PDA

View Full Version : Edukaim eestlane välismaal?

kqjanno
12.11.03, 21:24
hakkas igav ja tegin weel yhe teema.Kirjutage siis siia kes on edukaim eestlane välismaal jne.....

Silver
12.11.03, 21:31
Loomulikult meeldib mulle kah uusi teemasid teha, kuid neid ei tee ma igavusest vaid tunnen vajadust vastavat sorti teema avamisele.

Muide, kui sa juba teema avasid, siis ehk räägiksid lähemalt oma arvamusest. Tavaliselt on foorumis kombeks saanud, et kahe-realised teemaavamised lõppevad lehekülg sõimusõnadega.

Ise pakuks Mart Poom, tegemist on hetkel küll divisjon ühega, kuid sellegipoolest tase on kõrge. Maitstud on Inglise kõrgliiga jalgpalli hooaeg paar ning võimalus taas tugevate sekka tõusta on täiesti jõule kohane. Paar kolm-neli aastat tippjalgpallis kõrgel tasemel mängida on täiesti reaalne, kui mitte veel kauem.

Mis puutub Urmas Roobasse, siis ka tema on minu silmis kõrgel kohal. Ainukene probleem on siiski vigastus. Kui järgnevad kuus kuud platsikõrval veedetakse on tõsiselt kurb vaadata. Kuid vanust siiski on, et veel kõrgemal ja kaugemale pürgida.

Kindlasti on tulevikulootusi meil samuti jalaga segada. Kes tipp tõuseb pole teada… Kink proovib omi imetegusid, kuid kui kõrgelt mees lendab näitab tulevik. Kõlakad mitmete eestlaste üleminekutest on samuti positiivsed näitajad, aga seni, kuni keegi piiri taha leping peos pole siirdunud on kõik lahtine.

Vaimusilmas loodan Klavani läbilöömist. Töökas ning samuti tore vana, miks mitte, kui võimalus antakse..

kqjanno
12.11.03, 21:42
sorry kui midagi valesti tegin olen veel amatöör ja ei tea asju eriti ag.....
Minuarust on ka edukaim Mart Poom.Ikkagi läheb praegu sunderlandil üpriski hästi Jnglismaa 1.divisjonis.Loodaks ,et nad tõusevad peagi sinna kust nad tulid ja Poom lööb kolle edasi:P
Andres Operil ka venemaal nii häste ei lähe.Urmas Rooba on nyyd vigastatud:( ja on nyyd pikaks ajaks audis.
Zelinskist pole midagi ma eriti enam kuulnud või olen lihtsalt ajast maha jäänud? :doh: ma arvan et ajast maha jäänud või mida?

hugen
13.11.03, 00:59
Siinkohal ei saa Poomi, Operi jt. kõrval ära unustada Pareikot kes samuti välisklubis, kuid millegi pärast ei räägita temast eriti midagi. Miks väärib keegi kes kuskil klubis reservmeeskonna pinki soendab rohkem tähelepanu?

Neth
13.11.03, 01:04
Originally posted by hugen

Siinkohal ei saa Poomi, Operi jt. kõrval ära unustada Pareikot kes samuti välisklubis, kuid millegi pärast ei räägita temast eriti midagi. Miks väärib keegi kes kuskil klubis reservmeeskonna pinki soendab rohkem tähelepanu?

No Pareiko tõestas oma oskusi Balti turniiril Leedu vastu:P , olen näinud ka tema mänge Vene liigas ning võin öelda, et see mees küll samal tasemel mängija pole kui Poom või Oper. Nii et siin vastus sinu küsimusele, mix Pareikost ei räägita.

hugen
13.11.03, 01:07
Ei saa Leedu mängu Pareiko süüks ka ajada kui väljakul mehed hakkama ei saand.

Neth
13.11.03, 01:12
Originally posted by hugen

Ei saa Leedu mängu Pareiko süüks ka ajada kui väljakul mehed hakkama ei saand.

Kas sa ikka nägid millised väravad Eestile löödi? Muidugi oli ka ülejäänud meeskond kehv, aga selliseid palle nüüd hea väravavaht küll seljataha ei tohix lasta. Pareiko ise oli ka ilmselt samal arvamusel, sest peale mängu ta ju ütles, et teda rohkem koondisse ei kutsutaks.

Juveman
13.11.03, 01:16
Eino minu arust on parim eestlane Poomi kõrval välismaal Oper ja Nahk;)

2mSööt3mMööda
13.11.03, 08:58
Originally posted by Juveman

Eino minu arust on parim eestlane Poomi kõrval välismaal Oper ja Nahk;)

Huvi pärast küsiks sellist asja, et kui palju sa oled Nahka oma silmaga mängimas näinud?

dreyd
13.11.03, 10:12
no, kui siia seltskonda juba Nahka loetakse, siis kindlasti on mitu korda kõvem mees Terja ja seda mitte pelgalt sellepärast, et ma nö omi mehi esile tõstaksin vaid Terja on olnud pooleteise aastaga, mis ta HAKA särgis on mänginud, mitu-mitu korda kasulikum mängija meeskonnale, kui Nahk. Samas ei saa olematuks ka lugeda Naha lõppenud hooajaalgust, mis oli väga kõrgelennuline, kuid hilisemad vigastused ja väsimused tõid Naha siiski maa peale tagasi.

