PDA

View Full Version : EURO 2004

Leheküljed : [1] 2 3 4 5

fitti
30.11.03, 14:54
Loodetavasti on teema tegemine õigustatud?

alagrupid tehtud, ja kokku lähevad Prantsus vs Inglis! oioi kui karm... ja lätlastele palju õnne, saksa, holland ja tsehhi samas grupis.:D

mjkk
30.11.03, 15:01
A-grupp:
Portugal, Kreeka, Hispaania, Venemaa

B-grupp:
Šveits, Horvaatia, Inglismaa, Prantsusmaa

C-grupp:
Bulgaaria, Taani, Itaalia, Rootsi

D-grupp:
Läti, Holland, Saksamaa, Tšehhimaa

Läti sattus siis surmagruppi. Igatahes panin jämedalt need, keda pean favoriitideks. Vahvad vastasseisud on loomulikut Inglismaa ja Prantsusmaa vahel, taas said kokku tšehhid ja hollandlased, neile lisandus aga veel Saksamaa. Ka naabrite Hispaania ja Portugali vahel tõotab tulla põnev mäng.

Nagu alati, on mida oodata. :)

Epic
30.11.03, 15:07
jah, tundub, et Itaalia sai kõige kergema grupi, kui nende hulgas üldse sellist on :lahe:

Favoriidid on peaagu samad mis Magpiel, ainult et Rootsi asemel pakuks Taanit ning Tshehhi asemel Saksamaad.

Inglismaa ja Prantsusmaa madin tuleb ikka väga põnev :õnnelik: Läti kogub oma grupis ümmarguse arvu punkte :D

Red Devil
30.11.03, 15:10
Originally posted by Magpie

A-grupp:

B-grupp:

C-grupp:

D-grupp:

Ise pean ka täpselt samasi meeskondi favoriititex mida sinagi... Krdi kahju, et Prantsusmaa just Inglismaaga ühe alagruppi tuli... aga küll Inglismaa neile veel ära teeb!!! Lätil ei vedanud jah, kindel surmagrupp... võib olla Saksamaad suudavad üllatada, kui hea päev on, aga ma kardan et Hollandi käest tuleb üx suur kaotus... umbes selline nagu sai Šotimaa Hollandi koduväljakul pähe.
Mina arvan, et karika võidab kas Prantsusmaa, Holland, Inglismaa, Hispaania või siis Itaalia. Kõige rohkem loodan muidugi, et võidax Inglismaa.
Niisiis: INGLISMAA euroopa meistriks!!!

-Antz-
30.11.03, 15:26
Nüüd saavad kõik kuuevarbaliste edu üle seni kadedust tundnud inimesed mõnuga käsi hõõruda- sellest grupist pole lõunanaabritel parima tahtmise ja õnnestumise korral midagi loota...
Praegusel hetkel oleks Saksamaa edasipääs minu jaoks üllatus, aga teada-tuntud-kogenud jalgpallimaa lootsid suudavad suurturniiriks kindlasti asjad jälle paremuse poole pöörata.
C-grupis on maasvisklejate aktsiad muidugi teistest veidi kõrgemal, aga ülejäänud kolmikust ei oska küll kedagi väga eelisseisu panna- kel hetkevorm parem, see veerandfinaali edeneb.
Kui Inglismaa väga väristama ei hakka, siis peaks 8 hulka jõudma küll, Prantsusmaa on peale katastroofilist MM-finaalturniiri jälle sõiduvees olnud ja vaevalt sellise ärakukkumisega jälle hakkama saab.
A-grupp ei paku siinkirjutajale mingit pinget, kui siis muidugi tiblad võiksid korralikult kotid sappa saada ja Kreeka ühe naabritest varakult telerite ette saata.
;)

sicmic
30.11.03, 15:34
Originally posted by -Antz-

Nüüd saavad kõik kuuevarbaliste edu üle seni kadedust tundnud inimesed mõnuga käsi hõõruda- sellest grupist pole lõunanaabritel parima tahtmise ja õnnestumise korral midagi loota...

Nojah...sama räägiti ka enne mängusid Türgiga...:kaval:. Võtame siis õppetunni - alati on lootus see, mis viimasena sureb.

Huvitavaim grupp on ilmselt C-grupp, kus ei ole minu hinnangul kellelgi märkimisväärset üleolekut.

skint
30.11.03, 20:58
Pean ka mina Magpie arvamusega edasipääsejate suhtes nõustuma, kuigi oma võimalusi näen Taanil ja võib juhtuda, et ka Saksamaa on jälle suurturniiril tippvormis, kuid loodetavasti see nii ei lähe :õnnelik: .

Originally posted by Epic
jah, tundub, et Itaalia sai kõige kergema grupi, kui nende hulgas üldse sellist on :lahe:
See on küll vaid minu arvamus, kuid mulle tundub nõrgim grupp olevat A-alagrupp, kus Hispaania ja Portugal tunduvad olevat selged favoriidid ja kui keegi neile seal konkurentsi suudab pakkuda, siis on see Kreeka. Grupis G on aga Itaalia kõrval kolm edasipääsu noolivat meeskonda - Taani ja Rootsi tugevuses üldjuhul ei kahelda, samas näitas Bulgaaria meie grupis endast eeldatavalt tugevamate Belgia-Horvaatia vastu väga head mängu.
Kui sakslased ei suuda oma tavapärast suurvõistluste vormi saavutada, siis võib Läti neilt Leedu eeskujul punkte küll teenida, aga Tšehhi ja Hollandi puhul näib see küll võimatu olevat.

Originally posted by Red Devil
Krdi kahju, et Prantsusmaa just Inglismaaga ühe alagruppi tuli... aga küll Inglismaa neile veel ära teeb!!!
Iseenesest minu arust on see suht tore, et Prantsusmaa - Inglismaa ühte gruppi sattusid, sest:
1) nüüd saab 13. juunil 19.45 GMT näha üht ülikõva mängu...
2) Inglismaa ei kohtu prantslastega teistkordselt mitte enne kui finaalis...:silm1:
3) veerandfinaalis on Portugal või Hispaania minu arvates Inglismaale sobivamad vastased kui nt Itaalia, Holland või Tšehhi... peale selle oleks hea veerandfnaalis portugaallastele nende omas kodus koht kätte näidata ja kätte maksta EURO 2000-l saadud valusa 2:3 kaotuse eest....

Originally posted by Red Devil
Niisiis: INGLISMAA euroopa meistriks!!!
NII ON!! Lõpuks on kätte jõudnud aeg, mil inglased oma potentsiaali peaksid ära realiseerima. Loodame, et pikad ja rasked klubivõistlused Inglise koondise tähti seekord juba enne EM-i maha ei niida! Kolm korda üle õla kah....

Edit: Ah jaa, lisan siia ka BBC lingi (http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/internationals/euro_2004_draw/default.stm), kust saab vaadata mängude toimumise aegu (sh veerand-, poolfinaalid ja finaal). Planeerib siis juba oma suve ette ära!

kaupo
30.11.03, 22:42
Oijah, mis seal ikka...BYE-BYE, LATVIA :D Mitte et ma Läti vastu oleks, aga...tegelikult olen ikka küll. Nad ei meeldinud mulle juba 5 aastat tagasi, kui seal tööl olin ja ei pannud ka nende pääs EM-ile mind teistmoodi arvama.
Aga favoriitidest -
A - Hispaania. Ülejäänud võrdsed. Tegelikult on Hispaania korduvalt näidanud, et ei oska suurvõistlustel midagi korda saata, v.a. 1964 (euroopa meister) ja 1984 (euroopa hõbe). Ehk siis iga 20 aasta tagant. Ja 20 aastat on jälle möödas:kaval:

B - Inglismaa või Prantsusmaa. Horvaatia võib ühe suure küll eemale jätta, aga Šveits ilmselt mitte. Inglismaad olen esimesena maininud sellepärast, et koondis on üks minu lemmikutest, ehkki Prantsusmaa võib tugevam olla.

C - Itaalia. Ülejäänud jällegi võrdsed. Isiklikud lemmikud aga Rootsi ja Taani. Aga Bulgaaria tugevust ei saa alahinnata. Võib olla vabalt teine grupist edasipääseja.

D - Kõige rämedam alagrupp. Favoriiti ei ole, on autsaider - Läti. Kes pääsevad edasi kolmikust Tšehhi, Holland, Saksamaa? Pole õrna aimugi. Loodan väga Tšehhi ja Hollandi peale, aga Saksamaa on alati pakkunud (minu jaoks) halva üllatuse ja lülitanud välja ühe minu lemmikutest:viha:

Tuleb põnev EM. Kindlalt jälgin ilmselt B ja D grupi mänge niipalju, kui vähegi võimalik (tegelikult Prantsusmaa - Šveits on savi) ja miks ka mitte Rootsi ja Taani mänge. Hispaania - Portugali tahaks ka näha. Jään ootama:õnnelik:

dede
01.12.03, 00:34
Kõik on siin ullud asjatundjad arvama, et kuna Saksamaal hetkevorm nõrk siis nad edasi ei pääse. Tundub, et seniste kommenteerijate mõistus ja teadmised on maksimum 2 aastat. Saksamaa koondis on suurvõistluste team. Kui arvata välja 2000 aasta Euro2000 siis on sakslased alati olnud finaalturniiil edukad jõudnud vähemalt playofidesse. Nyyd aga roomavad kohale isehakanud asjatundjad kes pakuvad et saksamaa ei saa edasi raudselt ja ilmseölt suudab läti nende vastu yllatada. SEE on idiotsus. Tuletan meelde kasvõi möödund suvist MM-i Paljud seletasid toona et Saksamaa ei saa oma algrupistki edasi a hui nad ei saanud. Tagant järele seletatakse et saksamaa võitis Saudi As´raabiat 8:0 kuna nood on nii sitad, a kui enne turniiri oli nii palju seletajaid et Sakslased edasi ei pääse siis miks alagrupi kaaslased ei suutnud seda edu korrata. Oli ja on ka palju tarkureid kes lausuvad et sakslased jõudsid finaali yldse ebaausalt kuna nad ei kohtunud ennelõppu yhegi tugevaga, seegi on huvitav Saksamaa purustas riigid kes lylitasid välja maad nagu Itaalia ja Portugal. Lõpetuseks arvan et sellest grupist saavad edasi saksamaa ja tsehhi, holland võib mängida hästi ja halvasti ebastaabiilsus on suur võideti shotit kyll suurelt a kuda oli esimene mäng nende kahe vahel? ei olnd vist holland eriti võimas. Nyyd võidakse vastuvaielda et holland tegi saksamaale hiljuti ära kuid rõhutan et tegu oli friendliga kus saslased harilikult tugevalt ei esine. näen ette et saklased võivad jõuda kaugele ja vedamise puhul kuni finaalini. siiski realistina pakun neile kohta poolfinaalis.

kaupo
01.12.03, 00:55
Hmmm...ma ei saa nüüd aru, kes siin nüüd niiväga Saksamaad on alahinnanud? Ainult Red Devil mainis korra, et Läti võib Saksa vastu üllatada. On öeldud, et Saksamaa hetkevorm on pask. EM2004, mis toimub 2004 aastal:D kohta arvatakse, et Saksamaa ajastab vormi jälle õigeaegselt.
Ja veel - üle 50 kirjavea:oih: See on tase;)

Cerny Petr
01.12.03, 01:25
Sellest, et Saksamaa suurturniiride võistkond on, saan isegi mina aru. Kuid on ju sakslased isegi rääkinud, et neil pole Portugalist nagu suurt edu loota, psühholoogia...ma ei usu.
Kõige õnnelikum oleksin vist ise Itaalia võidu üle. Arvan, et Inglismaa võib seekord olla isegi parem kui Hispaania või Prantsusmaa, kahju et Horvaatia nii tugevas grupis on.

Aramis
01.12.03, 03:03
Põhimõtteliselt arvan ma, et see D alagrupp on ennustamtu. Sama nagu Saksa kehv vorm vljaspool suurvõistlusi on teada ka Hollandi oskamatus stabiilselt hästi mängida oma tippmeestest koosneva mansaga. Aga miskipärast arvan ma, et nad seeaasta ei eksi kumbki ja välja jäetakse maailma üks paremaid jalgpallimeeskondi Tsehhi!
Ja Läti ei sasa antud stsenaariumi järgi ühtegi punkti.
Teine stasenaarium on see hollandi ebaühtlane mäng, kus Läti võib üllatada.
Kolmas stsenaarium on, et saksa põrub, ent ometigi ei näe ma siin lätlastele võimalust isegi viigiks.

Edson
01.12.03, 10:55
Ei ütleks et Holland on suurvõistlustel ebastabiilne. Just vastupidi, on mängitud väga stabiilselt ja siis... muidugi penaltitega kaotatud.

2000 EM poolfinaal Itaaliaga- kaotus alles penaltiseerias (2 raisatud penaltit mängus)
1998 MM poolfinaal Brasiiliaga- kaotus penaltitega. Kusjuures veerandfinaalis võideti thriller Argentiina vastu, Bergkampi filigraanne värav mängu lõpminuteil on ilmselt paljudel jalgpalligurmaanidel meeles.
1996 EM veerandfinaal Prantsusmaaga, kaotus penaltitega 5:4.
1994 MM veerandfinaal Brasiiliaga. Tõeline maiuspala, Holland tuli 2:0 kaotusseisust välja, alles Branco värav lõpuminuteil viis Brasiilia edasi. Ja BRA tuli ka maailmameistriks.

Tõenäosusteooria järgi peaks ükskord ka Hollandi järgmine suurvõit tulema. 15 aastat juba eelmisest suurvõidust möödas. Ja potentsiaali nagu meeskonnal oleks.

mcnamara
01.12.03, 12:00
A-grupp:
B-grupp:
C-grupp:
D-grupp:

Päris rahuldav loos. Palju häid mänge juba alagruppides ja vähemalt üks soosik saab sule sappa. ;)
1. A-alagrupp
Tundub kõige kergem, mitmel põhjusel.
Hispaania on väga võimas meeskond, kes arvatavasti uuesti Kreeka vastu nalja ei tee ja läbib selle teekonna nagu lepase reega.
Portugalilt ei usu sellist põrumist nagu MM-il. Nad mängivad koduväljakul ja see tähendab suurturniiridel väga palju. Ei maksa ka unustada, et Portugalil on hetkel suurepärane seltskond - vanem põlvkond hakkab lõpetama, kuid uusi noori on hulganisti peale kasvanud. Muidugi - küsimusi tekitavad väravavaht ja kaitsjad, kes siiski kodus paremini vastu peavad, kui Koreas-Jaapanis.
Kreeka on uustulnuk sellel tasemel ja millegipärast mul neisse usku pole. Valikgrupp läbiti kenasti, aga samas - peale Hispaania seal arvestatavaid vastaseid polnud.
Venemaal ei näe hoopiski võimalusi.

2. B-alagrupp
Prantsusmaa ja Inglismaa said igati meelepärased vastased, arvan. Kui nad ise ei koperda muidugi... Miks ma nii arvan? Shveitsi üldine tase on siiski nõrk ja praegu ei näe ma, kuidas nad suvel imesid suudaksid korda saata. Horvaatia - pole see meeskond, mis viis aastat tagasi. Nägime seda Lillekülas, nägime play-off\'is Sloveenia vastu.
Prantsusmaa on paberil kõige võimsam koondis EM-il, aga muidugi eelmise suve kogemus näitab, et see ei tähenda midagi. Nii Prantsusmaa kui Inglismaa puhul on väga oluline see, millised meeskonnad nad välja suudavad panna ja kui palju ränk liigahooaeg Inglismaal nende koosseise ja mängijate üldist viitsimist räsib.

3. C-alagurpp
Minu jaoks väga huvitav. Hoian mõlemale Põhjamaale pöialt ja arvan, et neil on päris reaalne võimalus Itaalia välja kukutada.
Rootsi on ühtlane ja tugev meeskond - nad suudavad end otsustaval hetkel kokku võtta. Üks Euroopa vuti noori talente Kim Källström võib suvel imet teha ja Ibrahimovic on väga võimas relv.
Taani peaks järkama sealt, kus MM-il pooleli jäid. Muidugi, põhirelv rünnakul J.D. Tomasson istub Milanis pingil, aga Taanil on alternatiive. Minu meelest mängisid nad MM-il väga huvitavat jalgpalli - v.a ühes mängus. Teadagi millises.
Itaalia pääses valikturniiril vist rohkem tänu Walesi ebaõnnele vigastuste suhtes. Trapattoni on ehitanud mängu üles mõnele supermehele toetudes - see kaardimajake võib kokku variseda. Njah, või siis on see MM-il skandaalitsenud Itaalia koondis mulle lihtsalt ebasümpaatne. Võivad meistriks tulla, võivad täielikult alt minna. Põnev!
Bulgaaria muuseas võib siin igalt meeskonnalt punkte võtta ja isegi edasipääsule kandideerida. ;)

4. D-alagrupp
Haa! Tshehhi Vabariik on tõeline MUST HOBUNE. Ma usun, et nii Saksa kui Hollandi treenerid näevad hirmsat vaeva, et oma mängijatele selgeks teha, kui tugeva vastasega on ikkagi tegemist. Aga kui nad tshehhe ikkagi alahindavad...
Mina ei julge hetkel prognoosida, milline sellest kolmikust välja peab jääma. Paberi järgi ütleks Saksamaa, aga millal nad viimati selles staadiumis välja langesid? Hollandi puhul on aga mänguvälised asjad alati liigagi olulised...
Läti - jah kas kolm kaotust või üks viik, kaks kaotust? Rohkem ei julgeks küll loota.

Minu arvamus. Tegelikult pool aastat liiga vara. Maikellukeste õitsemise aegu teame juba rohkem.

ishmael
01.12.03, 18:31
Kas keegi teab mingit liini kuidas mängudele pileteid saada? Roppu moodi tahaks ühe kauni nädala Portugalis veeta.

Jux
01.12.03, 18:45
Originally posted by ishmael

Kas keegi teab mingit liini kuidas mängudele pileteid saada? Roppu moodi tahaks ühe kauni nädala Portugalis veeta.

Tean üht liini, mis on suhteliselt ametlik ja veebipõhine ;) . Igal juhul soovitan tuntuda selle lingiga -> http://www.euro2004.com/Competitions/EURO/euro2004sa/Ticketing/index.html.

lfc
02.12.03, 09:16
Originally posted by ishmael

Ametlikult sai aeg juba pool aastat tagasi läbi.
Aga paistab et 9.detsember tuleb veel midagi müüki.
Üks variant on veel ebay\'st osta ,aga kuidas sa sealt kätte saad ?
Piletid on lubatud saata koju vähemalt 2 nädalat enne turniiri algust ,seega müüakse hetkel
ainult lubadust et kunagi piletid tulevad .

lfc

portug-esp & tsehhi-saksa mängule mineja

indie
02.12.03, 14:58
Armsast D-grupist...
Kui piiluda lähedale meie aega, siis oleks favoriidid pigem Tsehhi ning Saksamaa.
sest:
Saksamaa võib esineda suvel hästi.
Saksamaal võib olla meeskond, mis surub Hollandi eemale. küsimus siis selles, kuidas suudab Advocaat omi sakslaste vastu mängima panna.
Hollandil on juba olemas magusaid kogemusi Tsehhiga (ka k.a. eelmise turniiri deBoeri-penalti mäng), mis annaks ju eelisseisuse justkui Tsehhile.
Tsehhi on hetkel grupist kõige võimsamas seisus - see kuulub muidugi pigem kevadisele arutamisele.
Läti suudaks võita, kui üldse kedagi, vaid Hollandit.

Niisiis rõhutaksin ma Hollandi poolepealt tõenäolist üheplaanilist ründeskeemi ning eksimustealdis kaitset. kõige eelneva juures loodan ma aga seevastu tulevast turniirist Hollandi tulevärki. nii et võta näpust...

Raud
04.12.03, 12:59
Tervist!

Küsimus selline, kas siinsest foorumi seltskonnast kellelgi kindel plaan ka Portugali sõita. Ja kui on siis millega jne. Endal igaljuhul käib EM jaoks raha kogumine juba pikemat aega ja väikese seltskonnaga 4 piletit Rootsi v. Taani mängule uefa lehelt juba ostetud ning kui 9.detsembril juurde peaks saama siis plaan ka juurde osta.

