PDA

View Full Version : Vanilla Ninja

Devil
17.12.03, 20:18
et mis siis saab nyyd?
Meie oma Eesti totsid rokivad saksamaa kanalitel :).
Igastahes vaatasin ma natuke telekat ja oh imet sattudes VIVAplusi peale, hakkavad meie Ninjad rokkima ;). On kyll kuulda olnud, et nad seal Saksamaal nyyd tegutsend on jms. Ausalt öeldes ma poleks uskunud, et nad VIVAsse jõuavad. Laul on praeguse popi pealt lugedes vägagi tasemel :). www.vivaplus.tv abiks teile, \'get the clip\' saate muusikavalikus, asi olemas. Usun, et nende tee läeb hetkel, vaid ülesmäge. Edu neile :)!

PS! Ma pidin lihtsalt selle teema tegema :õnnelik:.

maker
17.12.03, 21:25
www.hot.ee/disafein - fun ^^ :хnnelik:

Robinho
17.12.03, 22:28
Ka mina tunnen rõõmu Vanilje tüdrukute edust. Eriti tore on vaadata, kui Vanilla Ninja laul 10% häältest saab Viva plusis. See pole kaugeltki tavaline, et nii suur sms-ide arv endale saadakse. Ja sms-ides on ka pidevalt, et \"vanilla ninja ist geil\" jne.
Ja täitsa tore looke on see Tough Enough ka veel. Ja neiud ka peris kobedad.
Igatahes, soovin neile Maailma vallutamisel edu! :)

Even
17.12.03, 23:21
On jah, täitsa pandavad totsid

greenday
18.12.03, 01:04
Äge värk. Sellel tough enoughil on ilgelt hea catchy refrään, aint värsiosa on veits nõrk. Kung Fu\'l olid mõlemad tugevad. Vanad võiksid küll kuulsateks saada, ässad tsikid.

Noonik
04.03.04, 21:46
Niih. Nii juhuslikult otsisin infot suurürituse Dome\'i kohta, kus esinevad ka Vanilla Ninjad sel nädalavahetusel ning sattusin tüdrukute saksakeelsele kodukale (http://www.vanilla-ninja.de/index_2.htm)
Esimene mõte oli see - Miks pole eestikeelset Vanilla ninjade lehte, on ainult mingid algelised fännikodukad. Avaldan austust sakslastele!:)
Teine asi on see, et bändil on uus singel ilmunud - \"Don\'t Go Too Fast\"
Siit (http://vanilla-ninja.de/music/6748092/6748092_5.rm) saate vaadata tükikest uuest laulust ja siit (http://vanilla-ninja.de/music/6748092/6748092_4.rm) kuulata tükikest uuest laulust.

Et siis varsti näeb VIVA pealt jälle uut Ninjade videot. ;)

realmadridfan
05.03.04, 00:00
Päris hea lugu tundub olevat.:)

H.M Murdock
05.03.04, 00:05
no mis ma oskan öelda.pillimängu imiteerimine pole võrreldes eelmise videoga eriti paranenud (vähemalt esmapilgul mitte),aga ei hullu,peaasi et rahvas rahul oleks.
ning kuigi nende muusika pole see,mida mina kuulan,siis soovin neile edu nende tegemistes! :)

Mikusiku
05.03.04, 09:14
siis, kui ma arvutis olen, vaatan ka telekat ja põhiliselt vaatan VIVAt.laul tuleb sealt igaljuhul vähemalt iga tunni aja tagant, aga mõnikord isegi kaks korda tunni jooksul:)

fitti
05.03.04, 09:24
Katrin Siska ehk järgmine piiga sellest pändist on nüüd teletäht - nimelt valiti arusaadavatel põhjustel just tema uueks teletalendiks, kes nüüd ztv (vist mingi vahva noortesaade?) vahendusel tv-maastikku hakkab vallutama.

Noonik
05.03.04, 16:23
Originally posted by zidane_5

siis, kui ma arvutis olen, vaatan ka telekat ja põhiliselt vaatan VIVAt.laul tuleb sealt igaljuhul vähemalt iga tunni aja tagant, aga mõnikord isegi kaks korda tunni jooksul:)

Sa mõtled \"Tough enough\'i\" ikka ju? Seda uut küll veel kuskil näinud pole.

Mikusiku
06.03.04, 11:17
Originally posted by Noonik

Sa mõtled \"Tough enough\'i\" ikka ju? Seda uut küll veel kuskil näinud pole.
mõtlen küll jah...kuulasin ka selle 30 sekundit uut laulu ära ja tundus päris hea:silm4: sellest tuleb minu arust suurem hitt, kui tough enough:lahe:

Noonik
06.03.04, 17:38
Homme RTL 2 \'e peal kell 17.00 algab DOME.
Kui kedagi huvitab.

Mõnuagent 007
07.03.04, 11:30
njaa.. U-15 klassis esinevad edukalt Ice Creami nimelised tsikad. Kahju, et neid veel koondisesse ei võeta :(

Artur
07.03.04, 19:58
Vanilla Ninja pole rock, vaid estraad. Punkt ;)

Devil
07.03.04, 23:21
Originally posted by Artur

Vanilla Ninja pole rock, vaid estraad. Punkt ;) Kes ytles, et nad rock on ?