INCE
13.11.03, 12:53
Kui siia teemasse sai juba tuldud, siis ei sobi ju ilma arvamust avaldamata lahkuda:)
Mis puutub edukamasse eestlasesse, siis kindlasti on see Marko Märtin:D kelle karjäär ralliilmas jõudsalt ülesmäge edeneb. Mis puutub aga edukamatesse jalgpalluritesse siis:
1) Mart Poom - mees on juba praeguseks saavutanud eesti jalgpalli jaoks legendaarse ikooni staatuse ja tõenäoliselt kuulub sellesse klassi, keda ka 100 aasta pärast vastavasisulistes väljaannetes ära mainitakse. Poomi eeliseks on ... stabiilsus. Püsida Premier Leagues niikaua nagu ta seda suutis, lisaks on ta jäänud pildile ka divaris, nii et kadestamisväärne karjäär :õnnelik: ja hoolimata läbielatud vigastustest peaks mees olema hetkel jõudnud väravavahtide nn. kuldsesse ikka ja järgnevad viis -kuus hooaega peaks olema tegelikult Poomi jaoks see periood , kus ta saab tõeliselt oma tööd nautida ja kellegile midagi enam täiendavalt tõestada pole enam primaarne.
2)
3)
4)
... ehk teisisõnu tükk tühja maad
5) Urmas Rooba - samamoodi on märksõnaks stabiilsus, mille tõttu mees pole vahepeal \"pudenenud Florasse kosuma\" vaid on teinud sammu arengus edasi - Midjyllandist - Kopenhaagenisse on ju vägagi korralik samm :)
6) Andres Oper - paar aastat tagasi oleks edukalt konkureerinud Poomist vabaks jäänud kohtadele peale \"tükki tühja maad\". Maandumine Torpeedos on pigem tagasi- kui edasiminek. Aga ehk on tegu väikese puhkusega enne uut hüpet, kangesti loodaks et see nii on.
7) Sergei Terehhov - põhimõtteliselt sama jutt mis Operi kohta, kuid selle erandiga, et temale on klubivahetus märgatavalt värskendavamalt mõjunud ja Hakast edasi lennata on oluliselt lihtsam kui Torpeedost.
8) Indrek Zelinski - olgugi , et möödunud hooajast pole Intsu puhul suurt midagi rääkida on ta siiski Taani ühe tippklubi palgal ja nüüd on mehel võimalus tõestada , et raskused (põhjused) lahkusid Aalborgist koos endise treeneriga.
9) Raio Piiroja - ebaõnn (vigastus) segas Raiol ennast Rosenborgi sisse süüa ja ka Hollandisse minek jäi liiga hilja peale, seetõttu oli Valerenga \"hädavariandiks\", mida näitab ka norralaste soov Piirojat iga hinna eest kinni hoida, sest trollid haistavad Raios head võimalust eduka transferi puhul oma rahakotti täiendada.
10) Sergei Pareiko - oli selle Balti turniiriga kuidas oli, aga väga äput venda ei hoia isegi selline Venemaa keskmik nagu Rotor põhiväravavahina. Tegemist on siiski venemaa meistriliigaga ja kui teisiti tema väärtust hinnata ei oska , siis vähemalt kuulub ta vene liiga 18 parema väravavahi sekka, mis on ka omaette näitaja.

Rohkem ma sellel teemal ei spekuleeriks. Pigem oleks huvitav arutleda , kellele meie tuelvikumeestest õnn ja heaolu kõige paremini külge hakkab :)

clever
13.11.03, 12:54
Kui edukamat otsida, siis peab ikka vaatama nende meeste hulgas ringi, kes seal juba aastaid olnud ja end tõestanud ning põhis mängivad. Vaieldamatult on teistest peajagu üle Poom. Väga sooviks, et ta oma karjääri lõpetaks mõnes tõelises tippklubis- see mees tõelistelt vääriks seda. Kahjuks on elus ikka nii, et vähesed saavad, mida väärivad ja osad saadad pidevalt palju enam, kui väärivad ning vastupidi.
Teine mees on Oper, kes kah ikka kahes välismaises meeskonnas end põhisse töötanud. Tema professionaalsuse kasuks räägib kasvõi see, et ta on kahes nii erinevat jalgpalli mängivas klubis end üles töötanud. Kuigi ta ei ole kunagi mingit megahooaega teinud, on mõlemas klubis teda armastatud fännide poolt nagu tõelist staari. See pole vähe tähtis. Vaid Poom on teine eestlane veel, keda tõesti fännid armastavad.
Lemsalu- minu meelest kah väga tubli ja edukas pallur, kellele Eestis põhjendamatult vähe tähelepanu pööratakse. Aga mis parata, mil pöörleb kogu jalgpall koondise ümber.
Ka Rooba on kindel kandidaat sellele tiitlile, tundub olema väga töökas ja pühendunud, kuid viimasel ajal ei hinda klubi teda vääriliselt ja seda juba varsti terve aasta- natuke pikk aeg. Ja kahjuks sellepärast jääb välja ka minu top 3-st.
Noortest ei räägi ma midagi, neil veel aega tõestada.

