PDA

View Full Version : SK-10 PREMIUM CUP



tnt
27.11.03, 16:15
Toimub uus noorteturniir Tartu SK-10 poolt.Mängud toimuvad Lähte spordisaalis:platsi suurus 40x30,väravad 2x5 (Lähte linnast 12 km Jõgeva poole).
06.12.03 - 91a.
07.12.03 - 93a.
20.12.03 - 92a.
17.01.04 - 94a.
18.01.04 - 90a.
24.01.04 - 88a.
Igas vanuses osaleb 10 meeskonda.:)

Juunior
02.12.03, 23:53
Originally posted by tnt


Toimub uus noorteturniir Tartu SK-10 poolt.Mängud toimuvad Lähte spordisaalis:platsi suurus 40x30,väravad 2x5 (Lähte linnast 12 km Jõgeva poole).
06.12.03 - 91a.
07.12.03 - 93a.
20.12.03 - 92a.
17.01.04 - 94a.
18.01.04 - 90a.
24.01.04 - 88a.
Igas vanuses osaleb 10 meeskonda.:)

Jääks siia ootama värskeid tulemusi!

Turniiril poleks ka paha omada oma kodulehekülge kui edaspidi asi traditsiooniks kujundada.

val
06.12.03, 21:06
Lõppes esimine etapp:
1.SK-10 Premium (finaal 2-1)
2.Tammeka
3.Pärnu VAPRUS (3 koht 5-4)
4.Jõgeva Noorus
SK-10 Premium rohkem õnne ja tahtmist alagruppis (teine koht)-edasi meeskonna hing ja tahtmine .Päris tasavägised mängud. :õnnelik:

val
07.12.03, 21:29
Teine etapp 93a.
1.Kotkas-juunior I( 2-1 )
2.Velldoris
3.Merkuur-juunior ( 5-3 )
4.Tammeka I
Esikolmikust iga võiskond võis olla esimene.:õnnelik:

val
20.12.03, 19:53
Kolmas etapp 92 a.
1.SK-10 (FINAAL 3-0)
2.MERKUUR-JUN.
3.PÄRNU VAPRUS(4-3)
4.FC TÕRVA
Pingelised poolfinaalid (penaltid) ja rahulik finaal. ;)

Juunior
21.12.03, 17:52
Originally posted by val


Kolmas etapp 92 a.
1.SK-10 (FINAAL 3-0)
2.MERKUUR-JUN.
3.PÄRNU VAPRUS(4-3)
4.FC TÕRVA
Pingelised poolfinaalid (penaltid) ja rahulik finaal. ;)

Kuidas järgnevad kohad jagunesid?

tnt
22.12.03, 15:16
SK-10 Premium Cup 92a.
5.FK Spartak II
6.FC Valga
7.FC Lootos
8.SK-10 II
9.FK Spartak I
Läti meeskond ei tulnud:õnnelik:

val
17.01.04, 23:41
Täna toimus SK-10 PREMIUM CUP 94.a poistele:
1. Kotkas-JUNIOR I(finaal 5-0)
2. Viljandi Tulevik
3. Velldoris (koha mäng 5-0)
3.FCF Paide
Polfinaalid olid pingelisem kui kohamängud.Osales 12 meeskonda(v.a FlooraII kus mängis tüdruk). :)

val
18.01.04, 18:26
SK-10 CUP 90a.
1. SK-10 (finaal 2-0)
2.FLORA I
3.FLORA Järv. (kohamäng 2-1)
4.Viljandi
FLORA hea materjaal ja võimalused-ei kasutanud omad võimalused ja isegi kaotusseisus ründes oli kaks mängijad,aga oma poolel oli kolm kaitsjad -keegi ei läinud järgi.TAMMEKAL halb päev(polnud kõik mängijad ja mäng ei klappinud).

val
24.01.04, 20:21
SK-10 CUP 88a.
1.SK-10 (2-1)
2.Ajax
3.Viljandi
4.TJK

Juunior
24.01.04, 20:58
Tubli SK -10 -Koduseinte toel jälle võidukarikas koju jäetud.:)

siimsorokin
26.01.04, 17:27
Muide SK-10 Premium Cup 88\' kohad jagunesid nii :

1) Sk-10
2) Ajax
3)Viljandi
4)Tjk-89
5)TVMK
6)Tammeka
7-8) Elva ja Paide, ei mäleta täpselt kumb kumma koha sai

kraff
04.02.04, 15:23
Nädalavahetusele 1995 poisid - kes on registreerinud??

tnt
04.02.04, 16:50
KOTKAS-JUN. I
KOTKAS-JUN. II
TAMMEKA I
TAMMEKA II
VAPRUS
ELVA
SK-10
mängitakse ringi,17 min. mäng.:õnnelik:

val
07.02.04, 20:46
SK-10 PREMIUM CUP
1.KOTKAS-JUN. I
2.ELVA
3.KOTKAS-JUN. II
4.TAMMEKA 96
5.SK-10
6.VAPRUS
7.TAMMEKA 95