Tanel
06.12.03, 21:12
Ma pakun ,et A gruppist saavad edasi kindlasti Hispaania ja Portugal ,aga mine saa tea eelmine EM oli ka et Grupp A: Inglismaa,Portugal,Saksamaa ja Rumeenia praktilisest võis arvata et Saksa ja Inglismaa saavad edasi aga ei saand said hoopis Rumeenia ja Portugal ja sealt vist Portugal tõusis suureks jalka riigiks aga ma pole kindel sest siis ma hakkasingi Jalgpalli vaatama.B-GRUPP- Edasi saavad ilmselt Inglismaa ning Prantslased ma pakun et Prantsusmaa st tuleb EM 2004 võitja ja Inglismaa -Prantsuse mängus tuleb võib olla nt 2-2 sest mõlevad ründavad võistkonnad sellest mängust 0-0 kindlasti ei tule.C-GRUPP ikka vist sealt edasi Rootsi ja Itaalia pakun et võib korduda eelmise EM i finaal Itaalia-Prantsusmaa ( aga see umbes mingi 15 %),Rootsi jõuab arvatavasti Poolfinaali kui hästi läheb.D-GRUPP Ikkagi ma pakun et Saksamaa võib jälle ülatada nagu MM il ehk siis edasi saavad: HOLLAND ja SAKSAMAA ma ei usu et nüüd Tšehhi nüüd nii hästi mängib natuke jääb staaridest puudu aga väiksed võimalused on edasi saada.Minu favoriitide järjestus on : Prantsusmaa,Itaalia,Holland,Portugal,Inglismaa,Sak samaa,Hispaania ning Rootsi.Aga loodan väga et Prantsusmaal ei ebaõnnestu see nagu ebaõnnestus MMil tulla Favoriidi rolliga toime.

Jaan
08.12.03, 04:29
Favoriidiseisuses on seega pooled EM-l osalevad satsid. Tegelikult tahtsin soovitada kirjavahemärkide kasutamist. Sul endal hoiab komade vältimine ehk aega kokku, aga lugeda on seda teksti pagana raske.

mjkk
13.01.04, 19:31
Latest list of friendly international matches involving teams who have qualified for Euro 2004:

- - BULGARIA
Feb 18 v Greece (a) TBA
Mar 31 v Russia (a) TBA
Apr 28 v Cameroon (h) Sofia

- - CROATIA
Feb 18 v Germany (h) Split
Mar 31 v Turkey (h) Zagreb
Jun 5 v Denmark (a) Copenhagen

- - CZECH REPUBLIC
Feb 18 v Italy (a) Palermo
Mar 31 v Ireland (a) Dublin
Apr 28 v Japan (h) TBA
May 29 v Liechtenstein (a) Innsbruck, Austria
Jun 2 v TBA (h) TBA
Jun 6 v Estonia (h) TBA

- - DENMARK
Jan 18 v United States (a) Los Angeles
Jan 24 v Guatemala (a) Los Angeles
Feb 18 v Turkey (a) TBA
Mar 31 v Spain (a) TBA
Apr 28 v Scotland (h) Copenhagen
kusjuures Reuters polnud seda märkinud. 30. mail siis Tallinnas Eestiga!
May 29 v Greece (h) TBA
Jun 5 v Croatia (h) Copenhagen

- - ENGLAND
Feb 18 v Portugal (a) Loule, Algarve
Mar 31 v Sweden (a) Gothenburg

- - FRANCE
Feb 18 v Belgium (a) Brussels
Mar 31 v Netherlands (a) Amsterdam
May 20 v Brazil (h) Paris
May 28 v Andorra (h) Montpellier
Jun 6 v Ukraine (TBA) TBA

- - GERMANY
Feb 18 v Croatia (a) Split
Mar 31 v Belgium (h) Cologne
Apr 28 v Romania (a) TBA
Jun 2 v Switzerland (a) Basel

- - GREECE
Feb 18 v Bulgaria (h) TBA
Mar 31 v Switzerland (h) Athens
Apr 28 v Netherlands (a) Eindhoven
May 29 v Denmark (a) TBA

- - ITALY
Feb 18 v Czech Republic (h) Palermo
Mar 31 v Portugal (a) Braga
Apr 28 v Spain (h) TBA

- - LATVIADetails of friendlies still to be announced

- - NETHERLANDS
Feb 18 v United States (h) Amsterdam
Mar 31 v France (h) Amsterdam
Apr 28 v Greece (h) Eindhoven
May 29 v Belgium (h) Eindhoven
Jun 5 v South Africa (h) Amsterdam

- - PORTUGAL
Feb 18 v England (h) Loule, Algarve
Mar 31 v Italy (h) Braga
Apr 28 v Sweden (h) TBA

- - RUSSIA
Feb 11 v Japan (a) TBA
Mar 31 v Bulgaria (a) TBA
Apr 28 v Norway (a) TBA
May 25 v Austria (a) TBA

- - SPAIN
Feb 18 v Peru (h) Barcelona
Mar 31 v Denmark (h) TBA
Apr 28 v Italy (a) TBA

- - SWEDEN
Jan 22 v Norway (a) Hong Kong
Jan 25 v Hong Kong XI or Honduras (a) Hong Kong
Mar 31 v England (h) Gothenburg
Apr 28 v Portugal (a) TBA
May 28 v Finland (a) TBA

- - SWITZERLAND
Feb 18 v Morocco (a) Casablanca
Mar 31 v Greece (a) Athens
Apr 28 v Slovenia (h) TBA
Jun 2 v Germany (h) Basel

Jyrka
13.01.04, 19:52

- - DENMARK
May 29 v Greece (h) TBA

Eestiga jääb siis mäng ära?

Even
15.01.04, 23:43
Originally posted by Jyrka

- - DENMARK
May 29 v Greece (h) TBA

Eestiga jääb siis mäng ära?

Mäng ikka ära ei jää. Lihtsalt ma arvan Reutersil midagi valesti läind. Kui mäng jääks ära siis oleks asi putsis. mul juba pilet broneeritud

Tembu
25.01.04, 20:06
Euro 2004-ks kvalifitseerunud meeskondade seas võib toimuda muutus, mida küll isiklikult ei usu.
Nimelt, Wales´i funktsionäärid kaaluvad võimalust esitada Uefa´le apellatsioon kvalifikatsioonimängude tulemuste muutmise osas. Dopinguproov, mis võeti Venemaa koondise ebajumalalt ja Spartaki keskväljastaarilt Jegor Titovilt Moskvas novembrikuu alul Vene-Wales mängu järel, osutus positiivseks ja mängijat sai karistatud aastase võistluskeeluga.
Kas tundub ainult mulle, et jalgpallis karistatakse dopingupruukimisega vahelejääjaid kergemate karistustega, kui muudel spordialadel patustanuid?

Asjale on antud ametlik käik.
http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/wales/3426043.stm

Mõnuagent 007
29.01.04, 13:30
huvitav kas siis pandaks Wales lihtsalt Venemaa asemele A-gruppi.. siis oleks ju Hispaanial täielik lõbusõit..
aga edasipääsejateks pakuks:
a) hispaania, portugal
b) Prantsusmaa, Inglismaa
c) Taani, Itaalia
d) Tšehhi, Saksamaa
põhjendama ei hakka..

mcnamara
03.02.04, 13:49
Täna (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/wales/3452721.stm) peab siis UEFA selle Venemaa küsimuse otsustama. Meeskonna EM-ilt väljaviskamine oleks küll imede ime ja vaevalt, et uelslased isegi sellesse usuvad. On muidugi olemas pretsedent koondise EM-finaalturniirilt eemaldamise kohta (Jugoslaavia 1992), aga siis olid põhjused teatavasti hoopis teised. Üksikmängija dopingujuhtumi puhul võistkondlikul alal on tavaliselt sanktsioone rakendatud vaid mängija suhtes.

Raix
05.02.04, 11:56
Originally posted by mcnamara
Täna peab siis UEFA selle Venemaa küsimuse otsustama. Meeskonna EM-ilt väljaviskamine oleks küll imede ime ja vaevalt, et uelslased isegi sellesse usuvad.

Üksikmängija dopingujuhtumi puhul võistkondlikul alal on tavaliselt sanktsioone rakendatud vaid mängija suhtes.

See otsus tehti küll juba paar päeva tagasi teatavaks ning pole enam mingi uudis, aga siiski.. Ning tulemuseks täpselt see, mida oli oodata!

Pressist kopi/paste:

Euroopa jalgpalliliit UEFA ei rahuldanud Walesi nõudmist arvestada neile Euro 2004 valikmängude play-offi teises kohtumises Venemaa vastu 3:0 võit, kuna venelaste eest oli kaasa mänginud esimese mängu järel positiivse dopinguproovi andnud Jegor Titov. Wales kaotas Cardiffis peetud mängu 0:1 ning finaalturniirile pääses Venemaa.

UEFA avalduses öeldakse, et Walesi pool ei suutnud esitada tõendeid selle kohta nagu oleks Titov kordusmängu ajal olnud keelatud ainete mõju all. Pealegi ei rakendata dopinguga seotud karistusi mitte meeskonna vaid konkreetse mängija suhtes.

ROOTSI KUNN
05.02.04, 13:23
Maitse asi aga mina olin Venemaa poolt nii enne mänge ,kui ka nüüd. Venemaa on igatahes tugevam jalgpalliriik ,kui Wales. Võrrelge ka kas või klubijalgpalli.

skint
05.02.04, 13:41
Originally posted by ROOTSI KUNN

Maitse asi aga mina olin Venemaa poolt nii enne mänge ,kui ka nüüd. Venemaa on igatahes tugevam jalgpalliriik ,kui Wales. Võrrelge ka kas või klubijalgpalli.

Põhimõtteliselt ei saa võrrelda võrreldamatuid, mastaabid on siin niivõrd erinevad: territoorium, harrastajad, raha... Wales ei ole isegi iseseisev riik, parimad klubid Cardiff, Swansea mängivad divarites. Kusjuures tegelikult ei oleks ma sugugi kindel, et näiteks Moskva gigandid Spartak, CSKA, Torpedo Inglismaa 1. divisjoni keskmikust jagu saaksid...
Üldiselt ei ole see aga minu arust teema, kus ilmtingimata kellegi poolt olema peaks!

jyriöö
05.02.04, 17:08
Ära nüüd divari taset ülehinda. Vene tippklubides on ikka Meistrite liiga kogemuse/tasemega mehi.

Klubijalgpalli nendes kahes riigis on kindlasti võimatu võrralda. Kuid kui vaadata, millistes satsides koondislased mängivad, peaks Venemaa ülekaal ilmne olema. Õnneks mängivad eduka tiimi juures rolli ka muud faktorid. Mina isiklikult eelistanuks Walesi edasipääsu - ikkagi väikeriik ja nauditavam mängustiil.

skint
05.02.04, 18:02
Originally posted by jyriöö

Ära nüüd divari taset ülehinda. Vene tippklubides on ikka Meistrite liiga kogemuse/tasemega mehi.

Ei viitsi siin küll pikalt vaidlema hakata, sest tõesti on ju Vene klubid Meistrite Liigas korralikult mänginud, aga oma osa on seal ka nende liiga erineval ajagraafikul, ilmal aso. Samas muidugi suutsid paar aastat tagasi traktoripoisid esimeses divisjonis mängides UEFA Cup`is nii mõnegi ringi läbida... Samas ei oleks ma selles ikkagi eriti kindel, et Pareiko näiteks oleks Bradfordi esiväravavaht, nooruke Kink saaks Millwalli eest vahetusmängijana pingile ja vaatamata kogu mu austusest meie suurepärase ründaja Operi vastu, ei usu ma eriti, et ta nt Wet Hamis suudaks sama tihti, kui eelmise hooaja lõpus Torpedos, väravaid kõmmutada....

Kuid kui vaadata, millistes satsides koondislased mängivad, peaks Venemaa ülekaal ilmne olema.
Samas juhul, kui mina hindan divari taset üle, siis sinu puhul tundub olevat probleemiks Vene liiga taseme ülehindamine või siis Premieri alahindamine, sest enamus Walesi koondislastest mängib just nimelt Premieris, mitte küll just esimese järgu tiimides, aga ikkagi... Bellamy, Speed, Giggs on staarid, Savage, Jones, Delaney, Melville vägagi korralikul tasemel mängumehed. Mina vähemasti ei tuleta Venemaa koondisesse ühtegi staari...

mcnamara
05.02.04, 18:23
Originally posted by efafan
Samas juhul, kui mina hindan divari taset üle, siis sinu puhul tundub olevat probleemiks Vene liiga taseme ülehindamine või siis Premieri alahindamine, sest enamus Walesi koondislastest mängib just nimelt Premieris, mitte küll just esimese järgu tiimides, aga ikkagi... Bellamy, Speed, Giggs on staarid, Savage, Jones, Delaney, Melville vägagi korralikul tasemel mängumehed. Mina vähemasti ei tuleta Venemaa koondisesse ühtegi staari...

Bellamy, Speed staarid???? Ainult ühe teatud meeskonna fänni jaoks, ma arvan. Kurb tõsiasi on siiski see, et Wales ei suuda mängijate valikus konkureerida sellise suure riigiga nagu Venemaa. Näitas ju selle EM-valikturniiri lõpuosagi ilmselgelt: võta mõned korralikud mängijad ära ja neid pole kellegagi asendada.
Premieri muuseas ei ole vaja alahinnata - seoses \"kolme suure\" fenomeniga on üldine tase ilmselgelt langemas.

jyriöö
05.02.04, 18:33
Lisaks veel siia, et Eesti mängijate sobitamine erinevatesse klubidesse on puhas spekulatsioon, mis argumenteerimisel arvesse ei lähe. Lõputult annaks lihtsalt vaielda, maitse asi ju. Ja staaride hindamisel lähtud ikka liigast, mida rohkem jälgid.

mcnamara
19.02.04, 18:03
Ajaloolise tõe huvides olgu ära toodud eile mänginud EURO2004 osalejate tulemused:

Läti - Kasahstan 3:1
Türgi - Taani 0:1
Albaania - Rootsi 2:1
Kreeka - Bulgaaria 2:0
Maroko - Shveits 2:1
Belgia - Prantsusmaa 0:2
Holland - USA 1:0
Horvaatia - Saksamaa 1:2
Itaalia - Tshehhi 2:2
Hispaania - Peruu 2:1
Portugal - Inglismaa 1:1

Ehk siis platsil käisid kõik peale dopinguskandaalist määritud Venemaa. Mõnigi meeskond rohkem eksperimenteeris (loe:tegi pulli). Itaalial näiteks käis väljakul kahe meeskonna jagu mehi - asi, mida kõrgemad jõud nüüd keelata tahavad.
Aga silma hakkab nüüd Rootsi kaotus küll - tegemist ikka ülimalt ebastabiilse meeskonnaga. Türklaste allakäik näib aga aina süvenevat, kodukaotus - aga ok, nemad EM-ile ei lähe. Vahest näitab see lihtsalt Taani tugevust?
Nähtud väravaist kauneim oli Pauleta vintpall karistuslöögist ristnurka (mängus Portugal - Inglaterra).
EM-iks on ettevalmistus nüüd siis käima läinud. Järgmine koondisteõhtu on vist 31.03.

Tanel
07.03.04, 11:19
Ennustaks edasipääsejad:
Group A:
1.Portugal (jõuab finaali pakun)
2.Hispaania (veerand finaalist edasi ei saa)

Group B:
1.Prantsusmaa (minu suur favoriit)
2.Inglismaa (poolfinaal ilmselt)

Group C:
1.Rootsi (veerand finaal)
2.Itaalia (poolfinaal)

Group D:
1.Tsehhi (veerand finaal)
2.Holland (veerand finaal)

Huvitav kas keegi teab kuidas need veerand finaalid tulevad mis grupit mitmendad võistkonnad???

Minu arust on Walesis sellepärast nõrgem klubi jalgpall kuna nende enamikud koondislased mängivad Inglismaal (Giggs,Bellamey,... jne).Aga päris paljud Vene koondislased mängivad vene liigas.Aga ise oleksin tahtnud Walesi finaalturniirile.

marabella666
07.03.04, 13:46
süsteem peaks olema sellised, et alagrupkaaslased enne finaali ei kohtu - seega finaal: Prantsusmaa ja Inglismaa - fra võidab KAHJUKS.

vello99
07.03.04, 19:45
Originally posted by Henryfan

Huvitav kas keegi teab kuidas need veerand finaalid tulevad mis grupit mitmendad võistkonnad???

25 Winner A 19:45 Runner-up B 24/06 Lisbon
26 Winner B 19:45 Runner-up A 25/06 Lisbon
27 Winner C 19:45 Runner-up D 26/06 Faro-Loulé
28 Winner D 19:45 Runner-up C 27/06 Porto
29 Winner Match 25 19:45 Winner Match 27 30/06 Lisbon
30 Winner Match 26 19:45 Winner Match 28 01/07 Porto
31 Winner Match 29 19:45 Winner Match 30 04/07 Lisbon

jansa
08.03.04, 16:45
... muideks kolasin ükspäev Läti JalgpalliLiidu kodukal ja sealt läksid lingid reisifirmade lehekülgedele millised teevad reise Portugali EMile Läti mänge vaatama... pea kolme nädalane pakett maksis koos hotellide ja mängupiletitega 570 LT ... elik ca. 13 000.-EEKi...mis iseenesest ei olegi teab mis üle mõistuse kallis... kas kannataks aga 3 nädalat mingite purjus läti hoki-korvpalli-võrkpalli-jalgpalli fännidega koos olla - see on küsitav? Tegemist oli bussireisiga btw...

13
12.03.04, 19:30
Originally posted by jansa

... muideks kolasin ükspäev Läti JalgpalliLiidu kodukal ja sealt läksid lingid reisifirmade lehekülgedele millised teevad reise Portugali EMile Läti mänge vaatama... pea kolme nädalane pakett maksis koos hotellide ja mängupiletitega 570 LT ... elik ca. 13 000.-EEKi...mis iseenesest ei olegi teab mis üle mõistuse kallis... kas kannataks aga 3 nädalat mingite purjus läti hoki-korvpalli-võrkpalli-jalgpalli fännidega koos olla - see on küsitav? Tegemist oli bussireisiga btw...

No ma arvan,et see sõltub kellele sa pöialt hoiad- ma arvan.

Muideks meil mõlemal nüüd 600 postitust foorumis:D.

mcnamara
19.03.04, 17:15
UEFA apellatsioonikomisjon lükkas Walesi nõude Venemaa EM-ilt eemaldada tagasi. Lugu. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/wales/3525176.stm)
Wales ei suutnud esitada piisavat tõendusmaterjali, et Venemaa Jalgpalliliit reegleid rikkus, samuti ei saa üksikisiku karistust (Jegor Titov sai 12-kuulise bänni) laiendada meeskonnale.

Wales võib minna asjaga arbitraazhkohtusse, aga EM-ist võivad nad nüüd suu puhtaks pühkida. Millest minul on muidugi tuline kahju.

jyriöö
19.03.04, 17:25
Ja täiesti õige otsus minu meelest. Walesi protsessimine on väheke halenaljaka mulje jätnud. Kahju muidugi mulgi, et välja jäid, aga koht on vaja ikkagi mänguga välja teenida. Pole ka pretsedenti, kus ühe mängija eksimus meeskonnale tagantjärele kahjulikuks saab.

Amadeus
01.04.04, 19:31
Niisugune tagant järele protsessimine on alati natuke kummaline. Eriti meeskonna aladel nagu jalgpall. On ju teada t6de et yksi ei saa mängida seda mängu. Ja nagu eilsest eesti mängust näha v6is ei saa m6ned seda isegi 11-kesi tehtud.

Jaan
01.04.04, 21:07
Mitte et Venemaa poleks seda tagantjärele pressimist kunagi harrastanud. Kas ütleme \"Ryan Giggs\"? Kusjuures pretsedent oleks vaja selles osas luua. Muuseas, antud asja arutamisel venelased väitsid alguses südamerahuga, et Titov polnud platsil kui teises mängus koll löödi, seega otseselt ei mõjutanud tulemust. Wales oli õnneks kodutöö teinud. Venelaste teistele päheistumisest on üleüldiselt siiber. Kui ei meenu Vene JF heasüdamlikkus, siis meenutage MM2006 alagrupiturniiri kava arutamist.