Cerny Petr
08.03.04, 02:26
Originally posted by Devil

et mis siis saab nyyd?
Meie oma Eesti totsid rokivad saksamaa kanalitel :).

Tean-tean.

Devil
08.03.04, 13:39
Seal pole räägitud muusika stiilist.

17
08.03.04, 16:16
Varsti teeb Meie Mees Vanilla Ninja Tough Enoughist eesti keelse versiooni Tahvlilapp:D

mjkk
08.03.04, 16:18
Originally posted by Roberto Carlos
Varsti teeb Meie Mees Vanilla Ninja Tough Enoughist eesti keelse versiooni Tahvlilapp:D

Oi kui tore, sest pulli peab ju saama. :sega7:

dreyd
08.03.04, 16:43

ja jälle, popmuusika aastaartisti, -albumi,-hiti, mida iganes auhind läheb ansambelile, kes väärib oma kuulajaid. Oh jah...

Noonik
08.03.04, 19:05
Nägin siis ära nüüd selle uue video... Tegevus vanglas ... Nagu ikka üritavad nad teha end karmideks neiokõstõks aga nuh ... tehku mis tahavad, peaasi, et läbi löövad.
Muide - DOME oli päris tasemel üritus.

Mikusiku
09.03.04, 16:09
kuulsin siis eile õhtul viva pealt terve laulu ära.:õnnelik: oli päris hea:silm4:

Mõnuagent 007
09.03.04, 16:12
kassidel on varsti jooksuaeg, sealt kuuleb ka täitsa häid palu..

dreyd
09.03.04, 16:22
Originally posted by dannar

kassidel on varsti jooksuaeg, sealt kuuleb ka täitsa häid palu..

plaanisingi oma miisu opile viia, aga kahju hakkas, nüüd annan 70- eegust pilli, 1tk nädalas, emane kass siis. Kui jutt läks juba kassidele...

Mikusiku
16.03.04, 09:08
üritasime eile klassi poistega selgeks teha, kes neist on kõige ilusam.:)
lõpuks saime välja siukse arvestuse:
1.Katrin
2.Piret
3.Maarja
4.Lenna
aga kõik on ühtemoodi ilusad:lahe:
ps. mul on maarja kivi telefoni number:õnnelik: helistasin talle ka ühe korra, kui ta saksamaal oli.eriti kaua ei rääkind, ta ütles, et tema vist maksab.

Noonik
16.03.04, 16:21
Eriti kõva vend! :D

Kas küsida võis kõike?

Mikusiku
16.03.04, 17:57
ei võind:P

Devil
16.03.04, 22:03

üritasime eile klassi poistega selgeks teha, kes neist on kõige ilusam.:)
lõpuks saime välja siukse arvestuse:
1.Katrin
2.Piret
3.Maarja
4.Lenna
aga kõik on ühtemoodi ilusad:lahe:
ps. mul on maarja kivi telefoni number:õnnelik: helistasin talle ka ühe korra, kui ta saksamaal oli.eriti kaua ei rääkind, ta ütles, et tema vist maksab.
hahahaha, maarja oskab vist kõige paremini laulda, on aga kõige koledam.
Piret on siuke moe-popptots, keda saab ka hollywoodist lantida - aint erinevalt holly libudest on tal raha :P
Katrin on pikajalgne iludus, keda oleks hea vahest surada :).
Lenna on neist kõige nunnum(hetke imago pole tegelt just kõige parem) ;).

Iluduse poolest on parim siis Katrin(aga tundub suht loll ja andetu olevat muidu).

Robinho
16.03.04, 22:41
öak! Mis te selles Katrinis näete? Piret all the way!:lahe:

17
16.03.04, 22:49
Originally posted by Robinho

Ühinen sinuga täielikult.Piret on ikka üle kõige:):)

Devil
16.03.04, 23:27

öak! Mis te selles Katrinis näete? Piret all the way!:lahe: nooh ta pole vähemalt nii average nagu piret, aga nooh sinu maitse on ju kõigile teada :P

DEDE junior
16.03.04, 23:37

Roberto Carlos sa oled Robinho isiklik kukk ve? Sul oma arvamus ka on ve Reali teemas sa muud ei tee kui korrutad Robinho juttu yle ja nyyd võtad naisi ka tema järgi.
Eriti haige tont oled!!! Kas sa võtaks oma lehmalt suhu ka kui robinho käseks ve?

Robinho
16.03.04, 23:42
Hei, minu naised on minu naised. Keegi ei puutu mu naisi! Ja Defka, my taste tastes better than yours!

realmadridfan
16.03.04, 23:46
Originally posted by DEDE junior

Roberto Carlos sa oled Robinho isiklik kukk ve? Sul oma arvamus ka on ve Reali teemas sa muud ei tee kui korrutad Robinho juttu yle ja nyyd võtad naisi ka tema järgi.
Eriti haige tont oled!!! Kas sa võtaks oma lehmalt suhu ka kui robinho käseks ve?

Ma ei saa aru. Mis selles imelikku on kui talle sama inimene kõige rohkem meeldib ja veel valik ei ole kõige suurem. Mulle meeldib ka nendest neljast Piret kõige rohkem. Kas ma olen ka kukk?:doh:

Devil
16.03.04, 23:48
kloorianteritest realikuked :)

Noonik
16.03.04, 23:50
Veidi hüüdnimedest ...