Chazlor
13.11.03, 14:57
Allo

Juba vanarahvas rääkis, et vahest leiab ka pime kana tera ja antud teema puhul on see tõepoolest täppi läinud. Igavusest tehtud teema :P on üle pika aja siin foorumis tõsisemalt mõtlema ja mõtteid vahetama sundinud.

Nõustun eelpool kirjutajatega, et Poomi number üks staatuse vastu on ükskõik kellele veel nii pea raske vastu saada, aga loota ju võib. Isegi peab.
Järgmise koha peal on aga konkurents juba märksa tugevam. Nii tänast seisu kui ka viimast 3 aastat vaadates paneksin siia ikkagi Andres Operi. Just sellepärast, et tema esinemised on nii meis kui ka kohalikes fännides alati hulga rohkem elevust tekitanud kui seda näiteks Rooba või Lemsalu omad. Isiklikult olen seda meelt, et Venemaa liiga oli ikkagi pigem samm edasi ja mitte tagasi, aga see on juba hoopis omaette teema.
Rooba, Piiroja ja Lemsalu ma seaksin enamvähem ühele pulgale, eelistades siiski pisut esimest meest ja seda just klubi nime tõttu, sest eks edukuse märk ole ka ju see, mis klubis sa mängid.

Ära tasub veel märkida Terehhov, kes Soomes tõepoolest särama on löönud, kuid kõik muud mehed oleks paremini teinud koju jäädes.
(Gussev Rootsis säras ka korraks, aga pole tast kahjuks enam midagi kuulnud, seega on raske kommenteerida)

Parimatega

Juveman
13.11.03, 18:16
Vastaksin siis mulle esitatud küsimusele.:P Kuna naudin rahulikult ka soome kanalite nähtavust,olen näinud nn.Soome vuti voorude kokkuvõtteid ja niipalju,kui Nahk neis figureerinud on,võin küll väita,et tegu täitsa andeka mehega!!!Selliseid tsenderdusi ja pealelööke pole ma Eesti koondises juba ammu näind(löökide puhul muidugi ernadiks Allas:lahe: ).Nii et pean teda edukakas välismaal igatahes!:baibai:

Artista
13.11.03, 22:07
Originally posted by INCE
9) Raio Piiroja - ebaõnn (vigastus) segas Raiol ennast Rosenborgi sisse süüa ja ka Hollandisse minek jäi liiga hilja peale, seetõttu oli Valerenga \"hädavariandiks\", mida näitab ka norralaste soov Piirojat iga hinna eest kinni hoida, sest trollid haistavad Raios head võimalust eduka transferi puhul oma rahakotti täiendada.

Millest sa räägid?!

Wingback
13.11.03, 23:32
No kurat, sellel teemal pole ju üldse pointi ! :viha:

kqjanno
14.11.03, 08:30
Originally posted by Vince

No kurat, sellel teemal pole ju üldse pointi ! :viha:
mix sa siis nii arvad?

INCE
14.11.03, 09:48
Originally posted by Artista

Originally posted by INCE

Millest sa räägid?!

unusta ära, see on juba vana asi. Kui mäletad siis eelmise hooaja lõpul oli Piiroja norras ja sai seal ka vigastada. Seetõttu kadus kohe ka ühe sure klubi huvi kuhu ta tegelt pidi minema. Kuna Valerengaga olid väga soojad suhted , siis nn. hädaabi korras sai poiss sinna (kusjuures vigastatult) .That`s it.;)

U2
14.11.03, 17:23
Poom

K1ly
14.11.03, 23:49
Enda arust on selleks meheks kindlalt M.Poom :kaval: ja kui nüüd Sunderland uuesti premierisse jõuaks peale seda hooaega siis oleks super ! Loodan ka A.Operi peale kelle esimene hooaeg Torpedo s polnud just kõige säravam aga edu edaspidiseks!!

AlMann
16.11.03, 00:04
Prooviks ka sõna võtta ( alates 11.2003 kuni 07.2004 ):
1. Poom - kahtlemata parim, saab premieri;
2. Kink - Järgmine hooaeg kindlasti Spartaki põhis;
3. Pareiko - venemaa kõrgliiga klubi esiväravavaht, kahtlemata hea.
4. Oper - Kindlustab ülejärgmiseks hooajaks tugeva põhja, Torpedo parim väravakütt;
5, 6. Piiroja; Terehhov - Ühtlane tase, järgmine hooaeg ei tule hüpet ülespoole;
7. U.Rooba - saab vigastusest üle, kuid mäng ei tule kõige paremini välja,;
8. Zelinski - Ei usu, et temast enam väravakütti tuleb ( Eestisse-Soome tagasi )
9. Nahk - Jääb Jokeritesse. Loodan, et edukale algusele järgneb ka samasugune hooaeg
10. Klavan - Saab välismaale, kuid jääb pingile, tulevikus väga hea;
11. Allas - Usun , et saab samuti väkisklubisse, kuid esialgu pingile .
12. Gussev - Kahjuks nõrk liiga, kuid potentsiaali rohkem
13. palju noori, kes suudavad ennast tõestada ja meid kõiki üllatada.
Kindlasti oleks meeldiv, kui keegi üllataks. Neid on päris palju. Igal juhul edu kõigile.
Kahtlemata võidab sellest eesti jalgpall.

