PDA

View Full Version : IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg

Leheküljed : [1] 2 3

valta
03.01.04, 22:52
Alanud on aasta uus ning esimeseks veebruariks kõik meeskonnad juba registreeritud. Oleks paras aeg hakata endast ka märku andma. Meie piirkonnas viis uut satsi, mis infot on nende kohta . Kaua võib lugeda mingitest „kuraditest“ ja „kakumäedest“, teeme ise ka suu lahti.

PraS
03.01.04, 23:13
kas on vaja ikka uusi teemasi teha nende piirkondade jaox.............minu arust kõlbavad ka need endised.............ja palju huvitavam lugeda pärast mis on juhtunud paari aasta eest või mis te arvate?

st ei pea igaaasta igale tsoonile uut teemat tegema!!!!!

duff_K
04.01.04, 13:04
minu arust ka ei peaks kogu aeg uusi teemasi tegema..... oleks kergem orienteeruda ka foorumis-

kqjanno
05.01.04, 00:12
Originally posted by duff_K

minu arust ka ei peaks kogu aeg uusi teemasi tegema..... oleks kergem orienteeruda ka foorumis-

mõtlesin kah just,et hakkan tegema uut V liiga põhjapiirkonda 2004.........ag ma wst ei hakka siis tegema:oih:

bianconeri
05.01.04, 02:09
Originally posted by duff_K

No, anna andeks, võibolla paneks KÕIK teemad ühe alla....Pooldan uue teema avamist, sest alagrupi satsid on vahetunud ja vaevalt, et ÜHEST suurest teemast see otsimine(järje peale saamine) kergem oleks.Ehk oleks nagu puhtalt lehelt alustamine:)

...teeme ise ka suu lahti...
Ps. Saue, näita teed;)

duff_K
05.01.04, 02:14
ära nüüd erutu..... kas ma ütlesin et paneks KÕIK ühe teema alla oma arust mitte....lihtsalt väga lihtne kui oleks IV liiga põhja kohta iga hooaeg üks teema ma ei saa aru mida sa sealt veel otsima peaksid mis siis et tiimid vahetuvad ega see siis jututeemat ei muuda....... äkki järgmine mees otsustab et võiks iga mängu kohta ka eraldi teema teha siis oleks ju veel kergem eks :kaval: ...... aga teema kohast nii palju et oleks huvitav näha kuidas Nimeta veel jõulisemas IV liigas hakkama saab.

Litmanen37
07.01.04, 15:03
Kes yldse ytles,et me Põhjas edasi mängime....see ju hetkel spekulatsioon

...ja muideks vägagi tõenäoliselt toimub meie klubist ka yks transfer Florasse....täpsemalt Elvasse...kuid eks tulevik näitab

bianconeri
07.01.04, 17:34
Originally posted by Litmanen37
Kes yldse ytles,et me Põhjas edasi mängime....
Vabanda lolli, aga kes need ME on?:oih:

sprinter
07.01.04, 17:42
pakun et juttu on kuulsast FC Nimetast

valta
07.01.04, 22:40
Tore et pika kirumise peale hakkas ka natuke uudiseid tulema. Muide vaatasin järele et eelmise aasta IV liiga teemal oli 18 lehekülge ja üsna raske orienteeruda , lisaks on liigast uutele jahimaadele lahkunud ka eelmise teema põhilised vedajad FC Olympicu ja JK Mineviku pallurid (edu ja suured tänud teile) Nüüd on uus aasta ja uued aktivistid, ma loodan et jätkuvad head traditsioonid ning hoiame üldsust läbi selle foorumi kõige huvitavaga kursis.
Palun siis irisejatel (loodan et mitte meie liiga mehed) enam mitte sõna võtta, räägime parem asjast. Nimel kohtuvad sel nädalavahetusel 10.01. kell 17.00 Saue Gümnaasiumi spordisaalis väikesel sõpruslikul siseturniiril Saue JK, SK Mercury ja Trummi SK, kes kõik kuuluvad 2004 aastal meie piirkonda. Suurt vastaseisu on oodata Saue ja Trummi vahel, Trummi SK koosseisus on sell hooajal mitmeid Saue JK endiseid pallureid, kes tahavad kindlasti teineteisele kohta kätte näidata.
Turniiri kohtunikukohustused on lubanud endale võtta, meie kõigi tuntud, eesti jalgpalli enimvilistanud kohtunik Heiki Peljo, SK Mercury ridadest. Isegi olen kogenud tema „karmi ja õiglast“ kätt ( punane kaart ja kolm mängu vahele).
Tuleb kindlasti tõsine jalgpalliõhtu. Luban tulemustest informeerida ka foorumi külastajaid.

Litmanen37
15.01.04, 14:23
mis muudest klubidest siis saab,kes suure tõenäosusega Põhjapiirkonnas jätkavad....kooseisud samad või on kellelgi midagi uut pakkuda????

rohelineKonn
15.01.04, 15:26
fc goll jätkab oma tuntud sittuses. samuti on naiivne loota, et edasiminekut on toimunud meeskonnavaimu, kohalkäimise või karskluse vallas.

täiendus:
või siis vist valetasin pisut, mehi muidugi lisandub. muu peaks jääma kehtima

ek
15.01.04, 17:16
Originally posted by rohelineKonn
fc goll jätkab oma tuntud sittuses. samuti on naiivne loota, et edasiminekut on toimunud meeskonnavaimu, kohalkäimise või karskluse vallas.

Loo Cupil saite ju küll väga hästi hakkama :doh: järsku jätkate ka liigas sama taktikaga,,

rohelineKonn
15.01.04, 18:10
Originally posted by ek
Loo Cupil saite ju küll väga hästi hakkama :doh: järsku jätkate ka liigas sama taktikaga,,

sattus lihtsalt hea päev olema. vaevalt, et sellist õnne terveks hooajaks jätkub.

Alfonso
16.01.04, 21:06
See fc goll kes loo cupil oli, vaevalt et 4.-s liigas esinema hakkab:D
tunnen osasid sealt . neil nagu muudplaanid

bianconeri
16.01.04, 21:50
Originally posted by Alfonso

See fc goll kes loo cupil oli, vaevalt et 4.-s liigas esinema hakkab:D
tunnen osasid sealt . neil nagu muudplaanid
Fantoom-meeskond?:D

Litmanen37
17.01.04, 14:34
Toona koosnes FC Goll ju enamjaolt SC Reali kasvandikest, kellest osad igatahes Maardu JK eest mängisid

ek
17.01.04, 21:10
täpselt sellele vihjasin ka mina tegelikult oma postituses :D
edu teile,,

rohelineKonn
19.01.04, 14:08
arvan, et võiksite fcgolli kuulutada 4 liiga alatuimaks võistkonnaks

Litmanen37
30.01.04, 12:35
FC Nimetast lahkub kaitsja Jophannes Veski HÜJK Emmaste ridadesse.

Asendusi on silmapiiril,aga enne,kui midagi kindlat pole,siinkohale ei mainiks.

Ericc
04.02.04, 00:27
IV liiga põhjas hakkab veel mängima FC Tiigrid :reiv: :reiv: ,kes on uuendatud kooseisuga platsil

Devil
04.02.04, 15:40
Kui uuendunud, mis mehed siis ka lisanduvad?

Miq
04.02.04, 18:04
Kelle asemele need Tiigrid siis tulevad?

Litmanen37
04.02.04, 18:42
Hmm...Tiigird...ok,aga kes siis ära kukkus...saan aru,et Kärdla lahkus läände,aga siis oleks ju loogiline,et mõni tallinna sats läänest põhja koliks

21
04.02.04, 21:11

Hmm...Tiigird...ok,aga kes siis ära kukkus...saan aru,et Kärdla lahkus läände,aga siis oleks ju loogiline,et mõni tallinna sats läänest põhja koliks

Loogiline olex jah kuid elus ei saa kõiki asju loogiliselt võtta kahjux või õnnex:kaval:
Kuid loodan et et tuleb huvitav teie mängida Lp liigakaaslased ja õnne ning edu teiele kõigile:õnnelik: :õnnelik: :õnnelik:

Litmanen37
05.02.04, 14:23
Jalgpalliliit siis andis teada,et algse plaani kohaselt osalevad IV Liiga põhjapiirkonnas järgmised võistkonnad:

1.Keskerakonna Noortekogu
2.Trummi SK Tallinn
3.Saku JK
4.JK Piraaja Tallinn
5.Saue JK
6.SK Mercury Tallinn
7.FC Goll Tallinn
8.FC Nimeta Tallinn
9.FC Tiigrid Tallinn
10.Kristiine JK (vist)

Nagu näha,siis suht tasavägine tundub seekord 4 liiga olema...Favoriitideks peaksin eelkõige 3 liigast väljalangenuid(Savisaared;) ,Trummi SK ja Saku) ja Piraaja.Outsidereid tundub et ei olegi,kuna Tiigritel pidavat nyyd ju täiesti uus ja kõvasti tugevam kooseis olema.Tahaks siinkohal teada,mida kavatseb FC Goll teha.Kas neile lisanduvad mõned uued ja paremad mängijad või mitte.Kui kooseis jääb samaks nagu eelmine aasta,siis on vähe raske uskuda,et Sosi yksi kastanid tulest välja toob.

FC Nimetast niipalju,et otsitakse endale kaitses tugevdust.Soovi liituda meiega on avaldanud Fc Elva ja ka HÜJK Emmaste mängijad

21
05.02.04, 15:25
Üx küssa vaeb kas keegi oskab ka aimata kus väljakutel mängud ka olema hakkavad:oih: :oih: :oih:

Litmanen37
05.02.04, 15:37
Nimeta jätkab igaljuhul Õismäel

21
05.02.04, 17:56

Seda on hia kuulda kuna seal suht hia väljak :lahe: :lahe: :lahe:

Ramm
05.02.04, 18:06
Originally posted by 21

Seda on hia kuulda kuna seal suht hia väljak :lahe: :lahe: :lahe:

Suht hea? Ärkas üles,see üks halvemaid,,,materjal nagu lihvpaber kui keegi maha niidab siis veri väljas ja vormi riidest ma ei räägi....hea väljak on hiiul...kotka staadion kah

Devil
05.02.04, 18:36
Tjah, Õismäel ja hea väljak? Sitt, mis sitt. Marrastused on kindlad ning natuke põlvevalu juurde, Litmanen kolige mujale pliiz :).
Ramm unustasid lisada, et kitsas on kah ja kalde all.

21
05.02.04, 19:50
Originally posted by Devil

Tjah, Õismäel ja hea väljak? Sitt, mis sitt. Marrastused on kindlad ning natuke põlvevalu juurde, Litmanen kolige mujale pliiz :).

No kui me väga valima hakkame siis tegelt kõige hullemad väljakud on Jüris, Reaalkooli juures ja Rannaväravast ei maksa rääkima hakkatagi. ;) ;) ;)

21
05.02.04, 19:52
Ja TTÜ väljakut ei maksa üldse mainidagi :P :P :P

Bobik
05.02.04, 19:56
offtopic jätkub:

21 tahab öelda, et kunstmuru on parem kui rannavärava stata? pardonks, nüüd ma naeran..:P :P :P

iga krdi kunstmuru, mis on sile nagu vaip, on sitem kui mistahes murustata...isegi Laagna staadionil mängiksin ennem, kui kuskil betoonil.

Devil
05.02.04, 19:58
rannavärav pole suve alguses just kõige sitem ja vähemalt looduslik on
reaalkooli statal saab liigamänge mängida?:doh:
Häid väljakuid pole palju kahjuks.

21 sa võiksid siukse nuppu yles leida nagu muuda, siis ei pea tegema 2 postitust järjest yhel teemal

Hunt
05.02.04, 20:56
Njah võibolla tõesti on õismäel sitad väljakud aga kahjux ple kõikidel klubidel nõnda palju raha et rentida kotka vai mingeid teisi väljakuid. Kahjux peavad kõik klubid kes mängivad FC Kakumäega kannatama ära õismäe väljaku:P

21
05.02.04, 21:42
Originally posted by Bobik

offtopic jätkub:

21 tahab öelda, et kunstmuru on parem kui rannavärava stata? pardonks, nüüd ma naeran..:P :P :P

iga krdi kunstmuru, mis on sile nagu vaip, on sitem kui mistahes murustata...isegi Laagna staadionil mängiksin ennem, kui kuskil betoonil.

