PDA

View Full Version : Trennid noortele

Tarmo
28.09.01, 22:36
Tahaks panna 3aastast pisi-põnni vutitrenni.Oskate soovitada mõningaid ja kus need asuvad?

Jyrka
28.09.01, 23:23
FC Kotkasse peaks saama panna teda a mai tea mingeid kontaktandmeid

Pätu
28.09.01, 23:34
ja Tarmo vaata et sa teda ikka seal mängimas hoiad... saab äkki mõne korraliku mängija tulevikku lisaks

eston maravilha
29.09.01, 10:49
kahtlen selles kas nii noori juba võetakse. anna talle lihtsalt pall ja las toksib seda õues

-Loom-
29.09.01, 18:49
njaa tore et keegi ikka eesti jalka tuleviku eest ca hoolitseb .-P :-))

erx
30.09.01, 08:24
mul on yx tuttav poiss, kes hakkas kolmeselt kuueaastastega mängima... Ja poiss mängib siiamaani 3 aastat vanematega ja on põhis ! Imelaps ? Ei, lihtsalt väga hea treeneri töö

willane
30.09.01, 11:25
vaata FC Kotkas kodelehele www.hot.ee/fckotkas.

praegu on seal noorimate grupp 1996 sündinutele, aga mängib ka mõni 1997 poiss.

Kosk
01.10.01, 18:26
Raske otsus. Põhimõtteliselt 2 varianti: a) Flora süsteemi b) FC Kotkas.
Ise vist valiks variandi b, et natukenegi Flora süsteemi vastu hakata. Aga kui on soov jõuda kuhugi, siis vist tuleks ikka variant a valida.

Maarek
02.10.01, 14:16
Orginally posted by Kosk

Raske otsus. Põhimõtteliselt 2 varianti: a) Flora süsteemi b) FC Kotkas.
Ise vist valiks variandi b, et natukenegi Flora süsteemi vastu hakata. Aga kui on soov jõuda kuhugi, siis vist tuleks ikka variant a valida.

Aga miks sa arvad, et Kotkaga kuhugi ei jõua.

wiiner
02.10.01, 16:10
koondises on ju põhieelistuses flora süsteemis olevad (või kunagi olnud) mängijad :doh:

eston maravilha
02.10.01, 18:28
see on praegu aga kümne aasta pärast kui pohlak on loodetavasti lusika nurka visanud ja treenerid on ka paremad võetakse koondisesse ikka oskuste alusel mitte selle järgi kes kus mängib

Kosk
02.10.01, 20:59
Wiiner siin ennist juba vastas ära.
Sisemas ma muidugi loodan, et lõppeks see Pohlaku türannia.

willane
02.10.01, 23:37
hei, tulge maa peale. las see laps mängib esialgu niisama. alles 10 aasta pärast hakaku koondisel mõtlema, kui 13-14 aastat.

Maarek
03.10.01, 13:04
Orginally posted by Kosk

Wiiner siin ennist juba vastas ära.
Sisemas ma muidugi loodan, et lõppeks see Pohlaku türannia.

Pohlaku türannia ei kesta enam kaua, sest Flora pole enam ainuke, kes on võimeline koondislasi koolitama.

willane
03.10.01, 17:57
Schwede vastandas oma Jalgpallipiiblis Kotkase ja Flora noortetöö ...

emme
05.10.01, 17:45
Piibel pole veel ette jäänud, mis ta seal sisuliselt vastandas?

willane
07.10.01, 00:36
Orginally posted by emme

Piibel pole veel ette jäänud, mis ta seal sisuliselt vastandas?
lugesin ainult kommentaare, ise pole raamatut veel lugenud. tellisin kirjastusest, varsti saab lugema hakata. Selveris oli igatahes olemas.

willane
07.10.01, 00:37
mulle on Schwede üldiselt sümpaatne. ta on alati vutifänn olnud, ka siis, kui korvpall ruulis.