Shrek
17.11.03, 20:34
Paim on Mart Poom, üks põhjus on kindlsati see et ta lõi ju värava:õnnelik: ja kui mees on FourFourTwos esimesestel lehtedel märgitud, siis peab kõva mehega tegemist olema:lahe: . Järgmine on Oper sest see mis ta teeb Eesti koondise eest ja ma olen ta mõnda väravat ka näinud ja üht mängu kus ta mängis 20min\'i, siis ütleks et ta oleks paremuselt teine aga varsti on peale Poomi kindlasti Tarmo Kink. Nägin ta mängu Itaalia u-19 vastu ja seal vaatasin et mehe tehnika on tõesti heal tasemel.

cobras
21.11.03, 18:32
olen täiesti nõus et poom on parim!
tema on ju ainuke eestlasest jalgpallur kellest on tehtud laul ja ka õlu!:õnnelik: :D

$$$
20.01.04, 22:58
Mina arvan et Karpin(nu jah venku aga enam mitte) ja teine oleks poom:) :prill1:

$$$
20.01.04, 23:02
Kõik siin räägivad kes on parim aga teema on ju edukaim (daa-aaa)

Silver
20.01.04, 23:07
Originally posted by $$$

Kõik siin räägivad kes on parim aga teema on ju edukaim (daa-aaa) Vaikust, las rahamees räägib :P

$$$
20.01.04, 23:08
Kõik siin räägivad kes on parim aga teema on ju edukaim (daa-aaa)

sicmic
21.01.04, 01:28
Teema algataja on suurepäraseks näiteks nende väidetele, kes leiavad, et algajad ei tohiks teemasid avada. Tegelikult praegu natuke on, millest rääkida (kuigi Poom on tänase seisuga 100% edukaim), kuid suhtumine \"ma ei tea, miks ma selle teema tegin\", ütleb postitaja kohta nii mõndagi...

eston maravilha
21.01.04, 03:18
aeglaseks hakkad jääme mikk.. see teema siin juba 2 kuud.. kiirem tuleb olla:)

Amadeus
11.02.04, 13:28
Kas Atli kah eestlaste alla kuulub? Ta ju ka igavesti edukas olnud.

Epic
11.02.04, 15:55
Originally posted by Amadeus

Atli?!? :segadus:

GreenACe
11.02.04, 15:55
Arvan et poom

Amadeus
11.02.04, 16:02
Originally posted by Epic

Originally posted by Amadeus

Atli?!? :segadus:

Atli Edvaldsson. Islandi kodakondne aga eesti rahvusest. Mängis 70 mängu Islandi rahvuskoondises (8 väravat) neist 31-s kaptenina ja kuulus klubidesse Dortmundi Borussia ja Dysseldorf.
Eesti III liiga klubi Rapla Atli on nimetatud tema järgi.

13
12.02.04, 09:31
Kui võtta aluseks sõnapaar - edukaim eestlane,siis minu arus on see Poom.
Kui aga teema algataja pidas silmas edukaimat Eesti kodakondsuse omajat,siis on see kahtlemata Karpin.

Üllar
20.02.04, 21:24
Kindlasti Poom praeguse sesuga,aga vaatame mis Kink ja Oper tulevikus tegema hakkavad!

kqjanno
21.02.04, 01:29
Originally posted by m1kk

Teema algataja on suurepäraseks näiteks nende väidetele, kes leiavad, et algajad ei tohiks teemasid avada. Tegelikult praegu natuke on, millest rääkida (kuigi Poom on tänase seisuga 100% edukaim), kuid suhtumine \"ma ei tea, miks ma selle teema tegin\", ütleb postitaja kohta nii mõndagi...

vabandan.....:doh:

mimo
29.02.04, 03:33
isiklikult arvan et poom, oper ja (Karpin, eestist ju pärit) :õnnelik:

malagar
29.02.04, 05:21
braavo mimo - progress - esimene postitus, mis pole topelt - jätka samas vaimus ;)

El President
29.02.04, 17:17
kui karpin ka arvesse võtta, siis ei tohiks ju enam üldse mingit küsimustki tekkida. :kulm:
iseasi muidugi, kas tasub teda lugeda eestlaste hulka. kodakondsus tal tehniliselt võttes ju on, aga jalgpallis käivad need asjad veidi teisiti: minu teada on igal mehel ainult üks kodakondsus vastavalt sellele, mis rahvuskoondise eest ta mängima hakkas. hiljem seda enam muuta ei saa. :kaval:
võib-olla on mu arusaam selles vallas veidi vanamoodne, aga too reegel peaks vist siiani ikka kehtima... või äkki ma eksin? :sega7:
1990. aastate alguses tehti suurte poliitiliste muutuste tõttu erandeid. kuidas nüüd on, pole enam kindel... :sega9:

raunoten
30.03.04, 15:11
Minu arust Poom, kuid Kink, Zelinski ja Piiroja on kah väga edukad.