Refieus
05.04.04, 18:41
Keegi Euro 2004\'le ka minemas on? Ise lahkun 17\'õhtul ja 22-23 peaks kohale jõudma. 26\'ndaks on piletid olemas ja ülejäänu aja jämmime kohapealsetes baarides & pubides:D

Et kui kedagi tulemas, võiks kokku leppida, et ntx 25\'ndal ntx seal Meremeeste monumendi juures võiks kokku saada kell 14:00:D

Oll
06.04.04, 04:36
Itaalia teeb ära selle mis olex pidanud juhtuma aastal 2000 ja Läti suudab kedagi üllatada ning ühe viigi noppida.
;)

mcnamara
29.04.04, 10:41
Eile mängisid EM-finaalturniiriga seotud soovunelmate omajad järgmiselt:
Tshehhi - Jaapan 0:1
Bulgaaria - Kamerun 3:0
Läti - Island 0:0
Rumeenia - Saksamaa 5:1
Taani - Shotimaa 1:0
Norra - Venemaa 3:2
Makedoonia - Horvaatia 0:1
Shveits - Sloveenia 2:1
Holland - Kreeka 4:0
Itaalia - Hispaania 1:1
Portugal - Rootsi 2:2
Väljakul ei käinud Prantsusmaa ja Inglismaa.

Kõige uskumatum tulemus siis Saksamaa mängust Rumeenias. 19 esimese poolaja minuti jooksul lubati vastastel lüüa 4 väravat ja lõpptulemus on sama, mis kuulsusrikkas matshis Inglismaaga MM2002 valiksarjas. Rudi Völler lubas, et selle algkoosseisuga ei mängita enam kunagi. Vaadates minevikku viitab kõik sellele, et Saksamaa on suvel raudselt finaalis. ;)
Itaalial tegi hüvastijätumängu Roberto Baggio. Itaallased ja hispaanlased just väga kõvasti võitu ei üritanud. Portugal pidi peaaegu Rootsile alla vanduma - viigivärav alles lisaminutitel.

fitti
29.04.04, 12:24

Kõige uskumatum tulemus siis Saksamaa mängust Rumeenias. 19 esimese poolaja minuti jooksul lubati vastastel lüüa 4 väravat

19 minutit on küll pisut liialdatud,

21\' [1 - 0] Plesan

23\' [2 - 0] Razvan Rat

34\' [3 - 0] Danciulescu

40\' [4 - 0] Danciulescu

see aga ei muuda tulemust. vaatsin just eurospordist selle mängu kokkuvõtet ja rumeenlaste noorenenud meeskond on ikka väga muljetavaldav.
muide meie eelmine vastane põhja-iiri skooris jälle, james quinni värav tõi serbia vastu 1-1 viigi. mis on kah päris muljetavaldav tulemus.

mcnamara
29.04.04, 12:32
Originally posted by fittibaldi
19 minutit on küll pisut liialdatud,

21\' [1 - 0] Plesan

23\' [2 - 0] Razvan Rat

34\' [3 - 0] Danciulescu

40\' [4 - 0] Danciulescu

Käisin ammu koolis, aga kas 21. minutist 40. minutini ei ole 19 minutit? ;)

fitti
29.04.04, 12:36
hmm my bad, lugesin kuskilt välja olematu sõna ESIMESE (19 min jooksul).:myts7:

a veel tulles tagasi eilsete mängude juurde, siis rootsi 1-0 portugali vastu on üks omapärasemaid kolle, mis ma näinud olen - väravavaht tegi kõik, et imelaps källströmi palli eest ära hypata! siiski jäi ta õlg napilt ette, kust kera ka võrku lendas. hämmastav mees see ricardo.

mcnamara
30.04.04, 12:59
Potensiaalselt oluline uudis. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/3672309.stm)
Larssoni on moosinud kõikvõimalikud tegelased, isegi Sven-Jööran. Mis tal ikka muud üle jäi, kui järele anda. Rootsi nõrgim külg - rünnak, võidab tema osalemisest oluliselt.
Aga mis Kim Källströmi puutub, siis seda noormeest olen ma juba paar aastat huviga jälginud. Usun, et suvel näitab ta ennast tervele Euroopale ja sügisel mängib juba märksa tugevamas tiimis kui Rennes.

Ah jaa: siit huvitavat lugemist veel, kõigi koondiste hetke vormikõver (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/3669917.stm)

skint
01.05.04, 22:24

Potensiaalselt oluline uudis. (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/3672309.stm)
Larssoni on moosinud kõikvõimalikud tegelased, isegi Sven-Jööran. Mis tal ikka muud üle jäi, kui järele anda. Rootsi nõrgim külg - rünnak, võidab tema osalemisest oluliselt.

Vaatamata sellele, et Larssoni koondisesse tagasituleku põhjus tundub olevat eelkõige enda näitamine ja uue lepingu sõlmimine mõne klubiga, siis on see ikkagi tore uudis. Larsson on alati olnud sümpaatne mängija, eriti muidugi pärast seda jubedat vigastust mängus Lyoniga.
Rootsi koondisele annab see muidugi palju juurde, mina pean Rootsi gruppi siiamaani kõige ühtlasemaks ja raskemaks. Ibrahimovicil oleks suhteliselt üksinda ees ikkagi raskeks läinud...

Tanel
06.05.04, 19:40
Nonii Rootsi koondis tegi õige varakult teatavaks koondise mis sõidab EMile.

Koondis näeb välja siis selline:
Väravavahid Andreas Isaksson (Stockolmi Djurgården), Magnus Hedman (Ancona) ja Magnus Kihlstedt (FC København).

Kaitsjad Erik Edman (SC Heerenveen), Teddy Lucic (Leverkuseni Bayer), Olof Mellberg (Aston Villa), Johan Mjällby (Glasgow Celtic), Michael Svensson (FC Southampton), Andreas Jakobsson (Kopenhaageni Brøndby IF), Erik Wahlstedt (Helsingborg) ja Petter Hansson (SC Heerenveen).

Poolkaitsjad Anders Andersson (Belenenses), Kim Kallström (Stade Rennes), Tobias Linderoth (Everton), Fredrik Ljungberg (Londoni Arsenal), Mikael Nilsson (Halmstad BK), Anders Svensson (FC Southampton), Christian Wilhelmsson (Brüsseli RSC Anderlecht) ja Pontus Farnerud (Racing Strasbourg).

Ründajad Marcus Allbäck (Aston Villa), Zlatan Ibrahimovic (Amsterdami Ajax), Mattias Jonson (Kopenhaageni Brøndby IF) ja Henrik Larsson (Glasgow Celtic).

Ründajaid oleks võinud minu arust rohkem olla, aga jah eks EMil näeb. Rootsi on ennast MMiga maailmas väga raskesti võidetavaks tiimiks. Näeb mis nad suudavad Larssoni otsus koondisesse tulla oli väga tore uudis. Nagu eelnevalt olen maininud Rootsiga on väga raske mängida isegi prantsusmaal. Eks EMil siis näeb mis juhtub. :õnnelik: Jõuaks see EM kätte

mcnamara
07.05.04, 11:14
Rootsi tugevaim külg on kindlasti poolkaitse, kus algkoosseisus tõenäoliselt üliandekas Kim Källström, keda kahel kahel äärel toetavad Fredrik Ljungberg ning Christian Wilhelmsson. Nendele toeks kindlasti ka üks kaitsva orientatsiooniga mängija, näiteks Tobias Linderoth. Esimene varu ehk siis Anders Svensson.
Rünnakul peaks paar Ibrahimovic - Larsson olema kindlasti esimene valik, kaitse toetub kogenud Olof Mellbergile ja Johan Mjällbyle. Esiväravavaht Isaksson.

Rootsil on ränk alagrupp. Väga palju otsustab juba avamäng Bulgaariaga, mis tuleks kindlasti võita.

Berit
07.05.04, 15:38
Natuke kahju on sellest, et Rootsi koondisest on välja jäänud Johan Elmander - tegelikult on ta üsna hea ründaja ja Källströmiga on neil suurepärane koostöö.
Aga paadunud optimisti ja Rootsi koondise toetajana ühes isikus loodan, et svenssonid toovad vähemalt medali ära - meeskonnas nagu potentsiaali oleks ja team spirit ei tohiks kohe kindlasti alt vedada. Nii et jään ootama ja lootma!

-Antz-
07.05.04, 15:54
Seoses lennupiletite nappusega oleks võimalikele huvilistele välja pakkuda mõned piletid finaalturniiri alagrupimängudele.
Täpsemalt 4 piletit 15. juunil kl. 21:45 Aveiros toimuvale Tshehhi - Läti mängule ja 4 piletit 17. juunil kl. 19:00 Coimbras aset leidvale Inglismaa - Shveitsi kohtumisele!
Piletite hinnad mõlemale matshile on 38 euroraha ehk natuke alla 600 krooni tükist.
Süsteem on natuke jama, kuna UEFA pileteid tagasi ei osta, samas on keelatud nendega hangeldamine... Surnud ring, või nii, kui endal minna ei õnnestu...

Kui kellelgi on samal ajal Portugalis viibivaid tuttavaid-sõpru jne, kes oleksid huvitatud, siis palun loomulikult ka neile pakkuda.
Või kui on mingit hüva nõu, kuhu veel sedasinast kuulutust üles visata, siis igasugune info on samuti teretulnud!
Tänud!

Jaan
07.05.04, 23:37

samas on keelatud nendega hangeldamine... Surnud ring, või nii, kui endal minna ei õnnestu...

See on nagu päris hea nali! Proovi ebay\'sse üles panna. Briti või Saksa omasse, näiteks.

-Antz-
08.05.04, 19:12
Originally posted by Jaan

samas on keelatud nendega hangeldamine... Surnud ring, või nii, kui endal minna ei õnnestu...

See on nagu päris hea nali! Proovi ebay\'sse üles panna. Briti või Saksa omasse, näiteks.

Ei olnud nali, väike varjatud huumor lihtsalt. ;)
Ametlik lugu on selline lihtsalt.

mcnamara
13.05.04, 13:37
Et siis Wales sai veelkord (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/wales/3703577.stm) vastu pükse. Loodetavasti lõpetavad nüüd jama ja hakkavad rahus uueks valikturniiriks valmistuma.

mcnamara
13.05.04, 17:29
Taani on nimetanud 21 koondislast:
VV
1 Thomas Sørensen (Aston Villa FC)
16 Peter Skov-Jensen (FC Midtjylland)
22 Stephan Andersen (Akademisk Boldklub)

Kaitsjad
3 René Henriksen (Panathinaikos FC)
4 Martin Laursen (AC Milan)
5 Niclas Jensen (BV Borussia Dortmund)
6 Thomas Helveg (FC Internazionale)
13 Per Krøldrup (Udinese Calcio)
18 Brian Priske (KRC Genk)

Poolkaitsjad
2 Morten Wieghorst (Brøndby IF)
7 Thomas Gravesen (Everton FC)
14 Claus Jensen (Charlton Athletic FC)
15 Daniel Jensen (Real Murcia CF)
17 Christian Poulsen (FC Schalke 04)

Ründajad
8 Jesper Grønkjær (Chelsea FC)
9 Jon Dahl Tomasson (AC Milan)
10 Martin Jørgensen (Udinese Calcio)
11 Ebbe Sand (FC Schalke 04)
19 Dennis Rommedahl (PSV Eindhoven)
21 Peter Madsen (VfL Bochum)
20 Kenneth Perez (AZ Alkmaar)

Mängijate jaotus poolkaitsjate-ründajate vahel on UEFA kodulehe oma. Jätan selle muutmata, ehkki Gronkjaer ja Rommedahl ju rohkem äärepoolikud. Vabaks jäänud kahele kohale on põhikandidaadid Kaspar Bogelund ja Peter Lovenkrands. Mõlemad on hetkel vigastatud, nagu muuseas (aga mitte nii hullusti) ka Wieghorst, Gravesen ja Claus Jensen.

Taani puhul teebki murelikuks keskpoolkaitse, mis niigi tundub teistega võrreldes nõrgavõitu. Seal ka peamised vigastustemured. Ääred on ilmselt Gronkjaer ja Rommedahl. Esiväravavaht on Sörensen, kogenud kaitsjad nagu Henriksen, Laursen ja Helveg saavad kindlasti hakkama. Ja rünnakul on põhitegijad kahtlemata ka seekord Sand ning Tomasson.

PraS
13.05.04, 21:57

Väravavaht on ilmselt Pletikosa. Kaitseliin saab ilmselt olema üks plusse kuna tegelikult on see isegi üks tugevaimatest kaitseliinidest riikide tasemel. Probleemiks saab olema ilmselt poolkaitse ja ründeliin võib ka isegi väikeseks probleemiks osutuda. Kõige huvitavam oleks läti kooseis kätte saada :õnnelik:.

Mina küll ei pea Horvaatide kaitseliina tugevaks. Eelkõige ilus paar on neil ees Pršo-Klasnic ja kindlasti peaks neid kahte ilusate söötudega toitma Kovac(Niko). Ühesõnaga minu silmis on väga ühtlane koondis kus pole ühtegi suurt staari.

jjriado
14.05.04, 09:31

Et siis Wales sai veelkord (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/internationals/wales/3703577.stm) vastu pükse. Loodetavasti lõpetavad nüüd jama ja hakkavad rahus uueks valikturniiriks valmistuma.

Nati vana ja kulunud lugu juba, aga Wales\'i käitumine muutub juba naeruväärseks. Giggs (http://www.football365.com/news/story_109849.shtml) süüdistab nüüd UEFA\'t topeltstandardite kasutamises. Minu arust oli aga nii Titovi kui ka Ferdinandi lugudel täpselt sama lahendus- mängija sai mängukeel ja meeskonnaga midagi ei tehtud. Tõepoolest ei mõista, mida see Giggs viriseb. Oleks ManU Inglise meistrikatelt kõrvaldatud, siis oleks tema jutul alus, praegu aga ei ole.

ps. Mul poleks midagi selle vastu kui Wales oleks Venemaa asemel EM-il, aga nad võiks sinna ikka mänguga pääseda.

Aramis
14.05.04, 12:24

Taani on nimetanud 21 koondislast:
VV
1 Thomas Sørensen (Aston Villa FC)
16 Peter Skov-Jensen (FC Midtjylland)
22 Stephan Andersen (Akademisk Boldklub)

Kaitsjad
3 René Henriksen (Panathinaikos FC)
4 Martin Laursen (AC Milan)
5 Niclas Jensen (BV Borussia Dortmund)
6 Thomas Helveg (FC Internazionale)
13 Per Krøldrup (Udinese Calcio)
18 Brian Priske (KRC Genk)

Poolkaitsjad
2 Morten Wieghorst (Brøndby IF)
7 Thomas Gravesen (Everton FC)
14 Claus Jensen (Charlton Athletic FC)
15 Daniel Jensen (Real Murcia CF)
17 Christian Poulsen (FC Schalke 04)

Ründajad
8 Jesper Grønkjær (Chelsea FC)
9 Jon Dahl Tomasson (AC Milan)
10 Martin Jørgensen (Udinese Calcio)
11 Ebbe Sand (FC Schalke 04)
19 Dennis Rommedahl (PSV Eindhoven)
21 Peter Madsen (VfL Bochum)
20 Kenneth Perez (AZ Alkmaar)

Mängijate jaotus poolkaitsjate-ründajate vahel on UEFA kodulehe oma. Jätan selle muutmata, ehkki Gronkjaer ja Rommedahl ju rohkem äärepoolikud. Vabaks jäänud kahele kohale on põhikandidaadid Kaspar Bogelund ja Peter Lovenkrands. Mõlemad on hetkel vigastatud, nagu muuseas (aga mitte nii hullusti) ka Wieghorst, Gravesen ja Claus Jensen.

Taani puhul teebki murelikuks keskpoolkaitse, mis niigi tundub teistega võrreldes nõrgavõitu. Seal ka peamised vigastustemured. Ääred on ilmselt Gronkjaer ja Rommedahl. Esiväravavaht on Sörensen, kogenud kaitsjad nagu Henriksen, Laursen ja Helveg saavad kindlasti hakkama. Ja rünnakul on põhitegijad kahtlemata ka seekord Sand ning Tomasson.

JMa usun, et kui vormis on, siis annavad Poulsen kaitsva ja Jorgensen rüdava keskpoolkaitsjana maailma tipu mõõdu välja küll.

Tanel
18.05.04, 16:31
Prantsusmaa teatas oma ülitugeva kooseisu, mis sõidab Portugali teist järjestikust tiitlit veel neljaks aastaks Prantsusmaale tooma :P.

Goalkeepers
Fabien Barthez (Olympique de Marseille)
Grégory Coupet (Olympique Lyonnais)
Mickaël Landreau (FC Nantes Atlantique)

Defenders
Jean-Alain Boumsong (AJ Auxerre)
Marcel Desailly (Chelsea FC)
William Gallas (Chelsea FC)
Bixente Lizarazu (FC Bayern München)
Willy Sagnol (FC Bayern München)
Mikaël Silvestre (Manchester United FC)
Lilian Thuram (Juventus FC)

Midfielders
Olivier Dacourt (AS Roma)
Ludovic Giuly (AS Monaco FC)
Claude Makelele (Chelsea FC)
Benoît Pedretti (FC Sochaux Montbéliard)
Robert Pires (Arsenal FC)
Jérôme Rothen (AS Monaco FC)
Patrick Vieria (Arsenal FC)
Zinedine Zidane (Real Madrid CF)

Forwards
Thierry Henry (Arsenal FC)
Steve Marlet (Olympique de Marseille)
Louis Saha (Manchester United FC)
David Trezeguet (Juventus FC)
Sylvain Wiltord (Arsenal FC)

Suur üllatus on kindlasti Marseilles laenul oleva Fulhami ründaja Steve Marleti valmine koondisesse. Kui Barthez suudab heas vormis olla, siis pole sinna väravasse palli kerge toimetada ;). Kaitseliin ei pakku mingeid üllatusi, kuid ootasin seal näha Monaco Patrice Evrad. Ilmselt alustavas sellised nimed: Thuram, Silvestre, Gallas ja Sagnol, vähemalt minul.
Poolkaitse nagu kõik ilmslet teavad, euroopa parim! Huvitav oleks näha mängimas suvel Marseillesse siirduvat Pedrettit kuna ise pole veel teda oma silmaga näinud. Giuly ja Rothen vaevalt et väljakule saavad, muidugi kui keegi vigastada ei saa. Eeldatav algkooseis: Zidane, Vieria, Pires ja Makelele, jällegi minu valik ;).
Ründeliin no comments algkooseisus pole kahtlusi Henry ja Trezeguet, esimese varuna näen Sahat ja tegelikult võib Santini isegi Giuly ründesse panna:kaval:. Aga teine vahetus kas Wiltord või Marlet oma panused paneks Marleti peale kuna mees on ilmselgelt tänavu rohkem mängida saanud ja pidi jääma Santinile silma, mis tähendab ilmselt seda, et mees on teine ründevahetus Emil.

Elame, näeme! :õnnelik:

Edit:
Nüüd tuli pauguga hunnik koondiseid:
Itaalia
Goalkeepers: Gianluigi Buffon (Juventus), Francesco Toldo (Inter), Angelo Peruzzi (Lazio)

Defenders: Cristian Panucci (Roma), Alessandro Nesta (AC Milan), Fabio Cannavaro (Inter), Gianluca Zambrotta (Juventus), Massimo Oddo (Lazio), Matteo Ferrari ( Parma ), Marco Materazzi (Inter), Giuseppe Favalli (Lazio)

Midfielders: Stefano Fiore (Lazio), Simone Perrotta (ChievoVerona), Cristiano Zanetti (Inter), Mauro German Camoranesi (Juventus), Gennaro Gattuso (AC Milan), Andrea Pirlo (AC Milan)

Strikers: Christian Vieri (Inter), Francesco Totti (Roma), Alessandro Del Piero (Juventus), Bernardo Corradi (Lazio), Antonio Cassano (Roma), Marco Di Vaio (Juventus)

Läti
Väravavahid:

Aleksandrs Kolinko (Rostov), Andrejs Piedels, Andrejs Pavlovs (mõlemad Riia Skonto) ja Andris Vanins (Moskva Torpeedo-Metallurg).

