PDA

View Full Version : Tartu Maag

Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6

Ono
25.04.04, 18:59
Originally posted by Davids

Originally posted by efafan

TVMK ei v22rinud seda v6itu:deemon:

TVMK lõi oma olukorrad ära. Merkuur ei löönud oma olukordi ära. TVMK võitis mängu 2-0. Merkuur kaotas mängu 0-2. --> Järeldus: TVMK oli võitu väärt.
Me ei saa pärast iga mängu kirema hakata, et Merkuur oli parem ja vastase võit/viik on ebaõiglane - tugevam, kogenum võidab ja vaatamata Tartu meeskonna parematele võimalustele pani TVMK seekord oma paremuse maksma...

Kohtunik pani tyra ja Merkuur pidi m2ngima 10 mehega see oli probleem ja sellep2rast TVMK v6itis ja jutul l6pp:lahe:

Kohtunik ei pand sugugi seda samust, õpi parem mängu vaatama.
Merkuur oleks pidanud ise alguses ära lööma.

malagar
25.04.04, 19:54
Oleks pidand ära lööma jah , nagu ma juba varem ütlesin aga kohtunik rikkus Ottšikule 2 kahtlast kollast andes mängu ära:viha:

Ono
25.04.04, 21:16
Originally posted by malagar

Oleks pidand ära lööma jah , nagu ma juba varem ütlesin aga kohtunik rikkus Ottšikule 2 kahtlast kollast andes mängu ära:viha:

Ma ei tea, mis mängu küll sina vaatasid.
Oleks aeg paremaid vabandusi aeg välja hakata, kui kohtuniku rikub mängu ära.
Ise olin tartlasena Merkuuri poolt ja arvan, et teine kollane oli õigustatud.

malagar
25.04.04, 21:42
võimalik aga esimene oli jura - samas - kokkuvõttes Merkuur peab oma võimawlused ära lööma - niimoodi 100 prossiseid võimalusi nurjates ei saa võitu tahta:(
Minu mtõte oli see et kokkuvõttes 2 kollast oli liig . Aga mis seal ikka .

kaigas
25.04.04, 23:03
2 kolllast oli liig:viha:

Jux
26.04.04, 00:07
Originally posted by Ono
Tegelt häiris mängu ajal vene keelt kõnelevate pealtvaatajate kommentaarid, eriti siis, kui anti punane kaart, bizdets, suka jne. Lõpus kõlas ilusti Kohtunik M*nn, mis oli samuti valesti sõnastatud. (Kallaste kohta kasutati vist isegi päris räigeid ähvardusi.)
Ma ei usu, et need hälvikud seda foorumit loevad, aga nad võiksid koju jääda siiski koju jääda, mitte mängu ajal demostreerida oma IQ taset, msi on naguni alla nende kinganumbri.

Loomulikult venelaste sõim staadioni ääres häirib, kuid miks sa siis ise häälekalt kaasa ei ela? Igal juhul parem kuulata venelaste kommentaare kui vaadata mängu haudvaikuses. Ja koju jäämisest ei saa senikaua juttugi olla, kuni plats puupüsti rahvast täis pole. Esmalt kvantiteet ja siis kvaliteet... ;)

Amadeus
26.04.04, 10:45
Tuleb jah tunnistada et parem olgu siis ka punt s6imavaid venelasi publikus kui et täiesti tyhjad tribyynid nagu mujal mängudel. Tartu on ikka ainuke koht eestis kus spordi vastu t6siselt huvi tuntakse. :)

Ono
26.04.04, 14:24
Originally posted by Jux

Originally posted by Ono
Tegelt häiris mängu ajal vene keelt kõnelevate pealtvaatajate kommentaarid, eriti siis, kui anti punane kaart, bizdets, suka jne. Lõpus kõlas ilusti Kohtunik M*nn, mis oli samuti valesti sõnastatud. (Kallaste kohta kasutati vist isegi päris räigeid ähvardusi.)
Ma ei usu, et need hälvikud seda foorumit loevad, aga nad võiksid koju jääda siiski koju jääda, mitte mängu ajal demostreerida oma IQ taset, msi on naguni alla nende kinganumbri.

Loomulikult venelaste sõim staadioni ääres häirib, kuid miks sa siis ise häälekalt kaasa ei ela? Igal juhul parem kuulata venelaste kommentaare kui vaadata mängu haudvaikuses. Ja koju jäämisest ei saa senikaua juttugi olla, kuni plats puupüsti rahvast täis pole. Esmalt kvantiteet ja siis kvaliteet... ;)

Ilma emotsioonideta ma nüüd küll mängu ei vaadanud :)
Kuid minu arust ei ole normaalne, kui sihvaksi söövad vene kalbassid Kallastele koslepit pärast mängu lubavad anda.

kaigas
26.04.04, 14:37
mind ajas ka nagu eriti n2rvi see et rahvas nii vait oli:viha: kuigi jah ma ise ei haka ka ju yxi l6ugama seal:õnnelik: suur vahe on veel sees jalkal ja kossul kui n2itex l2hed rocki m2ngule on nii hull l2rm et vahel hakkab pea valutama ning elamus on ikke k6va aga loodame et asi l2heb paremuse poole:kaval: tartu f2nnid panevad tallina omadele pikalt...kuna tallinnas k2ib mingi 100 inimest m2ngu vaatamas(sellest ma kyll aru ei saa)aga kyll varsti ka tartu rahvas elavneb lihtsalt algul ei saa vedama aga p2rast ei saa pidama:õnnelik:

Martin
26.04.04, 14:54
Eks see tavaliselt ikka nii ole, et keegi peab trummiõrina või hüüded üle võtma ja küll mõned ikka ühinevad. Järgmisel korral olete juba viiekesi, siis kümnekesi ning aasta pärast ehk ongi väljaku ääres sadakond möirgavat Merkuuri või Tammeka või ükskõik millise Tartu klubi toetajat. Aega on vaja ja julget algatust.

Kuigi Tartu Postimehe lugemine võiks ka normiks saada, siis panen siin taas lingi mängu kokkuvõttega. (http://www.postimees.ee/260404/tartu_postimees/sport/132581.php)

Huvitav on minu jaoks selles mängu see, et väljakule saadeti siiski Jushka, kes ei tohiks tegelikult kunstkattega väljakutel pallida. Kas siis TVMK tõesti pelgas Merkuuri nii väga? Intrigeeriv iseenesest.

Edit: kurbusega peab tõdema, et see oli teine Merkuuri mäng järjest, mida ma ei näinud. Mõlemast mängust tohutult kahju kah. Peab oma plaane paremini ajastama hakkama. Ei teatrile ja välisriikide külastusele!

jazzjansa
26.04.04, 19:12
Originally posted by Martin

. Peab oma plaane paremini ajastama hakkama. Ei teatrile ja välisriikide külastusele!

Õige jutt. Prioriteedid tuleb ikkagi paika panna. Ning kui miski hakkab ikkagi jalgpalli segama, siis tuleb see miski maha jätta( v.a vedelik)

bomb
26.04.04, 19:21
Noh Tartu publik kahjuks ajab sassi jalgpalli tennis ja golfiga. Kuigi mina seekord puhkusin pasunat natuke tagasihoidlikult olgugi veel et jäin hiljaks kostis publiku seas kriitikat minu suunas et neid häiris see pasun, kas see on normaalne et inimestel on selline suhtumine.

Jaan
26.04.04, 19:48
Mis seal salata, kuigi atmosfäär on staadionil kohustuslik asi, mulle ka need pasunad ei meeldi. Teevad koledat inisevat häält ja eriti hirmus on kui korraga rohkem kui ühte puhutakse... See kuulmiselamus on küll täielik koshmaar.

malagar
26.04.04, 20:09
pasunad on lahedad ikkagi :)

kaigas
26.04.04, 20:59
tleb licalt tartu publik elama panna;) licalt algatajaid on vaja:lahe:

kaitz
26.04.04, 22:29
Njah mulle tundub et Merkuur suudab aint Tartus selle väikesel väljakul mängida aga suurematel on vesi ahjus:D

kaigas
26.04.04, 22:51
kle kaitz..mingi lammas oled ve???viljandi ei oska kuskil m2ngida:D aga kus siis sinu arust transiga m2ngiti??? idikas m6tle ka enne kui r22gid!kui merkuuri ja viljandi m2ngu ei n2inud sis ytlen sulle palju sööte suutis viljandi teha....2-3 söötu ja sis pall oli j2lle audis aga merkuur lypsis teid haledalt nii et t6mba perse oma jutuga!!!saage yle oma kaotusest:deemon: :deemon:

Davids
26.04.04, 23:31
Originally posted by Ono

Originally posted by efafan

TVMK ei v22rinud seda v6itu:deemon:

TVMK lõi oma olukorrad ära. Merkuur ei löönud oma olukordi ära. TVMK võitis mängu 2-0. Merkuur kaotas mängu 0-2. --> Järeldus: TVMK oli võitu väärt.
Me ei saa pärast iga mängu kirema hakata, et Merkuur oli parem ja vastase võit/viik on ebaõiglane - tugevam, kogenum võidab ja vaatamata Tartu meeskonna parematele võimalustele pani TVMK seekord oma paremuse maksma...

Kohtunik pani tyra ja Merkuur pidi m2ngima 10 mehega see oli probleem ja sellep2rast TVMK v6itis ja jutul l6pp:lahe:

Kohtunik ei pand sugugi seda samust, õpi parem mängu vaatama.
Merkuur oleks pidanud ise alguses ära lööma.

Mida sa konn hyppad 6pi ise m2ngu waatama ma v2ga kahtlen kas sa yldse kohal olid?!:kaval:
\"T2nu\" kohtunikule Merkuur kaotoas!!!!!!!!!!!!!!!:viha:

Davids
26.04.04, 23:32
Originally posted by Ono

Ma ei tea, mis mängu küll sina vaatasid.
Oleks aeg paremaid vabandusi aeg välja hakata, kui kohtuniku rikub mängu ära.
Ise olin tartlasena Merkuuri poolt ja arvan, et teine kollane oli õigustatud.

Esimen polnud j2relikult:deemon:

Ono
26.04.04, 23:34
Originally posted by bomb

Noh Tartu publik kahjuks ajab sassi jalgpalli tennis ja golfiga. Kuigi mina seekord puhkusin pasunat natuke tagasihoidlikult olgugi veel et jäin hiljaks kostis publiku seas kriitikat minu suunas et neid häiris see pasun, kas see on normaalne et inimestel on selline suhtumine.

Osta uus pasun. :D

Davids:

Olin küll kohal ja nina all toimus viga ja rahune maha.