Jux
30.03.04, 15:19
Originally posted by raunoten

Väike reality check: Piiroja on tagasi Floras ning loodetavasti lõpetamas ajutist esimest mõõnaperioodi.

17
31.03.04, 19:29
Originally posted by Jux

Originally posted by raunoten

Väike reality check: Piiroja on tagasi Floras ning loodetavasti lõpetamas ajutist esimest mõõnaperioodi.

Aga võibolla ta arvas, et Flora on välismaa klubi:S

Karla
26.04.04, 19:01
edukaim eestlane on mart poom.

fitti
26.04.04, 19:23
Originally posted by saar

edukaim eestlane on mart poom.

aga carmen kass? sul näpud juba valusad pole sellest klaveripiinamisest?:doh:

jalkamotu
29.06.04, 12:18
Taani
FC Copenhagen - Urmas Rooba
Frem BK - Indrek Zelinski

Norra
LF Honefoss - Toomas Tohver
FK Bryne - Marek Lemsalu

Rootsi
Trelleborgs FF - Andrei Tjunin
Trelleborgs FF - Vitali Gussev

Soome
FC Haka Valkeakoski - Sergei Terehhov
Salon Palloilijat - Meelis Lindmaa

Venemaa
Rotor Volgograd - Sergei Pareiko
Moskva Spartak - Tarmo Kink
Moskva Torpeedo - Andres Oper
Moskva Torpeedo - Andrei Stepanov
Naltšiku Spartak - Mark Švets

Inglismaa
Sunderland AFC - Mart Poom

Ukraina
FC Volõn Lutsk - Taavi Rähn
Kirovogradi Zirka - Jevgeni Novikov

USA
University of Dayton Flyers - Antti Arst

Noh, siin nad kõik on :D

Martin
29.06.04, 12:39
Originally posted by jalkamotu
Rootsi
Trelleborgs FF - Andrei Tjunin
Trelleborgs FF - Vitali Gussev

Rootsi mehed on Tartu Merkuuris.

ROOTSI KUNN
29.06.04, 15:08
Aga kuhu te Aivar Anniste olete unustanud ?:oih:

marabella666
01.07.04, 18:21
ja vaevalt Zelinski Fremi jääb

Hughes
06.07.04, 16:37
1. Mart Poom
2. Andres Oper
3. Urmas Rooba
4. Sergei Terehhov
5. Andrei Stepanov

raunoten
29.07.04, 17:33
minu arvamus on, et Poom:lahe:

Noonik
29.07.04, 17:47
Originally posted by Hughes

1. Mart Poom
2. Andres Oper
3. Urmas Rooba
4. Sergei Terehhov
5. Andrei Stepanov

Minu arvamus

1. Mart Poom
2. Andres Oper
3. Andrei Stepanov
4. Sergei Terehhov
5. Urmas Rooba

Peku
29.07.04, 20:15
hmm.
1.Mart Poom
2.Andrei Stepanov
3.Urmas Rooba
4.Sergei Terehhov
5.Tarmo Kink

-Loom-
29.07.04, 21:58
peku, kas sinu arvates opi magas taanis ve?

17
30.07.04, 01:10
1.Mart Poom
2.Andres Oper
3.Sergei Terehhov
4.Andrei Stepanov
5.Urmas Rooba

nimh
30.07.04, 17:13
järjestus pole oluline

Oper
Poom
Terehhov
Lemsalu
stepanov

Karla
30.07.04, 20:07
Poom
Oper
Rooba
Stepanov
Lemsalu

realmadridfan
30.07.04, 20:12
Aru ma ei saa, miks enamus inimesi hindab Stepanovit kõrgemalt kui Roobat? Viimane ju siiski Taani mestritiitli võitnud ja ja peaagu CL-i pääsenud jne. Või on küsimus mõeldud hetkeseisundi kohta?

eika
30.07.04, 20:52
1. poom

(tükk tühja maad)

2-4. oper, stepanov, u rooba
5-8. terehhov, kink, zelinski, rähn
9-... ülejäänud välismaal pallivad pallurid nt lemssalu, anniste jne...

ennu
31.07.04, 12:32
Poom on ainuke kes on suutnud stabiilselt heas välismaa klubis püsida.

raido
31.07.04, 16:22
1. Poom
2. Stepanov
3. Rooba
4. Oper
5. Terehhov

zidane5
01.08.04, 00:20
Poom
Oper
Kink
Rooba
Stepaanov

nimh
02.08.04, 17:49
Originally posted by realmadridfan

Aru ma ei saa, miks enamus inimesi hindab Stepanovit kõrgemalt kui Roobat? Viimane ju siiski Taani mestritiitli võitnud ja ja peaagu CL-i pääsenud jne. Või on küsimus mõeldud hetkeseisundi kohta?
Samuti jääb arusaamatuks, miks Kinki 5 hulka pakutakse. Tal pole ju mingeid saavutusi, mängib põhiliselt duublis ja vahel pääseb põhisse. Ise aga käitub nagu oleks maailma parim mängija...
Mul on kahju, et kõik temast sellisesse vasikavaimustusse sattusid.
Tulgu parem Spartakist koju tagasi ja surugu uhkus alla ning nõustugu Flora või Levadia teenetega.