Maarja - Jaan, Mickey, Mz. Maadza Stoned, Haista, Patsataja

Lenna - Lents, Lenzu, Lennves, Kuurats, Minni

Katrin - Kati, Katya, Kats

Piret - Pirks, Pirru

Kui minu arvamus loeb, siis nende viimases videos on nad kõik ilusaks tehtud. :doh:
A noh ...

DEDE junior
16.03.04, 23:52
Originally posted by realmadridfan

Ma ei saa aru. Mis selles imelikku on kui talle sama inimene kõige rohkem meeldib ja veel valik ei ole kõige suurem. Mulle meeldib ka nendest neljast Piret kõige rohkem. Kas ma olen ka kukk?:doh:

muidugi;)

realmadridfan
16.03.04, 23:54

Originally posted by realmadridfan

muidugi;)

No sitt lugu siis...

Robinho
16.03.04, 23:57

kloorianteritest realikuked :)
Ah tõ petuhh!!! Keda sa siin solvama tuled?:D

Robinho
17.03.04, 00:11
Aga kui nüüd asjalikuks minna, siis see Ninjade uus laul on päris tore. Mulle isegi väga meeldib! Äkki keegi saaks mulle selle laulu kuidagipidi saata?:lahe:

Mõnuagent 007
17.03.04, 00:19
ma saan aru, et kevad käes ja veri vemmeldab, :arm1: kuid poisid, rahunege nüüd maha.

Devil
17.03.04, 07:34
Originally posted by dannar

ma saan aru, et kevad käes ja veri vemmeldab, :arm1: kuid poisid, rahunege nüüd maha. Milleks? Lõbus on ju.

Aramis
17.03.04, 09:00
Mul on hea mell näha, et minu arvamus \"realifännide\" omaga kokku ei lähe. Ma kaifin neid kahte, kes laval ka natuke elusamad välja näevad ehk Maarja ja Lenna. Nad nagu üritavad nautida laval olemist.

Marduk
17.03.04, 09:48

Piret on siuke moe-popptots, keda saab ka hollywoodist lantida - aint erinevalt holly libudest on tal raha :P

Iluduse poolest on parim siis Katrin(aga tundub suht loll ja andetu olevat muidu).

Hihihihihihi, parimaid b2ndi arvustusi mida ma eales n2ind olen! Lyhidalt ja ausalt k6ik kirja pandud :)

Ja kes siin selle phone nr\'ga keksis, ma olen kahega neist korraga!!!! hapukooreodavamajoneesi 10 eekust hamburgerit s88nud! :D :õnnelik: :kaval:
Strike one!

Mikusiku
17.03.04, 09:51
Originally posted by Marduk

Hihihihihihi, parimaid b2ndi arvustusi mida ma eales n2ind olen! Lyhidalt ja ausalt k6ik kirja pandud :)

Ja kes siin selle phone nr\'ga keksis, ma olen kahega neist korraga!!!! hapukooreodavamajoneesi 10 eekust hamburgerit s88nud! :D :õnnelik: :kaval:
Strike one!
mina keksisin:doh:
tahan kaaaaa:P

Devil
05.05.04, 19:23
Täna õhtul on siis kerge saade kanal2st 21:00 algusega.
Totsid räägivad algusest ja edust ning näidatakse video valmimist.
http://www.kanal2.ee/?perform=saade&saatekava_saade_id=23078
Nalja peaks saama :).

H.M Murdock
06.05.04, 20:20
saadet ma loomulikult ei näind,aga see selleks.
üks päev juhtusin raadiost (star fm või uuno) kuulma ninjade \"taff inaffi\" akustiliste kidradega varjanti ja hulga mõnusam oli kuulata.:)

aga küsimus suurele ringile: Kui paljud foorumlased 5ndal (või oli see 6ndal) juunil lauluväljakule beibesid kuulama läheb?ma ise võin 100% öelda,et mineja pole.kaks lugu 190eegu eest?(kuigi jah,neil on ka vanu laule)meeletu lavashõu?? saame näha :kaval:

pastor
06.05.04, 20:25
põhimõtteliselt ma maksaks selle pappi ära kui saaks Lenna ja Piretiga 3-mekesi jääda:P

Devil
07.05.04, 01:36
katu kaa katu kaa, või sai saa 3ga hakkama? :D

pastor
07.05.04, 16:13
saaks ikka aga ta ei meeldi mulle lenna piret ilusamad

Noonik
10.05.04, 17:57
Viva peal hakati näitama järjekordset Vanilla Ninjade laulu ... Seekord miskine \"Liar\"

Mikusiku
10.05.04, 18:07

Viva peal hakati näitama järjekordset Vanilla Ninjade laulu ... Seekord miskine \"Liar\"
olen seda täna juba kuskil neli korda kuulnud:P esmamulje on norm;)

Sull
11.05.04, 08:24
Napakas on see, et nad on alustanud oma kergelt punkarliku välimusega mingi liikumise. Kõnnid kaubamaja uksest sisse, kohe mingid needitud käe -ja kaelavõrud, vööd ka. Ja siis on mingid tibid rula näpus pikad ogad ümber kaela. See on napakas. Üldiselt harjunud selliseid aksessuaare nägema teise nö. sekti esindajate hulgas, kes aga paraku on moe hammasrataste vahele jäänud ning nüüd samuti Vanilla Ninja fännideks arvatud.
Iseenesest poppmuusika on poppmuusika, ega sealt midagi head tulla ju ei saagi. Aga see ei tähenda, et neil ei pruugiks hästi minna. Lihtsalt mu meelest peaks käima muusika tegemine printsiibi järgi 1. hea muusika 2. head konsad 3. raha, mitte vastupidi.