Ma ei taha kellegi maitset solvata kuid kas keegi on teist mänginud vihmaga TTÜ väljakul see on seal nagu PIIP ookeanitekaart ja seal ei ole lahe mängida:oih: :oih: :oih: Aga kui hakkata eelistama kumb on parem siis peab jah tõdema Bobik et Rannavärav on parem kui Õismäe kunstmuru oma;) :P :D

21
05.02.04, 21:45
Originally posted by Bobik

offtopic jätkub:

Ei noh mul pole muud öelda kui igalühel omad eelistused ja lihtsalt me peame nendega leppima sest tõesti kõikidel klubidel ei ole raha näiteks pidada kõiki oma kodumänge Näitex FC Kotka kunstmuru väljakul:doh: :doh: :doh:

21
05.02.04, 21:47
Originally posted by Hunt

Njah võibolla tõesti on õismäel sitad väljakud aga kahjux ple kõikidel klubidel nõnda palju raha et rentida kotka vai mingeid teisi väljakuid. Kahjux peavad kõik klubid kes mängivad FC Kakumäega kannatama ära õismäe väljaku:P

Tahax täpsustada et Fc Nimetaga ka kuna nad ülalpool mainisid et nende mängud jätkuvad ka Õismäe kunstmuruväljakul:doh: :doh: :doh:

Hunt
05.02.04, 22:54
21 kas sa seda kõike ühe postituse alla ei suutnud panna?

21
05.02.04, 23:33
Kahjux ei tulnud kohe sellepeale:oih: :oih: :oih:

Devil
05.02.04, 23:56
ma ju mainisin, et muuda nupp on olemas :S

Refieus
06.02.04, 13:30

Ja üks suur auk!:) Enam vast mitte nii suur, kuid eksisteerib. Eks kevadveed suudavad ka midagi seal all veel ära teha. Humm on paras pask ikkagi ja kuuma ilmaga on lausa valu sial pelada. Samas keda see heidutab? Pall ümmargune ja kõigil võrdsed võimalused:õnnelik:

21, nagu ma olen varemgi öölnud, sa oled üks väga mõttetu vend. Hoia oma mõtted omateada ja mõtle rohkem kui trükid. Kui sa foorumit kasutada ei oska ja sammuti lugeda, siis palun ära risusta foorumit.

Raix
06.02.04, 15:07
Originally posted by amority

Kui sa foorumit kasutada ei oska ja sammuti lugeda, siis palun ära risusta foorumit.

ja laiemas plaanis (kui vaadata mad.liigade topic\'ut üldse) ei käi see ainult tema kohta!

vähem läbu!! (loe: pikka juttu pole vaja tsiteerida kas siis \"icc\" või \":D\")

tänan tähelepanu eest ning kõike ilusat teile!!

21
07.02.04, 03:58
Hei raix amorite te võixite üldse end põlema panna kui ei meeldi koli mujale:P :P :P

cosmic
07.02.04, 04:08
Ma ei mõisat mix te kõik siin 21 maha teete viimati kui vaatasin siis eest oli vaba maa ja igalühel on õigus oma arvamusele kui sulle see ei meeldi siis vähempealt austased sest siis austatakse ka sinu arvamust no hard feelings :( :( :(

bianconeri
07.02.04, 04:17
Päris odav trikk, 21...ooops, tahtsin öelda cosmic:D

cosmic
07.02.04, 14:01
Originally posted by bianconeri

ahahha:D :D :D

21
07.02.04, 14:10
Originally posted by bianconeri

Te nati õlle kogust piirata ei taha vähe et maha teete mind vaid hakkate veel mind teistex pidama :deemon:

fdss
07.02.04, 16:50
Hehe näha et siin käib kõva vaidlus kes kes on kuid see sellex :P
Kuid mind huvitav kus siis ka teistel on plaanis oma kodumänge pidada?
Nii palju kui siit teada olen saanud et Nimeta plaanib õismäel pidada ja olen kuulnud et Tiigrid kavatsevad ikke Rannaväravas pidada aga teised??? :lahe: :lahe: :lahe:

valta
07.02.04, 23:31
Oskan kindlalt öelda et Saue mängib esimese poole hooajast kindlalt Saku platsil, teine pool tahaks väga loota, valmib uhiuus Saue jalgpalliväljak. Usaldusväärsele allikale tuginedes julgen väita, et plats tuleb sama nagu Kotka stata ja Mini Areena Lillekülas,
pika karvaga, kummi sisaldav kunstmuru. Kui jõuab on ka valgustus sügiseks valmis.

Saku JK mängib ka Sakus ning SK Mercury meeskond soovis ka hakata mängima Saku statal . TTÜ staadioni olid vallutanud mingid kergejõustiklased, seal enam jalkat ei mängita vaid loobitakse erinevaid odasid, kettaid ja vasaraid.
Trummi meeskond pidavat ka otsima mingit asendust Hiiu platsile. Kaugel nad oma otsingutega on, andmed kahjuks puuduvad.

fdss
08.02.04, 01:11
Thx andmete eest valta nyyd on enamvähem selgem pilt eesolevast hooajast:õnnelik:

valta
08.02.04, 14:47
Lisaks kerge omapoolse ennustuse, mis peaks juhtuma peale 18 mänguvooru.

1. FC Nimeta
2. Saue JK
3. JK Piraaja
4. Saku JK
5. Savisaarlased (keskerakonna noortekogu)
6. SK Mercury
7. Kristiine JK
8. Trummi SK
9. FC Goll
10. FC Tiigrid

Ärgu keegi pahandagu, selline on minu isiklik arvamus.
Arvan et esimesed viis on kõik võimelised alagruppi võitma.
Natuke ka põhjendusi tagaotsa meeskondadele:
6.SK Mrcury - võimeline kõiki võitma, kuid halval päeval ka kõigile kaotama. Väga ebaühtlane meeskond. Muidu mõnusad mängukaaslased, erilist raginat platsil ei toimu.
7. Kristiine JK – teevad kõvasti trenni, Eesti kõrgeimat treenerite TC I kategooriat omava treeneri käe all, kuid mida ei ole, on tulemus. Eks paistab kas on tulemas mingit arenguhüpet.
8. Trummi SK – meeskonnas on kindlasti tugevate isiklike oskustega mängijaid, kuid jalgpall on teadupärast meeskonna mäng. Vähimagi eksimuse puhu külvatakse üksteist üle kõikvõimalike sõimusõnadega, end eksimusi aga ei märgata. Muide samal põhjusel kukkus Saue meeskond 2002 aastal III liigast. Koht mille neile panin on võib-olla väheke ülekohtune.
9. FC Goll – meeskonna eelmise hooaja esitluste põhjal pandud koht. Kui mingit arenghüpet pole toimunud, peaks koht olema üsna õige.
10. FC Tiigrid – meeskond saavutas eelmisel hooajal V liigas eelviimase koha. Ei tahaks uskuda, et mingite mängijate lisandumisega, on tase kohutavalt tõusnud. Talvistel turniiridel nähtu on olnud küll üsna hambutu.

Selline siis minu arvamus eelseisvast hooajast, IV liiga põhja piirkonnas.

bianconeri
08.02.04, 17:18
Originally posted by valta
...valmib uhiuus Saue jalgpalliväljak. Usaldusväärsele allikale tuginedes julgen väita, et plats tuleb sama nagu Kotka stata ja Mini Areena Lillekülas,
pika karvaga, kummi sisaldav kunstmuru. Kui jõuab on ka valgustus sügiseks valmis.

Yee-ha (http://www.stoutman.com/sounds42w/human/yee-ha!.wav) :kaval:

Ps.tervitusi sellele allikale:kaval:

lennu
08.02.04, 18:02
Arvan et esimesed viis on kõik võimelised alagruppi võitma.

Kahjuks tuleb mul sinu arvamusega mitte nõustuda. Saku meeskonnast vaevalt see hooaeg võitjat tuleb, sest treeningud on vaid kord nädalas ja kokkumäng praktiliselt puudub. Meie meeskonnaga on nii, et kui kevadel läheb kehvasti, siis ei viitsi suvel ennast keegi liigutada ja nii ta läks eelmine hooaeg ka. Nimeta on kindalsti favoriit, Saue olla väidetavalt omale TJK-st poisse värvanud ja tugevam kui eelmisel hooajal, Piraaja kohta ei tea midagi öelda, aga \"Savisaarlastega\" peaks Saku olema enam-vähem võrdne, kui võtta arvesse eelmise aasta tulemusi.

bianconeri
08.02.04, 18:18
Originally posted by lennu
Saku meeskonnast vaevalt see hooaeg võitjat tuleb, sest treeningud on vaid kord nädalas ja kokkumäng praktiliselt puudub. Meie meeskonnaga on nii, et kui kevadel läheb kehvasti, siis ei viitsi suvel ennast keegi liigutada ja nii ta läks eelmine hooaeg ka....ja ega Saue meeskond tõsiselt treeningutega tegele:kaval:

sprinter
08.02.04, 19:30

9. FC Goll
10. FC Tiigrid

seda arvan minagi et kaks viimast on Goll jaTiigrid ,kuigi ei tea täpselt kui head mehed Tiigrid juurde said ,aravn et kõrkemat kohta neil loota pole
Võitjatex võib pakkuda Nimeta ja Keskerakond ning võib olla ka Piraaja

valta
08.02.04, 19:42
Saue olla väidetavalt omale TJK-st poisse värvanud ja tugevam kui eelmisel hooajal
Saue JK liituvad sel aastal küll mõned uued 17 ja 18 aastased mängijad, kuid meie põhiline trump on selles, et meeskond on saanud jälle aasta vanemaks. Eelmisel aastal 16 aastat vanad, on see aasta 17 jne…
2003 aasta algusest vahetus praktiliselt 70% meeskonnast. Uue satsiga saime mängima alles teisest ringist, kui 9 mängust võitsime 6, tegime 2 viiki ning kaotasime ühe mängu ja sellegi väga valel, Õismäe kivikõval ja alamõõdulisel väljakul. Juhul kui suudame sama tempoga jätkata, võime kõike saavutada.

fdss
08.02.04, 19:56
Originally posted by lookas

9. FC Goll
10. FC Tiigrid

seda arvan minagi et kaks viimast on Goll jaTiigrid ,kuigi ei tea täpselt kui head mehed Tiigrid juurde said ,aravn et kõrkemat kohta neil loota pole
Võitjatex võib pakkuda Nimeta ja Keskerakond ning võib olla ka Piraaja

No nii palju kui mina tean on FC Tiigritel selle hooaja eesmärk neljandasse pidama jääda lihtsalt ei julge midagi muud loota :doh: :oih: :doh:

Litmanen37
08.02.04, 21:05
kahjuks pean tunnistama,et ennist valetasin teile...vägagi tõenäoline on,et Nimeta hakkab Lillekülas mängima FCF kunstmurul.

tiit
10.02.04, 15:47
Suure tõenäosusega on Trummi koduväljakuks uuel hooajal Kotka staadion. Kommenteerides Valta pingerivi siis julgeksin Trummile pakkuda veidike kõrgemat kohta, kõik oleneb sellest kuidas meeskond mängudel kohal käib.

tiit
10.02.04, 15:48
Suure tõenäosusega on Trummi koduväljakuks uuel hooajal Kotka staadion. Kommenteerides Valta pingerivi siis julgeksin Trummile pakkuda veidike kõrgemat kohta, kõik oleneb sellest kuidas meeskond mängudel kohal käib.

U2
12.02.04, 01:17
Julgen pakkuda et selle hooaja võidab piraaja

sven
12.02.04, 01:25
nõustun eelkõnelejaga :õnnelik:

sven
12.02.04, 01:25
nõustun eelkõnelejaga :õnnelik:

Edson
12.02.04, 13:10
Eesootav järjekordne hooaeg tõotab tulla huvitav ja võitluslik. Juba eelmine hooaeg oli ikka väga tugev ja põnev konkurents kus pinget jätkus lausa viimase mänguni.

Ennustus:
Favoriidid: Saku, Saue, Trummi, Keskerakond
Keskmikud: Nimeta, Kristiine, Mercuri
Autsaiderid: Tiigrid, Goll

Piraaja kohta ei ennusta- eks mängud näitavad. Aga kuna kalad on vanad ja paksud alkohoolikutest jõhkardid siis on IV liiga neile paras koht.

