PDA

View Full Version : Inglise Liiga parim kaitsja

SpiderMan
21.12.03, 02:40
Minu arvates Gallas.

malagar
21.12.03, 05:04
Kolo Toure _ kui vähegi mänge vaatad on näha , et ta on parim ja kindlasti on ta kiireim keskaitsja inglismaal

eston maravilha
21.12.03, 09:22
olof the iceberg mellberg

2mSööt3mMööda
21.12.03, 11:21
Originally posted by SpiderMan

Minu arvates Gallas.
Äkki annad talle hääletuses oma hääle siis? Praegu on Gallasel 0 häält

SleepWalking
21.12.03, 11:28
huvitav valik, viimase MMi sümboolsesse koondisesse valitud Inglise koondise keskkaitsja Sol Campbell ei ole esindatud - samas saame ometi valida kellegi Phil Neville\'i ...

skint
21.12.03, 11:56
Danny Cullip ;)

Ps. Who the fu** is Michael Bridge???

malagar
21.12.03, 12:04
huvitavat valikut mainides pole isegi John Terry esindatud ju :(

Martin
21.12.03, 14:59
Oliver Bernard ja Michael Tarnat?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:
:kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval: :kaval:

Ja palun Mäkpii, ära hakka Bernardile nüüd ülistust laulma, onja :)

Olavinho
21.12.03, 15:44
Keegi muu ehk Sol Campbell

K1ly
21.12.03, 16:02
Rio Ferdinand kindlasti :doh: ,aga kõige sümpaatsem on J.Terry ;)

U2
21.12.03, 16:51
Danny Mills

Robinho
21.12.03, 17:04
Ivan Campo!:reiv:

resorte
21.12.03, 17:09
Julio Arca :ingel4: missest et ta pole Premieris :D ja kui ta üldse Sunderlandis veel on :sega10:

skint
21.12.03, 18:47
Originally posted by Totti
Julio Arca :ingel4: missest et ta pole Premieris :D ja kui ta üldse Sunderlandis veel on :sega10:

On küll Sunderlandis, kuid meest parimaks kaitsjaks :sega6: nimetada on küll natuke palju... Minu arust on tegemist pigem ründava poolikuga, kuigi jah, mees on ka olude sunnil kaitses mängides täitsa korralikult hakkama saanud.

kqjanno
21.12.03, 19:32
Rio Ferdinand :silm4:

resorte
21.12.03, 19:41
Originally posted by efafan

On küll Sunderlandis, kuid meest parimaks kaitsjaks :sega6: nimetada on küll natuke palju... Minu arust on tegemist pigem ründava poolikuga, kuigi jah, mees on ka olude sunnil kaitses mängides täitsa korralikult hakkama saanud.

Nojah.. see on see kui hakkab rääkima selline tegelane kes ei tea inglise jalgpallist mitte midagi. Noh selle positsiooni võtsin ma CM\'ist, seal on ta Defender Left.

skint
21.12.03, 20:14
Nojah.. see on see kui hakkab rääkima selline tegelane kes ei tea inglise jalgpallist mitte midagi. Noh selle positsiooni võtsin ma CM\'ist, seal on ta Defender Left.

Ega sa tegelikult ikka nii väga puusse ei pannudki...Ka mitte just suurima Sunderlandi fännina hakkasin asja pärast su postitust uurima ja mis selgus: Sunderlandi lehel mehe bios on öeldud - Position: Attacking Midfielder; mehe enda lehel - Position : Defender. Nii palju kui mina aru saan peaks asi olema nii, et oma eelmises klubis Argentinos Juniorsis mängis mees ründava poolkaitsjana, McCarthy on teda kasutama hakanud kaitsjana:

Arca, a winger since he moved to Wearside, has been given the left-back shirt at the Stadium of Light and it fits, as Sunderland have won three successive games since his return. He added: \"I\'m happy now to be in the team. I\'m playing my best position, at left-back, I\'m scoring and the team has done well in the last three games. I know it\'s hard for the manager because he has good players in my position, like George McCartney, but I will always try to do my best - I have always tried to do my best, just as all the players do

McCarthy said: \"I heard somebody say that playing him at left-back was a masterstroke by the manager. That isn\'t right - the masterstroke was speaking to the lad and asking him where he wanted to play.

Arca\'s career took a nosedive when Howard Wilkinson took over from Peter Reid 12 months ago, but Mick McCarthy\'s decision to play him at left-back has done wonders for the former Argentinos Juniors player.
Väheke OT-ks läks, aga selguse mõttes sai selline postitus tehtud...