Matis
03.08.04, 12:02
Minu hetkeseisu reastus: Ilmselt natuke teistpidine:D
1. Andrei Stepanov
2. Andres Oper
3. Mart Poom
4. Taavi Rähn
5. Urmas Rooba

Läbi aegade
1. Mart Poom
2. Andres Oper
3. Urmas Rooba
4. Indrek Zelinski
5. Sergei Terehhov

Muidugi võiks edukamateks lugeda Eesti kodakondsust omavad Atli Evaldsson ja Valeri Karpin, kuid mehetegusid tegid nad teiste riikide all

dreyd
03.08.04, 16:39
Originally posted by Matis

1. Andrei Stepanov
2. Andres Oper
3. Mart Poom
4. Taavi Rähn
5. Urmas Rooba

huvitav küll, millega on Rooba ära teeninud kõrgema hinnangu, kes just värskelt vigastusest naasnuna veel pingil istub, Terjast kes lööb väravaid ja võidab mänge nii Soomes, kui ka euroopas. Eks ta muidugi maitse asi ole...

Martin
03.08.04, 16:48
dreyd, palun ära räägi siin foorumis mõistlikku juttu!:)

Matis
04.08.04, 12:28
Originally posted by dreyd

Originally posted by Matis

1. Andrei Stepanov
2. Andres Oper
3. Mart Poom
4. Taavi Rähn
5. Urmas Rooba

huvitav küll, millega on Rooba ära teeninud kõrgema hinnangu, kes just värskelt vigastusest naasnuna veel pingil istub, Terjast kes lööb väravaid ja võidab mänge nii Soomes, kui ka euroopas. Eks ta muidugi maitse asi ole...

Loomulikult on maitseasi. Mul on kahju kui ma su tundlikut meelt (ei pannud Terjat viie hulka - Haka mängija ju) solvasin. See on lihtsalt subjektiivne tabel ja hinnang. Ning oma tabelis võid Rooba välja jätta ja Terja asemele panna. Ja ma ei solvu.;)

3rk1
04.08.04, 15:21
1. Mart Poom
2. Urmas Rooba
3. Sergei Terehhov
4. Andres Oper
5. Andrei Stepanov

clever
05.08.04, 00:59
Tegelt on olulised kriteeriumid stabiilsus ja see et peale esimest lepingut sind koju ei saadeta vaid uued klubid huvi tunnevad või vanad pikendavad lepingut. Seetõttu paneks sellise järjestuse:
Mart Poom
Andres Oper
Marek Lemsalu
Sergei Terehhov
Urmas Rooba

Teised tublid on liiga vähe välismaal olnud või pole end tõestanud minu silmis, et neid kohe edukaks pidada.

DEDE junior
09.08.04, 17:47
Originally posted by nimh

Samuti jääb arusaamatuks, miks Kinki 5 hulka pakutakse. Tal pole ju mingeid saavutusi, mängib põhiliselt duublis ja vahel pääseb põhisse. Ise aga käitub nagu oleks maailma parim mängija...
Tulgu parem Spartakist koju tagasi ja surugu uhkus alla ning nõustugu Flora või Levadia teenetega.

kas sa oled idioot ve? mis uhkus alla kas mees peab tõesti valima eesti klubi kui pakumine on ka suurklubilt:oih: . Mida varem noored Eestist ära saavad seda parem, esialgu duublites ja siis kui suudetakse ennast tõestada juba põhisse. Usun et Kink suudab tõestada ennast on ta ju duublite eest löödud väravate arvestuses 2. kohal. Muidugi ple see saavutus, mis teeb tast edukaima eestlase välismaal aga nii noore mängumehe kohta hea tulemus mis lubab oodata tema pääsu põhisse ja kui ta saab põhikooseisus mängima näiteks järgmine hooaeg olles 19 aastane, siis võiksime hetkeks mõelda kus ja millisel tasemel mängisid meie tänased tipud selles vanuses:kaval:

Ch1ller666
09.08.04, 21:02
mitu kolli kink duublite eest on löönud?

Karla
09.08.04, 21:16
9 väravat on löönud.

Ch1ller666
09.08.04, 21:26
see on jah ju päris hea saavutus tema vanuse mängija kohta. btw kes see parim väravakütt on olnud duublites ?

Ch1ller666
09.08.04, 21:27
see on jah ju päris hea saavutus tema vanuse mängija kohta. btw kes see parim väravakütt on olnud duublites ?