Devil
11.05.04, 09:01
Originally posted by Sull

Napakas on see, et nad on alustanud oma kergelt punkarliku välimusega mingi liikumise. Kõnnid kaubamaja uksest sisse, kohe mingid needitud käe -ja kaelavõrud, vööd ka. Ja siis on mingid tibid rula näpus pikad ogad ümber kaela. See on napakas. Üldiselt harjunud selliseid aksessuaare nägema teise nö. sekti esindajate hulgas, kes aga paraku on moe hammasrataste vahele jäänud ning nüüd samuti Vanilla Ninja fännideks arvatud.

irw?, alles nyyd märkad, et noored neiud on siukseks muutund? Nad on sellised juba paar aastat olnud ehk siis enne sinu arvamisi nn vanilla ninja moevoolu.
Rula näpus on rohkem Avrili teema kui Ninjade.

edit: oota aga see, et sa seda märkasid, tähendab ju, et sa oled hakand vastassugupoolt tähele panema :). Meeldiv.

Sull
11.05.04, 18:26
Ei, tegelikult olen ma seda moevoolu täheldanud juba varem.
See Avril, ei ütle mulle mitte mõhkugi.

realmadridfan
11.05.04, 18:34
Originally posted by Sull

Ei, tegelikult olen ma seda moevoolu täheldanud juba varem.
See Avril, ei ütle mulle mitte mõhkugi.

Aga laul Skeiterboi?:D

Sull
11.05.04, 18:43
eimidagist ei ütle

taku*
11.05.04, 20:27
einojah...see ogade ja piikide värgid kaelas ja kätel on ju iseenesest kena ja omamoodi ilus, kui neid kannavad nn. gothic stiilis neiud... aga ega jah see rula näpus popprocki tibilinskid... silmailu mõnede puhul on aga.... mulle sellised väga peale ei lähe:(

kyps
12.05.04, 11:48
Laulude sisud:

1. Maarja pannakse vangi ja nii lahutatakse ta oma peigmehest. Teised tüdrukud aga on juba vangis. Vangis saavad nad tuttavaks ja hakkavad sõpradeks. Neid seob suur muusikahuvi ja lõpuks nad teevadki oma bändi ja saavad esineda. Kõik on õnnelikud!

2. Piretile meeldib kohutavalt üks mootorattur, kellel ei õnnestu kuidagi meistriks tulla. Võidusõidud võidab üks paha ja ülbe mees. Piret kutsub sõbrannad appi ja koos sõidetaks suure autoga paha võidusõitja rattast üle. Kõik on õnnelikud!

fitti
12.05.04, 12:05
hahaaaaa
kui oleks Meie Foorumi Matsi auhind välja anda (päeva parima nalja kategoorias) oleks kyps täna favoriit.:D

kyps
12.05.04, 12:11
Meie Matsi auhind on Jaani pärusmaa ja parema meelega ei kandideeriks:)

fitti
12.05.04, 12:28
päh ega ma seda aasa-nimelist mõelndki

dimaggio
12.05.04, 12:34
Originally posted by kyps

Laulude sisud:

1. Maarja pannakse vangi ja nii lahutatakse ta oma peigmehest. Teised tüdrukud aga on juba vangis. Vangis saavad nad tuttavaks ja hakkavad sõpradeks. Neid seob suur muusikahuvi ja lõpuks nad teevadki oma bändi ja saavad esineda. Kõik on õnnelikud!

2. Piretile meeldib kohutavalt üks mootorattur, kellel ei õnnestu kuidagi meistriks tulla. Võidusõidud võidab üks paha ja ülbe mees. Piret kutsub sõbrannad appi ja koos sõidetaks suure autoga paha võidusõitja rattast üle. Kõik on õnnelikud!

appi...
ma pakun kah variandi välja: kõik vanilla ninja liikmed lähevad omavahel tülli ja sellega seoses on \"bändi\" eksisteerimine lõppenud. Happy end, kõik on rahul ja õnnelikud:P

Noonik
12.05.04, 18:22
Originally posted by dimaggio

Originally posted by kyps

Laulude sisud:

appi...
ma pakun kah variandi välja: kõik vanilla ninja liikmed lähevad omavahel tülli ja sellega seoses on \"bändi\" eksisteerimine lõppenud. Happy end, kõik on rahul ja õnnelikud:P

Täpsustaks veidi seda nr. 2 laulu sisu. See mootorrattur on Pireti kutt ja talle hakkab teine tsikk meeldima. Piret maksab kätte oma tydodega ja siis on kõik õnnelikud.

kyps
13.05.04, 11:02
Täpsustaks veidi seda nr. 2 laulu sisu. See mootorrattur on Pireti kutt ja talle hakkab teine tsikk meeldima. Piret maksab kätte oma tydodega ja siis on kõik õnnelikud.

