320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Edukaim eestlane välismaal?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Edukaim eestlane välismaal?

    hakkas igav ja tegin weel yhe teema.Kirjutage siis siia kes on edukaim eestlane välismaal jne.....

    #2
    Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

    Loomulikult meeldib mulle kah uusi teemasid teha, kuid neid ei tee ma igavusest vaid tunnen vajadust vastavat sorti teema avamisele.

    Muide, kui sa juba teema avasid, siis ehk räägiksid lähemalt oma arvamusest. Tavaliselt on foorumis kombeks saanud, et kahe-realised teemaavamised lõppevad lehekülg sõimusõnadega.

    Ise pakuks Mart Poom, tegemist on hetkel küll divisjon ühega, kuid sellegipoolest tase on kõrge. Maitstud on Inglise kõrgliiga jalgpalli hooaeg paar ning võimalus taas tugevate sekka tõusta on täiesti jõule kohane. Paar kolm-neli aastat tippjalgpallis kõrgel tasemel mängida on täiesti reaalne, kui mitte veel kauem.

    Mis puutub Urmas Roobasse, siis ka tema on minu silmis kõrgel kohal. Ainukene probleem on siiski vigastus. Kui järgnevad kuus kuud platsikõrval veedetakse on tõsiselt kurb vaadata. Kuid vanust siiski on, et veel kõrgemal ja kaugemale pürgida.

    Kindlasti on tulevikulootusi meil samuti jalaga segada. Kes tipp tõuseb pole teada… Kink proovib omi imetegusid, kuid kui kõrgelt mees lendab näitab tulevik. Kõlakad mitmete eestlaste üleminekutest on samuti positiivsed näitajad, aga seni, kuni keegi piiri taha leping peos pole siirdunud on kõik lahtine.

    Vaimusilmas loodan Klavani läbilöömist. Töökas ning samuti tore vana, miks mitte, kui võimalus antakse..

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

      sorry kui midagi valesti tegin olen veel amatöör ja ei tea asju eriti ag.....
      Minuarust on ka edukaim Mart Poom.Ikkagi läheb praegu sunderlandil üpriski hästi Jnglismaa 1.divisjonis.Loodaks ,et nad tõusevad peagi sinna kust nad tulid ja Poom lööb kolle edasi:P
      Andres Operil ka venemaal nii häste ei lähe.Urmas Rooba on nyyd vigastatud ja on nyyd pikaks ajaks audis.
      Zelinskist pole midagi ma eriti enam kuulnud või olen lihtsalt ajast maha jäänud? ma arvan et ajast maha jäänud või mida?

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

        Siinkohal ei saa Poomi, Operi jt. kõrval ära unustada Pareikot kes samuti välisklubis, kuid millegi pärast ei räägita temast eriti midagi. Miks väärib keegi kes kuskil klubis reservmeeskonna pinki soendab rohkem tähelepanu?

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

          Originally posted by hugen


          Siinkohal ei saa Poomi, Operi jt. kõrval ära unustada Pareikot kes samuti välisklubis, kuid millegi pärast ei räägita temast eriti midagi. Miks väärib keegi kes kuskil klubis reservmeeskonna pinki soendab rohkem tähelepanu?
          No Pareiko tõestas oma oskusi Balti turniiril Leedu vastu:P , olen näinud ka tema mänge Vene liigas ning võin öelda, et see mees küll samal tasemel mängija pole kui Poom või Oper. Nii et siin vastus sinu küsimusele, mix Pareikost ei räägita.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

            Ei saa Leedu mängu Pareiko süüks ka ajada kui väljakul mehed hakkama ei saand.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

              Originally posted by hugen


              Ei saa Leedu mängu Pareiko süüks ka ajada kui väljakul mehed hakkama ei saand.
              Kas sa ikka nägid millised väravad Eestile löödi? Muidugi oli ka ülejäänud meeskond kehv, aga selliseid palle nüüd hea väravavaht küll seljataha ei tohix lasta. Pareiko ise oli ka ilmselt samal arvamusel, sest peale mängu ta ju ütles, et teda rohkem koondisse ei kutsutaks.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                Eino minu arust on parim eestlane Poomi kõrval välismaal Oper ja Nahk

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                  Originally posted by Juveman