Davids
26.04.04, 23:37
Originally posted by kaitz

Njah mulle tundub et Merkuur suudab aint Tartus selle väikesel väljakul mängida aga suurematel on vesi ahjus:D

Teil on yleyldse vesi ahjus ega jah ma ei sa aru mida sa tahad nagu 6elda????
Enivei te vict rohkem kui 4 punni ei saagi:lahe:

PraS
27.04.04, 00:47
Minu tagasihoidlik arvamus on selline: Tartu noored fännid ei oska kaotada!!!!!

bomb
27.04.04, 09:34
Noh mulle külls see kaotus nii traagiline ei olnud, sest eelmine kord sai Merkuur TVMK 7-1 karikas. Ma olen õnnelik et selles osas toimus suur edasiminek.:kaval:

bomb
27.04.04, 09:47
Mis puutub fännindusse ja publiku aktiivse kaasaelamisse. Siis ma ei usu aastal 2001 kui meie fänni punt ergutas ja meid käis tollel hooajal 9 aktiivset fänni mängus. Ning meie fännid ei mõjutanud küll siis kedagi. Ülejäänud publik käitus nagu tavaliselt ja neile hoopis see lärm häiris. Ning pasun ei olnud siis soolopill. Kuulsin, et koondise mängude ajal ka ei minda ergutamises jalgpallihaiglaga kaasa eriti (erandkorras tähatsates mängudes) viimase väitega arvestan eksimisvõimalusega.

greenday
27.04.04, 10:34
Esimesele Merkuuri mängule läksin mõttega Florat toetada, aga Merkuuri mäng oli sisukas, südikas ja sümpaatne, nüüd elan Merkuurile kaasa.

malagar
27.04.04, 11:08
Originally posted by PraS

Minu tagasihoidlik arvamus - mujalt eestist pärit vanad fännid ei suuda taluda Tartus pead tõstvat fännindust ;)

OK ära tõsiselt võta - see nii naljaga pooleks - samas on mul liigagi hästi meeles milline ilkumine Tartu fännide kallal käis peale Flora mängu:(

ethan
27.04.04, 23:16
See kõrge häälega pisike vidin, mida pasunaks erinevates ringkondades nimetatakse, häirib ka mind. Just sellist häält teeb ta, mida on kuulda alati Ida-Euroopa liigade mängude taustal. Aga madalama häälega tõsine meeste pasun on väga tegija ning see küll kedagi häirida ei tohiks nagu ka trummid ja muud huvitavad muusikat tegevad instrumendid, mida näiteks Hollandi fännid väga hästi tunnevad. Seega, rohkem tõelist pasunat ja rohkem trumme!

Davids
28.04.04, 00:04

Minu tagasihoidlik arvamus on selline:Sa v6iks oma suu kinni panna ja mienma t6mmata siit...........

Davids
28.04.04, 00:05

Minu tagasihoidlik arvamus - mujalt eestist pärit vanad fännid ei suuda taluda Tartus pead tõstvat fännindust ;)

OK ära tõsiselt võta - see nii naljaga pooleks - samas on mul liigagi hästi meeles milline ilkumine Tartu fännide kallal käis peale Flora mängu:(

6ige jutt:õnnelik:

Amadeus
28.04.04, 10:33

Minu tagasihoidlik arvamus on selline:Sa v6iks oma suu kinni panna ja mienma t6mmata siit...........

Niisuguse kommentaariga sa ainult t6stad veelkord esile PraS\'i märkuse 6igsust.

Martin
28.04.04, 11:12
Originally posted by Amadeus
Niisuguse kommentaariga sa ainult t6stad veelkord esile PraS\'i märkuse 6igsust.

Lapsed ja noored ikka mõnikord möllavad. See on see vaba kasvatuse tulemus ;)

Amadeus
03.05.04, 21:28
Noh mis siis nyyd juhtus???? Kas keegi suutis end sellele mängule vedada? Tahaks kangesti teada, mismoodi meeskond kes Transi ja Floraga v6rdselt mängub Levadiale niisuguse skooriga kaotab.

mg
03.05.04, 21:32
vastseks on ilmselt kohutav ebastabiilsus:õnnelik:
a ilmselt on levadia jälle oma algse hiilguse saavutanud

kaigas
03.05.04, 22:15
ei le hullu merkuur kyll kohanete ka selle muruga nats licalt l22b aega kuni end leiate:kaval:

malagar
03.05.04, 22:29
Asi pole murus , lihtsalt Levadial on praegust Eesti parim keskväli , mis oli selle 6-0 hävingu puhul ilmselt peamiseks põhjuseks.:(
Aga pole hullu - teiste vastu teeme paremini:)

Martin
03.05.04, 23:09
Noh mis siis nyyd juhtus???? Kas keegi suutis end sellele mängule vedada? Tahaks kangesti teada, mismoodi meeskond kes Transi ja Floraga v6rdselt mängub Levadiale niisuguse skooriga kaotab.

Mängu muidugi ei näinud, kuid kolm asja: esiteks tundus kaitseliin suht nõrguke, Leitani võiks käevigastusest juba tagasi tulla; teiseks kiire avavärav Levadia poolelt, et Merkuur pidi mängu avama; kolmandaks juba mainitud muru.

Neljas, kuid mitte nii väga oluline - Levadia on selle hooaja senine Eesti tipp. Kui neil veel ka superründaja oleks, oi, oi.

Davids
03.05.04, 23:21
Kogemused tulevad l2bi kaotuste ja v6itude mitte ainult l2bi v6itude:)

oooh sain ka natuke tarka panna:P

Amadeus
04.05.04, 11:28
Noh lugesin nyyd pikalt laialt venekeelsetelt saitidelt sellest mängust ja tundub et Levadia lihtsalt kombineeris Merkuuri yle. T6si ta on et Levadia mäng ei ole yles ehitatud ainult pikkadele söötudele nagu Flora oma viimasel ajal ja mitte ainult lyhikestele nagu TVMK-l. Levadia on jah ilmselt taktikaliselt k6ige mitmekesisem praegu eesti klubidest. Pealegi oli väidetavalt Lepmetsal must päev.

Tihane
04.05.04, 15:11
ma käisin ka mängu vaatamas .. merkuuri mängu avamise kohta ytleks pehmelt \"EI\" .. Levadia surve oli pidevalt nõnda tugev, et üle poole saamine merkuuri poolt oli haruldus.

Keski ennist kiitis Lepmetsa, ja palus teda koondisesse, Levadiaga mängus oli poisil aga väga kehv päev. Oli ebakindel maast löögid suundusid oma mängijatest tühjadesse tsoonidesse lahtiste pallide puhtaks löömisega viivitas .. sellest tuli ka üks värav, kui ta paanikas puhastas kasti äärepeale, otse levadia mänguri rinnale. Levadia teine värav löödi ka suht ohutust olukorrast ja nõrga löögiga, pall läks aga lepmetsa kõhu alt läbi. Ei väida, et ta oleks üleüldises pildis kehv väravavaht, vaid tal on noorusele tüüpiline ebastabiilsus ja ebakindlus.

Kõige nõrgem esitus merkuuri ridades oli äärepoolkaitsjatelt, kes ei suutnud kuidagi palli üles viia (mõlemad vahetati ka välja, kuid tulemus ei paranenud).

Kapten six jättis hea mulje ning üritas meeskonda ka koordineerida, kuid suurt tulemust ei tulnud.

Martin
05.05.04, 17:16
Merkuur sai EJList õiguse jätkata mänge Tamme staadioni põhiväljakul ehk muruväljakul.

Vabandan ristpostituse pärast Tammeka teemas.

Ono
05.05.04, 17:34
See hoiab publiku arvu endiselt suurena, Ülenurme nüüd vaevalt oleks nii palju inimesi kohale end vedada viitsinud.

Davids
05.05.04, 21:45
Yks piinik kysimus kas siis j2rgmine m2ng toimub ikka Tammal we?!:oih: :)

kaigas
05.05.04, 22:34
jap laup2eval kobige k6ik tammekale sest Merkuur t6mbab Narvale koti p2he:D
ja pyhap2eval on vist ka tammeka m2ng:kaval:

malagar
06.05.04, 00:09
Igavesti tore et Tartu klubid ikka Tartus mängivad - kuigi väljak on tõega jube :)

mg
06.05.04, 22:22
Originally posted by kaigas

jap laup2eval kobige k6ik tammekale sest Merkuur t6mbab Narvale koti p2he:D
ja pyhap2eval on vist ka tammeka m2ng:kaval:

kas samamoodi nagu levadiale või:kaval:

Martin
07.05.04, 08:21
Oi, meil on jalgpall?! (http://www.postimees.ee/070504/tartu_postimees/arvamus/133544.php)

Vabandan taas ristpostituse pärast.

Peku
09.05.04, 09:19
ei, aga mida head lepmets siis tegi, kas see vääris tõesti punast? ja miks ei pannud merkuur asemele varuväravavahti ja mängis O\'Konnell-Bronin.. müsteerium jääb.:doh:

kaigas
09.05.04, 11:04
lepmets j2i v2ljatulekuga hiljax ja t6mbas gruznovi maha,aga jakovlevi kaart oli kyll kohtuniku vale otsus:viha: ja muidugi ajas n2rvi see et merkuur ei löö oma v6imalusi 2ra...aga FLORALE PANETE IKKKE 2ra edu:kaval:

Amadeus
09.05.04, 11:30
Nagu ma aru saan mängis Bronin väravas vägagi korralikult. Pealegi on ta seda ka varem teinud. Kohavalikud ja jalamäng on tal ju korralikud ja nyyd saab veel lisaks kätegagi mängida :)
Aga tundub et tartu annab natuke tagasi publiku hulga poolest. Seda mängu ei käinudki teab mis hulk vaatamas. Rohkem kui yldjuhul teistel siiski, aga 300 pole enam mystiline arv nagu 1300.

kaigas
09.05.04, 12:05
njah aga ei ytlex et rahvast v2he oli suhteliselt korralikult ikke...aga asi on ka selles et kellega m2ngitaxe,et kui tleb flora sis on ikke 1000 ringis inimesi ma usun:õnnelik:

Silver
09.05.04, 15:00
Lepmets jätkab. Vend sai kobisemise eest noorteliigas kah esimeses mängus oma punase kätte. Ei Merkuuril hakkab vedama. Trahve tuleb. Mängukeeld pikeneb :D

kaigas
09.05.04, 15:31
on hia meel kui kellegil sitasti l2eb,kas ple?
:viha: kyll merkuur j2rjele saab ja j2rgmine aasta lutivad nad k6vasti:kaval:

Amadeus
09.05.04, 16:53
Kyll see enesekontroll kah vanusega tuleb. Lepmets on ikkagi hea väravavaht. Niisama ilusate silmade eest k6rgliigasse mängima ei v6eta.

asdf
09.05.04, 17:22
Mind paneb natukene imestama EJLi poolt edastatav pealtvaatajate arv. Kui Merkuur - Transi mängu 250-ga võis veel nõus olla, siis sellega, et Tammeka - TVMK II mängul oli väidetavalt samuti 250 inimest, küll mitte. Ise pakuks, et Merkuuri mängul oli 300 ja Tammeka omal 200 pealtvaatajat. Eksimine 50 inimesega pole iseenesest suur asi, aga kuna nägin mõlemat mängu, siis tundub kentsakas, et sama publikuarv on pandud, kui Tammeka mängul oli rahvast selgelt vähem. Aga eks EJL teab paremini. :P

Kaspy
12.05.04, 12:17
Merkuurist niipalju et siiski 1 hooaeg üle väga pika aja kõrgseltskonnas..ja siiani pole just kõige halvemini läinud,küll on halvad punased ja kollased kaardid mis nad saanud on ja ka paar ärakukkumist (Levadiaga 0-6)aga muidu on tore et kõrgjalgpall jälle Tartus on :D ja küll ka merkuur areneb kui suudetakse püsima jääda :kaval:
Lepmetsast niipalju et kui vend suudaks endale varsti hea klubi leida siis võib temast aastate jooksul saada kindlasti 1 parimaid väravavahte ;)

Bossman
12.05.04, 14:19
Nüüd on merkuuri punktidekogumisega selleks aastakd ühelpool.....sest enam nad ei saa mängida oma pisikesel ja kõval kunstmutuväljakul...

kaigas
12.05.04, 16:51
merkuur suudab ka murul m2ngida ja kyll varsti n2ed seda ma ei saa aru mix m6ned vennad on kadedad et merkuuril l22b h2sti ja on taas meistrikas?????????????ning merkuurile on tulemas varsti paar uut ryndajat!

edit: tsensuur

ethan
12.05.04, 16:56

kle bossman t6mab perse oma lolli jutuga merkuur suudab ka murul m2ngida ja kyll varsti n2ed seda idikas raisk ma ei saa aru mix m6ned vennad on kadedad et merkuuril l22b h2sti ja on taas meistrikas?????????????ning merkuurile on tulemas varsti paar uut ryndajat!

