PDA

View Full Version : II Liiga lääs/lõuna

Sir Brazza
08.01.04, 08:31
kes võidab see aasta??
kes - kus mängib.. ?
hooajaeelsed mängud??
liiga ajal jooxvad mängud ja uudised....

!!!PALUX SIIS SIIA TEEMA ALLA!!!

Sir Brazza
08.01.04, 11:28
Lelle SK (II liiga, JK Tervis Pärnu duubel)

Väravavaht: Egert Oijov

Kaitsjad: Virgo Veiman, Henri Rüütli, Ragnar Uibooss, Mihkel Pent, Kristjan Loorits, Mikk Sillaste, Madis Albert

Poolkaitsjad: Kristjan Suurjärv, Mikk Maal, Erik Reinsoo, Karl Pehk, Indrek Klein, Harri Ojamaa

Ründajad: Tõnis Kaukvere, Theimo Tarvis, Jürgen Kuresoo, Ken Akerta, Kaupo Margussonov

Treener: Zaur Tšilingarašvili

KOMMENTAAR: Mängijad on päris noored, kuid siin leidub paar päris talendikat mängijat. Kahjux on nad Tervise duubel - seal mängijad sama noored..
-------------------------------------------------------------------------------------------
HÜJK Emmaste (II liiga, FC Valga duubel)

Väravavahid: Romet Saaliste, Madis Lehiste

Kaitsjad: Dmitri Rusinov, Lennard Tuulmets, Sven Markna, Jan Harend, Henri Paavo, Roman Primotšenko

Poolkaitsjad: Risto Kägo, Juss Tamming, Martin Polluks

Ründajad: Kirill Uratsov, Kaarel Täll, Märt Ojamaa, Mihkel Kannelmäe, Priit Mäeorg, Märt Maal

Peatreener: Ilmar Põhjala
Treener: Ivo Lehtmets

KOMMENTAAR: Mängijad on kõik väga noored.. arvatavasti on see klubi see aasta II liiga jaox liialt nõrk.. mina pakun, et klubi langeb järgmisex hooajax III liigasse.
-------------------------------------------------------------------------------------------
FC Elva (II liiga, JK Tulevik Viljandi duubel)

Väravavahid: Allan Soomets, Elar Jürimäe

Kaitsjad: Ivar Lepiku, Meelis Laurimaa, Roland Tokko, Aleksei Savitski, Haimar Otsmaa, Mart Kase, Erkki Seinre, Siim Sildoja

Poolkaitsjad: Igor Kotovits, Kaarel Taimla, Taavi Aus, Gerd Tammist, Raido Kuurma, Henry Person, Esko Brandt

Ründajad: Marto Kiisk, Joonas Laasberg, Mihkel Saar, Kaarel Berg, Reimo Oja, Raido Oja

Peatreener: Aivar Lillevere
Treener: Marko Lelov

KOMMENTAAR: mängijate valik on väga suur - usun, et see annab kindla eelise eelmisest aastast stabiilsemat mängu näidata ja II liiga kinni panna.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Sörve JK (II liiga, FC Kuressaare duubel)

Roland Kütt
Rait Hansen
Mart Kalm
Kristjan Maidra
Mart Undrest
Martin Salong
Tõnis Azarov
Urmas Rajaver
Andrei Gorlenkov
Indrek Õunpuu
Innar Õunpuu
Kalmer Vinter
Taivo Kaljo
Ott Torn
Priit Post
Herman Toom
Kevin Rand
Rain Kuusnõmm
Raiko Kuusnõmm
Mikk Rajaver
Reimo Nook
Andreas Pulk
Allar Raamat
Raimo Kaljulaid
Glen Põld
Elari Valmas
Riho Rääk
Raimo Laid
Timo Ojavee
Sven Õispuu

Treener: Jan Važinski

KOMMENTAAR: sellel klubil on kõik võimalused... kas täielikult läbi põruda või teha taas väga hea hooaeg.. oleneb, kui palju FC Kuressaare mehi kasutataxe..

Sir Brazza
10.01.04, 13:48
Reede, 9. jaanuar: kell 13.00 FC Elva - Lelle SK 3:0

Sir Brazza
11.01.04, 02:08
Laupäev, 10. jaanuar

kl. 10.00 HÜJK Emmaste - FC Flora Tallinn\'88 4:2
Väravad: Kägo, Rusinov 2, Jarjomenko

HÜJK Emmaste eest käisid platsil: Hirve, Lehiste, Kannelmäe, Kliimand, Paavo, Veski, Markna, Jarjomenko, Tamming, Kägo, Ojamaa, Täll, Rusinov.

Sir Brazza
13.01.04, 21:32
Treeningmängud 17. jaanuaril

JK TERVIS PÄRNU - LELLE SK 2:1 (1:1)
Väravad: 1. Marmor, 66. Ishtshuk - 31. Klein
Hoiatused: 18. Sütt, 28. Kaukvere

FC ELVA - FC KURESSAARE 2:0 (2:0)
Väravad: Reimo Oja, Joonas Laasberg
Hoiatused: -

Rainis
20.01.04, 14:05
Üks värske muutus Pärnu Kalevi asemel mängib 2004 teises liigas JK Karksi.

Sir Brazza
20.01.04, 14:10
no siis v6ibolla emmaste polegi ainuke pexupoiss :D

kristan
20.01.04, 14:21
Kas Pärnu Kalev loobus üldse või hakkab ise Karksi asemel III liigat lükkama?