SpiderMan
22.12.03, 00:34
Sol Cambpell pole sel hooajal heas vormis.
Bridge on Chelsea parim kaitsja ja üks üks Inglise liiga paremaid.
Need 9 meest võtsin ma CL mängude järgi, kui hästi nad seal mänginud on ja Hyypia ja Bernardi omast peast.

skint
22.12.03, 00:56
Need 9 meest võtsin ma CL mängude järgi, kui hästi nad seal mänginud on ja Hyypia ja Bernardi omast peast.

Harime siis taaskord inimesi (seekord igatahes asi on ka nii): Bridge on tõesti Chelsea kaitsja, aga tema nimi pole mitte Michael, vaid Wayne...
Huvitav on veel see, et tabelis pole kindlalt ManU algrivistuses pallivat kogenud Gary Neville`i, aga on tema vend, kelle head mängud vahelduvad pingipoisi staatusega.
Kui 9 meest said tabelisse CL-ist ja Hyppiä-Bernard peast, siis tekib küsimus Tarnati kohta...

SpiderMan
22.12.03, 05:43
Phillip Neville on sel hooajal paremini mänginud kui Gary Neville.
Mida te virisete iga varjandi kallal, panin kelle panin.

SleepWalking
22.12.03, 09:56
Phillip Neville on sel hooajal paremini mänginud kui Gary Neville.

tõesti, see teeb temast automaatselt parima kaitsja, keda maailm eales näinud :P

mjkk
22.12.03, 10:27
Mida teeb seal nimekirjas Tarnat? :)

eston maravilha
22.12.03, 18:48

kui WAYNE bridge on chelsea parim kaitsja siis kuidas on william gallas liiga parim olles samal ajal chelsea kaitsja???

ps. situ käbisid ämblik

dimaggio
22.12.03, 19:21
ei oska kohe parimat välja tuua, panen kogu kaitseliini:
---Silvestre---Terry---Campbell---O\'Shea---

woodoo
22.12.03, 19:38
Andsin oma hääle Tarnatile.:( On ju jõulud tulemas ja oma ligimest tuleb armastada.
Ma tean ,et Tarnat on korra FCB väravat kaitsnud liigamängus Eintrachti vastu(Olli ja Dreher said mängu käigus vigastada).
Aga ikkagi,huvitav miks Tarnat?

Neth
22.12.03, 22:23
Minu hääl läx Riole, temale järgnexid Terry ja Sol Cambpell.

xKxAxPxUx
22.12.03, 22:40
Minu hääl:

27 Jonathan Woodgate 22.01.1980 ENG NEWCASTLE

eston maravilha
22.12.03, 22:46
Originally posted by xKxAxPxUx

Minu hääl:

27 Jonathan Woodgate 22.01.1980 ENG NEWCASTLE

kas manu ei meeldigi enam??

SpiderMan
22.12.03, 23:15
Originally posted by eston#21

kui WAYNE bridge on chelsea parim kaitsja siis kuidas on william gallas liiga parim olles samal ajal chelsea kaitsja???

ps. situ käbisid ämblik

Situ pihku, ahv!

eston maravilha
22.12.03, 23:18
ära klähvi, vasta küsimusele!!

Robinho
22.12.03, 23:19
Situ pihku, ahv!
Chill out! Pole vaja jõulude ajal niimoodi sõimata!

SpiderMan
23.12.03, 08:00

Vasta omaette oma küsimustele.Mina sellise tolgusega ei r22gi.

mcnamara
23.12.03, 09:48
Oh seda tõeterakest, aga koolivaheaeg meil jälle täies hoos. Parem siis foorumit vähem lugeda.

kqjanno
24.12.03, 13:43

Vasta omaette oma küsimustele.Mina sellise tolgusega ei r22gi.
eriti lapsik.......:doh: .................(ma tean et ma olen ise kah noor:D )

Zlatan
25.12.03, 04:12
eks Rio Ferdinand ole!

Cerny Petr
25.12.03, 04:52
Originally posted by mcnamara

Oh seda tõeterakest, aga koolivaheaeg meil jälle täies hoos. Parem siis foorumit vähem lugeda.

ohhhooo, mina nägin oma silmaga, kuidas tehti ajalugu ! On keegi järjest 15(!!) või enamgi postitust teinud ? Kahtlen. Sellise tempoga tõusevad teised mehed õhku, aga mitte tema, hakka või kartma. :D

et mitte täielikku OT-d teha ütlen: Sol Campbell

dennis10
31.12.03, 20:40
KOLO TOURE on parim kaitsja, võrdselt suurepärane nii CB, kui ka RB\'na. Mis meeskond on liigas siiamaani lasknud lüüa endale kõige vähem väravaid, kes on selle tiimi ainus kaitsja, kes on olnud platsil absoluutselt igas mängus?