320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg

    Alanud on aasta uus ning esimeseks veebruariks kõik meeskonnad juba registreeritud. Oleks paras aeg hakata endast ka märku andma. Meie piirkonnas viis uut satsi, mis infot on nende kohta . Kaua võib lugeda mingitest „kuraditest“ ja „kakumäedest“, teeme ise ka suu lahti.

    #2
    Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

    kas on vaja ikka uusi teemasi teha nende piirkondade jaox.............minu arust kõlbavad ka need endised.............ja palju huvitavam lugeda pärast mis on juhtunud paari aasta eest või mis te arvate?


    st ei pea igaaasta igale tsoonile uut teemat tegema!!!!!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

      minu arust ka ei peaks kogu aeg uusi teemasi tegema..... oleks kergem orienteeruda ka foorumis-
      fc pohmell

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

        Originally posted by duff_K


        minu arust ka ei peaks kogu aeg uusi teemasi tegema..... oleks kergem orienteeruda ka foorumis-
        mõtlesin kah just,et hakkan tegema uut V liiga põhjapiirkonda 2004.........ag ma wst ei hakka siis tegema

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

          Originally posted by duff_K


          minu arust ka ei peaks kogu aeg uusi teemasi tegema..... oleks kergem orienteeruda ka foorumis-
          No, anna andeks, võibolla paneks KÕIK teemad ühe alla....Pooldan uue teema avamist, sest alagrupi satsid on vahetunud ja vaevalt, et ÜHEST suurest teemast see otsimine(järje peale saamine) kergem oleks.Ehk oleks nagu puhtalt lehelt alustamine
          ...teeme ise ka suu lahti...
          Ps. Saue, näita teed

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

            ära nüüd erutu..... kas ma ütlesin et paneks KÕIK ühe teema alla oma arust mitte....lihtsalt väga lihtne kui oleks IV liiga põhja kohta iga hooaeg üks teema ma ei saa aru mida sa sealt veel otsima peaksid mis siis et tiimid vahetuvad ega see siis jututeemat ei muuda....... äkki järgmine mees otsustab et võiks iga mängu kohta ka eraldi teema teha siis oleks ju veel kergem eks ...... aga teema kohast nii palju et oleks huvitav näha kuidas Nimeta veel jõulisemas IV liigas hakkama saab.
            fc pohmell

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

              Kes yldse ytles,et me Põhjas edasi mängime....see ju hetkel spekulatsioon

              ...ja muideks vägagi tõenäoliselt toimub meie klubist ka yks transfer Florasse....täpsemalt Elvasse...kuid eks tulevik näitab
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                Originally posted by Litmanen37
                Kes yldse ytles,et me Põhjas edasi mängime....
                Vabanda lolli, aga kes need ME on?

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                  pakun et juttu on kuulsast FC Nimetast
                  karm värk on see jalgpall

                  ja ega see elu ka parem pole

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                    Tore et pika kirumise peale hakkas ka natuke uudiseid tulema. Muide vaatasin järele et eelmise aasta IV liiga teemal oli 18 lehekülge ja üsna raske orienteeruda , lisaks on liigast uutele jahimaadele lahkunud ka eelmise teema põhilised vedajad FC Olympicu ja JK Mineviku pallurid (edu ja suured tänud teile) Nüüd on uus aasta ja uued aktivistid, ma loodan et jätkuvad head traditsioonid ning hoiame üldsust läbi selle foorumi kõige huvitavaga kursis.
                    Palun siis irisejatel (loodan et mitte meie liiga mehed) enam mitte sõna võtta, räägime parem asjast. Nimel kohtuvad sel nädalavahetusel 10.01. kell 17.00 Saue Gümnaasiumi spordisaalis väikesel sõpruslikul siseturniiril Saue JK, SK Mercury ja Trummi SK, kes kõik kuuluvad 2004 aastal meie piirkonda. Suurt vastaseisu on oodata Saue ja Trummi vahel, Trummi SK koosseisus on sell hooajal mitmeid Saue JK endiseid pallureid, kes tahavad kindlasti teineteisele kohta kätte näidata.
                    Turniiri kohtunikukohustused on lubanud endale võtta, meie kõigi tuntud, eesti jalgpalli enimvilistanud kohtunik Heiki Peljo, SK Mercury ridadest. Isegi olen kogenud tema „karmi ja õiglast“ kätt ( punane kaart ja kolm mängu vahele).
                    Tuleb kindlasti tõsine jalgpalliõhtu. Luban tulemustest informeerida ka foorumi külastajaid.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                      mis muudest klubidest siis saab,kes suure tõenäosusega Põhjapiirkonnas jätkavad....kooseisud samad või on kellelgi midagi uut pakkuda????
                      2002 FC EBS Team
                      2003 FC Nimeta
                      2004 FC Nimeta
                      2005 FC Nimeta
                      2006 Tallinn United FC
                      2007 Tallinn United FC

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                        fc goll jätkab oma tuntud sittuses. samuti on naiivne loota, et edasiminekut on toimunud meeskonnavaimu, kohalkäimise või karskluse vallas.





                        täiendus:
                        või siis vist valetasin pisut, mehi muidugi lisandub. muu peaks jääma kehtima
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                          Originally posted by rohelineKonn
                          fc goll jätkab oma tuntud sittuses. samuti on naiivne loota, et edasiminekut on toimunud meeskonnavaimu, kohalkäimise või karskluse vallas.
                          Loo Cupil saite ju küll väga hästi hakkama järsku jätkate ka liigas sama taktikaga,,

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                            Originally posted by ek
                            Loo Cupil saite ju küll väga hästi hakkama järsku jätkate ka liigas sama taktikaga,,


                            sattus lihtsalt hea päev olema. vaevalt, et sellist õnne terveks hooajaks jätkub.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'IV LIIGA Põhjapiirkond 2004 hooaeg\'

                              See fc goll kes loo cupil oli, vaevalt et 4.-s liigas esinema hakkab
                              tunnen osasid sealt . neil nagu muudplaanid

                              Kommentaar

                              Working...
                              X