Rainis
20.01.04, 15:49
Kuna Pärnust on kaks mansat, siis seoses sellega ilmselt klubi otsustas nooremad poisid 3. liigat mängima panna.
Igatahes Jalgpalliliit teatas Pärnu soovist. Meie kaaalusime, (eks ta raske saab olema)
aga otsustasime osaleda.
JK Karksil on ju üks sarnane kogemus olemas. Igatahes läheme mängima - jalgpall on aga ümmargune...

Sir Brazza
23.01.04, 16:51
kas karksi oli paar aastat tagasi ka II - liigas??

S6prusm2ngud Laupäeval, 24. jaanuaril

FC Elva - HÜJK Emmaste
Lelle SK - FC Puuma Tallinn

solskjaer
23.01.04, 21:39
Kas HÜJK poisid teavad ka milline nende tulevane kodustaadion on:D :D :D

hugen
24.01.04, 17:42
kas karksi oli paar aastat tagasi ka II - liigas??
jep

Sir Brazza
24.01.04, 18:47
FC Elva - HÜJK Emmaste 7:0

Väravad: Joonas Laasberg 4, Esko Brandt 2, Mart Kase

Lelle SK - FC Puuma Tallinn 4:6 (2:3)

Mängiti 2 x 40 minutit

Väravad: 1. Margusonov, 3., 66. Kaukvere, 65. Maal - 8. ei realiseeritud penaltit, 30., 32., 35., 50., 52., 67.

Lelle SK: Palm, H. Rüütli, Sütt, Veiman, Sillaste, Surva, Kaukvere, Mikk Maal, Margusonov, H. Ojamaa, Kuresoo. Teisel poolajal tulid vahetustest mängu Reinsoo, Akerta, Loorits, Naris

muhv33
30.01.04, 09:47
Küsimused Karksi meestele:Kes II liigas mängima hakkavad,kuulda oli,et Viljandist pärit täiendus on lahkunud ja oma klubi moodustanud?Kas oma mehi(II liiga tasemel)ikka jätkub?/ei maksa küsimustest midagi halvustavat välja lugeda,lihtsalt tunnen huvi/

lellesk
31.01.04, 01:40
Treeningmäng Laupäeval 30. jaanuaril A.Le.Coq MiniArenal

Lelle SK - HÜJK Emmaste 10:1

Mänguaeg: 4*20 minutit

kurkull
01.02.04, 11:52
Kalev loobus ise mängimast II liigas (ei tule ilma abita toime) ja III liigas hakkab mängima arvatavasti FC Comwell

Alfonso
03.02.04, 15:37
kurkullike?
mis Kalev sul loobus ja kelle asemele comwell läheb, joonud oled natukene või?

Raimo
03.02.04, 15:52
Originally posted by Alfonso
kurkullike?
mis Kalev sul loobus ja kelle asemele comwell läheb, joonud oled natukene või?

Alfonso, jutt on PJK Kalev Pärnust, mis minu teada oli PJK ja Kalevi ühistiim, kuid siis tekkisid vist mingisugused lahkhelid. Kuid küll Pärnu Kalev jõuab iseseisvalt ühel hetkel tagasi kõrgemale tasemele. Vaja lihtsalt veidi kannatust.

halter
09.02.04, 02:20
sel aastal hakkab mängima II liigas JK Karksi. ..Edu ja jõudu neile. tubli tulemus.

Amadeus
11.02.04, 12:38
Kirjutati ju et PJK Kalev hakkab mängima III liigas ja Vaprus II nime all. Kui vaadata eelmise aasta nimekirju siis t6esti seal mängis terve hulk Vapruse mehi. Sellepärast nad III liigasse läksidki et ei ole ju m6tet duublil ja p6himeeskonnal yhes liigas sebida.

Elva on vist t6siselt esiliiga sihikule v6tnud. Seni pole yhtegi kontrollmängu kaotanud. Eks Tuleviku duublil oleks vist esiliigas sobivam olla kyll.

zabala
14.02.04, 17:37
Lelle SK vs Rapla Atli 5-4
Suhteliselt rabe mäng oli.Esimene poolaeg päris võrdne, teisel poolajal oli Atli päris väsinud juba ja nii see kaotus ka tuli siis.:õnnelik:

Amadeus
14.02.04, 18:38
Originally posted by zabala

Lelle SK vs Rapla Atli 5-4
Suhteliselt rabe mäng oli.Esimene poolaeg päris võrdne, teisel poolajal oli Atli päris väsinud juba ja nii see kaotus ka tuli siis.:õnnelik:

Kahju kyll, kas sa ise olid kohal? Kes Atlil mängisid?

zabala
15.02.04, 10:54
jep mina isegi mängisin ja kui sa tahad teada, kes mängisid Atli eest siis mine vaata www.fcflora.ee ;)

lellesk
15.02.04, 11:17
kl. 12.00 LELLE SK - RAPLA JK ATLI 5:4

Väravad: 10.Margussonov 28., 55.H.Ojamaa 70.Kuresoo 76..... - 24. Maltsar, 33. Mõtsnik, 37. Ilistom, 43. Üts

Eemaldamine: 60. Maltsar

JK Atli: Pallav, Tüvist, Miilen, Mõtsnik, Kulli, Saali, Margus Maltsar, Jänes, A. Üts, Andok, Simora, H. Üts, Ilistom.