willane
07.10.01, 01:25
viimane Flora vs. Kotkas
Laupäeval 29.09 kohtus FC Kotkas 92 Rainis Maasingu juhendamisel kahe võistkonnaga FC Flora Olev Reimi 1992 aastal sündinud poiste vastu. Mängud peeti Lilleküla kunstmuru staadionil. Tulemused:
FC Kotkas 92 I - FC Flora I, tulemus 6 : 1
FC Kotkas 92 II - FC Flora II, tulemus 2 : 1

shepard
12.10.01, 17:20
Käisin Kotkapoiste lehel ja silma jäi, et FC Kotkas 93 koosseisus mängib keegi Richard Leht, kes lööb peaaegu igas mängus värava(id). Kas keegi on teda mängimas näinud ka?
Et kas on loota uut Operit või Zelinskit või Romariot?

Roberto
13.10.01, 10:54
Orginally posted by shepard

Käisin Kotkapoiste lehel ja silma jäi, et FC Kotkas 93 koosseisus mängib keegi Richard Leht, kes lööb peaaegu igas mängus värava(id). Kas keegi on teda mängimas näinud ka?
Vaevalt.

Roberto
13.10.01, 10:57
Orginally posted by Roberto

Orginally posted by shepard

Vaevalt.
Selliséd kukuvad kiiresti,ajavad ninapüsti ja kõik.Vt.tulemus 2:10.Pidi isetseja tüüp olema

Roberto
13.10.01, 11:06
Shepard-Andres Leht
willane-Mark Mööl

willane
13.10.01, 23:51
oli 2:10, aga mängisid ka 92.a vastu.
lisaks mängitas Kotkas sõprusmängus ca 20 erinevat poissi, Levadia tuli 8-9 poisiga.
positiivne on see, et eesti ja vene klubid ka omavahel treeningkohtumisi peavad.
teadmiseks- willasel on ka Kotkas 93 vanuses poiss ja tore on, et vutti mängib mitte niisama ei logele!!!

Pätu
14.10.01, 01:30
TVMKl on ka nüüd noortele trenn aga ma ei tea mis vanusest alates

shepard
14.10.01, 03:48
to:Roberto
See kas poisist saab asja või mitte oleneb suuresti treenerist
ja kui treener oma töö hästi ära teeb siis ta suudab
isetsejaid taltsutada ja tagasihoidlikumaid tagant sundida.

to:all
Seega oli minu küsimuse mõte eelnevas postituses hoopis see,
et kas keegi on näinud R.Lehet mängimas ja oskab öelda kas temas on
potentsiaali (väga) heaks ründajaks saada
(juhul kui treener oskab teda suunata ja juhendada piisavalt hästi)?

ps jälle to:roberto
Shepard=Andres Leht oli väga vale vastus.

willane
15.10.01, 16:24
veel Kotkas vs.Flora
mina ei näe mingit vajadust kedagi vastandada, klubid on konkurendid ja kõik.
kui üldse nii noortest nagu 1992-93 rääkida, siis Florast tugevamad vastased Kotkasele on hoopis venelaste klubid Levadia, Puuma, Spartak.

emme
16.10.01, 19:58
Ei me ette tea, aga Richardile (ja mitte ainult) võib ju loota ikka. Treeneris pole ka põhjust kahelda.
Pealegi pole see poiss nii isetseja ühti, ainult tahtmist hästi mängida on tal kõvasti rohkem kui mõnelgi. Ja kapteniks ei valitud teda ka mitte issi pärast vaid täiesti objektiivsete testide alusel.:love:

RichardLeht
25.08.03, 13:09
hehe

Olavinho
25.08.03, 15:09
Schwede asjus nii palju, et ta on küll tubli jalgpalli fänn, aga ta pole vähemalt noortetööga küll kursis. Tema artikel sporditähes oli küll kohati täielik absurd (no offense)