Edu kõigile.

lennu
12.02.04, 23:58
nõustun Edsoniga, et algav hooaeg tõotab tulla põnev ning tasavägine. kahjuks ei tea, mitmete meeskondade eelmise aasta esitustes miodagi, seega ei julga ja suuri ennustusi teha. ometi ei julge ma favoriitideks pakkuda Trummit ja Sakut, sest eelmine aasta 3. liigas näitas, et tegemist on võrdsel tasemel olevate tiimidega, kuid see tase on nagu ta on, vaadake 3. liiga põhja tabelit, siis näete isegi. Kuigi Keski noored polnud midagi imestusväärset, siis olid nemad ikka kraadi võrra paremad meist ja Trummist. Ise ennustan favoriitideks Sauet, kellega eelmisel hooajal peetud sõpruskohtumised näitasid, et me oleme hea õnne korral võimelised neist jagu saama ning Kesknoori, kellest sai juba räägitud. Kindlasti ka Nimetat, kelle mänguosklustest jäi päris hea mulje sügisel. Saku arvatavasti jääb siiski kuskile 3.-4. koha piirimaile, madalam koht oleks pettumus, kõrgem kordaminek. Piraaja kohta ei oska kahjuks absoluutselt midagi öelda, sest pole näind neid kordagi mängimas. Ülidselt varasemate aastate põhjal on jäänud mulle selline mulje, et kuigi on favoriidid, siis halva õnne või tujutuse või mille iganes mõjul on ka tabeli esiotsa meeskonnad võivad vääratada nõrgemate vastaste vastu, sellepärast ei ennustagi midagi konkreetsemalt. Aga eks hooaja algus peaks näitama milleks keegi võimeline on.

Devil
16.02.04, 14:07
Originally posted by Rui Costa

Julgen pakkuda et selle hooaja võidab piraajaVägagi julge pakkumine, kuigi kunagi ei või teada.:kaval:

Litmanen37
16.02.04, 17:59
eeldatavalt peab Nimeta oma esimese liigamängu 2 mail SK Trummi vastu viimaste kodustaadionil......nii et esimeses voorus kohe suht tugev heitlus

fdss
16.02.04, 23:54

eeldatavalt peab Nimeta oma esimese liigamängu 2 mail SK Trummi vastu viimaste kodustaadionil......nii et esimeses voorus kohe suht tugev heitlus

Oskad sa öelda kust võix leida esialgse kava ka kus on mängude ajad üleval:doh:

Litmanen37
17.02.04, 12:51
Jalkaliidust,aga see kava veel nii toores,et ei avaldata ;)

ertz
23.02.04, 13:51
Äkki keegi viitsib IV põhja koosseisu uuesti üle tsekata - kas on ikka nii? ;)

Litmanen37
23.02.04, 16:01
FC Goll olevat ühinenud Kuristikuga ja nende kodustaadion pidavat olema kotka kunstmuru

rohelineKonn
25.02.04, 10:30

FC Goll olevat ühinenud Kuristikuga ja nende kodustaadion pidavat olema kotka kunstmuru

nüüd on sul ericsson ja sony vales järjekorras. et mitte sony ei ühinenud ericssoniga vaid ikka ericsson sonyga.

Litmanen37
25.02.04, 15:58

nüüd on sul ericsson ja sony vales järjekorras. et mitte sony ei ühinenud ericssoniga vaid ikka ericsson sonyga.

minuarust vahet pole..tähtis see,et nad koos on

Litmanen37
25.02.04, 16:00
FC Flora ja FC Nimeta jõudsid täna kokkuleppele,mille alusel alates tulevast hooajast pallivad viimase nimekirjas Oliver Nääs,Priidik Luks,Gerd Tammiste,Mihkel Surva ja Anton Kuznetsov

Kosk
26.02.04, 00:55
nimi on siiski Gerd Tammist

Litmanen37
26.02.04, 10:01
andesta kosk....sattusin hoogu

Üllar
28.02.04, 15:49

FC Flora ja FC Nimeta jõudsid täna kokkuleppele,mille alusel alates tulevast hooajast pallivad viimase nimekirjas Oliver Nääs,Priidik Luks,Gerd Tammiste,Mihkel Surva ja Anton Kuznetsov
Kes on Oliver Nääs?Jutud liiguvad,et pidi mingi päris tihe ründaja olema.:doh:

Litmanen37
28.02.04, 19:18
Originally posted by Üllar

Kes on Oliver Nääs?Jutud liiguvad,et pidi mingi päris tihe ründaja olema.:doh:

Irw..eriti tihe ja kindlasti ryndaja:D

terav äär
28.02.04, 19:38
olengi väga tihe ründava iseloomuga terav äärepoolkaitse....neljas liiga värisege:lahe:

Devil
28.02.04, 22:06
Originally posted by terav äär

olengi väga tihe ründava iseloomuga terav äärepoolkaitse....neljas liiga värisege:lahe: kallis äär peaaegu värisen :).

PraS
29.02.04, 09:25

Originally posted by terav äär

olengi väga tihe ründava iseloomuga terav äärepoolkaitse....neljas liiga värisege:lahe: kallis äär peaaegu värisen :).

mäletan, et kunagi mainis siuke tegelane nagu devil, et foorumis pole eriti kasulik selliseid lauseid väljastada oma sulest millest teistel kasu pole või mis teisi targemaks ei tee....... aga nüüüd tema just selliseid vajatuid lauseid lausekesi siia lürbib.......tänan tähelepanu eest!!!!!

Devil
29.02.04, 12:01
Kus ma seda ütlesin?(õigesti ütlesin muidu)
Kahju, et sa ei näe vajalikku infot minu postitustes.
Sa oled mõttetum kui mina :).

U2
29.02.04, 17:24
Täna nähtud mängu põhjal ütleks ikkagi kuigi ei ole teisi tiime mängimas näinud,et selle liiga põhipretendent tiitlile on piraaja.

Kosk on ikka hea mees :r66m7:

Litmanen37
29.02.04, 18:12
Isiklikult arvan,et Keskerakond on suursoosik,seoses sellega,et neile lisandus veel kari venelasi Jk Dünamo meeskonnast...ehk siis mehed,kes teise liiga kinni panid....

U2
29.02.04, 18:16
Nu ega nimetatgi mainimata jätta ei saa...

Siiani ei saa aru mis kuradi mõttega tiigripoisid 4-dasse tulid.Head 18 kaotuse saamist teile:silm4:

beastie
29.02.04, 18:24
ohh seda sõbralikkust ja kahjurõõmutsemist...aga jah eks igaühel omad rõõmud ja vajadus ennast lohutada

U2
29.02.04, 18:31
Ega teil ju tiim muutunud ei ole ju.Minu teada ainult uus väravavaht ja siis need kes Interstandist tulid.

Devil
29.02.04, 19:31
Tiigrid said Soccernetilt saalis lutti 21:13 vist, seal mängis juba uuenenud koosseis?

beastie
29.02.04, 19:37
ei mängind, eelmise aasta tiimist osad

beastie
29.02.04, 19:39
tiigrid lähevad neljandasse..küsid mis mõttega ja soovid 18 kaotust, tore. miks futu siis eelmine aasta viiendasse tuli?

Ramm
29.02.04, 19:45
Originally posted by beastie

tiigrid lähevad neljandasse..küsid mis mõttega ja soovid 18 kaotust, tore. miks futu siis eelmine aasta viiendasse tuli?

Krt mõnel on ikka valed arusaamised :kop: Futu oli nõrk lihtsalt,sellepärast läkski 5.liigasse

Kosk
29.02.04, 19:53
Meistriliiga - profid
Esiliiga - profid ja poolprofid
II Liiga - profiklubide heidikud ja kuivikud
III Liiga - isehakanud profid, heidikud ja hälvikud
IV Liiga - lõbusad vurifanatattidest mehepojad, kes käivad pohmakat pühapäeviti välja higistamas, et esmaspäeval oleks tööl/koolis kergem
V Liiga - lõbusad vurifanatattidest mehepojad, kes käivad pead pühapäeviti parandamas liigamängudel, et esmaspäeval oleks tööl/koolis kergem

-Antz-
29.02.04, 21:45
Originally posted by Ramm

Futu oli nõrk lihtsalt,sellepärast läkski 5.liigasse

Kõik kes on nõrgad, lähevad mängima 5sse liigasse! Ee.. Võimidagi.. :doh:

marcello
01.03.04, 00:04
Originally posted by Kosk

Tänud kosk hea sõna eest:viha:

kqjanno
01.03.04, 00:11

futu sai ühe viigi kah wst või isegi kaks...:D ma ei mäleta:P

Kosk
01.03.04, 00:21
Originally posted by marcello

Tänud kosk hea sõna eest:viha:

Ma ennist just mõtlesin, et peaks lisama mingi sellise lause, et keegi ei hakkaks isiklikult võtma, aga ei pidanud väga vajalikuks.

marcello
01.03.04, 00:44
Keegi tegelt ei võtnudki isiklikult:õnnelik:

Piraaja võib siis neljanda liiga favoriitide seast kustutada,nad ei taha heidikuks saada:D :D :D

Kui tõsiselt rääkida siis saue,saku,piraaja,keskerakond peaks päris võrdsed olema siis nimeta ja mercury,üllatada võib kristiine kellel oleks aega juba head mängu näitama hakata! Ain võtab nende treenimist tõsiselt.

sprinter
01.03.04, 01:05
Originally posted by kqjanno

futu sai ühe viigi kah wst või isegi kaks...:D ma ei mäleta:P

futu sai kaks viiki ja need mõlemad olid tiigrite vastu ,kes said lõpux 1 võidu ja 3 viiki:P :P

rohelineKonn
01.03.04, 11:02
ma kohe ei saa seda seisukohta väljaütlemata jätta:

4 liiga kõige mõtetumateks vendadeks on alati need, kes tulevad sittadele võistkondadele nende sittust ette heitma.
et siis need tiigrid. who gives a shit, kui palju mänge nad võidavad, kaotavad või viigivad. esmaspäeva hommikul panevad nad jällegi ülikonna selga ja lipsu ette ja on normaalsed inimesed edasi. mitte ei ela ainult 4 liiga jalgpallile.

printest
01.03.04, 11:53

ma kohe ei saa seda seisukohta väljaütlemata jätta:

4 liiga kõige mõtetumateks vendadeks on alati need, kes tulevad sittadele võistkondadele nende sittust ette heitma.
et siis need tiigrid. who gives a shit, kui palju mänge nad võidavad, kaotavad või viigivad. esmaspäeva hommikul panevad nad jällegi ülikonna selga ja lipsu ette ja on normaalsed inimesed edasi. mitte ei ela ainult 4 liiga jalgpallile.

You said it the best, respect

fdss
07.03.04, 21:22

Nu ega nimetatgi mainimata jätta ei saa...

Siiani ei saa aru mis kuradi mõttega tiigripoisid 4-dasse tulid.Head 18 kaotuse saamist teile:silm4:

Rui ää hüppa nii palju paneme parem asjad väljakul paika ütle ainult aeg ja koht?
Küll me su paika paneme et sul üxkord ka suu kinni jääx!:ham2: :keel5: :silm3:

fdss
07.03.04, 21:24

Tiigrid said Soccernetilt saalis lutti 21:13 vist, seal mängis juba uuenenud koosseis?