5. JK Merkuur Tartu 8 2 1 5 5 - 16 7

väravatevahe näitab, et neil oleks hoopis paari kaitsjat vaja, või keskpoolikut hoopis.

ja miks üldse mõned mehed arvuti taga koguaeg nii närvi lähevad? labiilikuteks nim. selliseid.

Amadeus
12.05.04, 17:10
Noh selle yle mida neil vaja läheb v6iks vaielda, sest eks löödud ole ju kah ikkagi väga vähe. Seega oleneb mis stiilis mängida. Kui v6tta aluseks Reali ideoloogia , et alati lihtsalt rohkem lyya kui vastased, siis on neil just vaja ryndajaid :D Aga närvi pole kyll m6tet minna, ega see midagi ei muuda. Need kes on kadedad , need on seda ka edaspidi.

ethan
12.05.04, 17:13

Noh selle yle mida neil vaja läheb v6iks vaielda, sest eks löödud ole ju kah ikkagi väga vähe. Seega oleneb mis stiilis mängida. Kui v6tta aluseks Reali ideoloogia , et alati lihtsalt rohkem lyya kui vastased, siis on neil just vaja ryndajaid :D Aga närvi pole kyll m6tet minna, ega see midagi ei muuda. Need kes on kadedad , need on seda ka edaspidi.

2 väravat keskmiselt mängus lasta küll rahulolu ei tohiks tekitada.

Martin
12.05.04, 18:18
Üks nati vanem lugu ka.

Merkuuri abitreeneri debüüt väravas elavdas mängupilti (http://www.postimees.ee/110504/tartu_postimees/sport/133842.php)

Amadeus
12.05.04, 21:37
Originally posted by ethan

2 väravat keskmiselt mängus lasta küll rahulolu ei tohiks tekitada.

Ega ma seda väitnudki , et rahulolusse tuleks laskuda. Vaid, et k6ik on suhteline. 2 väravat mängu kohta lasta on palju, aga ka vaid pool väravat mängus lyya on niru. Seega tuleks m6lemat näitajat parandada ja kui on v6imalik parandada vaid yht, siis ongi valiku asi kumba treener v6i rahastajad olulisemaks peavad. Kas ajada mäng veel ryndavamaks ja teravamaks v6i kindlustada kaitset ja pyhenduda rohkem vastase mängu l6hkumisele.

kaigas
15.05.04, 13:28
Loodame et merkuur suudab flora vastu h2sti m2ngida:õnnelik:

Bossman
15.05.04, 15:41
Jaaa.... merkuur suudab igal pool ühtemoodi mängida.......igal pool saavad suurelt tappa:D ja minu meelest ei ole see kogutud seitse punkti mingi hea tulemus ja tulevikus ei tasu sedagi enam loota!!!!!

ROOTSI KUNN
15.05.04, 17:07

Loodame et merkuur suudab flora vastu h2sti m2ngida:õnnelik:

Ma ei looda vaid olen kindel ,et homme saab Merkuur sellise kolaka ,mida ta pole sel hooajal veel saanud.:P

kaigas
15.05.04, 17:49
rootsi kunn sina 2ra mölise nii palju:viha: ex homne m2ng n2itab kuidas l2heb:õnnelik:
sa raudselt imed seal talinnas k6igil florakatel kotte ka :D tallinn on nii masendav koht et 100 inimest on keskmiselt m2ngul:D aga tartus k2ib isegi tammek m2ngudel juba 250 ja merkuuril veel rohkem:õnnelik:

kaigas
17.05.04, 00:12
Kle Kunn kuhu sis suur flora v2ravatesadu j2i???????oldi ikke v2ga suurtes raskustes merkuuriga nii et hoia oma mokk maas :kaval:

Amadeus
17.05.04, 10:52

Kle Kunn kuhu sis suur flora v2ravatesadu j2i???????oldi ikke v2ga suurtes raskustes merkuuriga nii et hoia oma mokk maas :kaval:

No ma ei tea kas 3:0 skoori saab ikka pidada raskustes olemiseks. Minu arust näitab see siiski yhe meeskonna ilmset yleolekut. Raskustes olekuks v6iks pidada skoore 1:0, 2:1, 3:2 ... siit v6id juba ise jätkata.

kaigas
17.05.04, 10:56
kui m2ngu ei n2inud sis ei maxa palju s6na v6tta:õnnelik:

Amadeus
17.05.04, 12:51

kui m2ngu ei n2inud sis ei maxa palju s6na v6tta:õnnelik:

Kuskohast sa seda välja loed et ma mängu ei näinud? Ja milleks see foorum siis yldse on kui mitte selleks et s6na v6tta? See et sinul mingi subjektiivne kinnisidee on ei tähenda veel, et sa k6ige paremini informeeritud oled.

Martin
17.05.04, 13:14
Rääkisin Kasimiriga (homse loo jaoks) ja ta tunnistas ikka seda, mis niigi selge. Esimese nelja ja viimase nelja vahel on ikka korralik lõhe. Seega pole see tulemus nii hullu midagi. Oodatav tulemus. Lõhe vähenemiseks on aega vaja.

Nii kaua peavad esimesed neli omavahel madistama ja viimased samuti. Kui kõrgemalt punkte võetakse, siis on see suur boonus.

As simple as that. Hiljem pikemalt ja ka Tammekast.

zaz
17.05.04, 14:09

:juuksed:
äkki ajab härra Flora ja Merkuuri segamini. Flora oli ikka see, kes rohelises mängis;) Ja pigem oli Flora algul hädas palli puuri toimetamisega, kui Merkuuriga:doh:
Palju Merkuur üldse Flora väravat pommitas?? 2-3 korda?:kratsti:

bomb
17.05.04, 16:04
Noh kui oleks Lootuse, Valga , Tuleviku käest nii saanud oleks teine lugu aga FLoraga. Skoor oleks Flora poolt väiksem olnud kui Leppmets oleks olnud väravas aga kahjuks oleksid ei loe ja loodan, koduväljakul näitab Merkuur korralikumat mängu.

Martin
18.05.04, 10:20
Merkuur võttis vastu järjekordse kaotuse (jutt on ka sellest, mida Merkuur vajaks, et korralikult võitlema hakata) (http://www.postimees.ee/180504/tartu_postimees/sport/134541.php)

kaigas
24.05.04, 14:56
loodan et merkuur t6mbab nyyd tulevikule 2ra h2dasti on v6itu vaja edu:õnnelik:

kaigas
24.05.04, 20:34
:D :D :D :D :jump1: :jump1: :jump1: 4:1 Merkuurile:jump2: :jump2:

Davids
24.05.04, 23:02
Hahahahaaaa MERKUUR on parim:naer6: :silm4:

malagar
24.05.04, 23:06
Huvitav kas Karin otsustas nüüd selleks viimistlejaks hakata , kes võimalused ära lööb :)

kaigas
24.05.04, 23:07
:r66m16: :r66m16: :r66m15: keegi v6ix tglt m2ngust l2hemalt r22kida:r66m13:

Ono
25.05.04, 08:15

Huvitav kas Karin otsustas nüüd selleks viimistlejaks hakata , kes võimalused ära lööb :)

Karin võttis seda artiklit vist päris südamesse.

marabella666
25.05.04, 09:53
ütleme nii, et Merkuurilt järjekordne super-tulemus... huvitav kaua Lillevere veel püsib treeneri kohal?:kaval:

kaitz
25.05.04, 13:05
Njah Lilleverel pole ju valikut mängitakse ju siiski Flora jäänustega, Merkuur mängis tõesti supper esimese poolaja teisel oli palju võimalusi ka tulevikul kohtunik jättis ka Tuleviku kasuks värava võttmata kuid ikkagi Merkuur oli siiski Tulevikust parem ja veel Kaarinil tuli ka kõik ilusti välja

greenday
25.05.04, 14:13
Lahe, mul on Merkuuri üle hea meel, eriti äge oleks, kui nad suudaksid hooajala lõpuni 5ndast kohast kinni hoida.

muhv33
25.05.04, 15:31
Originally posted by kaitz

Njah Lilleverel pole ju valikut mängitakse ju siiski Flora jäänustega, Merkuur mängis tõesti supper esimese poolaja teisel oli palju võimalusi ka tulevikul kohtunik jättis ka Tuleviku kasuks värava võttmata kuid ikkagi Merkuur oli siiski Tulevikust parem ja veel Kaarinil tuli ka kõik ilusti välja

Kas sa pead silmas seda momenti,kui värav löödi suluseisust...või arvad,et...pennal jäeti andmata?

Martin
26.05.04, 09:24
Merkuur sai Konstantin Karini väravatest väärtusliku võidu (http://www.postimees.ee/260504/tartu_postimees/sport/135280.php)

bomb
26.05.04, 14:21
hea Merkuur jessss.

shakedown
28.05.04, 21:32
täna tuli siis 4-0 võit!!!:õnnelik:

kaigas
28.05.04, 21:57
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: olex v6inud vabalt 6:0 või 8:0 olla aga licalt ei realiseeritud 2ra k6ike...pall k2is latis ja postis veel....yldiselt Valga oli ikke v2ga n6rk :lahe: ja ime oli see et seekord l6id merkuuri mehed isegi oma v6imalused 2ra:õnnelik: j2llegi v2ga positiivne ning eriti suur yllatus oli Jakovlev kes sekkus m2ngu vahetusest ning l6i 2 ilusat v2ravat:õnnelik: kahju aint et merkuuri kapteil 6nnest puudu j2i oli p2ris h2id v6imalusi tal...igatahes TUBLI MERKUUR;)

Martin
29.05.04, 14:06
Mäng ise oli küll väga hea, kuid veel enam tegi rõõmu see, kuidas Merkuuri mehed üksteisttoetasid ning näiteks väravaid pühitsesid. Kui see sisekliima tõesti nii hea on, siis pole küll erilisi probleeme püsima jäämisega ning isegi viienda koha hoidmisega. Neljadaks ennast nad arvatavasti küll veel ei ponnista.

bomb
02.06.04, 11:40
Valga vastu Merkuur tegi ka hea mängu. Tublid

budu
02.06.04, 15:35
hea kui keegi suudab yllatada muidu ainult tallina meeskonnad võidavad

deco
04.06.04, 00:22
lähen homme merkuuri vaatama, loodan et nad võidavad see kord ! :lahe:

Martin
04.06.04, 00:28
Merkuur soovib tiitlipretendenti kodusel muruväljakul üllatada (http://www.postimees.ee/040604/tartu_postimees/sport/136115.php)

fitti
04.06.04, 02:50
Originally posted by deco

lähen homme merkuuri vaatama, suudan et nad võidavad see kord ! :lahe:

sa oled nagu mister proper

deco
05.06.04, 12:53
Originally posted by fittibaldi

Originally posted by deco

lähen homme merkuuri vaatama, suudan et nad võidavad see kord ! :lahe:

sa oled nagu mister proper

loodan :D

kaigas
10.06.04, 15:22
http://www.hot.ee/jkmerkuur2/

Peku
10.06.04, 18:58

http://www.hot.ee/jkmerkuur2/
arenguruumi veel on;) ei aga väga tore et nüüd ka neil eestikeelne leht:õnnelik:

Martin
14.06.04, 01:13
Merkuuri koosseis sai tugevat täiendust (http://www.postimees.ee/140604/tartu_postimees/136937.php)

Martin
14.06.04, 01:14
Merkuuri tegelik kodukas, mis nüüd täienema peaks hakkama (http://www.jkmerkuur.ee/)

ROOTSI KUNN
14.06.04, 14:36

Merkuuri tegelik kodukas, mis nüüd täienema peaks hakkama (http://www.jkmerkuur.ee/)

Ega sa ei tea ,palju nad Konsale pakkusid ja mida poiss ise asjast arvas ? Kas oleks läinud ,kui oleks lubatud?

kaigas
14.06.04, 18:45
tean seda et konsa oli v2ga huvitatud ning tahtis v2ga minna..............aga millegi p2rast lykkus asi edasi....v6i j22b yldse 2ra,aga konsa on loll kui ei l2he sest saax ennast k6rgliigas n2idata ning v6in öelda,et jah tammeka kyll t6useb meistriliigasse,aga kukub algul v2hemalt v2lja ning l2heb j2lle aasta kaotsi....igatahes loodan et konsa ei ole nii loll et keeldub sellest:)

PraS
15.06.04, 06:03

Merkuuri koosseis sai tugevat täiendust (http://www.postimees.ee/140604/tartu_postimees/136937.php)

Nimelt olevat enne hooaja algust pakutud mõnele SK10 poisile võimalust Merkuuri tulla, kuid poisd või siis nende treener olid keeldunud. Poisid siis U17 mängijad.

