320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üks huvitav kossumäng

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Üks huvitav kossumäng

    Nimelt näitab ETV 30.dets kohtumist Eesti koondise ja Moskva CSKA vahel. See teema on avatud eelkõige selleks, et arutleda, kes kuuluksid koondise nimistusse ja kuidas mäng lõppeks. Ise loodan loomulikult võitu.
    link
    0
    Võidab Eesti koondis
    0%
    0
    Võidab CSKA
    0%
    0

    #2
    Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

    Njah mäng saab kindlasti põnev olemam, loodan vähemalt ! Aga tulge ikka kohapeale vaatama seal poole parem kaasa elada niisis arvan et Eesti võidab ja mis puutub koondise nimistusse siis tahaks seal kindlasti näha Kivinuk a sest ta on ikka võimas ja oskab hästi mängu enda peale võtta siis tahaks ka näha ka neid kes välimaal pallivad ning noortest vbl veel K.Saage oleks üks mees keda näha tahaks. Ühesõnaga saavad selles mängus kindlasti kõik mehed mängida kes koondisesse kuuluvad ..loodame
    Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
    When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


    Koss on lahe

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

      Originally posted by K1ly
      niisis arvan et Eesti võidab ja mis puutub koondise nimistusse siis tahaks seal kindlasti näha Kivinuk a sest ta on ikka võimas ja oskab hästi mängu enda peale võtta
      Kivinukk väga võimas? Mulle ka meeldivad vahel ka tema esitused Eesti liigas kuid ehk meenutaks veidi minevikku ning seda, et mõni aasta tagasi proovis Kerde Erkit koondises. Veidi tugevama kaitse vastu ... nojah. Ühesõnaga peale kolme järjestikust \"instrumendist\" möödaviset Islandi vastu teadis ka Kivinukk ise koondise karjääri lõppenud olevat.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

        Originally posted by SleepWalking


        Originally posted by K1ly
        niisis arvan et Eesti võidab ja mis puutub koondise nimistusse siis tahaks seal kindlasti näha Kivinuk a sest ta on ikka võimas ja oskab hästi mängu enda peale võtta
        Kivinukk väga võimas? Mulle ka meeldivad vahel ka tema esitused Eesti liigas kuid ehk meenutaks veidi minevikku ning seda, et mõni aasta tagasi proovis Kerde Erkit koondises. Veidi tugevama kaitse vastu ... nojah. Ühesõnaga peale kolme järjestikust \"instrumendist\" möödaviset Islandi vastu teadis ka Kivinukk ise koondise karjääri lõppenud olevat.
        Kle praegu on koondise eesotsas nagu Enden ja minevikus ei olnud siiski Kivinuk nii võimas kui praegu ja Enden peaks teda proovima.Mis puutub Kerde sse siis temast ei tasu ju pikemalt rääkida vm? Kerde oli ´´uute mängijate´´ proovimisel ikka täielik saabas, meeenutades kasvõi EM i kus ta Varblase lõpus mängu lasi siis Varblane tegi oma visked ära ja sai kuskil 10 punkyi siis järgmine mäng Kerde tõi ta uuesti lõpus sisse ja võttis ta kohe ka pingile tagasi.Kas see on siis tark tegu vm? Ja kui Tein koguaeg paska ladus siis Kerde ikka andis ja andis talle mänguaega
        Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
        When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


        Koss on lahe

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

          Kivinukk ütles ju isegi, et praegu rohken amatöörlusega tegu, sellepärast oleks nagu suts imelik teda Mürka kõrvale panna. Muidugi Eesti liigas on ta väga hästi mänginud, aga ei usu ju et ta uuest leiab tee koondisesse. Seepärast oleks mõtekam proovida võimalikke tulevikutegijaid, kandidaate peaks jätkuma.

          Igatahes Eesti võidab !
          sigpic

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

            Originally posted by K1ly


            Originally posted by SleepWalking


            Originally posted by K1ly
            niisis arvan et Eesti võidab ja mis puutub koondise nimistusse siis tahaks seal kindlasti näha Kivinuk a sest ta on ikka võimas ja oskab hästi mängu enda peale võtta
            Kivinukk väga võimas? Mulle ka meeldivad vahel ka tema esitused Eesti liigas kuid ehk meenutaks veidi minevikku ning seda, et mõni aasta tagasi proovis Kerde Erkit koondises. Veidi tugevama kaitse vastu ... nojah. Ühesõnaga peale kolme järjestikust \"instrumendist\" möödaviset Islandi vastu teadis ka Kivinukk ise koondise karjääri lõppenud olevat.
            Kle praegu on koondise eesotsas nagu Enden ja minevikus ei olnud siiski Kivinuk nii võimas kui praegu ja Enden peaks teda proovima.Mis puutub Kerde sse siis temast ei tasu ju pikemalt rääkida vm? Kerde oli ´´uute mängijate´´ proovimisel ikka täielik saabas, meeenutades kasvõi EM i kus ta Varblase lõpus mängu lasi siis Varblane tegi oma visked ära ja sai kuskil 10 punkyi siis järgmine mäng Kerde tõi ta uuesti lõpus sisse ja võttis ta kohe ka pingile tagasi.Kas see on siis tark tegu vm? Ja kui Tein koguaeg paska ladus siis Kerde ikka andis ja andis talle mänguaega


