PDA

View Full Version : Kluivert?

Vex
11.11.03, 22:39
Mul on selline kysimus?:deemon: Nagu oli tiada Arsenalis võib tulla mängima uus player Kluivert(Fc-Barcelona striker).:r66m7: Kas see on tõsi et ta on juba ametlikult võistkonnas jaanuari kuux:deemon: Tahax muidugi tiada kellele veel meeldib Arsenal???:viha:

H.M Murdock
11.11.03, 22:43
oleksid võind selle küsimuse ARSENALI TEEMAS esidada ja arsenali fännid ka ARSENALI TEEMA all aktiivsed,kiika korra sinna,seal on vastused mõlemalt su küsimusele

fitti
11.11.03, 22:44
mul on sydamest hea meel selle postituse üle! ausalt! lõpuks ometi on ka arsenali noorfännid asunud risustustöödele! vive la resistance! :r66m17:

zaz
12.11.03, 00:44
Jama lugu küll kui nii läheb.......:doh:
Oleksin ikka tahtnud näha Kluivertit koos Van Nistelrooijga Manus koos pallimas, kindlasti oleksid nad koos hea ründepaar....... ja veel mõlemal vanustki ühepalju

eston maravilha
12.11.03, 01:34
Originally posted by zaz

Oleksin ikka tahtnud näha Kluivertit koos Van Nistelrooijga Manus koos pallimas, kindlasti oleksid nad koos hea ründepaar....... ja veel mõlemal vanustki ühepalju

nahhuit sulle see manu korda peaks minema?? vaata mis pilt sul nime kõrval on või on see sellepärast et nii on pop??

teema loojale - teema on ülikõva...NOT!!! kasvata aju enne kui teemasid tegema hakkad

zaz
12.11.03, 14:27
Originally posted by eston#21

Originally posted by zaz

nahhuit sulle see manu korda peaks minema?? vaata mis pilt sul nime kõrval on või on see sellepärast et nii on pop??

teema loojale - teema on ülikõva...NOT!!! kasvata aju enne kui teemasid tegema hakkad

1. Ma ei näe mingit probleemi, ma tahaks neid koos näha pallimas ühes klubis ja kõik! Eriti ei koti kas klubiks on Man U, Chelski, Aston Villa või mõni muu. Lihtsalt kõige tõenäolisem on, et nad mängiksid koos Manus. Vaevalt, et abramovitšil või kellel iganes need kaks enda klubisse õnnestub saada....:oih:
2. No Chelsea on minu lemmikute hulgas juba mõnda aega, nii umbes hooajast 1999/2000:kaval:
ja vaevalt, et ta midagi nii pop siin Eestis on. Küsin siin siis, et mitut Chelsea pooldajat sina tead? ja mitut sa siin foorumis oled märganud?;)

rohelineKonn
12.11.03, 15:06
Originally posted by zaz

ja mitut sa siin foorumis oled märganud?;)

.....ja kui vähe neid veel suve alguses oli

zaz
12.11.03, 15:13
Originally posted by rohelineKonn

Originally posted by zaz

eeeee???????????? tõesti ei tia:oih:, ma alles suht uus siin;)

rohelineKonn
12.11.03, 15:17
Originally posted by zaz

Originally posted by zaz

see what i mean..

zaz
12.11.03, 15:32

Originally posted by zaz

Originally posted by zaz

see what i mean..

mida sa ajad? et ma kaon varsti ära soccernetist või, et ma varsti pooldan juba näiteks mingit Reali või Milani, sest nad tunduvad võitmatud? sry aga seda ei juhtu! või sa võrdled mind nendega, kes siin suve alguses suured Chelsea fännid olid ja nüüd üldse ära kadunud või oma lemmikuks mingit Juventust vms peavad? :doh:

rohelineKonn
12.11.03, 15:43
no midagi taolist jah. aga ära võta isiklikult, see oli ilmingu, kui sellise kohta.

eston maravilha
12.11.03, 17:10
muide kluivert-hobusenägu partnership ei tööta just kõige paremini.. hollandi koondises on nad koos mänginud ja ega seal suurt midagi head välja kukkunud sest liiga sarnased on nad.