Ott
15.06.04, 09:59
Hea on, kui ajalehtedes on ka nõrgemate klubide kohta pikemalt juttu, eesmärgid ja muud stuffi.. (tglt ega Merkuu enam nõrk vist ei ole siiski:õnnelik: )

thierry
15.06.04, 11:07
Merkuuri ja Tammeka vahe seisneb selles, et Merkuur on kõigest kokku klopsitud meeskond, Tammeka aga Klubi (suure algustähega), millel on oma töötav noortesüsteem. Võrreldes nende 2 meeskonna koosseise ja sealjuures võtta arvesse, kus mängija noorteklassis mängis, pole raske aru saada kumb klubi noortega paremini ringi käia oskab. :oih:

Ega sa ei tea ,palju nad Konsale pakkusid ja mida poiss ise asjast arvas ?

Miks peaks konsa lahkuma klubist, millega ta koos üles kasvanud, konkureerivasse tartu meeskonda... see oleks umbes sama nagu minek Man Cityst Man Unitedisse;) Okok, mastaabid on pisut teised, kuid siiski...

Martin
02.07.04, 09:24
Tammeka ja Merkuur asuvad rünnakule (http://www.postimees.ee/020704/tartu_postimees/sport/138339.php)

Nagu pealkirjast näha, siis loomulikult risti. Vabandan.

acy
02.07.04, 16:46
Merkuur on ikka parim:D

ROOTSI KUNN
08.07.04, 21:57
Esimene kõvem pähkel jäi seekord veel katki puremata. Aga ,kui ükskord need rootsist pagenud vennad ja võibolla veel paar tugevdust ostetakse siis mängu korralikult käima saavad , võib ka tõelisi üllatusi tulla. Ega ikka ühe hooajaga mehi mängima ei pane, Vaadake ,kui kaua on fanera tuumik koos mänginud. Kõik sõltub ka sellest ,kui tõsiselt Merkuur plaane on teinud. Võibolla on esimene tuhin hooaja lõpuks kadunud ja kõik läheb vanaviisi. Elame näeme!!:)

Martin
08.07.04, 22:06
Seekord olid kolm meest kaartidega väljas, mitmed mängisid vigastustega jne... Nüüd tuleb pikem paus ja siis TVMK Tallinnas. Ootaks juba sisukamat esitust. Seekord oldi esimesel poolajal väga head, kuid teisel enam ei jõutud.

Aga mängu staar oli Tarmo Neemelo. Totaalne täkk ikka :D Kloun platsil.

Amadeus
09.07.04, 14:37
Merkuuril oleks miskit Piiroja tüüpi kaitsjat vaja. praktiliselt 90% nende karistusalla saadetud kõrgetest pallidest võtsid Teever ja Neemelo ära. Merkuur mängis pea alati ainult teist palli. Sealt need väravadki enamasti tulid. Esimene kõrge pall ja siis Teever/Neemelo sööt vabale positsioonile.

marabella666
10.07.04, 12:33

Seekord olid kolm meest kaartidega väljas, mitmed mängisid vigastustega jne... Nüüd tuleb pikem paus ja siis TVMK Tallinnas. Ootaks juba sisukamat esitust. Seekord oldi esimesel poolajal väga head, kuid teisel enam ei jõutud.

Aga mängu staar oli Tarmo Neemelo. Totaalne täkk ikka :D Kloun platsil.
Miks Neemelo kloun oli?

kaigas
19.07.04, 20:30
kas keegi teab merkuuri ja tvmka poolaja tulemust?:õnnelik:

Martin
19.07.04, 20:32
Palju parem/huvitavad uudis: Vladislav Gussev (72. Vitali Gussev).

Vennad Gussevid mõlemad Merkuuris? Noorem Valga poiss nagu ka. Magasin täiesti maha. Peab end vist piitsaga peksma.

Martin
19.07.04, 20:57
Esimene, kes on saanud ülemise nelja vastu võidu. Nüüd ka esimene, kes on saanud esimese kolme vastu samaga hakkama.

Kas tõesti varsti ise neljas ja Euroopa. A great day :)

FC TVMK TALLINN – JK MERKUUR TARTU 1:3 (1:1)
Õhutemperatuur +26, päikesepaisteline ilm; väljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 140
Peakohtunik: Margus Kotter
Abikohtunikud: Heigo Niilop, Hannes Reinvald
Väravad: 13. Kostin, 67. Juška ei realiseerinud penaltit - 33. Sereda, 49. pen. Arutjunjan, 76. Bazjukin
Hoiatused: 20. Smirnov, 58. Malov - 7. Lõsanov, 35. Sereda, 90.+1 Karin
FC TVMK: Teleš, Kisseljov, Seero (34. Kallaste), Sarajev, Kurjanov, Leetma, Paitsev (60. Teever), Malov, Kostin (46. Borissov), Smirnov, Juška.
JK Merkuur: Lepmets, Ottšik, Arutjunjan, Kasimir, Tjunin, Sereda, Bazjukin (77. Karin), J. Leitan, Lõsanov, Zarcenko (83. Fjodorov), Vladislav Gussev (72. Vitali Gussev).

lume
19.07.04, 20:58
Uskumatu aga tõsi,Merkuur võitis 3-1 TVMK-d.
Selle hooaja suurim üllatus.

kotkas0
19.07.04, 20:58
Merkuur alistas TVMK! Lahe. Järgmises voorus Merkuur kodus Lootusega ja Trans Tallinnas TVMK-ga. Loogiline oleks, et peale järgmist ringi jagavad Merkuur ja Trans neljandat kohta!

3rk1
19.07.04, 21:12
Mul üks küsimus. Et kui Merkuur peaks tõesti Euroopasse pääsema, siis kus nad oma euromänge peaksid? Arvatavasti ei vasta Tamme st. UEFA nõuetele?

asdf
19.07.04, 21:32
Originally posted by 3rk1

Mul üks küsimus. Et kui Merkuur peaks tõesti Euroopasse pääsema, siis kus nad oma euromänge peaksid? Arvatavasti ei vasta Tamme st. UEFA nõuetele?

Eestis vastab UEFA nõuetele ainult Kadrioru staadion ja Arena. Seega tuleb nende vahel valida.

Martin
19.07.04, 21:36
Originally posted by asdf

Originally posted by 3rk1

Eestis vastab UEFA nõuetele ainult Kadrioru staadion ja Arena. Seega tuleb nende vahel valida.

Kolmas variant on ka - Tamme tehakse korda.

Pluss nõuetele vastab ka Valga.

asdf
19.07.04, 21:42

Pluss nõuetele vastab ka Valga.

Kadriorul ja Arenal on UEFA litsents, millega lubatakse mängida rahvusvahelisi ja meistriliiga mänge. Valgal, Narval, Kohtla-Järvel, Viljandil ja teatud mööndustega ka Tartul on EJL-i \"A\" litsents, millega lubatakse mängida meistriliiga mänge.

Hughes
19.07.04, 22:10

Kas tõesti varsti ise neljas ja Euroopa. A great day :)

See näitab Eesti tõelist taset. Eelmisel hooajal 2. liigasse kukkuma pidanud meeskond võitleb nüüd Meistriliigas koha pärast Euroopasse.

kaigas
20.07.04, 01:32
kle see meeskond mis teise kukkuma pidi ple yldse v6rreldav praeguse koosseisuga:P

Rommedahl
20.07.04, 09:48
merkuur tegi TVMK-le ära 3-1
hea mäng

ROOTSI KUNN
20.07.04, 09:50
Originally posted by Hughes

See näitab Eesti tõelist taset. Eelmisel hooajal 2. liigasse kukkuma pidanud meeskond võitleb nüüd Meistriliigas koha pärast Euroopasse.

Eesti jalgpalli tõelist taset näeksid siis ,kui vahest mõnda mängu ka staadionile tuleksid vaatama ,igatahes oli eilne mäng huvitavam ,kui paljud Inglise liiga uimerdised.:lahe:
Merkuuri potensiaalne neljas koht paneks Tartus staadioni ehituse ilmselt veelgi kiiremini liikuma ja Tartu oleks tõeliselt Eesti jalgpallikaardil tagasi.
Ja veel: Merkuuril on kindlasti ees veel rasked ajad ,sest selleks ,et meskond tõelisi oskusi hakkaks näitama on ikka paar -kolm aastat vaja kokku mängida ja kindlasti ka tugevdust oleks vaja . Kui Merkuuri juhtkond selle ülesandega hakkama saab siis võib juba tõelist edu saavutada.
P.S. Paadunud Tammeka fännina pean praegu tunnistama ,et omavahelise mängus panustaksin kindlalt Merkuurile :P aga loodame ,et nii see ei jää.

Amadeus
20.07.04, 10:43
Gussev on jah salaja Merkuuri ära jooksnud :)
Eestis on millegipärast kõik üleminekud nii suur saladus , et neid märkad alles siis kui mehed juba uue klubi eest platsil on. Igavene totrus mu arust. Tänapäeval ju ikkagi info-ühiskond ja võiks ka siis vastavalt käituda.

frain
20.07.04, 13:34
Heh selleks et meeskond tõelisi tulemusi näitama hakkaks tulex juba 12 aastaste poiste treenerite töökäiku jälgida. Eesti jalgpall ei saavuta kunagi edu enne kui tehakse kardinaalsed muudatused poiste koolitamises;) Systeem on jumala vale hetgel;)

jyriöö
20.07.04, 13:35
Originally posted by ROOTSI KUNN

P.S. Paadunud Tammeka fännina pean praegu tunnistama ,et omavahelise mängus panustaksin kindlalt Merkuurile :P aga loodame ,et nii see ei jää.

Perspektiivis on Tammekal eelis, seal on vähemalt korralik klubi toimima saadud. Tänu Merkuurile aga on Tartus ka jalgpallile tähelepanu pöörama hakatud ja rahad liikuma läinud.

ROOTSI KUNN
24.07.04, 22:10
Arvata võis ,et vahepeal kadunud pojad Tjunin ja Gussev, Merkuuris lammutama hakkavad. Täna siis kummaltki kaks kolli. Mida edasi seda paremaks Merkuuri koostöö kindlasti läheb aga medalit siiski ennustada ei julgeks. Fanera võitis küll täna Transi ,kuid erilist muljet nende mäng mulle ei jätnud ja Akranese vastu läheb neil sellise mänguga küll raskeks. Igatahes on Merkuuri viimased mängud jätnud hea mulje ja loodame ,et punkte võetakse ka liidrilt, Levadialt.

Amadeus
26.07.04, 15:17
Merkuur on muutnud päris huvitavaks meeskonnaks jah, aga seda veel ei usuks et nad Levadialt praeguse vormi juures punkte võiks võtta. muidugi , pall on ümmargune ...
Huvitav veel asja juures on et Flora ei hoia enam kümne küünega oma kasvatatud mängijatest kinni. Juba hooaja eel andis ta Transile ja TVMK-le mehi, samuti lasti Meerits suurema kärata Tammekasse, kuigi Pohlak vist eelistanudks tema siirdumist Merkuuri. Ja viimati siis Vl. Gussev Valgast Merkuuri.

malagar
26.07.04, 22:08
olen eesti elust pisut eemal - kuidas need Gussevid ja Tjunin Merkuuri joudsid ?

jyriöö
27.07.04, 12:10
Anti kinga neile Trelleborgist, st. ühele Gussevile ja Tjuninile.

bomb
03.08.04, 21:39
0-0 viik Levadiaga väga hea tulemus ja muud ei midagi.

