PDA

View Full Version : esimene eestlane meistrite liigas?

zaz
21.11.03, 01:11
Pakun, et see võiks olla näiteks Piiroja:lahe: või siis Klavan:doh:. Igaljuhul mängivad mõlemad üsna varsti juba välismaal:kaval:

K1ly
21.11.03, 16:33
Hetkel kõige parem võimalus on U.Roobal :kaval: aga eks me näe äkki jõuab mõni teinegi eestlane niuksesse klubisse kellel oleks võimalus Cl i jõuda!

kqjanno
21.11.03, 22:32
..kes ja millal siis....
enda arust avaneb see võimalus mingi 2-3aasta jooksul U.Roobal ta oli lähedal sellele aga said kokkuvõttes lõpux eeringides Glasgow Rangesilt kaela kahjuks:( .....kes siis teie arust võiks pääseda esimese eestlasena meistrite liigase?:õnnelik:

U2
21.11.03, 22:39
Arvan,et Mart Poom,kuna kahtlustan tõsiselt et ta safc varsti enam ei mängi!

woodoo
22.11.03, 00:04
Olles jäänud Jumalaga omavahele ütles Ta \"Selleks saavad olema eestlased, kes mängivad järgmisel aastal FC Floras.\":kisakõri:

shad
22.11.03, 00:11
Jah, Pohlak on meie kõigi jumal. Aamen. :ingel1:

yheksa
22.11.03, 12:16
Originally posted by zaz
Pakun, et see võiks olla näiteks Piiroja või siis Klavan. Igaljuhul mängivad mõlemad üsna varsti juba välismaal

Kus see Piiroja siis hetkel mängib?

Lähivälismaal?

Silver
22.11.03, 18:58
Kui pabereid vaadata, siis on eestlane CL\'is mänginud. Teatavasti omab Real Sociedadi pallur Karpin Eesti passi. Seega jah..;)

zaz
22.11.03, 20:35
Originally posted by yheksa

Originally posted by zaz
Pakun, et see võiks olla näiteks Piiroja või siis Klavan. Igaljuhul mängivad mõlemad üsna varsti juba välismaal

Kus see Piiroja siis hetkel mängib?

Lähivälismaal?

Asi on nii, et minu andmetel jääb see hooaeg Piirojal Valerengas viimaseks:kaval:, kuid samas ma võin ka eksida :oih:
Ja ega nemad 2 pole kaugeltki ainsad, kes järgmisest hooajast välismaale mängima pääsevad:lahe:

kqjanno
23.11.03, 09:45
Originally posted by treze

Kui pabereid vaadata, siis on eestlane CL\'is mänginud. Teatavasti omab Real Sociedadi pallur Karpin Eesti passi. Seega jah..;)
kas Karpin kunagi on meistrite liigas mänguaega ka saand?OK...teeme nii et esimene eestlane kes saab mänguaega meistrite liigas:D

makser
23.11.03, 11:08
karpin on koguaeg mängu saanud...

kqjanno
23.11.03, 12:17
Originally posted by makser

karpin on koguaeg mängu saanud...
meistrite liigas?:doh:

-madis-
23.11.03, 12:28
Võiksid ju ise kah vahest midagi välja otsida.:kop:
http://www.uefa.com/Competitions/UCL/Players/Player=11377/index.html

kqjanno
23.11.03, 21:58
Originally posted by madman666

äitah.......see teema on siis nurja läind:( ag teeme siis nii et teine eestlane:P

zaz
23.11.03, 22:22
Originally posted by kqjanno

äitah.......see teema on siis nurja läind:( ag teeme siis nii et teine eestlane:P

Või siis esimene Eesti koondislane meistrite liiigas:kaval:

Seal Uefa lehelt saab päris palju uut Karpinist teada. Kes näiteks teadis, et Karpin on sündinud Tallinnas:P?!

kqjanno
23.11.03, 22:27
Originally posted by zaz

Originally posted by kqjanno

Või siis esimene Eesti koondislane meistrite liiigas:kaval:

Seal Uefa lehelt saab päris palju uut Karpinist teada. Kes näiteks teadis, et Karpin on sündinud Tallinnas:P?!
OK nyyd teeme siis nii et esimene koondislane meitrite liigas;)