Lelle SK:Hinn, E.Oja, Sütt, Veimann, M.Sillaste, Kuusk, Kaukvere, Maal, H.Ojamaa, Kuresoo, Margussonov vahetusest: Suurjärv, Reinsoo, Akerta

Amadeus
15.02.04, 12:37
Aituma, oligi tekkinud inf. Eile veel ei olnud justkui Flora kodukal näha. Ja lelle omasid ei ole seal praegugi. V6iks arvata , et lelle ei kuulugi flora systeemi. Tänud lellesk :)

Amadeus
15.02.04, 15:52
FC Elva - Tammeka 3 ----- 1:6 !!!!!
Mis siis nyyd juhtus? Tammeka kolmas t6esti nii k6va sats v6i? V6i mängisid elvakad mingi teise koosseisuga?

smith
15.02.04, 16:13
Täpsemalt
FC Elva III - JK Tammeka III 1:6 (0:4)

Mängis FC Elva III meeskond ja mängupilt oli elva poolelt jube. vastane oli lihtsalt parem. lisaks polnud ilm ka just parim jalgpalli harrastamiseks.

Amadeus
16.02.04, 11:25
Kes seal Elva III veel mängivad? Ma tean et Elva II koosneb suuresti endistest Merkuurlastest, kes juba eelmisel aastal p6himeeskonna eest ei mänginud. Kas Elva III on siis nende omad noored v6i midagi muud?

Amadeus
17.02.04, 15:15
Originally posted by smith

Täpsemalt
FC Elva III - JK Tammeka III 1:6 (0:4)

Mängis FC Elva III meeskond ja mängupilt oli elva poolelt jube. vastane oli lihtsalt parem. lisaks polnud ilm ka just parim jalgpalli harrastamiseks.

Tammeka kodukas väidab ikkagi et tegu oli FC Elva II-ga mitte III-ga. Keda siis uskuda? Tammeka v6iks ikka teada kelle vastu nad mängisid.

smith
17.02.04, 17:03
ma arvan, et kui ma kohal olin, siis tean millest räägin. mängis FC Elva III. FC Elva II oleks neid ilmselt võitnud. teada on, et Elva II meeskonnaga liitumas mitu uut mängijat. Üks neist meistriliigas eelmine aasta Viljandi Tuleviku eest mänginud Marek Naaris ja ka Tarvastu JK-st peaks 1-2 meest tulema. FC Elva III Elva omad noored poisid põhiliselt (1988 sünd.) Ja see FC Elva II duubelmeeskond.

Amadeus
18.02.04, 11:27
Originally posted by smith

ma arvan, et kui ma kohal olin, siis tean millest räägin. mängis FC Elva III. FC Elva II oleks neid ilmselt võitnud. teada on, et Elva II meeskonnaga liitumas mitu uut mängijat. Üks neist meistriliigas eelmine aasta Viljandi Tuleviku eest mänginud Marek Naaris ja ka Tarvastu JK-st peaks 1-2 meest tulema. FC Elva III Elva omad noored poisid põhiliselt (1988 sünd.) Ja see FC Elva II duubelmeeskond.

Aituma selgituse eest. Kui sa ikka kohal olid siis ilmselt jah. Seda ma teadsin jah, et Elva II on merkuuri heidikute kogunemis koht :)

Kiisu
24.02.04, 22:41
Mina arvan et sellel aastal võidab II liiga kas Pärnu Vaprus või Hiiu Kalur. Ülejäänud ju alles päris poisikesed ja Karksist pole kahjuks midagi kuulnud.

Amadeus
25.02.04, 09:50
Originally posted by Kiisu

Mina arvan et sellel aastal võidab II liiga kas Pärnu Vaprus või Hiiu Kalur. Ülejäänud ju alles päris poisikesed ja Karksist pole kahjuks midagi kuulnud.

FC Elvas on ju kah parimas eas jalgpallurid. Enamuse moodustavad 20 - 24 aastased mehed. Pole poisikestest juttugi. FC Valga II on kah sama meeskonnaga väljas mis eelmiselgi aastal. Kuigi jah, nii Vaprus kui Kalur on pretendendid kindlasti.

qqq
25.02.04, 13:47
elvas 20-24 aastased mehed ?!?!?!?!:D

Kiisu
25.02.04, 14:47
Mina oma arvamust ei muuda , sest Vapruses mängivad eelmise aasta esiliiga mehedja Kalurisse on lisandunud Anis, Lell, Nõmmik. Nii et loogiliselt võttes jagavad need kaks see aasta esikoha omavahel.

Amadeus
25.02.04, 17:29
Originally posted by qqq

elvas 20-24 aastased mehed ?!?!?!?!:D

Vaata siis nimekirjast järgi. Enamus on syndinud aastatel 84, 82, 80. Mis ongi 20 aastased, 22 aastased 24 aastased.

Amadeus
03.04.04, 11:05
Kurinahad Valgalased, nyyd tuleb k6ik ennustused ymber teha. Ei tea ju neist Tarvastu tyypidest midagi.

Phillips
03.04.04, 15:19
kolmanda liiga sats...mis siin ikka ennustada..

PraS
03.04.04, 20:35
JK Karksi - Lelle SK 1:2

Amadeus
03.04.04, 20:58
Originally posted by Phillips

kolmanda liiga sats...mis siin ikka ennustada..

Ah et v6ib neile siis rahumeeli k6ik kaotused ennustada :D

Phillips
03.04.04, 21:33
Emmaste-Fc Elva 0-0

beastie
03.04.04, 22:28
üllatustulemus.....?

Amadeus
04.04.04, 13:21
Originally posted by Phillips

Emmaste-Fc Elva 0-0

M6nev6rra yllata ju kyll. Enne hooaega mängisid nad kaks korda vist ja mõlemad korrad võitsid Elvalased suurelt ja nulliga.

zabala
04.04.04, 15:23
Karksi vs Lelle 1-2
Lelle väravad Margusonov ja Naris
Lelle algkooseis: Ventsel, Rüütli, Veiman, Sillaste, Frolov, Klein, Tarvis, Maal, Margusonov, Ojamaa, Akerta. :õnnelik:
Mõlemalt meeskonnalt suht kehv esitus.Võitis see, kes seda rohkem tahtis ja kellel oli rohkem õnne.Väljak märg ja väga sitas seisukorras :viha:

Amadeus
05.04.04, 16:09
Originally posted by zabala

Karksi vs Lelle 1-2
Lelle väravad Margusonov ja Naris
Lelle algkooseis: Ventsel, Rüütli, Veiman, Sillaste, Frolov, Klein, Tarvis, Maal, Margusonov, Ojamaa, Akerta. :õnnelik:
Mõlemalt meeskonnalt suht kehv esitus.Võitis see, kes seda rohkem tahtis ja kellel oli rohkem õnne.Väljak märg ja väga sitas seisukorras :viha:

Kas see mängiti Viljandi kunst murul või? Too on jah niisuguses seisukorras et aru ei saa kuidas seal yldse on v6imalik jalgpalli mängida.

muhv33
07.04.04, 15:33
Noh märja väljaku peal saab ju ka vutti mängida,tingimused võrdsed/head-halvad/ mõlemale võistkonnale!Aga see Viljandi \"kunstmuru\",see on ju EJL \"kingitus\" Viljandile,abi vähemalt niipalju,et suurema pori peab kinni!

zabala
18.04.04, 14:03
Emmaste vs Lelle 4-2

Lelle väravad:Olesk ja Margusonov
Lelle:Hinn, Pijpers, Schwede, Anton, Frolov, Suurjärv, Rüütli, Klein, Olesk, Margusonov, Akerta.
Ütleme nii, et 5 Valga mängijad surusid Lelle ära.Mängus olid head tingimused, isegi publikut oli ikka 50 :õnnelik: .Võimalusi oli mõlemal palju, eks Lelle üritab järgmine kord paremini mängida juba:kaval:

ilms
19.04.04, 10:38
Eesti Jalgpalli MV juhend:

5.14 Juhul, kui Meistriliiga meeskonna duubelmeeskonnaks on Esiliiga või Teise liiga meeskond, siis igas Meistriliiga mängus võib kasutada vabalt 5 (viit) duubelmeeskonna mängijat ja igas duubelmeeskonna mängus vabalt 3 (kolme) Meistriliiga mängijat.

... 5 meest seega FC Valgast olla ei saanud ... maksimaalselt 3.

ja kui nüüd vaadata lelle nimekirja

pijpers, anton, olesk .. on pärnu tervisest.

Kiisu
19.04.04, 11:28
Mis Sõrvel juhtus et nad kaotasid, lugesun kommentaare oli võrdne mäng olnud, kuid kuidas nad siis ikka kaotasid. Teab keegi??

sam
19.04.04, 12:28
Sõrve mängus oligi tegelikult nii, et, oma esimese võimaluse lõid saarlased kaitse eksimuse tõttu ära, poolajalõpu poole oli neil ka teine võimalus, kuid kuna kaks ründajat ei osanud ühe palliga midagi peale hakata (segasid teineteist), siis jäi see värav ka löömata ning pall sattus väravavahile otse sülle. Rohkem reaaseid võimalusi neil aga polnud, minu meelest isegi konkreetsed pealelöögid puudusid... vähemalt raamidesse kindlasti. Tahe oli noortel saarlastel suur, kuid oskustest jäi kindlasti puudu. Seda juttu, mida Jan ajab võrdsest mängust, kohe kindlasti ei olnud, sest saarlased pigem üritasid mängu lõhkuda mitte ise seda üles võtta.

zabala
25.04.04, 13:13
Lelle vs Vaprus 0-3
Lelle : Hinn, Pijpers, Schwede, Anton, Frolov, Rüütli, Kasterpalu, Klein, Margusonov, Maal, Akerta.
Väljak suht kehvas olukorras aga mängitav.Ikka parem, kui mängida kunstmuru peal:õnnelik: .Vaprus polnudki nii tugev, kui arvata oli.Järgmine mäng üritame oma võimalused ära lüüa ja eks siis näeb:lahe:

Gary
02.05.04, 00:34
JK Sõrve vs. Emmaste 1 : 3

Amadeus
02.05.04, 11:17
Tohoo-till-ae!! Lelle sai Tarvastu käest tappa. Seda kyll ei näinud tulemas. Aga noh nyyd peavad vähemalt S6rve ja Lelle noored rohkem pingutama kui nad tahavad liigasse pidama jääda. Väikest intriigi ka tabeli alumisse poolde. Ma juba pelgasingi et Tarvastu ja Karksi ei ole konkurentsiv6imelised.

Amadeus
10.05.04, 12:30
Kas keegi Hiiu Kaluri ja HYJK Emmaste mängu tulemust ei tea. Hiiumaa ilmselgelt liiga kaugel ja tulemused j6uvad mandrile alles nädala pärast :D Äkki m6ni Öseli mees käis mängu vaatamas ja teab rääkida kuidas läks.

triin.e
10.05.04, 12:52
Kalur võitis 2:0.

Kiisu
10.05.04, 13:31
Ei saa ma aru miks kaks tallinna võistkonda sõidavad hiiumaale kartuli põllule mängima. oleks ju odavam ja mõtekam mängida tallinnas korralikul väljakul!

Amadeus
10.05.04, 13:38
Originally posted by Kiisu

Ei saa ma aru miks kaks tallinna võistkonda sõidavad hiiumaale kartuli põllule mängima. oleks ju odavam ja mõtekam mängida tallinnas korralikul väljakul!

Kaluris justku ikka m6ni saarte mees ka mängib vist. Kuressaare selle aasta parim väravakyttki sealt, Pukk.

Kiisu
10.05.04, 14:48
See oli ju emmaste kodu mäng ja kaluris on minu arust kaks hiidlast alles, kes enamuse ajast varupingil on. Nii et mängigu parem tallinnas.

näx
10.05.04, 17:08
Kaluris veel 3 hiidlast alles, peale M.Puki lahkumist. Maar. Samuel ja Linkov. Teadmiseks, et Emmastesse rajatakse kunstmuruväljak. Rahad juba olemas.

Amadeus
14.05.04, 10:23
Noh nyyd pandi siis vähemalt selle tsooni liider kyllalt kindlalt paika. Nagu arvata oligi ei ole sel hooajal lääne-l6una tsoonis ilmselt pärnakatele vastast. Eks aega veel on aga v66rsil v6etud suur v6it näitab ka yht-teist.

Gary
14.05.04, 11:48
Hey kutid...kas keegi teab mis seis jäi elva ja pärnu mängus??????

lume
14.05.04, 11:58
FC ELVA - JK VAPRUS PÄRNU 0:4 (0:4)

Amadeus
14.05.04, 12:34
Originally posted by Gary

Kui sa tahad teada eestikate tulemusi siis reeglina on k6ige kindlam koht flora kodukas. seal nad ikka riputavad tulemused yles suht käbe. Sorry, ma ei arvanud et see tulemus siuke saladus on, seepärast oli eelmine kommentaar ilmselt m6ningatele arusaamatu. Jutt käis siis ikkagi pärnu 4:0 v6idust elva yle.

PraS
14.05.04, 13:00
Originally posted by Amadeus

Kui sa tahad teada eestikate tulemusi siis reeglina on k6ige kindlam koht flora kodukas. seal nad ikka riputavad tulemused yles suht käbe. Sorry, ma ei arvanud et see tulemus siuke saladus on, seepärast oli eelmine kommentaar ilmselt m6ningatele arusaamatu. Jutt käis siis ikkagi pärnu 4:0 v6idust elva yle.

ei muidu väljas jälle sajab Amadeus?

Amadeus
14.05.04, 13:08
Originally posted by PraS

ei muidu väljas jälle sajab Amadeus?

Tibutab

Kiisu
14.05.04, 17:43

Noh nyyd pandi siis vähemalt selle tsooni liider kyllalt kindlalt paika. Nagu arvata oligi ei ole sel hooajal lääne-l6una tsoonis ilmselt pärnakatele vastast. Eks aega veel on aga v66rsil v6etud suur v6it näitab ka yht-teist.

Vara veel võitu neile anda. Ma arvan et kui mitte elva, siis hiiu kalur peaks veel mängima hakkama. Ma vaatasin eelmise aasta tulemusi ja nad olid eelmine aasta ka algul suht nõrgad kuid lõpuks jõudid teiseks. Nii et pärnu on favoriit kuid mitte kindel võitja.

qqq
14.05.04, 21:36
ja elvat ei maxa kah veel maha kanda :) veerand hooajast on alles mängitud ju :P

Amadeus
14.05.04, 22:38
Ega kindlasti ei kanna maha kedagi veel :D lihtsalt esimeses raundis nokauteeriti Elva nende omal platsil. Ja seda Pärnus revansheerida on ääretult raske. Aga nagu eelpool öeldud - alles esimene veerand mängitud. Seega k6ik on veel v6imalik. Ja loodetavasti annavad nii Elva kui Kalur veel k6va lahingu.

Gary
16.05.04, 21:36
Kuulge asjaosalised...rääkige natuke emmasre ja tarvastu mängust...minu jaoks suht üllatus tulemus...oleks huvitav teada lühidalt, mis seal toimnus...

marabella666
16.05.04, 22:52

Ega kindlasti ei kanna maha kedagi veel :D lihtsalt esimeses raundis nokauteeriti Elva nende omal platsil. Ja seda Pärnus revansheerida on ääretult raske. Aga nagu eelpool öeldud - alles esimene veerand mängitud. Seega k6ik on veel v6imalik. Ja loodetavasti annavad nii Elva kui Kalur veel k6va lahingu.

Elva ja Kalur on Vaprusest momendil umbes poole nõrgemad

Amadeus
17.05.04, 11:04

Kuulge asjaosalised...rääkige natuke emmasre ja tarvastu mängust...minu jaoks suht üllatus tulemus...oleks huvitav teada lühidalt, mis seal toimnus...

Ise mängu ei näinud, aga Tarvastu oli ju ka eelmine aasta tegelikult suhteliselt tugev. Vähemalt teise liiga kohta. Nad ju v6itsid ka paaril korral Elvat ja S6rvet (selle aasta Kuressaare), nii et yllatumiseks pole p6hjust. Nad jäid ju ainult paari punktiga väljakukkumistsooni ja lisaks oli neil vist kaks tyhistatud tulemust.

kristan
17.05.04, 11:18
Lisaks pallivad Tarvastus ka eelmise aasta FC Valga II mängumehed. Nii et suhteliselt tugev kooslus Tarvastul.

Kiisu
17.05.04, 17:35
Originally posted by FCOperBK

Elva ja Kalur on Vaprusest momendil umbes poole nõrgemad

Kuidas sa mõõdad poolt:D . Aga võib-olla on 39,78% nõrgemad.

Gary
17.05.04, 18:38
Selge siis...nii et tarvastu on saanud ka enda rivistusse natukene abiväge...

ufo
22.05.04, 14:15
ei tea...kasu eriti pole.. :D

og
23.05.04, 20:40
vaprus - elva 3:1 (1:1)

og
23.05.04, 20:41
vaprus - elva 3:1 (1:1)

kmoor
23.05.04, 22:49
Vaprus 2005. a. Esiliigas! Minu õnnesoovid!

Siin grupis pole lihtsalt võimalik 8 punkti tasa teha ja sellepeale, et Elva veel punkte kaotab võib vist mürki võtta. :lahe:

Zajats
23.05.04, 23:06
krt kes selle hääletuse sinna pani muutku ära ka!

Rainis
24.05.04, 11:23
Kas keegi teab kommenteerida mängu Lelle ja Hiiu Kaluri vahel?

qqq
24.05.04, 17:04
ja kas keegi teb kommenteerida mängu elva pärnu vahel?

funken
24.05.04, 17:33
mäng oli tegelikult päris vaadatav- vapruse ja elva vahel. elva avas kontrast skoori, millele vaprus vastas õnnetu rhikoshettväravaga...seal lasub omajagu süüd ka elva väravavahil, kes tegutses terve mängu suht rabedalt. teisel poolajal pääses maksvusele vapruse füssa, mis oli natuke parem kui elval. teine värav vaprusele tuli karistuslöögist, kus järjekordselt väravavahi vale positsioonivalik vapusele kolli kindlustus. kolmas värav oli juba loogiline jätk vapruse survele. nagu alguses öeldud, oli mäng päris nauditav, eriti siis kui vapruse \"brasiiliasugemetega\" mängijad üritasid ilu teha, mis aga välja kahjuks ei tulnud.

zabala
24.05.04, 21:58
Lelle vs Kalur
Noh Lellel oli ikka rohkem võimalusi, skoor oleks võinud isegi suurem olla.Mängu pilt oli võrdne.Seekord oli Lellel ka normid mängijad, isegi Aksalu saadi väravasse seisma.Sellise tiimiga oleksime päris kõrgel aga noh koguaeg niimoodi ei anta Tervisest mängijad.Aga üritame ikka :kaval:

Jaak
29.05.04, 19:46
Kuressaare kodukas kirjutab, et Sörve - Vaprus 0:5.

zabala
29.05.04, 22:53
Lelle vs Elva 2-1 Lelle väravad Ištšuk ja Kaukvere
Lelle : Ventsel, Pijpers, Schwede, Anton, Sillaste, Akerta, Ištšuk, Klein, Margusonov, Kaukvere, Kasterpalu
Esimene poolaeg oli suhteliselt võrdne mäng.Teisel poolajal surus Elva päris korralikult aga noh magus võit tuli ikkagi:D

diar
30.05.04, 17:07
tublid lelle poisid...surusitegi lõpuks elva ära
:kaval:

kmoor
30.05.04, 17:09
Tarvastu - Karksi 3:2
Kalur - Emmaste 2:2

Jaak
06.06.04, 20:11
Kuulge keegi eilset Karksi-Vapruse tulemust teab?

og
06.06.04, 21:32
Originally posted by Jaak

Kuulge keegi eilset Karksi-Vapruse tulemust teab?

Karksi - Vaprus 0:2 (0:1)
11. Galkin, 67. Lepik

nwa
07.06.04, 11:46
Pärnu kümmnest kümme on päris muljetavaldav.ei usu, et neil tuleb probleeme EL-sse tõusmisega.teise koha pärast hakkavad madistama Kaluri ja Elva poisid.Sõrve ja Karksi peavad järgmine hooaeg uuesti proovima tõusu kõrgemasse liigase.

lellesk
11.06.04, 00:28
Pärnu Vaprus - Lelle SK 2-0

sam
11.06.04, 09:40
Kalur - Tarvastu 2:1

Mõm17
11.06.04, 12:35
Sõrve - Elva 0-3 (0-1)

sam
12.06.04, 12:36
Kas keegi Karksi - Emmaste mängu tulemust teab? Millegipärast ei avaldata kusagil tulemusi...

soccer144
13.06.04, 13:35
karksi-emmaste 3:0

halter
13.06.04, 21:14
karksil oli muidugi veel rohkem võimalusi kui seda tulemus näitab.

sam
29.06.04, 13:05
Ega keegi ei oska öelda Lelle - Emmaste ja Vapruse - Tarvastu tulemusi?

og
29.06.04, 15:21
Vaprus - Tarvastu 10:1 (5:0)

zabala
01.07.04, 00:04
Lelle vs Emmaste 5-2
Lelle väravad - Kaukvere, Kasterpalu, Klein, Akerta, Margusonov

Lelle: Hinn, Oja, Schwede, Anton, Sillaste, Akerta, Kasterpalu, Arge, Margusonov, Klein, Kaukvere - Vahetusest sekkusid Ojamaa, Maal, Veiman.

Jäime algul 2-0 taha aga suutsime lüüa esimese poolaja lõpus 2-1 ning teisel poolajal olid ohjad täielikult meie käes :kaval:

zabala
10.07.04, 23:04
Lelle vs Karksi 8-0 :D

Väravad - Kaukvere, Sillaste 2, Margusonov 3, Kasterpalu(p), Ojamaa

Lelle: Hinn, Pijpers, Schwede, Oja, Sillaste, Rüütli, Kasterpalu, Klein, Margusonov, Akerta, Kaukvere

Suht kerge mäng ja seda näitab ka tulemus :D

Gary
13.07.04, 11:21
Elva vs. Emmaste 3-0

Emmaste tegi üle pika aja suht normaalse mängu. Elvalastel oli võictkonnas veel 4 Tuleviku venda mis tegi nende meestkonna päris tugevaks...ja ka kaks väravat tuli just nende vendade poolt...mäng oli muidu väga vaadatav ja nauditav....

Kiisu
13.07.04, 21:55
Kas keegi nägi vapruse viimast mängu? Kommenteerige.

zabala
22.07.04, 11:35
Sõrve ve Lelle 3-4

Lelle: Hinn, Sillaste, Treumuth, Anton, Minlibajev, Rüütli, Kasterpalu, Klein, Margusonov, Kaukvere, Kuresoo

Lelle väravad - Kuresoo, Margusonov 3,

Mängu lõpp kiskus väga pingeliseks, oleks pidanud oma võimalused kõik ära lööma oleks Lelle võitnud väga suurelt sest mäng oli täielikult meie käes:kaval:

Gary
26.07.04, 09:26
Vaprus vs. Emmaste 5 - 0

Midagi ei ole ikkagi teha, Vaprus on ikka teise liiga jaoks liiga kõva sats...kogemused ja mängija kes neil on tõesti väärt kõrgemal mängima...Mängust nii palu siis et Vaprus surus enamus ajast...Emmaste suutis luua 2 v3 kolm ohtliku olukorda ja sellega asi piirdus...Ok edu teile Pärnu vennad;)

Gary
26.07.04, 09:27
Tahtsin öelda et mängijad mitte ainult üks mängija...

zabala
01.08.04, 10:47
Emmaste vs Lelle 3:11

Lelle väravad: Margusonov 6, Sutt, Arge 2, Milder, Frolov
Lelle: Hinn, Sutt, Treumuth, Anton, Sillaste, Arge, Ojamaa, Nuuma, Milder, Margusonov, Akerta
Noh tulemus räägib enda eest.Peale 7 min oli Lelle juba 3-0 ees.Plats suhteliselt kehvas olukorras, maast söötu eriti lükata ei saanud sest pall hakkas kohe põrkama!Nüüd juba 6 võitu järjest, järgmisena tuleb Vaprus vastu:lahe:

-Antz-
01.08.04, 12:01
Sõrve - Hiiu Kalur 1:10

zabala
07.08.04, 18:39
Lelle vs Vaprus 2-4
Lelle väravad Margusonov ja Klein
Algkooseis: Hinn, Sillaste, Treumuth, Anton, Kruusmaa, Nuuma, Ojamaa, Klein, Margusonov, Akerta, Kasterpalu...vahetusest sekkusid : Sutt, Olesk, Arge

Väga raske mäng, jäime 1-0 taha ja siis tuli väga kiirelt ka 3-0.Natsa hiljem lõime 3-1, teisepoolaja keskel lõime ka 3-2 ja ütleme nii, et Vapruse mehed hakkasid ka närvi juba minema aga suutsid siiski lüüa 4-2.Vahepeal tõi Hinn välja ka penalti (super tõrje).Aga eks üritame järgmises mängus juba 3 punni ära võtta :lahe:

kurkull
17.08.04, 12:35
Vaprus - Karksi 9:0

qqq
21.08.04, 21:49
noh lelle fännid miks nüüd kadunud olete pärast tänast mängu muidu koguaeg siin kommenteerimas lelle mänge :D

zabala
22.08.04, 00:05
Kle sõida seenele vend.See, et täna lelle kaotas Elvale 3-0 ei tähenda midagi.Lelle mängis põhimõtteliselt B kooseisuga ju.Enamus Lelle algkooseisu vennad mängivad Tervise eest pühapäeval:kaval: .Ja Elva mängis küll väga mannetult, söötu ei suutnud absoluutselt lükata, krt ise olete 22 aastased ja ei saa 16 aastastest jagu.Ja see esimene pendel, mis anti see oli ikka täielik jama.Vend ise jooksis jalgadesse ja kukkus pikali.Tra te ainult pikali olitegi seal, kuradi naised , haledad vanad mehed.Ma arvan, et teie jalka karjäär on põhimõtteliselt läbi sest no 22 aastased peaks mängima kuskil vähe kõrgemas liigas.:D :P :viha:

Renntech
22.08.04, 18:19
Palju seal neid 22-aastaseid on siis? Teid Zauri imelapsi ongi vaja mõnikord maapeale tagasi tuua,liiga palju kujutate ette!

zabala
23.08.04, 01:24
Kle ole rahulik, kes siin Zauri imelapsed on ah??Kõik teevad trenni Tervise all ja treener on karel Voolaid!!Ja noh ütleme, et neid 22 aastaseid on ikka seal tiimis küll no võibolla pole 22 aga 20 ikka juba:P

zabala
28.08.04, 20:30
Kalur vs Lelle 1-2

Lelle kollid lõi Sillaste
Lelle : Hinn, Pijpers, Sutt, Oja, Veimann, Rüütli, Milder, Nuuma, Margusonov, Akerta, Sillaste
Ütleme nii, et seekord oli õnn Lelle poolel.Lõime võiduvärava kuskil 90+2 minutil :D , seda magusam oli võit.:õnnelik:

Amadeus
30.08.04, 10:56
Lelle võitis Kalurit või? natuke uskumatua aga tore ju :)

Gary
31.08.04, 01:50
Tarvastu vs. Emmaste 4:0. Kodus on tarvastu suhteliselt tugev, aga oli nauditav mäng...Emmastes saab teil kindlasti raskem olema...teie miniväljaku peal on suht raske mängida...