Kahjux pean sulle devil ütlema et seal oli ainult üx uus mees platsil:D

U2
07.03.04, 21:28
davai olen nõus.Võib juba tuleval nädalavahetusel teha aga platsiga on meil probleeme

Paneme siis asjad paika:D

fdss
08.03.04, 20:01

davai olen nõus.Võib juba tuleval nädalavahetusel teha aga platsiga on meil probleeme

Paneme siis asjad paika:D

Tulev nädalavahetus ei sobi kuna siis :õlu: :õlu: :õlu: Kuid olen avatud teistele aegadele:hacker:

valta
20.03.04, 19:14
Täna 20.märts 2004a. toimus Sauel „ SAUE JK Kevadturniir saalijalgpallis“ IV liiga põhjapiirkonna meeskondadele. Osales 7 erinevat meeskonda, Saue JK kahe
meeskonnaga. Kella 11.00 alguse saanud ja 17.30 lõppenud turniiri lõppjärjestus oli järgmine:
1. Saku JK
2. FC Goll
3. Saue JK 1
4. Keskerakonna Noortekogu
5. Kristiine JK
6. Saue JK 2
7. JK Piraaja
8. FC Tiigrid
Täpsem info turniiri käigu kohta peaks lähitulevikus jõudma Saue JK kodulehele http://www.saue.ee/sauejk/ Igal juhul oli korralik võistluslik turniir, mida võiks ka edaspidigi korraldada. Tänud kõigile osavõtjatele ja kohtumiseni meistrivõistlustel.

lennu
21.03.04, 11:54
Väga meeldiv turniir oli. Kõik said mängida täie raha eest. Mängu aeg 17 min, see oli natuke üllatav, et miks just 17, aga see ei ole üldse tähtis. Karikas oli väga šeff :lahe:
Ilmselt andis SJK Kevadturniir ettekujutuse meeskondade võimetest. Saue JK-ga tuleb tõisene rebimine, mõneti üllatav oli see, et olematu pingiga FC Goll pääses koguni finaali, Noorpoliitikud näitasid head mängu, Piraaja see vastu oli minu jaoks täielik pettumus. Kahju muidugi, et osa võtma ei tulnud Trummi, Nimeta ja Mercury. Samuti nagu peakorraldaja, loodan mina, et sellest turniirist kujuneks hea traditsioon. Loodan, et keegi pikka viha ei pea, et meile alla jäid :D

bianconeri
21.03.04, 14:31
Loodan, et keegi pikka viha ei pea, et meile alla jäid :D Eks teil paar väravavõimalust tegelikult ainult oligi...ja kasutasite need ilusasti ära:suurnutt: Samas meil jällegi...:kop: ja jällegi:kop: . A peris hää turniir oli, muidu.

Edson
22.03.04, 09:50
Golli jõudmine finaali sisuliselt viie mehega mängides oli üllatus. Parima mulje jätsid kesknoored, nendega läheb liigas kõigil kõvaks madistamiseks. Väga hästi mängisid Saku ja Saue. Ilmselt on need kolm meeskonda ka liigas favoriidid.

Tänud hästi korraldatud turniiri eest ja õnnitlused võitjale!

lennu
22.03.04, 11:16
MIs tulemusega lõppes pronksi mäng, 5.-6. koha mäng ja 7.-8. koha mäng?

Edson
22.03.04, 11:28

7.-8. koha mäng
Piraaja vs Tiigrid 3:1

tanielo
22.03.04, 12:08

5.-6. koha mäng Kristiine JK - Saue JK II 3 : 2

tegelinzky
22.03.04, 15:18
pronksi mäng Kesk.Noored - Saue JK I seis jäi 0-2

lennu
22.03.04, 17:01
http://www.soccernet.ee/news.php?id=6171
;)

bianconeri
22.03.04, 17:55

http://www.soccernet.ee/news.php?id=6171
;)
Hea töö, lennu :silm4:

Litmanen37
23.03.04, 16:41
Eesti jalgpalli meistrivõistluste IV liiga Põhi 2004
Eesti karikavõistlused
Eesti väikesed karikavõistlused 2004
Eesti jalgpallikoondiste mängud 2004

23.03.2004

18.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
FC Flora Tallinn – FC Levadia Tallinn II A. Le Coq MiniArena

19.03. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
FC TVMK Tallinn – FC Kuressaare A. Le Coq MiniArena

20.03. 14.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng
JK Trans Narva – FC Valga Narva Kalevi st kunstmuru
FC Levadia Tallinn – FC Lootus Alutaguse FC Kotkase st

31.03. 18.00 Eesti - Põhja-Iirimaa maavõistlus A. Le Coq Arena

14.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng
FC Valga – JK Trans Narva Valga linnast või Valga kunstmuru
FC Lootus Alutaguse – FC Levadia Tallinn K-Järve Spordikeskuse st või Jõhvi linnast või Narva Kalevi st kunstmuru

15.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng
FC Levadia Tallinn II – FC Flora Tallinn FC Kotkase st
FC Kuressaare – FC TVMK Tallinn Kuressaare linnast või Kuressaare kunstmuru

25.04. Väikeste karikavõistluste I mängupäev

28.04. 19.00 Eesti -Albaania maavõistlus A. Le Coq Arena

29.04. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste ½-finaalid, I mängupäev

I voor
01.05. 12.00 Saue JK - SK Mercury Saku st
01.05. 12.00 JK Piraaja - Kristiine JK A.Le Coq Arena kunst
02.05. 12.00 Saku JK - FC Goll Saku st
02.05. 12.00 Keskerakonna JK - FC Tiigrid Rannavärava st
02.05. 12.00 Trummi SK - FC Nimeta FC Kotkase st

II voor
08.05. 12.00 FC Tiigrid - SK Mercury Rannavärava st
09.05. 12.00 Kristiine JK - Saue JK Hiiu kunstmurust
09.05. 12.00 FC Nimeta - Saku JK A. Le Coq Arena kunst
09.05. 18.00 FC Goll - JK Piraaja Hiiu kunstmurust
11.05. 19.00 Keskerakonna JK - Trummi SK Rannavärava st

12.05. 18.00 Eesti 2003/04 karikavõistluste 1/2-finaalid, II mängupäev

III voor
15.05. 18.00 SK Mercury - Kristiine JK Saku st
16.05. 12.00 Saku JK - Keskerakonna JK Saku st
16.05. 12.00 Trummi SK - FC Tiigrid FC Kotkase st
16.05. 12.00 JK Piraaja - FC Nimeta A.Le Coq Arena kunst
16.05. 15.00 Saue JK - FC Goll Saku st

19.05. Väikeste karikavõistluste II mängupäev

20.05. 19.00 Eesti 2003/04 Karikavõistluste finaal Kadrioru st

IV voor
23.05. 12.00 Keskerakonna JK - JK Piraaja Rannavärava st
23.05. 12.00 FC Nimeta - Saue JK A. Le Coq Arena kunst
23.05. 15.00 Trummi SK - Saku JK FC Kotkase st
25.05. 19.00 FC Tiigrid - Kristiine JK Rannavärava st
25.05. 19.00 FC Goll - SK Mercury Õismäe Hum.gümn.kunst

V voor
28.05. 19.00 JK Piraaja - Trummi SK A.Le Coq Arena kunst
29.05. 12.00 Saku JK - FC Tiigrid Saku st
29.05. 15.00 Saue JK - Keskerakonna JK Saku st
30.05. 12.00 Kristiine JK - FC Goll Hiiu kunstmurust
30.05. 15.00 SK Mercury - FC Nimeta Saku st

30.05. 20.00 Eesti - Taani maavõistlus A. Le Coq Arena

02.06. Maavõistlus

VI voor
05.06. 14.00 FC Nimeta - Kristiine JK A. Le Coq Arena kunst
05.06. 15.00 Keskerakonna JK - SK Mercury Rannavärava st
06.06. 12.00 Saku JK - JK Piraaja Saku st
06.06. 12.00 Trummi SK - Saue JK FC Kotkase st
08.06. 19.00 FC Tiigrid - FC Goll Rannavärava st

06.06. Tšehhi - Eesti maavõistlus

11.06. 16.00 Eesti - Makedoonia U-21 maavõistlus Kadrioru st

11.06. 19.00 Eesti - Makedoonia maavõistlus A. Le Coq Arena

VII voor
13.06. 12.00 SK Mercury - Trummi SK Saku st
13.06. 12.00 Kristiine JK - Keskerakonna JK Hiiu kunstmurust
13.06. 15.00 Saue JK - Saku JK Saku st
13.06. 15.00 FC Goll - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn.kunst
15.06. 19.00 JK Piraaja - FC Tiigrid A.Le Coq Arena kunst

VIII voor
20.06. 12.00 JK Piraaja - Saue JK A.Le Coq Arena kunst
20.06. 12.00 Saku JK - SK Mercury Saku st
20.06. 12.00 Keskerakonna JK - FC Goll Rannavärava st
20.06. 15.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
20.06. 15.00 Trummi SK - Kristiine JK FC Kotkase st

IX voor
27.06. 12.00 SK Mercury - JK Piraaja Saku st
27.06. 12.00 Kristiine JK - Saku JK Hiiu kunstmurust
27.06. 12.00 FC Nimeta - Keskerakonna JK A. Le Coq Arena kunst
27.06. 15.00 Saue JK - FC Tiigrid Saku st
27.06. 18.00 FC Goll - Trummi SK Õismäe Hum.gümn.kunst

18.07. Väikesed karikavõistlused, esimene varupäev

24.07. Väikesed karikavõistlused, ¼-finaalid

X voor
01.08. 12.00 Kristiine JK - JK Piraaja Hiiu kunstmurust
01.08. 12.00 FC Nimeta - Trummi SK A. Le Coq Arena kunst
01.08. 12.00 SK Mercury - Saue JK Saku st
01.08. 12.00 FC Tiigrid - Keskerakonna JK Rannavärava st
01.08. 18.00 FC Goll - Saku JK Õismäe Hum.gümn.kunst

04.08. Väikesed karikavõistlused, ½-finaalid

XI voor
07.08. 12.00 SK Mercury - FC Tiigrid Saku st
08.08. 12.00 Trummi SK - Keskerakonna JK FC Kotkase st
08.08. 12.00 Saku JK - FC Nimeta Saku st
08.08. 15.00 Saue JK - Kristiine JK Saku st
10.08. 19.00 JK Piraaja - FC Goll A.Le Coq Arena kunst

10.08. Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/32-finaalid (vajadusel)

XII voor
15.08. 12.00 FC Nimeta - JK Piraaja A. Le Coq Arena kunst
15.08. 12.00 Keskerakonna JK - Saku JK Rannavärava st
15.08. 12.00 Kristiine JK - SK Mercury Hiiu kunstmurust
15.08. 15.00 FC Goll - Saue JK Õismäe Hum.gümn.kunst
17.08. 19.00 FC Tiigrid - Trummi SK Rannavärava st

18.08. Liechtenstein – Eesti, MM-2006 valikmäng

XIII voor
21.08. 12.00 SK Mercury - FC Goll Saku st
22.08. 12.00 Saku JK - Trummi SK Saku st
22.08. 15.00 Saue JK - FC Nimeta Saku st
24.08. 19.00 Kristiine JK - FC Tiigrid Hiiu kunstmurust
24.08. 19.00 JK Piraaja - Keskerakonna JK A.Le Coq Arena kunst

XIV voor
29.08. 12.00 Trummi SK - JK Piraaja FC Kotkase st
29.08. 12.00 Keskerakonna JK - Saue JK Rannavärava st
29.08. 12.00 FC Nimeta - SK Mercury A. Le Coq Arena kunst
29.08. 15.00 FC Tiigrid - Saku JK Rannavärava st
29.08. 18.00 FC Goll - Kristiine JK Õismäe Hum.gümn.kunst

31.08. Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st

01.09. 18.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/16- finaalid

03.09. Eesti – Luksemburg, U-21 EM-valikmäng

04.09. Eesti – Luksemburg, MM-2006 valikmäng

XV voor
04.09. 12.00 JK Piraaja - Saku JK A.Le Coq Arena kunst
04.09. 15.00 SK Mercury - Keskerakonna JK Saku st
05.09. 12.00 Kristiine JK - FC Nimeta Hiiu kunstmurust
05.09. 15.00 Saue JK - Trummi SK Saku st
05.09. 18.00 FC Goll - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn.kunst

07.09. Portugal – Eesti, U-21 EM-valikmäng

08.09. Portugal – Eesti, MM-2006 valikmäng

XVI voor
12.09. 12.00 Saku JK - Saue JK Saku st
12.09. 12.00 Keskerakonna JK - Kristiine JK Rannavärava st
12.09. 12.00 FC Nimeta - FC Goll A. Le Coq Arena kunst
12.09. 15.00 Trummi SK - SK Mercury FC Kotkase st
12.09. 18.00 FC Tiigrid - JK Piraaja Rannavärava st