Noonik
09.08.04, 22:17
Originally posted by Ch1ller666

Põhimõtteliselt keegi vene rahvusest jalgpallur peaks olema.:lahe: Keegi täiendab mind.

nimh
13.08.04, 01:39
Originally posted by DEDE junior

Originally posted by nimh

kas sa oled idioot ve? mis uhkus alla kas mees peab tõesti valima eesti klubi kui pakumine on ka suurklubilt:oih: . Mida varem noored Eestist ära saavad seda parem, esialgu duublites ja siis kui suudetakse ennast tõestada juba põhisse. Usun et Kink suudab tõestada ennast on ta ju duublite eest löödud väravate arvestuses 2. kohal. Muidugi ple see saavutus, mis teeb tast edukaima eestlase välismaal aga nii noore mängumehe kohta hea tulemus mis lubab oodata tema pääsu põhisse ja kui ta saab põhikooseisus mängima näiteks järgmine hooaeg olles 19 aastane, siis võiksime hetkeks mõelda kus ja millisel tasemel mängisid meie tänased tipud selles vanuses:kaval:

Sul on õigus selles kohas, et 19-aastane välisklubi liige on kõva sõna. Kuid mitte duublis!
Aga veel praeguse seisuga me EI tea, kas ta järgmine hooaeg saab põhisse. pealegi kodus mängides oleks ta saanud rohkem olla kodumaa fännide silme all ning paljudel oleks selgem pilt tema võimetest kah. Kahtlen, kas Spartaki duublis ta paremini areneks kui kodus. Vene duubelmeeskonnaga on ka Valga viigi teind, mis näitab selle tõelist taset...
Kas sul tema käitumise kohta viimasel matšil ka vabandussõnu leidub?
Las jahtub teine mõnda aega maha ning saab aru, et ta polegi meie jaoks nii asendamatu.

bomb
13.08.04, 02:30
Noh praeguse hetke seisuga on stepanov kõige parem, sest kiitvad hinnangud ajalehtedes ning ka vähe vigastusi tingivad selle. Aärge unustage mainimata Mark švetsi kes mängib esiliigas Venemaal ning sealse esiliiga tasemekohta ei saa öelda kehv.

ruyna
17.09.04, 14:08
nujah..mis siin ikka arvata, eks igalühel ole omad arvamused ja eelistused..
mina arvan et Pomm on parim Eestlane välismaal...aga nuh, ega teisedki tippklubide mängijad tast palju maha ei jää:P

eston maravilha
17.09.04, 14:53
mitu eestlast mängib tippklubides?? last time i checked - 0

Martin
17.09.04, 15:03
Algselt postitas eston#21

Siiski, siiski! Ragnar Klavan - Valerenga!

Jaak
17.09.04, 15:20

defineeri palun, tippklubi.

ethan
17.09.04, 16:12
Algselt postitas Martin

Siiski, 10-aastane Kennet Jädal - Palencia noorteakadeemia + Taavi Vellemaa - Tartu Tammeka.

Ch1ller666
17.09.04, 16:18
Algselt postitas ethan

Algselt postitas Martin

Siiski, 10-aastane Kennet Jädal - Palencia noorteakadeemia + Taavi Vellemaa - Tartu Tammeka.

Ära lõuga nii palju.
Kes need Kennet Jädal ja Taavi vellemaa on ja mis asi on Palencia noorteakadeemia.

ethan
17.09.04, 16:20
Algselt postitas Ch1ller666
Kes need Kennet Jädal ja Taavi vellemaa on ja mis asi on Palencia noorteakadeemia.

Tulevased ilusad alan smittid.

Martin
17.09.04, 16:32
Algselt postitas ethan

Siiski, siiski! Vellemaa pole ründaja, kuid seda sa ei peagi arvatavasti teadma.

ethan
17.09.04, 16:48
Algselt postitas Martin

Algselt postitas ethan

Siiski, siiski! Vellemaa pole ründaja, kuid seda sa ei peagi arvatavasti teadma.

Teadsin, kuid mis vahet sel on?

Martin
17.09.04, 17:00
Algselt postitas ethan

Algselt postitas Martin

Algselt postitas ethan

Teadsin, kuid mis vahet sel on?

Ilma huumorisooneta inimeselt eeldaks vähemalt täpsust.

Ch1ller666
17.09.04, 17:12
Mis ühikutes seda edukust mõõdetakse? Kas löödud väravates, resultatiivsetes söötudes, või värava puhtana hoitud minutites.

ethan
17.09.04, 17:16
Algselt postitas Martin

Pidev Flora mängijate mõnitamine viskab üle kah lõpuks. Kauaks seda huumorit siin ikka jätkuma peaks.

Olgu siis öeldud kõigile, et Vellemaa on poolkaitsja. Selle info nõudmine ongi siis tänane lagi mõnele.

Ch1ller666
17.09.04, 17:19
Tegelt eks Poom ikka ole see kõige edukam. Sunderlandi fännide jaoks on ta maailma parim GK.

dreyd
17.09.04, 17:26

Sunderlandi fännide jaoks on ta maailma parim GK.

julge väide

Martin
17.09.04, 17:36
Algselt postitas ethan

Algselt postitas Martin
Pidev Flora mängijate mõnitamine viskab üle kah lõpuks. Kauaks seda huumorit siin ikka jätkuma peaks.
Olgu siis öeldud kõigile, et Vellemaa on poolkaitsja. Selle info nõudmine ongi siis tänane lagi mõnele.
Kes neid Flora mängijaid mõnitas? Raki on ju superklubi Valerenga aktiivne liige.

sprinter
21.09.04, 22:18
See-aasta kindlasti Rähn ,ülejäänud ju madalates liigades või vahetusmängijad .EI tasu ju võrrelda pingipoisse ja vahetusest 5 mintsiks mängijaid rähniga ,ta oma mansa põhimees ning seda tugevamas liigas kui norra ,soome .