Kaitsjad:

Aleksandrs Isakovs, Mihails Zemlinskis (mõlemad Skonto), Igors Stepanovs (Beveren), Olegs Blagonadezdins (Skonto), Dzintars Zirnis (Liepaja Metalurgs), Arturs Zakresevskis (Skonto), Maris Smirnovs ja Igors Korablovs (mõlemad Ventspils).

Poolkaitsjad:

Imants Bleidelis (Viborg), Juris Laizans (Moskva CSKA), Vitalijs Astafjevs (Admira Wacker), Andrejs Rubins (Jaroslavli Šinnik), Jurgis Pucinsks (Vladivostoki Lutš-Energija), Valentins Lobanovs (Zaporožje Metallurg), Andrejs Štolcers (Fulham), Igors Semjonovs, Kristaps Blanks ja Vladimirs Kolesnicenko (kõik Skonto).

Ründajad:

Maris Verpakovskis (Kiievi Dinamo), Marians Pahars (Southampton), Andrejs Prohorenkovs (Tel Avivi Maccabi), Vits Rimkus (Ventspils), Gatis Kalninš, Mihails Miholaps (mõlemad Skonto) ja Viktors Dobrecovs (Metalurgs).

Portugal
Väravavahid:

Quim Silva (Braga), Jose Moreira (Lissaboni Benfica) ja Ricardo Pereira (Lissaboni Sporting).

Kaitsjad:

Fernando Couto (Rooma Lazio), Jorge Andrade (La Coruna Deportivo), Miguel Monteiro (Benfica), Nuno Valente, Paulo Ferreira, Ricardo Carvalho (kõik Porto), Beto Severo ja Rui Jorge (mõlemad Sporting).

Poolkaitsjad:

Deco Souza (Porto), Armando Petit (Benfica), Francisco Costinha, Maniche Ribeiro (mõlemad Porto), Rui Costa (AC Milan) ja Tiago Mendes (Benfica).

Ründajad:

Cristiano Ronaldo (Manchester United), Helder Postiga (Tottenham Hotspur), Luis Figo (Madridi Real), Nuno Gomes, Simao Sabrosa (mõlemad Benfica) ja Pauleta Resendes (Pariisi St. Germain).

Jaan
19.05.04, 00:18
Lätlastel on viimane valik veel tegemata. Siin oli kirjas üle 23 mehe.

fitti
19.05.04, 00:44
postiga koondises? päeva parim anekdoot

norsk
19.05.04, 08:57
Ei mahu mulle pähe Portugali koondis ilma Baiata, no ei mahu!

mcnamara
19.05.04, 10:23
Ohhoo, kui palju uusi koondisi kohe ühe korraga. Läti oma ju esialgne jah.
Aga Itaalial on siis Inzaghi moest väljas. Aga ega väga ei imestagi, ilmselt on seekord käes Cassano kord särada. Muidu vist kõigiti tuttav seltskond enamuses. Kaitse enam vähem sama, mis viimati Koreale alla vandus.
Portugalil Baia ilmselt ise pärast MM-i katastroofi loobus? Muidu oleks ta kindlasti kaasa võetud. Millegipärast ei usu sellesse seltskonda eriti - just see oma värava kaitsmine võib probleemseks saada.
Prantslastel otsi nõrgemat meest tikutulega. Võimas meeskond. Õnneks ei mahu nad kõik korraga väljakule. Aga eks nii oli ka kaks aastat tagasi.

Mikusiku
19.05.04, 10:26

Ohhoo, kui palju uusi koondisi kohe ühe korraga. Läti oma ju esialgne jah.
Aga Itaalial on siis Inzaghi moest väljas. Aga ega väga ei imestagi, ilmselt on seekord käes Cassano kord särada. Muidu vist kõigiti tuttav seltskond enamuses. Kaitse enam vähem sama, mis viimati Koreale alla vandus.
Portugalil Baia ilmselt ise pärast MM-i katastroofi loobus? Muidu oleks ta kindlasti kaasa võetud. Millegipärast ei usu sellesse seltskonda eriti - just see oma värava kaitsmine võib probleemseks saada.
Prantslastel otsi nõrgemat meest tikutulega. Võimas meeskond. Õnneks ei mahu nad kõik korraga väljakule. Aga eks nii oli ka kaks aastat tagasi.
Aga kaks aastat tagasi sai see kõige tähtsam mees vigastada:doh:

Epic
19.05.04, 10:42

Suur üllatus on kindlasti Marseilles laenul oleva Fulhami ründaja Steve Marleti valmine koondisesse. Kui Barthez suudab heas vormis olla, siis pole sinna väravasse palli kerge toimetada ;). Kaitseliin ei pakku mingeid üllatusi, kuid ootasin seal näha Monaco Patrice Evrad. Ilmselt alustavas sellised nimed: Thuram, Silvestre, Gallas ja Sagnol, vähemalt minul.

Kaitseliin ei paku üllatusi?:sega3: Philippe Mexes\'i eemale jäämine polegi üllatus? :oih:

norsk
19.05.04, 10:49
Scolari lihtsalt ignoreerib Baiat ja seda juba pikemat aega. Võin eksida, aga Baia vist ei olegi peale Scolari tulekut koondises mänginud. A mis kana neil seal kitkuda on, seda täpselt ei mäleta. MM on ammu unustatud. Baia on portugallaste jaoks jumal, nagu Poom meile.

Mõnuagent 007
19.05.04, 10:59
Originally posted by norsk

Scolari lihtsalt ignoreerib Baiat ja seda juba pikemat aega. Võin eksida, aga Baia vist ei olegi peale Scolari tulekut koondises mänginud. A mis kana neil seal kitkuda on, seda täpselt ei mäleta. MM on ammu unustatud. Baia on portugallaste jaoks jumal, nagu Poom meile.

baia võib ju ka ise koondisest loobunud olla.

Tanel
19.05.04, 20:54
Hollandi koondise peatreener Dick Advocaat teatas koondise mis sõidab Euroopa Meistrivõistlustele.

Goalkeepers
Edwin van der Sar (Fulham FC)
Ronald Waterreus (PSV Eindhoven)
Sander Westerveld (Real Sociedad de Fútbol)

Defenders
Frank de Boer (Rangers FC)
Wilfred Bouma (PSV Eindhoven)
Giovanni van Bronckhorst (FC Barcelona, loan from Arsenal FC)
Phillip Cocu (FC Barcelona)
Johnny Heitinga (AFC Ajax)
Michael Reiziger (FC Barcelona)
Jaap Stam (AC Milan)

Midfielders
Mark van Bommel (PSV Einhoven)
Edgar Davids (FC Barcelona, loan from Juventus FC)
Clarence Seedorf (AC Milan)
Wesley Sneijder (AFC Ajax)
Rafael van der Vaart (AFC Ajax)
Boudewijn Zenden (Middlesbrough FC)

Forwards
Pierre van Hooijdonk (Fenerbahçe SK)
Patrick Kluivert (FC Barcelona)
Roy Makaay (FC Bayern München)
Andy van der Meyde (FC Internazionale)
Ruud van Nistelrooij (Manchester United FC)
Marc Overmars (FC Barcelona)
Arjen Robben (PSV Eindhoven)

Väravavahitidega ei tohi probleeme olla, ilmselt alustab Fulhami väravavaht Edwin Van Der Sar, kes on teinud supper hooaja, aga pole Westerveldi ja Waterreusi egemistega kursis eriti :(. Kaitseliin on aga ilmselt suhteliselt nõrk EMi vältel. Poolkaitse on aga minu arust suht hea, aga mõnedele jääb ikka alla. Ründeliin on aga selline suhteliselt kahtlane asi minu arust. Need on minu silmis sellised vennad, kes võivad teha supper mängu aga järgmine hetk võivad olla nagu kanad seal väljakul. Kuid Hollandi koondise puhul on probleem ilmselt koostöö.

Veel on teada Tsehhi koondis, kes osaleb EMil.
Goalkeepers
Jaromír Blazek (AC Sparta Praha)
Petr Cech (Stade Rennais FC)
Antonín Kinský (FC Saturn Moskovskaya Oblast)

Defenders
René Bolf (FC Baník Ostrava)
Zdenek Grygera (AFC Ajax)
Tomáš Hübschmann (AC Sparta Praha)
Marek Jankulovski (Udinese Calcio)
Martin Jiránek (Reggina Calcio)
Pavel Mareš (FC Zenit St. Peterburg)
David Rozehnal (Club Brugge KV)
Tomáš Ujfaluši (Hamburger SV)

Midfield players
Tomáš Galásek (AFC Ajax)
Pavel Nedved (Juventus FC)
Jaroslav Plašil (AS Monaco FC)
Karel Poborský (AC Sparta Praha)
Tomáš Rosický (BV Borussia Dortmund)
Vladimír Šmicer (Liverpool FC)
Roman Týce (TSV 1860 München)
Štepán Vachoušek (Olympique de Marseille)

Forwards
Milan Baroš (Liverpool FC)
Marek Heinz (FC Baník Ostrava)
Jan Koller (BV Borussia Dortmund)
Vratislav Lokvenc (1. FC Kaiserslautern)
Miroslav Matušovic (FC Baník Ostrava)

Ja unustasin juba Bulgaaria kooseisu:
Väravavahid:

Zdravko Zdravkov (Litex Lovetch), Dimitar Ivankov (Levski Sofia) ja Stoyan Kolev (CSKA Sofia)

Kaitsjad:

Vladimir Ivanov (Lokomotiv Plovdiv), Rossen Kirilov (Litex Lovetch), Kiril Kotev (Lokomotiv Plovdiv) Predrag Pajin (Shakhtar Donetsk, Ukraina), Zlatomir Zagorcic (Litex Lovetch), Ivailo Petkov (Fenerbahce, Türgi) ja Ilian Stoyanov (Levski Sofia)

Poolkaitsjad:

Marian Hristov (Kaiserslautern, Saksamaa), Daniel Borimirov (Levski Sofia), Stilian Petrov, capt. (Celtic, Šotimaa), Milen Petkov (AEK Athens, Kreeka), Gueorgui Peev (Dynamo Kiev, Ukraina) ja Velizar Dimitrov (CSKA Sofia)

Ründajad:

Zoran Jankovic (Dalian, Hiina), Zdravko Lazarov (Gaziantepspor, Türgi), Martin Petrov (Wolfsburg, Saksamaa), Vladimir Manchev (Lille, Prantsusmaa), Gueorgui Chilikov (Levski Sofia), Valeri Bojinov (Lecce, Itaalia) ja Dimitar Berbatov (Bayer Leverkusen, Saksamaa)

Küll neid koondiseid tuleb palju :P

mazz
19.05.04, 21:48

Küll neid koondiseid tuleb palju :P

täpselt 16 muide.:P

hollandi ründeliin on küll hirmuäratav, aga üldine koosseis on juba küllalt vana. suured nimed, kes loksuvad juba pikka aega koondises, on enamasti kindlalt üle 30.
kokkumäng ei tohiks olla probleem ma arvan, küllaltki hästi kokkumänginud koosseis juba pikki aastaid, mõningate täiendustega.
igal juhul ohtlik, aga mitte päris tippude seas oma koosseisult minu arust.
nende edu sõltub eelkõige sellest, kas nad suudavad ise lüüa rohkem kui endale lasta, kuna mõlemat oskavad nad niikuinii korralikult.;)

bulgaaria on igal juhul üllatusvõimeline, ei teagi mida oodata neilt. küllaltki noored tegijad ja vähetuntud nimed, eks näis mis saab.

tšehhi on alati tugev ja ühed mu lemmikud ka, loodetavasti suudavad avada oma potentsiaali, mis 4 aastat tagasi realiseerimata jäi.

eika
19.05.04, 23:27

Hollandi koondise peatreener Dick Advocaat teatas koondise mis sõidab Euroopa Meistrivõistlustele.

Goalkeepers
Edwin van der Sar (Fulham FC)
Ronald Waterreus (PSV Eindhoven)
Sander Westerveld (Real Sociedad de Fútbol)

Defenders
Frank de Boer (Rangers FC)
Wilfred Bouma (PSV Eindhoven)
Giovanni van Bronckhorst (FC Barcelona, loan from Arsenal FC)
Phillip Cocu (FC Barcelona)
Johnny Heitinga (AFC Ajax)
Michael Reiziger (FC Barcelona)
Jaap Stam (AC Milan)

Midfielders
Mark van Bommel (PSV Einhoven)
Edgar Davids (FC Barcelona, loan from Juventus FC)
Clarence Seedorf (AC Milan)
Wesley Sneijder (AFC Ajax)
Rafael van der Vaart (AFC Ajax)
Boudewijn Zenden (Middlesbrough FC)

Forwards
Pierre van Hooijdonk (Fenerbahçe SK)
Patrick Kluivert (FC Barcelona)
Roy Makaay (FC Bayern München)
Andy van der Meyde (FC Internazionale)
Ruud van Nistelrooij (Manchester United FC)
Marc Overmars (FC Barcelona)
Arjen Robben (PSV Eindhoven)

mis ajast van bronckhorst ja cocu kaitsjad ja van der meyde overmars ründajad on?? kuid see selleks, meeskond on täis noori ja osavaid mehi. ma loodan, et treener neid ka platsile usaldab, sest kui ta mängitab \"pensionäre\" siis nad sellest grupist edasi ei saa. kindlasti oleks väga huvitav näha, mida suudavad robben (kes siirdub suvel chelseasse) ja sneijder. neid kahte meest pean ma euroopa ühtedeks lootustandvamateks poolkaitsjateks...
minu algkoosseis oleks selline:
westerveld
------------
reiziger
stam
heitinga
bouma
--------
van meyde
seedorf
sneijder
ven der vaart
--------------
van nistelrooy
makaay

mjkk
19.05.04, 23:31
ei julge midagi enamat öelda oma teadmatuse tõttu, aga see on küll kindel, et vähemalt van bronckhorst on koondises päris mitmel korral mänginud kaitsja kohal. cocu osas olen rumalukene, aga overmars ja van der meyde rünnakul on küll valesti pandud. ;)

mcnamara
19.05.04, 23:55
Eks see koosseis ole ka uefa.comist võetud - seal on ääred ründajate hulka pandud. Sama lugu oli ka Taaniga (Gronkjaer, Rommedahl). Mingis mõttes see ju õige.

mcnamara
20.05.04, 17:36
Hispaania ja Inaki Saezi koondis EM-iks:
VV: Iker Casillas (Real Madrid), Santiago Canizares (Valencia), Daniel Aranzubia (Athletic Bilbao)
K: Carles Puyol (Barcelona), Ivan Helguera (Real Madrid), Carlos Marchena (Valencia), Michel Salgado (Real Madrid), Gabri (Barcelona), Raul Bravo (Real Madrid), Cesar (Deportivo Coruna), Juanito (Betis)
PK: Juan Carlos Valeron (Deportivo Coruna), Xabi Alonso (Real Sociedad), Ruben Baraja (Valencia), Vicente (Valencia), David Albelda (Valencia), Joaquin (Real Betis), Xavi (Barcelona)
R: Raul (Real Madrid), Albert Luque (Deportivo Coruna), Fernando Torres (Atletico Madrid), Fernando Morientes (Monaco), Joseba Etxeberria (Athletic Bilbao)

Asjatundjamad võivad kommenteerida. Eile näiteks hakkas mulle silma Ruben Baraja väga kindla ja veatu mänguga. Kindlasti on tegemist väga tugeva seltskonnaga. Hispaania ja suurvõistlused on siiski alati pisut ebakindel kombinatsioon.
Ah jaa: kus on siis eilne kangelane ja antikangelane Mista ning Arsenali noor äss Reyes?

Tshehhi kommenteeriks veel niipalju, et neil on nimekirjas 24 meest. Ühest peaks veel loobuma, aga veel peatreener otsustanud pole.

fitti
20.05.04, 17:54

Hispaania ja Inaki Saezi koondis EM-iks:.

peale morientese, kes küll mängis prantsuses, kuid siiski hispaania klubi hingekirjas, mängivad kõik la ligas?? vist kyll ainus koondis portugalis, kes ainult kodus mängivate meestega väljas.:P

Tanel
20.05.04, 17:58

Hispaania ja Inaki Saezi koondis EM-iks:.

peale morientese, kes küll mängis prantsuses, kuid siiski hispaania klubi hingekirjas, mängivad kõik la ligas?? vist kyll ainus koondis portugalis, kes ainult kodus mängivate meestega väljas.:PEi ole pärast väikest uuringut avastasin ka sellise koondise kus on praktiliselt alati oma liiga mehed :P ehk itaalia koondis.

rolandbu
20.05.04, 19:46
väileste mööndustega on ka Inglise koondis oma liiga meestestkoostatud:P

Mikusiku
20.05.04, 20:52

VV: Iker Casillas (Real Madrid), Santiago Canizares (Valencia), Daniel Aranzubia (Athletic Bilbao)
K: Carles Puyol (Barcelona), Ivan Helguera (Real Madrid), Carlos Marchena (Valencia), Michel Salgado (Real Madrid), Gabri (Barcelona), Raul Bravo (Real Madrid), Cesar (Deportivo Coruna), Juanito (Betis)
PK: Juan Carlos Valeron (Deportivo Coruna), Xabi Alonso (Real Sociedad), Ruben Baraja (Valencia), Vicente (Valencia), David Albelda (Valencia), Joaquin (Real Betis), Xavi (Barcelona)
R: Raul (Real Madrid), Albert Luque (Deportivo Coruna), Fernando Torres (Atletico Madrid), Fernando Morientes (Monaco), Joseba Etxeberria (Athletic Bilbao)

Asjatundjamad võivad kommenteerida. Eile näiteks hakkas mulle silma Ruben Baraja väga kindla ja veatu mänguga. Kindlasti on tegemist väga tugeva seltskonnaga. Hispaania ja suurvõistlused on siiski alati pisut ebakindel kombinatsioon.
Ah jaa: kus on siis eilne kangelane ja antikangelane Mista ning Arsenali noor äss Reyes?

Tshehhi kommenteeriks veel niipalju, et neil on nimekirjas 24 meest. Ühest peaks veel loobuma, aga veel peatreener otsustanud pole.
Raul Bravo oli minu jaoks meeldiv üllatus.:õnnelik:

mikc
20.05.04, 22:18
Originally posted by zidane_5

Raul Bravo oli minu jaoks meeldiv üllatus.:õnnelik:

Miks see meeldiv on?...täielik udu minu arust....

vello99
21.05.04, 15:01
Käibefraase vestluseks Portugalis: (f365-st)

Yes, I also think Gary Neville is a bit of a prat: Sim, eu penso que Gary Neville é um pouco imbecil.

Well no, I\'m not actually David Beckham himself - but I can text just like him: Não, eu não sou o David Beckam em pessoa, mas sou capaz de escrever como ele!

Good evening Sir, do you mind if my eight friends and I take your lovely daughter out for a roasting?: Boa noite. O senhor importa-se que eu e os meus oito amigos levemos a sua filha adorada, a um assado?

Is there a shop nearby that sells Burberry caps?: Existe uma loja perto que venda gorros Burberry?

No, Mr Policeman, that is not a head-lock - it\'s a hug: Não, Sr. Policia, isto não é um estrangulamento – isto é um abraço.

Sorry your Honour, but in England it\'s considered \'polite\' to greet an attractive stranger by baring your buttocks. Or breasts.: Desculpe Excelência, mas em Inglaterra é considerada uma gentileza saudar um estranho mostrando as nádegas. Ou os seios.

427 of your cheapest beers for me and my friends, please, Mr Barman...: 427 cervejas da mais barata, para mim e para os meus amigos, por favor, Barman...

Do you know anywhere that sells English food? Like a kebab or chicken tikka masala...: Conhece algum sitio onde vendam comida Inglesa? Como espetadas, ou frango tikka masala....

Sorry, I don\'t understand any foreign language. I am English: Desculpe, mas eu não entendo nenhum idioma estrangeiro. Eu sou Inglês.