XVII voor
19.09. 12.00 Kristiine JK - Trummi SK Hiiu kunstmurust
19.09. 12.00 SK Mercury - Saku JK Saku st
18.09. 15.00 Saue JK - JK Piraaja Saku st
18.09. 18.00 FC Goll - Keskerakonna JK Õismäe Hum.gümn.kunst
21.09. 19.00 FC Nimeta - FC Tiigrid A. Le Coq Arena kunst

XVIII voor
26.09. 12.00 JK Piraaja - SK Mercury A.Le Coq Arena kunst
26.09. 12.00 Saku JK - Kristiine JK Saku st
26.09. 12.00 Trummi SK - FC Goll FC Kotkase st
26.09. 12.00 Keskerakonna JK - FC Nimeta Rannavärava st
26.09. 15.00 FC Tiigrid - Saue JK Rannavärava st

09.10. III liiga üleminekumängud
09.10. IV liiga üleminekumängud

12.10. Läti – Eesti, U-21 EM-valikmäng

13.10. Läti – Eesti, MM-2006 valikmäng

16.10. III liiga üleminekumängud
16.10. IV liiga üleminekumängud

06.11. 13.00 Eesti 2004/05 karikavõistluste 1/8-finaalid

16.11. Venemaa – Eesti, U-21 EM-valikmäng

17.11. Venemaa – Eesti, MM-2006 valikmäng

12
29.03.04, 21:03
kas keegi oskab öelda kus oleks võimalik näha nõmme kalju turniiril tehtud pilte?

lennu
29.03.04, 21:28
natuke halb on ehk see, et Saku staadion on koduväljakuks koguni kolmele klubile, sest ei olnud muruga korras eelmisel sügisel, nüüd pole ta seda ammugi mitte ning kuna vutt siin mail päris popp on, siis võin ma tõenäoliselt õige pea aknast näha poisiklutte taasavastamas muruväljaku võlusi. See aga pole kindlasti hea väljaku olukorda silmas pidades. Ärge siis keegi nutma hakake, kui olete siin mänginud.

Teid on hoiatatud.

Litmanen37
31.03.04, 13:39
Muideks Keskerakonnast olevat lahkunud põhitegijad esiliiga Dynamosse ja osad Dynamo pinginühkijad keskerakonda...seega võib arvata,et Meeskond on veits nõrgem kui mullu,kuid mitte palju....vaadates keskerakonna mänge eelmisel aastal,siis sügisvoorus olid nad paremuselt kolmandad.....Suurfavoriit tiitlile...

Monte Carlo Cupi esikolmik moodustus kah meie piirkonna meeskondadest(Trummi,Piraaja,Nimeta).Trummi küll võitis turniiri,kuid suuremjaolt läbi õnne,seega eeskätt jälgiks Piraajat.

tegelinzky
05.04.04, 18:45
lennu millal saku stata mängukõlbuliseks saab? tahaks mõne sõpruskohtumise enne esimest liigamängu teha.

lennu
06.04.04, 22:21
meil oli täna esimene trenn väljas ja see näitas, et plats on ikka liiga pehme, et seal peal tõsist mängu teha. olukorra paranedes ma annan teada

lennu
07.04.04, 20:13
Enne hooaja algust ei lase me platsile kedagi, sest väljak on niigi äärmiselt kehvas seisukorras ja kui Saku JK\'le lisaks hakkavd meie platsi kodustaadionina kasutama Saue JK, SJK International, FC Balteco ja SK Mercury + Saku ja Saue noored, siis on suht tõenäoline, et platsist ei jää kevadringi lõpuks suurt midagi alles.

Litmanen37
13.04.04, 11:39
Oleks väga tore,kui klubid oma selle hooaja koosseisud kah yles märgiks...tänud

ertz
13.04.04, 17:07
Originally posted by 12

kas keegi oskab öelda kus oleks võimalik näha nõmme kalju turniiril tehtud pilte?

http://www.paev.ee/kalju/

Alfonso
13.04.04, 17:40
Mõtetu pildilink, vilguvad seal ainult, a no tore , et midagigi oli:D

Litmanen37
24.04.04, 20:38
Niisiis avamäng juba tuleval kolmapäeval kel 18.00 kotka staadionil,kui Trummi SK võtab vastu FC Nimeta

fdss
26.04.04, 22:51
Küsimus kas kellegil on parandatud liigakava kuna olen kuulnd et jalgpalli liit on teinud väikseid viimase minuti muudatusi

Litmanen37
27.04.04, 12:04
I voor
28.04. 18.00 Trummi SK - FC Nimeta FC Kotkase st
01.05. 12.00 Keskerakonna JK - FC Tiigrid Wismari st
01.05. 12.00 Saue JK - SK Mercury Saku st
01.05. 12.00 JK Piraaja - Kristiine JK A.Le Coq Arena kunst
02.05. 12.00 Saku JK - FC Goll Saku st

II voor
08.05. 12.00 FC Tiigrid - SK Mercury Rannavärava st
08.05. 15.00 Keskerakonna JK - Trummi SK Wismari st
09.05. 12.00 FC Nimeta - Saku JK A. Le Coq Arena kunst
09.05. 18.00 FC Goll - JK Piraaja Õismäe Hum.gümn.kunst
09.05. 18.00 Kristiine JK - Saue JK Hiiu kunstmurust

III voor
15.05. 18.00 SK Mercury - Kristiine JK Saku st
16.05. 11.00 Trummi SK - FC Tiigrid FC Kotkase st
16.05. 12.00 Saku JK - Keskerakonna JK Saku st
16.05. 12.00 JK Piraaja - FC Nimeta A.Le Coq Arena kunst
16.05. 15.00 Saue JK - FC Goll Saku st

19.05. Väikeste karikavõistluste II mängupäev

IV voor
22.05. 12.00 Keskerakonna JK - JK Piraaja Wimsari st
23.05. 15.00 FC Nimeta - Saue JK A. Le Coq Arena kunst
23.05. 15.00 Trummi SK - Saku JK FC Kotkase st
25.05. 19.00 FC Tiigrid - Kristiine JK Rannavärava st
25.05. 19.00 FC Goll - SK Mercury Õismäe Hum.gümn.kunst

V voor
28.05. 19.00 JK Piraaja - Trummi SK A.Le Coq Arena kunst
29.05. 12.00 Saku JK - FC Tiigrid Saku st
29.05. 15.00 Saue JK - Keskerakonna JK Saku st
30.05. 12.00 Kristiine JK - FC Goll Hiiu kunstmurust
30.05. 15.00 SK Mercury - FC Nimeta Saku st

VI voor
05.06. 15.00 Keskerakonna JK - SK Mercury Rannavärava st
05.06. 18.00 FC Nimeta - Kristiine JK A. Le Coq Arena kunst
06.06. 12.00 Saku JK - JK Piraaja Saku st
06.06. 12.00 Trummi SK - Saue JK FC Kotkase st
08.06. 19.00 FC Tiigrid - FC Goll Rannavärava st

VII voor
13.06. 12.00 SK Mercury - Trummi SK Saku st
13.06. 12.00 Kristiine JK - Keskerakonna JK Hiiu kunstmurust
13.06. 15.00 Saue JK - Saku JK Saku st
13.06. 15.00 FC Goll - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn.kunst
15.06. 19.00 JK Piraaja - FC Tiigrid A.Le Coq Arena kunst

VIII voor
20.06. 12.00 JK Piraaja - Saue JK A.Le Coq Arena kunst
20.06. 12.00 Saku JK - SK Mercury Saku st
20.06. 12.00 Keskerakonna JK - FC Goll Rannavärava st
20.06. 15.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
20.06. 15.00 Trummi SK - Kristiine JK FC Kotkase st

IX voor
26.06. 12.00 Saku JK - Kristiine JK Saku st
27.06. 12.00 SK Mercury - JK Piraaja Saku st
27.06. 12.00 FC Nimeta - Keskerakonna JK A. Le Coq Arena kunst
27.06. 12.00 FC Tiigrid - Saue JK Rannavärava st
27.06. 18.00 FC Goll - Trummi SK Õismäe Hum.gümn.kunst

18.07. Väikesed karikavõistlused, esimene varupäev

24.07. Väikesed karikavõistlused, ¼-finaalid
X voor
01.08. 12.00 Kristiine JK - JK Piraaja Hiiu kunstmurust
01.08. 12.00 SK Mercury - Saue JK Saku st
01.08. 12.00 FC Tiigrid - Keskerakonna JK Rannavärava st
01.08. 18.00 FC Goll - Saku JK Õismäe Hum.gümn.kunst
01.08. 18.00 FC Nimeta - Trummi SK A. Le Coq Arena kunst

04.08. Väikesed karikavõistlused, ½-finaalid

XI voor
07.08. 12.00 SK Mercury - FC Tiigrid Saku st
08.08. 12.00 Trummi SK - Keskerakonna JK FC Kotkase st
08.08. 12.00 Saku JK - FC Nimeta Saku st
08.08. 15.00 Saue JK - Kristiine JK Saku st
10.08. 19.00 JK Piraaja - FC Goll A.Le Coq Arena kunst

XII voor
15.08. 12.00 FC Nimeta - JK Piraaja A. Le Coq Arena kunst
15.08. 12.00 Keskerakonna JK - Saku JK Rannavärava st
15.08. 12.00 Kristiine JK - SK Mercury Hiiu kunstmurust
15.08. 15.00 FC Goll - Saue JK Õismäe Hum.gümn.kunst
17.08. 19.00 FC Tiigrid - Trummi SK Rannavärava st

XIII voor
21.08. 12.00 SK Mercury - FC Goll Saku st
22.08. 11.00 Kristiine JK - FC Tiigrid Hiiu kunstmurust
22.08. 12.00 Saku JK - Trummi SK Saku st
22.08. 15.00 Saue JK - FC Nimeta Saku st
24.08. 19.00 JK Piraaja - Keskerakonna JK A.Le Coq Arena kunst

XIV voor
29.08. 12.00 Trummi SK - JK Piraaja FC Kotkase st
29.08. 12.00 Keskerakonna JK - Saue JK Rannavärava st
29.08. 15.00 FC Tiigrid - Saku JK Rannavärava st
29.08. 18.00 FC Goll - Kristiine JK Õismäe Hum.gümn.kunst
29.08. 18.00 FC Nimeta - SK Mercury A. Le Coq Arena kunst

31.08. Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st

XV voor
04.09. 12.00 JK Piraaja - Saku JK A.Le Coq Arena kunst
04.09. 15.00 SK Mercury - Keskerakonna JK Saku st
05.09. 12.00 Kristiine JK - FC Nimeta Hiiu kunstmurust
05.09. 15.00 Saue JK - Trummi SK Saku st
05.09. 18.00 FC Goll - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn.kunst

XVI voor
12.09. 12.00 Saku JK - Saue JK Saku st
12.09. 12.00 Keskerakonna JK - Kristiine JK Rannavärava st
12.09. 15.00 FC Nimeta - FC Goll A. Le Coq Arena kunst
12.09. 15.00 Trummi SK - SK Mercury FC Kotkase st
12.09. 18.00 FC Tiigrid - JK Piraaja Rannavärava st

XVII voor
19.09. 12.00 Kristiine JK - Trummi SK Hiiu kunstmurust
19.09. 12.00 SK Mercury - Saku JK Saku st
18.09. 15.00 Saue JK - JK Piraaja Saku st
18.09. 18.00 FC Goll - Keskerakonna JK Õismäe Hum.gümn.kunst
21.09. 19.00 FC Nimeta - FC Tiigrid A. Le Coq Arena kunst

XVIII voor
26.09. 12.00 JK Piraaja - SK Mercury A.Le Coq Arena kunst
26.09. 12.00 Kristiine JK - Saku JK Hiiu kunstmurust
26.09. 12.00 Trummi SK - FC Goll FC Kotkase st
26.09. 12.00 Keskerakonna JK - FC Nimeta Rannavärava st
26.09. 12.00 Saue JK - FC Tiigrid Saku st