Silver
24.11.03, 23:31
Oh issand, mul hakkab teist juba suht hale :P

Cerny Petr
25.11.03, 01:10
Ütleks ka midagi...kõige suuremaks pean Rooba ja Piiroja võimalusi, ka Klavanil on väljavaated olemas. Kingi koha pealt ei oska midagi öelda, hoian suu kinni ja vaatan, mis saab.
Karpinist nii palju, et Venemaad esindavat venelast, kes sai Eesti kodanikuks, sest see oli kõige kergemini omandatav EL-i liikmesriigi kodakondsus, ei suuda mina küll eestlaseks lugeda.
Aga jäägu igaühele õigus arvata, mida tahab...

SpiderMan
21.12.03, 02:31
Urmas Roobal on selleks parimad eeldused.
Esimene eestlane saab CL\'i aastal 2026.

kqjanno
21.12.03, 13:51
Originally posted by SpiderMan

Urmas Roobal on selleks parimad eeldused.
Esimene eestlane saab CL\'i aastal 2026.
pääris kaua .........:doh:

eston maravilha
22.12.03, 23:52
miks puudub valik mitte keegi??

kqjanno
24.12.03, 13:32
Originally posted by eston#21

miks puudub valik mitte keegi??
sorry..........ma ei uskunud et keegi nii arvab:doh:

Zlatan
25.12.03, 04:22
Ma arvan et esimene võiks olla Ragnar Klavan, kuid see juhtub alles mitme aasta pärast, kui üldse juhtub. Mäletame sedagi et ta oleks [ äärepealt ] lepingu saanud Sociedadiga.

dreyd
25.12.03, 23:56
issand, Terja jäi ju kukesammu kaugusele CL-ist, jäid mängud UEFA Cupis. Järgmine aasta parandame selle pisivea ja Terja pikendab lepingut, nii et vähemalt üks eestlane mängib CL-is hooaeg 2005-2006.

Hogarth
28.12.03, 22:43
tarmo kink

realmadridfan
28.12.03, 23:06
Ma arvan ka, et Rooba võib olla see õnnelik.

Shrek
29.12.03, 15:39
Usun et Tarmo Kink, sest tema võistkond on kõige tugevam, ma usun et spartak saab meistrite liigasse aga loodaks siis et Kink oleks ikka esindusvõistkonnas.

mcnamara
29.12.03, 17:12
Mind on juba mõnda aega hämmastanud see teema siin. Et siis kas see ongi nii oluline, millal see eestlane seal Meistrite Liigas mängib? Või kas juba mängis või üldse kunagi mängib...
Lugu selles, et eestlased on vutti tagunud ka märksa olulisemal võistlusel.
Kes seda ei tea või mind ei usu, uurigu meie jalgpalliajalugu pisut ja kõik saab selgeks.

kqjanno
30.12.03, 12:20
Originally posted by mcnamara

Mind on juba mõnda aega hämmastanud see teema siin. Et siis kas see ongi nii oluline, millal see eestlane seal Meistrite Liigas mängib? Või kas juba mängis või üldse kunagi mängib...
Lugu selles, et eestlased on vutti tagunud ka märksa olulisemal võistlusel.
Kes seda ei tea või mind ei usu, uurigu meie jalgpalliajalugu pisut ja kõik saab selgeks.

...Asi polegi nii oluline......tegin selle teema siin selleks et teiste avamusi näha......see mind huvitas......ja võib-olla ka teisi .....ei teagi...:doh: loodan vähemalt

xKxAxPxUx
30.12.03, 20:50
Kõige suuremad šanssid on tõesti vist ikkagi Urmase käes, aga tulevikust loodaks näha siis esimesena äkki Ragnar Klavanid :kaval:

xKxAxPxUx
30.12.03, 20:51
Originally posted by eston#21

miks puudub valik mitte keegi??Sest kõik pole nii nõdrameelsed nagu sina. :kop:

eston maravilha
31.12.03, 04:19
paistab et vist siiski on;)

mg
04.01.04, 17:36
huvitav, kas seal uefa lehekyljel on ikka 6ige inff. minu teada syndis karpin narvas, aga kurat seda teab...

