PDA

View Full Version : Paneme punki

Kosk
27.09.01, 10:14
Tänaon siis see päev, kui punkarid protestivad mõtetu mendivägivalla vastu (kõik teavad ise millest jutt käib).
Asi algab 16.00 vabakal ja endises Varblase kohvikus, kus punkarid kogunevad ja seavad ennast valmis rongkäiguks loosungitega.
19.00 algab Reaalkooli hoovis kontsert (nt. Vennaskond).
22.00 läheb kontsert edasi von Krahlis (nt. J.M.K.E.).

Ise kavatsen kindlalt minna, kuigi ma ennast 100% punkariks ei pea. Soovitan teilgi minna, sest kui te muuga nõus ei ole,siis saate vähemalt head muusikat nautida.

Ka uudisteportaal Delfi on selle kohta üht-teist kirjutanud:
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/article.php?id=2179746

Paneme punki....

gaskoff
15.10.01, 19:26
ee.. siuke asi, et kas keski tiab milla' see mätta mälestuskontsert on.

-Loom-
18.10.01, 09:09
nuux....mina ei j6ua kunagi

kojamees
18.10.01, 21:32
:P Kadunud Street käis ikka päris mitut mängu vaatamas ja oli üllatavalt kursis jalkaga.:doh:

mg
03.11.01, 14:12
krt elaks ma tallinnas, mida ma ei tee, käiks ma igal võimalikul kontserdil, see aasta on mul vist au minna aint mätta kontserdile.

kojamees
04.11.01, 17:21
Millal toimub?:P

Kosk
04.11.01, 18:11
Tahaks ise kah seda teada. Siiamaani on saanud iga aasta käia ja pettuma pole pidanud.

kojamees
08.11.01, 10:40
Pettumisest on asi kaugel,juhul kui mällarisse ennast ei vormista.:D

Kosk
08.11.01, 19:01
Orginally posted by kojamees

Pettumisest on asi kaugel,juhul kui mällarisse ennast ei vormista.:D

No comments....:P :P :P

kojamees
11.11.01, 17:12
Ex ta õigem ole jah.:D

Aff
03.12.01, 16:43
No nii, nüüd on siis Mätta Mälestuskontserdi kohta ka uut infot. Üritus toimub 14. ja 15. detsembril Akadeemia tee 3 - koht nimega "Roheline konn". Reedel hakkab pull mingi 8 ajal, laupäeval juba päeval kella 2st, bände kokku ka 30 ringis. Jään ootama.
Paneme punki!

kojamees
04.12.01, 17:36
Ega poile infi piletite hinna kohta ja bändide ajakava kust leida.Teaks enda aega ratsionaalsemalt planeerida.Villul ilmselt pea niigi pulki täis,ei täi teda tüüdata.:õlu:

Aff
05.12.01, 16:08
no eks see täpsem asi selgub kohapeal - eelmiste aastate kogemuste põhjal, tean vaid, millal algab.

greenday
05.12.01, 17:00
Krt millal Eesti punk ükskord ka Tartusse jõuab. Vennaskonda olen vist 5 korda tartus näind, muust pole mõhkugi.

kojamees
06.12.01, 14:25
No nii "ABS" on Tartus käinud oma kaksteist korda,"Kulo" kuus või seitse korda ja ka "Vennaskond" on andnud üle kahekümne kontserdi.Seda kõike omal ajal.Kui Tartus olex rohkem piletijõulisi rahvast rohkem,küll ka bände tuleks.Teadupoolest ka trantspordi kulud on raha.Ega muud kui pöial püsti ja Tallinna poole.Kunagi sai niiviisi tervele Eestile ,kus kontsert oli.Ring peale tehtud.:õlu:

Aff
08.12.01, 00:27
Kuigi punk pole Tarus eriti IN!!?? on seal siiski ka viimasel ajal häid punkkontserte, ise käisin just hiljuti, Tartust on ju Nyrok City pärit, peale selle on ka Müstika paar korda esinenud ja palju muud. Hoia end asjadega kursis roheline!