Fr33k
22.09.04, 16:32
Eks ikka yks on Poom aga Oper polegi nii halb :kaval:

Drogba
23.10.04, 17:41
poom ja piiroja on parimad

IndrekL
23.10.04, 18:07
Poom on jah siiski välismaal kõige parem. Kinki ma siia kohe kindlasti ei kirjutaks, sest spartaki reservides mängimine ei ole minu arust erlinie tippklass.

Adriano#10
23.10.04, 18:11
Algselt postitas davids26

poom ja piiroja on parimadsama siin...:)

IndrekL
23.10.04, 18:28
Algselt postitas NikeBoy13

Su postitustes võiks rohkem pointi olla, ehk siis põhjenda palun oma arvamust!

Martin
23.10.04, 18:30
Algselt postitas Rooney#8

\"Poom on jah siiski välismaal kõige parem.\"

See on üks geniaalsemaid põhjendusi, mis ma isiklikult kuulnud-lugenud olen. Sa juurat ei taha õppima minna?

Ja palun ära vasta.

IndrekL
23.10.04, 18:35
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Rooney#8

\"Poom on jah siiski välismaal kõige parem.\"

See on üks geniaalsemaid põhjendusi, mis ma isiklikult kuulnud-lugenud olen. Sa juurat ei taha õppima minna?

Ja palun ära vasta.
Ma siiksi vastan ja vastuseks on EI. Ma saan aru, et mu viimses postis ei old just suuremat pointi, aga ma mõte oi selles, et kui vastata mini kolmes teemas järjest sama siin siis ei ole ju pointi or something like that.;)

ALEKOK
12.09.06, 21:21
Kaevan siin vana teema ülesse =)
Hetke top5 minu arvates :
1.A.Oper
2.R.Piiroja
3.R.Klavan
4.M.Poom
5.S.Pareiko

Kuigi jah, tundub et Teever hakkab vormi jõudma, viimases kolmes mängus 2 väravat, pole paha.

raido
13.09.06, 18:06
Poom hetkel kyll edukas pole. Arsenalis v6ib ta tiksuda kyll, aga millal ta viimati yldse seda klubi ksukil ametlikus m2ngus esindas???

ALEKOK
13.09.06, 19:28
Poom hetkel kyll edukas pole. Arsenalis v6ib ta tiksuda kyll, aga millal ta viimati yldse seda klubi ksukil ametlikus m2ngus esindas???
Ta on hetke Euroopa 2.klubis ja sa väidad et ta pole 4.kohta väärt ???

eestimees
13.09.06, 23:56
Ta on hetke Euroopa 2.klubis ja sa väidad et ta pole 4.kohta väärt ???

normaalne mõtlemine sul

ALEKOK
14.09.06, 00:03
normaalne mõtlemine sul

hahahaha, noh seleta mulle siis su enda loogika ja selgita mis mu lausel viga oli, muideks me räägime siin edukusest.

JalgPallOnElu
17.09.06, 22:35
Poom ikkagist aga ta võiks vahepeal mängu ka saada

vanarõve ise
17.09.06, 22:40
kui hinnata edukust furooriga, mida tema sooritus vastava riigi meedias tekitab, siis vist kõige laiem jälg oli zelinski mehetegudel aalborgi esimesel aastal...

vanarõve ise
17.09.06, 22:43
aga Poom on erinevalt kõigist teistest stabiilselt hea. ülejäänute meie mängijate kuulsushetked on kahjuks väljastmaal suht kiiresti möödunud. maksimaalselt hooaeg-kaks ja duublisse või müüki..

kõik sõltub valikukriteeriumitest

-21-
17.09.06, 23:47
Valiksin ka siiski Poomi. Derby aegadel oli ta Inglismaal ikka üsna populaarne kutt. Operi paneksin teiseks. Kolmandale kohale ei oskagi paugupealt kedagi lisada.

allantt
19.09.06, 01:09
Kõige tugevamas klubis on loomulikult Poom,kuid mees ei mahu isegi esimeeskonna pingile.Derby aegadel polnud kahtlust kes oli Eesti edukaim jalgpallur ,kuid arvan siiski ,et Oper on hetkel edukam kui Poom. Kolmandaks paigutaks ma Raku kuna mees kindel põhimees ja Heracles on näidanud head mängu viimasel ajal.

leht
20.09.06, 13:57
Edukaimad välismaal?? Poom, Oper ja Klavan.

ALEKOK
20.09.06, 17:32
Piiroja on ka sel hooajal Norras väga edukas olnud.

Refieus
20.09.06, 17:39
Opi, Poom - väga hea palk
Klavan - norm palk
Piiroja - rahuldav palk
Venemaa sägad - sitt palk
Ülejäänud võõrtöölised - sitemast sitem palk