Yes, I always go this colour in the sun. Don\'t you like pink, missy?: Sim, eu fico sempre desta cor quando estou ao sol. Não gosta de cor-de-rosa, senhorita?

rolandbu
21.05.04, 18:38
Ootan põnevusega esmaspäeva, kui kell 13:00 Völler oma \"meistrite\" meeskonna avalikustab:D. Lõplikult vist peab 2. juunil kesköö paiku
Koondis võiks näha seesugune:ham4:
Väravavahid: Timo Hildebrand, Oliver Kahn, Jens Lehmann
Kaitsjad: Arne Friedrich, Philip Lahm, Christian Wörns, Jens Nowotny, Jens Jeremies, Carsten Ramelow, Andreas Hinkel, Frank Baumann,
Poolkaitsjad: Thorsten Frings, Michael Ballack, Bernd Schneider, Didi Hamann, Fabian Ernst, Paul Freier, Sebastian Kehl, Tim Borowski
Ründajad: Kevin Kuranyi, Miroslav Klose, Fredi Bobic, Thomas Brdaric

kaala
22.05.04, 11:15
Originally posted by rolandbu

Ootan põnevusega esmaspäeva, kui kell 13:00 Völler oma \"meistrite\" meeskonna avalikustab:D. Lõplikult vist peab 2. juunil kesköö paiku
Kaitsjad: Arne Friedrich, Philip Lahm, Christian Wörns, Jens Nowotny, Jens Jeremies, Carsten Ramelow, Andreas Hinkel, Frank Baumann,
Poolkaitsjad: Thorsten Frings, Michael Ballack, Bernd Schneider, Didi Hamann, Fabian Ernst, Paul Freier, Sebastian Kehl, Tim Borowski
kas selle hamanni nimi ongi didi hamann või? minuarust on mingi didmar hamann:oih:

resorte
22.05.04, 11:33
Originally posted by kaala
kas selle hamanni nimi ongi didi hamann või? minuarust on mingi didmar hamann:oih:
Dietmar Hamann on ta õige nimi, aga kutsutakse Didi Hamann\'iks. ;)

norsk
22.05.04, 11:33

Dietmar on ta nimi.

DEDE junior
22.05.04, 15:30

Siiski sooviks koondises näha ka Oliver Neuvilli ja ka Sebastian Deisleri. Kui Deisler on masenduse probleemidest yle on saanud, on ta vaieldamatult väga vajalik mees koondises.

rolandbu
22.05.04, 15:52
Deisler kohe kindlasti ei kuulu meeskonda, kuid Neuville koondisse arvamisse ma kahtlen. Varuründaja kohta vääriks oma esitustega rohkem Brdaric või siis sel hooajal 10 kolli löönud Podolski.

mcnamara
24.05.04, 11:18
Otto Rehhageli valitud Kreeka EM-koondis:
VV
Antonios Nikopolidis (Panathinaikos FC)
Konstantinos Chalkias (Panathinaikos FC)
Theofanis Katergiannakis (Olympiacos CFP)

K
Panagiotis Fyssas (Benfica FC)
Ioannis Goumas (Panathinaikos FC)
Traianos Dellas (AS Roma FC)
Giorgos Seitaridis (Panathinaikos FC)
Nikolaos Dabizas (Leicester City FC)
Stylianos Venetidis (Olympiacos CFP)
Mihalis Kapsis (AEK Athens FC)

PK
Pantelis Kafes (Olympiacos CFP)
Theodoros Zagorakis (AEK Athens FC)
Vassilios Lakis (AEK Athens FC)
Angelos Basinas (Panathinaikos FC)
Giorgos Georgiadis (Olympiacos CFP)
Stylianos Giannakopoulos (Bolton Wanderers FC)
Konstantinos Katsouranis (AEK Athens FC)
Giorgos Karagounis (Internazionale FC)
Vassilios Tsiartas (AEK Athens FC)

R
Dimitrios Papadopoulos (Panathinaikos FC)
Themistoklis Nikolaidis (Club Atletico de Madrid)
Angelos Charisteas (SV Werder Bremen)
Zisis Vrizas (AC Fiorentina)

Kreekast tean vähe. Niipalju võib ehk öelda, et üks võtmemängija on vv Nikopolidis. Nagu näha, on oodatult koondise kolm põhiallikat Panathinaikos, AEK ja Olympiakos. Nimede poolest tuntuimad mehed on minusugusele Dabizas, Karagounis, Tsiartas ja Papadopoulos.

Lisan siia teemasse ka juba mõni aeg tagasi avalikustatud Inglismaa koondise, kes nädal aega laagerdab ja siis 1. juunil sõprusmängudega alustab:
VV
David James (Manchester City FC)
Paul Robinson (Tottenham Hotspur FC)
Ian Walker (Leicester City FC)

K
Gary Neville (Manchester United FC)
Phillip Neville (Manchester United FC)
Wayne Bridge (Chelsea FC)
Ashley Cole (Arsenal FC)
Sol Campbell (Arsenal FC)
John Terry (Chelsea FC)
Jamie Carragher (Liverpool FC)
Ledley King (Tottenham Hotspur FC)

PK
Nicky Butt (Manchester United FC)
Kieron Dyer (Newcastle United FC)
Frank Lampard (Chelsea FC)
Steven Gerrard (Liverpool FC)
Paul Scholes (Manchester United FC)
David Beckham (Real Madrid CF)
Owen Hargreaves (FC Bayern München)
Joe Cole (Chelsea FC)

R
Michael Owen (Liverpool FC)
Emile Heskey (Liverpool FC)
Wayne Rooney (Everton FC)
Darius Vassell (Aston Villa FC)

Viimaste juttude kohaselt olla ründaja Vassell hädas vigastusega. Pole võimatu, et neljandaks ründajaks saab seetõttu Tottenhami Jermain Defoe, kes 24. mängijana treeninglaagrisse kaasa läheb.

mjkk
24.05.04, 11:21
Viimaste juttude kohaselt olla ründaja Vassell hädas vigastusega. Pole võimatu, et neljandaks ründajaks saab seetõttu Tottenhami Jermain Defoe, kes 24. mängijana treeninglaagrisse kaasa läheb.
Vasselli vigastus võib olla suitsukate, tegelikku põhjust uurib Henry Winter:

Kieron Dyer will be replaced in England\'s Euro 2004 squad by Jermain Defoe if the Newcastle United player\'s noted cockiness upsets anyone at a training camp in Sardinia next week.

Sven-Goran Eriksson\'s coaching staff are determined that behaviour levels going into Euro 2004 are high, and any hint of swagger from Dyer will see him left at home. Eriksson has until June 2 to make up his mind about Dyer before faxing his final squad list to UEFA.

Defoe\'s inclusion in England\'s warm-up plans had appeared simply a precaution in case Darius Vassell\'s hamstring problem failed to ease. The real reason is that certain influential members of the England hierarchy hold serious misgivings about Dyer\'s personality, a point confirmed by the midfielder\'s excruciating performance in a BBC documentary last Sunday.

Dyer, 25, was seen showing off his flash watch, boasting about fast cars, posing with wrestling stars and generally revelling in a playboy image. One senior England figure noted yesterday that Dyer should learn from the humility, grace and professionalism of Thierry Henry, the Footballer of the Year, who has more medals than Dyer has jewels.

If Dyer wants to fulfil his undoubted talent and add to his 20 caps, he needs to tone down his act off the pitch. His employers, Newcastle, have grown exasperated with the skilful, injury-prone footballer\'s lifestyle. England admire Dyer\'s pace, touch and versatility but worry about his ostentatious image amongst a largely conservative squad.

Eriksson is aware of the negative perception certain senior players have of Dyer. The video that announced England\'s Euro 2004 squad last Monday had to be edited four times because Eriksson vacillated between Dyer and Defoe. The Swede finally decided to give the Newcastle flier a last chance.

Dyer\'s behaviour in training, at meal times and during team meetings, will be monitored from the moment the squad convene tomorrow, during the training-and-relaxation trip to Sardinia and then in Manchester for two pre-Portugal friendlies. His interaction with other members of the England squad will be scrutinised as will his attitude towards hotel and Football Association staff. Dyer is on trial.

rolandbu
24.05.04, 15:00
Nii Völler nimetas täna 22 mängijat, kes esindavad koondist EMil. Üks koht on
vakantne. Lõplikult peab meeskonna teatama 2. juuniks

Väravavahid: Oliver Kahn (Bayern München), Jens Lehmann (FC Arsenal), Timo Hildebrand (VfB Stuttgart)

Kaitsjad: Frank Baumann (Werder Bremen), Arne Friedrich (Hertha BSC Berlin), Andreas Hinkel, Philipp Lahm (beide VfB Stuttgart), Jens Nowotny (Bayer Leverkusen), Christian Wörns (Borussia Dortmund), Christian Rahn (Hamburger SV)

Poolkaitsjad: Michael Ballack (Bayern München), Fabian Ernst (Werder Bremen), Paul Freier (VfL Bochum), Torsten Frings (Borussia Dortmund), Dietmar Hamann (FC Liverpool), Jens Jeremies (Bayern München), Sebastian Kehl (Borussia Dortmund), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen)

Ründajad: Fredi Bobic (Hertha BSC Berlin), Thomas Brdaric (Hannover 96), Kevin Kuranyi (VfB Stuttgart), Miroslav Klose (1. FC Kaiserslautern)

Viimase mehe nimetab Völler hiljem. Selle koha peale pretendeerivad Lukas Podolski ja Bastian Schweinsteiger. Paremad võimalused on Podolskil. Kui ta arvataks meeskonda, oleks ta Völleri tõeline Jokker, mida kasutada teiste vastu. Kölni jalgpallurite vabrikust sirgunud Podolski on väga mitmekülgene tüüp. Ta on tõestanud end juba U19 meeskonnas, lüües 18 mänguga 16 väravat. Lisaks 10 kolli Bundesliga kevadringil. Sooritab väga häid ja väga tugevaid karistuslööke, mis aga väravavahtidele eriti meeltmööda pole, ta sooritab need vasaku jalaga. Viimati sai seda tunda laupäevases liigamängus Hertha vv Fiedler. Annab ka vasakult nurgalööke. Lisaks sellele on ta hea ka õhus. Temast võib tulla tänavuse turniiri tähti kohe kindlasti.

Nii panin kahe tüübiga mööda. Lootsin, et Carsten Ramelow ikkagi osaleb EMil, kuid tema asemel on koondises Rahn. Ise arvasin, et ta ei saa EMil kaasa lüüa vigastuse süül. Tim Borowskit sel turniiril meeskonnas veel ei ole.

jyriöö
24.05.04, 15:14
Wo ist Sebastian Deisler (on vist nii)? Hooaja lõpus on ta minu mäletamist mööda ikka Bayerni põhikoosseisu kuulunud enamasti ja ka nii mõnedki väravad löönud? Ons kunagisel talendil lootust rahvuskoondisesse naasta üldse?

rolandbu
24.05.04, 16:33
Deisler on kindel koondise vend. Kuid teatavatel põhjustel, jätab ta eelseisva suurturniiri vahele. Bayerni põhis mängis peale 7 kuulist deprekat vist kaks viimast mängu ja Freiburgi vastu lõi ilusa kolli vasakuga.

Aramis
25.05.04, 00:23
Jah, Deisler on tõenäoliselt andekam mängija kui Ballack, kuid jääb alla vaimsete omaduste poolest, kus Michi tast üle on. Ka Bayernisse tulek oli Bastil väga raske ja alguses füüsiliste ja siis vaimstete probleemidega maadeldes pole ta pooltki oma potentsiaalist suutnud avada. Nii Bayerni kui Saksamaa fännid loodavad, et alates järgmisest hooajast on ta jälle endine ja 2006 aasta kodusel MMil üks Saksamaa säravamaid tähti.
Kahju on ka minul Carsten Ramelowi mitte osalemisest. Mees kes on aegajalt eksinud keskaitsja kohal, kuid alati otsustavates mängudes kindel ja seda eriti MMil kaitsva poolkaitsjana. Ääretult külmavereline mängumees, kelle heale kaitsemängule lisaks on ka suurepärane madal ja kõrge sööt. Samad omadused pädevad Dietmar Hamanni kohta - sakslaste järgmine alternatiiv Jens Jeremias võib heal päeval olla platsi parim, aga tema keevaverelisus võib osutuda saatuslikuks. Tuleb arvestada, et on see hooaeg siiski päris vähe mänguaega põhikoooseisus saanud.Ka Kehl kandideerib sellele kohale, aga Dortmundi hooaja taustal on Völleri usaldus talle kahtlane. Frings saab arvatavasti siiski ääre, kuigi on ka keskel edukalt hakkama saanud. Frings on minu arvates Saksamaa stabiilseim ja parim mängija. Pikk vigastus peaks minu arvates isegi hästi mõjuma, sest sellest välja tulemiseks on tal nüüdseks piisavalt aega olnud. Teine, peaaegu sama hea mees on Schneider. kuna Deislerit pole koondises, siis vast Saksamaa enda jaoks on Schneider olulisem kui Frings. Ballack peab olema heas vormis - muidu tast kasu pole. Õnneks tundub, et vigastused on taandunud ja korralik treeninglaager äratab ta ehk jalule. Keskväljast sai palju räägitud, sest see on sakslaste trump. Kaitse võib see aasta olla küsitav ja rünnak on alati valulaps olnud.
Kaitses on näha, et Novotny tahab juhtida vägesi ja kui tervis peab, siis talle sobiks see hiilgavalt. Kas Wörns suudab leida stiimulit, et end hiilgevormi ajada, seda saame näha. Poolikus vormis olevast Wörnsist jooksevad tippründajad mööda ja seda on õnnetu vaadata. Ja hooaja taustal vast ongi Novotny kõrvale tõenäolisem valik Baumann, kes on Werderi kaptenina eeskujulikult \"rohelisi\" meistritiitlini juhtinud. Pikk mees, õhus hiilgav ja mitte just kõige aeglasem.
Ise eelistaks rünnakul vast Klose-Kuranyi paari, aga siin usun, et Völler teab paremini. Pole kerge siin korraliku kooslust ründesse leida.

mcnamara
25.05.04, 10:27
Aramise sisuka analüüsi lugemine tänasel kaunil hommikul toob juba ootusärevuse hinge. Aga õnneks polegi EM enam kaugel. ;)

Shveitsi peatreener Jacob Kuhn on nimetanud 26-pealise seltskonna, kellest kolm niisiis veel välja praagitakse.

VV
Fabrice Borer (Grasshopper-Club)
Jörg Stiel (VfL Borussia Mönchengladbach)
Pascal Zuberbühler (FC Basel 1893)

K
Bruno Berner (FC Freiburg)
Stéphane Grichting (AJ Auxerre)
Bernt Haas (West Bromwich Albion FC)
Stéphane Henchoz (Liverpool FC)
Ludovic Magnin (SV Werder Bremen)
Patrick Müller (Olympique Lyonnais)
Remo Meyer (TSV 1860 München)
Christoph Spycher (Grasshopper-Club)
Murat Yakin (FC Basel 1893)
Marco Zwyssig (FC Basel 1893)

PK
Ricardo Cabanas (Grasshopper-Club)
Fabio Celestini (Olympique de Marseille)
Benjamin Huggel (FC Basel 1893)
Johann Lonfat (FC Sochaux Montbéliard)
Johann Vogel (PSV Eindhoven)
Raphael Wicky (Hamburger SV)
Hakan Yakin (VfB Stuttgart).

R
Stéphane Chapuisat (BSC Young Boys)
Alex Frei (Stade Rennais FC)
Daniel Gygax (FC Zürich)
Milaim Rama (FC Thun)
Marco Streller (VfB Stuttgart)
Léonard Thurre (Servette FC)

Kõige tähelepanuväärsem nimi selles reas on kindlasti Stephane Chapuisat. See mees jooksis väljakule Tallinnas 16. augustil 1992, et mängida uue Eesti esimeses MM-valikmängus. Niisiis juba tosina aasta eest.
Shveitsi võtmemehed on aga kahtlemata Liverpooli kiusaja sügisel 2002 Hakan Yakin ning Eindhoveni andekas Johann Vogel.

rolandbu
26.05.04, 16:04

Nii Völler nimetas täna 22 mängijat, kes esindavad koondist EMil. Üks koht on
vakantne. Lõplikult peab meeskonna teatama 2. juuniks

Väravavahid: Oliver Kahn (Bayern München), Jens Lehmann (FC Arsenal), Timo Hildebrand (VfB Stuttgart)

Kaitsjad: Frank Baumann (Werder Bremen), Arne Friedrich (Hertha BSC Berlin), Andreas Hinkel, Philipp Lahm (beide VfB Stuttgart), Jens Nowotny (Bayer Leverkusen), Christian Wörns (Borussia Dortmund), Christian Rahn (Hamburger SV)

Poolkaitsjad: Michael Ballack (Bayern München), Fabian Ernst (Werder Bremen), Paul Freier (VfL Bochum), Torsten Frings (Borussia Dortmund), Dietmar Hamann (FC Liverpool), Jens Jeremies (Bayern München), Sebastian Kehl (Borussia Dortmund), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen)

Ründajad: Fredi Bobic (Hertha BSC Berlin), Thomas Brdaric (Hannover 96), Kevin Kuranyi (VfB Stuttgart), Miroslav Klose (1. FC Kaiserslautern)

Rahni asemel on koondises nüüd Christian Ziege;)

vello99
26.05.04, 18:03
Hmm, see on tõenäoliselt keegi nimekaim, mitte see Christian Ziege, kes see hooaeg fantastilised 10 mängu spursi eest pidas ja enamus sellest normaalselt sakkis...

Aramis
26.05.04, 18:11
Originally posted by vello99

Hmm, see on tõenäoliselt keegi nimekaim, mitte see Christian Ziege, kes see hooaeg fantastilised 10 mängu spursi eest pidas ja enamus sellest normaalselt sakkis...
Isegi loodan, et ei teki vajadust vanameistrit platsile saata ja kaasa saab ta vaid kogemuste eest, mida siiis noortele pingilt saab jagada. Kuigi, ma võibolla alahindan sakslaste legendaarset suurvõitluste eelset laagrit, mis ennegi on pannud vanu mehi jälle igasugu tsirkusetrikke tegema.

veiko90
27.05.04, 10:40
Kyll Ziege veel täestab end!

veiko90
27.05.04, 10:41
Kyll Ziege end tõestab:õnnelik:

mel21
27.05.04, 16:10
Originally posted by vello99

Päris kummaline oli Völleri põhjendus, et Christian toob veidi elevust \"tsipa vaiksesse meeskonda\".

Aga tegelikult jääb üle vaid ahastusest pead vangutada ning loota kellegi Gary L.-i kuulsale ütlusele.

DEDE junior
28.05.04, 00:46
Mina ei muretseks Saksamaa pärast Saksamaa on vaieldamatu suurvõistluste meeskond. Tänane 7:0 Malta yle näitas muidugi ka et meeskond läheneb ideaalsele vormile. Eriti teeb head meelt Ballacki mäng(4 kolli). Kui Ballack on vormis ja meeskond ennast kokku võtab ngu tavaliselt on Saksamaa raudselt poolfinaalis ja miks mitte kaugemal?:õnnelik:

rolandbu
28.05.04, 01:16
Ootame ära mängud natuke tugevamate Šveitsi ja Ungariga. Siis saaks juba midagi paikapidavat koondisest arvata. Amatööride üle saadud suureskoorilist võitu ei saa, ega tasu ületähtsustada, kui midagi see ikkagi peaks tähendama. Loodame, et meeste vormikõver läheb aina paremaks ja oleks tore kui naabrite puuri Ballack ja Co ilusasti täis tambivad.:D Ja eriti heameel oleks, kui \"jutupaunikute ja koomikute\" meeskonnast Tšehhist lihtsalt trammiga üle sõidetakse:P Holland on natuke teine teema. Heas vormis sakslaste vastu, on nad vaid statistid ja reamehed:D

mcnamara
28.05.04, 12:39
Et see teema siin nüüd päris ei saksastuks ;) midagi muud kah. Nimelt on BBC avanud oma EURO2004 leheküljed. Päris palju huvitavat lugemist juba praegu. Link (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/euro_2004/default.stm)

fitti
28.05.04, 18:32
paljude eestlaste soosiku Rootsi koondisest ja nende vormist võib täna aimu saada ületeevee 2 vahendusel, mis kannab alates 19.50 üle soome-roosti maavõistlust.
päris põnev mäng saab olema, ise panin raha rootsi peale..;)

rolandbu
29.05.04, 00:45

paljude eestlaste soosiku Rootsi koondisest ja nende vormist võib täna aimu saada ületeevee 2 vahendusel, mis kannab alates 19.50 üle soome-roosti maavõistlust.
päris põnev mäng saab olema, ise panin raha rootsi peale..;)

ja õigesti tegid:D

Tanel
29.05.04, 14:24
Kehv uudis nendele kes fännavad EM Finaalturniiril Prantsusmaa koondist. Enamikud ilmselt teavad, et Ludovic Giuly vigastus Meistrite Liiga finaalis osutus väga suureks ja mees jääb eemale EM Finaalturniirist. :(

Prantsusmaa koondise peatreener Jacques Santini ütles sellepeale: \"Me kaalusime Giuly koondisesse jätmist, kuid paranemisega oleks läinud liiga kaua aega.\"

Aga mis siin kaaluda kui vigastuse paranduse pikuseks on umbes 6 nädalat.