Ertai
08.12.01, 17:29
Nii täna igatahes rohkem metal laadi yritus...65 eeku pilet...21.00 hakkab...Pagan Night nimi...kohale tulevad päris hääd bändid...

greenday
09.12.01, 00:02
Orginally posted by Aff

Kuigi punk pole Tarus eriti IN!!?? on seal siiski ka viimasel ajal häid punkkontserte, ise käisin just hiljuti, Tartust on ju Nyrok City pärit, peale selle on ka Müstika paar korda esinenud ja palju muud. Hoia end asjadega kursis roheline!Nyrok City't käisin Varjendis vaatamas, mulle selline hardcore värk ei istu, Müstikat nägin eelmine aasta tudengibändil, ilgelt meeldis, tahaks veel näha!

Ertai
09.12.01, 15:19
JMKE synna peax tartus olema...ehk siis jaanuari keskpaiku

kojamees
09.12.01, 16:47
Tundub et "Mätta mälestuskontsert" on praegusel hetkel kõikse kompaktsem.Egas midagi loodame sealt uusi ideeid ahmida."Väikse notsu" lugu ka ju laenatud Põlva pändilt "Winni Puhh".:õlu:

Aff
11.12.01, 16:11
On ikka, ainuke jama on sel aastal see, et pilet pidi 150 maksma (2 päeva eest), kas siis ka küllalt rahvast tuleb? Aga vaatasin nimekirja, mille Villu saatis, enamus häid Eesti bände on ikka kohal, kuulsamatest vahest, et reedel on Psychoterror, laupäeval JMKE ja Vennaskond, aga sinna minnes ei tasu just unustada vaadata neid teisi bände. Neid kuulsamaid kuulab ikka ja jälle. Õnneks pidi olema vaid üks lava, seega midagi nägemata ei tohiks jääda. Palju tundmatumaid noortebände (sh ka Müstika) esineb seal ja kindlasti on nende hulgas see, kes peab kunagi lipu enda laeva võtma.

ahaa ps! See aasta on küll juba hilja, aga äkki oleks selline asi ka võimalik, et tuleval aastal oleks juba mingi vutifännidest koosnev bänd, kes esitaks ka vastavaid laule?

Ertai
11.12.01, 16:14
Orginally posted by Aff

On ikka, ainuke jama on sel aastal see, et pilet pidi 150 maksma (2 päeva eest), kas siis ka küllalt rahvast tuleb? Aga vaatasin nimekirja, mille Villu saatis, enamus häid Eesti bände on ikka kohal, kuulsamatest vahest, et reedel on Psychoterror, laupäeval JMKE ja Vennaskond, aga sinna minnes ei tasu just unustada vaadata neid teisi bände. Neid kuulsamaid kuulab ikka ja jälle. Õnneks pidi olema vaid üks lava, seega midagi nägemata ei tohiks jääda. Palju tundmatumaid noortebände (sh ka Müstika) esineb seal ja kindlasti on nende hulgas see, kes peab kunagi lipu enda laeva võtma.

Saaxid mulle selle nimekirja saata??

Aff
11.12.01, 16:19
Kahjuks unustasin selle Tallinna, ise olen aga Tartus.

Ertai
11.12.01, 16:20
Orginally posted by Aff

Kahjuks unustasin selle Tallinna, ise olen aga Tartus.
Krt...aga pole midagi, kui tallinna jõuad siis saada...

Miq
13.12.01, 17:19
Orginally posted by Aff

On ikka, ainuke jama on sel aastal see, et pilet pidi 150 maksma (2 päeva eest), kas siis ka küllalt rahvast tuleb?

Kuulsin eile, et pidi ikka tiba taskukohasem olema - 2 päeva 90 ja üks päev 60 eeku.