02.10. III liiga üleminekumängud
02.10. IV liiga üleminekumängud

09.10. III liiga üleminekumängud
09.10. IV liiga üleminekumängud

astra
27.04.04, 21:35
perkele trummi ei saa juba esimeseks liigamänguks satsi kokku kes reisib kes töötab kes vigastatud no aga ega kellelgi pole kerge nii et pingimehed vorm pessu ja :viha:

nr 10
28.04.04, 01:16
Originally posted by astra

perkele trummi ei saa juba esimeseks liigamänguks satsi kokku kes reisib kes töötab kes vigastatud no aga ega kellelgi pole kerge nii et pingimehed vorm pessu ja :viha: Olen üpris veendunud,et Nimetagi ei mängi mite just oma parimas koosseisus ja trenni pole ka mingi mõned nädalad tehtud,aga eks mäng näitab kes siis mõnda aega 4põhjas liidrikohta nautida saab:lahe:

Litmanen37
28.04.04, 14:49
Nimetal jääb põhimeestest kindlasti 2 mängijat välja,2 tulek on lahtine...

kaspar
29.04.04, 08:51
28.04. 18.00 Trummi SK - FC Nimeta FC Kotkase st 1 : 2 (0 : 1)
Nimeta poolt l6id värava: Torm, Ligi

Litmanen37
29.04.04, 13:38
Trummi SK - FC Nimeta 1 - 2(0 - 1)

FC Nimeta väravad:Torm,Ligi
FC Nimeta hoiatused:Lahne,Nääs

FC Nimeta kooseis:Lahne,Tämmo,Veski,Laiv,Pärna(Tammist),Nääs (Jürgenson),Luks,Meier,Peekmann,Pill(Talisoo),Torm (Ligi)

Esimene poolaeg oli mäng suhtkoht tasakaalus,mõlemal võistkonnal häid väravavõimalusi,kuid ära kasutas ühe nendest Nimeta väravaesises saginas.Teisel poolajal domineeris siiski Nimeta,kuid värav tuli alles mängu lõpus

tegelinzky
01.05.04, 15:21
Saue JK - SK Mercury 2-0 (0-0)
Väravad: Carl Sõlg

Litmanen37
01.05.04, 18:44
Originally posted by tegelinzky

Saue JK - SK Mercury 2-0 (0-0)
Väravad: Carl Sõlg

Sõlg lõi 2 kolli ve?

Piraaja olevat võitnud Kristiinet 4 - 0

Oleks tore,kui Trummi mehed siia kah oma väravalööja märgiksid

lennu
02.05.04, 15:14
Saku JK - FC Goll 1:0 (0:0)
Värav: 52. Jaanus Kaiva

12
02.05.04, 16:45
kuidas keskerakonna ja tiigirte vaheline tulemus jäi?

Devil
02.05.04, 18:28
01.05. 12.00 JK Piraaja - Kristiine JK 4:0(1:0)

Väravad: Leimann, Lõhmus, Bõmberg 2
Hoiatused: Lõhmus - vastastel keegi härra nr 13

enivei, tore nädalavahetus.

13
02.05.04, 18:35

01.05. 12.00 JK Piraaja - Kristiine JK 4:0(1:0)

Väravad: Leimann, Lõhmus, Bõmberg 2
Hoiatused: Lõhmus - vastastel keegi härra nr 13

enivei, tore nädalavahetus.

Õnnitlused Devil!!!Loodetavasti jätkad hooaega sama edukalt.

Litmanen37
02.05.04, 18:43
Tiigird olevat saand keskerakonna käest 7 - 0...seega tabel peale esimest vooru peaks olema siis järgmine:

1.Keskerakond
2.JK Piraaja
3.Saue JK
4.FC Nimeta
5.Saku JK
6.Trummi SK
7.FC Goll
8.SK Mercury
9.Kristiine JK
10.FC Tiigrid

II voor
08.05. 12.00 FC Tiigrid - SK Mercury 2
08.05. 15.00 Keskerakonna JK - Trummi SK x
09.05. 12.00 FC Nimeta - Saku JK x
09.05. 18.00 FC Goll - JK Piraaja 2
09.05. 18.00 Kristiine JK - Saue JK 2

Teise vooru huvitavamad mängud peaksid olema siis Keskerakond - Trummi ja Nimeta - Saku.Ülejäänud mängudes peaksid olema selged favoriidid,kuigi Goll üllatas südi vastupanuga Sauele.

paap
02.05.04, 19:17
TRUMMI-NIMETA 1-2 Trummi väravalööjaks oli Kristjan Oja.

santehnik
02.05.04, 21:07

...kuigi Goll üllatas südi vastupanuga Sauele...

WTF?:oih:

Raivo19
03.05.04, 18:16
Ilmselt on Goll üllatanud oma südi vastupanu SAKU-le 0:1.SAUE on samal ajal vöitnud MERCURY-T 2:0

santehnik
03.05.04, 19:08
Aga ega seal ju suurt vahet vist pole- Saue või Saku:P Ühed *** mõlemad:D

Litmanen37
03.05.04, 20:55
andke andeks...ikka juhtub...:õnnelik:

lennu
03.05.04, 21:12
oi kui IRW postitus santehnik. ausalt öeldes pole mingi ime, et mäng golliga tasavägine oli, sest meil on meeskonnas väga palju 17-20 aastaseid noori, kellel on veel väga vähe mängupraktikat ja seega ei ole kokkumäng suurt kiita meil, aga pole viga, küll me areneme

Raivo19
07.05.04, 20:36
Jõudu nädalavahetuseks köigile,tundub,päris palav tulevat!:õlu: :õlu: :sega8:

valta
08.05.04, 19:01
8.05 algusega 12 00 Wismari st. Keskerakonna JK - Trummi SK 4 - 0

Raivo19
08.05.04, 19:21
Kõik öige ,mäng ainult algusega 15.00.Keskerakond on päris jöuline,tehniline ning kiire!Ilmselt teevad 4liigas puhta töö.

valta
08.05.04, 20:43
08.05 17.30 Õismäe hum. Tiigrid - Mercury 2 - 11
Üsna ühekülgne mäng. Mercury sai siit endale hea hunniku väravaid

pp1122
08.05.04, 21:19
Tegelik seis jäi 2 : 10, kohtunik luges pärast mängu märkmed üle

pp1122
09.05.04, 15:49
FC Nimeta - Saku JK 3 : 2.
FC Nimeta lõi võiduvärava mõni minut enne mängu lõppu.

lennu
09.05.04, 15:59
09.05. 12.00 FC Nimeta - Saku JK 3:2 (2:1)
26. min...., 28. min...., 90. min.... - 38. min Meelis Niine, 68. min Meelis Kogermann

Mäng oli üldiselt suhteliselt tasavägine ja põnev. Lõpus oli selgelt näha kumb rohkem võitu tahtis ja see selle ka sai.

Nimeta esimene värav tuli paremalt äärelt antud tsenderdusest, mille kaitsja maha magas. Teine tuli kuskilt 20 m pealt kauglöögist. Kolmas, nojah. Nimeta tänage võidu puhul meie väravavaht Mišat.

Saku esimene värav tuli Niine soolo tagajärjel ja teine nurgalöögijärgses väravaesises saginas, kus Kogermann peaga palli väravasse suunas.

kaspar
09.05.04, 17:01

26. min...., 28. min...., 90. min.... - 38. min Meelis Niine, 68. min Meelis Kogermann

Mäng oli üldiselt suhteliselt tasavägine ja põnev. Lõpus oli selgelt näha kumb rohkem võitu tahtis ja see selle ka sai.

Nimeta esimene värav tuli paremalt äärelt antud tsenderdusest, mille kaitsja maha magas. Teine tuli kuskilt 20 m pealt kauglöögist. Kolmas, nojah. Nimeta tänage võidu puhul meie väravavaht Mišat.

Saku esimene värav tuli Niine soolo tagajärjel ja teine nurgalöögijärgses väravaesises saginas, kus Kogermann peaga palli väravasse suunas.

Nimeta väravad lõid: 26. min Oliver Nääs, 28.min Priidik Luks, 90+ min Oliver Nääs
njh...väravaht ei mänginud just õnnestunult

valta
09.05.04, 21:20
09.05 18.00 Hiiu st Kristiine JK - Saue JK 0 - 3 (0-1)
Väravalööjad: Sternfeld, Antin, Sõlg

valta
09.05.04, 21:22
Kuuldavasti oli Goll - Piraaja mäng lõppenud 1 - 3 kodumeeskonna kaotusega

Devil
10.05.04, 02:22
09.05 18:00 FC Goll - JK Piraaja 1 - 3

Piraaja väravad: Puss, Bõmberg 2
Golli väravad: härra särgiga nr 2 vist
Golli hoiatused: härra Olentäkk Kohtuniktropp

Refieus
10.05.04, 07:55
Piraajade esimene värav tuli pendlast.

Edson
10.05.04, 17:14
Originally posted by amority

Piraajade esimene värav tuli pendlast.

Väike kokkuvõte mängust.
Mäng algas mõlema meeskonna poolt palli õhku ja üle aia tagumisega, kuna väljak on väga väike ja kõva kattega ning harjumine võttis aega. Tasapisi saadi mäng siiski käima ning oli küllalti võrdne mäng. Piraaja tekitas siiski ohtlikemaid momente, mida aga realiseerida ei suudetud. Esimene värav löödi 11m karistuslöögist, mis oli ilmselt õigustatult määratud, kuna Bõmbergi keerutamine karistusalas tüütas Golli mehed ära ja mees tõmmati maha. Esimene poolaeg lõppeski 1:0.
Teine poolaeg algas kaladele hästi, nurgalöögist õnnestus 2:0 lüüa. Goll osutas kõva vastupanu ning kahel korral päästsid piraajasid väravavahi supertõrjed. 2:1 sündis suhteliselt segasest olukorrast, kus piraaja kaitse ei suutnud palli puhtaks lüüa. 3:1- iluvärav. Kannasööduga mängiti ründaja vabaks, ning täpselt tahanurka löödud pall oli Golli väravavahile püüdmatu.
Kokkuvõttes võib öelda, et mõlemal meeskonnal on veel arenemisruumi :-)

terav äär
10.05.04, 19:59

selles mängus paneks ma kaks kotti väravavahi arvele...

pp1122
15.05.04, 21:11
3. voor
15.05 18.00 SK Mercury - Kristiine JK Saku st 1 : 0

TIBLA
16.05.04, 15:31
3. voor
16.05.
SAKU JK- Keskerakonna NJK 1-4

Üllar
16.05.04, 15:40
Piraaja-Nimeta 6-0

Devil
16.05.04, 15:49

Piraaja-Nimeta 6-0 Jep nii ta oli, poolaeg 2:0. Piraaja väravad lõid(vist) Bõmberg 3, Leimann 2 ja Hansen

Piraaja teravad hambad ajasid Nimeta noored täkud närvi Nimeta sai teisel poolajal 2 punast(väravavaht sai 2 kollast), seis oli selleks ajaks juba 3:0. Kaks Piraaja väravat tulid pendlast. Nimeta yks kaitsja(OlenTubliJaTirinMeheKaristusalasPikali) teenis yhe kollase kaardi kah.

Ilus pühapäeva hommik Piraajadele :).

edit: ahjaa, loomulikult pidid piraajad hakkama lõpus trikke tegema, seis oleks võind vabalt ka ca 9:0 olla.

Piraajadel siis see hooaeg hästi alanud. Kolm võitu kolmest, väravate vahe 13:1.
Ja see oli minu 2500s postitus :).Head päeva.

Silver
16.05.04, 16:54
Päris omapärane tulemus.. nüüd vist on nimetal veel jama kaelas. Trahv tuleb arvatavasti samuti.. Ei, positiivne. Õnnitlen Piraajasid.

Raivo19
16.05.04, 17:36
Tondi kunstmuru algusega 11,00 TRUMMI-TIIGRID 5-0 .Esimene poolaeg 1-0 ,värav tuli umbes 15minutil,lööjaks ALLIK PEETER.Tiigrid said esimesel poolajal 2kollast kaarti ka liigse suupruukimise eest,Trummi ühe kollase teisel poolajal.Kaardid käib kohtunik ikka harjumatult kiiresti välja,varsti peale hingeldamise vist midagi kuulda ei ole!Teine poolaeg oli Trummi päris hoos ja ega Tiigrid palju üles saanudki,v.a.möningad pikad pallid.
VÄRAVAD:Michel Lehtmets
2kolli -Peeter Gutman
Tarmo Veensalu:õnnelik: :r66m17: :õnnelik:

valta
16.05.04, 18:34
16.05. Sakus algusega 15.00 Saue JK – FC Goll 3 – 1 ( 0 – 1 )
Mängu käik oli üsna närviline, esimese poolaja kümnendal minutil asus Goll nurgalöögist juhtima ning nii lõppes ka esimene poolaeg. Saue suutis seisu viigistada II poolaja alguses Handro Kõrgesaare kauglöögist. Sama poolaja keskel teenis Golli väravavaht ründaja mahatõmbamise eest punase kaardi ja meeskond jäi kümnekesi. Saue surve jätkus, kuid eesmärgile jõuti alles mängu lõpuminutitel, kaks järjestikust väravat lõi Carl Sõlg lõppseisuks 3-1

tegelinzky
16.05.04, 18:37
Lisaks valtale veel...