Tema asendajaks määrati Lyoni Sidney Govou.

rolandbu
29.05.04, 15:01
Kuigi Giuly ei ole esimese suuruse täht Prantsuse koondises, aga ikkagi:kurb10:

nimh
29.05.04, 18:28
minu soosikuks on Taani :)

rolandbu
29.05.04, 18:57
Originally posted by nimh

Perspektiivi jätkub Taanil, kuid esmalt peavad nad midagi näitama ka kodus \"tugeva\" Eesti vastu:D

mikc
31.05.04, 00:29
mis see soome-rootsi m2ngu seis j2i,ei õnnestunud vaadata.

2mSööt3mMööda
31.05.04, 00:48
Finland 1 - 3 Sweden
Litmanen 8\' (p.) /// Andersson 30\' , Allbäck 45\', Allbäck 82\'

mcnamara
31.05.04, 13:53
Läti ja Aleksandrs Starkovsi 23:
VV
Aleksandrs Kolinko (FC Rostov)
Andrejs Piedels (Skonto FC)
Andrejs Pavlovs (Skonto FC)

PK
Igors Stepanovs (BV Beveren)
Aleksandrs Isakov (Skonto FC)
Mihails Zemlinskis (Skonto FC)
Olegs Blagonadezdins (Skonto FC)
Arturs Zakresevskis (Skonto FC)
Maris Smirnovs (FK Ventpils)
Igors Korablevs (FK Ventspils)
Dzintars Zirnis (FHK Liepajas Metalurgs)

PK
Valentins Lobanevs (FC Metalurh Zaporizhya)
Andrejs Rubins (FC Shinnik Yaroslavl)
Vitalijs Astafjevs (VfB Admira Wacker Mödling)
Imants Bleidelis (Viborg FF)
Jurijs Laizans (PFC CSKA Moskva)
Jurgis Pucinskis (FC Luch-Energia)
Andrejs Štolcers (Fulham FC)

R
Maris Verpakovskis (FC Dynamo Kyiv)
Marians Pahars (Southampton FC)
Andrejs Prohorenkovs (Maccabi Tel-Aviv FC)
Mihails Miholaps (Skonto FC)
Vits Rimkus (FK Ventspils)

Läti jahmatas sügisel nii mõndagi meie seast, aga pisut kahtlane, kas nende edutee EM-il jätkub.
Hollandil asendab Mark Van Bommelit vana tuttav Paul Bosvelt.

Koondiste peatreeneritel on jäänud veel paar päeva, siis peavad kõik 16 koosseisu olema kinnitatud.

pastor
31.05.04, 15:30

Originally posted by nimh

Perspektiivi jätkub Taanil, kuid esmalt peavad nad midagi näitama ka kodus \"tugeva\" Eesti vastu:D

:D :D

ertz
31.05.04, 18:30
veel mõned soojendusmängud:

Holland - Belgia 0:1
Goor (pen)
Suht ajuvaba tulemus selliste meeskondade jaoks nagu need, mäletan et mõned aastad tagasi tegid nad sõprusmängus 5:5 viigi näiteks :D

Tuneesia - Itaalia 0:4
ov., Cannavaro, Pirlo, Zambrotta
Täitsa loogiline tulemus, Itaalia on alati favoriit suurvõistlustel sest nende mängijatevalik on juba niivõrd kõva...

Luxemburg - Portugal 0:3
Figo, Nuno Gomes, Rui Costa
Huvitav et kõik väravad löödi 1. p.a... kas teisel kutid juba n.ö hoidsid seisu või? :D

rolandbu
31.05.04, 21:08
Kui Kluverti sugused kustunud vennad koondises on, siis jääb Hollandi mäng väga \"hapuks\".

ertz
01.06.04, 11:07

Kui Kluverti sugused kustunud vennad koondises on, siis jääb Hollandi mäng väga \"hapuks\".

noo-nooo Kluivert küll nüüd kustunud pole:viha: :viha: :viha:
see et teda vigastused viimasel hooajal kimbutasid, ei sega tal jällegi Oranje parimaks väravakütiks saamast...

mcnamara
01.06.04, 17:44
Taani on kinnitanud oma meeskonda Tallinnaski platsil käinud paari Kasper Bogelund ja Peter Lovenkrands. Vigastatud Morten Wieghorsti asemele kutsuti mulle tundmatu suurus Thomas Kahlenberg Brondbyst. Sellega on taanlaste 23 teada.

raido
02.06.04, 19:23
Juhtusin uefa.com lugema endise Real Madridi treeneri Carlos Queirosi ennustust Läti meeskonna käekäigu kohta EM\'il. Huvipakkuvamad tsitaadid tooksin siin ära:

Their problem could be the outcome of their first match [against the Czech Republic]. If they are beaten by five or six goals, then Germany and the Netherlands know they must match that in order to boost their own chances. This may be the main way they could influence the final standings.

Maybe they will only lose by one or two goals. But in the last game [against the Netherlands] they could lose 6-0. The second match [against Germany] could also end up with a high score, forcing the Netherlands to go for goals.

Jääb selline mulje, et mis see Läti seal EMil üldse teeb ja kuidas ta sinna üldse pääses.

2mSööt3mMööda
02.06.04, 19:55
Eriti võhiklik jutt minu arust. Ma ei usu, et EM-il üldse näeb mängu, kus üks meeskond lööb teisele 5 või rohkem väravat. Läti üllatab meid kõiki. raudselt! ;)

kaala
02.06.04, 20:28
Originally posted by daywalker

Eriti võhiklik jutt minu arust. Ma ei usu, et EM-il üldse näeb mängu, kus üks meeskond lööb teisele 5 või rohkem väravat. Läti üllatab meid kõiki. raudselt! ;):)

mikc
02.06.04, 20:53
Miks ei näe, prantslased löövad inglaste puuri täis, nii 5-6 tükki.:õnnelik: :õnnelik:
Loodetavasti löövad lätlased hoopis sakslaste puuri täis:õnnelik:

Kaarel
02.06.04, 21:18
Originally posted by peremees

Miks ei näe, prantslased löövad inglaste puuri täis, nii 5-6 tükki.:õnnelik: :õnnelik:

Mida sa tõmbad?

mikc
02.06.04, 21:23
Originally posted by Kaarel

Mida sa tõmbad?

MIda ma tõmban?... meelestan ennast EM-iks

ertz
02.06.04, 21:56

ei tõmbagi midagi??? no midagi sa siiski ju manustad kui nii lolli juttu ajad :doh: :doh: :doh:

mikc
02.06.04, 22:08
Originally posted by erts

ei tõmbagi midagi??? no midagi sa siiski ju manustad kui nii lolli juttu ajad :doh: :doh: :doh:

Ära karda siin.
Loll jutt mulpohhui, avaldan enda arvamust.
Mai otsi kuskilt kuuglist mingit paska välja, et tulla foorumisse mingit faktihunnikut toppima, nagu sina.
Ära tule ytlema, et sa ei tee seda, ei pealu eriti.

Inglaste parim ründeäss,kelle tasemeni ei küündi mitte ükski teine inglasest ründemees,oli hooajal ju päris hädine, võrrelde prantslaste edurivi liidriga, või mis?
Ah,eks mäng näitab...

PS! Sinu vastus tuleb aka faktihunnik parem, kui sinu möla ja sina seda ei tee jne.ära vaevu.

fitti
02.06.04, 23:22
kuked lendavad vabshee kõrgelt tänavu, peab vist supiks tegema:D

mcnamara
02.06.04, 23:25

Ennustan meile siin paraku kõigi aegade kõige hullemat koolivaheaega. Märgid juba näha. Et oleks jõudu see üle elada. ;)

ertz
02.06.04, 23:28
ahhhkrtmulkapohhuimakalissaltavaldanomaarvamust :D:D:D

Tanel
02.06.04, 23:41

Ennustan meile siin paraku kõigi aegade kõige hullemat koolivaheaega. Märgid juba näha. Et oleks jõudu see üle elada. ;) EM ja puha ajab veel eriti valjuks. Mina EMi ajal võtan natuke sõna, paar päeva enne EMi olen vist üldse vait. Ning peale EMi olen väga tasa, ainult loen ja kui midagi huvitavat juhtub siis tuleb üks postitus ka teha :).

Ei tea kuidas teised hakkama saavad...

Muide Venemaa koondises on EMiks ainult 5 kaitsjat. :D:D

On käimas ka U21 EM. Ise hoian pöialt Itaaliale (u21 EMil). Eile suutis Itaalia võita Horvaatiat, ainsa värava lõi Roma keskvälja mees 20 aastane Daniele De Rossi. Selle mehe tegemisi jälgin ma huviga :õnnelik:. Tundub talendikas. Algkooseisus on veel üks mängija, kes minule huvi pakkub. Muidugi Parma Daniele Bonera ;). Paari päeva eest olid nad kotti pannud veel ka Serbia ja Montenegro noorte koondise. 2-1, mõlemad väravad Giuseppe Scullilt. Ning Gruppi esimeses mängus saadi kaotus Valgevene koondiselt numbrid vahetusid itaalia 1, Gilardino väravast ja siis Valgevene 2.

Mängine toimus kahes Gruppis ja poolfinaalid algavad 5.juunil.

mikc
03.06.04, 00:01
Suvel paremat ka teha, kui istuda arvuti taga!
Trenn ja liiga võtab oma aja+ilusad ilmad!
Eksamid ära ja ma pysin vaiksena,kas pole tore?
Cheer up!

eston maravilha
03.06.04, 00:07

Eriti võhiklik jutt minu arust. Ma ei usu, et EM-il üldse näeb mängu, kus üks meeskond lööb teisele 5 või rohkem väravat. Läti üllatab meid kõiki. raudselt! ;)

jajah ja mmidel ei panda ka meeskondi 5-0 kotti..

rolandbu
03.06.04, 00:37
Saksamaa - Šveits 2-0 (Kuranyi 2):õnnelik:

Kaarel
03.06.04, 01:01
Originally posted by eston#21

jajah ja mmidel ei panda ka meeskondi 5-0 kotti..

Üldiselt on EM-i keskmine tase märgatavalt kõrgem kui MM-il.

fitti
03.06.04, 01:09
kes teab, miks vene-armeenia mäng edasi lükati?

mjkk
03.06.04, 02:02
Olen ma lolliks läinud või mis? Millisest Vene-Armeenia mängust sa räägid, oo faktiteadlane fittibaldi? ;) Ei leia midagi sellekohaset ei uudiste (http://www.euro2004.com/tournament/teams/team=57451/News/index.html) ega kalendri (http://www.euro2004.com/tournament/teams/team=57451/News/Kind=128/index.html) sektsioonist...

fitti
03.06.04, 02:12
jajah, sealt ma vaatasingi, et postponed. pole vene(keelsete) portaalide alal suurim asjatundja, sestap mõtlesingi, et mis ja kuidas.
ning mis tähendab \'oosuurfaktiteadlanewinkwink\'?:sega11:

edit: no oli siin just ju musta peetri post viitega liveskoorile?

/peab hakkama arvutama, mitu õlut ma olen juba joonud täna../

mjkk
03.06.04, 02:17
aiai

head ööd. :uni:

mazz
03.06.04, 02:28
Saladuslik Must Peeter ilmub pimedusest ja kaob sama ootamatult nagu tuli..:D

Tanel
03.06.04, 10:04
No kurat mulle jääb arusaamatuks, kuidas saab ETV näidata kõiki mänge kui kuradi mängud on ühe kellaaja peale viimases kolmandas mängus Gruppisa pandud. Kordusest on suht igav vaadata raisk.

Aga miks seda kuradi ajakava pole normaalsemaks saadud, et ikka saaks kõiki mänge otse näha. Suht jama asi :(.

Aga Pršo väitis uefa.comile, et nad võidavad tiitli :D

Mikusiku
03.06.04, 10:23

No kurat mulle jääb arusaamatuks, kuidas saab ETV näidata kõiki mänge kui kuradi mängud on ühe kellaaja peale viimases kolmandas mängus Gruppisa pandud. Kordusest on suht igav vaadata raisk.

Aga miks seda kuradi ajakava pole normaalsemaks saadud, et ikka saaks kõiki mänge otse näha. Suht jama asi :(.
MM-i ajal oli ju sama asi...

dreyd
03.06.04, 10:33
sa henrryfanatt oled ikka eriline naaskel, etv viskab sulle täies mahus vutti ekraanile ja sina nurised 4 mängu pärast, mida videos näed.

kympa10
03.06.04, 10:39

ja sa siis vaataksid seda viimase kohtumise palliveeretamist huviga...peaasi et otse näeb:sega4:
kui 3 ringi mängud pidada eri aegadel, siis oleks selle viimase kohtumise ajaks alagrupi seis juba üsnagi selge ja enamasti poleks seal enam millegi peale mängida

Tanel
03.06.04, 11:14
NO kurat point see kordustel, et ma junn kogemata sattun ikka mängu seisu peale, siis kurat on jama vaadata, et tean mis seis jäi jne. ETV üle ma ei pahanda dreyd ;). See on ajakava viga :D. Aga jah users pani mind nata mõtlema. Aga ilmselt üks edasipääsu koht jääks ikka viimase mängu otsustada.

Aga peaasi, et vuti näeb :P

kaala
03.06.04, 12:59

NO kurat point see kordustel, et ma junn kogemata sattun ikka mängu seisu peale, siis kurat on jama vaadata, et tean mis seis jäi jne. ETV üle ma ei pahanda dreyd ;). See on ajakava viga :D. Aga jah users pani mind nata mõtlema. Aga ilmselt üks edasipääsu koht jääks ikka viimase mängu otsustada.

Aga peaasi, et vuti näeb :P ajakava viga ongi etv viga

kaala
03.06.04, 13:02
aa, üks asi veel.....kuhu on jäänud estoni aston villa avatar:õnnelik: ?

Tanel
03.06.04, 13:06

Aga peaasi, et vuti näeb :P ajakava viga ongi etv vigaEt nagu ETV ütleb, et see mäng toimub see kell ja see sellel ajal?

Meil on mõjuvõimas telekanal :P

vandersell
03.06.04, 13:13

aa, üks asi veel.....kuhu on jäänud estoni aston villa avatar:õnnelik: ?
Are you dumb or playing one?

mcnamara
03.06.04, 13:37
Põhjaliku inimesena märkasin, et Venemaa koondis on siit teemast veel ainsana täiesti puudu. Siin see on:
VV
Viacheslav Malafeev (FC Zenit St. Peterburg)
Sergei Ovchinnikov (FC Lokomotiv Moskva)
Igor Akinfeev (PFC CSKA Moskva)

K
Vadim Evseev (FC Lokomotiv Moskva)
Dmitri Sennikov (FC Lokomotiv Moskva)
Aleksei Bugayev (FC Torpedo Moskva)
Roman Sharonov (FC Rubin Kazan)
Aleksandr Anyukov (FC Krylya Sovetov Samara)

PK
Aleksei Smertin (Portsmouth FC)
Vladislav Radimov (FC Zenit St. Peterburg)
Marat Izmailov (FC Lokomotiv Moskva)
Andrei Kariaka (FC Krylya Sovetov Samara)
Rolan Gusev (PFC CSKA Moskva)
Vladimir Bystrov (FC Zenit St. Peterburg)
Evgeni Aldonin (PFC CSKA Moskva)
Aleksandr Mostovoi (RC Celta de Vigo)
Dmitri Alenichev (FC Porto)
Dmitri Loskov (FC Lokomotiv Moskva)
Igor Semshov (FC Torpedo Moskva)

R
Dmitri Bulykin (FC Dinamo Moskva)
Dmitri Sychev (FC Lokomotiv Moskva)
Aleksandr Kerzhakov (FC Zenit St. Peterburg)
Dmitri Kirichenko (PFC CSKA Moskva)

Pisut imelik jaotus meestel tõesti, 11 poolkaitsjat ühte koondisse mahutada tundub pisut liigne. Aga tõenäoline muidugi, et mõned mehed mängivad Portugalis pisut teistel positsioonidel.
Venemaa võimalusi väga kõrgelt hinnata ei saa. Alagrupist edasi saamine oleks mulle päris suur üllatus.

Mõned muudatused, mida siin pole veel mainitud:
Tshehhi jättis koduuksele maha 24. mehena nimekirjas olnud ründaja Miroslav Matushevici.
Hispaania asendas vigastatud Michel Salgado Depori kaitsja Joan Capdevila\'ga.
Saksamaa, kes võitis eile õhtul Shveitsi 2:0, lisas meeskonda kaks U21 koondislast: Lukas Podolski Kölnist ning Bastian Schweinsteigeri Münchenist. Viimast meest olen korra või kaks mängimas näinud ja neil kordadel jättis ta igati kena mulje. Saksamaa U21-EM läks tõsi küll aia taha.
Horvaatia pidi kolmest varem nimetatust loobuma ja need on Niko Kranjac, Jasmin Agic ning Marijo Maric. Noor Leverkuseni täht Marko Babic jäi koondisse.
Inglismaa jättis teatavasti koondisse Darius Vasselli ning seega Jermain Defoe\'le sedapuhku kohta ei jagunud.

Koosseisude kohta enam-vähem kõik. Nüüdseks on nad ametlikult kinnitatud ning muudatusi saab veel teha vaid tõsiste vigastuste korral.

rolandbu
03.06.04, 22:16
Nimetaks siis veelkord ära tulevaste Euroopa \"meistrite\" kahuriväe;) loomulikult on tegu Saksamaaga.

Kaitsjad: Frank Baumann (Werder Bremen), Arne Friedrich (Hertha BSC Berlin), Andreas Hinkel, Philipp Lahm (beide VfB Stuttgart), Jens Nowotny (Bayer Leverkusen), Christian Wörns (Borussia Dortmund), Christian Ziege (?)

Poolkaitsjad: Michael Ballack (Bayern München), Fabian Ernst (Werder Bremen), Torsten Frings (Borussia Dortmund), Dietmar Hamann (FC Liverpool), Jens Jeremies (Bayern München), Sebastian Kehl (Borussia Dortmund), Bernd Schneider (Bayer Leverkusen), Bastian Schweinsteiger (Bayern München)

Ründajad: Fredi Bobic (Hertha BSC Berlin), Thomas Brdaric (Hannover 96), Kevin Kuranyi (VfB Stuttgart), Miroslav Klose (1. FC Kaiserslautern), Laukas Podolski (1.FC Köln)

Schweinsteiger on suure klassiga tulevikumees. See oli õige otsus, et ta kaasa võeti:P

ertz
04.06.04, 11:04
Thomas f***ing Brdaric???? Miks see ilge kusik koondises on??

vandersell
04.06.04, 11:35
erts, sul on pahad päevad? MItte miski pole sulle praegu meelepärane.

mel21
04.06.04, 11:52

Paremat ründajat lihtsalt ei ole. Või õigemini, on küll, aga tema ei taha tulla.

Rolandbu nimekirjast peaks aga Paul Freieri kustutama.

rolandbu
04.06.04, 12:41
Originally posted by mel21

Paremat ründajat lihtsalt ei ole. Või õigemini, on küll, aga tema ei taha tulla.

Rolandbu nimekirjast peaks aga Paul Freieri kustutama.