Ertai
13.12.01, 20:44
Orginally posted by Miq

Orginally posted by Aff

On ikka, ainuke jama on sel aastal see, et pilet pidi 150 maksma (2 päeva eest), kas siis ka küllalt rahvast tuleb?

Kuulsin eile, et pidi ikka tiba taskukohasem olema - 2 päeva 90 ja üks päev 60 eeku.
Ise ka kuulsin...Villu mailis et 2päeva 90eeku...ja et miskit 35bändi on kohal...

Aff
11.01.02, 12:55
Lõpuks anti siis ka neile mentidele, kes Striidi surnuks peksid, süüdistus ka.
:viha: :viha:
Loodan, et kohus on nende vastu võimalikult karm.

gaskoff
11.01.02, 14:59
Mõned kommentaarid EPL-ist:

Inimene, 09:53 11.01.2002
Kuule, Minu arvamus, kõik punkarid on värdjad ja kui sina oled üks neist, siis oled ka sina üks suur värdjas. Onju tore?

prallekas666 (prallekas666@mega.ee), 10:02 11.01.2002
punkarid pole inimesed va haisukotid teised

Sass (R), 10:02 11.01.2002
Kus on kõik kommenteerijad, kes iga jõhkrama krimiloo kommentaarides paluvad politseinikel pätid kasti lüüa?? Kaitske siis nüüd neid, kellele te sotsiaalse tellimuse esitasite. Sellise oma ajud ja maksa ära joonud kõntsa pärast niigi palju jama..

Nojah, need on muidugi spetsiaalselt välja nopitud, eks seal oli palju normaalsemaid arvamusi, aga mingi määral peaks see ikka näitama, kuidas endast erinevatesse suhtutakse.

kojamees
24.01.02, 11:08
Soovitan kõigil,kel vähegi huvi "Sex Pistols"i ajaloo ja tegemiste vastu,vaadata teisipäeval 29.01.2002 vaadata ETV-st kell 22:10 filmi "Filth and the Fury".Kes viibisid Hollandi reisul minuga ühes bussis peaks seda filmi mäletama,toona oli ta soomekeelsete subtiitritega.See film on hea vastukaja "Sex Pistols"i liikmete poolt, bandi manageri M.McLareni vändatud "The Great Rock`n`roll Swindle"le vastu.:õlu:

greenday
25.01.02, 01:49
Orginally posted by kojamees

Soovitan kõigil,kel vähegi huvi "Sex Pistols"i ajaloo ja tegemiste vastu,vaadata teisipäeval 29.01.2002 vaadata ETV-st kell 22:10 filmi "Filth and the Fury".Kes viibisid Hollandi reisul minuga ühes bussis peaks seda filmi mäletama,toona oli ta soomekeelsete subtiitritega.See film on hea vastukaja "Sex Pistols"i liikmete poolt, bandi manageri M.McLareni vändatud "The Great Rock`n`roll Swindle"le vastu.:õlu: Thänks!

greenday
25.01.02, 01:55
Muide Villu kirjutas mulle, et talvel peaks olema Tartus mingi üritus, kus JMKE mängib, aga see pidavat koguaeg edasi lükkuma. Ootame näeme.

kojamees
30.01.02, 16:31
Ilmselt on üks esimesi kontserte kus käredamat musa saab Skinnide Vabariigi aastapäevakontsert.Nende punkkontsertitega on nagu on,ega nad majanduslikult ära tasu.:õlu:

Ertai
30.01.02, 17:35
Orginally posted by greenday

Muide Villu kirjutas mulle, et talvel peaks olema Tartus mingi üritus, kus JMKE mängib, aga see pidavat koguaeg edasi lükkuma. Ootame näeme.

Olen ka sellwat kuulnud...
Pidavat juba jaanuari keskpaiku olema, siis kui nende bändi sünnipäev...(Kraana(?) pidi midagi korraldama ka)
Aga ei tia, miks edasi lükkub...küsige keegi, eks paremini teda teab...