320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jalgpall televisiooni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

    enamusega nõus ,nendega sisi kes arvavad et peaks siiski üle kandma mänge teles.olen koguaeg arvanud et teleülekanded toovad ka rahvast rohkem staadionile.
    mitte loomulikult kohe aga siiski mingi aja möödudes.
    ja vibu jutuga 150% nõus
    sigpic

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

      Ei näe seost teleülekannete näitamise ja publiku arvu kasvu vahel. Rahvuskoondise mängudest, millest teatavasti valdavalt on telepilt olemas, on näha, et pigem annab see Eesti jalgpallikultuuri juures isegi vastupidise efekti. Inimene, kes EHK tuleks staadionile, eelistab tavaliselt kodus vedeleda ja pärast delfis vms kommenteerida. Ma ei räägi loomulikult fännidest, kes nii ehk naa on kohal, vaid tavalisest elanikust, keda on alles vaja harjutada staadionil käima. Ja siinkohal ei mõju mitte ebakvaliteetselt teostatud tv-ülekanded, vaid põhjused, mis mcnamara poolt selle teema alguses kenasti välja toodud said. Lühidalt: kohaliku klubitegevuse arendamine, siinkohal just lojaalne fännibaas ja rivaliteedi tekkimine ning kindlasti infrastruktuuri areng. Piletihinnad on kindlasti üks asi, mida annab vähendada. Suurbritannias ei näidata laupäeval õhtuseid mänge otse ju põhjuseta. Mõtteks ikka see, et rahvas kohapeal vaatamas käiks. Eesti võrkpalli juures mängis rolli pigem liiga enda areng, väga hästi teostatud turundustegevus ja Pärnu hea esinemine rahvusvahelisel areenil.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

        jyriöö: \"Suurbritannias ei näidata laupäeval õhtuseid mänge otse ju põhjuseta. Mõtteks ikka see, et rahvas kohapeal vaatamas käiks.\"

        no - ja mis moodi sellest siis aru saada? Nagu mcnam ytles, ainult teleülekannete kaudu on võimalik mängijatega suhestuda, nende nimed ja näod selgeks saada ja hiljem kokku viia. Kui sind ei koti, kes mängib, on ju ilmne, et sul ple staadionile erilist asja. Oled sa aga kasvõi mõnda aega telest mänge jälgida saanud, tekitab see sinus huvi kogu asja, ehk ka staadionilkäimise vastu. Tele tohutust mõjust räägib ju ka inglise liiga fännide hulk - loe postitusi erinevates teemades (miks ja millal mina ja mu klubi...): enamik räägib õndsalt vandest headest tv1 ja k2 ülekannetest. Oleks tv1 hakanud mingil põhjusel näitama itaalia liigat (nt kui mart poom oleks omal ajal läinud pompey/derby asemel nt. modenasse/parmasse vms), oleks tõenäoliselt serie a avataridega mehi sama palju kui praegu premieri omadega.

        Rääkimata koondisest - poleks juba varakult 90-te algul hakatud tv\'ülekandeid tegema, poleks (valdaval osal) eestlastel niipea selgeks saanud, et seda mängu võivad mängida ka oma poisid ja staadion oleks koondise mängude ajal veel tyhjem kui praegu.

        Suur aeg vajab suuri inimesi ehk rahvas nõuab kangelasi - täpselt samal põhjusel kannab nt rootsi viasat tihti yle ajaxi ja norra viasat manu (CL) mänge.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

          Kangelasi küll, aga on ülimalt kaheldav, et Eesti Meistriliiga mängude tv-s näitamine sellisel viisil, nagu meie telekanalite võimalused lubavad ja pommiaukudest staadionid võimaldavad, neid kangelasi tekitab. Kontekst, millega sa võrdled, on hoopis teine.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

            piisaks alustuseks sellestki, kui näidataks ühe hooaja jooksul korra kuus või nii mõnd põnevamat mängu - alecoq, kalev ja kadriorg ehk tallinna staadionid kannataksid kaamera välja kyll - on seda ennegi teinud.
            soome on nats lähem näide, kui inglismaa, samuti meist oluliselt arenenum jalgpallimaa (ja sellest teab kindlasti dreyd paremini rääkida), aga ka mitte kõik nende staadionid, millelt olen tv-ülekandeid näinud, pole just silmi silitanud.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