Vahi siis, ühe korraga ei saanud kohe video sügavusest aru:)

Juveman
13.05.04, 21:59
No kae aga kae...Õnn missugune :P --> 15 minuti jooksul Viva pealt 2 Vanilla Ninja lugu!!!
Uue video kohta niipalju,et äärmiselt positiivne oli näha pearollis Piretit :) Ja egas lool kah viga polnd!!!

Noonik
13.05.04, 22:27
Originally posted by Juveman

No kae aga kae...Õnn missugune :P --> 15 minuti jooksul Viva pealt 2 Vanilla Ninja lugu!!!
Uue video kohta niipalju,et äärmiselt positiivne oli näha pearollis Piretit :) Ja egas lool kah viga polnd!!!

Tohib ma uhkustan kah.
Mul õnnestus üleeile näha Viva pealt 2 Vanilla Ninja laulu järjest. :P

Mikusiku
13.05.04, 23:50

Tohib ma uhkustan kah.
Mul õnnestus üleeile näha Viva pealt 2 Vanilla Ninja laulu järjest. :P
kahju, et üks ära võeti, saaks äkki kolm tükki järjest kohe:)

eston maravilha
02.06.04, 12:47
juhheeii.. täna naeratas \"õnn\" ja võitsin 2 VN kontserdi piletit.. kas on huvilisi kes neid osta tahaks? võtke PM kaudu ühendust

Devil
03.06.04, 07:50
Mina aga soovitan kontserti asemel tulla kella 16ks(5. juuni ikke) harju mäele ja vaadata selle yle toimuvat rulluisukrossi :)

Marduk
03.06.04, 09:45

Mina aga soovitan kontserti asemel tulla kella 16ks(5. juuni ikke) harju mäele ja vaadata selle yle toimuvat rulluisukrossi :)

Ja ma soovitan lihtsalt suvalisel muruplatsil vedeleda ja 6lut libistada.:kaval:

Hunt
04.06.04, 00:50
Üllatav et Devil lähev vaatama rulluisutajate krossi!!! Aga lahe uudis mis kostus mu kõrvu on see et kui Metallica tegi oma selle aastast Euroopa turnee plaane siis nad pakkusid ennast ka eestisse aga neile vastati eitavalt ja öeldi et sry me ei saa teid võtta kuna meil 5dal juunil toimub tallinnas suur VANILLA NINJA kontsert! TORE KAS SELLIST RIIKI ME TAHTSIMEGI?!??!??!?!?!?:kaval:

Devil
04.06.04, 09:33
Originally posted by Hunt

Üllatav et Devil lähev vaatama rulluisutajate krossi!!! Aga lahe uudis mis kostus mu kõrvu on see et kui Metallica tegi oma selle aastast Euroopa turnee plaane siis nad pakkusid ennast ka eestisse aga neile vastati eitavalt ja öeldi et sry me ei saa teid võtta kuna meil 5dal juunil toimub tallinnas suur VANILLA NINJA kontsert! TORE KAS SELLIST RIIKI ME TAHTSIMEGI?!??!??!?!?!?:kaval: Nääh, see uudis on suht loll. st mina ei usu, et Metallicale oleks nii ära öeldud

Hmmz, mis rulluisutajate krossil viga on ... ma parem investeerin selle raha kuhugi mujale, kui ostan selle kontserdi odava pileti, ntx ostan sulle pooliku krossi vaatamiseks.

Mikusiku
17.06.04, 11:11
Maarja Kivi lahkus Vanilla Ninjast. Väitis, et on väsinud. Peab ta ju lõpetama sel aastal nii keskkooli kui ka muusikakooli. Asendajaks arvatakse Miss Model Estonia 2. printsessi, 15. aastast Triinu Kavilaani(vist oli mingi siuke nimi:P)

Juveman
17.06.04, 12:35

Asendajaks arvatakse Miss Model Estonia 2. printsessi, 15. aastast Triinu Kavilaani(vist oli mingi siuke nimi:P)

Triinu Kivilaan ;)

Noonik
17.06.04, 15:15

Asendajaks arvatakse Miss Model Estonia 2. printsessi, 15. aastast Triinu Kavilaani(vist oli mingi siuke nimi:P)

Triinu Kivilaan ;)

Kahju et Kivilaan. Klavan oleks palju parem valik.

eston maravilha
17.06.04, 15:46
äkki hoopis kõrvapoiss diego gavilan

Zajats
17.06.04, 15:48

Maarja Kivi lahkus Vanilla Ninjast. Väitis, et on väsinud. Peab ta ju lõpetama sel aastal nii keskkooli kui ka muusikakooli. Asendajaks arvatakse Miss Model Estonia 2. printsessi, 15. aastast Triinu Kavilaani(vist oli mingi siuke nimi:P)

mina kui kõna vanilla ninsa vän .... irw .... arvan et keegi on pärmi kerkima pannud :oih:

Zajats
21.06.04, 12:42
.. no mis ma ütlesin!

Noonik
21.06.04, 12:54
Ja oligi puhas kuulujutt? :P

Mikusiku
22.06.04, 10:32
Sain tänasest Kroonikast teada siis tegeliku põhjuse, miks Maarja bändist lahkus. Nimelt on ta RASE. Ja juba viiendat kuud. Saab pisitütre.