ja seda et karpinit naidati 1kord isegi telekast(tv3est) kui ta clis mangis
sociedadi juventuse mang oli see vist

Mikusiku
18.01.04, 00:29
ma arvan, et urmas rooba...
sel hooajal jäi ju väga napilt puudu:(

Mõnuagent 007
19.01.04, 19:52
eks keegi noortest äkki.. Klavan või Kink

Tanel
26.03.04, 10:51
Esimene eestlane CL`is :kratsti: hmm äkki Ragnar Klavan või siis kas Oper või Kink oleneb sellest kuidas nende klubid mängivad.Aa jah kui Oper saab ,siis saab Stepanov ju Ka.

17
26.03.04, 11:09
Äkki on see onkel herr Pooooooominator või hoopis Raku,aga tegelt võibolla ka U.Rooba:kaval:

Davids
05.05.04, 23:51
üks kolmest:

*Poom (kes healjuhul ostetakse kuhugi Prantsusmaale v6i Inglise Premier Ligas m2ngivasse klubisse mis pysib iga aasta k6rgemal kui kuueskoht, milleks v6ib olla Arsenal:P )
*Tarmo Kink (kes head m2ngu n2idates v6ib t6usta koos Spartakiga CL-i, v6i teine v6imalus ta ostetakse samuti m6nda suurklubisse)
*Klavan (ostetakse m6nda suuremsse klubisse kus on parem arengu v6imalus:))

:prill6:

ertz
06.05.04, 14:00
Hetkel võib öelda, et kui Torpedo sama hästi venemaal jätkkab, võib järgmisel aastal CL-is olla suisa 2 eestlast: Opi ja Stjopa :):):)

Niiet peab Torpedole pöialt hoidma!
Ja mis oleks mõnusam kui Spartak ja Kink Venemaa liigas näiteks teise koha saaks...

Mõelgem kui paljudele vaatlejatele CL-is silma jäädakse...seda oleks meie noortele eesotsas Kingi ja Klavaniga hädasti vaja!

Hughes
20.06.04, 15:30
mida teeb valikus \"pime eestlane\" Pareiko? esiteks istub mees varumeeste pingil ja teiseks kust otsast peaks Rotor meistriteliigasse saam kui nad on hetkel viimasel kohal? ja kas arvad et keegi tahab Pareikot enda meeskonda?

EDIT: ma pakuks: mitte keegi, vähemalt lähima 25 aasta jooksul mitte

Martin
20.06.04, 15:34
Originally posted by ferdinand

mida teeb valikus \"pime eestlane\" Pareiko? esiteks istub mees varumeeste pingil ja teiseks kust otsast peaks Rotor meistriteliigasse saam kui nad on hetkel viimasel kohal? ja kas arvad et keegi tahab Pareikot enda meeskonda?

EDIT: ma pakuks: mitte keegi, vähemalt lähima 25 aasta jooksul mitte

Loogika ütleks, et kui ta meeskonnas on, siis keegi nagu tahtis ja kuna ta seal on, siis tahab endiselt. Seega sinu edititud pakkumine on vale. Ja väga imelik, et sa seda ise ei mõistnud. Aga noh, pole hullu, arened ja ehk muutub ka Rotor lemmikuks.

Ja kuidas keegi teine pakututest sinna saab peale Ummi? Äkki seletad, sest paljud ehk ei tea.

DEDE junior
20.06.04, 17:46
Lihtsalt Pareiko ei sobi nende meeste hulka, ta mängib nõrgas klubis ja on sealgi varumees, järelikult lootus, et teda soovib mõni klubi, millel on realselt võimalik pyyelda CL-i on ebarealne!!! Loomulikult ei saa seda välistada, aga see on vga ebarealne, ka Zelinski lootused jõuda sellesse sarja on väga nõrgad või lausa olematud. Ka tema ple suutnud mängida ennast oma koduklubi põhisse(sekkub kyll aktiivselt vahetustest, kahjuks resultaadita). Ka tema puhul ei saa mainimata jätta fakti, et tõenäolsus, et teda soovitakse mõnda tugevasse klubisse on noll!!! Zelinski puhul ei ole enam ka vanus see mis lubaks oodata tugevat taseme tõusu.