Tänan asjatundliku tähelepanu eest:D
Kas mõtled ründaja kohapealt \"meklenburglast\" Maxi;)

ertz
04.06.04, 12:47
ei ole pahad päevad aga no selline tont koondises, no andke andeks, pigem oleks võinud ju mu teine \"lemmik\" Neuville saada... aga noh suht savi ka fritsudest, ise teavad mis teevad :D

rolandbu
04.06.04, 13:20

ei ole pahad päevad aga no selline tont koondises, no andke andeks, pigem oleks võinud ju mu teine \"lemmik\" Neuville saada... aga noh suht savi ka fritsudest, ise teavad mis teevad :D
Kes oli Neuville sel hooajal, mingi teise liiga tase:D Tema väravaid võib ära lugeda ühe käe sõrmedel ja siis jääb kah sörmi üle:P Õige otsus oli arvata koondisse, kevadringil väga head väravavaistu üles näidanud Brdaric. Vend lõi ka sellistes kohtades väravaid, kust parima optimismiga vend ei osanud uniatadagi;)

Mudeks nägin unes, et inglsesed ei saanud alagrupist edasi. Võideti õnnetu šveitsi ja saadi totaalne pauk valitsevate meistrite prantslaste käest 3-0 ja saadi lõpueel kaotus horvaatidelt:D

fitti
04.06.04, 14:53

mudeks nägin unes, et inglsesed ei saanud alagrupist edasi. Võideti õnnetu šveitsi ja saadi totaalne pauk valitsevate meistrite prantslaste käest 3-0 ja saadi lõpueel kaotus horvaatidelt:D

võta unerohtu, magad sügavamalt ega näe säändseid koshmaare

Refieus
04.06.04, 21:01
Antz pakkus siin pileteid vahepeal. Kui teate, et kellelgi sama seis on siis oleks huvitatud 23-27(28,29).juunil asetleidvate kohtumiste piletitest!

Do not forget this:)

Tel: 5205386
Mail: meelis@h2o.ee

See\'ya

Aramis
05.06.04, 10:59
Ja kui kellegil on pakkuda juhuslikult Holland-Saksamaa mängule pileteid, siis oleks väga huvitatud...Vastu oleks pakkuda Lissabonis toimuva Inglismaa-Prantsusmaa omad...Grazy lugu - lähen EMile ja ma ei näe Saksmaa mängu!
Täiesti ootamtult tuli ja paraku ainult lissaboni mängud...Aga mis see sõita pole, kui ainult keegi pileti leiaks.

zaz
05.06.04, 14:27
Ja nagu ikka on ka seekord kuulda nurinat uue palli üle:D

Mitmed pallurid on väljendanud rahulolematust Adidase poolt valmistatud ja EM-finaalturniiril kasutusele tuleva palliga \"Roteiro\". Uus pall on valmistatud Power Balance Technology baasil, tal pole ühtegi õmblust, ka palli karkass omab revolutsioonilist lahendust.

Itaallase Andrea Pirlo arvates meenutab \"Roteiro\" plastpalli, millega mängivad lapsed. Hollandi koondislane Phillip Cocu võrdles uut Adidase palli tellisega. Tšehhi treener Karel Brückner väljendas arvamust, et \"Roteiro\" kasutamine muudab mängu hoopis teiseks.

Karla
05.06.04, 18:39
on jah pask pall,ise olen sellega mänginud.

zaz
05.06.04, 19:01
Originally posted by saar

on jah pask pall,ise olen sellega mänginud.

julgen kahelda selles...
ei tea kas Eestis üldse leidubki sellist palli? :P

Karla
05.06.04, 19:02
on küll ,tartu sportlandis müüakse hind on natuke üle tonni.

mcnamara
07.06.04, 15:53
Gerard Houllier (http://www.liverpoolfc.tv/news/drilldown/N145079040607-0958.htm) on teinud väikese ülevaate EM-ile pääsenud koondistest. Ühte-teist mõtlemapanevat.

fitti
07.06.04, 16:18
Kui gedi ennustus selle kohta, et inglise ja prantsuse meeskonnad kohtuvad sel turniiril kaks korda ;), tõeks peaks osutuma, oleks ma küll üks väga rõõmus fittibaldi.

SleepWalking
07.06.04, 16:26
Kui gedi ennustus selle kohta, et inglise ja prantsuse meeskonnad kohtuvad sel turniiril kaks korda ;), tõeks peaks osutuma, oleks ma küll üks väga rõõmus fittibaldi.

unistamist ei hakka küll keegi sulle ja houllierile keelama :)

mcnamara
08.06.04, 15:29
Arvate, et teil on veel vähe vajalikku ja ebavajalikku infi EM-i kohta? Siis heitke pilk siia. (http://observer.guardian.co.uk/osm/index/0,7432,1229972,00.html)
Inglismaast rääkiva jutu kõrval võib leida Observeri erilehest põhjaliku faktidekogumi kõigi EM-il mängivate koondiste kohta.

NB! Kas keegi teab, on mõnel Eesti ajalehel midagi põhjalikku EM-i teemalist ilmunud/ilmumas? Erilehte vms

Karla
08.06.04, 15:37
postimehel või õhtulehel pidi ilmuma.

Mikusiku
08.06.04, 15:46
Neljapäeval ilmub SL Õhtulehe vahel EURO 2004 eri. 24 lehekülge;)

vaikiv mees
08.06.04, 16:21

Arvate, et teil on veel vähe vajalikku ja ebavajalikku infi EM-i kohta? Siis heitke pilk siia. (http://observer.guardian.co.uk/osm/index/0,7432,1229972,00.html)
Inglismaast rääkiva jutu kõrval võib leida Observeri erilehest põhjaliku faktidekogumi kõigi EM-il mängivate koondiste kohta.

NB! Kas keegi teab, on mõnel Eesti ajalehel midagi põhjalikku EM-i teemalist ilmunud/ilmumas? Erilehte vms

õige link peaks vist see olema:

http://football.guardian.co.uk/euro2004

zidane5
08.06.04, 16:22
Seega on präägult 23 Lehte :P

mcnamara
08.06.04, 16:39
Originally posted by vaikiv mees
õige link peaks vist see olema:

http://football.guardian.co.uk/euro2004

See on ka tore link, aga mina viitasin Observer Sport Monthly\'le. Seal on ka muud sporti, kuid põhjalikult EM-i kohta samuti.

runno
08.06.04, 21:48
Võib-olla kirjutan seda mitte kõige õigema teema all, aga mul on praegu (nädala lõpuni) siin üks sõber, kellel on juhtumisi üle 4 piletit Taani - Rootsi mängule (ärge kirjutage, et kus ta varem oli). II kat. piletid ja sektor on S02. hind on 55 eur-i (nagu poeski). Mängu toimub Portos Bessa staadionil. 22 juunil.Kirjutage siia või helistage 50 79 552 (mulle siis)

urmas
11.06.04, 23:10
Olen Portugalis kohapeal ja ilmselt jäävad üle mõned veerand- ja poolfinaalide I kategooria piletid.
Kellel huvi, see helistagu 5057920.
Urmas

Juveman
12.06.04, 14:24

Kas foorumi pole mainitud, mis laul on euro 2004 soundtrack? Kui keegi teab saatke priva ja kui olen ülesse leidnud kustutan selle postituse ära :)

\'Força\' esitajaks Nelly Furtardo on nagu official song of EURO 2004...

realmadridfan
12.06.04, 15:13
Ja seda oli juba kuskil teemas mainitud ka enne.

Hughes
12.06.04, 21:16
seis 52.minutiks 2-0 Kreeka kasuks. Kõigepealt lõi 7.minutil pärast kaitsjate pallikaotust 20+ meetrilt värava Karagounis. Poolajal tulid sisse Deco ja C.Ronaldo. C.Ronaldole polnud Euro algus kuigi hea. Ta tõmbas 51.minutil karistusalas maha ründesse tõtanud Seitaridise. Penalti realiseeris Basinas.

taku*
12.06.04, 22:02
Kreeka 2-1 Portugal:r66m7: :r66m7: :r66m7: SUPER
ülimalt soliidne üllatus ja väga väga hea...
kui nüüd venemaa kah võidaks täna, siis:arm3: :õlu:

ertz
12.06.04, 22:02
Originally posted by Hughes

seis 52.minutiks 2-0 Kreeka kasuks. Kõigepealt lõi 7.minutil pärast kaitsjate pallikaotust 20+ meetrilt värava Karagounis. Poolajal tulid sisse Deco ja C.Ronaldo. C.Ronaldole polnud <a href=\"http://www.ntsearch.com/search.php?q=Euro&v=56\">Euro</a> algus kuigi hea. Ta tõmbas 51.minutil karistusalas maha ründesse tõtanud Seitaridise. Penalti realiseeris Basinas.

mina ei süüdistaks Cristianot selles kollis.... see sööt mis talle keskväljal anti (Costinha:viha:), oli sitt ja sellest sai kõik alguse, mees oli tubli et ta vähemalt kaitsesse tagasi jooksis, saatuslik viga oli tehtud poolkogemata, halb õnn võiks öelda, Ronaldo lõi ise ka lohutusvärava lisaminutitel, päris ilusa, otse kornerist, peaga...

aga jah, esimene suurüllatus on nähtud :oih:

rolandbu
12.06.04, 22:04
Christiano Ronaldo lõi küll üleaja kolmandal minutil ühe värava tagasi, kuid võit kuulub siiski Kreeklastele. Kreeklaste mängus oli näha sakslastele omast distsipliini ja kõlma pead;) Ootan õhtusest mängust väikest üllatust, nimelt venelaste võitu:D Siis oleks tabeliseis päris huvitav:P

Tanel
12.06.04, 22:05
Lõpuni ei jaksanud oodata, hughes? Aga mäng oli tore nägime, et Scolari pole ikkagi saanud Portugali koondist vormi. Kuigi Cristiano Ronaldo oli hea, jäi mul vahetuse tegemine arusaamatuks :kaval:. Miks toodi esimese poolaja Portugali vat, et parim mängija välja. (Simaost käib siis jutt) Mehel oli tore sonks, aga millegi kuradi pärast ei antud talle sööte eriti. Poolaja lõppus hakkas mingeid palle juba saama. Ja siis ta hakkas särama ka. Figo mängis minuarust liiga palju ise. Paar ilget lüüki, mis poleks nagunii väravasse ilmselt läinud. Cristiano Ronaldo need otsustavad löögid/tsenderdused läksid kuidagi moodi metsa minuarust. Loomulikult olukorrani kuni ta lõi 2-1.
Kreeka tegigi nii nagu mina oma peas arvasin, et nad võivad üllatada. Paar olukorda ja kasutasid neid külmavereliselt ära. Mõlemad väravad (ka Penalt) olid väga ilusad. Aga kas jälle juhtub A Grupp suureks üllatuseks nagu neli aastat tagasi, kus mina arvasin edasipääsekjateks Saksamaad ja Inglismaad, aga edasi said hoopis Rumeenia ja POrtugal. Igatahes õhtul veel ees Venemaa-Hispaania :)

ertz
12.06.04, 22:08
Jah Figo on ikka jube isetseja, ja kobaks on ta kah jäänud, vana juba vist :doh:

fitti
12.06.04, 22:17
Kuigi Cristiano Ronaldo oli hea, jäi mul vahetuse tegemine arusaamatuks :kaval:. Miks toodi esimese poolaja Portugali vat, et parim mängija välja. (Simaost käib siis jutt)

noonoo, deco ja CR enamvähem kahekesi teisel poolajal üldse mängu tegidki..

Tanel
12.06.04, 22:19

Kuigi Cristiano Ronaldo oli hea, jäi mul vahetuse tegemine arusaamatuks :kaval:. Miks toodi esimese poolaja Portugali vat, et parim mängija välja. (Simaost käib siis jutt)

noonoo, deco ja CR enamvähem kahekesi teisel poolajal üldse mängu tegidki..Ma ütlengi, et mängisid hästi, aga miks ka hästi mänginud Simao välja võeti :kaval:

realmadridfan
12.06.04, 22:25

noonoo, deco ja CR enamvähem kahekesi teisel poolajal üldse mängu tegidki..Ma ütlengi, et mängisid hästi, aga miks ka hästi mänginud Simao välja võeti :kaval:

Mis seal vahet on, õigesti tehti ka ju, sest Ronaldo mängis Simaost paremini.

Tanel
12.06.04, 22:31
Mängiski, aga tekkist mõtte, miks ta välja võeti kuna sitalt ta ei mänginud. Aga vahetpole see on minevik. Cristiano mängis hästi, aga iseenesest oleks võinud ju liigselt \"staaritseva\" Figo välja tuua ja Simao paremasse lükkata ja Cristiano siis vasakul. Aga mis Simao sonksist arvate :D? Naiste lemmikud olid vist Cristianoga :D

Nüüd Hispaania-Vene mängu vaatama :P.

vaikiv mees
12.06.04, 22:35

Ma ütlengi, et mängisid hästi, aga miks ka hästi mänginud Simao välja võeti :kaval:

no Ronaldo v6inuks sisse tuua ka paremale 22rele, aga L.Figot juba v2lja vahetada ei juleta....
enam-v2hem sama asi, mis MMil juhtus (kaotus underdogile, siis USAle),
aga kodupubliku ees on see eriti valuline ja surve tohutu,
mis ei m6jugi tiivustavalt, vaid vastupidi

rolandbu
13.06.04, 00:41
Hispaania suutis kuidagi võita Venemaad;) Kreeklased õpetavad veel hispaanlastele, mis on \"tõeline\" kaitsemäng:D

realmadridfan
13.06.04, 01:13
Lahe!:õnnelik:

eston maravilha
13.06.04, 01:20
fernando torres - legend.. mullets are back

Tanel
13.06.04, 09:52
Oojaa, A Grupp pakkub meile vist küll ülilahtist mängu. Kuigi teise mängu seis 1:0 seda ei peegelda. Oli mäng ikka tõesti ülilahtine, isegi venemaa üritas väravat saada. Esimese poolaja lõpp oli küll väga pingeline. Hispaania ei saanud peale seda, kui Ochinnikov Moro löögi tõrjus, üldse oma mängu käima ja Alenichev oli kahel korral väga lähedal väravale, kuid komentaatorid kiitsid seal Casillast, mina nii ei arvaks. Enamikud tippväravavahid oleks need pallid ära võtnud. Lihtsalt Alenichev ei oskanud lüüa. See esimene olukord oleks võinud ju vabalt lüüa sellise värava nagu ta Meistrite Liiga finaalis lõi. Teine oli natuke nõrk, kui pall oleks natukenegi, näiteks poolmeetrit kõrgemale läinud oleks ilmselt tulnud ka värav. Teisel poolajal avaldas mulle muljet paljukiidetud Fernando Torres, väga hästi liikus, ja see esimene puude, mis osutus löögiks oli ikka väga ilus. Poleks kaitsja ette jäänud, tulnuks sealt kindlalt värav. Valeron tõi ka mängu palju teravust. Üldse ründepaar Valeron-Torres oli parem kui Raul-Morientes. Valeroni värav oli tegelikult väga hea, mees ikka mõtles enne, mida teha, mitte ei kõmmutanud kohe laksu väravale. Nagu mõnigi kehvem mängija ilmselt teeks :kaval:. Torresil oli tore soeng :P ja esimeses mängus oli toreda soengu omanik Simao Sarbosa :P.

Martin
13.06.04, 10:14

Oojaa, A Grupp pakkub mtte ei kõmmutanud kohe laksu väravale. Nagu mõnigi kehvem mängija ilms.
Poleks-oleks. Pane endale rattad alla ja ole omnibuss.

Edaspidi kirjuta vanaemale, ta kindlasti rõõmuga loeks.

skint
13.06.04, 10:17
Mulle meeldis ikka see kõige rohkem:

...isegi venemaa üritas väravat saada.

:D :D

Tanel
13.06.04, 10:35
Originally posted by Martin

Oojaa, A Grupp pakkub mtte ei kõmmutanud kohe laksu väravale. Nagu mõnigi kehvem mängija ilms.

Edaspidi kirjuta vanaemale, ta kindlasti rõõmuga loeks.Mis asja sa nüüd kokku segasid :oih:.

Olid sellised laused ju:
Alguses midagi sellist:

Oojaa, A Grupp pakkub meile vist küll ülilahtist mängu.
Ja lõppus oli veel see:

Valeroni värav oli tegelikult väga hea, mees ikka mõtles enne, mida teha, mitte ei kõmmutanud kohe laksu väravale. Nagu mõnigi kehvem mängija ilmselt teeks .

Mina ei saa nüüd aru, mida sa üritasid. Või jäi osa esimesest lausest kustutamata :oih:

ertz
13.06.04, 11:51
Torresil oli tore soeng :P ja esimeses mängus oli toreda soengu omanik Simao Sarbosa :P.

paistab, et tegu on jalkafännist moekriitikuga :D :D :D

eston maravilha
13.06.04, 12:39
Torresil oli tore soeng :P ja esimeses mängus oli toreda soengu omanik Simao Sarbosa :P.

wtf tead sina sellest.. simaol oli lihtsalt väljakasvanud lokilamba fassong. aga torres loob uued standardied mulletite maailmas.

ja muide sabrosa on nimi

eston maravilha
13.06.04, 12:44

Lihtsalt Alenichev ei oskanud lüüa. See esimene olukord oleks võinud ju vabalt lüüa sellise värava nagu ta Meistrite Liiga finaalis lõi. .

hahaaaa.. jah ka seekord põrkas pall vabalt umbes 5 korda karistusalas enne kui alenichev seda rajuma läks.. krdi värdjas hoia oma suu kini kui sa midagi ei jaga..

eika
13.06.04, 12:51
ongi siis esimene mängupäev läbi. esimese mängu kreeka-portugal tulemus oli pettumus, sest ma olen tavaliselt suurturniiridel korraldajariigi meeskonna poolt. kreeka mäng oli väga hästi üles seatud, kui samas portugallased üritasid üksi läbi mängida. tegelikult paistab, et selle paljukiidetud rui costa, figo jne põlvkonna aeg paistab läbi olema. mängu hoidsid siiski üleval rohkem uuema põlvkonna mehed (esimesel poolajal simao, teisel deco ja c ronaldo). pistab, et scolari pole suutnud figot ohjeldada, sest figo ikka isetses metsikult... aga jah c ronaldo ikka üritas korralikult. mängu ajal tekkis mul pähe selline võrdlus ronaldo=kink. okei, kink on sitem, aga meeste stiil on päris sarnane. tegelikult tegi portugali meeskonna kaitse viletsa mängu ja kui see järgmisteks mängudeks ei parane, siis võib portugal veerandfinaal kohaga hüvasti jätta. aga kreeka näitas, et meeskond on regahli käe all väga hästi mängima hakand.
kolm parimat mängijat, minu arvates:1. karagounis
2. c ronaldo
3. kapsis
hispaania ja venemaa vaheline mäng oli päris nauditav (eriti teine poolaeg). hispaania paistab olema väga tugev, meeskonnas polegi ühtegi nõrka kohta. eriti hea mulje jättis vicente vasakul äärel, läbi kelle tekkiseid väga paljud võimalused ja kelle vastu tegi venemaa palju vigu. mees küll väsis silmnähtavalt teisel poolajal, kuid üldjoontes oli ta mängu parim. teine väga hea mängu teinud mees oli valeron, väravalööja. mees suutis peale väravalöömist anda ka väga häid sööte. arvatavasti alustavadki järgmist mängu valeron ja raul ning orientes ja torres sekkuvad vahetusest. samuti tegi hea mängu hispaani kaitse. venemaal läheks vaja ühte tippründajat, kes lööks olukoorad ära. bulõkin oli selgelt hädas. samuti oleks alenitšev pidand sellised olukorrad ära lööma. igatahes tõusis hispaania selle mänguga minu silmis turniiri üheks soosikuks.
mängu kolm parimat minu arvates:1. vicente
2. valeron
3. puyol

Tanel
13.06.04, 13:06
Kuule eston, tegelt kõigepealt, kas sa olid samas vanuses jalgpalli alal minust targem? Kriitiku annet sul igatahes on :doh:. Ma siis täna vaatan need olukorrad kordusest üle. Simao nime üritan nüüd õigesti kirjutada, Sarbosa tundus mõnusam kirjutada :D. Aga soeng on ikkagi norm ja vaevalt, et need hästi väikesed kollakas valged kohad loomulikud on. :doh:

Mina, aga proovin tüli kohe, mitte norida ja soovin sulle edu edaspidiseks! :õnnelik:

ertz
13.06.04, 13:06
Originally posted by eston#21

Lihtsalt Alenichev ei oskanud lüüa. See esimene olukord oleks võinud ju vabalt lüüa sellise värava nagu ta Meistrite Liiga finaalis lõi. .

hahaaaa.. jah ka seekord põrkas pall vabalt umbes 5 korda karistusalas enne kui alenichev seda rajuma läks.. krdi värdjas hoia oma suu kini kui sa midagi ei jaga..

kle võta toone maha.... isegi kui tüüp kirjeldas olukorda veits mööda, mis mõttega siis kohe teist värdjaks tembeldada???:doh:

realmadridfan
13.06.04, 13:36
Originally posted by eika

ohjeldada, sest figo ikka isetses metsikult... aga jah c ronaldo ikka üritas korralikult.