Martin
03.08.04, 21:39
Väga lähedal oli Eesti meistriliiga liidri skalp. Kahju, et tartlased kolme võidupunkti kätte ei saanud.

ROOTSI KUNN
03.08.04, 21:58

Väga lähedal oli Eesti meistriliiga liidri skalp. Kahju, et tartlased kolme võidupunkti kätte ei saanud.

Ja sa isegi ei kujuta ette ,kui lähedal see skalp oli.:) Ma ütleks ,et Levadial vedas sea moodi ,et viigi kätte said. Petersoo pressiteade on viisakalt öeldes pläma. Võimalused olidki vaid Merkuuril ja neid oli 4-5 . Kogu mäng oli Merkuuri kontrolli all. Ilus mäng ja hea meeskonnatöö. Tõeline maiuspala kohalikule vutisõbrale.

bomb
03.08.04, 22:54
Rootsi kunn muideks varsti tuleb Floraga mäng ehk Flora an ainus võiskond kellelt pole Merkuur punkti võtnud ning veel Merkuuri kodus. Loodan et Merkuur teeb sama hea mängu ning kui Flora võidab on ta tiitlikonkurentsis tagasi tänu mekuurile kes võttis punkte TVMK kui ka Levadialt.

oku
04.08.04, 09:34
Ma natuke Kunniga vaidleks :P Mekuuril oli häid võimalusi tõesti vist 4 või 5. Samas suutis ka Levadia kolmel korral täiesti arusaamatutest kohtadest mööda lüüa (a\'a kolme meetri pealt) ja esimese poolaja lõpupoole jäi Lepmets ühe korra Nahki tsenderdusele järgnenud pealöögile lihtsalt ette. Nii et õnne ja ebaõnne tundsid mõlemad pooled. Usun, et viik oli täiesti õiglane tulemus.

Kuigi jah, Merkuuri võit oleks väga magus olnud :D

Ahjaa - Merkuur ja pronks ... no ei juhtu :) 11 vooruga (hetkel küll kesise vormiga) TVMK vastu 15 punkti tagasi teha ... ma olen nõus kihla vedama, et seda ei juhtu. Aga kui Merkuur järgmise kahe vooruga (vastasteks Valga ja Viljandi) TVMK vastu (vastased Flora ja Levadia) 6 punkti tagasi võidab, siis ma ehk enam nii kindel pole ;)

bomb
04.08.04, 10:21
Seeaasta on liiga vara, et esikolmikusse murda liiga pikk vahe ning ma ei usu , et TVMK laseks ennast klohmida VAlga ja Lootuste, ning Tulevikkude käest.:kaval: :kaval:

oku
04.08.04, 10:26
Igatahes tegi eilne viik tabeli ülaosa väga pingeliseks. Järgmised mängud TVMK - Flora ja TVMK - Levadia on juba tõelised maiuspalad. Kavatsen ka arvatavasti mõlemale mängule kohale minna.

Martin
08.08.04, 21:02
Vaid 13 punkti Florani! Las minna, Merkuur! :)

Täna tehti siis Valga pulbriks. Ja Merkuur ei saanud ühtegi kollas, seda ikka iga päev ei juhtu! :D

FC Valga – JK Merkuur Tartu 1:7 (0:1)
Väravad: 57. A. Antonov - 30. pen. Arutjunjan, 47., 67. Bazjukin, 48. Vitali Gussev, 59. Tjunin, 69. Sereda, 83. Vladislav Gussev
Hoiatus: 30. Taska
FC Valga: Reelo, Vanna, Mazurkevitš, Dupikov, Taska, I. Valejev (46. M. Haavistu), Kaukvere, Tükk, A. Antonov, Savotškin (74. Kägo), Girišin.
JK Merkuur: Lepmets, Ottšik, Arutjunjan (67. V. Ivanov), Kasimir, Tjunin, Sereda (74. K. Karin), Vitali Gussev, Bazjukin, J. Leitan, N. Lõsanov, Zartšenko (46. Vladislav Gussev).

bomb
09.08.04, 11:31
Merkuur järgmine aasta loodan et esikolmikus.

siim s
09.08.04, 13:34
Merkuur ikka tõsieslt ässama hakanud. vorm on momendil super, loodame et see nii ka jääb. selge on see praeguse vormiga teeks merkuur tammekaga mida ise tahax. 15. tuleb saun. 23. võib päris huvitav tulla, ei suuda ära oodata:D pakun, et rahvast voolab kah kohale selle aasta meistrilliga rekordi vääriliselt;)

kaigas
09.08.04, 13:41
Lahe olex vaadata kuidas kohtuvad s6prusm2ngus tammeka ja merkuur:kaval: ja ma usun et rahavast olex ikke v222222222ga palju:kaval:

bomb
10.08.04, 13:40
Kevadel pidi kohtumine olema aga Tammeka pettis merkuuri ning Merkuuri vastaseks oli Tammeka 2 keda klohmiti aga midagi see ei arendanud merkuuri. hiljem kuulsin kellegilt et tanneka treenner ei tahtnud 1 koosesiuga pallida sest see viib moraali alla ja tekitab vigastusi. See ei ole ilus tammeka poolt, on loogiline et merkuur tahtis pallida 1 tammeka kooseisu vastu mitte duublite. aga viimane kohtumine valga vastu on Tammekale hoiatuseks, et Tartu parim klubi on Merkuur. Kui loosiga veab siis karikasarjas tuleb see aasta see kohtumine.

bomb
17.08.04, 13:27
Tulevikuga mäng oli sama masendav kui ilm tol hetkel aga loodan et peale kehva mängu tuleb ka helge mäng.

budu
17.08.04, 19:54
küll tulevad veel võidud

Ono
17.08.04, 21:00
Algselt postitas bomb

Tulevikuga mäng oli sama masendav kui ilm tol hetkel aga loodan et peale kehva mängu tuleb ka helge mäng.

Ma loodan, et sa õpid kirjavahemärke kasutama.

kaitz
18.08.04, 03:08
Kallis Eesti rahavas mina k2ll aru ei saa miks te toetate nii nimetatud Narva MERKUURI:viha: toetage parem Tammekat,kes j2rgmisel hooajal hakkab k2rgliigas m2ngima:kaval: kes v2hemasti on t2esti Tartust

Ono
18.08.04, 11:47
Algselt postitas kaitz

Kallis Eesti rahavas mina k2ll aru ei saa miks te toetate nii nimetatud Narva MERKUURI:viha: toetage parem Tammekat,kes j2rgmisel hooajal hakkab k2rgliigas m2ngima:kaval: kes v2hemasti on t2esti Tartust

Miks sa toetad Flora Tallinna Tulevikku :viha: ?
Toeta parem tabivere torpeedot, siis oled kõva patrioot.

siim s
18.08.04, 16:57
Algselt postitas Ono

Algselt postitas bomb

Ma loodan, et sa õpid kirjavahemärke kasutama.

näe palun Ono - http://www.eki.ee/

huvitavat lugemist
.

kaitz
19.08.04, 04:18
Ono Ono edasi Narva Merkuur:deemon:

Ono
19.08.04, 12:19
Algselt postitas kaitz

Ono Ono edasi Narva Merkuur:deemon:

Edasi igatahes, floral ei kipu see mäng aint kahjuks seal viljandis viimasel ajal sujuma. :)

kaigas
23.08.04, 13:56
http://www.postimees.ee/230804/tartu_postimees/142397.php

gaskoff
23.08.04, 20:15
Tulen just Merkuur-Flora mängult. Raiskraiskraisk. Nagu Eesti holland oleks olnud. Peaaegu. Imelik värin on sees kuigi ise väga Merkuuri fänn ei ole. Kes veel ei tea, siis Merkuur juhtis 3-1, aga sai lõpus 5-3 ära. Oleks tartlased lõpuni vastu pidanud, oleks ikka paras pauk küll olnud. Kuni 85 minutini oli merkuur ikka igatpidi üle, aga lõpus võttis kogemus oma. Allaselt kaks väravat. Sellist mängu pole kaua olnud.

Silver
23.08.04, 20:16
Algselt postitas gaskoff

Tulen just Merkuur-Flora mängult. Raiskraiskraisk. Nagu Eesti holland oleks olnud. Peaaegu. Imelik värin on sees kuigi ise väga Merkuuri fänn ei ole. Kes veel ei tea, siis Merkuur juhtis 3-1, aga sai lõpus 5-3 ära. Oleks tartlased lõpuni vastu pidanud, oleks ikka paras pauk küll olnud. Kuni 85 minutini oli merkuur ikka igatpidi üle, aga lõpus võttis kogemus oma. Allaselt kaks väravat. Sellist mängu pole kaua olnud.

Owned bitch! :mupet: Pole ammu nii rõõmus olnud seda skoori vaadates, vähemalt suutsid florakad lõpus venemeelsele merkuurile koha kätte näidata! :õlu:

kaigas
23.08.04, 20:30
pane p6lema ennast Treze sa ei n2inud kui hullult merkuur yle oli:viha:flora on ikke paras pask :viha: licalt merkuur lasi l6pus liiga l6dvax,aga kyll merkuur flora 2ra ka v6idab:kaval: tra kui palju 6nne v6ib neil florakatel olla:viha:

Silver
23.08.04, 20:32
Algselt postitas kaigas

pane p6lema ennast Treze sa ei n2inud kui hullult merkuur yle oli:viha:flora on ikke paras pask :viha: licalt merkuur lasi l6pus liiga l6dvax,aga kyll merkuur flora 2ra ka v6idab:kaval: tra kui palju 6nne v6ib neil florakatel olla:viha: Kui sa tikud ja bensiini annad, siis ma võin proovida..:)

kaigas
23.08.04, 20:37
:D :D :D kallix l2eb:)

Robinho
23.08.04, 21:26
See oli tõesti suurepärane mäng. Kahju, et lõpus Merkuur väsis ja muidu kehvalt mänginud florakatel ära lasi lüüa. Järgmine aasta teeb Tartu mansa kõrgliigas puhta töö!
Ahjaa, Flora fännid on hoopis need, kes ennast põlema võiksid panna. Ma mõtlen neid, kes tribüüni keskel ülemises reas olid. Sellised sõnad hoidke endale! Väiksed lapsed vaatavad ka mängu ja te lõugate, et Merkuur on \"pasa\". No kui haige võib olla?
Üldiselt nõustun ma Merkuuri fännkonnaga: \"Flora, huinjaa!\"

fitti
23.08.04, 21:33
Algselt postitas Robinho

Ahjaa, Flora fännid on hoopis need, kes ennast põlema võiksid panna. Ma mõtlen neid, kes tribüüni keskel ülemises reas olid. Sellised sõnad hoidke endale! Väiksed lapsed vaatavad ka mängu ja te lõugate, et Merkuur on \"pasa\". No kui haige võib olla?

:doh:
lastevanemate liit nõuab ka, et õlu hind kallineks, muidu võsukesed õpivad alkohoolikuks.

napakas oled sina ja on nemad.

Robinho
23.08.04, 21:48
Algselt postitas fittibaldi

Algselt postitas Robinho

:doh:
lastevanemate liit nõuab ka, et õlu hind kallineks, muidu võsukesed õpivad alkohoolikuks.

napakas oled sina ja on nemad.

Anna andeks, issi!
Ropendage siis edasi, tainad!