              Arutelu on äge aga ühest põhjust ,miks rahvast staadionitel vähe käib on raske leida.
              Põhjuseid onkindlasti mitu ja see vajaks pikemat analüüsi. Midagi võimatut ei ole ,kui EJL oleks ressursse ,et vastavd uuringud ja turundus läbi viia siis kindlasti olukord paraneks.
              Mina olen sel teemal päris palju sõna võtnud ja võin veel korrata .
              1.Staadionid ei ole pealtvaatajatele mugavad,puuduvad katused,tribüünid,jne.
              2.enamikul mängudel puududb elementaarne toitlustus
              3. mängueelne reklaam on puudulik või olematu
              4. piletihinnad ei oleks kallid ,kui eelnevad tingimused oleksid täidetud,kuid praegu võiks neid siiski korrigeerida ,eriti noortele ja lastele.
              5.teleülekanded ei vii rahavst ära vaid vastupidi toob publikut pikemas perspektiivis juurde. Siin olen Vibuga ühel nõul.
              6.õlle ja siidri lubamine ei too mingit plahvatuslikku pealtvaatajaskonna juurdekasvu kuid on igatahes asjale kasuks
              seda võiks edaspidi ka tribüünil tarbida nagu näit. korv ja võrkpallis või siis aastalõputurniiril Kalevi spordihallis
              7.ükskord ometigi tuleks kindlaks mängude toimumise päevad paika panna ,nii nagu mujal maailmas ,et ei peaks kogu aeg uurima ,millal järgmine voor tuleb. Samuti kellaajad paikka.
              8. igal staadionil olgu kindel suitsetajate sektor.
              9. Eesti Meistriliiga mängudel lubataks kasutada siganaaaltõrvikuid ,serpentiine jne.
              10. ja kõige viimaseks tahan öelda ,et ka kõik soccerneti lugejad ja muidu siin kiibitsejad võiksid aeg ajalt oma kondid Meistriliiga mängudele vedada aga mitte kodus passida.
              Ise käisin eelmisel hooajal vähemalt 80% kõiki Tallinnas toimunud Meistrliiga mänge vaatamas.Esiliiga ja ka madalamate liigade mänge käisin päris palju vaatamas.
              Koondise ja noortekoondiste mängudest rääkimata.

              FCF Forever

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                Originally posted by ROOTSI KUNN
                4. piletihinnad ei oleks kallid ,kui eelnevad tingimused oleksid täidetud,kuid praegu võiks neid siiski korrigeerida ,eriti noortele ja lastele.
                piletihinnad ON liiga kallid ja eriti just paljude nende jaoks kes ei ole nii-nii suured jalka fännid- jutt puudutab rahvusvahelisi mänge. Võrrelgem näiteks korvpalli omadega, kus rahvusvaheliste mängude piletid on tunduvalt odavamad ja muidugi on seal ka parem vaadata, ma saan aru küll et ei saa neid kahte täielikult omavahel võrrelda aga mingi võrdlus siiski!
                Mis puutub aga koduse liiga mängude suhtes siis olen sinu eelneva jutuka täiesti nõus- 100%

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                  Originally posted by käbi
                  Minu mõte on see, et võiks mingid kirjad kokku lappida Liidule ja kanalitele selle teema kohta.
                  Kuna antud vaidlus on päevakorral pea iga aasta algul, siis võtsin end aasta tagasi käsile ja saatsin Eesti kõigile kolmele telekanalile sellekohase järelepärimise, et kas oleks mingil moel võimalik edastada teleülekandelid Eesti Meistriliiga mängudelt. Ainsana suvatses minu päringule vastata Kanal2 programmidirektor Olle Mirme, kes teatas \"Sellel aastal see kindlasti võimalik ei ole\". Seejuures Etv ja TV3 ignoreerisid minu päringut.
                  Point on aga selles, et kui sa tahad mingeid kirju koostada, siis personaalselt
                  sul seda küll mõtet teha ei ole. Mingi ühe tegelase pärast ei viitsi keegi hakata lillegi liigutama. Kui seda teha aga näiteks Jalgpallihaigla kaudu, siis mine tea....
                  Vaikus

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                    Saatsin ka siis täna meie telekanalite juhtidele kirjad ja vastused olid siis järgmised:

                    Kanal2:
                    Sel hooajal me jalgpalli ülekandeid ei plaani. Kuid veebruarist on võimalik
                    Kanal 2e vahendusel lisaks võrkpalli ülekannetele ja korvpalli ülekandeid näha.

                    TV3:
                    Pean kahjuks teatama, et TV3-l pole kavas järgmise hooaja Eesti liiga mänge
                    üle kandma hakata.
                    Loodetavasti võtab meie avalik-õiguslik ETV, kelle kohustuste hulka see
                    võiks vast kuuluda, asja ette.

                    ETV:
                    Kahjuks me ei näita sel aastal neid mänge. Mõne üksiku võib olla, aga
                    reeglina paraku mitte. Meie prioriteediks on Eesti meeskondade mängud
                    välismeeskondadega, aga sealgi ei jõua kõike näidata.
                    Sorry

                    Niiet tuleb tunnistada,et järgmine hooaeg jääb teles meistriliiga mängud nägemata

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                      Originally posted by Roberto Carlos
                      Saatsin ka siis täna meie telekanalite juhtidele kirjad ja vastused olid siis järgmised:

                      ETV:
                      Kahjuks me ei näita sel aastal neid mänge. Mõne üksiku võib olla, aga
                      reeglina paraku mitte. Meie prioriteediks on Eesti meeskondade mängud
                      välismeeskondadega, aga sealgi ei jõua kõike näidata.
                      Sorry
                      Fabritseerisid selle ise?