                  Eino minu arust on parim eestlane Poomi kõrval välismaal Oper ja Nahk
                  Huvi pärast küsiks sellist asja, et kui palju sa oled Nahka oma silmaga mängimas näinud?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                    no, kui siia seltskonda juba Nahka loetakse, siis kindlasti on mitu korda kõvem mees Terja ja seda mitte pelgalt sellepärast, et ma nö omi mehi esile tõstaksin vaid Terja on olnud pooleteise aastaga, mis ta HAKA särgis on mänginud, mitu-mitu korda kasulikum mängija meeskonnale, kui Nahk. Samas ei saa olematuks ka lugeda Naha lõppenud hooajaalgust, mis oli väga kõrgelennuline, kuid hilisemad vigastused ja väsimused tõid Naha siiski maa peale tagasi.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                      Kui siia teemasse sai juba tuldud, siis ei sobi ju ilma arvamust avaldamata lahkuda
                      Mis puutub edukamasse eestlasesse, siis kindlasti on see Marko Märtin kelle karjäär ralliilmas jõudsalt ülesmäge edeneb. Mis puutub aga edukamatesse jalgpalluritesse siis:
                      1) Mart Poom - mees on juba praeguseks saavutanud eesti jalgpalli jaoks legendaarse ikooni staatuse ja tõenäoliselt kuulub sellesse klassi, keda ka 100 aasta pärast vastavasisulistes väljaannetes ära mainitakse. Poomi eeliseks on ... stabiilsus. Püsida Premier Leagues niikaua nagu ta seda suutis, lisaks on ta jäänud pildile ka divaris, nii et kadestamisväärne karjäär ja hoolimata läbielatud vigastustest peaks mees olema hetkel jõudnud väravavahtide nn. kuldsesse ikka ja järgnevad viis -kuus hooaega peaks olema tegelikult Poomi jaoks see periood , kus ta saab tõeliselt oma tööd nautida ja kellegile midagi enam täiendavalt tõestada pole enam primaarne.
                      2)
                      3)
                      4)
                      ... ehk teisisõnu tükk tühja maad
                      5) Urmas Rooba - samamoodi on märksõnaks stabiilsus, mille tõttu mees pole vahepeal \"pudenenud Florasse kosuma\" vaid on teinud sammu arengus edasi - Midjyllandist - Kopenhaagenisse on ju vägagi korralik samm
                      6) Andres Oper - paar aastat tagasi oleks edukalt konkureerinud Poomist vabaks jäänud kohtadele peale \"tükki tühja maad\". Maandumine Torpeedos on pigem tagasi- kui edasiminek. Aga ehk on tegu väikese puhkusega enne uut hüpet, kangesti loodaks et see nii on.
                      7) Sergei Terehhov - põhimõtteliselt sama jutt mis Operi kohta, kuid selle erandiga, et temale on klubivahetus märgatavalt värskendavamalt mõjunud ja Hakast edasi lennata on oluliselt lihtsam kui Torpeedost.
                      8) Indrek Zelinski - olgugi , et möödunud hooajast pole Intsu puhul suurt midagi rääkida on ta siiski Taani ühe tippklubi palgal ja nüüd on mehel võimalus tõestada , et raskused (põhjused) lahkusid Aalborgist koos endise treeneriga.
                      9) Raio Piiroja - ebaõnn (vigastus) segas Raiol ennast Rosenborgi sisse süüa ja ka Hollandisse minek jäi liiga hilja peale, seetõttu oli Valerenga \"hädavariandiks\", mida näitab ka norralaste soov Piirojat iga hinna eest kinni hoida, sest trollid haistavad Raios head võimalust eduka transferi puhul oma rahakotti täiendada.
                      10) Sergei Pareiko - oli selle Balti turniiriga kuidas oli, aga väga äput venda ei hoia isegi selline Venemaa keskmik nagu Rotor põhiväravavahina. Tegemist on siiski venemaa meistriliigaga ja kui teisiti tema väärtust hinnata ei oska , siis vähemalt kuulub ta vene liiga 18 parema väravavahi sekka, mis on ka omaette näitaja.

