320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Vanilla Ninja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vanilla Ninja

    et mis siis saab nyyd?
    Meie oma Eesti totsid rokivad saksamaa kanalitel .
    Igastahes vaatasin ma natuke telekat ja oh imet sattudes VIVAplusi peale, hakkavad meie Ninjad rokkima . On kyll kuulda olnud, et nad seal Saksamaal nyyd tegutsend on jms. Ausalt öeldes ma poleks uskunud, et nad VIVAsse jõuavad. Laul on praeguse popi pealt lugedes vägagi tasemel . www.vivaplus.tv abiks teile, \'get the clip\' saate muusikavalikus, asi olemas. Usun, et nende tee läeb hetkel, vaid ülesmäge. Edu neile !

    PS! Ma pidin lihtsalt selle teema tegema .

    #2
    Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

    www.hot.ee/disafein - fun ^^ :хnnelik:

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

      Ka mina tunnen rõõmu Vanilje tüdrukute edust. Eriti tore on vaadata, kui Vanilla Ninja laul 10% häältest saab Viva plusis. See pole kaugeltki tavaline, et nii suur sms-ide arv endale saadakse. Ja sms-ides on ka pidevalt, et \"vanilla ninja ist geil\" jne.
      Ja täitsa tore looke on see Tough Enough ka veel. Ja neiud ka peris kobedad.
      Igatahes, soovin neile Maailma vallutamisel edu!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

        On jah, täitsa pandavad totsid
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

          Äge värk. Sellel tough enoughil on ilgelt hea catchy refrään, aint värsiosa on veits nõrk. Kung Fu\'l olid mõlemad tugevad. Vanad võiksid küll kuulsateks saada, ässad tsikid.
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

            Niih. Nii juhuslikult otsisin infot suurürituse Dome\'i kohta, kus esinevad ka Vanilla Ninjad sel nädalavahetusel ning sattusin tüdrukute saksakeelsele kodukale
            Esimene mõte oli see - Miks pole eestikeelset Vanilla ninjade lehte, on ainult mingid algelised fännikodukad. Avaldan austust sakslastele!
            Teine asi on see, et bändil on uus singel ilmunud - \"Don\'t Go Too Fast\"
            Siit saate vaadata tükikest uuest laulust ja siit kuulata tükikest uuest laulust.


            Et siis varsti näeb VIVA pealt jälle uut Ninjade videot.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

              Päris hea lugu tundub olevat.
              It\\\'s always better on holiday...

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                no mis ma oskan öelda.pillimängu imiteerimine pole võrreldes eelmise videoga eriti paranenud (vähemalt esmapilgul mitte),aga ei hullu,peaasi et rahvas rahul oleks.
                ning kuigi nende muusika pole see,mida mina kuulan,siis soovin neile edu nende tegemistes!
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                  siis, kui ma arvutis olen, vaatan ka telekat ja põhiliselt vaatan VIVAt.laul tuleb sealt igaljuhul vähemalt iga tunni aja tagant, aga mõnikord isegi kaks korda tunni jooksul

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                    Katrin Siska ehk järgmine piiga sellest pändist on nüüd teletäht - nimelt valiti arusaadavatel põhjustel just tema uueks teletalendiks, kes nüüd ztv (vist mingi vahva noortesaade?) vahendusel tv-maastikku hakkab vallutama.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                      Originally posted by zidane_5


                      siis, kui ma arvutis olen, vaatan ka telekat ja põhiliselt vaatan VIVAt.laul tuleb sealt igaljuhul vähemalt iga tunni aja tagant, aga mõnikord isegi kaks korda tunni jooksul
                      Sa mõtled \"Tough enough\'i\" ikka ju? Seda uut küll veel kuskil näinud pole.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                        Originally posted by Noonik


                        Originally posted by zidane_5


                        siis, kui ma arvutis olen, vaatan ka telekat ja põhiliselt vaatan VIVAt.laul tuleb sealt igaljuhul vähemalt iga tunni aja tagant, aga mõnikord isegi kaks korda tunni jooksul
                        Sa mõtled \"Tough enough\'i\" ikka ju? Seda uut küll veel kuskil näinud pole.
                        mõtlen küll jah...kuulasin ka selle 30 sekundit uut laulu ära ja tundus päris hea sellest tuleb minu arust suurem hitt, kui tough enough

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                          Homme RTL 2 \'e peal kell 17.00 algab DOME.
                          Kui kedagi huvitab.

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                            njaa.. U-15 klassis esinevad edukalt Ice Creami nimelised tsikad. Kahju, et neid veel koondisesse ei võeta

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Vanilla Ninja\'

                              Vanilla Ninja pole rock, vaid estraad. Punkt

                              Kommentaar

                              Working...
                              X