                      Et kohe saatsid ja kohe vastati ja veel öeldi sorry

                      Edu..

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                        .....njah nagu oligi arvata. vaatajaid olex. ma usun, et vaatajaid olex rohkem kui audentese ja ess/falck p2rnu v6rguylekandel.


                        tublid h2rrad jalgpalliliit (kes ei n2ita mingit huvi vist ylesse) ja eesti telekanalid!

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                          ma ei tea võibolla olen tsiba valel lainel, kuid minu arust peaks kohaliku vuti toppimine tv-purki olema nö viimane loogiline samm, siinkohal nõustun nende foorumlastega, kes peavad esmasteks ülesanneteks liiga kui sellise selge väljatöötlemise, ilmselt rapsivad tegelased, kelle otsustest võiks/peaks alguse saama kohaliku vuti kajastamine telekas, nö primaarsemate ülesannetega, nt pole ilmaski kindel, mis klubid osalevad järgmisel hooajal, jne, jne. Ega siis tv-lepingute tegemine pole ka ilmselt 2-nädala töö. Pika jutu lõpetuseks- alustuseks SELGE liiga ning siis on juba kõik pudi-padi asjad kergemalt juurde liidetavad.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                            Originally posted by Glazza


                            Originally posted by Roberto Carlos
                            Saatsin ka siis täna meie telekanalite juhtidele kirjad ja vastused olid siis järgmised:

                            ETV:
                            Kahjuks me ei näita sel aastal neid mänge. Mõne üksiku võib olla, aga
                            reeglina paraku mitte. Meie prioriteediks on Eesti meeskondade mängud
                            välismeeskondadega, aga sealgi ei jõua kõike näidata.
                            Sorry
                            Fabritseerisid selle ise?

                            Et kohe saatsid ja kohe vastati ja veel öeldi sorry

                            Edu..
                            Tõesti imestasin isegi,et kohe vastused saadeti,aga nii nad kirjutasid...

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                              Originally posted by Roberto Carlos


                              Originally posted by Glazza


                              Originally posted by Roberto Carlos
                              Saatsin ka siis täna meie telekanalite juhtidele kirjad ja vastused olid siis järgmised:

                              ETV:
                              Kahjuks me ei näita sel aastal neid mänge. Mõne üksiku võib olla, aga
                              reeglina paraku mitte. Meie prioriteediks on Eesti meeskondade mängud
                              välismeeskondadega, aga sealgi ei jõua kõike näidata.
                              Sorry
                              Fabritseerisid selle ise?

                              Et kohe saatsid ja kohe vastati ja veel öeldi sorry

                              Edu..
                              Tõesti imestasin isegi,et kohe vastused saadeti,aga nii nad kirjutasid...

                              ma ei hakkagi sind valetajaks tembeldama ning usun et oled aus poiss aga et kõigi kolme käest kohe vastused said- natukene kahtlust äratav! Seni võin ainult omast-käest öelda et mis puutub küsimuste esitamisega erinevatele Eesti kanalitele(pean silmas spordiga seonduvaid) siis olen pidanud vastusega ootama umbes 1-2 päeva aga see ei ole mitte tähtis vaid seda et ma olen saanud seni(mitte et ma seda tihti teeks- küsin neilt erinevaid küsimusi) alati kõige meeldivama ja parema vastuse Kanal2-st ja kõige nigelama vastuse, kui ültse vastuse saab, TV3-st! Aga samas vahet ei ole kuna umbes nii nad kindlasti ka vastasid/vastavad, arvan ma!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Jalgpall televisiooni\'

                                Originally posted by euro_boss


                                Originally posted by ROOTSI KUNN
                                4. piletihinnad ei oleks kallid ,kui eelnevad tingimused oleksid täidetud,kuid praegu võiks neid siiski korrigeerida ,eriti noortele ja lastele.
                                piletihinnad ON liiga kallid ja eriti just paljude nende jaoks kes ei ole nii-nii suured jalka fännid- jutt puudutab rahvusvahelisi mänge. Võrrelgem näiteks korvpalli omadega, kus rahvusvaheliste mängude piletid on tunduvalt odavamad ja muidugi on seal ka parem vaadata, ma saan aru küll et ei saa neid kahte täielikult omavahel võrrelda aga mingi võrdlus siiski!
                                Mis puutub aga koduse liiga mängude suhtes siis olen sinu eelneva jutuka täiesti nõus- 100%
                                Ma pidasin antud tekstis küll eestikaid silmas aga kuna sa mainisid rahvusvahelisi mänge siis siin olen sinuga peaaegu nõus ,kuigi EJL tegi juba eelmisel aastal piletid odavamaks ja süsteemi paindlikumaks(perepilet jne.).
                                Vaadatavuse suhtes ei saa kohe kuidagi nõustuda ,Arenal on ikka igalt poolt väga hea vaadata . Kas võrdlesid ,et kuidas oleks kossu vaatamine Arenalt ? Seda on küll Saku hallist parem vaadata.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X