Ono
23.08.04, 22:08
No flora fännid oleksid võinud natuke targemat käitumist ette näidata, slaavid olid oma obolonide tagajärjel ka muidu klass omaette.

marabella666
23.08.04, 22:11
palun kirjeldage keegi väravaid ka

Davids
23.08.04, 22:27
Algselt postitas treze

Algselt postitas gaskoff

Owned bitch! :mupet: Pole ammu nii rõõmus olnud seda skoori vaadates, vähemalt suutsid florakad lõpus venemeelsele merkuurile koha kätte näidata! :õlu:

PISTKE SEE VENEMEELNE JUTT OMALE PERSE!!!!!!!!
LEIDKE MÕNI PAREM VABANDUS JA ETTEKÄÄNE!!!!!:viha:

sicmic
23.08.04, 22:41
Rahu, ainult rahu:love::prill4:

fitti
23.08.04, 22:48
Algselt postitas Robinho
Anna andeks, issi!
Ropendage siis edasi, tainad!

kõrgendatud komblustundega kodanikuna võiksid väheke kaaluda ka võimalust, et mõni noorem foorumikülastaja, kes EI OLE merkuuri sõber ja seega vene keeles ropendada ei oska, läks mammaa käest kysima, mis tähendab see va \'huinjaa\' sinu postituses.

greenday
23.08.04, 23:04
Algselt postitas Robinho

See oli tõesti suurepärane mäng. Kahju, et lõpus Merkuur väsis ja muidu kehvalt mänginud florakatel ära lasi lüüa. Järgmine aasta teeb Tartu mansa kõrgliigas puhta töö!
Üldiselt nõustun ma Merkuuri fännkonnaga: \"Flora, huinjaa!\"Piinlik.

ugla
23.08.04, 23:12
Heheh , hea huumor küll kui sõna \"pasa\" peetakse staadionil ropendamiseks :) .Oi kui jube , väikesed lapsed ka kuulevad :D. Sa Robinho esindad vist Tartu vanadekodu ? Õige jah staadionil peab istuma nagu kirikus , vaikselt ja pühalikult. Ilma lipsuta sisse ei lasta.Värava korral võib plaksutada aga mitte liiga tormiliselt. Aga Merkuur on tõesti tubli ,Levadiale anti tugev lahing ja nüüd Florale. Mäng oli nähtavasti tõsine maiuspala igale jalpallisõbrale.

asdf
23.08.04, 23:21
Algselt postitas Robinho

Üldiselt nõustun ma Merkuuri fännkonnaga: \"Flora, huinjaa!\"

Tegelikult kuuluvad sellised fännidevahelised nääklemised jalgpalli juurde. Seda, et vastane on pasa, karjutakse ka koondise mängudel, muide, nagu ka, et \"kohtunik on pede\". Minu arust pole üldse ilusam karjuda \"huinjaa\", nagu need Merkuur poolehoidjad tegid. Kas siis ühe ropendamine õigustab teise oma?

Senikaua pole fännamisel midagi viga, kui asi ei lähe vägivaldseks ja keegi väljakule ei jookse jne, loomulikult lausroppust tribüünidel ma ei poolda, aga paar korda \"pasa\" hüüda pole eriline roppus. Mulle isiklikult ei meeldi hoopis, et tribüüni kõrval ja ka tribüünil nii palju kaasavõetud õlut ja ka kangemat tarbitakse. Sest ütleb ju reegel:

Eesti Jalgpalli Liidu juhatus otsustas oma 29. detsembril toimunud koosolekul lubada müüa eestisisestel klubivõistlustel pealtvaatajatele kuni 5,5 kraadise alkoholisisaldusega jooke. Kitsendusena sätestatakse punkt, mille kohaselt nimetatud joogid peavad olema müüja poolt valatud spetsiaalsetesse plasttopsidesse ning sellise alkoholiga on keelatud minna tribüünile.

Ehk siis oma jooke ei tohi endiselt kaasa võtta, nagu Pohlak tookord intervjuus ütles, aga paraku ei peeta Tartus sellest küll kinni.

Aga vähemalt on Tartus palju rahvast mängul ja jalgpall populaarsust kogumas :)

3rk1
24.08.04, 00:46
Algselt postitas FCOperBK

Vaata seal oli na kaks posti ja nende peale oli üks latt pandud. Ja värava taga oli mingi ullult auklik riie ka na. Kõik väravad olid suht sarnased na.

Davids
24.08.04, 02:06
Algselt postitas 3rk1

Algselt postitas FCOperBK

Vaata seal oli na kaks posti ja nende peale oli üks latt pandud. Ja värava taga oli mingi ullult auklik riie ka na. Kõik väravad olid suht sarnased na.

Kui ma õieti m2letan siis olid jooned ka kuskil maas:oih:

SleepWalking
24.08.04, 08:38
Algselt postitas fittibaldi

kahju, et lapsi niimoodi kasutatakse - tegelikult oli selle lastevanemate liidu avalduse taga loomulikult Viina Liit (kes ei koonda mitte joojaid vaid tootjaid) kellele konkurentsitingimuste halvenemine on tõeliseks pinnuks silmas, ning kes täpselt samasuguse avalduse tegi täpselt nädal tagasi ...

i\'ll get my coat ...

ROOTSI KUNN
30.08.04, 20:06
No täna sai Merkuur küll väga tähtsad kolm punkti. Põhimõtteline kohtumine võideti võõrsil 2-1. Igatahes säilib mõlemal klubil võimalus Eurosarjas mängida. Publikut vähe rohkem ,kui Viljandis aga ikkagi haledalt vähe sellise matshi kohta.:doh:

kaigas
30.08.04, 20:10
r22gib keegi 2kki l2hemalt m2ngust et kes rohkem m2ngu kontrollis jne

sicmic
30.08.04, 20:29
Algselt postitas ROOTSI KUNN

No täna sai Merkuur küll väga tähtsad kolm punkti. Põhimõtteline kohtumine võideti võõrsil 2-1. Igatahes säilib mõlemal klubil võimalus Eurosarjas mängida. Publikut vähe rohkem ,kui Viljandis aga ikkagi haledalt vähe sellise matshi kohta.:doh:

Hmm...Trans ja Merkuur leppisid siiski 2:2 viiki (Transi viigivärav 90.+4 Gorjat?ovilt, kui vastane oli jäänud 9-kesi). Ilmselt mõtlesid seda mängu?

ROOTSI KUNN
30.08.04, 20:33
Krt. vara hakkasin kilkama:P vaatasin ,et mäng on juba läbi aga seal hakkas alles toimuma. Paistab ,et oli üsna verine võitlus ja selle neljanda koha peale kaklevad nad hooaja lõpuni. Merkuur võiks peale jääda .;)

bomb
01.09.04, 12:15
Nojah ega Transil on mõõnaajad. Tuleb loota et Valgad ja Tulevikud ning Lootused kärbivad Transilt punkti.

Amadeus
01.09.04, 13:04
estfootball teatas just täna ,et bondarenko tuleb tagasi transi treeneriks. igatahes peaks see kindlust neile kõvasti juurde andma, sest vaatamata sellele, et ta vene liigas ei suutnud läbi lüüa on ta meil siin ikkagi kõva sõna.

smith
12.09.04, 16:26
mõned pildid mängust
JK Merkuur-FC Levadia 2:5 (http://karu.mp.kliinikum.ee/~martin/jalgpall/merkuur-levadia/merkuur-levadia.htm)

ethan
12.09.04, 17:00
Algselt postitas smith

mõned pildid mängust
JK Merkuur-FC Levadia 2:5 (http://karu.mp.kliinikum.ee/~martin/jalgpall/merkuur-levadia/merkuur-levadia.htm)

võimas väljak ikka teil seal Tartus!

Amadeus
12.09.04, 17:18
Algselt postitas ethan

Algselt postitas smith

mõned pildid mängust

võimas väljak ikka teil seal Tartus!

Hea et niisugunegi on. Oli vahepeal ikka täielik karjamaa ju.

siimsorokin
12.09.04, 17:24
Väljak ise ju suht hea on seal, aga äärejooned on piltidelt vaadates päris koomilised! :doh:

$$$
12.09.04, 18:11
Jaa, jooned tuleks ikka juba reedel ära tõmmata
:D

ROOTSI KUNN
12.09.04, 19:22
Ma vaatan ,et viimastes mängudes on Merkuurile punased kaardid saatuslikuks saanud.
Kes mängul oli võiks kirjeldada . Kas Kotter oli agar nagu alati või oli mees eemaldamist väärt ? Merkuur peab viimases ringis küll nüüd imet tegema ,kui neljandaks tahab tulla aga võimatu see pole.:lahe:

kaigas
12.09.04, 19:28
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Ma vaatan ,et viimastes mängudes on Merkuurile punased kaardid saatuslikuks saanud.
Kes mängul oli võiks kirjeldada . Kas Kotter oli agar nagu alati või oli mees eemaldamist väärt ? Merkuur peab viimases ringis küll nüüd imet tegema ,kui neljandaks tahab tulla aga võimatu see pole.:lahe:
tegelikul ei t6mbanudki vastast maha yx ja sama mees vaid licalt oli seal l2hedal ja sai punase:viha: agayldiselt merkuur vajus 2ra piale seda kui v2hemusse j22di ning kui kohtunik licalt nii m88da vilistas:(kuid viimane v2rav oli merkuuril kyll v22ga iluzz licalt v2ravavaht oli v6imetu pomm risti:kaval:

Ono
12.09.04, 19:43
jah, kotter andis kahjuks valele mehele kollase kaardi, mis tähendas ka punase saamist, muidu vist väga agar ei olnud, aga sel hooajal on ta merkuurile neid punaseid ikka päris palju näidanud.

bomb
15.09.04, 11:09
See aasta Tuleb rahulduda viienda kohaga suuretõenäosusega. Tänud selle eest ka FLORALE, kes oskas Transile kaotada ning sellisel moel ka Merkuuri selle hooaja saatuse kindlaks määrata aga ka kahjuks Merkuur ise ka ei saanud otsustavates mängudes kokku võtta ning ka paljuski on süüdi fortuuna et viimastel minutitel lüüakse värav kasvõi Transi vastu.:( aga pole midagi järgmine aasta tuleb paremini välja, sest see hooaeg on ainult algus.:õnnelik:

sicmic
15.09.04, 19:07
Algselt postitas bomb

See aasta Tuleb rahulduda viienda kohaga suuretõenäosusega. Tänud selle eest ka FLORALE, kes oskas Transile kaotada ning sellisel moel ka Merkuuri selle hooaja saatuse kindlaks määrata aga ka kahjuks Merkuur ise ka ei saanud otsustavates mängudes kokku võtta ning ka paljuski on süüdi fortuuna et viimastel minutitel lüüakse värav kasvõi Transi vastu.:( aga pole midagi järgmine aasta tuleb paremini välja, sest see hooaeg on ainult algus.:õnnelik:

Jep, võib rõõmuga tõdeda, et kõik positsioonid meistriliigas määratakse ära Flora tahte järgi :D ning Flora kaotus Transile on Merkuuri seisukohast palju olulisem kui pingete välja elamine, punaste kaartide saamine ja viimaste minutitega edu maha mängimine nende endi kohtumises suurrivaaliga.:kaval: Ja Tartus pidanuks Flora ka mõistma, et 1:3 kaotusseisus pole õiglane vastase vaimu murdma hakata. :P

Eelneva jutu üks peategelane Trans on aga Bondarenkoga kiirelt õigele rajale saanud ning mitmest vigastusest kohtumises Floraga võib järeldada, et treeningute tase ja raskus on ka oluliselt tõusnud. Nõrga ja probleemse hooaja 1. poole järel on neil siiski pigem õnne olnud, et veel 4. kohal on.

