320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

U-21 Eesti 1 - Wales 6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    U-21 Eesti 1 - Wales 6

    Oli arvata, et tuleb raske mäng, aga 6 - 1 ??? see on liiast Mis siis veel Poolast oodata on, kui see on eiteamitukorda suurem, kui Wales
    kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

    #2
    ei noh Eesti noored nüüd mängida ei oska või see hollandlane on kuidagi eriti p**** käinud. pohlak võiks flora juhtimise asemel vahepeal EJLi juhtimsega ka tegeleda ja praegused treenerid välja vahetada ja nendele kohtadele euroopast kellegi korraliku tuua mitte mingit hollandi U-16 treenerit (pijpers)
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #3
      Mind ei pane enam miski imestama. Isegi mitte nii suureskooriline kaotus Walesile. Karta on, et Poola käest tuleb veel hiiglaslikum kaotus. Samas loodan, et mitte. Midagi kardinaalset tuleb ette võtta, selles olen teiega nõus, aga kas just nii kardinaalsete muutuste poole püüelda, nagu te soovitate. Siinkohal pean taas rääkima sellest, millest juba varemalt. KOONDISE peatreener peaks treener olema vaid koondisel ja mitte kellelgi muul. Siis tulevad ka muudatused. Äkki keegi valgustaks, kui palju on peale meie hollandlase veel Euroopas treenereid, kes peale koondise treenivad veel ka meistriliiga tabelitipus olevat meeskonda????
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #4
        Eks igaüks virise selle kallal, mis ta ise tahab

        Enamikus ajab siinseid inimesi närvi vist ikka see, et Eesti noored saavad muutkui pähe ning mingit võitu pole vist isegi võimalik oodata. Kuigi osalt on see täiesti tõsi, siis tegelikult on noortekoondise puhul aga veel üks probleem, mis lõppkokkuvõttes võiv osutuda palju tõsisemaks.

        Nimelt - nagu teada mängib Eesti koondis formaatsioonis 4-3-3, samas noored tegutsevad 4-4-2 ja lisaks ka veel vabakaitsjaga vist. Igatahes midagi eriti utoopilit - taktika, mida Eesti harrastas nii seitese aastat tagasi.
        Milles seisneb probleem? Asi selles, et needsamad noored, vähemalt mõned nendest, peavad mingil ajal siiski tõusma põhikoosseisu, kuid see üleminek muutub automaatselt raskendatus, sest siis peab mängija jälle harjuma hakkma uue formatsiooniga. Ja arvesse tuleb võtta ka seda, et iga mats ka päris Florast ei tule. Plus rahvusvahelised kohtumised on ka midagi muud, kui Eesti liigas mängimine - sama taktikal on hoopis teised jooned.

        Ausalt öeldes ei tule küll kohe meelde mitte ühtegi natukene arenenud jalgpalliriiki, kus noortekoondis tegutseks teise taktika alusel kui põhikoosseis.

        Kaotused on niigi kohtutavad, seega tasuks vähemalt neile kõlupeadele taktika selgeks õpetada rahvusvahelisteks kohtumisteks.
        Mis puutub 1:6 kaotusse, siis esimese poolaja järel oli seis veel 1:1, kuid pärast kolmandat kolli arvatavasti mäng lagunes ning poiste tuju edasiseks oli ka nullis, sellest järgmised kolm.

        Eks vaatame, mis edasine turniir toob.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          #5
          to martin

          minumeelest....
          mängivad nad samamoodi nagu A-koondis, ainult väikeste muudatustega...
          äärepoolikud (nr. 7 & 11 ) on nagu "poolründajad" ja "poolpoolkaitsjad" ja marko kristali positsioon on eespool...
          sorry sõnastuse pärast, aga ma loodan, et sa saad aru, mida ma mõtlen
          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

          Kommentaar


            #6
            minu idee oli samuti et eesti suurimat klubi ja riiki just ei saa sama treener juhtida aga keegi tuli välja asjaga et ukrainas on ka nii aga asi selles et ma arvan et ukraina peatreener on vähe rohkem tasemel kui inimene kes enne treenis alla 16 aastaseid poisse