Krt, ma ei saa aru. Figo isetses, aga Ronaldo ei isetsenud?:sega10:

Davids
13.06.04, 13:38
Originally posted by realmadridfan

ohjeldada, sest figo ikka isetses metsikult... aga jah c ronaldo ikka üritas korralikult.

T6esti minuarust pani Figo natuke palju seal \"staari\":doh:

realmadridfan
13.06.04, 13:39
Originally posted by Davids

Ma tean jah, aga seda sama ju tegi ka Ronaldo.:oih:

ertz
13.06.04, 14:11

Originally posted by Davids

Ma tean jah, aga seda sama ju tegi ka Ronaldo.:oih:

Ei. Cristiano ikka pärast ühest mehest läbitriblamist üritas keskele passe anda, mida Figo küll ei teinud.... vähemalt mängu lõpupoole... oleme ausad Luis Figo aeg on läbi :doh:
ta tuleks pingile jätta ja nooremad wingerid tulle saata... või vähemalt võiks ta 60 mindi kohal välja vahetada, las siis tund aega rapsib vähemalt korralikult, mitte ei laiuta käsi iga asja peale :viha:

eika
13.06.04, 15:01

ronaldo ju andis karistusalla päris palju tsenderdusi (mis küll olid küllaltki viletsad)

2mSööt3mMööda
13.06.04, 15:06

ronaldo ju andis karistusalla päris palju tsenderdusi (mis küll olid küllaltki viletsad)
Minu arust need polnudki nii viletsad. Lihtsalt ta lasi need tahaposti, kus kunagi kedagi ei olnud, sest mõlemad ründajad ronisid ette posti ainult.

Epic
13.06.04, 16:55

Ronaldo tsenderdustel polnud midagi viga, lihtsalt härra Figo, kes pidi paremas ääres olema seikles kuskil vasakul :deemon: ja nii jäi nii mõnigi koll sündimata :(

SleepWalking
13.06.04, 17:13
Originally posted by Epic
Ronaldo tsenderdustel polnud midagi viga, lihtsalt härra Figo, kes pidi paremas ääres olema seikles kuskil vasakul :deemon: ja nii jäi nii mõnigi koll sündimata :(

jama. tsenderdused olid üldiselt antud lohakalt ikkagi. närviline esitus noore poisi poolt, aga eks surve koodumeeskonnale oli tõepoolest käegakatsutav.

kaupo
13.06.04, 17:36
No pagan! Kes vähegi tippjalgpallist midagi jagab, võib öelda - teatud olukordade tekkimisel teab iga mees, kuskohas ta platsil olema peab. Harva söödetakse rünnakul täpselt sinna, kus mees seisab. Sel lihtsal põhjusel, et seisvat meest on vähe lihtsam takistada või mis? Nii mõnigi kord söödetakse sinna, kuhu treeningutel läbi mängitud stsenaariumi kohaselt PEAKS mees ilmuma/jõudma.
C.Ronaldo tsenderdused olid ILMSELGELT mõeldud taha posti, kus millegipärast mitte kedagi ei olnud. On see Figo või kellegi teise kala, ei tea. Ainult pime ei märganud, et spurtinuks mõni portugaallane tagumise posti juurde, oleks ta väga tõenäoliselt ka värava löönud - see oli vabaks jäetud nii väravavahi kui kaitsjate poolt.
Portugali esitus ei olnud ju tegelikult kehv. Tundub lihtsalt, et enamik alahindab Kreekat. Kreeka on kindel pretendent edasipääsejate hulgas. Mina ei ole sugugi kindel, et Hispaanial Kreeka vastu palju paremini läheb. Või et Portugal on kehvem kui Hispaania. Ehkki ka Hispaania näitas vähemalt kohati väga ilusat ja küpset jalgpalli.

Martin
13.06.04, 17:43

Edaspidi kirjuta vanaemale, ta kindlasti rõõmuga loeks.Mis asja sa nüüd kokku segasid :oih:.

Olid sellised laused ju:
Alguses midagi sellist:

Oojaa, A Grupp pakkub meile vist küll ülilahtist mängu.
Ja lõppus oli veel see:

Valeroni värav oli tegelikult väga hea, mees ikka mõtles enne, mida teha, mitte ei kõmmutanud kohe laksu väravale. Nagu mõnigi kehvem mängija ilmselt teeks .

Mina ei saa nüüd aru, mida sa üritasid. Või jäi osa esimesest lausest kustutamata :oih:

See oli kogu selle jutu kohta. Pohhui, mis lause kuskil tistaadi vahel on.

Ja arvata võis, et sa midagi aru ei saa. See ei tule mingi üllatusena.

Jyrka
13.06.04, 18:43
Oi kuidas ma naeran, kui Prantsusmaa Inglismaa täielikult kotti paneb. Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.

ALLEZ LES BLUES

zaz
13.06.04, 19:09
kas Henryfan mitte ei lubanud EMi ajal mitte postitada?:oih:

Aga jah ootame siis õhtust mängu. Ja see saab vägev olema, I can feel it. :)
Loodame siis, et ka see mäng ei lase me lüüa väravat:doh:, aga võidame me ju niikuinii!:õnnelik:

:reiv: ALLEZ LES BLEUS :reiv:

ertz
13.06.04, 20:57

Oi kuidas ma naeran, kui Prantsusmaa Inglismaa täielikult kotti paneb. Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.

ALLEZ LES BLUES

kas vähe EI oled ve???? naljakas et keegi toetab Inglismaa koondist??? :viha: :viha: :viha:
esiteks igaüks toetab seda keda tahab... samamoodi võiks ma praegu lätlaste üle naerda, et nad on mingid klounid et nad EM-il Läti poolt on, nad ei saa ju niikuinii edasi, mis mõttega nende poolt olla??? :doh: :doh: :doh:
teiseks kes oled sina, saast, ütlema et Inglise koondis on ülehaibitud??? viimasel MM-il näiteks oli Inglismaa ju 8 parima hulgas ja kaotas seal hilisemale maailmameistrile, aga Prantsusmaa ei saanud turniiril väravatki löödud... :oih: :oih: :oih:

niiet ära veel naera midagi, tont... :doh:

Jyrka
13.06.04, 21:35

kas vähe EI oled ve???? naljakas et keegi toetab Inglismaa koondist??? :viha: :viha: :viha:
esiteks igaüks toetab seda keda tahab... samamoodi võiks ma praegu lätlaste üle naerda, et nad on mingid klounid et nad EM-il Läti poolt on, nad ei saa ju niikuinii edasi, mis mõttega nende poolt olla??? :doh: :doh: :doh:
teiseks kes oled sina, saast, ütlema et Inglise koondis on ülehaibitud??? viimasel MM-il näiteks oli Inglismaa ju 8 parima hulgas ja kaotas seal hilisemale maailmameistrile, aga Prantsusmaa ei saanud turniiril väravatki löödud... :oih: :oih: :oih:

niiet ära veel naera midagi, tont... :doh:

hahaha, keegi ei ole öelnud, et sa ei tohi inglismaad toetada. ma lihtsalt ütlesin, et inglismaa saab nii, et müristab. kedagi ei koti, et inglased said brasiilialt haledalt, samuti said ka hiina ja costa rica. mis siis?

ja muide väike võrdlusmoment:
Inglise ründajad: Owen ja Rooney
Prantsuse: Henry ja Trezeguet

hahaha

Martin
13.06.04, 21:55

Sa oled tsipa valesti aru saanud.

Inglismaal ründajana üles antud - Emile Heskey

hahahahahaha

Võrdlusmoment pole üldse oluline.

realmadridfan
13.06.04, 21:57

Sa oled tsipa valesti aru saanud.

Inglismaal ründajana üles antud - Emile Heskey

hahahahahaha

Võrdlusmoment pole üldse oluline.

:D :D :D

Tanel
13.06.04, 22:01
Esimene viik ja veel 0:0 viik tuli pärast toredalt lahtist mängu. Täna ma kahjuks mõnda soengut veel ei märkanud. Mäng läks rohkem muhelemisele, kuidas isa ja ta sõber õllega arutasid ühe lolli trahvi üle, kuidas kaine mees sai juust järgi minnes 500 kr. trahvi selle eest, et tal olid joobes oleku tunnused. :D Shveits oli peale Vogeli eemaldamist vat, et parem kui enne. Horvaatia nõrkus paistis nata välja ründajate näol. Pikkad kõrged pallid olid ilmselt mängitud Prsole. Hetkel arvan, et grupp on otsustatud, Inglismaa ja Prantsusmaa ilmselt edasi, aga kui tänane teine mäng lõppeb viigiga või paistab mõni kahest suurest välja kehva vormiga. Tõesti kriitikat peaks saama horvaatia ründajad, kes küll millegi erilise peale näitlemise silma ei paistnud;). Seis jäi küll 0:0, aga mäng oli iseenesest lahtine ja huvitav. Ootame ja vaatame, mida me näeme C Gruppist ;)(Vihje: Itaalia).

Nüüd valmistugem ette põnevuskohtumiseks, Inglismaa-Prantsusmaa :P

fitti
13.06.04, 22:05

Esimene viik ja veel 0:0 viik tuli pärast toredalt lahtist mängu. Täna ma kahjuks mõnda soengut veel ei märkanud.

urr, auh.

ertz
13.06.04, 22:11
hahaha, keegi ei ole öelnud, et sa ei tohi inglismaad toetada. ma lihtsalt ütlesin, et inglismaa saab nii, et müristab. kedagi ei koti, et inglased said brasiilialt haledalt, samuti said ka hiina ja costa rica</a>. mis siis?

hahaha

väga primitiivne tegelane vist... :doh: kas sa ise jagad ka mida sa räägid? :doh:
soovitan enda kirjutatu mõnikord ka läbi lugeda...

ja mida see siis tähendas??? >
\"Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.\"

jõle naljakas jah...

mulle tundub et te olete ha............................ige :D :D :D

Jyrka
13.06.04, 22:13

väga primitiivne tegelane vist... :doh: kas sa ise jagad ka mida sa räägid? :doh:
soovitan enda kirjutatu mõnikord ka läbi lugeda...

ja mida see siis tähendas??? >
\"Ma leian, et see on päris naljakas, et te seda ülehaibitud Inglise koondist toetate.\"

jõle naljakas jah...

mulle tundub et te olete ha............................ige :D :D :D

tore, et sa isiklikuks muutud. sa oled arvatavasti väga asjalik poiss. edu sulle kogu elus, sust tuleb kindlasti hea abikaasa ja isa. ole tubli.

mõtle, juba 45 minuti pärast prantusmaa juhib kahega.

ertz
13.06.04, 22:13
kedagi ei koti, et inglased said brasiilialt haledalt, samuti said ka hiina ja costa rica. mis siis?

1:2 koba väravaga kaotada on jah ilgelt hale :doh: :doh: :doh:

ertz
13.06.04, 22:14
tore, et sa isiklikuks muutud. sa oled arvatavasti väga asjalik poiss. edu sulle kogu elus, sust tuleb kindlasti hea abikaasa ja isa. ole tubli.

juhhei, näe oskadki midagi asjalikku öelda, suured tänud :D

Davids
13.06.04, 22:16
Kuulge l6petage ära jutt on nagu v2ga igav..............Peale m2ngu vaielge palju tahate:lahe:

ertz
13.06.04, 22:17

jah, Henry on lihtsalt nii hea et isegi kui sina ta ründepartner oleks, oleksite Inglise ründest paremad :D :D :D

pohhui see treze...

Noonik
13.06.04, 22:24
Sveitsi Horvaatia mäng.
Kuidagi uimane oli - meeldejäävaim koht oli see kus Šveitsi väravavaht tegi \"hiilgava\" tõrje:) ... peaga :D

Prantsusmaa - Inglismaa mängule ennustan 2-1 võitu Prantsusmaa kasuks või siis 1-1 viiki. Ehk läheb täppi...

Tanel
13.06.04, 22:27
Originally posted by Noonik

Kuidagi uimane oli - meeldejäävaim koht oli see kus Šveitsi väravavaht tegi \"hiilgava\" tõrje:) ... peaga :D
OOjaa see oli hea, ma vaatasin, et lendab veel väravassegi, aga ei. Kes selle löögi seal lõi? Ma ei pannutki tähele :D

Wingback
13.06.04, 22:38
Šveitsi armee ja Horvaatide vastaseis oli tõesti uimane. Äärmiselt madal mängutempo. Njah...inglaste ja prantslaste vastu on need meeskonnad täiesti relvitud.

Loca
13.06.04, 23:42
võrreldes käimasoleva mänguga oli Šveitsi ja Horvaatia vastasseis ülipõnev. Prantslaste ja inglaste mängu lõpptulemuseks pakuks 1:1 või 2:2 viiki.

Noonik
13.06.04, 23:46

OOjaa see oli hea, ma vaatasin, et lendab veel väravassegi, aga ei. Kes selle löögi seal lõi? Ma ei pannutki tähele :D

Kui ma ei eksi, siis selle löögi tegi Niko Kovac.

torchwing
13.06.04, 23:46
kuulge prantsuse ja inglise mäng käib. seis on minu teada 1:0 inglise kasuks.küll prantsusmaa ryndab !!:kaval: ok ma ka nyyd tagasi vaatama:(

Jyrka
14.06.04, 00:37
hahaha Zidane on maagiline

Robinho
14.06.04, 00:40

hahaha Zidane on maagiline
Hoolimata kõigest näitas suur mees, et talle pole vastast!

Rebu
14.06.04, 00:40
need prantslased ikka oskavad kõik iluse ära rikkuda:( :viha:

realmadridfan
14.06.04, 00:41
ZIDANEEEEEEEEEE:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

fitti
14.06.04, 00:42
Originally posted by Robinho

mis, ronaldo platsil???

btw hang coco the clown

Noonik
14.06.04, 00:43
Prantsusmaa - Inglismaa mängule ennustan 2-1 võitu Prantsusmaa kasuks või siis 1-1 viiki. Ehk läheb täppi...

Täitsa ... ma panin täppi, et Prantsusmaa võidab 2-1 :D

taku*
14.06.04, 00:44
:viha: :viha: perseauk...raisk. Anti võit käest. oh jah...raske südamega lähen unne:kurb6:

Robinho
14.06.04, 00:45

Originally posted by Robinho

mis, ronaldo platsil???

btw hang coco the clown
Ei, ta peesitab Rio rannas.
Teisest lausest ei saanud mõhkugi aru.:oih:

siim s
14.06.04, 00:45
JEEEHHHHHHUUUUUUUUUUUUU

ja kusjuures ma ple üldsegi prantsuse fänn, ei sinnapoolegi. lihtsalt mängu käigus inglise umbakaitse pani minu lemmiku paika.
zidane 2 imelist väravat panid ikka asja paika, ja ütleme nüüd ausalt välja - tugevam võitis. mingi peaga kobin ja peale seda räma räme umbkaitse... vahepeal olid kõik inglased v.a. owen 16m kastis - umbes nagu eesti koondis oma parimail päevil.
lihtsalt WONDERFUL
ManU - Bayerni(1999) mängu tuletab meelde:D

vaikiv mees
14.06.04, 00:50
Jyrka n2itas end Raixi m66tu ennustusgeeniusena?
no sisuliselt oli 6iglane, et Ing. ei saanud sisse penaltit, kui ka prantslastele j2eti see Neville\'i k2e eest andmata.. aga kes oleks v6inud aimata, et sellest veel varasemate aastate sarnane dramaatika (ENG vs ROM) kujuneb..
m6ned, kaasarvatud \'jalgpallispets\' Kaljuveer , peab muidugi Beckhamit syydlaseks, et ei l88nud 2ra, aga mida m6tles sellise s88duga Gerrard??

tugevam võitis. mingi peaga kobin ja peale seda räma räme umbkaitse..
no see oli v2ljam2ngitud koht, mis ka realiseeriti, Pr-l puudusid v2ga ohtlikud v6imalused, paar poolv6imalust oli, ja v6itis eeldatav tugevam,
m6lemad ryndajad vahetati uute vastu t6esti veidi ennatlikult, oleks siis 1 asemel v2hemalt poolkaitse toonud,kes kaitsva funktsiooniga paremini (kui Heskey) toime tulnuks- nagu Keke Soome peal arutles

miks sa ei kommenteerinud minu umbkaitse väidet?
no kaudselt tunnistan seda ju, vahetada v2lja k6ik ryndava orientatsiooniga m2ngijad, see oli kaudne signaal, et \'ollakse v6iduga leppinud\',
aga l2hiajalooga (2:3 vs POR, 2:0 eduseisu 2raandmine t2ieliku keskv2lja loovutamisega) ei andnud v6rreldagi, m2ngiti targalt, keskv2ljal v6ideldi (vea piiril), lyyes Vieirat (s6na otseses m6ttes) tema oma relvaga, 22rmiselt j6uliselt

taku*
14.06.04, 00:51
Originally posted by siim s
zidane 2 imelist väravat panid ikka asja paika, ja ütleme nüüd ausalt välja - tugevam võitis.

Küll nüüd on Zidane kõva mees raisk...lõi 2 jube ägedat väravat...on ikka kõva mees raisk...türa terve ülejäänud mängu kuses ainult.....putsi!:viha:

dreyd
14.06.04, 00:51
ok, saime nüüd teada, kes meil pendlaid edaspidi lööb, horvaadid ja shveitsid saavad nii mis tolmab, ei põe rohkem.

b0xter
14.06.04, 00:55
Originally posted by sarvik

zidane 2 imelist väravat panid ikka asja paika, ja ütleme nüüd ausalt välja - tugevam võitis.

Küll nüüd on Zidane kõva mees raisk...lõi 2 jube ägedat väravat...on ikka kõva mees raisk...türa terve ülejäänud mängu kuses ainult.....putsi!:viha:

olgem ausat zidane tegi head mängu.. aga et sellise lõpuga kaotasime :( .. krt tuju viis küll väga alla :(
samas ingl. pääseb veel edasi alagrupist ;)

Robinho
14.06.04, 00:55
Originally posted by sarvik

Naljakas!
Inglise fännid omas elemendis.

Even
14.06.04, 00:59
Zinedine Zidane & Company näitas taas oma taset, 2 suurepärast väravat. Barthez oli suppeer. Kena penalt muidu, ja Lampardi värav ka üsna hea.

siim s
14.06.04, 01:00
OMFG!!

me vist vaatasime erinevaid mänge.

ja vaikiv mees, miks sa ei kommenteerinud minu umbkaitse väidet?? seda vist ei taha puudutada huh?

lihtsalt võtax seekord asja kokku niimoodi

OOPS!

siim s
14.06.04, 01:07
sarvik ütle nüüd mida erilist tegid inglased( kui sinu standardite järgi zidane midagi ei teinud)? ausalt öeldes mulle peale selle pendla ja peaga värava ei tule midagi meelde?
peale toorutsemise ja umbkaitse ei saadud millegi erilisega hakkama. samas prantslased tegid kreatiivsuses silmad ette. siinkohal toonitan jälle- umbkaitset pole üldse kerge üle mängida.

fitti
14.06.04, 01:10
Lihtsalt võtaks asjad kokku niimoodi
haiku by fittibaldi

jah jah, eduseisu hoidmine
on nõrkuse märk
seda me näha ei taha
see on UMBKAITSE!
õige mees see lööb ja ründab
sest parim kaitse on rynnak
(ma ise ei tea, a keegi tark
see olla öelnud)