            Kas mäletad selle mehe nime, kes kodumängus Austriaga Eesti koondise august välja tõi.......Väike vihje ----- Mees mängib praegu Poolas....
            Mulle hetkel küll ühtegi suuremat \"paska\" Teini koondisekarjäärist ei meenu....
            Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
            "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

              Originally posted by jazzjansa





              Kas mäletad selle mehe nime, kes kodumängus Austriaga Eesti koondise august välja tõi.......Väike vihje ----- Mees mängib praegu Poolas....
              Mulle hetkel küll ühtegi suuremat \"paska\" Teini koondisekarjäärist ei meenu....
              See oli üx mäng! Ja kui ma ei eksi, siis oli see ka üx esimesi, kus Teinil üldse midagi välja tuli(koondise eest mängides), enne seda oli Tein ikka parajalt pask.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                Võrdleme jah Teini Kivinukaga. Tule taevas appi!
                Need, kes siin Teini kallal mölisevad, näevad korvpallimängus iga mehe oskuste taga ainult mängus visatud punkte. Jah, esimestes koondisemängudes ei läinud tal vise nii hästi kui Tartu eest, aga see on ka ainus asi mis talle ette heita saab. Tüüp teeb aga nii kaitses kui rünnakul nii palju musta tööd, mida teiesugused irisejad ei oska arvatavasti nähagi.
                Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                  Kui uskuda Sääritsat, siis Kivinukk sai kutse

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                    Balti turniirile, kuhu väliseestlased + Pehka ei lähe...
                    Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                      Kivinuk sai kutse tõesti ja silverman sina pane mokk üldse maha kui sa kossust midagi ei tia ja kust sa võtad et me Teini Kivinukaga võrdleme ma lihtsalt tõin näite Kerde suurpärastest otsustest!! ja mis musta tööd sul Tein eesti koondises rünnakul tegi?kaitse vbl jah aga ründes küll mitte ,pigem pallikaotused jne jne . Endenil on ka usku Kivinuka sse ja Kivinuk oli ise ka ütelnud et ta hakkab rohkem trenni tegema ! ja arvan et ta on ka CSKA vastu platsil
                      Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                      When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                      Koss on lahe

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                        Originally posted by K1ly


                        Kivinuk sai kutse tõesti ja silverman sina pane mokk üldse maha kui sa kossust midagi ei tia ja kust sa võtad et me Teini Kivinukaga võrdleme ma lihtsalt tõin näite Kerde suurpärastest otsustest!! ja mis musta tööd sul Tein eesti koondises rünnakul tegi?kaitse vbl jah aga ründes küll mitte ,pigem pallikaotused jne jne . Endenil on ka usku Kivinuka sse ja Kivinuk oli ise ka ütelnud et ta hakkab rohkem trenni tegema ! ja arvan et ta on ka CSKA vastu platsil
                        No tore et sa nii tubli oled, aga korvpallist jagan ma sust igatahes rohkem. Sellega ammendas see teema ennast minu jaoks.
                        Kivinukk võib-olla tõesti saab kutse, kuna on kuulda, et Teini ei lase koduklubi ära
                        Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                          Originally posted by silverman



                          No tore et sa nii tubli oled, aga korvpallist jagan ma sust igatahes rohkem.
                          Njah, tõsiselt kahtlen selles, siin võtan arvesse kahte faktorit, esitex sinu juttu (mis ei jäta küll kuidagi korvpalli ,,teadja\'\' muljet) ja teiseks tean mina, et k1ly teab korvpallist ikka päris palju!!!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                            Originally posted by Neth
                            sinu juttu (mis ei jäta küll kuidagi korvpalli ,,teadja\'\' muljet)
                            Palun näita mulle seda kohta, mis ma väga valesti öelnud olen korvpalli kohta.
                            Ok K1ly, oleme mõlemad targad, tunnistan et teen valesti lahmides sind tundmata. Aga sellegipoolest ei nõustu teooriaga \'Kivinukk ja Saage koondisesse\'. Igaühel oma arvamus...
                            Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Üks huvitav kossumäng\'

                              Ja mina, vastukaaluks Nethile kahtlen, kas ikka Kily teab Silvermanist paremini seda asja. Sealjuures...sõber Pirita meeskonnast pole küll maininud, et mister Kivinukk mingit eritrenni oleks see aasta teinud. Aga igal juhul, las mängib.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X