2. No Chelsea on minu lemmikute hulgas juba mõnda aega, nii umbes hooajast 1999/2000

gloryhunter!!! millal see küll oli millal chelsea fa karika võitis..

budu
26.07.04, 13:05
eks nyyd kui kluivert siis lõppude lõppuks on inglismaal eks paista kuidas ta siis newcastles hakkama saab.eks vaja tõestada et koondise eest pingile jätmine oli viga ja see ka hollandile kätte maksis.edu talle inglise liigas

SleepWalking
26.07.04, 13:14
copy/paste (allikaks f365 mediawatch loomulikult):

A Man Of His Word
\"I understand Newcastle are a big club but I cannot see myself playing for them. I mean no disrespect to the club, but it is not the move I am looking for. I have always spoken of my interest in playing in England one day, but Newcastle, I think, is not the club for me.\"

Source: The official Patrick Kluivert website.

daK
26.07.04, 14:08
eks häda ajab härja kaevu ........

Ise ma pikemaajalist \"Sheareri mantlipärijat\" temas ei näe. Peale paari välgatust ja ego tõusu (loe tema normalsele tasemele) peaks ta aasta-kahe pärast jalaga p...sse kõrge kaarega üle lahe mandril tagasi olema. no disrespect patrick!

Jaan
26.07.04, 14:16
Originally posted by daK

Ise ma pikemaajalist \"Sheareri mantlipärijat\" temas ei näe.

See mees on meil juba olemas - Super-Shola!

Kaarel
26.07.04, 18:16
Originally posted by Jaan

Originally posted by daK

Ise ma pikemaajalist \"Sheareri mantlipärijat\" temas ei näe.

See mees on meil juba olemas - Super-Shola!

\"Super-Shola\" on üks paljudest Inglise liiga kohalikest talentidest, kelle koha võib kasutada väljendit \'over-rated\' (ja seda mitte vähe). Newcastle\'i koosseisus on neid muide veel.

ertz
26.07.04, 18:28
Kaarel räägib õigust (kahjuks) :doh:

NU vajaks veel paari maailmaklassi mängumeest, muidu läheb neil TOP5 pürgimine raskeks...

Jaan
26.07.04, 18:34
Kui Shola saaks igaks mänguks algkoosseisu, lööks ta ka hooajaga 20 kolli. Pluss veel, näiteks, pendlad... Olgem realistid, kui palju on mehi, keda näeks reaalselt Newcastle\'sse tulemas (üleminekusumma, palganumber, soov klubi vahetada) ja kes oleks samas Sholast märgatavalt paremad?

Kaarel
26.07.04, 20:39
Õnneks üks selline just leidus ning Sholast on ta ikka kordi parem.

budu
31.10.04, 15:11
kuidas kluivertil inglismaal läinud on.täna siis peaks ta boltoni vastu platsile jooksma.palju tal see hooaeg kolle kirjs üldse on???

Drogba
31.10.04, 17:13
Kluivert on löönd 6 kolli kokku Newcastle eest. 2 englise liigas, 4 uefa cupil:)

stefan viziru
31.10.04, 22:05
Hea, et Barcelona tast lahti sai.Newcastle on talle tasemelt sobivam klubi.

ertz
31.10.04, 22:10
Algselt postitas stefan viziru

Hea, et Barcelona tast lahti sai.Newcastle on talle tasemelt sobivam klubi.

kohe näha et asjatundja.

runno
31.10.04, 22:32
Big Day

Erts on klubi valinud.
algab diskusioon
Now we`re talkin

mjkk
31.10.04, 22:33
Algselt postitas runno
Erts on klubi valinud.
algab diskusioon