Mäng algas Sauele külma duššiga, nurgalöögi järel jäi pall värava ette vabaks ja Golli mängija lükkas selle kerge vaevaga võrku. Esimesel poolajal oli mäng suhteliselt tasavägine, silma ei paistnud kumbki erilise tervusega. Teine poolaeg tõi põnevust alates momendist, kui Kõrgesaar 25meetri pealt lõi iluvärava lati alla 1-1. umbes 60nda minuti paiku tõmbas karistusalast väljas Golli väravavaht üks-üks olukorras maha meie ründaja ja teenis punase. Golli vähemus andis tunda ja saue kontrollis ülejäänud mängu ning lõid veel 2 väravat.

Miq
16.05.04, 18:52
Piraaja-Nimeta 6-0 Jep nii ta oli, poolaeg 2:0. Piraaja väravad lõid(vist) Bõmberg 3, Leimann 2 ja Hansen

Piraajadel siis see hooaeg hästi alanud. Kolm võitu kolmest, väravate vahe 13:1.

Parandus väravalööjates - Leimann 3, Bõmberg 2 ja Hansen 1.
Hooaja algus on suht korralik olnud jah, samas Keskerakoda ja Maardu Junior on ikka hoopis tugevamad vastased kui siiani olnud, nii et elame-näeme.

Raivo19
16.05.04, 20:27
Originally posted by Miq

Hooaja algus on suht korralik olnud jah, samas Keskerakoda ja Maardu Junior on ikka hoopis tugevamad vastased kui siiani olnud, nii et elame-näeme.

Raivo19
16.05.04, 20:31
Maardu Juunior?Kas on head mälestused vöi möni meeskond 4pöhjas kasutab Maaardu juuniore?:sega10:

Miq
16.05.04, 20:34
Originally posted by Raul2

Maardu Juunior?Kas on head mälestused vöi möni meeskond 4pöhjas kasutab Maaardu juuniore?:sega10:

Jäi vist jah tiba segaseks mu eelmine postitus, rääkisin JKP väikese liiga karika kolmapäevasest vastasest.

Devil
16.05.04, 21:44

Originally posted by Miq

Hooaja algus on suht korralik olnud jah, samas Keskerakoda ja Maardu Junior on ikka hoopis tugevamad vastased kui siiani olnud, nii et elame-näeme. jep, ajasin sassi, et herr L. lõi esimese pendla, mitte herr B.
Ütleme nii, et kolmapäev saab tõesti raske olema ja mäng Keskerakonnaga samuti.
Piraaja järgmised mängud need siis olema saavadki. 19.mai kell 18:00 Alekokki kunstmuru ja 22.mai kell 12 Vismari staadionil. Terav ja lõbus publik alati oodatud :).

Litmanen37
19.05.04, 10:39

Piraaja-Nimeta 6-0

Ei tea jah,mis juhtus.....Ütleme nii,et kõik mis saab valesti minna,läks valesti....Esimene värav tuli väravavahi rängast eksimusest(vaatas,et pall veereb väravast mööda,aga läks sisse)...Teisel jäi kaitsja liiga aeglaseks ja tõmbas ründaja karistusalas maha(kollane kaart ja pennal,kusjuures oleks võinud vabalt saada punase)....3 - 0 ja 4 - 0 tulid korralikult mängitud situatsioonidest......5 - 0 penaltist(väravavaht lihtsalt tahtis palli koos mehega kätte saada...6 - 0 ega ma seal väravas eriti terav pole:)...Igatahes ilus mäng Piraajalt ja palju õnne...mõtlemisainet kui palju ja eks iga mees meil peab nyyd omad järeldused tegema...

FC Nimeta kooseis:Lahne, Sarap(Haasma), Laiv, Kuznetsov(Jürgenson), Veski, Nääs, Luks, Tammist, Meier, Ligi, Pill(Talisoo)

FC Nimeta hoiatused:Kuznetsov, Lahne
FC Nimeta eemaldamised:Lahne, Ligi

Egas midagi,peab saama saunast üle ja täna Nõmme Kalju II vastu imet tegema...mäng A le Coqis kell 20.30

kberg
19.05.04, 15:17
mina omalt poolt palun vabandust nii oma teamikaaslaste käest kui ka kogu piraaja satsi ees oma väga väga debiilse käitumise eest, ei tea tõesti mis mulle pähe lõi.igal juhul võin garanteerida et edaspidi avan oma suu ainult vajaliku informatsiooni edastamiseks...
veel kord vabandades nimeta väravaht!

Eugen
19.05.04, 15:26
No nõmme kaljul oli eelmine liiga mäng sama stsenaariumi järgi(2 eemaldamist)ainult saun oli väiksem(2-0).Nii,et nüüd mõlemal meeskonnal tõestamist.Kas ikka suudetakse distsiplineeritult mängida või mitte?

Raivo19
22.05.04, 16:07
Kes teab Piraajade-Keskerakonna tulemust Wismari staadionilt?

Nr11
22.05.04, 17:20
Keskerakond vs jk Piraaja 2-1

terav äär
23.05.04, 18:52
Fc Nimeta - Saue JK 2-2

Nimeta läks ette lasi kaks tagasi lüüa ja viigistas natuke enne lõppu...suht tasavägine mäng..kohtunik jättis väga sümpaatse mulje neljanda liiga kohta..

fdss
23.05.04, 19:16
terva äär ehk mäletad kes vilistas teil seal

TIBLA
23.05.04, 19:17
TRUMMI-SAKU JK 0-0

pp1122
23.05.04, 23:50
FC Goll - SK Mercury 1 : 2

12
24.05.04, 22:06
kas rahvas võiks anda klubide väravalööjatest üldülevaate?

saue jk:

Carl Sõlg 6
Ervin Sternfeld 1
Aivar Antin 1
Handro Kõrgesaar 1
Silver Rätsep 1

Litmanen37
25.05.04, 13:52
FC Nimeta:

Oliver Nääs 2
Priidik Luks 2
Andres Torm 1
Rauno Ligi 1
Risto Tämmo 1

Viimases mängus Saue vastu lõid väravad Luks ja Tämmo

FC Nimeta koosseis:Talisoo, Pärna, Taal, Veski, Kuznetsov, Nääs, Tammist, Luks, Pill(Härmatis), Tämmo, Peekmann

tegelinzky
26.05.04, 16:46
huvitav-huvitav, mis tulemusega see mäng lõppes:

25.05 19.00 FC Tiigrid - Kristiine JK Rannavärava st

tanielo
26.05.04, 16:52

huvitav-huvitav, mis tulemusega see mäng lõppes:

25.05 19.00 FC Tiigrid - Kristiine JK Rannavärava st

FC Tiigrid - Kristiine JK 1 : 4 (1 : 2)

Edson
27.05.04, 16:55
Originally posted by 12

kas rahvas võiks anda klubide väravalööjatest üldülevaate?

JK Piraaja:

Bõmberg 7
Leimann 4
Lõhmus 1
M.Puss 1
Hansen 1

TIBLA
27.05.04, 18:09
SAKU JK

Jaanus Kaiva-1
Meelis Kogermann-1
Meelis Niine-1
Priit Veskimäe-1

Devil
28.05.04, 22:38
28.05 19:00 JK Piraaja - SK Trummi 2-2 (2:0)

Piraaja mõlemad väravad lõi Kosk

Raivo19
29.05.04, 01:09
TRUMMI väravad Piraajaga mängus:Tõnu Kastan,Rainer Tokko.Hea mäng oli,ainult Trummi oskas oma vigadest algul Piraajadele 2-0 edu anda.Trummi surus ,aga kaotus-seisu jäädes korralikult,mis töi vähemalt ühe punkti turniiri tabelisse juurde.:õnnelik:
Kartsime hullemat Piraajat,kuid võita ei oleks üleloomulik tundunud.Korra saime veel palli vörku,kuid suluseisust.Vähemalt hea väljak ja pesemas saad käija seal,kus staarid.

Devil
29.05.04, 01:26

TRUMMI väravad Piraajaga mängus:Tõnu Kastan,Rainer Tokko.Hea mäng oli,ainult Trummi oskas oma vigadest algul Piraajadele 2-0 edu anda.Trummi surus ,aga kaotus-seisu jäädes korralikult,mis töi vähemalt ühe punkti turniiri tabelisse juurde.:õnnelik:
Kartsime hullemat Piraajat,kuid võita ei oleks üleloomulik tundunud.Korra saime veel palli vörku,kuid suluseisust.Vähemalt hea väljak ja pesemas saad käija seal,kus staarid.

Piraajat kimbutab korralik vigastustelaine :(

TIBLA
29.05.04, 15:59
SAKU JK-FC TIIGRID 4-1
Väravad: Richard Leemits, Jaanus Kaiva, Meelis Niine, Taavi Puuorg

12
29.05.04, 18:23
ega tiigrite väravalööjat ei tea

Raivo19
29.05.04, 19:05
Saku st. kell15.00 Keskerakond-Saue 0-0.Saue näitas end jöulisest küljest,et mitte öelda-Keskerakond oli kaotusele lähedal.

Litmanen37
29.05.04, 20:26

Piraajat kimbutab korralik vigastustelaine :(

Nimetal terve hooaja algus kah väga hull....korraliku kooseisu saime kohale vaid esimeseks mänguks Trummiga ja karikamänguks Nõmme Kaljuga....Pühapäeval toimuval mängul Mercury - Nimeta vahel on õnneks tagasi meie põhiväravavaht,kuid puudujaid on ikkagi palju..1 kaartidega,3-4 vigastustega + mõned mehed,kes isiklikel põhjustel ei saa tulla.

Raivo19
30.05.04, 17:14
Hiiu kunstmuru 12.00 Kristiine JK-FC Goll 1-2.(1-1)Goll suutis viimasel 30sek. oma võiduvärava lüüa,mis oli ikka väga köva üllatus!

Raivo19
30.05.04, 18:03
Saku staadionil on vöitnud Nimeta- Mercurit 4-3.

ertz
30.05.04, 19:03
ohhhooo, palju õnne Gollile 1. võidu puhul.... siiralt! oli ka aeg juba :D

terav äär
30.05.04, 20:42
mercury - nimeta 3-4
raske on kommenteerida mängu kus anti neli pennalt(kolm kohta ütleks et olid kahtlase väärtusega)...kohtunik tundus olevat väga otsustusvõimetu tegelane...vilistas sinna poole kust enne karjuti...aga noh...kui ma just eelmise mängu kohtunikku kiitsin siis neljanda liiga kohta oleksgi kahte head vilet järjest natuke liiga palju palutud;) ...igatahes üks mäng saku kuumastikul peetud kaks veel...

terav äär
30.05.04, 20:42
mercury - nimeta 3-4
raske on kommenteerida mängu kus anti neli pennalt(kolm kohta ütleks et olid kahtlase väärtusega)...kohtunik tundus olevat väga otsustusvõimetu tegelane...vilistas sinna poole kust enne karjuti...aga noh...kui ma just eelmise mängu kohtunikku kiitsin siis neljanda liiga kohta oleksgi kahte head vilet järjest natuke liiga palju palutud;) ...igatahes üks mäng saku kuumastikul peetud kaks veel...