Hunt
22.06.04, 11:17
Erilist vahet ei ole! Las lähevad lahku:kaval:

Mikusiku
16.08.04, 23:48
Ninjad on vahepeal saanud hakkama uue videoga - \"When The Indians Cry\"
Vastupidiselt eelmistele on see siuke rahulik. Viva pealt võib seda päris mitu korda päevas kuulda.
Üks asi, mis mul silma jäi on see, et Triinu on Maarjaga väga ühte nägu.

Noonik
17.08.04, 12:35
Algselt postitas zidane_5

Ninjad on vahepeal saanud hakkama uue videoga - \"When The Indians Cry\"
Vastupidiselt eelmistele on see siuke rahulik. Viva pealt võib seda päris mitu korda päevas kuulda.
Üks asi, mis mul silma jäi on see, et Triinu on Maarjaga väga ühte nägu.

Jah ma ise panin kah tähele. Näojooned jube sarnased ja soeng kah sama. Aga see uus on kenam :P

eston maravilha
17.08.04, 13:08
õnneks sel uuel suu pole nii suur et terve kõrvits sisse mahuks

Devil
17.08.04, 16:31
vajalikud asjad mahuvad siiski

Sull
18.08.04, 03:34
Irve.
A too, kes ära läks pole mitte veel õite latseeas?

Devil
18.08.04, 09:52
Algselt postitas Sull

A too, kes ära läks pole mitte veel õite latseeas?
sinust vist paar aastat vanem ;)

17
18.08.04, 21:16
Algselt postitas Floppy

See Triinu Kivilaan on ju alles 15-aastane...tahaks teada, mismoodi ta hakkab kooli kõrvalt veel ka Saksamaal kontserte andma.

See Gavilan kasutab e-õpet...nii oli vähemalt SLÕL\'is kirjas:)

zaz
05.10.04, 18:03
Ärgem tehkem mõttetuid teemasid! Tuleks hakata hoopis muretsema Ninja tüdrukute pärast:kaval: Tundub, et neil ei lähe Saksamaal enam kuigi hästi! Algatama arutelu, mis valesti mis õieti!

Eelmisel nädalal Saksa singlitabelis 51. kohal debüteerinud Eesti tüdrukutebändi Vanilla Ninja plaat Tough Enough elas juba teisel nädalal üle kõva kukkumise.

Hoolimata sellest, et neiud esinesid Saksamaal telesaadetes ning andsid promokontserte, pole see Saksa plaadiostjate huvi Vanilla Ninja vastu kasvatanud ning Saksa ametlikus Musikmarkti top-100 edetabelis on singel langenud 74. kohale.

:D :D :D

Devil
05.10.04, 18:19
Algselt postitas zaz

Ärgem tehkem mõttetuid teemasid! Tuleks hakata hoopis muretsema Ninja tüdrukute pärast:kaval: Tundub, et neil ei lähe Saksamaal enam kuigi hästi! Algatama arutelu, mis valesti mis õieti!

Eelmisel nädalal Saksa singlitabelis 51. kohal debüteerinud Eesti tüdrukutebändi Vanilla Ninja plaat Tough Enough elas juba teisel nädalal üle kõva kukkumise.

Hoolimata sellest, et neiud esinesid Saksamaal telesaadetes ning andsid promokontserte, pole see Saksa plaadiostjate huvi Vanilla Ninja vastu kasvatanud ning Saksa ametlikus Musikmarkti top-100 edetabelis on singel langenud 74. kohale.

:D :D :D kust siuksed allikad, mina viimati nägin siis olid 11-12 kohal albumiga

singliedetabel pole albumiedetabel mu teada :doh:

kjuutipai
05.10.04, 18:44
Algselt postitas zaz

:D :D :D
ei tahaks kah sellega nõusse jääda, kuna hiljuti saabus saksamaalt mu õele kiri, kus räägiti sellest et saksamaal on \"vanilla ninja fever\":P

Aramis
05.10.04, 21:00
Ja kui VIVA peal mobla helinate reklaamis Indiaani nutulaul on kolme ettemängitava helina sees, siis peab see popp olema.

zaz
05.10.04, 22:45
sorry, ma tõesti ei tea kui paikapidavad ned andmed on:doh: Lugesin Postimehest seda artilit jja pasteerisin ka siia, no ikka selleks, et see teema ka ellu äratada;)
Ja ka minuarust on Ninjade Indiaani laul päris popp seal Saksamaal:)

Grinch
06.10.04, 11:19
Nimetatud artikkel Postimehes pärineb eelmise aasta (2003. a) detsembrist, mil Saksamaal ilmus müügile Vanilla Ninja esimene singel Tough Enough. Lõpuks jõudis singel välja 13. kohani selles samas singlimüügitabelis. Viimase singli When The Indians Cry seni parimaks tulemuseks Saksamaa singlitabelis on 8. koht ja Austria singlitabelis 7. koht.

Singlimüügitabel ja albumimüügitabel on tõepoolest (nagu nimigi ütleb) täiesti erinevad asjad. Album Traces Of Sadness on Saksamaa albumimüügitabelis ära käinud kohal nr 3, Austrias kohal nr 4. Hetkel on see album Saksamaal juba täis müünud kuldplaadi normi, mis on igati märkimisväärne saavutus.

Devil
06.10.04, 15:39
ehk siis ninjad kikivad ääässsi :) meeldiv!

woodoo
06.10.04, 23:48
ninjad said kuldplaadi!
teab keegi mis see kuldplaadi norm on saksamaal?