Jaan
16.09.04, 05:58
Algselt postitas m1kk

Jep, võib rõõmuga tõdeda, et kõik positsioonid meistriliigas määratakse ära Flora tahte järgi :D ning Flora kaotus Transile on Merkuuri seisukohast palju olulisem kui pingete välja elamine, punaste kaartide saamine ja viimaste minutitega edu maha mängimine nende endi kohtumises suurrivaaliga.:kaval: Ja Tartus pidanuks Flora ka mõistma, et 1:3 kaotusseisus pole õiglane vastase vaimu murdma hakata. :P

Eelneva jutu üks peategelane Trans on aga Bondarenkoga kiirelt õigele rajale saanud ning mitmest vigastusest kohtumises Floraga võib järeldada, et treeningute tase ja raskus on ka oluliselt tõusnud. Nõrga ja probleemse hooaja 1. poole järel on neil siiski pigem õnne olnud, et veel 4. kohal on.

Esimese lõigu peale võiks öelda, et eelnevat postitust lugedes on iroonia ju täiesti kohatu, või mis?

Ono
16.09.04, 15:12
Algselt postitas m1kk

Täiesti seosetu möla...

ROOTSI KUNN
16.09.04, 22:44
Pühapäeval siis võimalus Merkuuri mängu jälle oma silmaga näha. Fanera on täiesti võidetav.:lahe:

malagar
16.09.04, 22:54
mis kell ja kus ?

ROOTSI KUNN
17.09.04, 08:50
Algselt postitas malagar

mis kell ja kus ?

Kell 14.00 Kadrioru staadionil.

Amadeus
19.09.04, 19:07
who the .... is ozols?? Tuli täna faneraga mängu ja sai isegi kollase. aga enne teda küll justku nimekirjades ei olnud kuskil. kas siis mehi saab veel registreerida?

kaigas
19.09.04, 19:52
2kki keegi duublist???

Amadeus
19.09.04, 20:02
Duubli nimekirjades küll siukest selli sees ei ole (vähemalt minule kättesaadavates). kõlab nigu lätlane.

kaigas
19.09.04, 20:23
tean et merkuuris treenib kyll yx l2tlane ta tuli vist kuskilt Valmierast vms aga kas ta oli kaitses v6i keskel?

asdf
19.09.04, 20:27
Algselt postitas Amadeus

who the .... is ozols?? Tuli täna faneraga mängu ja sai isegi kollase. aga enne teda küll justku nimekirjades ei olnud kuskil. kas siis mehi saab veel registreerida?

Minu teada registreeriti ta hooaja keskel, siis kui uute mängijate toomine lubatud oli. Mitmel korral on istunud vahetusmeestepingil, aga platsile pole seni saanud.

kaitz
19.09.04, 20:54
A nii et Merkuur sai TVMK k2est lausa sauna paistab et Merkuuril pyssirohi otsas:kaval:

kaigas
19.09.04, 21:00
kohe on otsas kui saadaxe paar m2ngu p2he ve????sa vend tead ikke jalkast v222ga v2he,sest igal klubil on m66nud ja t6usud ning merkuuril on praegu suured probleemid vigastuste ja kaartidega nii et hoia oma sutu kinni krdi iibakas:viha:

Jack
19.09.04, 21:24
Mina vastaks sedasi pigem oli Merkuuril paar head mangu kus neil oli 6nne ja kes kaardite teenimisel syydi on se naitab meeskonna disipliini:D

sosku
19.09.04, 21:44
Algselt postitas kaigas

tean et merkuuris treenib kyll yx l2tlane ta tuli vist kuskilt Valmierast vms aga kas ta oli kaitses v6i keskel?

Nikolajs Ozols - 26.06.1980

kaigas
19.09.04, 22:45
Algselt postitas Jack

Mina vastaks sedasi pigem oli Merkuuril paar head mangu kus neil oli 6nne ja kes kaardite teenimisel syydi on se naitab meeskonna disipliini:D

tra kui loll sa oled kas sis t6esti 6nnega on kogutud 28 punni???selljuhul on ylim 6nn see et levadia mestrix tuleb kuradi debiil oled 2ra paugu siin!

lennu
20.09.04, 07:15
Rahunegem...

kaigas
20.09.04, 08:28
sry pingutasin t6esti veic yle:)

kaigas
25.09.04, 18:49
kas keegi r22gix l2hemalt m2ngust viljandi ja merkuuri vahel???

kaitz
26.09.04, 21:11
Ma ütleksin,Merkuuril oli seekord õnne ,et nad viigi kätte said kuigi Tulevik mängis alates 25min vähemusesja lõppu eel tõi Merkuuri kaitsja nahkkera lausa väravajoonelt ära kuid jah plats oli muidugi lompides nii.et õiget jalgpalli me muidugi ei näinud

Jack
26.09.04, 21:21
No siit ka tõestus Merkuuri NARVA mängu amatööridest ja edu Lepmetsale kes olevat teinud Tulevikule kingitusi:D

kaaLer
26.09.04, 22:52
Algselt postitas Jack

No siit ka tõestus Merkuuri NARVA mängu amatööridest ja edu Lepmetsale kes olevat teinud Tulevikule kingitusi:D

Lepmets tegi ühe kingituse jah...aga võimalusi mis Tulevik ise tegi oli päris mitmeid...ja arvan ise ka et Merkuuril oli õnne :doh:

kaigas
27.09.04, 19:57
te arvate palju:lahe: tahate v2ita et merkuur sai v2ravad nii et v6imalusi plnudki???huvitav:kaval:

muhv33
28.09.04, 09:31
Algselt postitas kaitz

Ma ütleksin,Merkuuril oli seekord õnne ,et nad viigi kätte said kuigi Tulevik mängis alates 25min vähemusesja lõppu eel tõi Merkuuri kaitsja nahkkera lausa väravajoonelt ära kuid jah plats oli muidugi lompides nii.et õiget jalgpalli me muidugi ei näinud

Kaitz,olgem täpsed,eemaldamine oli siiski 44.min(mitte 25,nagu väidad)!!!

Robinho
03.10.04, 16:57
Täna siis kahjuks kaotus 1:2 Valgale.:(
Mäng käis Merkuuril nagu ikka ühe stsenaariumi järgi. Hea mänguga mindi juhtima. Siis lagunes mäng ära ning kaotati. Siks oli seekord pandud keskväljale kaitsvaks poolikuks. Mängupilt näitas, et kaitses oleks tema abi ära kulunud küll. Keskväljal oleks Arutjunjan ka mänguvalmis olnud.

Robinho
03.10.04, 19:36
Üks tähelepanek veel mängult: nimelt Martini mängukülastamine emaga oli väga südamlik. Ja see vintis treenerihakatis oli ka koomiline.
:)

Martin
03.10.04, 19:39
Algselt postitas Robinho

Üks tähelepanek veel mängult: nimelt Martini mängukülastamine emaga oli väga südamlik. Ja see vintis treenerihakatis oli ka koomiline.

Mu ema on käinud peaaegu kõigil Tammeka ja Merkuuri mängudel. Seega polnud selles midagi nii erilist, ta käib üksi ka. Ja oma isa võinuks sa ikka staadioni veerest ära vedada :)

Robinho
03.10.04, 19:44
Algselt postitas Martin
Mu ema on käinud peaaegu kõigil Tammeka ja Merkuuri mängudel. Seega polnud selles midagi nii erilist, ta käib üksi ka. Ja oma isa võinuks sa ikka staadioni veerest ära vedada :)
Nali naljaks, kuid mina sinu asemel nii ei räägiks.

Mõnuagent 007
03.10.04, 19:46
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Robinho

see vana oli teise poolaja ainus \"tipphetk\". ülejäänud aja näitasin ma oma profesionaalset jalgpallihuvi muusika kuulamist läbi kõrvaklappide ja lõdisemisega. väga igav oli ühesõnaga.

Martin
03.10.04, 19:50
Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Martin
Ma ei usu, et mu ema mind selle nalja eest tutistab, kui ta homme foorumit loeb. :baibai:

Robinho
03.10.04, 19:53
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Robinho

Algselt postitas Martin
Ma ei usu, et mu ema mind selle nalja eest tutistab, kui ta homme foorumit loeb. :baibai:
Oh sind ja sinu tegemisi...

Ma iseenesest erinevalt dannarist üritasin küll mängu nautida. Mõned helgemad hetked isegi olid. See hooaeg on tegelt aia taha läinud. Kuigi hooaja alguses oli eesmärk püsima jääda. Süües isu kasvab aga paraku. Loodetavasti järgmine hooaeg koos Tammekaga hoitakse Tartu Kõrgliigas kõrgemal, kui tänavu!

Martin
03.10.04, 20:07
Algselt postitas Robinho
Mõned helgemad hetked isegi olid.
Mille kõik rikkus ära käkk nimega Ossipov. Okei, värava lõi, kuid muidu oli täiesti õudne. Palli sööta ei osanud, vedada ei suutnud, peatas kaheksandal katsel jne... Teise liiga tase ja seda ka maksimaalselt.

Samuti oli päris õudne mütsiga poiss Tjunin, kelle söödud ei jõudnud praktiliselt kunagi õigesse kohta. Peale selle oli meeskond jube kitsalt koos, seega sööduvõimalusi pea polnud. Nii Gussevit (vanemat) kuid eriti Artunjani olnuks vaja.

Skeem oli vist selline? Vahepeal oli Ossipov ka nagu keskründes. Päris imelik igatahes.
Zartšenko
Sereda
Ossipov-Kasimir-Tjunin-Bazjukin
Lõsanov-J. Leitan-Starovoitov-Ozols
Lepmets

Robinho
03.10.04, 20:34
Ossipov oli täna nagu unes kuidagi. Tavaliselt ta aktiivsem. Näost oli ka näha, et pole täna mängutuju. Samas pakkus ühe helge hetke. Nimelt siis, kui kolm Valga venda tal peal olid ja ta külmavereliselt neid lollitas ning siis äärele söötis. Tjuhal polnud ka just parim päev. Arutjunjan oleks kas tema või Kasimiri asemel keskväljal pidanud olema. Samas oli Sereda väga särav täna. Miks Vitali Gussev ei mänginud?

ROOTSI KUNN
03.10.04, 22:22
Ikkagi on Merkuur esimese hooaja kohta normaalselt mänginud. Mis te mõtlete ,et kohe tulevad ja võidavad medali? Järgmisel aastal läheb kindlasti paremini. Põhiline ,et meeskond ei laguneks ja sponsorid usku ei kaotaks. Tartus igatahes elu käib ja Tammeka lisandudes saate jalgpalli kõrini vaadata.:)

Amadeus
04.10.04, 10:19
Minu arust on eeldatavate favoriitide kaotused ainult teretulnud. muudabki asjad (ka tabeliseisu) huvitavamaks. näitab ka et võibolla ei olegi esimeste ja tagumiste vahe enam nii üüratu kui ta vanasti oli.

malagar
05.10.04, 00:45
Algselt postitas Amadeus

Minu arust on eeldatavate favoriitide kaotused ainult teretulnud. muudabki asjad (ka tabeliseisu) huvitavamaks. näitab ka et võibolla ei olegi esimeste ja tagumiste vahe enam nii üüratu kui ta vanasti oli.

Sõnaga esimesed on latti veelgi rohkem allapoole lasknud :naer5:

Amadeus
05.10.04, 09:16
Algselt postitas malagar

Algselt postitas Amadeus

võib ju ka nii asja vaadata, aga arvestades eurosarjades suhteliselt paremat minekut ei usuks seda. Või siis on kogu euroopa oma taset langetanud lihtsalt selleks , et meie siin eestis oma kohaliku liiga taseme ühtlustumisest rõõmu tunneksime.