                      Rohkem ma sellel teemal ei spekuleeriks. Pigem oleks huvitav arutleda , kellele meie tuelvikumeestest õnn ja heaolu kõige paremini külge hakkab
                      299195

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                        Kui edukamat otsida, siis peab ikka vaatama nende meeste hulgas ringi, kes seal juba aastaid olnud ja end tõestanud ning põhis mängivad. Vaieldamatult on teistest peajagu üle Poom. Väga sooviks, et ta oma karjääri lõpetaks mõnes tõelises tippklubis- see mees tõelistelt vääriks seda. Kahjuks on elus ikka nii, et vähesed saavad, mida väärivad ja osad saadad pidevalt palju enam, kui väärivad ning vastupidi.
                        Teine mees on Oper, kes kah ikka kahes välismaises meeskonnas end põhisse töötanud. Tema professionaalsuse kasuks räägib kasvõi see, et ta on kahes nii erinevat jalgpalli mängivas klubis end üles töötanud. Kuigi ta ei ole kunagi mingit megahooaega teinud, on mõlemas klubis teda armastatud fännide poolt nagu tõelist staari. See pole vähe tähtis. Vaid Poom on teine eestlane veel, keda tõesti fännid armastavad.
                        Lemsalu- minu meelest kah väga tubli ja edukas pallur, kellele Eestis põhjendamatult vähe tähelepanu pööratakse. Aga mis parata, mil pöörleb kogu jalgpall koondise ümber.
                        Ka Rooba on kindel kandidaat sellele tiitlile, tundub olema väga töökas ja pühendunud, kuid viimasel ajal ei hinda klubi teda vääriliselt ja seda juba varsti terve aasta- natuke pikk aeg. Ja kahjuks sellepärast jääb välja ka minu top 3-st.
                        Noortest ei räägi ma midagi, neil veel aega tõestada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                          Allo

                          Juba vanarahvas rääkis, et vahest leiab ka pime kana tera ja antud teema puhul on see tõepoolest täppi läinud. Igavusest tehtud teema :P on üle pika aja siin foorumis tõsisemalt mõtlema ja mõtteid vahetama sundinud.

                          Nõustun eelpool kirjutajatega, et Poomi number üks staatuse vastu on ükskõik kellele veel nii pea raske vastu saada, aga loota ju võib. Isegi peab.
                          Järgmise koha peal on aga konkurents juba märksa tugevam. Nii tänast seisu kui ka viimast 3 aastat vaadates paneksin siia ikkagi Andres Operi. Just sellepärast, et tema esinemised on nii meis kui ka kohalikes fännides alati hulga rohkem elevust tekitanud kui seda näiteks Rooba või Lemsalu omad. Isiklikult olen seda meelt, et Venemaa liiga oli ikkagi pigem samm edasi ja mitte tagasi, aga see on juba hoopis omaette teema.
                          Rooba, Piiroja ja Lemsalu ma seaksin enamvähem ühele pulgale, eelistades siiski pisut esimest meest ja seda just klubi nime tõttu, sest eks edukuse märk ole ka ju see, mis klubis sa mängid.

                          Ära tasub veel märkida Terehhov, kes Soomes tõepoolest särama on löönud, kuid kõik muud mehed oleks paremini teinud koju jäädes.
                          (Gussev Rootsis säras ka korraks, aga pole tast kahjuks enam midagi kuulnud, seega on raske kommenteerida)

                          Parimatega
                          Eestlane Finsbury Parkis

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                            Vastaksin siis mulle esitatud küsimusele.:P Kuna naudin rahulikult ka soome kanalite nähtavust,olen näinud nn.Soome vuti voorude kokkuvõtteid ja niipalju,kui Nahk neis figureerinud on,võin küll väita,et tegu täitsa andeka mehega!!!Selliseid tsenderdusi ja pealelööke pole ma Eesti koondises juba ammu näind(löökide puhul muidugi ernadiks Allas ).Nii et pean teda edukakas välismaal igatahes!

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Edukaim eestlane välismaal?\'

                              Originally posted by INCE
                              9) Raio Piiroja - ebaõnn (vigastus) segas Raiol ennast Rosenborgi sisse süüa ja ka Hollandisse minek jäi liiga hilja peale, seetõttu oli Valerenga \"hädavariandiks\", mida näitab ka norralaste soov Piirojat iga hinna eest kinni hoida, sest trollid haistavad Raios head võimalust eduka transferi puhul oma rahakotti täiendada.
                              Millest sa räägid?!
                              Elämä on laiffi!





                              Kommentaar

                              Working...
                              X