320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pro Evolution Soccer 3

    Nii, jalkasimulaatorite seas on võim vahetunud. Juba PES 2 te vaadati sellise moega, et lõpuks suudab keegi peale EA ka vutti arvutisse tuua, aga Konami on PES3-ga muutnud jõuvahekordi täielikult. Mäng on parem kui FIFA 2004 ja ainuke muretekitav tõsiasi on see, et PS2 -lt PC-le kantimine pole õnnestunud just ideaalselt.Menüüsüsteemid on kanged ja korraliku mängimise jaoks tahab PES head arvutit saada. Sõbra Duron 1.1, 256 rammi ja Radeon 7500 polnud piisavad, et normaalselt mängida ka windowsi aknas mitte. Mul seevastu(Athlon2,5, 512ram, radeon 9600) jookseb mäng igatpidi ideaalselt.
    Soovitan kõigile,kuid mainin ka ära, et tegemist on ainult koondistega ja Eestit ma seal ei märganud, kui fakt jääb faktiks,et jalgpall ise on seal ilusam ja paremini mängitavam.

    #2
    Replying to Topic \'Pro Evolution Soccer 3\'

    kus seda saada võiks ?

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Pro Evolution Soccer 3\'

      Originally posted by pesa


      kus seda saada võiks ?
      Poest!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Pro Evolution Soccer 3\'

        L6PUKS!!!!! Olen PS2 peal PES 2 f2nnanud juba hmm 3 aastat vist? v6i kuskile sinna kanti. Asi on ylik6va. Igasugune Fifa j22b pea igas elemendis alla
        Ja kui PES 3 (jaapanis tuli v2lja juba aasta tagasi nimega \"Winning 11\") on selline nagu ajakirjadest loetud on, siis tuleb kasutada ainult yliv6rdeid

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Pro Evolution Soccer 3\'

          Eesti poodidest ei saa seda veel momendil. Maailma peal vist kaks nädalat juba väljas. Ja ütleme nii,et see mõnu, mis siin ründamisest tunda saad on kirjeldamatu. Kui sama asi Fifa klubide database ja mõisstlikemate requirementsidega oleks, siis oleks perfekt.

          Kommentaar

          Working...
          X