PDA

View Full Version : Tartu Maag

Leheküljed : 1 2 3 [4] 5 6

PraS
26.03.05, 19:55
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas mart44

Merkuur võib see hooaeg maksimaalselt tõusta viiendale kohale. TVMKd, Florat, Levadiat ja Transi ta edestada veel ei suuda.

v2ga huvitavad postitused on sul peax mainima:Dhiilgad suurelt oma tarkusega!

Leiad väikest sarnasust endaga?

kaigas
27.03.05, 09:52
Algselt postitas PraS

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas mart44

Merkuur võib see hooaeg maksimaalselt tõusta viiendale kohale. TVMKd, Florat, Levadiat ja Transi ta edestada veel ei suuda.

pigem sinuga...sest sa oled jalgpallist ikke v222ga kaugel!!!

Kaspy
27.03.05, 22:25
Huvitav miks on põhikoosseisus koha kaotanud Ottšik?
Eelmine hooaeg jättis mees küll väga hea mulje.Kes tema asemel üldse põhikas koha sisse võtnud on?
Vahetusest on vist Sergei mõne korra sisse saanud aga vahetust on ta mänginud ka aind Merkuur-Juniori eest.
Oskab keegi ehk öelda kas mees on üldse Tartust pärit või on kuskilt muljalt Merkuuri tulnud?

kaigas
27.03.05, 22:44
Otsik on v2ljas kuna tal oli pikalt vigastus ja nyyd vaikselt taastub ja m2ngibki juunioris,kuna ple veel vigastusest t2iesti paranenud!!usun et varsti ta tagasi p6his!:)

Nathan
27.03.05, 23:37
Algselt postitas PraS

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas mart44

Pras ole vait!

Robinho
28.03.05, 19:39
Mina küsiks jälle, et miks Ossipovi nii harva kasutatakse?

kaigas
28.03.05, 19:54
Algselt postitas Robinho

ma ei ytlex et teda nii v2ha ka kasutataxe...minu arust saab ossipov suhteliselt korralikult m2ngida ja usun et temagi varsti kindlalt p6his!

Martin
28.03.05, 20:32
Algselt postitas Robinho

Minu arvates küllaltki positiivne nähtus.

kaigas
28.03.05, 20:35
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Robinho

Minu arvates küllaltki positiivne nähtus.

no siiski tegelikult on Ossipov v2ga andekas ja tehniline m2ngija ainult trennis viicib v2het88d teha ja ego on liiga suur.....siiski usun et v2hemalt Eestis hakkab ta korralikult m2ngima!

Martin
28.03.05, 20:42
Võibolla ei suuda ma seda mängijat enam objektiivselt hinnata, kuid minu arvates pole Ossipovil kahe aasta jooksul ühtegi korralikku mängu olnud.

Robinho
29.03.05, 22:38
Ossipovi kohta võib öelda järgmist: ta oskab, kui tahab. Ta paar head muuvmenti on teinud, kuid nendes mängudes, mis ma näinud olen ja ka temast teadlik olen olnud, pole ta ühtegi korraliku mängu teinud. Tal on häid momente, kuid oskab ka pasandada väga hästi. Siiski andekas mängumees, võiks rohkem figureerida.

Kaspy
30.03.05, 08:13
Huvitav,et Kasmir on mänginud Soomes,oskab keegi ehk lähemalt nendest aegadest rääkida?
Miks mees siis otsapidi tagasi Eestis on ja mis satsiga oli seal tegemist?

bomb
30.03.05, 10:21
Mängis Soome esiliigas täpselt ei mäleta, ning tänu sellele, et soome liigas algas hooaeg hiljmem aitas ta 1. kuu Merkuuri ka enne kui Soome läks, ehk Sixu oli koguaeg Merkuuriga seotud kui ta Tartus käis. Mis klubi ma seda ei mäleta aga esiliiga klubi ta igatahes oli.

ROOTSI KUNN
04.04.05, 18:53
Merkuuri eilse mängu kaks poolaega erinesid teineteisest nagu siga ja kägu. Kui esimesel oli Merkuuril võimalusi küllaga siis peale Vitali Gussevi vigastust kadus äkki teravus. Hooaeg on pikk ja kindlasti võtavad nad punkte veel nii Levadialt ,kui ka teistelt tugevatelt aga esialgu on nende mäng veel toores. Treenerit süüdistada pole mõtet ,sest minu meelest Merkuur alles otsib oma mängu ,materjali meeskonnas aga on piisavalt.

Kaspy
04.04.05, 19:26
Algselt postitas ROOTSI KUNN

Merkuuri eilse mängu kaks poolaega erinesid teineteisest nagu siga ja kägu. Kui esimesel oli Merkuuril võimalusi küllaga siis peale Vitali Gussevi vigastust kadus äkki teravus. Hooaeg on pikk ja kindlasti võtavad nad punkte veel nii Levadialt ,kui ka teistelt tugevatelt aga esialgu on nende mäng veel toores. Treenerit süüdistada pole mõtet ,sest minu meelest Merkuur alles otsib oma mängu ,materjali meeskonnas aga on piisavalt.

Kunn sa pidid ju oma jala hoopis Lõuna-Eestisse tõstma?
Oli mida vaadata:kaval:

ROOTSI KUNN
04.04.05, 19:30
Algselt postitas Kaspy

Kunn sa pidid ju oma jala hoopis Lõuna-Eestisse tõstma?
Oli mida vaadata:kaval:
Plaanid olid jah sellised aga kuna keegi küüti ei pakkunud siis jäi kahjuks ära.
Hooaeg alles ees .küll jõuab . Vähemalt üks linnuke on juba kirjas(Tammeka -Merkuur).:)

val
04.04.05, 21:44
to kaspy
nagu ma tean Otsik kindlasti Tartust,aga temal lihtsalt ei jätku mängijatarkust.....
Artur Ossipov on hea,tehniline mängija-küsimus on teises,kui palju lubab temale mängida traumeeritud jalg(põlv).Teiseks -mees on liiga palju kiidetud nooruses,ja ei viitsi teha tööd.

vaikiv mees
04.04.05, 22:11
Algselt postitas Kaspy

Huvitav,et Kasmir on mänginud Soomes,oskab keegi ehk lähemalt nendest aegadest rääkida?
Miks mees siis otsapidi tagasi Eestis on ja mis satsiga oli seal tegemist?

Lappeenranta Rakuunat kuni 2003 (http://www.jalkapalloseurarakuunat.fi/rakuunat/edustus/sopimukset/siirrot.2003.html)

tuli 2002 JiiPee\'st (http://www.jalkapalloseurarakuunat.fi/rakuunat/edustus/sopimukset/siirrot.2002.html)

\"Olisiko tämä keskikentän nro. 8 Eestin poika Kasimir Sixten?\"

Miehen etunimi on Siksten (tosiaan -ks- keskellä ja sukunimi Kasimir. Tuli viime vuonna Joensuun yliopistoon opiskelemaan (historiaa?) ja JiiPee:n porukka sai jostakin vihiä, että hän olisi pelannut edellisenä vuonna Viron I-divisioonaa.

Pojalle löydettiin huoltajan sahajauhovintiltä nappulakengät jalkaan, ja hän osoittautui pelimieheksi.
Olisi taitoihinsa nähden voinut hyödyttää joukkuettaan vieläkin enemmän. Taitava veikko ja pelinäkemystäkin riittää, kunhan hän vain haluaisi luopua pallosta vähän aikaisemmin. Viime kaudella hänen kiusallisena päähänpinttymänään oli yrittää harhauttaa kolme vastustajaa peräjälkeen. Yleensä toinen tai kolmas mies otti Sikulta pallon pois.
Maalintekopaikoissa turhaa hätäilyä; vain yksi osuma koko kaudella. Ahdistettuna, huonosta asemasta hän saattoi kiskaista yllättävän kaukolaukauksen, mutta selvissä maalipaikoissa veto saattoi lähteä ihan minne tahansa.

Kehityskelpoinen kaveri ja voi vahvistaa vielä monia muitakin porukoita kuin Rakuunoita.

nagu alati, kasutame otsingumootorit sihtotstarbeliselt;)

bomb
05.04.05, 11:56
Sooviks Merkuuri vana avatari endale tagasi. Lihtsalt nostalgia tuli selle järele.

kaigas
05.04.05, 22:21
merkuur on l88nud viimases kolmes kohtumises iga m2ng yhe oma v2rava:D v2hemalt lyyakse v2ravaid:D

mg
05.04.05, 22:38
minul on heameel, et vanad lootuse mehed vähemalt merkuuris ilma teevad.
a kasimir on ka silma jäänud oskusega palle mõlemasse väravasse taguda.
enda omasse vist 2 juba.

kaigas
05.04.05, 22:39
Algselt postitas mg

enda omasse vist 2 juba.

tglt yx aga soccerneti viga see levadia vastu ei olevat tema l88nud aga ma ple 100% kindel ka selles!

Raix
06.04.05, 09:08
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas mg

enda omasse vist 2 juba.

tglt yx aga soccerneti viga see levadia vastu ei olevat tema l88nud aga ma ple 100% kindel ka selles!

Väljaku kõrvalt paistis see küll üsna selge omaväravana, Nahk tulistas pommi kasti, Kasimiri vasak jalg jäi ette ja pall sahises võrku. Puurilukul polnud mingit võimalust.
Mängu parim oli Dovydenas, teda ikka jagus kõikjale, võitles üsna võimsalt iga palli pärast ja i\'le pani täpi peale tema koll, kus ta ennast ilusasti seinasööduga kasti mängis ja seal pommi lajatas sisse.

Amadeus
06.04.05, 10:02
Algselt postitas Raix

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas mg

enda omasse vist 2 juba.

Väljaku kõrvalt paistis see küll üsna selge omaväravana, Nahk tulistas pommi kasti, Kasimiri vasak jalg jäi ette ja pall sahises võrku. Puurilukul polnud mingit võimalust.
Mängu parim oli Dovydenas, teda ikka jagus kõikjale, võitles üsna võimsalt iga palli pärast ja i\'le pani täpi peale tema koll, kus ta ennast ilusasti seinasööduga kasti mängis ja seal pommi lajatas sisse.

ETV ütles näiteks hoopis , et Dubõkin oli see mees kes omavärava lõi. Vaatasin nende video pealt ka veel üle ja Kasimir ei olnud kuskil läheduseski. Lööja oli kindlalt Dubõkin.

Raix
06.04.05, 10:28
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas Raix

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas mg

enda omasse vist 2 juba.

ETV ütles näiteks hoopis , et Dubõkin oli see mees kes omavärava lõi. Vaatasin nende video pealt ka veel üle ja Kasimir ei olnud kuskil läheduseski. Lööja oli kindlalt Dubõkin.

Või nii.. Huvitav, huvitav.. Minu pläkk siis! Eks see ere päike tegi oma töö ja et mehed kõik ühes toredas hunnikus olid ei aidanud ka just eriti kaasa.

Amadeus
06.04.05, 13:02
Algselt postitas Raix

Või nii.. Huvitav, huvitav.. Minu pläkk siis! Eks see ere päike tegi oma töö ja et mehed kõik ühes toredas hunnikus olid ei aidanud ka just eriti kaasa.

Errare humanum est :)

Corinthian
06.04.05, 14:57
merkuuri enda vennad nimetasid ka Lõsanovi nime ...

Martin
10.04.05, 19:35
Mõned märkused Merkuur - Dünamo mängust.

1) Väljak oli totaalne pask.
2) Artur Ossipov mängib kenasti seina, kuid sellega nagu asi piirdub. Kahjuks. Samas polnud tal täna väga viga.
3) Päeva udu tiitli saab Pavel Apalinski, kellele järgneb kohe Vladislav Gussev, kes võiks kuskilt tehnika üles leida.
4) Merkuuri rünnak vajab midagi või kedagi. Päris nii pole võimalik edasi lasta. Sereda nt. suutis kaks korda viie kastis vaba olles palli puurist mööda saata (korra umbes 10 meetrit üle ja teisel korral lihtsalt mööda). Teised ründajad olid sama hambutud. Noore Gussevi rinnasöödud on ka klass omaette. Värav oli muidugi kena.
5) Merkuuril suudavad kaugelt lüüa vaid Tjunin (ilus värav kusjuures) ja Kasimir. Ülejäänud söödavad isegi värava ees.

Õudne mäng oli.

Robinho
10.04.05, 20:18
Algselt postitas Martin

Mõned märkused Merkuur - Dünamo mängust.

1) Väljak oli totaalne pask.
2) Artur Ossipov mängib kenasti seina, kuid sellega nagu asi piirdub. Kahjuks. Samas polnud tal täna väga viga.
3) Päeva udu tiitli saab Pavel Apalinski, kellele järgneb kohe Vladislav Gussev, kes võiks kuskilt tehnika üles leida.
4) Merkuuri rünnak vajab midagi või kedagi. Päris nii pole võimalik edasi lasta. Sereda nt. suutis kaks korda viie kastis vaba olles palli puurist mööda saata (korra umbes 10 meetrit üle ja teisel korral lihtsalt mööda). Teised ründajad olid sama hambutud. Noore Gussevi rinnasöödud on ka klass omaette. Värav oli muidugi kena.
5) Merkuuril suudavad kaugelt lüüa vaid Tjunin (ilus värav kusjuures) ja Kasimir. Ülejäänud söödavad isegi värava ees.

Õudne mäng oli.
1)Kuna muruväljakule kolitakse?
2)Missa ajad? Ossipov näitas minu arust küll täna väga head tehnikat ja vaistu. Ma loodan, et teenis ka järgmiseks mänguks algkoosseisu koha.
3)Apalinski oli väga võsakas jah vasakul äärel, aga ka vahetusest tulnud Sereda ei teinud head mängu ning vahetati veel enne mängu lõppu välja. Vladka trump on peapallid. Muuks ta kahjuks ei kõlba.
4)Ma usun, et kui Vitali Gussev tagasi on, ei jää ka võimaluste kasutamine nii kasinaks.

Mängu alguses jäi poistel suhtumisest vajaka, kuid teine poolaeg oli juba parem ning saadi surve peale. Ei ütleks, et mäng nii õudne ka nüüd oli. Aga tugevamate vastu tuleb loomulikult rohkem pingutada ning usun, et suudetakse ka kedagi suurt kodus võita.

kaigas
10.04.05, 20:57
see treener on t2iesti UDU kasutab mehi nii vales kohas:Sntx Max piax kindlasti olema poolikus kus ta h2sti m2ngib mitte kaitses ja otsik m2ngu panna ja sereda m2ngix ka paremini kui treener annax m2ngu aega...kuid sereda ei meeldi talle yldse nagu n2ha ja kindlasti ei tohix noorem gussev p6his olla 0 vend on!

bomb
10.04.05, 21:00
Noh võit on või kuigi viletsakene ta oli.:õnnelik:

Corinthian
10.04.05, 22:29
Algselt postitas kaigas

see treener on t2iesti UDU kasutab mehi nii vales kohas:Sntx Max piax kindlasti olema poolikus kus ta h2sti m2ngib mitte kaitses ja otsik m2ngu panna ja sereda m2ngix ka paremini kui treener annax m2ngu aega...kuid sereda ei meeldi talle yldse nagu n2ha ja kindlasti ei tohix noorem gussev p6his olla 0 vend on!

see sinu noorem gussev lõi täna värava, millega sereda hoolimatta sellest, et omas vähemalt kolme supervõimalust, hakkama ei saanud. ja otsik veel alles kosub vigastusest max aga on universaal ja võiba mängida kasvõi väravas :D tänast mängu vaadates tuleb tal see võimalus õge pea . merkuuri väravavht lonkas juba mõlemat jalga korraga :D

kaigas
10.04.05, 22:35
Algselt postitas Corinthian

Algselt postitas kaigas

see sinu noorem gussev lõi täna värava, millega sereda hoolimatta sellest, et omas vähemalt kolme supervõimalust, hakkama ei saanud. ja otsik veel alles kosub vigastusest max aga on universaal ja võiba mängida kasvõi väravas :D tänast mängu vaadates tuleb tal see võimalus õge pea . merkuuri väravavht lonkas juba mõlemat jalga korraga :D

gussev l6i kyll v2rava aga situs ka palju:kaval: ning sereda peax kindlasti p6his olema kuna tegelt mees oskab m2ngida seda n2itas eelmine hooaeg!!!

bomb
11.04.05, 10:05
Merkuuri väravaht astus kunagi naela peale ja seetõttu kunstmurul on tal keeruline mängida aga tema ala on pärismuru kuigi on ka erandmängud. vist see vana õnnetus annab tunda.:doh:

Amadeus
11.04.05, 14:44
Järgmises mängus on jälle Lepmets väravas ja Max jätkab äärekaitses. Kusjuures minu arust on see päris hea, et ta seal on. Ta mängib aktiivselt ka rünnakul ning loob koos Tjuniniga väga palju võimalusi paremalt äärelt.

Robinho
11.04.05, 19:54
Algselt postitas Amadeus

Järgmises mängus on jälle Lepmets väravas ja Max jätkab äärekaitses. Kusjuures minu arust on see päris hea, et ta seal on. Ta mängib aktiivselt ka rünnakul ning loob koos Tjuniniga väga palju võimalusi paremalt äärelt.Väike tähelepanek seoses Tjuha ja Maxiga. Nimelt teise poolaja alguses Tjuha jättis mitmel korral vabanevale Maxile söötmata ning oli näha väikest pettumust Bazjukini silmis ning ta tegi tagasi jättes Tjuninile paaris olukorras söötmata. Õnneks mängu edenedes nad leidsid teineteist jälle. Lõpp hea, kõik hea! :)

Jaak
14.04.05, 08:54
uus mees välismaal :

http://www.estfootball.ee/read.php?art_id=5791

ROOTSI KUNN
14.04.05, 09:36
Sellest Gusevi minekust räägiti ammu ,lõpuks siis õnnestus. Huvitav palju plönni saadi ? FBK Kaunas on igatahes vaieldamatult viimaste aastate tugevaim klubi Leedus.

Jaak
14.04.05, 09:49

Sellest Gusevi minekust räägiti ammu ,lõpuks siis õnnestus. Huvitav palju plönni saadi ? FBK Kaunas on igatahes vaieldamatult viimaste aastate tugevaim klubi Leedus.

Tõenäoliselt ka baltikumi rikkaim jalgpalliklubi.

bomb
14.04.05, 10:09
Merkuur nati nõrgeneb aga siiski loodan, et negatiivne mõju ei ole nii drastiline. Ongi hea et keegi läheb leetu muidu jääbki mulje et leedust tulevadki ainult mängijad siia.

kaigas
14.04.05, 15:17
kahju veic et 2ra l2heb aga samas hea meel ka...edu talle:Paga ivanov v6ix juba jah platsile saada!:õnnelik:

Martin
14.04.05, 15:23
Nüüd on persekellad kah. Gussevi üle muidugi hea meel. Kuid viiendast kohast kõrgemale Merkuur ei tõuse.

bomb
15.04.05, 15:59
Ei usu eelmine aasta mängiti ka ilma Gussevita enne juulit ja polnud mängul midagi viga.

kaigas
15.04.05, 18:56
Algselt postitas bomb

Ei usu eelmine aasta mängiti ka ilma Gussevita enne juulit ja polnud mängul midagi viga.

kahjux ei usu ka mina et merkuur rohkem kui 5-ndax tleb:(

17
15.04.05, 19:09
On Tartu fännidest kedagi Kuressaarde ka tulemas?

kaigas
17.04.05, 19:06
2:1 sis merkuurile:õnnelik: aga 2kki keegi r22gib kure ja merkuuri m2ngust veic l2hemalt!!

17
17.04.05, 19:16
Algselt postitas kaigas

2:1 sis merkuurile:õnnelik: aga 2kki keegi r22gib kure ja merkuuri m2ngust veic l2hemalt!!

Varsti peaks Soccerneti mängu kohta uudis ka tulema;)

bomb
18.04.05, 12:17
Noh kehvake ta oli aga siiski võit. Ning parem kehva mänguga võita kui ilusaga kaotada.:doh:

PraS
18.04.05, 14:36
See on tore et Merkuuri 150 000.- mängumees ka nüüd jala valgeks(enne oli osav ainult kaartide saajana) on saanud.

Martin
18.04.05, 14:44
Algselt postitas PraS
See on tore et Merkuuri 150 000.- mängumees ka nüüd jala valgeks(enne oli osav ainult kaartide saajana) on saanud.

???

PraS
18.04.05, 19:48
Algselt postitas Martin

Algselt postitas PraS

???

Nii ta on. Kes teab see teab.

ethan
18.04.05, 21:06
siis Vladislav Gussev läks Merkuurile 150k maksma või? PraS, räägi meile ka.

Martin
18.04.05, 21:08
Algselt postitas ethan
siis Vladislav Gussev läks Merkuurile 150k maksma või? PraS, räägi meile ka.

Gussev sai lõpuks jala valgeks või? Nojah, kui muidugi võtta, et ta enamasti peaga lööb...

ethan
18.04.05, 21:11
Gussev \"jalg\" (pea?) oli ammu valge, aga kas Apalinski 150k hinnasilt on reaalsem?

Martin
18.04.05, 21:21
Algselt postitas ethan
Gussev \"jalg\" (pea?) oli ammu valge, aga kas Apalinski 150k hinnasilt on reaalsem?

Sellisel juhul pole Saviauk mingi tegija ja Eesti selgelt rikkaim klubi on Merkuur, kes vabalt pappi köhib :P

Jaak
20.04.05, 10:02
keegi teab kas vanem Gussev Kaunases ka mängida on saanud?
Leedus 3.vooru mängitud.

bomb
22.04.05, 16:33
Sain teada, Kaunase kodukalt, et Gussev tuli 65 min. Mängu väravat ei löönud ja Kaunase vastaseks oli FC Suduva, keda võideti 3-0. AGA NÜÜD EESTI JALGPALLI SÕPRADELE HUVITAV FAKT, ET MÄNGU VAATAS 1800 PEALTVAATAJAT. Eelmin aasta ka nii palje Eestis ei vaadatud.:kaval:

nimh
22.04.05, 17:03
1990-te algul oli Leedu isegi Soomest ees, rääkimata teistest Balti riikidest. Arvatavsti ei kulu väga kaua, kui minnakse Eestist uuesti ette.

ROOTSI KUNN
23.04.05, 10:06
Kahjuks on see nii ,et jalgpalli käiakse kõikjal maailmas vaatamas,isegi korvpallihullus Leedus. Ainukesed jobud oleme meie siin Eestis,kelle üle imestatakse ja isegi naerdakse ,sest juba aastaid ei ole kohalik jalgpall rahvast huvitanud,kuigi mängud on huvitavad ja vaatamist väärt. Sportliku taseme poolest kindlasti pallimängudest tugevaim liiga Eestis . Meie kolm tippu võiksid vabalt Läti või Leedu parematega rinda pista.

Rein
23.04.05, 10:22

Kahjuks on see nii ,et jalgpalli käiakse kõikjal maailmas vaatamas,isegi korvpallihullus Leedus. Ainukesed jobud oleme meie siin Eestis,kelle üle imestatakse ja isegi naerdakse ,sest juba aastaid ei ole kohalik jalgpall rahvast huvitanud,kuigi mängud on huvitavad ja vaatamist väärt. Sportliku taseme poolest kindlasti pallimängudest tugevaim liiga Eestis . Meie kolm tippu võiksid vabalt Läti või Leedu parematega rinda pista.

Ja millise lahenduse sa pakuksid välja,et rahvas hakkaks vaatamas käima?!

raido
23.04.05, 10:50
Algselt postitas Rein

Esimese sammuna tuleks muuta kõik ML meeskonnad iseseisvaks. Valga ja Tulevik võivad küll olla juriidiliselt iseseisvad, kuid mängijate vangerdused hooajavahetusel seda ei näita. Lisaks räägivad faktid enda eest: Valga ja Tuleviku mänge käib keskmiselt kõige vähem rahvast vaatamas (vastavalt 28 ja 46 pealtvaatajat kesmiselt mängu kohta). Ühest küljest on küll arusaadav, et valmistatakse nende meeskondade toel ette mängijaid FC Flora ja sealt edasi ka koondise jaoks, kuid kahjuks ei huvita nende kahe meeskonna mängud praktiliselt kedagi.

peapall
23.04.05, 11:18
Algselt postitas Rein

See ei käi küll Merkuuri teema alla, aga....
Räägin enda seisukohalt, mina olen täpselt selline osa publikust, kes käib vahel mänge vaatamas ja keda oleks vaja meelitatada pidevalt mänge vaatama. Kuidas seda teha? Minu jaoks jääb kindlasti puudu just sportlikust tasemest, käin vaatamas kohati ainult Tvmk,Levadia,Flora mänge omavahel, sest need pakuvad vahel mänguliselt ka midagi. Eelmine aasta algas kõigi meeskondade ülevaatamisega, kuid nt pärast valga-transi mängu vaatamist enam ei viitsinud/ei olnud huvitav. Minu jaoks ei ole lahendus suurendada liigat nn amatöörmeeskondade arvelt, mõttetuid mänge tuleb veel rohkem juurde ja vaatamas ei viitsi keegi käia. Mis oleks lahendus?
Minu arust tuleks võtta eeskuju mõnelt muult Eesti spordialalt. Näiteks järgmine aasta võtta flora süsteemi meeskonnad kokku(praegu ml-is 4), teha neist 2 tugevat enam-vähem võrdset võistkonda(Flora,Tulevik), ülejäänud 2 saata esiliigasse duubliks. Dünamo langeb välja, juurde tuleb Pärnu Vaprus nt, kellele tekib 100+ fänni pakun Pärnust ja saame 6 täiesti arvestava tasemega klubi+ kiiresti arenevad Tammeka ja Vaprus. Miks käib korvpalli playoffe hooaja lõpuks keskmiselt ca 2000 inimest vaatamas-seetõttu, et tugevamad mehed on erinevate võistkondade vahel suht võrdselt ära jagunenud ning on põnev ja ettearvamatu võitjat ette näha. Samuti tuleks Pohlakul maha suruda eneseuhkus ja kaasata liiga juurde rohkem sponsoreid, rohkem raha toob ka rohkem publikut. Kui keegi küsib kuidas, siis see on juba pikem jutt, mida praegu kirjutada ei jõua.
Meistrilligat võib küll suurendada, aga alles siis kui tekivad tugevad mängijad ja tugevad võistkonnad, mitte nn \"dünamotega\".
See oli puhtalt üks isiklik arvamus ja ainult ettepanek.

karneval
23.04.05, 17:55
Ei usu,et Pohlak uusi sponsoreid ei soovi?

kaigas
23.04.05, 18:53
kui merkuur valgalt ja tvmk-lt 3 punni ei saa v6ib uuel treeneril minek olla!

Jaak
23.04.05, 19:50
Algselt postitas bomb

Sain teada, Kaunase kodukalt, et Gussev tuli 65 min. Mängu väravat ei löönud ja Kaunase vastaseks oli FC Suduva, keda võideti 3-0. AGA NÜÜD EESTI JALGPALLI SÕPRADELE HUVITAV FAKT, ET MÄNGU VAATAS 1800 PEALTVAATAJAT. Eelmin aasta ka nii palje Eestis ei vaadatud.:kaval:

pane see koduka link kah siia

Karla
23.04.05, 20:18
Kaunas Võitis täna Śilutet 4-0.
Gussev mängis terve esimese poolaja ja selle ajaga teenis kollase kaardi kah.

Kaunase kodukas (http://fbk.rodiklis.lt/?id=1)

ROOTSI KUNN
23.04.05, 20:41
Algselt postitas Rein

Lahendusi peaks EJL ja klubide juhtkonnad pakkuma aga mitte mina . Minul on selge nägemus olemas,kuidas olukorda parandada . Hetkel lihtsalt ei ole aega siin sellest kribada aga vahest mõne nädala pärast ,kui olen Venemaa reisilt tagasi.( külstan ka Torpedo mängu).:)

bomb
25.04.05, 14:07
Gussevi teine mäng ei olnud hea kui vaadatate statistikat ja kollase kaardi teenimist. Merkuuri viimane mäng ka ei olnud teab, mis suurepärane. Sellise Valga mänguga pole TVMK vastu lootust aga siiski loodan, et imesi on olemas meie maal. Vaatasin selle
4-0 mängu publiku arvu siis 110 inimest näitab, et Eestis on ka sama palju. Aga vaatame järgnevate mängude arve. Võibolla Kaunasel on kujunenud rohke vaatajaskonnaga publik.

Oll
25.04.05, 21:35
Algselt postitas Martin

Algselt postitas ethan

Sellisel juhul pole Saviauk mingi tegija ja Eesti selgelt rikkaim klubi on Merkuur, kes vabalt pappi köhib :P

Palju Saviaugu eest välja käidi`?

Karla
25.04.05, 21:53
Algselt postitas Oll

Algselt postitas Martin

Algselt postitas ethan

150 tonni

Oll
25.04.05, 23:46
Algselt postitas Karla

Algselt postitas Oll

Algselt postitas Martin

Algselt postitas ethan

150 tonni

Kas tegu on Meistriliiga sisese kõrgeima transfer feega?
Kas keegi oskab mingi üleminekusummade pingerea ka koostada(a´la TOP 10)?

ROOTSI KUNN
01.05.05, 20:01
Karta on ,et Merkuuris on varsti mingeid vangerdusi oodata. Selline suur kaotus ja veel kodus ! Praegu küll ei ole näha ,et Merkuur oma arengus mingit hüpet oleks teinud. Minu poolt nähtud mängudes ei ole nad kohati isegi eelmise aasta tasemele jõudnud.

kaigas
01.05.05, 20:03
olen 90% kindel et see treener varsti lendab....

bomb
02.05.05, 09:46
Nõustun Rootsi Kunniga eelmine aasta mängis Merkuur ilusamat mängu ning vaheldusrikkamat ja huvitavamalt.

Amadeus
02.05.05, 12:57
Ma ei saa siiani aru miks uus treener sisse toodi. Zamogilnõi on ju ometi üks parimaid treenereid Eestis. Ja seda ka korduvalt tõestanud. Nii Transi kui Merkuuri eesotsas.

bomb
02.05.05, 13:45
Ahneks mindi ja arvati, et nii saab paremini tuleval hooajal esinelikule vastu aga esimese 9 mänguga see ei leia küll tõestust.:(

greenday
02.05.05, 16:32
Eriti masendav on see väravavaht, LepSmets peaks mängima

bomb
02.05.05, 17:38
Lepmets on vigastatud kahjuks ning seetõttu on Grišin tema asemel aga kuidagi ebaõnnestunult ta mängib.

Martin
03.05.05, 09:33
Vabandan nagu alati ristpostituse pärast.

Link (http://www.postimees.ee/030505/tartu_postimees/sport/164627.php)

Kevadvoor möödus Tartu vutimeeskondadele raskelt
03.05.2005 00:01
Martin Šmutov, reporter
Madis Aesma, reporter

Üleeile peeti Eesti jalgpalli meistriliigas esimese ringi lõppemist tähistav üheksas mängudevoor, Tartu vutiklubidele kevadring kuigi edukas polnud.

Pärast pühapäeval peetud üheksanda vooru kohtumisi on mõlemad meistriliigas pallivad Tartu meeskonnad, JK Tammeka ja JK Merkuur, saanud suhu meki kõigi tänavuste meistriliigavastaste mängustiilist.

Nädalavahetus tõi mõlemale klubile suureskoorilise kaotuse. Merkuur kaotas koduplatsil tänavu võidult võidule marssivale Tallinna TVMK-le suurelt – 1:6, Tammeka jäi mullusele meistrile FC Levadiale Tallinnas Kadrioru staadionil alla 5:2.

Ei enam rahuldavast

Merkuuri peatreeneri Grigori Jevtušenko sõnul möödus kevadring kokkuvõttes küllaltki rahuldavalt. Samas möönis ta, et meeskond poleks tohtinud Tammeka ja Valgaga viigistada, vaid oleks neis mängudes pidanud võitma.

«Me ei suutnud kummaski kohtumises oma võimalusi realiseerida ega seeläbi mängu saatust otsustada,» selgitas Jevtušenko.

Tartu juhtklubi on seni alistanud meistriliiga nõrgemaid meeskondi, kaotused on saadud Narva Transilt, Levadialt ja viimati ülisuurelt FC TVMK-lt.

Peatreeneri arvates on Merkuuri kehva alguse põhjuseks nigel väravavõimaluste realiseerimine – võimalusi tekitatakse, kuid väravaid ei tule. Samas lõid Merkuuri pallurid esimese üheksa mänguga neli omaväravat, mis on venelasest juhendaja sõnul harukordne.

«Koosseis on meil hea, kuid fortuuna pole lihtsalt meile naeratanud,» sõnas Jevtušenko. Järgmise üheksa mänguga soovib Merkuuri juhendaja koguda vähemalt 18 silma.

Merkuuri direktor Vladimir Karev ütles, et tema meeskonna mängu ja praeguse viienda kohaga turniiritabelis rahul ei ole.

Karev lisas, et headest mängijatest ei tohiks punasärkidel puudust olla, ent peatreener ei pane neid alati platsile. «Praegu istuvad Valga vastu Apaliski, Sereda ja Dubõkin pingil, nemad peaksid põhikoosseisu mehed olema,» sõnas ta.

Vastuseks Tartu Postimehe spekulatsioonile võimaluse kohta Jevtušenko treeneripostil välja vahetada viitas Karev sellele, et klubile on majanduslikult kasulikud treeneri sidemed Vene klubidega, kuhu loodetakse kolm-neli mängijat maha müüa.

Nii olid Jevtušenko sidemed olulised ka näiteks endise Merkuuri palluri Vitali Gussevi siirdumisel Kaunase FBK ridadesse.

Hooaja algus raske

JK Tammeka peatreener Meelis Eelmäe lausus, et hooaeg on päris raske olnud, peasüüdlasena nimetas ta väheseid kogemusi ja mitmeid meeskonda tabanud vigastusi. «Olime juba hooaja eel teadlikud, et kui traumad tulevad, saab raske olema. Kahjuks on ka niimoodi läinud,» tõdes ta.

Eelmäe lisas, et vigastusteta põhikoosseisu on Tammeka saanud välja panna vaid esimeses mängus Tallinna Dünamo vastu, kust tuli ka suureskooriline, 9:0 võit. Võit, mis siiani ongi Tammekale hooaja ainsaks jäänud.

«Oleme ära andnud vähemalt kaheksa punkti – mängudest Viljandi Tuleviku, Kuressaare ja Valga vastu,» hindas Eelmäe hooaega.

«Kui need meie praegusele seisule juurde lisada, oleksime turniiritabelis üsna korralikul kohal.»

Samas on Eelmäe sõnul põhjust ka rahuloluks, kuna noored mängijad on saanud palju kogemusi ja mänguaega.

«Treenerile ja meeskonnale on mängimine meistriliigas olnud väga huvitav, tegemist on ikkagi teist klassi vastastega kui eelmisel aastal esiliigas,» lausus ta. «Võidud ei jää tulemata.»

Ehkki pühapäevase mänguga sai Tammeka kolmanda järjestikuse kaotuse, ei tähenda see Eelmäe sõnul seda, nagu oleks meeskonnal pea norus.

«Vastupidi, viimane mäng hoopis tõstis moraali,» lausus Eelmäe 2:5 kaotuse kohta, kinnitades, et esimese poolaja mängis Tammeka mulluse meistriga nagu võrdne võrdsega.

«Tuleb vaadata ka seda, millise mänguga me kaotasime, tegime Levadia vastu võibolla isegi oma senise hooaja parima mängu,» ütles ta.

sosku
03.05.05, 15:48
Vana asi juba aga...

\"Vaatame, kumb meeskond suudab ennast peale volbriööd paremini kokku võtta,\" märkis tartlaste poolkaitsja Siksten Kasimir kavalalt.

Tulumuse järgi võiks arvata, et Tallinna viinamüügikeelust oli kasu. Ei ole Tartu oludega kursis aga kui nüüd fantaseerida, siis nagunii sõber Kulik tuli Narvast odava Vene tuliveelaadungiga Tartusse \"druzjaadele\" külla ja asi väljus kontrolli alt. ;)

kaigas
08.05.05, 21:06
2kki keegi n2gijatest teeb v2ikese ylevaate m2ngust tvmk-ga mis l6ppes 2:1 tvmk v6iduga:)?

junnike
09.05.05, 00:40
Sikstenil on probleeme vastupidavusega. Kui ikka mängida poisid ei taha siis ärgu nalja ka tehku.

Väga mage mäng oli Merkuuri poolt(nägin ainult teist poolaega).

siim089
10.05.05, 19:15
Kas keegi teab miks minnes internetilehele www.jkmerkuur.ee avaneb vastu niisugune tekst \"Leht ajutiselt suletud.\"

marcello
10.05.05, 19:29
äkki sellepärast,et see leht on ajutiselt suletud?

eston maravilha
10.05.05, 19:31
Algselt postitas siim089

Kas keegi teab miks minnes internetilehele www.jkmerkuur.ee avaneb vastu niisugune tekst \"Leht ajutiselt suletud.\"

peab jaan just nüüd guatemaalas olema

ethan
10.05.05, 22:16
Algselt postitas eston maravilha

ironiseeri palju tahad, aga Merkuuri kodukas on juba ligemalt pool aastat (?) ajutiselt suletud...

karneval
10.05.05, 22:20
Pakun, et see kiri ajutisest sulgemisest on lihtsalt Merkuuri uus lööklause, umbes nagu võitle, Eesti, võitle.

eston maravilha
10.05.05, 22:37
Algselt postitas ethan

Algselt postitas eston maravilha

ironiseeri palju tahad, aga Merkuuri kodukas on juba ligemalt pool aastat (?) ajutiselt suletud...

vahet pole kas pool aastat või kaks päeva aga kui kirjas on et on suletud siis on leht suletud ja tegemist pole anomaaliaga

Oll
10.05.05, 22:54
Algselt postitas kaigas

2kki keegi n2gijatest teeb v2ikese ylevaate m2ngust tvmk-ga mis l6ppes 2:1 tvmk v6iduga:)?

Peale kiiret avaväravat lasti tempo alla ja Merkuur sai ka mängida. See karistati tarlaste poolt ära ja eks TVMK mehed said poolajal riietusruumis kõvasti võtta-teisel poolajal võeti asja tõsisemalt ja isegi enne võiduvärava löömist oli märgata, et TVMK hakkas närviliseks muutuma.
Esimesel poolajal oli TVMK palju võimalusi, aga Juska, Smirnov ja Teever ei suutnud olukordi ära lüüa. Esimene värav oli ikka suht haruldane nähtus Meistriliigas-Paitsev lõi palli otsa nurgalöögist väravasse.
http://sport.etv.ee/index.php?019

ROOTSI KUNN
11.05.05, 09:05
Mängu lõpuminutil oli Merkuuril isegi võimalus viigistada aga keegi ründajatest hakkas peaaegu ,et viiekastis veel söötma ja kaotas palli. Üldiselt oli TVMK väga lähedal kahe punkti kaotusele,eelmise mängu suur võit tekitas meestes üleolekutunde ja see maksis kätte. Merkuur ka midagi erilist ei näidanud ja pole minu meelest veel korralikku mängu näidanud.

caecar
11.05.05, 21:47
päris üllatav on selline südi vastuhakk TVMK-le Merkuuri poolt. tabeliseis on neil ju tegelikult päris nutune. tõenäoliselt pole rahastajad praeguse tabeliseisuga kuidagimoodi rahul. ja oi kui veel tammeka peaks neist mööduma :viha: :D

bomb
20.05.05, 10:05
Nüüd saadi ka kobin võit FC Valga üle.:kaval:

kaigas
21.05.05, 11:14
Algselt postitas bomb

Nüüd saadi ka kobin võit FC Valga üle.:kaval:

kle bomb kui m2ngu ei n2inud sis 2ra kobise nii palju valgal oli 2 realset v6malust rohkem mitte!!isegi 9-kesi oli merkuur teravam nii et mõtle enne kui tarka paned,sest kobin see kyll ei olnud pigem p22ses valga t2nu vv t6rjetele suuremast saunast.kuigi merkuur m2ngis halvasti ta v22ris seda v6itu t2ielikult sest valga oli 0!

kaigas
22.05.05, 22:04
viimaks ka üks veenev võit merkuuri poolt.:õnnelik: Kas keegi oskab kommenteerida miks sai merkuuri mees punase?Kergelt palju on neil juba neid punaseid:D

bomb
23.05.05, 12:21
Tubli Merkuur, järgmine mäng siis Dünamoga.

Martin
12.06.05, 19:32
Supermäng. 10 mehega. Isegi skint lõi käsi kokku ja rõõmustas.

skint
12.06.05, 19:39
Jajaah!

Mina ütlen Siks! Ja sina ütled Kasimir!

Suurepärane karistuslöök, tahaks kordust näha. Nõuan kompilatsiooni! ;)

Martin
12.06.05, 19:41
Algselt postitas skint
Jajaah!
Mina ütlen Siks! Ja sina ütled Kasimir!
Suurepärane karistuslöök, tahaks kordust näha. Nõuan kompilatsiooni! ;)

Ja kes ütles, et eestikaid on jama vaadata. Emotsioone ju kuhjaga!

SIKSTEN!

skint
12.06.05, 19:45
Tõsiselt ka: väravaid, kohtunike otsuseid, sööte, triblinguid, lahendusi (/lahendamaia jätmisi) igale maitsele... Kes oli see noor imeline väravavaht, niiöelda trump tagataskus Merkuuril? Millised tõrjed ja meeskonnavaimu ülesviivad pursked! Ja ilus oli vaadata ka, kuidas Dima oli Moskva lummuses...

KASIMIR!

Martin
12.06.05, 19:52
Algselt postitas skint
Tõsiselt ka: väravaid, kohtunike otsuseid, sööte, triblinguid, lahendusi (/lahendamaia jätmisi) igale maitsele...

Kusjuures Merkuur sai tegelikult 2 punast kaarti - lisaks Lepmetsale pidi väljakult lahkuma ka peatreener, kes sõimas vist ropult läbi nii ääre- kui ka peakohtuniku. Ja tuntub, et asja eest. Lisaks oli punane lähedal Ivanil, kes oli pärast esimest punast päris häälekas ja kätega pea pihta koputades ka kõnekas. Lisaks ütles raadioreporter Vello Lään, et Lepmets ei puutunud Levadia ründajat. Vot nii!

Kes oli see noor imeline väravavaht, niiöelda trump tagataskus Merkuuril? Millised tõrjed ja meeskonnavaimu ülesviivad pursked! Ja ilus oli vaadata ka, kuidas Dima oli Moskva lummuses...KASIMIR!

See oli vähemalt 34-aastane Nikolai Grišin, kes on sellel hooajal mitmel korral publikut rõõmutanud. Aga milline ennastsalgav tormamine nurgalöögiks Levadia karistusalla ja samal ajal publiku ergutamine! Õige kah!

Kas sind võib nüüd sagedamini Eesti meistrivõistluste ajal staadionil kohata?

SIKSTEN!

skint
12.06.05, 20:13
Just, täheldasin neid olukordi mõlemaid, kuigi peatreeneri mölinat väga kuulda polnudki, kuid Vanja tegi ikka väga kurja häält... Ja Lepmetsa olukorras - penalti oleks v-o veel mõeldav (juhul kui kohtunik täpselt olukorda ei näinud, sest ründaja kukkumine oli päris ilus ju), kuid punane?? Täiesti utoopia...

Kusjuures väravavaht oli tõesti tore, tegelikult mängis ta ju tegelikkuseski hästi (erinevalt mõne tribüünieksperdi arvamusest). Ja ega vähemtähtsam ei ole ka see moraalne aspekt!

Jalpalliväljakul pole sellist head emotsiooni juba tükk aega saanud... Tore ja ühtlasi ka kahju, et nägin Merkuuri tõenäoliselt parima mängu sel hooajal ära...

Enda tulevikust ei tea midagi, paar nädalat vast kindlasti satun mängudele, aga see, kes ma suvel vaatan Merkuuri ja Tammekat või Vaprust, oleneb, kumbas linnas mulle paremad pakkumised tehakse...:P

KASIMIR!

kaigas
12.06.05, 21:06
lihtsalt super:D:D:D:D

Pilt
12.06.05, 21:47
2-2 levadiaga:) kõva sõna:lahe:

Ramm
12.06.05, 21:48
Algselt postitas pillureinger

2-2 levadiaga:) kõva sõna:lahe:

Ei ole kõva:lehm: vb vedel?

Pilt
12.06.05, 21:58
:kiisu: vedel?pigem gaasiline:j2nes: merkuurile kõva sõna!:doh:

Oll
12.06.05, 22:31
Algselt postitas kaigas

lihtsalt super:D:D:D:D

.

Robinho
13.06.05, 09:06
Kohtuniketöö ja Levadia poiste ülbus ajas ikka südame pahaks küll. Õnneks tõid Sereda ja Kasimir kastanid tulest välja ja tampisid kuked maa alla tagasi. Väga super mäng ikkagi punastelt. Oleks kohtunik asjalik olnud, oleks mängitud 11-kesi...OLEKS! Aga jah, 1 punn on ka asjalik.

Amadeus
13.06.05, 13:33
See väravavahi eemaldamine ja penalti ei olekski võibolla nii eredalt meelde jäänud kui just paar minutit enne seda situatsiooni Kotenko alas täpselt analoogne situatsioon poleks aset leidnud. Tegelikult oli Kotenko tegutsemise puhul isegi rohkem kehalist kontakti kui Lepmetsal. Tookord aga kohtuniku vile vaikis ...

Tunnustust väärib ka kindlasti asjaolu, et Merkuurile tähtsa punkti tõid enamuses vahetusmehed. Terve Merkuuri kaitse oli platsilt eemal (Mitin, Sirel, Bazjukin, Leitan) ning ka eesliinid olid tublisti hõredamad (Dubõkin, Apalinski, Starovoitov)

Kas keegi teab, mis Mamontovil juhtus mängu lõpus. Poiss kanti ju suisa kätel platsilt ära. Ega tal ometi midagi tõsist ei ole?

skint
13.06.05, 13:42
Algselt postitas Amadeus

Kas keegi teab, mis Mamontovil juhtus mängu lõpus. Poiss kanti ju suisa kätel platsilt ära. Ega tal ometi midagi tõsist ei ole?

Edasisest ei tea midagi, aga kiirabi viis ta igatahes pärast mängu staadionilt ära...

muhv33
13.06.05, 14:06
Algselt postitas skint

Algselt postitas Amadeus

Edasisest ei tea midagi, aga kiirabi viis ta igatahes pärast mängu staadionilt ära...

Kuskil kommis oli mainitud murtud jalaluud kellelgi Merkuuri mängijatest...?

Amadeus
13.06.05, 14:14
Algselt postitas muhv33

Algselt postitas skint

Algselt postitas Amadeus

Kuskil kommis oli mainitud murtud jalaluud kellelgi Merkuuri mängijatest...?

Ilmselt oligi just Mamontov, sest kedagi teist trauma pärast välja ei vahetatud.

Martin
13.06.05, 14:36
Mamontovil murdu pole. Ju on sidemete rebend vms, probleem põlvega.

mg
14.06.05, 21:57
ma siin vaatan teie joomastust ja mul tuli meelde et ka lootus tegi omal ajal levaadiaga võõrsil 3.3 viiki.
ei siis keegi pasundand.
tänan tähelepanu eest.

bomb
15.06.05, 09:45
Siis ei olnud ka soccernetti vist, kus seda joovastust kirjeldada. Soovitan lugeda selle mängu kohta kommentaare delfi.ee arhiivist. sest seal käis omavahel selline arutelu, et jube.

Martin
15.06.05, 14:27
Väidetavalt ei vilista härra Kotter enam Merkuuri mänge. Selline infokild siis.

bomb
15.06.05, 15:10
Martin kuule miks Postimehes ei ole Meistriliiga tulemusi viimasel ajal.

Martin
15.06.05, 15:14
Algselt postitas bomb
Martin kuule miks Postimehes ei ole Meistriliiga tulemusi viimasel ajal.
Ma ei saa küll täpselt aru, kuid põhi PMis on nad pidevalt veerul, mis puutub suurematesse lugudesse TPMis, siis need tulevad esiteks nüüd reedel ja järgmine kohe ka kolmapäeval, kui kohtuvad Merkuur ja Tammeka.

Amadeus
21.06.05, 10:07
Lehed kirjutavad, et Merkuur müüb enamuse oma põhitegijatest ära ja hakkab mängima vahetusmeeste ja noortega M-J-st. Müstilised mehed.

kaigas
21.06.05, 11:14
kasimir võix tammekasse minna!

bomb
21.06.05, 12:02
Noh kahju, et nii läheb aga loodame, et Merkuur peab vastu, enne üleminekut tuleb kindlalt võita mänge, mis veel alles. Dünamo oma 4 punktile küll 20 punktist lisa ei saa aga Tammekaga on vahe küll 11 punkti järelikult tuleb Dünamot võita ja hoida tagumise seltskonna kontrolli all siis on reaalne 6-7 koht. Tulevik vist lähebki mööda.

Amadeus
21.06.05, 12:11
Algselt postitas bomb

Noh kahju, et nii läheb aga loodame, et Merkuur peab vastu, enne üleminekut tuleb kindlalt võita mänge, mis veel alles. Dünamo oma 4 punktile küll 20 punktist lisa ei saa aga Tammekaga on vahe küll 11 punkti järelikult tuleb Dünamot võita ja hoida tagumise seltskonna kontrolli all siis on reaalne 6-7 koht. Tulevik vist lähebki mööda.

Ma usun, et peale vaheaega ei ole Merkuuri konkurendiks mitte Tammeka vaid Kure, sest Tammeka ilmselt sahkerdab Küti endale väravasse ja kes teab, ehk jääb ka Kasimir Tartusse. Igatahes, kui Kure endale kiiresti uut arvestatavat väravavahti ei leia tekib neil veel Dünamogagi raskusi.

Ono
21.06.05, 12:26
Kus täpsemalt Merkuuri laialiminekust räägitakse?

Karla
21.06.05, 12:31
Siin (http://www.postimees.ee/210605/esileht/sport/169458.php)

Amadeus
21.06.05, 12:31
Algselt postitas Ono

Kus täpsemalt Merkuuri laialiminekust räägitakse?

Postimehes ikka, kus mujal Merkuurist ikka pikemalt räägitaks.

Ono
21.06.05, 12:38
hehe, nagu neil seda raha kunagi olnud oleks.
kuigi jah, tulevast Merkuuri on ilmselt väga koomiline vaadata :)

Oll
21.06.05, 13:04
Kuradi kahju, et võib järgmine Dünamo tekkida.
Merkuurist hakkas juba nagu tekkima kindel tiim, kes raudselt esiviisikus püsis...

Ja see kuradi nimevahetuse teema on eriti rõve(saan aru, et raha on vaja, aga...). Asi hakkab siis sarnanema kossuliigaga.

bomb
21.06.05, 13:10
Merkuur ei lähe laiali vaid teeb suurpuhastust ning hoiab end. See, et Tammeka räägib, et saavad Merkuurist jagu on juba oma 5 või rohkem aastaid kõlanud.

17
21.06.05, 13:27
Mõne mehikese võiks ju siia Kuressaarde ka saata:)

RD
22.06.05, 10:51
merkuuril tükk aega juba probleeme olnd, esiliiga mehed ütlesid seda juba mitu nädalat tagasi, osaliselt süüdi ka tammeka kes küsib kunstmuru kasutamise eest väga ebasõbralikku hinda (ühe linna klubid võix veidikegi kokku hoida, eriti et eesti jalgpall pole eriti tugev veel)
aga paljud süüdistavad just Karevit, et kui tema pukist maha saax, siis hakkax asjad liikuma.. ei tea mis seal sünnib.. aga esiliigas on tasemel vendi küll.. Ragnar suurmets on küllalt heal tasemel ründaja, enne vigastust lõi hooaja alguses 4 väravat.. on ka tublisi noori, te veel näete, merkuur tõuseb taas, võibolla selle hooaja lõpp läheb raskeks ja järgmise algus, siis saavad nad aga jälle tugevaks
pöidlad pihku

junnike
22.06.05, 12:19
Erinevalt Tammekast pole jälle Merkuuril enam vähem kindlat tagalat ning ollakse sunnitud kossutiimi mängima ning igal aastal ostma keskmisi mängijaid.

Toredad ostud on muidugi ka Merkuur teinud Lepmets 100k, Apalinski 250k ja narva venelased ka mõned K-d :)

Ahjaa Tammekat võib täiendada õige pea ka üks mustanahaline pallur, kui kõik hästi läheb :)

thierry
22.06.05, 13:32
Kunstmuru kuulub ju linnale, mitte tammekale...

skint
22.06.05, 21:13
Ilus mäng Merkuurilt, mäng keerati üpris kindlalt 3:0 enda kasuks. Merkuuri mängujoonis meeldib, ilus... targetman ja värki. Soovitan varsti teleka taha minna - esimesed kaks väravat olid päris head! Veidi kahju isegi, et tõenäoliselt jäi see mu viimaseks ML mänguks sel suvel...

Aga muidu eaea:)

PraS
22.06.05, 21:27
Algselt postitas Oll

Merkuurist hakkas juba nagu tekkima kindel tiim, kes raudselt esiviisikus püsis...

Ja see kuradi nimevahetuse teema on eriti rõve(saan aru, et raha on vaja, aga...). Asi hakkab siis sarnanema kossuliigaga.

Merkuur pole ainus tiim, kes peale vaheaega mehi loovutab. Üks Ml sats voolab ka suht tühjaks, kuid seda teavad juba targemad poisid mis tiimist on jutt.

Jyrka
22.06.05, 21:29
Algselt postitas PraS

Merkuur pole ainus tiim, kes peale vaheaega mehi loovutab. Üks Ml sats voolab ka suht tühjaks, kuid seda teavad juba targemad poisid mis tiimist on jutt.

Trans.

PraS
22.06.05, 21:31
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas PraS

Trans.

Jyrka kahjuks mu arvamus sinust nüüd ei muutunud.

Jyrka
22.06.05, 21:33
Algselt postitas PraS

Jyrka kahjuks mu arvamus sinust nüüd ei muutunud.

Kuidas see Merkuuri või üldse jalgpalliga seotud on? Debiilik.

markus666
22.06.05, 21:48
Kuulsin täna Tartu vahel,et Neinar Seli olla Tartu Merkuuri omandamisest huvitatud ning esimesena sunnitakse siis lahkuma Karev (uueks tegevjuhiks Pallas?).

skint
22.06.05, 21:48
Algselt postitas PraS

Pras, milleks üldse öelda, kui rääkida asjadest poolikult? Võiks isegi nii mõndagi rääkida, aga mida pole vaja öelda, seda ei ütle üldse.

Algselt postitas Oll

Ei teki Dünamo... kaugeltki mitte, pakun, et 3-4 tagumisega võib vabalt mängida ja võita, sest ega ju kogu koosseis päris ei vahetu...

PraS
22.06.05, 22:13
Algselt postitas skint

Algselt postitas PraS

Pras, milleks üldse öelda, kui rääkida asjadest poolikult? Võiks isegi nii mõndagi rääkida, aga mida pole vaja öelda, seda ei ütle üldse.

Et teid tobukesi teadmatuses hoida.
Põnevus on troe.

skint
22.06.05, 22:16
Algselt postitas PraS

Et teid tobukesi teadmatuses hoida.
Põnevus on troe.

Pras, kahjuks mu arvamus sinust nüüd ei muutunud.

\"Mina olen suur ja tark ja tean asja, aga teie väikesed tegelased, tobud...\" - ei ole just lemmikmentaliteet peaks mainima.

Robinho
22.06.05, 22:21
Kui vaadata nüüd, kuidas Mamontov mängis, siis võib loota, et Merku Juuniori mängijad päris papist poisid ka pole. Kahju muidugi mängijaid lahkumas näha. Hoian pöidlad pihus, et Kasimir alles jääks, samuti ka Lepmets. Grišin on rohkem naljamees. Loodame parimat tulevikuks!
Tänase mängu kohta vast nii palju, et Ivanov on lõpuks mängima hakanud ning Seredalt ka üks parimaid mänge sel hooajal. Kahjuks ei jäänud ka punane kaart tulemata. Distsipliini kallal tuleks tõsiselt vaeva näha. Ahjaa, Usmanovi jäi ka täna silma hea mänguga. Võitles päris mehiselt ning tundub, et on kiirem, kui Leitan. Seega, miks mitte Usmanovit Leitani asemel kasutada vasakkaitses.

RD
22.06.05, 23:44
lepmets löödi minema, väga piinlikel asjaoludel (sellepärast pikemalt ei kommenteeri), ei usu et ta alles jäetakse..
siksten võiks külla alles jääda jah, kuigi täna ma vaatasin ta kõige parem ei olnud, vahepeal tegi väga ilusat tööd, aga mõni olukord jättis soovida (ebaõnnestunud sööt esimesel poolajal, mis tõi tammeka ohtliku olukorra jt)
usun, et isegi kui mehed ära lähevad, siis pole hullu midagi, dünamoks kindlasti ei muutu, esiliiga mehed on piisaval tasemel
ahjaa, siuke küsimus.. kas täna oli borja peatreener??

bomb
23.06.05, 11:56
Ja Legendaarne Borja on ikka tasemel teeb asja südamega. Tasemega on kuidas on, sest eelmine treener sai punase kuskilt kuulsin.

Hea meel, et Tartu sai üle pika aja näha legendaarset Ropka Merkuuri fännipunti, Kes purustasid hõigete ja muude lauludega Tammeka fännid ning näitasid, et Tartus neil võrdsed pole.

Silver
23.06.05, 12:41
Mida see Lepmets siis nüüd tegi?

kaigas
23.06.05, 13:06
Algselt postitas Silver

Mida see Lepmets siis nüüd tegi?

2hvardas noaga borjart ja nõudis raha :D ise jummala lakku t2is:D

raido
23.06.05, 14:48
Algselt postitas ats-wiking

usun, et isegi kui mehed ära lähevad, siis pole hullu midagi, dünamoks kindlasti ei muutu, esiliiga mehed on piisaval tasemel

Merkuuri esiliiga meeskond, kes on hetkel esiliigas eelviimasel kohal ja sedagi tänu ärajäänud Tervise mängule, pole siiski piisaval tasemel, et kas või Dünamole vastu hakata. Merkuuril on aga siiski kuskil 20 põhikoosseisule kandideerivat mängijat ning kui vaid pooled neist peaks lahkuma, siis Dünamo saatus Merkuuri ei tohiks ohustada. Küll aga pole enam suurt lootust 5. kohaga lõpetada.

Sir. Nuutu
10.07.05, 17:36
Sergei Ottšik viis Merkuuri Floravastu juhtima 1-0

Sir. Nuutu
10.07.05, 17:43
Enver Jääger viigistas 1-1

bomb
10.07.05, 20:52
Merkuur on meeskond kes ei anna nii lihtsalt alla ning 1-1 tõestas, et kriitikud said vastu nina. Nüüd Tallinn ei ole kaugel enam.

budu
10.07.05, 23:54
tubli merkuur,nyyd vaid loota et meeskond laiali ei jookse vaid ikka meistrikad korralikult löpuni mängivad.

PraS
11.07.05, 00:58
Tere,

Jyrka kle mis teed? mul on igav. räägid head nalja?
Jyrks kle kas Leilil olid eile roosad püksid või lillad?

Ok
Sinu sõber PraS.

kaigas
11.07.05, 01:09
Algselt postitas PraS

Tere,

Ok
Sinu sõber PraS.

eriti lohh vend oled!!!
sinu sõber kaigas tartust!

PraS
11.07.05, 01:18
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas PraS

Tere,

Ok
Sinu sõber PraS.

eriti lohh vend oled!!!
sinu sõber kaigas tartust!

Kaigas no kle nii kaigas sa küll pole, et sa peaks arvama et sa Jyrka oled.
Kaigas sa oled muidu tore poiss.
Loodan et sul läheb hästi :)

Silver
11.07.05, 01:46
Üks sõna veel teemast mööda, saate mõlemad bänni. Ja ma ei tee nalja! :)

Oll
11.07.05, 18:10
Selline uudis Merkuur-Juuniori kohta:

5. juulil peetud Eesti meistrivõistluste esiliiga 17. vooru kohtumises Tallinna JK ja JK Merkuur-Juuniori vahel osales Merkuur-Juuniori võistkonna koosseisus registreerimata mängija Erik Grigorjev, kes on Merkuur Juunior duubelvõistkonna FC Tarkon mängija ja mängis JK Merkuur-Juunior võistkonnas kuuenda duubelvõistkonna mängijana. Juhul, kui võistkond kasutab rohkem kui viite duubelvõistkonna mängijat, siis vastavalt Eesti meistri- ja karikavõistluste juhendi V peatüki punktile 5.15 käsitletakse neid kui registreerimata mängijaid.

Vastavalt Eesti jalgpalli meistri- ja karikavõistluste juhendi IX peatüki punktile 9.5 mängutulemus tühistatakse ja turniiritabelisse kantakse 0:- Tallinna JK kasuks. Vastavalt Eesti Jalgpalli Liidu määrusele maksudest ja trahvidest IV peatüki punktile 3 tuleb JK Merkuur-Juunior võistkonnal Eesti Jalgpalli Liidule tasuda 2 miinimumpalga suurune summa registreerimata mängija kasutamise eest.

smith
13.07.05, 15:37
Natuke hilinenud aga ikkagi ;)
Paar pilti mängust Merkuur-Flora
http://www.arpo.ut.ee/~martin/jalgpall/merkuur-flora/merkuur-flora.htm

caecar
23.07.05, 14:06
http://www.postimees.ee/230705/esileht/sport/172167.php

kaigas
23.07.05, 15:45
saaks karevist lahti hakkaksid asjad liikuma:viha:

budu
24.07.05, 18:30
kas merkkur jätkab nyyd 10-kesi Hoiatused: 49., 69. Sergei Mitin vöi on mingi nimi kaduma läinud aga vähemalt juhivad 1-0

Martin
24.07.05, 19:29
Milline mäng! Taas :)

lume
24.07.05, 21:02
Algselt postitas Martin

Martin kommenteeri tiba seda mängu.

Martin
24.07.05, 21:33
Algselt postitas lume

Algselt postitas Martin

Keeruline on lühidalt teha ja pikalt väga ei vinni. Igatahes mängis Merkuur täna ühe oma õudseima mängu, mida ma üle pika aja näinud olin. Ükski mees nagu eriti ei viitsinud ja praaki oli ikka jõhkralt. Mõni mees tundus lihtsalt jalutavat, et kohta platsil täita.

Igatahes mäng oli enam-vähem võrdne ja tundus, et Merkuur võib isegi ära suruda, sest Tulevik on ju suht minevik. Igatahes teenis Mitin esimese kollase mõttetu mölina eest, kui Ustritski väravavahile sisse sõitis nati. Noh selline 1-1 olukord ja mängis lõpuni. Igatahes oli kõik ammu lõppenud ja Grishinit oli juba minutike arstitud, kui Mitin edasi seletas seal midagi ja lõpuks kaardi ära sai.

Pennal oli õigesti antud, kuid Ottshiku löök vist ebaõnnestus veidi, kuid lõi siiski ära. ISe igatahes ehamatas nagu, et pall nii lati alla läks (otse lõi). Kuid värav on värav. Ehk oli lihtsalt õnnelik.

Ja siis sai Viljandi ründaja läbi ja Mitin pani käe õlale ja tõmbas pikali. Õige kollane kaart ja eemaldamine. Seejärel domineeris täielikult Viljandi, kuid Grishini imetõrjed päästsid Merkuuri ikka päris mitmel-mitmel korral. Supermees :) Viljandi peab endale ise tuhka pähe raputama, et nii ideaalseid võimalusi ei suudeta realiseerida.

Kuni saabus 95. minut ja Leitan koksas sisse. Oligi kõik. Seejärel avanesid taevaluugid ning algas torm. Vihmatorm.

Kokkuvõttes üks viletsamaid Merkuuri mänge (eriti kaitses), kuid superpõnev mäng ja tartlaste jaoks muidugi suurepärane tulemus!

budu
24.07.05, 22:35
kuskil oli midagi kirjas et möned merkuuri mängijad olla kuhugi testimisele läinud eesotsas lepmetsaga,oskad ehk martin sellest täpsemalt rääkida.

lume
24.07.05, 22:43
Ma vaatasin ka Merkuuri koosseisu ja tundus ikka suht naljakas teine.
Peax vist järgmine aasta tegema kamm-bäkki Meistrikasse.

Martin
24.07.05, 22:54
Algselt postitas budulojus
kuskil oli midagi kirjas et möned merkuuri mängijad olla kuhugi testimisele läinud eesotsas lepmetsaga,oskad ehk martin sellest täpsemalt rääkida.

Lepmets Jaroslavi Shinnikus või kuidas iganes seda kirjutatakse. Tjunin, Sereda ja Apalinski Transi regatud ja Starovoitov ning Dubõkin kuskil Valgevene klubis.

Transki kolmik ei saanud täna mängida EJLi reeglite tõttu. Järgmine nädalalõpp ju juba väljakul. Tjunin oli muidu katki kah, vist.

Ahjaaa, täpsemalt midagi ei tea.

budu
24.07.05, 23:35
see et lepmets sinnikus testimisel on,see päris suur yllatus,hea muidugi kui lepingu saab aga siis kaotab merkuur väärt mängumehe

kaitz
25.07.05, 16:15
Algselt postitas Martin

Algselt postitas lume

Algselt postitas Martin

Keeruline on lühidalt teha ja pikalt väga ei vinni. Igatahes mängis Merkuur täna ühe oma õudseima mängu, mida ma üle pika aja näinud olin. Ükski mees nagu eriti ei viitsinud ja praaki oli ikka jõhkralt. Mõni mees tundus lihtsalt jalutavat, et kohta platsil täita.

Igatahes mäng oli enam-vähem võrdne ja tundus, et Merkuur võib isegi ära suruda, sest Tulevik on ju suht minevik. Igatahes teenis Mitin esimese kollase mõttetu mölina eest, kui Ustritski väravavahile sisse sõitis nati. Noh selline 1-1 olukord ja mängis lõpuni. Igatahes oli kõik ammu lõppenud ja Grishinit oli juba minutike arstitud, kui Mitin edasi seletas seal midagi ja lõpuks kaardi ära sai.

Pennal oli õigesti antud, kuid Ottshiku löök vist ebaõnnestus veidi, kuid lõi siiski ära. ISe igatahes ehamatas nagu, et pall nii lati alla läks (otse lõi). Kuid värav on värav. Ehk oli lihtsalt õnnelik.

Ja siis sai Viljandi ründaja läbi ja Mitin pani käe õlale ja tõmbas pikali. Õige kollane kaart ja eemaldamine. Seejärel domineeris täielikult Viljandi, kuid Grishini imetõrjed päästsid Merkuuri ikka päris mitmel-mitmel korral. Supermees :) Viljandi peab endale ise tuhka pähe raputama, et nii ideaalseid võimalusi ei suudeta realiseerida.

Kuni saabus 95. minut ja Leitan koksas sisse. Oligi kõik. Seejärel avanesid taevaluugid ning algas torm. Vihmatorm.

Kokkuvõttes üks viletsamaid Merkuuri mänge (eriti kaitses), kuid superpõnev mäng ja tartlaste jaoks muidugi suurepärane tulemus!

Ei midagi ütlevat komentaar

Martin
25.07.05, 17:47
Algselt postitas kaitz

Vabanda.

http://waccoe.com/forum/uploads/av-694.gif

sosku
25.07.05, 18:38
kaitzile tuleks \"Oravat\" teha. :deemon: Ehk siis tuleb mõistus lõpuks pähe. Kuigi... vaevalt seegi enam aitab.
kaitz: kui sa vihjest aru ei saanud, küsi Kuzmitsevi käest. :kaval:

kaigas
25.07.05, 19:31
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Martin

Algselt postitas lume

Algselt postitas Martin

ytleb seda et viljandi sai p2he ja sina v6id nutma minna!:)

lux0r
30.07.05, 14:40
merkuuril taas peatreener samogilnõi

Taidur
01.08.05, 15:07
Ega keegi ei tea, mis plaanid Merkuuril järgmiseks aastaks on?

Kui samasuguse koosseisuga jätkatakse nagu praegu, siis järgmisel hooajal tegeletakse põhiliselt meistriliigasse püsimajäämise eest võitlemisega.

Amadeus
01.08.05, 15:30
Algselt postitas Taidur

Kui samasuguse koosseisuga jätkatakse nagu praegu, siis järgmisel hooajal tegeletakse põhiliselt meistriliigasse püsimajäämise eest võitlemisega.

Minu teada on enamus lahkunud mängijatest laenulepingu alusel. Seega on neil järgmisel aastal võimalus nad kõik tagasi kutsuda. Seda muidugi juhul kui nende finantsvõimalused paranevad.

Martin
01.08.05, 15:31
Algselt postitas Taidur

Tahavad jätkata. Koosseis loomulikult suht loto. Eks see kunagi hooaja lõpu poole selguma hakka.

Homie
03.08.05, 09:49
Kas keegi teab täpselt mis klubisse siirdus Maksim Bazjukin. Räägiti ka et kuskile Valgevenesse, aga kuhu. Kas kõrgeimasse liigasse?

Amadeus
03.08.05, 10:34
Algselt postitas mart44

Kas keegi teab täpselt mis klubisse siirdus Maksim Bazjukin. Räägiti ka et kuskile Valgevenesse, aga kuhu. Kas kõrgeimasse liigasse?

Pole veel kuhugi suundunud. Kui sa järgi vaatad, siis viimases mängus oli Merkuuri eest platsil. Väidetavalt ta otsib minekuvarianti aga hetkel midagi kindlat ei ole ja seni jääb Merkuuri.

Homie
03.08.05, 13:47
tänan

Even
16.08.05, 16:16
Keegi teab mis juhtus ühel Merkuuri mängijal eelmises mängus Tallinna Levadia vastu ja kuidas juhtus.

wal
19.08.05, 12:46
Kui Merkuur samas vaimus jätkab, kaotatakse varsti Dünamolegi ning kui mulgid sponsoreerivad Valgat ja kurekesi paari võiduga, tuleb hakata üleminekumängudele mõtlema. Kuidas siis esiliiga autsaiderid meistriliiga kohta hoiavad...Ja karta on, et lähema aasta jooksul enam Lepmetsa vastu väljastpoolt huvi ei tunta.

kaitz
20.08.05, 12:06
Njah eks oma vaheline mäng Dünamoga näitab:kaval:

budu
21.08.05, 20:22
ega see merkuur nyyd nii nörk ei ole et dynamole kaotab ja eks tänane mäng seda ka näitas ja arvan et merkkur jääb sellele 5 kohale ka hooajalöpus

Martin
21.08.05, 20:35
Dünamo oli alguses väga tubli ja võinuks mitmel korral juhtima minna. Merkuuri kaitseliin lekkis terve esimese poolaja päris tublilt. Kuid omad võimalused kasutati ära ja nii ta läks.

bomb
21.08.05, 20:40
Tere üle pika aja 2 nädalat ei olnud EEstis. Hea et võit tuli, kuid kahju et Tammeka viiki ei mänginud see hoiaks 5 kohta Merkuurile.

kaitz
22.08.05, 01:27
Tammeka ei oleks viiki väärt olnud

Amadeus
22.08.05, 14:25
Viiendaks ei jää Merkuur päris kindlasti. Tulevik paneb neist paari vooruga mühinal mööda. See et Merkuur endiselt on võimeline Dünamot võitma ei ole just eriline näitaja. Tammeka käest saadi ikkagi täiesti kindlalt pähe. Neil ei olnud selles mängus mingeid võimalusi võiduks.

kaigas
22.08.05, 17:47
Algselt postitas Amadeus

Viiendaks ei jää Merkuur päris kindlasti. Tulevik paneb neist paari vooruga mühinal mööda. See et Merkuur endiselt on võimeline Dünamot võitma ei ole just eriline näitaja. Tammeka käest saadi ikkagi täiesti kindlalt pähe. Neil ei olnud selles mängus mingeid võimalusi võiduks.

ma usun kyll et merkuur l2heb nyyd iga m2nguga paremaks kuna mehed harjuvad tasapisi m2nguga aga jah 5-ndax t6esti nad see aasta ei j22!!

Ono
22.08.05, 17:50
Algselt postitas bomb

Tere üle pika aja 2 nädalat ei olnud EEstis. Hea et võit tuli, kuid kahju et Tammeka viiki ei mänginud see hoiaks 5 kohta Merkuurile.

palun ei... :kurb4:

17
28.08.05, 22:55
Sergei Lepmets on paha paha!!! Näitas meile bussist fakki:deemon:

Robinho
29.08.05, 08:03
Algselt postitas 17

Sergei Lepmets on paha paha!!! Näitas meile bussist fakki:deemon:
Siis teil vedas, et tongi ei saanud.:)

Martin
11.09.05, 19:07
Liiga koomiline.

Eemaldamised: 66. Nikolai Lõsanov, 90.+1. Andrei Usmanov

Kas keegi ehk teab, mis on ühe meeskonna rekord punaste kaartide osas ühe hooajaga? Meistriliigas. Usutavasti on see täielikult ületatud.

karneval
11.09.05, 20:28
Küllap ületab Merkuur üksinda kogu liiga eemaldamiste rekordi.:D

Amadeus
12.09.05, 13:02
Algselt postitas karneval

Küllap ületab Merkuur üksinda kogu liiga eemaldamiste rekordi.:D

Isegi Lepmets üksinda ületab selle rekordi. Tal on vist eemaldamisi pea sama palju kui mängitud mänge.

sosku
13.09.05, 07:14
Merkuur saab nüüd lugeda neid viimaseid tunde, mil nad viiendad on. Sest kolmapäeval tuiskab Tulevik neist mööda nagu vormel s#ttuvast koerast ja pühapäeva õhtuks on vahe juba 4 punkti mulkide kasuks.
Merkuuri niigi lühikesest mängijatevalikust jääb TVMK mänguks kaartidega eemale koguni 4 meest. Neemelo saab oma väravatekontosse jälle tubli lisa.

Jyrka
14.09.05, 11:58
SÕbrad!

TÄna Merkuur Arenal kohtume!

WE COME FROM TARTU AND WE LIVE IN MUD HUTS!!!!

Bobik
14.09.05, 20:10
Merkur (sihilikult) - TVMK 1-3 (1-1)

TVMK ei vääri sellise mänguga pronksmedaleid ka:oih:
Merkuur isegi punnitas hästi, kuid rünne on ikka vääga hambutu.
Merkuri fännid lubasid kohtunikule tappa anda. Samal ajal Falcki (loe: fak it) turvamehed sülitasid enda ette ja jorisesid võõrkeelset teksti edasi. Keda kotib, eks?
Esimene TVMK värav Smirovilt. Neemelo andis keskväljalt Smirovile äärele palli, kes jooksis rahulikult kaks Merkuuri kaitsjat üle ja lõi tagumisse nurka. Kena mäng! Kahjuks ainus kena hetk TVMK poolelt. Teise lõi Neemelo, kelle vastu pall põrkas. Positsioonivalik suurepärane.
Kolmas löödi mängu üleajal.latist, vastu vv\'d, vastu posti vist ja siis kuidagi lpuks väravasse. Selleks hetkeks oli nii pime, et põhimõtteliselt ei näinud enam ühest platsi otsast teiseni. uskumatu pimesiku mäng käis viimased veerand tundi. Meistriliiga? Sügis?

Pealtvaatajaid u. 150-200

kaigas
14.09.05, 21:48
Algselt postitas sosku

Merkuur saab nüüd lugeda neid viimaseid tunde, mil nad viiendad on. Sest kolmapäeval tuiskab Tulevik neist mööda nagu vormel s#ttuvast koerast ja pühapäeva õhtuks on vahe juba 4 punkti mulkide kasuks.
Merkuuri niigi lühikesest mängijatevalikust jääb TVMK mänguks kaartidega eemale koguni 4 meest. Neemelo saab oma väravatekontosse jälle tubli lisa.

sosku ma arvan et nyd v6ix veic koomale t6mmata arvestades mis super m2ngu tulevik dynamo vastu tegi:D:D

sosku
14.09.05, 22:12
Algselt postitas kaigas
sosku ma arvan et nyd v6ix veic koomale t6mmata arvestades mis super m2ngu tulevik dynamo vastu tegi:D:D
S*it happens! Kes seda oleks võinud teada, et just nii läheb. Jalgpall on üllatusterohke mäng.

eston maravilha
15.09.05, 00:42
Algselt postitas Bobik

Merkuri fännid lubasid kohtunikule tappa anda. Samal ajal Falcki (loe: fak it) turvamehed sülitasid enda ette ja jorisesid võõrkeelset teksti edasi. Keda kotib, eks?
Esimene TVMK värav Smirovilt. Neemelo andis keskväljalt Smirovile äärele palli, kes jooksis rahulikult kaks Merkuuri kaitsjat üle ja lõi tagumisse nurka. Kena mäng! Kahjuks ainus kena hetk TVMK poolelt. Teise lõi Neemelo, kelle vastu pall põrkas. Positsioonivalik suurepärane.
Kolmas löödi mängu üleajal.latist, vastu vv\'d, vastu posti vist ja siis kuidagi lpuks väravasse. Selleks hetkeks oli nii pime, et põhimõtteliselt ei näinud enam ühest platsi otsast teiseni. uskumatu pimesiku mäng käis viimased veerand tundi. Meistriliiga? Sügis?

meistrid võidavad ka sita mänguga..

arvaja
15.09.05, 10:20
Oleks huvitavaks läinud,kui tvmk oleks 1-e punkti saanud.

norsk
15.09.05, 12:13
Algselt postitas Bobik

Ega suurt midagi lisada ei ole. Üsna mannetu mäng fanera poolt, samas ei tekkinud mul kordagi kahtlust, et nad kolm punkti koju viivad. Merkuuri värav oli ilus pomm trahvikasti joonelt otse õhust lati alla, kuid pall lendas üsna värava keskele ning kui Telesh oleks õigel kohal seisnud, oleks seegi värav tulemata jäänud. Aga oleks on oleks...
Ja publikut ei olnud üle saja kohe kindlasti.

Jyrka
15.09.05, 12:15
Algselt postitas norsk

Publikut oli umbes 20 vene joodikut ja mina. Ja pallipoisid.

Amadeus
15.09.05, 15:52
Algselt postitas Jyrka

Algselt postitas norsk

Publikut oli umbes 20 vene joodikut ja mina. Ja pallipoisid.

Lõpeta ära, meie Siimuga olime ka. Seega 20 vene joodikut, sina, meie Siimuga ja pallipoisid. Tegelt võis neid vene joodikuid ka rohkem olla. Aga vähemalt tegid nad head reporteritööd.

arvaja
15.09.05, 17:30
21 vene joodikut,kuna ma olin kah:D

Amadeus
16.09.05, 13:18
Tänu neile tean ma nüüd ka TVMK meeste nimesid. Širmelise nimi on Gültšitai, Kacanovs on Buratino ja kõigi teiste nimi on ilmselt Nastinka.

Robinho
16.09.05, 19:18
Väga sümpaatselt panid punased vinku-vendade vastu, peab mainima. Uskusin seisul 1:1, et nii võib ka jääda. Kahjuks lasti tölpadel siiski ära lüüa. Aga midagi teha pole, kui meeskond tühjaks imeti. Pink on tühi ja platsile ka kedagi panna pole. Mehed mängivad positsioonidelt väljas ning isegi Ivan ise pandi platsile. Igal postitsioonil on meestest puudust, tipuründajaks polegi kedagi panna. Loodetavasti vahetub merku juhtkond ning saadakse aru, et laenul olevad mehed oleks tark tagasi tuua ning meeskond ON arenemisvõimeline! Sikstenist tuntakse tugevalt puudust. Oeh, rasked ajad siinpool sood...

kaala
21.09.05, 22:48
Algselt postitas arvaja

miks sa arvad, et sina ei või üks kahekümnest olla?

Oll
22.09.05, 02:30
Algselt postitas kaala

Algselt postitas arvaja

miks sa arvad, et sina ei või üks kahekümnest olla?

6ige m2rkus:P

Robinho
22.09.05, 07:35
Eile löödi väga ilusad väravad punaste poolt. Usja lipsas nelja triibulise vahelt läbi ja tõsti palli üle Kaasi ka veel. Suurepärane! Ivanov lõi oma firmavärava ka ära.:lahe: Viies koht muutub aina kindlamaks. Tubli, Merkuur!

Martin
22.09.05, 11:44
Algselt postitas Robinho

Eile löödi väga ilusad väravad punaste poolt. Usja lipsas nelja triibulise vahelt läbi ja tõsti palli üle Kaasi ka veel. Suurepärane! Ivanov lõi oma firmavärava ka ära.:lahe: Viies koht muutub aina kindlamaks. Tubli, Merkuur!

Kas sina olid üks neist, kes plekkpurke pildus? :) Järgmine kord lehvita, sellise massi seast juba märkab.

Oll
22.09.05, 14:02
Eilses kodum2ngus Merkuuril m6ni vahetusmees oli?

Raix
22.09.05, 14:10
Algselt postitas Oll

Eilses kodum2ngus Merkuuril m6ni vahetusmees oli?

http://www.soccernet.ee/news.php?id=9660

JK Merkuur: Sergei Lepmets, Sergei Ottšik, Maksim Bazjukin, Nikolai Lõsanov, Stanislav Russakov (68. Deniss Serikov), Rodion Aleksejev, Jaanus Sirel, Andrei Usmanov, Artur Ossipov (46. Kaspar Rõivassepp; 90.+1. Aleksandr Pruttšenko), Vladislav Ivanov, Aleksei Mamontov.

Robinho
22.09.05, 14:55
Algselt postitas Martin

Algselt postitas Robinho

Kas sina olid üks neist, kes plekkpurke pildus? :) Järgmine kord lehvita, sellise massi seast juba märkab.Ei, mina vaatasin rahulikult koos väike-vennaga mängu. Tore näha, et sa ka teiseks poolajaks kohale jõudsid.;) Nende plekkpurgi loopijate kohta ütleks nii palju, et tore on kui Merkul tulihingelisi fänne on, kuid mingi käitumismoraal võiks siiski olla. Fännidest veel nii palju, et kui mu vennaraasu näitas mulle, et pall on Vladislav Ivanovi käes, siis ütles mingi vene tibi midagi väga ülbel toonil meile, millest ma siiski aru ei saanud. Kuna ta oli koos Ivanovi tüdruksõbraga, siis küllap tundis ennast puudutatuna millestki.
Üldiselt on väga värvikas seltskond Merkuuri mänge vaatamas. :)

bomb
27.09.05, 10:00
Merkuuri näitab tagumistega mängudes, et ei ole nii nõrk nagu kõik peale suurt puhastust meeskonnas arvasid.
Kuid tugevate vastu jätab mäng soovida aga järgmine hooaeg on selleks võimalus.

siim089
02.10.05, 13:01
Vabandame! Lehekülg on suletud seoses võlgnevusega. Palume kodulehe haldajal ühendust võtta e-posti aadressil arve@zone.ee või telefonil (+372) 6997417.

Tähelepanu kodulehe haldaja! Jooksvat ülevaadet laekumistest ning Teile esitatud arvetest võite jälgida administreerimisliidesest.

Oll
02.10.05, 20:14
Dynn k2est saadi t2na 1-2.
Kuigi Merkuur valdas palli rohkem, ei olnud Dynni 4-1 v6it ka kaugel.
M2ngu esimene v2rav tuli karistusl88gist ca 35-40 meetrilt.
Esimesel poolajal olid tartlased v2ga l2hedal ka omav2raval, kui kaitsja millegip2rast keskv2ljalt andis tagasis88du? , mis lendas k6rgelt yle v2ravavahi, pall tegi p6rke ja p6rkas yle tyhja v2rava!
Igatahes igati ilus ja teenitud v6it Dynnile.

ROOTSI KUNN
03.10.05, 09:32
Algselt postitas bomb

Merkuuri näitab tagumistega mängudes, et ei ole nii nõrk nagu kõik peale suurt puhastust meeskonnas arvasid.
Kuid tugevate vastu jätab mäng soovida aga järgmine hooaeg on selleks võimalus.

Järgmisel hooajal ei tohiks Merkuur üldse litsensi saada.Mitte ,et mängijad milleski süüdi oleks vaid klubi juhtkond ei ole võimeline majandama.

luutik
03.10.05, 20:18
Järgmisel hooajal ei tohiks Merkuur üldse litsensi saada.Mitte ,et mängijad milleski süüdi oleks vaid klubi juhtkond ei ole võimeline majandama.
Pole asi nii hull ühti. Raskusi on kõigil, Merkuuri allesjäänud mängijad väärivad hoopis kiitust. Kuigi nüüd selle kaotusega ilmselt ikka kaotati viies koht. Näis.
Zamogilnõi saab ka oma headust tõestada

kareola
06.10.05, 20:20
miks 2.10.05 Tallinnas kuj mangisid merkuur-dinamo pole manginud Artur Ossipov? kus ta siis on???:doh:

U2
07.10.05, 03:43
Küsi Zamogilnõi käest:D

bomb
07.10.05, 12:06
Kuule Rootsi Kunn, Floral olid hullemad rahalised probleemid, mis ulatuvad kümnetesse miljonitesse aga meeskond ikka tegutseb. Samuti terve Lääne- Euroopa klubid on võlgades AS Rooma, Lazio siin ei ole midagi uut. Derby ka oli. Leedsist ma ei hakka rääkima. See on tavaline kui meeskond, kes on seadnud sihid ei õnnestu neid täita siis loomulikult tekivad võlakesed. Nii et see on sulle uus asi, et jalgpalli klubi on kellegile võlgu.

ROOTSI KUNN
07.10.05, 13:11
Algselt postitas bomb

Kuule Rootsi Kunn, Floral olid hullemad rahalised probleemid, mis ulatuvad kümnetesse miljonitesse aga meeskond ikka tegutseb. Samuti terve Lääne- Euroopa klubid on võlgades AS Rooma, Lazio siin ei ole midagi uut. Derby ka oli. Leedsist ma ei hakka rääkima. See on tavaline kui meeskond, kes on seadnud sihid ei õnnestu neid täita siis loomulikult tekivad võlakesed. Nii et see on sulle uus asi, et jalgpalli klubi on kellegile võlgu.
Ei see mulle küll mingi uudis ei ole ,et klubid võlgu elavad. Aga sellist asja kuulen küll esimest korda ,et klubi juhtkond äkki keset hooaega teatab ,et medalilootusi ei ole ja mehed saadetakse laiali.:oih:

SleepWalking
07.10.05, 13:50
Algselt postitas bomb
Samuti terve Lääne- Euroopa klubid on võlgades AS Rooma, Lazio siin ei ole midagi uut. Derby ka oli. Leedsist ma ei hakka rääkima.

Leedsist pole mõtet rääkida jah, neil pole võlga.

kareola
09.10.05, 23:24
kes on zamogiln6j???:oih:

Karla
09.10.05, 23:26
Algselt postitas kareola

kes on zamogiln6j???:oih:
Merkuuri peatreener:doh:

kareola
10.10.05, 19:50
aga kus on ossipov?? miks ta enam ei mangib??

Karla
10.10.05, 20:16
Algselt postitas kareola

Kahjuks ei oska sellele küssale vastu?
Küsi treeneri käest, kui väga huvi pakub.;)

Amadeus
11.10.05, 11:27
Algselt postitas kareola

mängib ikka, ainult viimases mängus ei mänginud.

kareola
11.10.05, 22:39
Tsitaat:Algselt postitas kareola

mängib ikka, ainult viimases mängus ei mänginud.

suur t2nu sulle......:doh:

kareola
11.10.05, 22:41
aga millal veel on m2ng tallinnas????? kes teab???:doh:

Karla
11.10.05, 22:43
Algselt postitas kareola

aga millal veel on m2ng tallinnas????? kes teab???:doh:
See hooaeg Merkuuril enam mänge Tallinnas pole.

siim089
14.10.05, 15:10
Kui antaks välja auhind \"AASTA NALJAKLUBI\" kuuluks see tiitel kindla eduga Tartu Merkuurile :kaval:

Amadeus
14.10.05, 16:48
Algselt postitas siim089

Kui antaks välja auhind \"AASTA NALJAKLUBI\" kuuluks see tiitel kindla eduga Tartu Merkuurile :kaval:

Kindlasti kandideerivad nad Jalgpallihaigla Jobu tiitlile. Ega vist palju konkurente neil selles vallas ei ole. Pohlak nagu alati kandideerib nii jobu kui geeniuse kategoorias. See on vist iga aastane asi.

siim089
15.10.05, 10:54
Algselt postitas Amadeus

Jalgpallihaigla Jobu
selle võiks tegelikult ju vabalt saada ka soccernet.ee , kuna see mida mina koguaeg ytlen, on naq hane selga vesi , kui soccernet.ee teeb midagi valesti, saadan kirja ja kijrutan siin, et näed see või see on valesti, aga tõesti, see on mõtetu, mis mõttega, te seda soccernet.ee yldse sisi yleval peate, kui teil seal k6ik on valesti

bomb
17.10.05, 08:44
Merkuur näitas, et viiendast kohast nii lihtsalt ei loobuta.:kaval:

Amadeus
17.10.05, 11:50
Algselt postitas siim089

Algselt postitas Amadeus

Jalgpallihaigla Jobu
selle võiks tegelikult ju vabalt saada ka soccernet.ee , kuna see mida mina koguaeg ytlen, on naq hane selga vesi , kui soccernet.ee teeb midagi valesti, saadan kirja ja kijrutan siin, et näed see või see on valesti, aga tõesti, see on mõtetu, mis mõttega, te seda soccernet.ee yldse sisi yleval peate, kui teil seal k6ik on valesti

Sel ei ole nüüd miskit Merkuuriga pistmist, aga eesti vanasõna ütleb kus viga näed laita seal tule ja aita. Miks mitte siis ka õlg alla panna ja aidata, kui sa vigu näed.

Kui punt asjaarmastajaid omast vabast ajast vabatahtlikult ilma igasuguse tasuta hoiab üleval eesti kõige populaarsemat jalgpalli portaali siis mina selles küll midagi laiduväärset ja tagurlikku ei näe.

kaitz
17.10.05, 12:15
Algselt postitas bomb

Merkuur näitas, et viiendast kohast nii lihtsalt ei loobuta.:kaval:

Kahjuks tuleb loobuda:kaval:

bomb
17.10.05, 13:01
Seda me veel vaatame. Tahaks fännidega Viljandisse minna aga vaatame kas see tahe ka realiseerub. Ärgu Viljanid ka hõisaku enne õhtut.

kaitz
17.10.05, 13:04
Algselt postitas bomb

Seda me veel vaatame. Tahaks fännidega Viljandisse minna aga vaatame kas see tahe ka realiseerub. Ärgu Viljanid ka hõisaku enne õhtut.

Me ei hõiska,see on loogiline,aga kindlasti tuleb põnev mäng

bomb
17.10.05, 17:53
Kas kaotus ja viigid Dünamole on ka Tuleviku poolt loogiline:kaval:

siim089
17.10.05, 18:02
Algselt postitas bomb

sa tõesti vaatad ainult selle järgi ? :D naljamees

Erko
17.10.05, 21:23
Algselt postitas bomb

Merkuur kaotas ka alles Dünamole nii, et selle koha pelt ei saa kõva häält sa teha:kaval:

Ramm
18.10.05, 06:41
http://www.epl.ee/artikkel_303149.html?PHPSESSID=a4201fcf94e7db0473f e1e1f27f81258

marcello
18.10.05, 07:04
Kes millega vutimaailmakaardile tulla tahab.Õhtulehes ka artikkel olemas.

elukunstnik
18.10.05, 09:14
Algselt postitas marcello

Samuti Postimehes. Kolga kasutab Spordiennustuse tasuta reklaami võimalust ikka kõigis lehtedes korraga.

bomb
18.10.05, 10:09
Tuleviku seisukohalt, ütleks et ta on ebastabiilne võistkond Tammekale ja teistele on ta ka punkte kaotanud. Huvitav kas tahetakse mustata Merkuuri kuid enne kui pole tõestatud siis pole tabatud. Kui see peaks tõsi olema oleks küll suur jama.

jyriöö
18.10.05, 10:13
Algselt postitas elukunstnik

Algselt postitas marcello

Samuti Postimehes. Kolga kasutab Spordiennustuse tasuta reklaami võimalust ikka kõigis lehtedes korraga.

Uuno raadio hommikuprogrammis jahuti sellest ka pikalt. Muuhulgas sai kommentaariks sõna ka ekspert Raimo Nõu :baibai: . Keegi nägi ka seda kõnealust mängu üldse? 02.10 Dünn - Merkuur

sosku
18.10.05, 10:17
Nägin. Mitte ei taha uskuda seda mis nüüd väidetakse. Merkuur üritas kõvasti aga õnne polnud.

siim089
18.10.05, 10:49
Algselt postitas bomb

Tuleviku seisukohalt, ütleks et ta on ebastabiilne võistkond Tammekale ja teistele on ta ka punkte kaotanud. Huvitav kas tahetakse mustata Merkuuri kuid enne kui pole tõestatud siis pole tabatud. Kui see peaks tõsi olema oleks küll suur jama.
Ega jah kipub nii olema, Merkuur on selles mõttes siis juba kõik halva võtnud, mis annab (kahjuks)
trahvid
negatiivsed lood ajalehes
jne

tekib küsimus, mida veel ei taheta pähe määrida Merkuurile ?

Refieus
18.10.05, 11:04
Martin, sa pead midagi kapitaalselt muutma seal Tartu pool. Kasuta oma sulge!

Sa mängule oled mudu tulemas nädalavahetusel?

bomb
18.10.05, 11:58
1000ndas kommentaar. See Pruššenko oli ka ebastabiilne väravavaht. Aga nüüd on kihlveoga seotud asjad ka siia tulnud. Eelmine aasta või see aasta alguses oli ka Kuusmaaga sama jama