SDK
07.10.04, 16:03
Maarja sai tite. (üks postitus jälle juures)

sosku
07.10.04, 18:07
Algselt postitas woodoo

ninjad said kuldplaadi!
teab keegi mis see kuldplaadi norm on saksamaal?

Toetudes www.weskott-solutions.de (klikk vasakus veerus olevale bännerile) infole, on see piir 100 000 müüdud plaati. Arvestades Saksamaa ~80 miljonist elanikkonda, teeb see tervelt 0,125%. :D Eestis tuleks sama protsendi saavutamiseks müüa 1750 plaati. Pole vist teab mis suur number nii suures riigis.

pastor
02.11.04, 20:24
Viva pealt tuleb siis neil uus video, mingi eriti sünge seekord, a ilusad on nad ikkad:P

Devil
02.11.04, 21:22
Blue Tattoo ... kuulen täna juba teistkorda, vähe karmim neh, aga tõenäoliselt oleks raadiost seda lugu parem kuulata, video on minu jaoks nac odd...

Noonik
02.11.04, 22:17
aga aga aga ma nägin Viva peal Ninjade reklaami :D

Mikusiku
02.11.04, 22:47
Algselt postitas Noonik

Ma olen ammu tahtnud küsida, aga olen alati ära unustanud, mis nad seal reklaamis räägivad? Saksa keel on küll koolis 4, aga keelest ei taipa mitte muhvigi.

Mikusiku
03.11.04, 17:09
Järgmine laul Vivas siis Blue Tattoo, näen ka siis selle sünge video lõpuks ära:)

eston maravilha
11.11.04, 12:00
vanilla ninja esindab eurovisionil ukrainas shveitsi :r66m9:

Ch1ller666
11.11.04, 12:03
Minu meelest väga hea saavd jälle väheke kuulsamaks :)

piilupart
11.11.04, 13:51
Mina olen pettunud, et nad mingit Šveitsi esinevad, Eestis ei teinud ära, nüüd lähevad sinna. Minuarust..ah ma ei tea :P.
See uus video..väheke veider on, aga mis teha. Nende mustad juuksed sinna küll ei sobi.

piilupart
11.11.04, 13:52

Algselt postitas Noonik

Ma olen ammu tahtnud küsida, aga olen alati ära unustanud, mis nad seal reklaamis räägivad? Saksa keel on küll koolis 4, aga keelest ei taipa mitte muhvigi.
Nad reklaamivad mingeid fööne ja koolutajaid jms.. Lennal ikka täielik eesti aktsent küljes. :D

Noonik
11.11.04, 16:01
Minu arust on normaalne, et nad esindavad Šveitsi ... vähemalt seal hinnatakse neid, mitte nagu siin. Väiksed titekad tüdrukud (kaasaarvatud minu õde) tahavad endaarust popid olla ja sõimavad Ninjasid pidevalt ... väkk:kaval:

Yazid
11.11.04, 16:32
Algselt postitas Noonik

Minu arust on normaalne, et nad esindavad Šveitsi ... vähemalt seal hinnatakse neid, mitte nagu siin. Väiksed titekad tüdrukud (kaasaarvatud minu õde) tahavad endaarust popid olla ja sõimavad Ninjasid pidevalt ... väkk:kaval:
Mu meelest on nende fännajad kah enamasti need väiksed titekad.Pluss veel noored pihuvennad(kes fännavad ka Atomic kittenit jms).

Devil
11.11.04, 20:25
sa vist ei õppinud koolis lugema? :doh:

Devil
11.11.04, 20:26
Algselt postitas piilupart

Algselt postitas Noonik

Nad reklaamivad mingeid fööne ja koolutajaid jms.. Lennal ikka täielik eesti aktsent küljes. :D no mul on kaa aktsent kyljes, mis siis! ... Lenna on ylinunnu :)

piilupart
11.11.04, 20:53
Algselt postitas Devil

Algselt postitas piilupart

Algselt postitas Noonik

Nad reklaamivad mingeid fööne ja koolutajaid jms.. Lennal ikka täielik eesti aktsent küljes. :D no mul on kaa aktsent kyljes, mis siis! ... Lenna on ylinunnu :)
Midagi ei ole, lihtsalt kohe saab aru, et pole sakslane ning pealegi on ka minu saksa keelel aktsent küljes. :)

Yazid
11.11.04, 21:05
Algselt postitas Devil

sa vist ei õppinud koolis lugema? :doh:
Ja sina vist mõtlema.Ega alati ei kuku jah lause nii üheselt mõistetav välja kui võiks.

Devil
11.11.04, 21:09
Sa tõesti arvad, et ma ei saanud aru su veast?

Lihtsalt sinu lolluse pärast pidin ma neid postitusi topelt lugema.

zaz
23.11.04, 10:06
Algselt postitas Noonik
Minu arust on normaalne, et nad esindavad Šveitsi ... vähemalt seal hinnatakse neid, mitte nagu siin.

Guess again;)

ehk siis möll švietsi eurolaulga (http://www.postimees.ee/231104/esileht/meedia/150756.php) :D

Noonik
23.11.04, 17:33
Algselt postitas zaz

Algselt postitas Noonik
Minu arust on normaalne, et nad esindavad Šveitsi ... vähemalt seal hinnatakse neid, mitte nagu siin.

