320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Championship manager 2003-04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Championship manager 2003-04

    Kas keegi teab mõnda Tallinna poodi kust seda osta saab ja enne kui keegi jälle vinguma hakkab vastage mu küsimusele.Aitäh.

    Ma tean ,et teema on juba üles pandud aga ma ei usu et keegi seda eriti vaatab

    #2
    Replying to Topic \'Championship manager 2003-04\'

    Uuri seda teemat, mis juba olemas on, endale jäi silma pakkumine, kus originaal mängu (lisaks on veel pakendis) eest taheti saada 300.-. Vaata järgi!!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Championship manager 2003-04\'

      sellist järjekindlat idiooti annab ikka ausaltöeldes otsida...viis posti? et siis tegid viiendat korda uue teema, et uurida, kust seda saab? way to go, lad...
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Championship manager 2003-04\'

        Autorile:

        Paremal pool on olemas scrollbar. Use the manual!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Championship manager 2003-04\'

          Noh. Räägitakse, et kolm on kohtu seadus, kuid siiski olen su järjekindluses üllatunud...ja vastan samaga.

          Ole nii hea ja vajuta siia, sellel lehel pakub kohe esimene postitus, nagu Neth välja tõi, originaalmängu 300 krooni eest, mis minu (suht võhiklikul) arvamusel on hea pakkumine. Lollikindlaim variant on muidugi pealinna suurimad arvutipoed läbi käia või läbi helistada, uurida võid ka nende kodulehekülgi, mille kohta ma täpsemalt öelda ei oska...

          Ja kui on nii, et teemat CM 03/04 keegi eriti ei vaata, teen oma parima, et olukord muutuks ja sulgen kõik teised (seega mõttetud) nimetatud arvutimänguga seotud teemad. Samas, kui mäng ei kogu populaarsust, siis ilmselt ei õnnestu sul seda ka kunstlikult tekitada...

          Palun, õpi lõpuks oma vigadest.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar

          Working...
          X