Lincoln
20.06.04, 20:02
Originally posted by Zlatan

Ma arvan et esimene võiks olla Ragnar Klavan, kuid see juhtub alles mitme aasta pärast, kui üldse juhtub. Mäletame sedagi et ta oleks [ äärepealt ] lepingu saanud Sociedadiga.

Kas sa nimetad (äärepealt) lepingu saamiseks seda, kui jalgpallur kutsutakse klubisse treeningutele ja võibolla saab osaleda ka treeningmängudes? Sel juhul on (peaaegu) Lemsalulgi Liverpooliga leping taskus, rääkimata teistest toredatest vennikestest. Minu arvates on see tänapäeva jalgpalli lahutamatu osa ja olen üpris kindel, et Klavan ei liigu veel kuskile.

Zlatan
07.08.04, 18:11
äkki oper ja stepanov. võidavad venemaa liiga ja murravad end järgmine hooaeg cl\'i. vähe usutav aga mitte võimatu.

ertz
10.08.04, 17:46
üsna tõenäoline variant on ka Terjal, kuigi CL-is pole ammu enam grupifaasis ühtegi Soome klubi näha olnud (viimati HJK maeiteamillal), sest Haka liigub Soomes tiitli poole ja kui joppab, ehk pääseks ka CL grupifaasi, mis iseenesest oleks ülihuvitav nii Terja kui ka üleüldse Haka ja Soome futi seisukohalt ;)

Jaan
15.09.04, 19:46
Väikeseks võrdluseks, et taaskord on lähinaabrid esindatud. Punaväe spordiklubi koosseisus mängis terve kohtumise Deividas Semberas ja Juris Laizans oli terve kohtumise pingil.

dreyd
15.09.04, 21:58
Algselt postitas erts

üsna tõenäoline variant on ka Terjal, kuigi CL-is pole ammu enam grupifaasis ühtegi Soome klubi näha olnud (viimati HJK maeiteamillal), sest Haka liigub Soomes tiitli poole ja kui joppab, ehk pääseks ka CL grupifaasi, mis iseenesest oleks ülihuvitav nii Terja kui ka üleüldse Haka ja Soome futi seisukohalt ;)

HJK oli grupis 98/99 hooaeg, said veel PSV, Benfica, Kaiserslauterni kõrvalt 5 punga ning jäid viimaseks, see oli ka viimane kord soome klubil.

dennis10
18.09.04, 03:49
Algselt postitas Jaan

Väikeseks võrdluseks, et taaskord on lähinaabrid esindatud. Punaväe spordiklubi koosseisus mängis terve kohtumise Deividas Semberas ja Juris Laizans oli terve kohtumise pingil.
Samuti Maris Verpakovskis, kes osales Kiievi Dünamo- AS Roma kurikuulsas mängus.

GreenACe
18.09.04, 18:39
Kink või U.Rooba

Epic
18.09.04, 19:37
Terehhov järgmisel hooajal :õnnelik: ;)

dreyd
19.09.04, 00:22
Algselt postitas Epic

Terehhov järgmine hooaeg :õnnelik: ;)

pole veel kindel

DEDE junior
20.09.04, 18:22
kas Soome meister ei pea mitte nagu EEsti meistergi alustama esimesest kvalifikatsiooni roundist!!! Seega kuigi ma loodaks vga näha juba järgmine hooaeg sinisärklast cl-is kardan,et see saab olema raske kuna Euroopa mastaabis pole Soome liiga tase just vga high! Siiski oleks meeldiv kui ma eksiksin ja Haka suudaks jõuda cl-i madistama ja saaks näha oma kodumaa poega cl-i tandritel!!!

budu
20.09.04, 18:39
mõned aastad tagasi ju helsinki jk ju jõudis aga täpselt ei mäleta kuda neil seal ka läks.aga lootus sureb viimasena.edu terjale

dreyd
20.09.04, 21:35
olgu veel kord, viimati jõudis alagrupimängudeni HJK 98/99, ei läinud sugugi halvasti, saadi isegi 5 punni, siiski jäädi viimaseks. Soome meister alustab ka esimesest ringist, tuleval aastal HAKA jõudmist grupimängudeni pean isiklikult suht raskeks, võimatu see ei ole, kui veaks loosiga, jne. BTW lugege kaseda (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=162871&r=3)