Mõnuagent 007
05.10.04, 10:23
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas malagar

Algselt postitas Amadeus

võib ju ka nii asja vaadata, aga arvestades eurosarjades suhteliselt paremat minekut ei usuks seda. Või siis on kogu euroopa oma taset langetanud lihtsalt selleks , et meie siin eestis oma kohaliku liiga taseme ühtlustumisest rõõmu tunneksime.

eurosarjade suhteliselt parem minek?? Kõik on ikka vanaviisi, ainult et üks meeskond suutis lõpuks ka võita ühe vooru. Ülejäänud 3 said ikka vanaviisi kolki, isegi kõvemini kui tavaliselt. aga merkuur võiks karikasarjas korralikult end kokku võtta. äkki saab ka siis uefa karikasse :)

Amadeus
05.10.04, 12:40
mis moodi nad kõvemini kolki said kui tavaliselt? ainuke kes alavormis oli euromängude ajal oli trans.

Mõnuagent 007
05.10.04, 13:01
Algselt postitas Amadeus

mis moodi nad kõvemini kolki said kui tavaliselt? ainuke kes alavormis oli euromängude ajal oli trans.

flora mängis muidugi oma parimal tasemel. palju nad kokku kaotasid?? oli 7-3 vist?? see on muidugi tõeline edasiminek.

Amadeus
05.10.04, 13:09
Noh flora kaotaski umbes nii nagu nad ikka on kaotanud. aga nii levadia kui ka tvmk mängisid siiski paremini kui nad seda tavaliselt on teinud. seega üldine keskmine tase on tõusnud , kuigi flora on oma vanal tuntud tasemel (mõneti küll pidevate müümiste ja mängijate vahetuste tõttu)
Ja sellest me ju rääkisimegi - liiga taseme ühtlustumisest (üles poole, mitte alla poole)

Mõnuagent 007
05.10.04, 15:20
Algselt postitas Amadeus

Noh flora kaotaski umbes nii nagu nad ikka on kaotanud. aga nii levadia kui ka tvmk mängisid siiski paremini kui nad seda tavaliselt on teinud. seega üldine keskmine tase on tõusnud , kuigi flora on oma vanal tuntud tasemel (mõneti küll pidevate müümiste ja mängijate vahetuste tõttu)
Ja sellest me ju rääkisimegi - liiga taseme ühtlustumisest (üles poole, mitte alla poole)

no viimastel hooaegadel on flora osanud siiski k6igest 1-e kahe väravaga kaotada (nikosia apoelilie ja tiraspolile). ja ära räägi, et flora on ainus klubi euroopas, kes müüb mängijaid. TVMK, kui meie auväärt 2. koha klubi, kaotab Islandi kesteabmitmendale meeskonnale (island, kus elab kõigest 320000 inimest, no umbes). ja narva trans saab haledalt peksa leedu 5.lt meeskonnalt. Ainuüksi levadia üpris heale seeriale toetudes ei saa rääkida meie klubijalgpalli arengust. Oleme endiselt klubide tasandil euroopa sõnnik.

Jux
05.10.04, 15:25
Vales teemas küll, aga TVMK esitus sel aastal UEFA karikasarjas oli allapoole igasugust arvestust. Islandilt sellise pakiga nagu 2-4 tagasi tulla on veits nadi ju. Ja mis tehti Kadriorus - 1:2 kaotus. See ei ole modernne Eesti jalgpall! :P

Aga teemas püsimiseks niipalju, et Merkuuri hooajaga peab rahule jääma, sest vahetult enne hooaja algust poleks nii head minekut klubilt lootnud. Lohutan ennast teadmisega, et teise poolaja äravajumised tulenevad vähesest kogemusest Meistriliigas ning vahest ka nadidest treeningtingimustest.

Amadeus
05.10.04, 16:12
Algselt postitas dannar

no viimastel hooaegadel on flora osanud siiski k6igest 1-e kahe väravaga kaotada (nikosia apoelilie ja tiraspolile). ja ära räägi, et flora on ainus klubi euroopas, kes müüb mängijaid. TVMK, kui meie auväärt 2. koha klubi, kaotab Islandi kesteabmitmendale meeskonnale (island, kus elab kõigest 320000 inimest, no umbes). ja narva trans saab haledalt peksa leedu 5.lt meeskonnalt. Ainuüksi levadia üpris heale seeriale toetudes ei saa rääkida meie klubijalgpalli arengust. Oleme endiselt klubide tasandil euroopa sõnnik.

Sõnnik küll, aga väga tubli ja ühtlane sõnnik :D

kaitz
05.10.04, 22:19
eh eh NARVA MERKUUR LUTT VALGALT 1-2:D :õnnelik:

Martin
05.10.04, 22:21
Algselt postitas kaitz

Talueit sai ka uudised paari päevase aegumisega teada. Tubli! Hea, et info ikka maakolkas liigub, kuigi väärastunud kujul, kuid mis teha. Lehti ju pole, ju tuleb asju lihtsalt üksteisele jutustada ja siis lähevad ikka mõned detailid sassi.

malagar
06.10.04, 10:36
Algselt postitas Martin

Algselt postitas kaitz

Talueit sai ka uudised paari päevase aegumisega teada. Tubli! Hea, et info ikka maakolkas liigub, kuigi väärastunud kujul, kuid mis teha. Lehti ju pole, ju tuleb asju lihtsalt üksteisele jutustada ja siis lähevad ikka mõned detailid sassi.

Hästi öeldud :õnnelik:

bomb
06.10.04, 12:50
Mina pean kaotuste põhjuseks hooaja lõppu ning Narva spurti mis lõi Merkuuri rütmi sassi samuti rutiini ning sellise mõtte kinnistumist nagu 5 koht on vakantne ning keegi ei ohusta seda sest hooaeg lõpeb. AGA loodan et viimaste mängude esitus tuleb hea, et moraalselt ilusasti lõpetada.

kaitz
12.10.04, 22:50
Jaja nii ta on,aga Tammeka on Tartu parim sats::kaval: , seal ju mängib üks mulk kah :kaval: igatahes soovin Tammekale järgmiseks hooajaks jõudu ja ,et nad NARVA MERKUURI SELJATAVAD

malagar
13.10.04, 03:02
Algselt postitas kaitz

Jaja nii ta on,aga Tammeka on Tartu parim sats::kaval: , seal ju mängib üks mulk kah :kaval: igatahes soovin Tammekale järgmiseks hooajaks jõudu ja ,et nad NARVA MERKUURI SELJATAVAD
Olgugi et olen Arsenali tuline poolehoidja ja toetan Merkuuri ning Tammekat kõigest pisukesest kodulinna patriotismist ei saa ma vaiki olla kui sellist lolli ila näen.
Jah mängib Tammekas endine tuleviku mees Orav nimeks hea küll . See teadmine pole miskit kavalat . Aga kumb on Tartu parim sats selgub tuleval aastal, agailmselti kaldub vaekauss Merkuuri kasuks. Ja mis puutub sellesse narva Merkuuri juttu siis kuradi talueit kui midagi asjalikku öelda ei ole , kobi oma teemasse ja lüpsa oma lehmi seal :viha:
kaua võib üks loll üht vana ja aegunud repliiki kedrata:viha:

Martin
13.10.04, 07:45
Algselt postitas malagar
Ja mis puutub sellesse narva Merkuuri juttu siis kuradi talueit kui midagi asjalikku öelda ei ole , kobi oma teemasse ja lüpsa oma lehmi seal :viha:
kaua võib üks loll üht vana ja aegunud repliiki kedrata:viha:
Ära ärritu. :) Mis sa ikka teeksid, kui klubi, mida sa toetad on tegelt Flora. Kuigi väga tahad, et oleks Tulevik. Kuid ei ole, sest klubi ise ei saa sittagi otsustada ja kõik paremad tõmmatakse minema. Just a feeder club for Flora. Tuleviku Flora võiks isegi öelda või Flora Tulevik. Karm reaalsus, ma oleks ka sellises olukorras masendunud ja vinguks teiste kallal nigu Kaitz.

Meil on aga Merkuur ja Tammeka :)

malagar
13.10.04, 10:05
njah eks ma kipun unustama , et Tulevikul puudub helge tulevik

kaigas
13.10.04, 15:33
:D krt j2rgminekord kui n2en seda jubu merkuuri m2ngul tlex paar s6na öelda krdi pedekas on see kaitz:D

muhv33
13.10.04, 15:41
Algselt postitas kaigas

:D krt j2rgminekord kui n2en seda jubu merkuuri m2ngul tlex paar s6na öelda krdi pedekas on see kaitz:D
Oled kindel,et on vä?

Amadeus
13.10.04, 16:01
Kas proovisid järgi?
Igal juhul tahaks juba Tammeka - Merkuuri mängu näha. Ilmselt ettevalmistusperiooodil nad enam ei kohtu nii nagu vanasti - rivaalid ju.

Robinho
13.10.04, 17:49
Tekkis täna vaidlus ühe inimesega teemal Merkuuri paremik Eesti koondisse. Mina olen arvamusel, et Kasimir, Vitali Gussev, ning Arutjunjan oleks küll koondisematerjal. Pean silmas siis A koondist. Vitali peaks veel paar aastat arenema. Mis teie arvate?

kaigas
13.10.04, 18:49
kasimir v6ix kyll v2hemalt varumees olla:õnnelik: aga mitte kaitse positsioonil vaid poolkaitses:kaval:

muhv33
14.10.04, 08:16
Algselt postitas Amadeus

Kas proovisid järgi?
Igal juhul tahaks juba Tammeka - Merkuuri mängu näha. Ilmselt ettevalmistusperiooodil nad enam ei kohtu nii nagu vanasti - rivaalid ju.
Kuulda on olnud,et hooaja lõpuks ikka ühe \"madina\" teevad...,aga kel rohkem infi,võiks märku anda!

siim089
14.10.04, 21:48
Tartu Mekuuri vv Sergei Lepmest eesti U-19 väravavaht:D

Jux
15.10.04, 14:29
Algselt postitas Robinho
Tekkis täna vaidlus ühe inimesega teemal Merkuuri paremik Eesti koondisse. Mina olen arvamusel, et Kasimir, Vitali Gussev, ning Arutjunjan oleks küll koondisematerjal. Pean silmas siis A koondist. Vitali peaks veel paar aastat arenema. Mis teie arvate?

Olen Robinhoga Kasimiri osas vägagi nõus, Siksten on üks Merkuuri kindlamaid mängumehi (loe: mängija, kes ei vea meeskonda kunagi alt). Muidugi on tal juba vanus selline (24 aastat), millega Eesti koondise huviorbiiti kuidagi ei taha enam jõuda. Hetkel on ju kõik uued koondislased alla U20 poisid, ühtegi vanameistri case\'i (a la Fredi Bobic Saksa koondises) ette näidata pole.

Vitali Gussev on juba U21 koondises, hea mängu korral liigub temagi A-koondise suunas. Seevastu Arutjunjan on küll suht lambikas pakkumine sinu poolt, eelkõige kodakondsuse puudumise pärast. Mees on küll Merkuuri meeskonnahing, kuid kui kodakondsust pole, siis ei saa rääkida ka rahvuskoondise materjalist.

-Antz-
15.10.04, 15:28
Algselt postitas Robinho

Arutjunjan oleks küll koondisematerjal. Pean silmas siis A koondist.

A nagu Armeenia?

kaitz
15.10.04, 22:38
IRW...A-UNJAM:D :D -ARMEENJA

Robinho
16.10.04, 08:16
Andestust Arutjunjani koha pealt. Millegipärast arvasin, et mees on Eesti kodakondne.

Täna kõik kella kaheks staadionile Merkuurile kaasa elama!:lahe:

kaigas
16.10.04, 16:52
Merkuur tegi 2ra transile:D lepmetst6rjus penalti mis oli valesti antdu aga p2rast ei antud 6ige vea eest penalti nii et tasa:kaval:

bomb
16.10.04, 20:55
Noh kahju et viimasel ajal pole staadionile jõudnud aga siiski on tore, et Merkuur järmine aasta näitab esimene hooaeg ja üle kolmekümne punkti on hea näitaja. :kaval: