaspidi samuti teistsugust suhtumist. Kuidas saab mees öelda, et \"jah, noh, Portugali vastu võitu loota...ehh, noh, ega ikka nii ei saa, seal meeskond tähti täis ja mis kõik veel...\" (mitte küll täpne sõnastus, aga ligilähedane) Kulunud tõde kõlab - Ürita võimatut ja sa saavutad maksimumi. Tee see endale selgeks, Martin. Üle oma varju ei hüppa, aga ette mäng ära kaotada on ka totakas.

vibu
07.12.03, 11:17
Miks peaks ka Portugali esikoht olema 100% kindel? Venemaa kantakse liiga ruttu maha.

Venemaa on nii ebastabiilne, kui üldse olla saab. Eriti viimasel ajal. Nad võivad teha ju TV-s tunniseid saateid Walesi meeskonnast. Analüüsida seda läbi ja lõhki. Jõuda järeldusele, et meeskond on pask, kõik mängud ühesugused võtted jne, kui aga mänguks läheb... Loomulikult pole 2005ndal aastal Venemaa see, mis praegu. Võib-olla sitem, võib-olla parem. Igatahes oleks kõige targem nende praegune ebastabiilsus ära kasutada ja Venemaaga kiirelt üks mäng ära pidada.

indrek
08.12.03, 16:41
Niisiis paarid käes:

Ise sõidaksin tõenäoliselt Lätti ja võibolla ka Slovakkiasse või Portugali. Kui vahepeal miljonäriks saan, siis ka Lichtenschtein oleks põnev.
Loodan, et jalgpallijuhid planeerivad mängud sedapsi:

Võõrsile - Portugal - oktoober - seal veel päevitamiseks ja ookeanis ujumiseks piisavalt soe. Ideaalne aeg sügiseks hetkeks jalga lasta.
Slovakkia - veebruar- märts, paras ühendada suusapuhkusega
Lichtenshtein - samad sõnad.
Lätisse jõuab minna ükskõik mis aeg - mai või september oleks muidugi parim.

Ahjaa - loodetavasti on mängud planeeritud nii, et kodus kahte mängu järjest ei ole - juba finantsiliselt võtab see paljudel inimestel see nutvõru suu ümber - eriti kui piletid tuleb hankida mitmele inimesele.

kyps
09.12.03, 09:46
Originally posted by indrek
Ahjaa - loodetavasti on mängud planeeritud nii, et kodus kahte mängu järjest ei ole - juba finantsiliselt võtab see paljudel inimestel see nutvõru suu ümber - eriti kui piletid tuleb hankida mitmele inimesele.

Huvitav kas euroopas sellist praktikat kasutatakse, et oleks võimalik lunastada nn hooajapilet kõigile kodustele valikmängudega? Korralik samakas läheks küll raha välja, aga kokkuvõttes tuleks väike võit. Lisaks võid rahulik olla, et saad igale mängule ka pileti.

skint
10.12.03, 21:04
Niisiis eestlased lätlastega ühes alagrupis.... Esialgu olin suhteliselt rahul, et Läti EM-ile sai ning arvasin, et hoian seal isegi neile kaasa, kuid nüüd on need tüübid ninad püsti ajanud.
\"Spordileht\" 10.12.2003:

Jurijs Laizans:
Planeedi põhiturniirile pääs on täiesti reaalne. Igatahes seatakse meile ilmselt eesmärk jõuda kahe hulka. Ka poleks mul midagi selle vastu, kui kaks esimest oleks Läti ja Venemaa (naerab). Mängud Eestiga tulevad printsipiaalsed. Üldse otsustab paljuski minumeelest see, kuidas juhtivad koondised mängivad Luksemburgi, Liechtensteini ja Eesti vastu. Me peame võtma neilt maksimumpunktid.......

Suhteliselt naljakas, et lätakad peavad end juba jalgpallimaailma tippudeks ning panevad eestlased LIE ja LUX ühte patta. Igatahes selles olen ma 101% kindel, et Läti Eesti käest 6 punkti kätte ei saa. Seda näitas ka Balti turniiri mäng, kus nad ei olnud meist küll üheski elemendis oluliselt paremad. Samas on see aga võib-olla isegi meile kasulik, et isegi lätlased meid alahindavad, sest me oleme ikkagi harjunud sellena ka mängima ning just siis, kui vastased meist suuremat ei pea, tulevad \"üllatustulemused\" ja me suudame teistelt punkte korjata. Ja kui juba Läti meid alahindab, mis siis veel Venemaa, kelle mängijad ja treener(id) pidevalt korrutavad, et see, mis 27.03.2001 toimus, oli juhus ja enam seda ei juhtu.
Loodame siis, et Kannik suudab Moskvas kohe mõne kolmest EM-il mängivast tiimist meile septembri alguses esimeseks vastaseks kaubelda ja et sellelt kohe skalbi võtame....

Neth
10.12.03, 23:43
Originally posted by efafan

Suhteliselt naljakas, et lätakad peavad end juba jalgpallimaailma tippudeks ning panevad eestlased LIE ja LUX ühte patta. Igatahes selles olen ma 101% kindel, et Läti Eesti käest 6 punkti kätte ei saa. Seda näitas ka Balti turniiri mäng, kus nad ei olnud meist küll üheski elemendis oluliselt paremad.

Njah, tegelt mängis Läti baltiturniiril Eesti vastu ikka teises kooseisus ka (puudusid mitmed põhitegijad), usun et MM qual. mängudes näeme vastas hoopis teistsugust koondist. Aga see on küll mõistmatu, et lätlased meid outsaideriteks peavad, selline asi ajab kohe vihale. Nõustun sinuga täielikult efafan - Läti Eestilt 6\'te punkti kindlasti ei saa.

Jaan
11.12.03, 03:56
Lätlased on ikka täitsa mägedesse ära kolinud. Ilmselt on koduviik San Marinoga juba ununenud.

Balti turniiril oli Lätil puudu paar meest, suurem osa põhikoosseisust oli kohal. Nii et ei saa midagi öelda, et nad teise koosseisuga väljas olid.

INCE
11.12.03, 11:38
Elames näemes (läti vanasõna) :D

-Loom-
11.12.03, 15:16
...hm, eesti vastu tullaxe siis 6 punkti v6tma. no loodame, et arno paneb mehed ikka lätakate vastu ründama. ning et need rojud ei saax meie karistusalassegi :viha: .. ja yldse kogu valiktsykkel võix ilusat jalgpalli näidata..(ok portugali ja venemaaga peax ettevaatlikult mängima).

Jorgan
15.01.04, 17:19
Huvitav kas euroopas sellist praktikat kasutatakse, et oleks võimalik lunastada nn hooajapilet kõigile kodustele valikmängudega? Korralik samakas läheks küll raha välja, aga kokkuvõttes tuleks väike võit. Lisaks võid rahulik olla, et saad igale mängule ka pileti.

kyps mind hakkas ka see asi huvitama ja saatsin jalkaliitu kirja ja vastuses oli siis järgmine lõik:
\"On tore , et meie koondisel on nii tulihingelisi fänne.EJL arutab
hooajapileti väljaandmist peale 19. jaanuari kui on selgunud MM
kvalifikatsiooni vastased sel hooajal.Usume , et saame fännidele selles
küsimuses vastu tulla.Vastava sisuline info avaldatakse kindlasti
ajakirjanduses ja EJL koduleheküljel.\"

ROOTSI KUNN
15.01.04, 19:37
Originally posted by Jorgan

kyps mind hakkas ka see asi huvitama ja saatsin jalkaliitu kirja ja vastuses oli siis järgmine lõik:
\"On tore , et meie koondisel on nii tulihingelisi fänne.EJL arutab
hooajapileti väljaandmist peale 19. jaanuari kui on selgunud MM
kvalifikatsiooni vastased sel hooajal.Usume , et saame fännidele selles
küsimuses vastu tulla.Vastava sisuline info avaldatakse kindlasti
ajakirjanduses ja EJL koduleheküljel.\"

Suurepärane ,ise oleks koheselt ostja. Peale selle huvitab mind ka see ,et kõikidele liigamängudele võiks olla hooajapilet. Igatahes on Kanniku saabumisega hakanud EJL-s jää sulama juba enne kevadet .;)

kyps
16.01.04, 11:49
Tubli Jorgan! Loodame et sellest saab siis asja.