Mikusiku
20.09.04, 22:04
Algselt postitas dreyd

olgu veel kord, viimati jõudis alagrupimängudeni HJK 98/99, ei läinud sugugi halvasti, saadi isegi 5 punni, siiski jäädi viimaseks. Soome meister alustab ka esimesest ringist, tuleval aastal HAKA jõudmist grupimängudeni pean isiklikult suht raskeks, võimatu see ei ole, kui veaks loosiga, jne. BTW lugege kaseda (http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=162871&r=3)
Mulle meeldib see lause:

VASAKUJALGNE: Sergei Terehhov mängib Hakas vasakääre kohal, kuigi Eesti koondises on teda aeg-ajalt ka number 11 ehk paremäärena proovitud.
:doh:

Anfield
26.09.04, 21:14
Ragnar Klavan !

figo19
22.10.04, 18:56
Ingemar Teever on esimene eestlane meistrite liigas!

Drogba
22.10.04, 19:02
ma arvan nagu figo19 Teever . Loodan ,et ta saab välismaal tööd.

rooney88
22.10.04, 19:48
kindlasti teever ta un hea.ta un loonud eesti koondise eest 3 kolli koik peaga:doh:

IndrekL
23.10.04, 02:32
Algselt postitas rooney88

kindlasti teever ta un hea.ta un loonud eesti koondise eest 3 kolli koik peaga:doh:
Loodad, et TVMK saab Meistriteliigasse w?

Adriano#10
23.10.04, 10:22
Algselt postitas Rooney#8

Algselt postitas rooney88

Loodad, et TVMK saab Meistriteliigasse w?arvan siiski et ta m6tles et Teever myyakse v2lismaale...ise pakun kas Kink v6i Klavan...:silm4:

Karla
23.10.04, 13:07
ma pakun ka klavanit.

FreedomC
12.09.05, 22:25
ma pakun mart poomi

Epic
12.09.05, 22:42
Algselt postitas FreedomC

ma pakun mart poomi

arukas pakkumine :)

valma
25.10.05, 23:19
Ma arvan ka et Mart Poom.

lorenzo
29.10.05, 16:17
asi puudutab ikka seda, et mees ka väljakul oleks? või piisab ka varumeeste pingil istumisest?

sicmic
29.10.05, 19:13
Algselt postitas lorenzo

asi puudutab ikka seda, et mees ka väljakul oleks? või piisab ka varumeeste pingil istumisest?

kumba sa eelistaks?

gamer
29.10.05, 19:49
Algselt postitas lorenzo

ma eelistaks meest, kes väljakule ei saa aga kellele pingil ka ruumi poleks ja kes peaks kogu mängu püsti seisma

budu
29.10.05, 20:20
piiroja on see kes saab meistrite liigas platsile ,kui tema meeskond ei suuda norra körgliigasse pysima jääda siis vaevalt et ta norra esiliigas mängima hakkab ja keegi ta ära ostab.inglise liiga vajab teda

Sajets
01.11.05, 14:24
Algselt postitas budulojus

piiroja on see kes saab meistrite liigas platsile ,kui tema meeskond ei suuda norra körgliigasse pysima jääda siis vaevalt et ta norra esiliigas mängima hakkab ja keegi ta ära ostab.inglise liiga vajab teda

Seda peata kana ja tölli ei vaja küll Inglise kõrgliiga - Championship material at best.

Arks
22.07.06, 02:27
Tegelikult on üks, Valeri Karpin, juba mänginud isegi. Kuigi teda täitsa eestlaseks lugeda ei saa. Narva poiss muidu. Nüüdseks on Poom ka pingil juba olnud...

Mõnuagent 007
22.07.06, 04:46
Algselt postitas Britu

Tegelikult on üks, Valeri Karpin, juba mänginud isegi. Kuigi teda täitsa eestlaseks lugeda ei saa. Narva poiss muidu. Nüüdseks on Poom ka pingil juba olnud...
unbelievable

Arks
25.07.06, 03:08
On jah.