Guess again;)

ehk siis möll švietsi eurolaulga (http://www.postimees.ee/231104/esileht/meedia/150756.php) :D

Irw, päris hea. Aga ikkagi pole seal rahva arvamust mainitud. Ainult ajakirjanikud otsivad endale kirjutamismaterjali.
Mäletatavsti oli Sahlene\'iga kah igasugu jama. :)

ertz
25.11.04, 16:00
täitsa õige. miks pidi eestit esindama shaliin ja miks ninjad mingit juusturiiki esindama peavad? tegu ikka riikidevahelise võistlusega ju, kasutagu siis ikka oma autoreid ja lauljaid.

zaz
07.12.04, 18:08
Kuulsusel on oma hind:doh:

http://www.uno.ee/news/story/53598/

Ch1ller666
07.12.04, 19:35
Algselt postitas zaz

Kuulsusel on oma hind:doh:

http://www.uno.ee/news/story/53598/

IRW see on küll naljakas uudis.

Mikusiku
15.02.05, 17:29
Nägin just VIVA pealt nende uusimat videot \"I Know\". Kahjuks ainult viimast minutit. Selle järgi ei hakka hetkel mingeid järeldusi tegema...eks tunni aja pärast näeb uuesti:P

budu
15.02.05, 18:24
ninjad vallutamas jaapanit

cobras
15.02.05, 19:57
ehk räägid täpsemalt:õnnelik: ja vanilla ninja sõpradele lõbus mõtteavaldus:

Algselt postitas INCE

Kuna eestlasteni jõudis info, et šveitsi esindab eurovisioonil sellel aastal Vanilja Ninja, siis solidaarsusest šveitslastega otsustasid ka eestlased sellel aastal lauljaid eurovisioonile mitte saata ....
:D

Mikusiku
15.02.05, 21:43
Algselt postitas cobras

ehk räägid täpsemalt:õnnelik: ja vanilla ninja sõpradele lõbus mõtteavaldus:

Algselt postitas INCE

Kuna eestlasteni jõudis info, et šveitsi esindab eurovisioonil sellel aastal Vanilja Ninja, siis solidaarsusest šveitslastega otsustasid ka eestlased sellel aastal lauljaid eurovisioonile mitte saata ....
:D
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=169950&r=1;)

Mikusiku
28.02.05, 20:00
Sattusin Viva peale ja sealt tuli Star Chat, mis just lõppes. Täna oli seal Vanilla Ninja. Nägin isegi ühte eestkeelset sõnumit:P

Noonik
05.05.05, 11:54
Heh :D

Lenna ja Raku (http://www.u-pop.ee/news/story/58486/)

:love: :arm1: :arm2: :arm3: :arm4: :arm6:

Devil
05.05.05, 12:04
kurat raisk :P,

zaz
09.01.06, 23:51
bai-bai Triinu! (http://www.postimees.ee/090106/online_uudised/188272.php) :baibai:

salmer
10.01.06, 00:18
Algselt postitas zaz

bai-bai Triinu! (http://www.postimees.ee/090106/online_uudised/188272.php) :baibai:

oli ka aeg
tegelt mul on jumala saabas sellest grupeeringust

eston maravilha
10.01.06, 14:10
tore, nüüd ei varja koledad tüdrukud teda enam lava peal

eestimees
10.01.06, 14:13
Algselt postitas salmer

Algselt postitas zaz

oli ka aeg
tegelt mul on jumala saabas sellest grupeeringust

kellel ei oleks?

nOdZu
10.01.06, 17:42
minul ei ole :D :õnnelik:

MihkelPallak
10.01.06, 17:46
Mind nad ei sega, lihtsalt ei kuula neid . Las nad mängivad .;)

Jyrka
10.01.06, 18:52
«Meie ideed ja soovid Vanilla Ninja tuleviku suhtes tundusid viimastel kuudel lahku minevat,» ütles bändi laulja Lenna Kuurmaa.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha

nOdZu
11.01.06, 16:02
Algselt postitas Jyrka

«Meie ideed ja soovid Vanilla Ninja tuleviku suhtes tundusid viimastel kuudel lahku minevat,» ütles bändi laulja Lenna Kuurmaa.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahaha

nii karm ju :D :õnnelik:

...Jumal...
11.01.06, 16:15
Noh õnneks Triinu ei laulnud ega tantsind seal bändis. Pilli ka ei mängind, tolku tast ei olnud niiet olgu tee tal kerge minna :D

Noonik
18.04.06, 18:45
Ninjade uus video

Dangerzone (http://www.viva.tv/Stars/Player/id/147231/asset_id/33358/type/video/inter_id/299)

Noonik
27.04.06, 21:31
Mäng (http://www.eminewmedia.de/vanillaninja/game_dangerzone/)

Ninjadest on tehtud mäng

Peate seifist raha kätte saama

Tofoa
01.05.09, 02:53
Mulle ilgelt meeldib ä

aanvaller
01.05.09, 21:47
Kellegil on vist väga igav reede õhtul..

Tofoa
01.05.09, 23:10
Kellegil on vist väga igav reede õhtul..

Päevaga puitu ei pane :D ?

aanvaller
01.05.09, 23:27
ei..?

(liigutan kulmu)

Tofoa
01.05.09, 23:41
ei..?

(liigutan kulmu)

Täna on reede õhtu, eile oli neljapäeva õhtu :rolleyes: