PDA

View Full Version : Tartu Maag

Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6]

17
18.04.06, 23:23
Rääkige võlurid siis. Mis homsest ootate?:lahe:

bomb
19.04.06, 12:09
Mis sa ise arvad äkki ootame kaotust. :kaval:

rame
19.04.06, 15:05
Oleks kaks küsimust selle mängudel käimise kohta.
Esiteks: kuipalju maksab seal annelinna kunstmurul pilet?
Teiseks: kuda seal õlletarbimisega on? Kas üldse saab seal kohapeal tarbida ja kui saab, siis kas tuleb kohapealt osta või saab ise kaasa võtta?

kaigas
19.04.06, 15:17
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas bomb

Oi oi oi Esimen saun ka see hooaeg. :( Hea ainult, et Maag ei ole ainus Tartus, kes saunarõõme nautis.:( Hea et Tammeka kattis musta kilega, sest seal polnud niikui nii eile mida vaadata.:kaval:

Mõlemale Tartule saunad võiks mainida et Tulevik ei saaks kunagi sellist pakki:kaval:

nerver say never;)

112
19.04.06, 15:33
Algselt postitas rame

Oleks kaks küsimust selle mängudel käimise kohta.
Esiteks: kuipalju maksab seal annelinna kunstmurul pilet?
Teiseks: kuda seal õlletarbimisega on? Kas üldse saab seal kohapeal tarbida ja kui saab, siis kas tuleb kohapealt osta või saab ise kaasa võtta?
Maagi pilet oli vist 30.- Tammekal on 40.-.
Üldiselt on seal staadionil alkoholi tarbimine keelatud, kuid arvan kui mõne purgi või plastpudeli (klaaspudeliga üldiselt stadkadele ei lasta) täie õllet vöö vahele pistad siis joomisiga erilisi probleeme pole kui sa just turvamehe nina alla seda demostratiivselt jooma ei lähe.
Alati ka võimalus õlu kalja pudelisse ümber villida.:õnnelik:

rame
19.04.06, 15:40
Tänan kiire vastuse eest. Pilet on siis küll täitsa pandava hinnaga. Aga kurat...ilma õlleta on ikka nadi jalgpalli vaadata :(

kaigas
19.04.06, 20:45
v2ga positiivne uudis....kuigi ma ei uskunud et kure nii kõva sauna saab.

bomb
19.04.06, 20:58
Poolfinaal enam, et kindel kui just valesti mehi protokolli ei kanta.:õnnelik:

skint
19.04.06, 21:13
Maru kõva tuul oli. Muidu oli ka peaaegu maru. Peaaegu, sest mida ikka pingevabast mängust tahta. Aga väravaid tuli igale maitsele... parim ehk Siksteni kauglöök.

Kuressaare väravavahile soovitaks pisut jalgadele lihaseid kasvatada, siis loodetavasti suudaks ka väljalöökidel keskjoone piiri ületada...

kaitz
20.04.06, 22:54
Algselt postitas kaigas

Mina ka mitte aga kahjuks jääb siis poolfinaal laeks:kaval:

kaigas
21.04.06, 02:39
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas kaigas

Mina ka mitte aga kahjuks jääb siis poolfinaal laeks:kaval:

elame näeme:kaval:

wal
21.04.06, 13:43
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas bomb

Oi oi oi Esimen saun ka see hooaeg. :( Hea ainult, et Maag ei ole ainus Tartus, kes saunarõõme nautis.:( Hea et Tammeka kattis musta kilega, sest seal polnud niikui nii eile mida vaadata.:kaval:

Mõlemale Tartule saunad võiks mainida et Tulevik ei saaks kunagi sellist pakki:kaval:

Nojah...kui ainult kaitses istuda ja 0:0 poole veeretada. Sama olukord kui \'93 imestati Itaalia-Eesti 2:0 üle. Tartu omad püüavad ikka väravat ka saavutada.

Tulevik89
21.04.06, 14:56
Algselt postitas wal

Algselt postitas kaitz

Algselt postitas bomb

Nojah...kui ainult kaitses istuda ja 0:0 poole veeretada. Sama olukord kui \'93 imestati Itaalia-Eesti 2:0 üle. Tartu omad püüavad ikka väravat ka saavutada.

eip Tulevik ei ole võiskond kes aint kaitses istub

etsajo
21.04.06, 15:25
Vaadates tabelit:D Millest me üldse räägime?:lahe:

siim089
21.04.06, 15:52
Algselt postitas etsajo

Vaadates tabelit:D Millest me üldse räägime?:lahe: Üks asi on jah tabel, aga siiski mängupilt näitab ka midagi ja ega Maag mingi eriline kuhugi püüdleja pole. Ma olen realist ka Tulevik ka ei ole, aga siiski Maag on ....

kaigas
21.04.06, 16:07
Algselt postitas siim089

Algselt postitas etsajo

Vaadates tabelit:D Millest me üldse räägime?:lahe: Üks asi on jah tabel, aga siiski mängupilt näitab ka midagi ja ega Maag mingi eriline kuhugi püüdleja pole. Ma olen realist ka Tulevik ka ei ole, aga siiski Maag on ....

maag on tabelis eespool ja antud hetkel parem klubi kui Viljandi;)

siim089
21.04.06, 17:01
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas siim089

Algselt postitas etsajo

maag on tabelis eespool ja antud hetkel parem klubi kui Viljandi;) Tabelis meibi, aga mänguliselt oleme võrdsed meibi paremad, aga meil ei ole õnne ju olnud üldse - see on asi mis on tegelikuses

etsajo
21.04.06, 17:42
Algselt postitas siim089

Algselt postitas etsajo

Ma olen realist ka Tulevik ka ei ole, aga siiski Maag on??!??!?!:oih:

etsajo
21.04.06, 17:46
Algselt postitas siim089

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas siim089

Algselt postitas etsajo

maag on tabelis eespool ja antud hetkel parem klubi kui Viljandi;) Tabelis meibi, aga mänguliselt oleme võrdsed meibi paremad, aga meil ei ole õnne ju olnud üldse - see on asi mis on tegelikuses

Eee...las ma mõtlen, mis teie omavaheline KODUmäng jäi????....EE...mmhm....3:0 saite vist:D Aga \'\'meibi\'\' olete isegi ...ee....no vähemalt võrdsed:kaval:

Tulevik on sel hooajal löönu ...mm...2 väravat [Tublid]
PS! Maag ja Tammeka vastavalt 16 ja 7:lahe:

Aga jõudu! Nüüd saab ju ainult paremaks minna;)

kaigas
21.04.06, 18:58
Algselt postitas etsajo

Algselt postitas siim089

Algselt postitas kaigas

Algselt postitas siim089

Algselt postitas etsajo

Eee...las ma mõtlen, mis teie omavaheline KODUmäng jäi????....EE...mmhm....3:0 saite vist:D Aga \'\'meibi\'\' olete isegi ...ee....no vähemalt võrdsed:kaval:

Tulevik on sel hooajal löönu ...mm...2 väravat [Tublid]
PS! Maag ja Tammeka vastavalt 16 ja 7:lahe:

Aga jõudu! Nüüd saab ju ainult paremaks minna;)

:D ex ole hooaja lõpus näha kumb on parem mis siin ikka niisama spekuleerida:D

bomb
21.04.06, 19:45
Ajalugu on igatahes tehtud Jk Maag esimese Tarty klubina suuretõenäosusega karika poolfinaalis. Alates 1991. a. Ma ei tea kuda varem Tartu klubidel on läinud.:õnnelik:

Matis
22.04.06, 11:02
Kui arvestada, et esimene Eesti karikafinaal mängiti 1938 (ja juurde lugeda natsiokupatsiooni ja sovjeti okupatsiooni ehk Eesti NSV ajastu), siis Tartusse on karikas viidud 1943 Tartu PSRi poolt ja viimati oli finaalis Tartu Dünamo 1956. Loodame Maagi finaali jõudmist (kuigi raske saab olema)

bomb
23.04.06, 20:24
Esimene punkt, mis esinelikult võetud jee.:õnnelik:

kaigas
23.04.06, 21:10
kahju et võitu ei tulnud aga tuleb ka viigiga rahul olla:)

Matis
24.04.06, 11:18
Käisin mängu Narva Transi vastu vaatamas. Maagilt hea söödumäng, terav rünnak, kuid kaitse jäi tesel poolajal pisut aeglaseks. Siksu ja Vitali Gussev olid väga head, samuti number 21.
Viimasest lähtuvalt üks kivi Maagi kapsaaeda. Kas saaks kord teha sellised kavalehed, kus klapiksid mängijate nimed ja numbrid. Näiteks Narva Transi Tibu polnud seal üldse, kuigi ta mängis

-mirko-
24.04.06, 20:51
nr. 21 on Maksim Bazjukin

bomb
27.04.06, 16:52
Loosiga vedas, kuna Trans ja TVMK on praegu tugevamad kui Flora, aga samas Flora vajab võitu, sest muidu ei minda kuhugi, va kui Trans saab TVMK asemel.:doh:

lennat
27.04.06, 17:46
bomb, ma näen, et tegidki ise endale uue avataari. Tubli.

Kebab
27.04.06, 18:08
Algselt postitas lennat

bomb, ma näen, et tegidki ise endale uue avataari. Tubli.

Kusjuures konkurentsitult soccerneti kõige koledama avataari! :D

bomb
28.04.06, 12:02
Ega Tammekal ka mõni iludus ei ole.:kaval:

-mirko-
30.04.06, 21:29
Tundub,et Maag hakkab vaikselt oma mängu leidma. Võibolla saun TVMK käest oligi see,mida oli vaja: 7-0 Kuressaaret, 2-2 Narvaga ning 1-1 Floraga ei ole halvad tulemused. Kui Maag end vaid koguks, ehk täituks ka minu unistus et järgmisel hooajal saab Balti liiga klubisid ka tartlased näha:)

TUR
30.04.06, 21:30
Noh, Tartus Post siis ei mängi. Loodetavasti tuleb kindel võit! Go-go, FC MAAG!
:lahe:

Neevitser
01.05.06, 08:10
Vb hakkab mängu leidma jah, aga uskuge, hooaja edenedes kui tuleb kaarte juurde ja vb ka mõni vigastus, siis on ikka suht jama Maagil!

bomb
02.05.06, 15:58
Floralt sai kobinaga punkt võetud. :kaval: Järelikult karikamängus läheb andmiseks.

skint
03.05.06, 09:31
Uskumatu professionaalsus Fc Floralt - nähtavasti oli nende meeskond juba eile õhtul Tartus. Isiklikult silmasin Lindpere Joeli, kuid ka Pasi olevat Rüütli tänaval liigelnud samal ajal. Arvatavasti siiski mitte Super Alkos...

Ei kujuta ette, kui tihti sellist praktikat Eestis rakendatakse, kuid pakuks, et see on suht vägagi erandlik nähtus. Aga ju siis peab Floragi seda karikamängu üheks selle hooaja tähtsaimaks mänguks, ainuke võimalus ju millegi võitmiseks ka.

Maag Lillekülla! (eeldusel, et finaal ikka Arenal või kuskil toimub)

kaigas
03.05.06, 13:59
Algselt postitas skint

Uskumatu professionaalsus Fc Floralt - nähtavasti oli nende meeskond juba eile õhtul Tartus. Isiklikult silmasin Lindpere Joeli, kuid ka Pasi olevat Rüütli tänaval liigelnud samal ajal. Arvatavasti siiski mitte Super Alkos...

Ei kujuta ette, kui tihti sellist praktikat Eestis rakendatakse, kuid pakuks, et see on suht vägagi erandlik nähtus. Aga ju siis peab Floragi seda karikamängu üheks selle hooaja tähtsaimaks mänguks, ainuke võimalus ju millegi võitmiseks ka.

ka mind üllatas see,et eile linnas Lindperet nägin...tehakse vist tõsiseid ettevalmistusi,et Tartust kindel võit võtta.Loodame kõike paremat ja et Maag ikka finaali jõuaks:kaval:

Martin
03.05.06, 14:05
Algselt postitas skint
Karikavõistluste finaalmäng peetakse kolmapäeval, 17. mail kell 18:45 Kadrioru staadionil.

Kuid täna võib Tartu jalgpall teha ajalugu - kui võidavad Maag ja TVMK on Euroopa koht olemas.

Hüppan ise ka karkudel kohale.

Kebab
03.05.06, 16:51
Algselt postitas Martin

Algselt postitas skint
Karikavõistluste finaalmäng peetakse kolmapäeval, 17. mail kell 18:45 Kadrioru staadionil.

Kuid täna võib Tartu jalgpall teha ajalugu - kui võidavad Maag ja TVMK on Euroopa koht olemas.

Hüppan ise ka karkudel kohale.

Lihtne ennustus kristallkulli ja kaartidega näitas, et Maag ei saa kunagi euroopasse! Ja nii on õige kah! :õnnelik:

Robinho
03.05.06, 17:40
Maagi poistele lubati üpris kopsakat preemiat, kui täna Flora alistatakse.:lahe:

dobermann
03.05.06, 20:45
lõppes seekord \"Võlurite\" teekond Euroopasse - 0:2 Flora võttis siiski oma.

Martin
03.05.06, 21:15
Maagist täiesti sisutu mäng. Kiita võib ainult vöravavahti, ülejäänud töllerdasid niisama ringi, eriti masendav oli olukord ründetsoonis.

kaitz
03.05.06, 21:27
Algselt postitas kaigas

Algselt postitas skint

ka mind üllatas see,et eile linnas Lindperet nägin...tehakse vist tõsiseid ettevalmistusi,et Tartust kindel võit võtta.Loodame kõike paremat ja et Maag ikka finaali jõuaks:kaval:

Nagu ma eelpool mainisin jääb poolfinaal Maagile laeks nii ka läks:D

skint
03.05.06, 21:43
Mina päris nii pessimistlik ei oleks. Tõesti, midagi väga erilist korda saata ei suudetud, kuid samas ikkagi kombineeriti ja hoiti palli eeldatavalt tugevama vastase vastu... ühes lauses mitu kahtlast sõna, mida peab kommenteerima:
- kombineerima. Kombineeriti üle, kuramus, kuhu see no-nonsense jalgpall kadus? Kõiki standardolukordi ei ole ju ometi mõttekas lühikese sööduga lahti mängida...
- eeldatavalt. Flora tundus tugevam vaid seetõttu, et neil oli Joel Lindpere, kes oli suht aktiivne. Pikkuses ja peamängus olid tallinlased samuti üle, kiirrünnakute organiseerimiseski, kuid realiseerimine oli neil ikka masendav.

Rünnaku kohta - Gussev küll midagi üritas, kuid kui selline ründaja peab kuskilt vasakult-paremalt äärest palli noolima minema, siis kes on kastis? Mamontov oli üldse täiesti nähtamatu, peale selle kollase kaardi olukorra.

Väravavaht võttis teisel poolajal paar olukorda ära, kuid mingil määral süüdistaks teda esimeses väravas. Ok, ei süüdista, sest Lindpere sai lähedalt ja vabalt löögile, kuid ehk oleks võinud siiski pisut paremini tegutseda. No igatahes päris imemängus teda ka süüdistada ei saa...

Kohtunike suunas ütleks seekord paar head sõna, viimastes voorudes ette tulnud masendavalt valesid otsuseid ei näinud. Hea töö ses suhtes.

Sander Postist ka - kuigi ma päris 100% kindel ei ole, aga ühes olukorras tundus, et see vend näitas publiku suunas keskmist sõrme. Keegi veel täheldas midagi sarnast? Kui jah, siis kas ei peaks nolk selle teo eest karistatud saama??

Martin
04.05.06, 09:36
Ahjaaa. Tartu mõttes kõige huvitavam uudis läks üldse meelest ära.

Väidetavalt mängib Maag pühapäeval Floraga murul. Jah! Tamme staadionil.

Eelmise nädala kolmapäeval oli see küll veel täielik karjamaa...kuid mis seal ikka. Tammele! Vist.

Tammeka
04.05.06, 13:21
See,et Post keskmist sõrme olla näidanud,pole kyll ime.Juba mängus Tammekaga ei suutnud mõni mees taluda rahva hulgast tulnud solvavaid väljendeid ja käitus samamoodi.Isegi Lindpere haaras hetkex oma jalgevahest näitamax mis ta publikust arvab:D Kyll yxkord kohtunik näeb kah selliseid asju.

mahagon
04.05.06, 13:45
Algselt postitas Tammeka

See,et Post keskmist sõrme olla näidanud,pole kyll ime.Juba mängus Tammekaga ei suutnud mõni mees taluda rahva hulgast tulnud solvavaid väljendeid ja käitus samamoodi.Isegi Lindpere haaras hetkex oma jalgevahest näitamax mis ta publikust arvab:D Kyll yxkord kohtunik näeb kah selliseid asju.

Floral vist attitudega suured probleemid. Ego ei mahu väljakule ära.

dobermann
04.05.06, 13:47
Algselt postitas Tammeka

selle jaoks peaks vist EJL\'st igale mängule olema inspektor saadetud. kes selliseid asju märkab , kirja paneb ja teatab kuhu vaja ...

vincent
04.05.06, 15:16
Algselt postitas mahagon

Algselt postitas Tammeka

Einoleino. Kas keegi seletaks lollile, miks on nii, et tribüünil istuv sass võib mängijale mida iganes karjuda ja teda ükskõik kuhu saata, aga kui mängija sellele mingi sõna või liigutusega vastab, siis on tal suur ego, närvid korrast ära jne jne. Justnagu ühe inimese mängijaks olemine võtaks temalt automaatselt õiguse teise inimese poolsele solvangule reageerida. Ja räuskaval \"fännil\" jääb veel õigust ülegi. Mh, ah?

PS. Fleimi ennetamiseks - see EI KÄI Tartu fännide kohta, vaid on üldine küsimus. Ma tõesti siiralt tahaks teada.

Kebab
04.05.06, 15:48
Algselt postitas vincent

Algselt postitas mahagon

Algselt postitas Tammeka

Einoleino. Kas keegi seletaks lollile, miks on nii, et tribüünil istuv sass võib mängijale mida iganes karjuda ja teda ükskõik kuhu saata, aga kui mängija sellele mingi sõna või liigutusega vastab, siis on tal suur ego, närvid korrast ära jne jne. Justnagu ühe inimese mängijaks olemine võtaks temalt automaatselt õiguse teise inimese poolsele solvangule reageerida. Ja räuskaval \"fännil\" jääb veel õigust ülegi. Mh, ah?

PS. Fleimi ennetamiseks - see EI KÄI Tartu fännide kohta, vaid on üldine küsimus. Ma tõesti siiralt tahaks teada.

Isegi Rootsi Kunnil oli hea meel kui nad kunagi oma tribüünilt tulevate kommentaaridega Konstantin Nahal naha üle kõrvade tõmbasid ja ta seetõttu punase kaardi tõttu platsilt lahkuma pidi. See selleks. Solvangul ja mõnitamsel peab tõesti kuskil piir olema. Siinkohal tuleb meelde hiljutine Samuel Eto juhtum. Aga kriitikat võib vastastele ikkagi ju teha. :kaval: Eriti silmas pidades, et Post ja Lindpere suhteliselt nõrga närvikavaga on varustatud.

2mSööt3mMööda
04.05.06, 15:53
Mängija võib ajusid kasutades päris väärikalt olukorrast välja ka tulla peale mõnitamist - Piresi stiilinäide :) (http://www.metacafe.com/watch/111761/nice_one_pires/)

bomb
05.05.06, 16:56
Noh karikamäng läks kuidas läks aga kättemaks tuleb magus ja loodan, et Zamokas teeb mängijatele peapesu ning pesu tehaks Flora pesupulbriga.:kaval:

uips
06.05.06, 18:31
Kus on moderaatorid. Selline läbustamine käib. Ma paneks kõigile mölisejatale bänni peale.

bomb
07.05.06, 19:58
Jälle Maagil ebaõnnestus pesupulbri äri, mis teha küll tuleb see päev, kui Merkuur/Maag võidab Florat.:kaval:

gaskoff
08.05.06, 12:05
Oh ha\"da-ha\"dakest...
Maagil on v6imatu Eestis ma\"ngida, sest kohtunikud on k6ik Pohlaku ka\"paalused ja kiusavad ausais inimesi! Kui hr. Kasimir ma\"ngimise asemel kohtunikega mo\"liseb ja poisikene Aljosha Kesiganes maaslamavale florakale \"suka stavai\" karjub, siis peaks kohtunik neid kaartidega korrale kutsuma. Ehk hakkab siis ma\"ng paremini edenema.

Mina enam JK Maagi koduma\"nge vaatama ei la\"he, sest teist nii ebasportlikku v6istkonda Eestis ei ole.

etsajo
08.05.06, 12:27
Algselt postitas gaskoff

Oh ha\"da-ha\"dakest...
Maagil on v6imatu Eestis ma\"ngida, sest kohtunikud on k6ik Pohlaku ka\"paalused ja kiusavad ausais inimesi! Kui hr. Kasimir ma\"ngimise asemel kohtunikega mo\"liseb ja poisikene Aljosha Kesiganes maaslamavale florakale \"suka stavai\" karjub, siis peaks kohtunik neid kaartidega korrale kutsuma. Ehk hakkab siis ma\"ng paremini edenema.

Mina enam JK Maagi koduma\"nge vaatama ei la\"he, sest teist nii ebasportlikku v6istkonda Eestis ei ole.

Peale seda \'\'suka stavaid\'\' kuulsin ainult vene naiste rõvedat naeru:D

Kebab
08.05.06, 13:03
Algselt postitas gaskoff

Oh ha\"da-ha\"dakest...

Ega Flora mängijad kah paremad ei olnud. Pidevalt oli mölisemist kohtunike kallal.

bomb
08.05.06, 13:05
Niipalju kui mina olen jalgpallis olnud, siis koguaeg on kannatajaks kohtunikud, sest nende peale on kerge kriitikat ajada. :doh:

Hendrik
09.05.06, 17:01
Algselt postitas gaskoff

Oh ha\"da-ha\"dakest...

Mina enam JK Maagi koduma\"nge vaatama ei la\"he, sest teist nii ebasportlikku v6istkonda Eestis ei ole. Sa teed praegu Maagile tõesti ülekohut, tundub, et sa pole varem eriti Maagi mänge vaatamas käinud. Mis moodi Maag nüüd kellegist väga ebasportlikum on? Tänavuse hooaja mängude põhjal seda väita ei saa. Mis puutub viimastesse vastasseisudesse Maagi ja Flora vahel, siis parem võrdle kaartide arvu ja värvi. Pealegi oli just Sander Post see, kes kolmapäevases karikamängus rahvale keskmist sõrme näitas, ropendamist on aga kuulda ka florakate ridades. Kui sa nüüd tähelepanelikult minu juttu loed, siis näed, et ma ei väida, et Flora kõiges süüdi on. Ma väidan, et Maagi fännide ja mängjate süüdistamine toorutsemises ning ebasportlikuses on rohkem stereotüüpne eelarvamus. Enamik publikust istus vaikselt, paraku, ning kohtuniku kallal õiendamine on jalgpallis samuti, paraku, täiesti tavaline nähtus.

Ono
11.05.06, 09:35
Algselt postitas bomb

Niipalju kui mina olen jalgpallis olnud, siis koguaeg on kannatajaks kohtunikud, sest nende peale on kerge kriitikat ajada. :doh:

miks su sõpradest ülekaalulised ja maarja kooli abituriendid siis väljaku kõrval nii lolli iba suust välja ajavad? maagi publik ja mängijad tunduvad olevat võrdelises seoses ajutegevuse poolest, mängijate suust ei kuule muud kui ähvardusi ja roppusi ning kõik nende sõbrad nosivad väljaku kõrval sihvkasi ja lubavad kohtuniku ära tappa. ja muidugi üks tola mängib pasunaga a-rühma...

Neevitser
11.05.06, 15:08
Yeah :D :D :D :D ..

kaigas
11.05.06, 19:10
Algselt postitas Ono

Algselt postitas bomb

miks su sõpradest ülekaalulised ja maarja kooli abituriendid siis väljaku kõrval nii lolli iba suust välja ajavad? maagi publik ja mängijad tunduvad olevat võrdelises seoses ajutegevuse poolest, mängijate suust ei kuule muud kui ähvardusi ja roppusi ning kõik nende sõbrad nosivad väljaku kõrval sihvkasi ja lubavad kohtuniku ära tappa. ja muidugi üks tola mängib pasunaga a-rühma...

vähemalt teeb ta midagi seal platsi ääres:D

etsajo
11.05.06, 20:17
Algselt postitas Ono

Algselt postitas bomb

Ma täiseti nõus sellega:doh:

spoke
12.05.06, 00:11
olin ka antud mängul ...ega jah olen küll tartu satside poolt aga fännindus on ikka nõrk .Kohal oli kindlalt rohkem flora fänne , kui need neli :P kes tegid nii palju häält, et terve paarisajane publik neid vaatas ja vaikis. Tänu omade toetusele vast see flora võitiski! Bomerman on oma pasunaga kohal aga ei midagi muud siis kui flora omad laulma hakkasid siis veidi puhus oma pasunat ja kõik??? EI mingit kaasa elamist . Bomb ainult siin meenutab mingeid ropka tüüpe. kiidab maagi ja sõimab florat, materdab tammekat - hull vend. Ja nagu eelpool mainitud ei ole ka enam soovi maagi kodumänge vaatama minna väga ebasportlik võistkond.

hotcocacola
14.05.06, 10:29
kiidate flora fänne jah ??? masendav!
nendel tuleb see hääleke vaid siis suust välja, kui kerge bromill on sees :S:õnnelik:
mõtle kui anda tublidele maagi fännidele alkot...flora fännidest hakkaks kahju lihtsalt!

Maagil on palju fänne, paljud tulevad lihtsalt Ilusat mängu vaatama, mitte sinna täispeaga laulma!
See, kui sõimatakse mängijaid/kohtunike, see on täiesti tavaline, igas mängus toimub seda!

Diana
14.05.06, 11:29
Algselt postitas hotcocacola

nendel tuleb see hääleke vaid siis suust välja, kui kerge bromill on sees :S:õnnelik:
mõtle kui anda tublidele maagi fännidele alkot...flora fännidest hakkaks kahju lihtsalt!

Maagil on palju fänne, paljud tulevad lihtsalt Ilusat mängu vaatama, mitte sinna täispeaga laulma!
See, kui sõimatakse mängijaid/kohtunike, see on täiesti tavaline, igas mängus toimub seda!

Kuule mees, kas sa tahad oma jutuga öelda seda, et kõigil Flora fännidel, kes mängudel häält teevad, on ilmtingimata promill sees? Sinu suureks kurvastuseks pean ütlema, et me neljakesi elasime omadele kaasa, sest oli soov näha Florat võitmas, mitte mingi \"kerge bromilli\" pärast, mis on tegelikult alusetu süüdistus.
Aga peace! Ma loodan, et sa saad varsti aru, et kaine peaga on ka võimalik laulda ;)

PraS
14.05.06, 11:56
Algselt postitas Diana

Ma loodan, et sa saad varsti aru, et kaine peaga on ka võimalik laulda ;)

Diana ma ei usu sind :õnnelik:

hotcocacola
14.05.06, 12:16
Sorry!
Tõesti, kõik flora fännid polnud bromilli all. :D
Aga see, kes kõige kõrgemat häält tegi, see oli jumalast kinni :))
turvad pidid teda ka korrale kutsuma :):)

Diana
14.05.06, 12:23

Sorry!
Tõesti, kõik flora fännid polnud bromilli all. :D
Aga see, kes kõige kõrgemat häält tegi, see oli jumalast kinni :))
turvad pidid teda ka korrale kutsuma :):)

Noh, öelnud siis kohe, et sa mõtled karika poolfinaali, mitte viimast liigamängu. Arvasin, et süüdistused on meie nelja pihta, kes eelmisel pühapäeval meistriliiga mängul käisid.

Ono
14.05.06, 12:40

palju kurvem on see, et enamus maagi fännidel on mingi kiiks peas, nagu sa ise ka seda siin tõestad, mis kahjuks pärast pikka magamist ka ära ei kao...

ugla
14.05.06, 12:55
\"Tublidele Maagi fännidele\" teadmiseks edaspidi , et alkoholijoovet mõõdetakse promillides.

hotcocacola
14.05.06, 17:51
bromill:õnnelik:

kaigas
14.05.06, 20:23
äkki keegi räägib l2hemalt 2:2 m2ngust transiga:P oli maag aktiivsem pool või mitte!kahju muidugi et j2lle ei suudetud transi v6ita ja m2ngiti edu maha:(

dobermann
14.05.06, 20:26
Algselt postitas kaigas

äkki keegi räägib l2hemalt 2:2 m2ngust transiga:P oli maag aktiivsem pool või mitte!kahju muidugi et j2lle ei suudetud transi v6ita ja m2ngiti edu maha:(

rohkem kahju vist, et Tammekale kuidagi hammas peale ei hakka! suurtelt ikka nopitakse mõned punktid, aga lõpuks jääb Raika tiim ikka ettepoole, kuigi nemad suurtelt vist see hooaeg veel punkte ei nopi.

skint
14.05.06, 21:03
Mängust ei oska loomulikult midagi rääkida, kuid vaevalt et siin sellisedi ongi, kes oskaks. Lihtsalt statistikast on päris huvitav vaadata, et täna lõi mõlemad väravad Mamontov, kes minu hinnangul on viimastes mängudes küll ääretult tähelepandamatu olnud...

Mängu käigu järgi on tulemusest pisut siiski kahju, sest juhtida võõral väljakul 2:0 Meistriliigas kaotuseta oleva meeskonna vastu on päris kõva... Aga ju lasti siis pärast teist väravat jalg pisut sirgu, et koheselt üks tagasi löödi. Sellist asja ei tohiks lasta juhtuda...

-mirko-
14.05.06, 21:21
Eks tegelikult suurel määral saabki otsutavaks järgmine mäng: Tammeka- Maag. Kui Maag suudab oma 3punkti sealt võtta, on see õnnetu kaotus taśa tehtud ning saaks rahulikult edasi oma 5ndat kohta sihtida,ehk isegi 4jandat, kui jätkub südi vastuhakka esineliku võiskondadele. Kuid siiski otsustavaks saabki kuidas saadakse Tammekaga hakkama.;)

Mõnuagent 007
20.05.06, 19:31
klge noored. palju Maagi mängil üliõpilastöllmokkadele pilet maksab?

skint
20.05.06, 22:09
15 krooni. Nagu Vapruselgi. Niiet tasuks siiski aia tagant vaadata... või muid petuskeeme kasutada.

Mõnuagent 007
21.05.06, 09:38
Algselt postitas skint

15 krooni. Nagu Vapruselgi. Niiet tasuks siiski aia tagant vaadata... või muid petuskeeme kasutada.
ma pole lihtsalt sel aastal veel mängule jõund. mõtlesin, et äkki täna :oih:

oku
21.05.06, 10:42
Algselt postitas skint

See oli mingi peenike iroonia eks?

malagar
21.05.06, 11:12
loodetavasti tuleb ilm parem kui viimase tammeka mängu ajal

Neevitser
21.05.06, 16:09
suht jama on vaadata tamme staadionil aia tagant

kaigas
21.05.06, 18:54
v2ga k6va maag(Y)2:0 tvmk vastu lihtsalt super(Y)

Kaspy
21.05.06, 19:05
Räägib mängust ka keegi?
On siis TVMK nii hullus mõõnas?

-mirko-
21.05.06, 19:19
Kas Maag oli nii hullus hoos või oli TVMKl samasugune päev nagu Tartu Rockil? Igatahes väga meeldiv üllatus,et ilma Sixu ja Gussita suudeti selline mäng teha. Ja Mamontov paneb juba teist mängu hullu,nii võikski asi jätkuda;)

hotcocacola
21.05.06, 22:42
mamontov on kõvas hoos :D
see oli kõva tulemus ;)

Robinho
21.05.06, 22:51
Tubli tulemus, neh!
Siiski siiski on hädasti ette kedagi vaja. Ilma Gusjata on vapsjee nadi, kuid talle on ka tuge vaja. Kuuldavasti pole endine Merkuuri mängija Vladislav Ivanov olukorraga Transis rahul. Äkki õnnestub tema tagasi meelitada. Oli ju eelmise hooaja teine pool suuresti tema õlul rünnak ja sai päris hästi hakkama.
Põhiliselt on asi siiski suhtumises kinni ja siin ei aita uued mehed miskit. Nagu täna näha oli, saadakse õige suhtumise korral jagu ka medalit ihkavatest meeskondadest.
KEEP GOING!:lahe:

ROOTSI KUNN
21.05.06, 23:35
Tartlased ka ei väsi oma ülepoputadud ilueedisid vahtimast- ma mõtlen Rocki korvpallureid :P . Kahju muidugi ,et mäng samal ajal toimus aga küll ükskord ka jalgpall avastatakse ,sest Tartu jalgpall areneb kindlalt kiiremini . Mis selle TVMK-ga siis õieti lahti on? Mitte ,et ma Merkuuri alahindaks aga ikkagi!! Ning Mamontov tundub uus leid olevat. Mis aasta poiss ta on?

Teine Tartu klubi oli Tallinnas, kuigi numbrite järgi kaotas Tammeka suurelt oli nende mäng ikka hoopis teisest kvaliteedist ,kui eelmisel aastal. Lihtsalt-Levadia on praegu ikka siga tugev.:deemon:

oku
22.05.06, 10:56
TVMK-l on ilmselged probleemid koosseisuga nagu juba hooaja alguses võis karta. Lahkunud meeste asemele (ma ei väsi kordamast, et lahkus 5 eelmise aasta TVMK parimat väravakütti) - asemele tuli sisuliselt ainult \"Pidevalt kukkuv ja käsi laiutav lätlane\" Dobrecovs. Noored Gussev ja Masitsev on õnneks üsna normaalselt mänginud.

Ehk siis - meie laeks on sellel aastal 2-4 koha võitlus. Levadiale aga palju õnne meistritiitli puhul!

-mirko-
22.05.06, 22:21
Nüüd võiks Maag võita ka Tammekat, siiski see hooaeg tundub Maag tugevam võiskond olevat, seega pole mõttet ka kraaklema hakata: Tammeka vs Maagi fännid, kasvatame ennem lihtsalt poolehoidjaid ja siis kui me saame kuuendikugi kodumängudele mis on AC Milanis ja Inter Milanis, vot siis juba võime:P Niikaua aga olgem oma kodulinna poolt:)

Kebab
23.05.06, 13:32
Algselt postitas -mirko-

Nüüd võiks Maag võita ka Tammekat, siiski see hooaeg tundub Maag tugevam võiskond olevat, seega pole mõttet ka kraaklema hakata: Tammeka vs Maagi fännid, kasvatame ennem lihtsalt poolehoidjaid ja siis kui me saame kuuendikugi kodumängudele mis on AC Milanis ja Inter Milanis, vot siis juba võime:P Niikaua aga olgem oma kodulinna poolt:)

Iial ei ole Maagi poolt. Maagi õige koht on esiliiga!! :ham11:

kaigas
23.05.06, 16:02
Algselt postitas Kebab

Algselt postitas -mirko-

Iial ei ole Maagi poolt. Maagi õige koht on esiliiga!! :ham11:

kui õige koht oleks esiliiga siis ei võidetax TVMK-d;)

-mirko-
23.05.06, 17:31
Ning tegelikult ju suvakad Esiliiga võiskonnad suudavad Floraga viiki mängida, Transiga kah..nii et tõesti, ega Maag ei paista Meistriliigas hakkama saavat:P

skint
04.06.06, 20:52
Novot, sai siis täna teiselegi Meistriliiga mängule jõutud. Või no vähemalt teine poolaeg sai nähtud. Tore resultaat Tamme staadionilt. Kui rääkida viimasest pooltunnist, siis tundus ka, et tulemus oli õiglane.

Staadioniväravast sisse astudes oli koheselt Maagil kaks suurepärast võimalust, mida siiski ära ei realiseeritud. Kuid sellest ei lastud pead norgu, vaid üritati edasi. Tundus, et Maag valdas sel perioodil palli pisut rohkem ja ka üritas rohkem, kuigi vahepeal juba tundus, et läheb ikka nii, nagu sel hooajal päris tihti läinud on - elik skoori tegi vastasmeeskond Tammeka (ja Oliver Konsa), kelle vasturünnakud olid vähe harvemad, kuid siiski päris ohtlikud. Kuigi Djatšenko oli lähedal tolle Konsa löögi ära võtmisele... ei olnud õnne siiski.

Maagil tekkis aga pärast väravatki mitmeid võimalusi ning peatselt oli tablool seis 1-1 - pärast läbimurret paremalt äärelt saadeti madal pall karistusalla viiekasti lähistele, kus ei keegi muu kui Mamontov selle Küti jalge vahelt väravasse lükkas. Keegi võiks miskit statistikat teha, mitmes värav see Mamontovil viimases umbes 5-6-s mängus oli... enne seda hooaja alguses oli ta igatahes minu arust vägagi varjus.

Mõned minutid hiljem tuli ka võiduvärav, mille võib konkreetselt Tammeka kaitse kaela ajada: karistuslöök karistusala paremalt servalt mängiti Maagi poolt niimoodi lahti, et karistusalas sai palli täiesti vaba Bazjukin, kellel polnud erilisi raskusi värava leidmisega.

Aktiivsuse eest võiks punkti anda Ossipovile, kes küll viimasel pooltunnil väga silmapaistev oli. Nagu ka Siksu. Aga tema paistab alati silma. Haa.

Nüüd siis on kord majas ka selles suhtes, et tabelis asub eespool Tartu hetke tugevam meeskond. Ja kui arvestada, et Maagil on nüüd kolma mängu eeldatavalt nõrgemate vastastega (Viljandi, Ajax ja ka Vaprus), siis oleks väga üllatav, kui pärast neid mänge tabeliseis Tammeka jaoks soodsam oleks...

kaitz
04.06.06, 21:06
Algselt postitas skint

Novot, sai siis täna teiselegi Meistriliiga mängule jõutud. Või no vähemalt teine poolaeg sai nähtud. Tore resultaat Tamme staadionilt. Kui rääkida viimasest pooltunnist, siis tundus ka, et tulemus oli õiglane.

Staadioniväravast sisse astudes oli koheselt Maagil kaks suurepärast võimalust, mida siiski ära ei realiseeritud. Kuid sellest ei lastud pead norgu, vaid üritati edasi. Tundus, et Maag valdas sel perioodil palli pisut rohkem ja ka üritas rohkem, kuigi vahepeal juba tundus, et läheb ikka nii, nagu sel hooajal päris tihti läinud on - elik skoori tegi vastasmeeskond Tammeka (ja Oliver Konsa), kelle vasturünnakud olid vähe harvemad, kuid siiski päris ohtlikud. Kuigi Djatšenko oli lähedal tolle Konsa löögi ära võtmisele... ei olnud õnne siiski.

Maagil tekkis aga pärast väravatki mitmeid võimalusi ning peatselt oli tablool seis 1-1 - pärast läbimurret paremalt äärelt saadeti madal pall karistusalla viiekasti lähistele, kus ei keegi muu kui Mamontov selle Küti jalge vahelt väravasse lükkas. Keegi võiks miskit statistikat teha, mitmes värav see Mamontovil viimases umbes 5-6-s mängus oli... enne seda hooaja alguses oli ta igatahes minu arust vägagi varjus.

Mõned minutid hiljem tuli ka võiduvärav, mille võib konkreetselt Tammeka kaitse kaela ajada: karistuslöök karistusala paremalt servalt mängiti Maagi poolt niimoodi lahti, et karistusalas sai palli täiesti vaba Bazjukin, kellel polnud erilisi raskusi värava leidmisega.

Aktiivsuse eest võiks punkti anda Ossipovile, kes küll viimasel pooltunnil väga silmapaistev oli. Nagu ka Siksu. Aga tema paistab alati silma. Haa.

Nüüd siis on kord majas ka selles suhtes, et tabelis asub eespool Tartu hetke tugevam meeskond. Ja kui arvestada, et Maagil on nüüd kolma mängu eeldatavalt nõrgemate vastastega (Viljandi, Ajax ja ka Vaprus), siis oleks väga üllatav, kui pärast neid mänge tabeliseis Tammeka jaoks soodsam oleks...

Mai ei ütleks et Tuleviku vastu Maagil kerge saab olema aga eks 11 juuni kell 13.00 :Mäng näitab

kaigas
05.06.06, 00:12
teenitud võit tammeka üle(Y):)

ttBoll
05.06.06, 00:32
Algselt postitas eriklt

Pealtvaatajaid oli 550?
Miks Tartus käib pealtvaatajaid palju rohkem kui ntx Tallinnas ja veel sellisel mängus nagu TVMK-FC Flora :D

-mirko-
05.06.06, 12:04
Mõneti võib siin kiita tartu jalgpallifänne kui ka seda, et tegelikult alles mõned aastad on siin saadud näha ka korralikul tasemel jalgpalli mänge. Kuid samas on samasugune lugu ka korvpallis, Tartus on lihtsalt seda publikut rohkem:P

soxx
05.06.06, 12:11
No Tartu on igav linn kah,seal pole pmst muud midagi tehagi kui vaadata sporti....

arvaja
05.06.06, 12:51
Algselt postitas soxx

No Tartu on igav linn kah,seal pole pmst muud midagi tehagi kui vaadata sporti....

Väga palju vaatajaid on sisiki ka üliõpilased,kes õpivad parasjagu Tartus.

bomb
05.06.06, 13:43
Pealtvaatajate kohta niipalju, et seekord oli neid häbematult vähe Tartu Derbil lootsin rohkem rahvast kui seda on 550. KOKKUVÕTTES. TAMM ON SEE KORD PILBASTEKS LÖÖDUD.:kaval:

Caos
08.06.06, 16:40
oskab keegi õelda kus on kadunud selline mees nagu Nikolai Lõsanov maagist
pole see hooaeg ühtegi mängu mänginud ja kas ta enam üldse maagis mängib oskab keegi aitada

Amadeus
08.06.06, 16:42
Algselt postitas mirko

pole see hooaeg ühtegi mängu mänginud ja kas ta enam üldse maagis mängib oskab keegi aitada

Lõsanov elab perega Tallinnas ja töötab ka seal. Enne hooaega oli ta lubanud, et võimaluse korral mängib nende eest, aga nüüd tundub, et Zamogilnõi on ta teenetest loobunud.

og
08.06.06, 18:01
Algselt postitas mirko

Sel aastal on ta mänginud IV liiga lääne piirkonnas FC Risti eest. Endine Narva Transi mees Ilja Djord mängib samuti selles mansas.

bomb
15.06.06, 11:49
Karikas algab see hooaeg siis Valga Warrioriga. Positiivne, et see hooaeg on karikas 65 meeskonda ehk 1/3 kogu võistkondade arvust.

eestimees
15.06.06, 21:51
mis tegi Siksten Kasimir 2 hooaega Soomes? õppis ja mängis?

kaitz
16.06.06, 00:00
Kas keegi teab midagi Maagi ja Tammeka ühinemis kohta

Amadeus
16.06.06, 11:30
Algselt postitas kaitz

Ilmselt ei tule isegi kõne alla. Ennemalt võib oodaga Maagi ühinemist SK 10-ga

kaitz
16.06.06, 12:34
Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas kaitz

Sama moodi ei tule kõne alla ühinemine SK10 ga,Maagil väidetavalt rahaline seis päris pees+NOORED+TÖÖ

Amadeus
16.06.06, 12:46
Algselt postitas kaitz

Algselt postitas Amadeus

Algselt postitas kaitz

Sama moodi ei tule kõne alla ühinemine SK10 ga,Maagil väidetavalt rahaline seis päris pees+NOORED+TÖÖ

Sa räägid Merkuurist. Maagil pole viga miskit. Neil on pikaajalised rahastajad. Ja SK-10-ga käib neil koostöö juba praegugi. Lõhmus, Kuresoo ... juba mängivad nende duubli eest.

bomb
16.06.06, 14:09
Maag on heas seisus. Selle hooaja siht on eelarves null ehk eelmise hooaja miinuse likvideerimine.

kaitz
21.06.06, 21:54
Algselt postitas bomb

Maag on heas seisus. Selle hooaja siht on eelarves null ehk eelmise hooaja miinuse likvideerimine.

0:3 Vapruselt:D

bomb
22.06.06, 11:34
Kuule Tuleviku fänn enne kui rõõmustad vaata enda võistkonna seisu. On selge, et Maag ei mängi just kõige paremini, kuid vaadates Tulevikku siis võrreldes eelmise aastaga on just see võistkond teinud suurima languse.

Tammeka
23.06.06, 13:14
Ja sina bomb võixid jälle vaadata mainitud meeskondade koosseise.Minu arust on Maag säilitanud oma eelmise aasta põhituumiku,Tulevikul on aga palju põhikoosseisu mehi lahkunud.
Ehk oskad sa öelda,mis Maagiga lahti on? Eelmisel aastal juhtus umbes samal ajal selline mõõnavärk ja sellest ei toibututki.Sellise mänguga on neil ysna raske eelmise aasta punktiarvet yletada.Kas jälle rahaprobleemid? Ysna jama on ju,kui esinelikult suudetaxe punkte pidevalt röövida ja samas tagumise neliku vastu ollaxe väga mannetud.

bomb
31.07.06, 10:18
Eile oli nati jube mäng ainult hea, et pentalti sai ära tõrjutud.:(

tunz
02.08.06, 12:12
Kas täna, 2. augustil kell 18.00 mängivad Tamme staadionil JK Maag - FC Warrior Valga?

Amadeus
02.08.06, 13:29
Algselt postitas tunz

Kas täna, 2. augustil kell 18.00 mängivad Tamme staadionil JK Maag - FC Warrior Valga?

jah, karikamäng

bomb
03.08.06, 13:15
Nüüd, siis karikamäng õnneks tulemus on positiivne, sest ei tulnud üllatust nagu viimasel ajal endast nõrgemate vastastega kombeks on. Kahju Sixu vigastuses aga selline on jalgpall. Pühapäeval juba kolmas kord Tammeka. Ise kahjuks ja Tammeka fännide õnneks ei saa kohal olla ja omasi toetada, sest olen kuuaega Tallinnas ja ka mujal Eestis töö asjus aga südames hoian alati kodukandi (linnaosamõttes) klubile kaasa. Loodan nagu fännid alati, et tuleb võit, kuigi märgid lõhnavad viigi järele, mida derbis pole ammu olnud. :kaval:

Kebab
05.08.06, 21:44
Bomb loodan, et sügiseks tuled Tartusse tagasi. Maag ja Tartu vajavad tulihingelisi fänne. Homme tuleb kõva andmine! :ham11:

17
06.08.06, 17:25
Mmm Siksu juba väljakul. See paranemine käis küll kähku:oih:

kaigas
07.08.06, 04:22
Lihtsalt masendav,et sellised kohtunikud vilistavad meistriliigas mänge,kellel puudub otsustusvõime:S Võin julgelt väita,et maagile jäi penalt andmata ning olukord,kus tammekale panelt anti ei olnud kohe mitte penalti väärt:(aga muidu ei hakka kohtuniku peale ajama,et 1:1 jäi.Sest ex tammekal ka oli paar head võimalust ning yldiselt k2is see kohtuniku vile ikka mõlemale poole suht mööda:S

bomb
07.08.06, 10:33
Ennustuses ei pannudki mööda ja tuligi viik. Aga ise olin Flora ja TVMK mängul. Kohtuniku tegevus oli kuidas oli aga keegi ei maini 500 inimest, mis on arvestades publiku hulka küllaltki hea. Tartus Jällgegi Derbil rahvast vähem kui eelmine mäng see on kehva. Sest langustrend on ja see ei ole hea. Kuna sisetunne ütles, et tuleb viik siis pettumus ei ole kah mis suur, et võit maha mängiti.:kaval:

bomb
09.08.06, 09:16
Ettepanek, kui mõlemad võistkonnad ühinevad siis võiks ühineda, ka Tammeka ja Maagi Teemad. :doh:

Martin
11.08.06, 09:15
http://www.postimees.ee/110806/tartu_postimees/sport/212772.php

Jalgpallirivaalid võivad uueks hooajaks ühineda
11.08.2006 00:01
Madis Aesma

Jalgpalli meistriliigas kõrvu viiendat-kuuendat kohta hoidvate linnarivaalide Tammeka ja Maagi asemel võib uuel hooajal Tartut liigas esindada vaid üks, ühinenud meeskond.

Tammeka klubi president Priit Tiru kinnitas, et mõttevahetus kahe klubi jõudude ühendamise üle on tõepoolest käimas, ning lisas, et läbirääkimised algasid Tammeka initsiatiivil.

Liitumissoovi taga on eeskätt tõik, et Tammekal ei suju klubi majandamise ja rahastamise nurgast vaadatuna asjad kuigi hiilgavalt.

Põhjus: klubijuhid teevad kõik tööd põhiameti kõrvalt. Samas seisab Maagi eesotsas sest hooajast alates SK Duo, mis on seni edukalt Pere Leiva võrkpallimeeskonda vedanud – sõnaga, spordimänedžmendis kogenud tegijad.

Köögipool ja noortetöö

«Inimesed, kes klubi juhivad, on täna Maagi tugevaim külg,» sõnas Tiru. «Neil on kogemused ja see on nende põhitöö, mida ei saa öelda meie juhatuse liikmete kohta.»

Praegu on meeskonnad liigatabeli keskpaigas, ent ühinemise korral võiks Tartu esindusmeeskonnal Tiru hinnangul olla asja ehk liiga esinelikusse ja nii Euroopa jalgpalliplatsidele.

Lisaks aitaks ühinemine kulusid kokku hoida. Veel plusse – Maagilt päriks hüpoteetiline ühendklubi hästifunktsioneeriva köögipoole, Tammekalt hästitöötava ja laialdase noorte- ja lastetrennide süsteemi.

Samas sõnas Priit Tiru, et lisaks mõistuslikule, kalkuleerivale poolele on liitumismõtetel aga ka emotsionaalne pool – Tammeka vaatenurgast on väikesed poisid-tüdrukud tulnud ikkagi trenni meeskonda, mille nimeks on just Tammeka.

Lisaks on mõlemal Tartu meeskonnal Eesti mõistes rohkelt poolehoidjaid.

«Tunnetame oma vastutust, me ei saa oma klubi väikesi poisse-tüdrukuid ja lapsevanemaid petta,» sõnas Tiru, lisades, et Tammeka klubi oma nime loovutada ei plaani. Nii võivad läbirääkimised liivagi joosta.

«On siililegi selge, et nimeküsimus on liitumise juures peamine,» tõdes ka Maagi tiimi vedava spordiklubi SK Duo tegevjuht Alari Jõesaar.

Jõesaare sõnul on Maagil sponsori, samanimelise toiduainekontserniga kolmeaastane nimeleping, mida klubi rikkuda ei taha.

Siiski, liitumine oleks Jõesaare sõnul iseenesest mõttekas, kuna Tartu on tema hinnangul kahe meistriliigameeskonna jaoks selgelt liiga väike.

«Me ei saa siia nii palju raha kokku,» sõnas ta. «Vaadake kas või seda, palju on Tartust läinud mängijaid ära Tallinna – võtame siin Vladislav Gussevi (Maagi ründaja Vitali vend – M. A.), vennad Purid (pallivad Levadias – M. A.). Aga kui kaks tiimi kokku panna ja neist üks korralik klubi teha, on kindlasti sponsorite, publiku ja ka linna huvi palju suurem.»

Mängijad ootere�iimil

Mis mängijaisse endisse puutub, siis Maagi poolkaitsja Siksten Kasimir sõnas, et meeskonnaliikmed on pigem äraootaval seisukohal.

«Ma ei oskagi ausalt öeldes midagi öelda,» sõnas ta kommentaariks tõigale, et läbirääkimised käivad. Lisades samas, et ilmselt Tartu jalgpall pigem võidaks liitumisest kui kaotaks.

Samas suunas mõtlevad ka Tammeka mängijad. Poolkaitsja Ott Meerits ütles, et kõik on äraootaval seisukohal ja ehkki tohutut poolehoidu ideele tema sõnul kindlasti pole, ei olevat ka keegi deklareerinud, et kui ühinetakse, siis tema enam uue klubi eest ei mängi.

Ühendtiim

Milline võiks olla Tammeka ja Maagi ühistiimi algkoosseis, kui meeskonnad juba homme ühinema peaks?

Tartu Postimehe prognoos (eeldades, et mängitakse skeemi 4-4-2):

• Ründes: Oliver Konsa (Tammeka) ja Vitali Gussev (Maag)

• Poolkaitses: Siim Roops (T), Siksten Kasimir (M), Taavi Vellemaa (T), Maksim Bazjukin (M)

• Kaitses: Timo Teniste (T), Kait-Kaarel Vaino (T), Sergei Starovoitov (M), Sergei Ottšik (M)

• Väravas: Aleksandr Djatšenko (M)

• Peatreener: Sergei Ratnikov (Tammeka)

bomb
11.08.06, 11:37
Noh ime arvasin, et Maag nagu kõik teised jalgpalli sõbrad aga näe imet Tammeka on hoopis selle taga ?????????????????????????????????????????????????? ???????????????

bomb
20.08.06, 20:30
jälle Ajaxile punkti kaotus. No see on juba küll ja ma kui sealt punkte ei võta.

bomb
27.08.06, 23:02
Vapruselt sai vapralt 3 punkti võetud ning Tammekast 4 punktiga ette rebitud.

val
28.08.06, 21:59
bomb-kas Tammekast ette rebida on ainus eesmärk hooajal.ma pole Tammeka pooldaja,aga eesmärk peab olema vähemalt auhinna koht.

kaigas
29.08.06, 01:42
Algselt postitas val

bomb-kas Tammekast ette rebida on ainus eesmärk hooajal.ma pole Tammeka pooldaja,aga eesmärk peab olema vähemalt auhinna koht.

ma arvan,et siiski mitte ainus,kuid siiski ka eesmärk,sest tahetakse ju siiski olla tartus parim meeskond!!Kindlasti on see eesmärk ka tammekal!

bomb
29.08.06, 10:12
Seda küll aga praeguse hooaja käiku vaadates siis vaevalt, et esinelikusse saab. Praegu käib võitlus viienda koha pärast, mida peale Maagi tahab ka Vaprus ja Tammeka. Praegu Maag on viienda koha kursil vot.

-mirko-
10.09.06, 19:28
4-2 võit Levadia üle on väga hea tulemus. Loodan et Maag jätkab tugevate esitlustega mängu ning võideldakse 4. koha nimel:)

-mirko-
10.09.06, 19:28
4-2 võit Levadia üle on väga hea tulemus. Loodan et Maag jätkab tugevate esitlustega mängu ning võideldakse 4. koha nimel:)

bomb
14.09.06, 10:27
Noh neli väravat löödi ka Fc Valgale.

Kebab
14.09.06, 14:49
Noh neli väravat löödi ka Fc Valgale.

Sellest siis järeldus, et Levadia mängis teie vastu sama "tugevalt" nagu Valga.

Kaspy
14.09.06, 16:19
Sellest siis järeldus, et Levadia mängis teie vastu sama "tugevalt" nagu Valga.

No ega Maagi mäng oli ka 1.poolajal ja 2.poolaja alguses ikka päris mannetu.Ei saadud hakkama ei võimaluste realiseerimisega ega ka kaitses,kohati oli see ikka päris läbisõidu hoov ja ragises igast küljest

bomb
15.09.06, 15:31
On alles Tammeka fännil loogika. Ime et ta kahjuks ei öelnud, et Maag oleks võitnud Newcastlet 1-0, sest Maag võitis Levadia kahe väravaga ju. =)

kaitz
17.09.06, 19:02
Maag jäi üllatuslikult alla Valgas Warriorile 0:1 Valga lõi 90+2 värava

buub
17.09.06, 19:07
Jällegist päästis Valga eikeegi muu, kui Magnus Martinson.:D

bomb
17.09.06, 20:50
Maag on nagu eelmise aasta tulevik võtab punkte kõigilt ja kaotab punkte kõigile. Tulevik võttes küll eelmine aasta esinelikult punkte kaotas Dünamole, ka kuidagi punkte. Järgmine aasta võiks saavutada stabiilsuse selles osas. Mitte nagu see aasta eelmine nädala võidetakse Levadiat ning nüüd kaotatakse Valgale. =(

kaigas
24.09.06, 22:13
kahjuks ei jõudnud täna ise mängule aga tubli maag 4:3 vähemalt 3 punni tuli ära

bomb
25.09.06, 17:54
Lõpuks saadi ka kobinal see võiduke Vapruse üle. Juba kolmas kodumäng järjest Maagil, kus ta lööb 4 väravat ühes mängus. =) Loodan, et Ajaxile ka tehakse ära...........Mitte juhtu nagu Valgas.

kaups
02.10.06, 10:17
Mis siis juhtus Ajaxi mängus? Ega ometi kellegi karvane käsi mängus polnud? ;)

Martin
02.10.06, 10:19
Mis siis juhtus Ajaxi mängus? Ega ometi kellegi karvane käsi mängus polnud? ;)

Tartu poisid ei viitsi enam Viljandisse sõita.

bomb
02.10.06, 12:46
ei osata kohe üldse see hooaeg nõrkadega mängida. Hooaja alguses ju võideti Ajaxit. =(

sosku
03.10.06, 21:18
Politseiinfo:
Lõuna Politseiprefektuur otsib varguste ja kelmuste sooritamise eest taga ERIK GRIGORJEVIT (sündinud 31. detsember 1986). Mees hoiab kõrvale kohtumenetlusest.

Tegu siis endise Merkuuri/Maagi mängijaga.

kaitz
03.10.06, 23:04
Väärt info...

-mirko-
05.10.06, 21:52
kahju et Kuresoo vigastatud, jäi U-19 Šotimaal ära ja meistriliigaski ei saa nüüd. A loodan et uuel hooajal on ta põhi kõmmutaja Maagi ridades:)

val
15.10.06, 19:57
Maag-Tulevik 4-3,viljandi poolt kaks prohmakat vv poolt (Osipovi väravad ) ja kaks kaitsjate prohmakad (Gusevi väravad).Viljandi väga hea standart ,kaks löögi ristnurka.

bomb
16.10.06, 11:47
Juba neljas kodumäng järjest, kus vastasele on löödud 4 väravat. Aga üldiselt peab tulema Tammeka vastu see hea päev.

Amadeus
17.10.06, 19:49
maag - tulevik mängu galerii on üleval

bomb
23.10.06, 13:05
Noh alustuseks, esimest korda 0-0 viik läbi derbyde ajaloo. Publikut veel vähem, kui varasematel kordadel. Langustrend jätkub. Kohtunik tegi üldiselt hea partii....................aga see värav oleks pidanud küll lugema (ise ka täpselt ei näinud milles asi). Rääkisin mõningate tegelastega, kes olid olukorrale läehamele. Tegu olevat passiivse suluseisuga, ning värava lõi teine mängija ning oleks pidanud lugema ja tehti vale otsus. Aga see selleks.

Mis puutub Tammeka joodikutesse, siis oleks äärepealt tulnud intsident üle kaheaastase vaheaja järel, mida kellegile ei oleks vaja olnud. Nimelt tuli Tammeka fänn ise kaks korda mängu jooksul tuigerdades provokatiivselt minu juurde. Ise olin tribüünilt eemal. Hakkas sõimu valama niing oma pasunaga (Viru valge jagas samasuguseid kunagi.) ärplema, et tal on võimsam jne. Palusin tal ära minna, kuna sellistega ei taha ma küll rääkida. Esimene poolaeg läks ära. Teine poolaeg tuli meie sektorikesse turva. Siis otsustasime ka nati Võitle Maag võitle hõigata niipaljukesi kui meid oli. Siis Jälle tuli sama tegelane karglema. Kuna olgugi, et nendepoolt kaasaelamine oli võimsam ei talunud nad, et keegi Maagi poolt kaasa elada püüab.
Tuli jälle lähedale ning hakkas oma pasunat puhkuma, mina loomulikult vastu.. Lõpuks vend hakkas agressiivset juttu ajama, sest puhkumisest oli ta väsinud. Kuna ta ei talunud enam minu pasunat hakks ta minu poole agressiivselt meelestatult liikuma ülesse (kuna mina olin kõrgemal platvormil) ning siis peatas teda turvamees ning juhatas tagasi omasuguste sekka

Taavi.T
23.10.06, 14:22
ning siis peatas teda turvamees ning juhatas tagasi omasuguste sekka

Just kõige põnevamalt kohalt :)

bomb
26.10.06, 13:21
10 punkt esinelikult. Kahju, et on kaotatud mõtetult punkte, tagumiste seas. Muidu oleks 5. koht juba kindel.

bomb
01.11.06, 12:10
Noh Viies koht käes ja veel on jäänud võitlus karikamängus. Hooaeg kokkuvõttes on õnnestunud.

-mirko-
02.11.06, 15:47
loodan et viimasest voorust napsataks 1punkt ära:)

bomb
09.11.06, 13:52
Hurraaa hooaeg on läbi. 5 koht. on normaalne, karikas jõuti poolfinaali ja uue karika sarja hooajal jõuti edasi veerandfinaali. Samuti Tartus suudeti jällegi Tammekat selja taga hoida ning esinelikult punkte röövida. Aga negatiivse poolena peaks mänge tagumistega, kus kaotati punkte mida ei oleks tohtinud teha aga üldiselt paneks hooajale hindeks 4. seetõttu ning neli on hea hinne, mis siin edasi kosta.

Ono
09.11.06, 14:57
üks vinge pasunasoolo ka selle peale!!!

kaitz
21.11.06, 12:28
Ühesõnaga selle teema võiks nüüd lukku panna või mis