            Kommentaar


              #7
              inglismaast

              Martinile vastuseks niipalju, et muidugi on m6istlik noortekoondist m2ngitada samas formatsioonis, mis p2ristiimi. Samas - Inglismaa noortekoondis m2ngis paar aastat tagasi 3-5-2e (Peter Taylor), smal ajal kui Kevin Keegan punnis ma ei tea mida (442, kus vasakule 22rele pandi kaitsele orienteeritud pk)
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #8
                keeganist pole mõtet rääkida ta mängiks kas või 0-3-7 kui ainult lastaks tal seda teha.

                kuid inglismaast niiplaju et seal mängivad kõik mängjad eri klubides eri formatsioone ning siis kui inglismaa eest kooku tulevad tuleb neil mängida hoopis midagi muud kui klubi eest.

                kuid eesti peaks siiski mängima ühte formatsiooni läbi kõigi vanusegruppide sest meil neid mängjaid nii palju pole.

                Kommentaar


                  #9
                  Nimelt - nagu teada mängib Eesti koondis formaatsioonis 4-3-3, samas noored tegutsevad 4-4-2 ja lisaks ka veel vabakaitsjaga vist. Igatahes midagi eriti utoopilit - taktika, mida Eesti harrastas nii seitese aastat tagasi.
                  smuti, ma mõtlesin, et sa alkoholi eriti ohtrates kogustes ei tarbi. Noored mängivad täpselt samamoodi nagu A-koondis. Lihtsalt A-koondis suudab rohkem palli hoida, mis võimaldab äärtel olla ründas, noorte puhul istub kogu meeskond kaitses - ääred kaasa arvatud.

                  ehk siis 4-3-3 -> 4-5-1
                  Jalgpallihaigla Liige

                  Kommentaar


                    #10
                    Orginally posted by jots
                    smuti, ma mõtlesin, et sa alkoholi eriti ohtrates kogustes ei tarbi. Noored mängivad täpselt samamoodi nagu A-koondis. Lihtsalt A-koondis suudab rohkem palli hoida, mis võimaldab äärtel olla ründas, noorte puhul istub kogu meeskond kaitses - ääred kaasa arvatud. ehk siis 4-3-3 -> 4-5-1
                    Enne kritiseerimist soovitaks sul natuke tähelpanelikult jälgida Eesti noorte mängujoonist. See oli väga kaugel Eesti A-koondise omast. Põhiliseks erinevuseks ongi see kurikuulus vabakaitsja, keda nagu ma juba ütlesin, kasutati Eestis viimati nii kuus kuni seitse aastat tagasi. Kui olid näiteks Balti turniiril, siis noorte esimeses kohtumises oli just väga kenasti näha, kuidas nag selle joonisega tegutsesid.

                    Viimast mängu kahjuks (Küpros) ei näinud, seega seda kohtumist kommenteerida ei saa, kuid olenb suhteliselt kindel, et Goes ei teinmud oma taktikalises lahenudses mingeid erilisi muutusi.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      #11
                      oot rahunex nyyd maha ja ootax yhe aastakese...nii ruttu see v2rk ka vilja ei kanna...see noortetreener on sigahea..l2heb ainult natuke aega kuni asi m6juma hakkab

                      Kommentaar


                        #12
                        Arno ja Jelle välja !!

                        Ratnikov sisse.
                        i don\\\'t want cos i just get

                        Kommentaar


                          #13
                          debiilik, jelle on väga hea treener, sellel treenerite koolitusel sai TVMK peatreener 5 ja 4,5 hindex, mis vastab ka tõele... ah et kust ma seda tean vä? MA OLIN Zagerebi mängul ja vaheajal anti neid tunnistusi välja, igaljuhul Jelle (ja ka loomulikult Arno) ruulivad
                          kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                          Kommentaar


                            #14
                            Sa oled ise debiilik, vaata kuidas U21 mängib. Siis vaata, kuidas Levadia Ratnikovi all mängis ja Sadam enne seda.
                            i don\\\'t want cos i just get

                            Kommentaar


                              #15
                              pane tähele, kui jelle lahkub, sa tänad teda... praegune olematu noortesüsteem asendub hollandi omaga ja holland on väga tugev just eelkõige noorte poole pealt
                              kõike, mida te ütlete võidakse kasutada kohtus teie vastu...

                              Kommentaar

                              Working...
                              X