Poisid soovitan panna siiski florasse, sest seal on päris head treenerid väga noortega tegelemas (Olev Reim, Alari Lell). Kuigi nii noort pole veel eriti mõttet kuhugi toppida, aasta paari pärast. Ennem võib tõesti niisama natuke palli taguda ja päris nii noortele polegi trenni kui ma ei eksi

rax69
25.08.03, 15:22
3 aastane poiss on natuke noor ikkagi ..
aga lähitulevikus soovitax mina lapsed FC Nõmme Unitedisse panna..
Suurepärane staadion..Männiku
Hea treener...Priit Tomingas
..lahedad trennid..see on vist kõik mida yhel 5 aastasel vaja on :P
Teine võimalus olex FC kotkas.
Kindlasti mitte flora..halvad treeningtingimused ja sjuke värk ...:)

willane
25.08.03, 16:48
FC Kotkases 3-aastased ei treeni ja ei hakka ka, vähemalt mitte enne kui nad teise 2-3 aastat juurde on elanud:)

Ono
25.08.03, 18:44
Originally posted by shepard

to:Roberto
See kas poisist saab asja või mitte oleneb suuresti treenerist
ja kui treener oma töö hästi ära teeb siis ta suudab
isetsejaid taltsutada ja tagasihoidlikumaid tagant sundida.

to:all
Seega oli minu küsimuse mõte eelnevas postituses hoopis see,
et kas keegi on näinud R.Lehet mängimas ja oskab öelda kas temas on
potentsiaali (väga) heaks ründajaks saada
(juhul kui treener oskab teda suunata ja juhendada piisavalt hästi)?

ps jälle to:roberto
Shepard=Andres Leht oli väga vale vastus.

Vaidleks vastu, et treenerist oleneb üsna vähe, kui treener ei tee midagi, on see parem kui tapab lapsi ala mingi raskete füüsiliste harjutustega.
Ning Pele\'d ja Maradona\'d ei ole fantastilised mängijad, et neil oleks supertreenerid vaid on neil on loomulikult looduse poolt antud ja lisaks suur tahtmine, lihtsalt nad toksivad palli kuskil külavahel kõik aeg ja sealt saavad tehnika kogemused jne.
Minu nägemus asjast.

emme
26.08.03, 01:38
Originally posted by Ono

Vaidleks vastu, et treenerist oleneb üsna vähe, kui treener ei tee midagi, on see parem kui tapab lapsi ala mingi raskete füüsiliste harjutustega.
Ning Pele\'d ja Maradona\'d ei ole fantastilised mängijad, et neil oleks supertreenerid vaid on neil on loomulikult looduse poolt antud ja lisaks suur tahtmine, lihtsalt nad toksivad palli kuskil külavahel kõik aeg ja sealt saavad tehnika kogemused jne.
Minu nägemus asjast.

Abbbikene :sega2: :sega6: :sega1: (ahmib õhku)

No mispärast siis kogu maailmas küll raisatakse raha (ja mitte vähe) inimeste kõrgelt harimiseks, kui kogu sellest füsioloogiast ja psühholoogiast ja peda- ja andragoogikast ja muust jurast tuhkagi tolku pole?
Ega kõik ilm ikka purulolle otsast otsani täis ka pole. Mõni kesiste teadmistega ja kutseoskusteta ning kogemusteta fanatt võib küll lapse tuksi keerata, aga see veel ei tähenda, et omaette pusimine tõeliselt hea treeneri juhendamisest parema tulemuse annaks.
Muidugi ei tee ka tipptreener igast loodrist miskit, tõsine tahtmine on üks eeldus, mis heal juhul aitab veidi isegi muude eelduste keskpärasust kompenseerida. Vähemalt sedavõrd küll, et korralikult juhendatud seltskonnas geeniusele oluliselt soodsamad arenguvõimaluused luuakse. Vutt ikka meeskonna (kokku)mäng ju on!