12
31.05.04, 00:03
paluks ka mängude väravalööjaid

rafael
31.05.04, 13:29
FC Nimeta väravalööjad: Tämmo, Tammist 3

rafael
31.05.04, 13:44
väike ülevaade tabelist:
punktid väravate vahe
1.Keskerakonna JK 13 17-2
2.Saue JK 11 10-3
3.JK Piraaja 10 16-5
4.FC Nimeta 10 11-14
5.SK Mercury 9 16-9
6.Saku JK 7 8-8
7.Trummi SK 5 8-8
8.FC Goll 3 5-10
9.Kristiine JK 3 5-11
10.FC Tiigrid 0 4-30

eelduste kohaselt peaks see tabel selline välja nägema, vabandan kui midagi valesti on!

rafael
31.05.04, 13:45
....tabel peale 5. mänguvooru

kentt
31.05.04, 14:09
SK Mercury värvalööja: Paul Peljo 3

Raivo19
31.05.04, 20:03
Tabelit vaadates võiks öelda,et vähemalt Trummile on ta kõike muud kui roosiline,kuidagi ei ole suudetud näidata,et viimasel viiel aastal mängiti kolmandas liigas ja koputati korra ka teise uksele.Nüüd aga on esmakordselt sel hooajal lootus saada kokku kõik mängijad ja seda just mänguks Sauega,kes on avalikult endid tembeldanud favoriitideks ja meid autsaideriks.Saue fännid pääsevad Kotka staadionile pühapäeval vaid piletiga... ;)

12
31.05.04, 20:41
kas mercruy võiks anda ülevaate enda klubi väravalööjatest?

valta
31.05.04, 23:58
Trummi mehed ei suuda ikka veel andestada minu küllaltki tõepärast ennustust, nimelt oli minu 08.veebruar tehtud ennustus järgmine:
FC Nimeta
2. Saue JK
3. JK Piraaja
4. Saku JK
5. Savisaarlased (keskerakonna noortekogu)
6. SK Mercury
7. Kristiine JK
8. Trummi SK
9. FC Goll
10. FC Tiigrid

Tagant järel vaadates ei pannudki eriti hullult puusse Trummi täna ainult ühe koha võrra kõrgemal, ärge nüüd sellepärast solvuge.
Mis aga pühapäevasesse mängu puutub siis sealt on tulemas ka meile Sauekatele üks olulisemaid heitlusi hooaja jooksul. Eks iga õige Saue võitleja jätab nädalavahetusel vägijoogidki tarvitamata, et osaleda omavahelisel mõõduvõtul paljude endiste Saue JK palluritega ( kokku on neid Trummi rivistuses minu arvutuste järgi 6 )
TULEB KINDLASTI SUUR VASTASEIS!!!

12
01.06.04, 01:12
ootan põnevusega:õnnelik:

kallamalla
01.06.04, 14:27
Olen terav-väga terav

wwunts
02.06.04, 14:40
Aga mina olen 100% kindel et Saue JK võidab liiga ära :P

kallamalla
02.06.04, 15:27
MUDALIIGA VÕIDAB ÄRA- JA SEDA KA 10%

mooses
02.06.04, 15:58
ennustan trummi tõusu.3 vooru pärast peaks asjad oma paika loksuma.edu teistelegi

eestimees
02.06.04, 17:21
Originally posted by wwunts

Aga mina olen 100% kindel et Saue JK võidab liiga ära :P
aga loomulikult

kentt
02.06.04, 18:00
to:12 veidi läheb veel aega SK Mercury väravalööjate nimedega. muideks trummi tõus jääb lühikeseks sest järgmine nädal võtavad pinevas heitluses SK Mercury pallivõlurid Trummi üle napi võidu.:)

wwunts
02.06.04, 19:27
Ja see nädalavahetus ei lase Trummi edul alatagi ;)

kentt
02.06.04, 21:43
ilmselt avaneb siis trummil 2 viimase mänguga enne suve puhkusele minekut oma tabeli seisu parandada;)

Litmanen37
02.06.04, 23:51
Aga tglt olen üldse mina kõige lahedaim pallur siin ilmas ja minu klubist paremat ei ole....seega pistame teid edaspidi kõik ahju...kõik jutud:D

ei...tglt lahe on lugeda,kudas mäng juba näödal enne mängu ära otsustatakse..

lisaksin veel omapoolse arvamuse liigast....kuigi algul olin suht kindel,et Savisaared lähevad oma teed,siis paraku nii see ei ole:) ....Üheväravaline võit Piraaja üle ja viik Sauega lubavad ka meil täiesti võidetavat mängu.Ja aasta viimases voorus kohtume just meie Keskerakonnaga...loodan,et siis veel kõik lahtine ja meistritiitli nõudlejaid isegi rohkem kui kaks oleks

peace

santehnik
03.06.04, 00:20
Lugedes neid meeleolukaid \"munade vahulelöömisi\", jääb ülesse siiski küsimus-Saue või Trummi?:D

A, tegelt, mis neist s***atest ikka nii pikalt plämada....;D

Raivo19
03.06.04, 00:26
Hea muidugi rääkida,kui Kristiinega mäng eesseisab,siis vöibolla on tõesti kõik lahtine!Kevadringi viimast kohtumist A.Le.Coq-i kunstmurul tuleks kohe huviga vaatama,kuidas te seal Keskerakonnaga tabeli tipu pärast heitlete. :naer2: :r66m17:

tegelinzky
03.06.04, 01:51
loodame, et me pole ainsad, kes savisaarlastelt punkte võtavad

Raivo19
03.06.04, 14:38
keskerakond tegi iseendale ikka paraja karuteene vahetades wismari staadioni rannavärava vastu,kunstmurul on nad tasemel.Kui eelmine hooaeg nendega kohtusime vastavalt hiiul ja rannaväravas oli mängupilt sootuks erinev mõl.kohtumises,aga,nimeta,võite neile vastu saada küll,tuleme kaasa elama

Devil
03.06.04, 14:51

Hea muidugi rääkida,kui Kristiinega mäng eesseisab,siis vöibolla on tõesti kõik lahtine! ää öö üü, kui 18st mängust on, vaid 5 mängitud siis minu arust kyll midagi selge pole. Täiesti õige öelda, et kõik on veel lahtine.

zigull
03.06.04, 16:12
Saue peaks neljanda kindlasti võitma...
ILM KAOTUSETTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:lahe:

Raivo19
03.06.04, 16:19
kurat,ükski postitus ei lähe enam läbi,tahtsin just neljanda liiga võistkondi kiita ja laita ja öelda,et päris mängust väljas pole veel keegi,kui ehk siis tiigers

Raivo19
03.06.04, 16:40
kuule lada,sa oled nii roostes,et sinuga ei julge sauele sõitagi,aga mootor tundub kestvat veel,pühapäev jookseb kokku

Raivo19
04.06.04, 01:54
teema lõpetuseks niipalju,et trummi tegi täna tugeva trenni suusahüppemäe all saepurus väikeste väravatega,pärast mida oli taktikakoosolek,kõik kulgeb plaanipäraselt.

kentt
04.06.04, 20:04
Niisiis on tulemas põnev nädalavahetus, kus kõikidel mängudel peaks pinget jätkuma küllaga. Selgeid favoriite ei tohiks olla, kui siis 1 paaris kus FC Goll peaks üle olema FC Tiigritest. SK Mercuryl on homme võimalus võtta esimesena võit Savisaare üle, kaotuse korral läheks vahe juba suureks, nii et anname tuld Keskerakonnale. Homme õlled ja spordijoogid näppu ning mänge vaatama.:õnnelik:

valta
05.06.04, 17:59
05.06.2004. Rannavärava st. algusega 15.00 Keskerakonna JK - SK Mercury 0 - 1 (esialgsed andmed)

kentt
05.06.04, 18:58
Keskerakonna JK - SK Mercury 0:1 (0:0) esimene poolaeg oli suht võrdne isegi erilisi häid võimalusi kummalgil ei olnud. teise poolaja algul läksime ehk siis SK Mercury juhtima ja sattusime päris suure surve alla, mis kestis lõpu minutiteni. savisaare poistel oli 2 posti aga sellega seekord asi piirduski. terve mäng oli üsna jõuline ja lõpus eemaldati veel keskerakonna mängija. kohtunik olin nii umbes keskpärane ehk käib kah.

kentt
05.06.04, 19:03
SK Mercury väravalööjate nimed:

Paul Peljo 9
Reino Kranberg 2
Danilo Piht 2
Erko Kookla 2
Indrek Piibur 1
Tarmo Toomela 1

Kollased kaardid peaks olema:
Jan 1 kollane
Tatrik 1 kollane

Raivo19
06.06.04, 01:28
Ale Goq miniareena KRISTIINE-NIMETA2-1

lennu
06.06.04, 14:58
Saku JK - JK Piraaja 3:3

Piraaja, kes te väravad lõid, kaasa arvatud omavärav nr 7 poolt

tegelinzky
06.06.04, 16:12
kõigepealt kiidusõnad Mercuryle keskilt punktide võtmise eest,

Trummi SK - Saue JK 0 - 0

Kosk
06.06.04, 16:33

Rain Bõmberg 2
Andri Laidre

ov Rainer Saggor

12
06.06.04, 17:55

väravalööjad paluks:õnnelik:

12
06.06.04, 17:57

Rain Bõmberg 2
Andri Laidre

ov Rainer Saggor

kes saku väravad lõid?

terav äär
06.06.04, 18:18
nimeta koti lõi risto tämmo

TIBLA
06.06.04, 20:10
SAKU väravad
Richard Leemits-2

tanielo
07.06.04, 09:40
Originally posted by 12

väravalööjad paluks:õnnelik:

KJK väravad:
Taro Kageyama
Jüri Orgusaar

IVOTA2000
07.06.04, 09:45
Päris pull voor- tabel läheb ainult tihedamaks:)

wwunts
07.06.04, 12:00
mis tulemusega Goll-Tiigrid mäng lõppes?

Edson
07.06.04, 12:02
Originally posted by wwunts

mis tulemusega Goll-Tiigrid mäng lõppes?

08.06 19.00 FC Tiigrid - FC Goll Rannavärava st
Mäng pole veel alanud.

Edson
08.06.04, 09:48

Kaasvõitlejad, teeks ettepaneku, et peale seisude avalikustamise võiks anda ka lühikommentaari mängu käigu ja põnevamate sündmuste kohta, muidu jääb asi nagu poolikuks. Hakkan ise pihta.

Hokiskooriga toimunud mäng Sakus kohaliku meeskonna ja Piraaja vahel oli üpris thrillerliku stsenaariumiga- kalad läksid esimene poolaeg 2:0 ette ning mäng tundus käes olevat. Teine poolaeg aga suutsime kohe alguses endale kenasti peaga ära lüüa, mille peale Saku veel 2 väravat lõi, peamiselt kalaparve ebaõnnestunudkaitsetöö tulemusena. 3:2 Saku ees ning mäng hakkas läbi saama. Lõpu eel aga õnnestus Piraajal üks värav veel lüüa ja viik oligi käes.
Tore oli see, et oli suht palju publikut, kes lõbusasti mängule kaasa elasid ja häppeningi tegid.

santehnik
08.06.04, 12:05
Trummi SK - Saue JK 0 - 0

...aga eelshow siin foorumis oli vägev:D :D
Mis oli-üks ei tahtnud ja teine ei osanud, vä?

Litmanen37
08.06.04, 14:51
Mis siin NIMETA - Kristiine mängust ikka rääkida:

Kristiinel oli kaks võimalust...mõlemad lõid ära...teine värav...noh see oli tglt kaitse kala...mehel oli aega küll pall klaariks lüüa....Nimeta värav tuli tglt suluseisust...muud ei oskagi nagu öelda.....Mängule lisas muidugi omad lõhnad ka alkohol...14 Nimeta mängijast,kes platsil käisid,olid kained u 4:oih:

Igatahes õnne Kristiinele....ja tabeliseis ikkagi vägagi põnevaks muutunud;)

Raivo19
08.06.04, 15:04
Ega kumbki kaotada ei tahtnud küll,mis ei tähenda,et häid võimalusi poleks olnud,lihtsalt kaitse ja väravavahid olid tasemel,vahepeal sadanud paduvihm raskendas pisut mängukäiku,millega,nagu ka tulemusega,trummi kaugeltki rahul pole

hipo
09.06.04, 10:02
Seoses Rannavärava staadioni mängukõlbmatusega lükati Tiigrite ja Golli mäng neljapäeva peale.

Hunt
09.06.04, 23:03
OOt mis kell siis täna see Tiigrite mäng oli??? ja kuidas seis jäi??