Gary
31.08.04, 01:55
See et lelle kaulrit võitis...mhhhh...tõesti suhteliselt üllatav...aga läheb veel ehk huvitavaks tabeli eesotsas...

Kiisu
31.08.04, 09:43
Kalur oli probleeme jälle meeskonna kokkusaamisel. Puudus vähemalt 5 - 6 põhikooseisu meest, kui mitte rohkem. Kuid siiski on see tõesti üllatav et nad Lellele kaotasid, isegi sellise koosseisuga.

romario
31.08.04, 10:14
Vabandage, aga kes on Pijpers Lelle meeskonnas?

lume
31.08.04, 10:21
Algselt postitas romario

Vabandage, aga kes on Pijpers Lelle meeskonnas?

Peaks olema Arno poeg,kuid ei ole päris kindel.

Silver
31.08.04, 10:58
Arno poeg on. Nimeks Jeff Pijpers.

romario
31.08.04, 11:44
kui vana ta on? mis tasemel mängija issi poeg on siis?

Taavi.T
31.08.04, 14:36
kaotajate pidev ala on et jälle puudusid 5-6 põhimeest.
Kui nad muudkui puuduvad siis pole ju tegu põhimeestega vaid vahetusmeestega.

soccer144
31.08.04, 23:21
Keda see huvitav mis kooseis ja mis vennad mängisid! See kas saavad kokku mehed või mitte on iga meeskonna enda mure.Võit on võit,olgu millise meeskonna vastu mängides.Võitjate üle kohut ei mõisteta teatavasti!

lellesk
02.09.04, 22:50
ei tea miks see nii üllatav on et Lelle Kalurit võitis....eelmine kord kehtnas võitis ka Lelle ja siis koguni 5-1

Amadeus
03.09.04, 11:13
Algselt postitas lellesk

ei tea miks see nii üllatav on et Lelle Kalurit võitis....eelmine kord kehtnas võitis ka Lelle ja siis koguni 5-1

Seda küll jah, aga seekord oli ju tegu just väljas mänguga mitte kodus.

Sir Brazza
03.09.04, 14:40
ma usun, et Eestis ei oma siiski eriti t2htsust, KUS m2ng toimub.. samav2he publikut on ju koguaeg...

Amadeus
03.09.04, 16:48
ei tea midagi, mõnedes kohtades on kohalikud mansad päris populaarsed, isegi kui nad veel madalamal tasemel mängivad.

NISUUNO
04.09.04, 03:54
Nagu näiteks R-Alliku,kus publikut rohkem kui Meistriliiga mängudel

Amadeus
06.09.04, 13:30
Algselt postitas lellesk

näedsa siis, seekord tuli hoopis kodus kaotus vastu võtta...

zabala
10.09.04, 22:59
Lelle vs Elva 2-4
Lelle: Ventsel, Frolov, Sutt, Arge, Sillaste, Klein, Pijpers, Akerta, Margusonov, Ojamaa, Kasterpalu
Lelle väravad: Kasterpalu ja Klein
:sega4:

Kiisu
13.09.04, 10:02
Kas keegi oskaks öelda ka teiste mängude tulemusi???

Sir Brazza
13.09.04, 16:24
JK Kalev - FC TVMK
JK Dünamo - Viljandi Tulevik
Lelle SK - FC Valga
Sörve JK - FC Flora
FC Elva - Alutaguse Lootus
FC Kuressaare - FC Levadia
Pärnu Tervis - Narva Trans
F.C.A Estel - Tartu Merkuur

Karikasarja mängud peetakse 26. septembril esimesena märgitud meeskonna staadionil.

Amadeus
13.09.04, 18:11
Algselt postitas Sir Brazza

JK Kalev - FC TVMK
JK Dünamo - Viljandi Tulevik
Lelle SK - FC Valga
Sörve JK - FC Flora
FC Elva - Alutaguse Lootus
FC Kuressaare - FC Levadia
Pärnu Tervis - Narva Trans
F.C.A Estel - Tartu Merkuur

Karikasarja mängud peetakse 26. septembril esimesena märgitud meeskonna staadionil.

Huvitav, Ida Põhja teema all on see 6. november. See vist on ka õige aeg, kuna tuleb supermoderaator raimo sulest , vist.

Jaak
16.09.04, 14:41
Algselt postitas Kiisu

Kas keegi oskaks öelda ka teiste mängude tulemusi???

üldiselt kordaks sama küsimust?

kristan
16.09.04, 17:58
Üks tulemus on siin

http://www.fckuressaare.ee/index.php?sisu=uudised&kat=1&id=306

$$$
16.09.04, 18:17
Kalur - Emmaste 7:3
Tarvastu - Karksi 4:2

ufo
16.09.04, 18:42
10.09.kell 14.00 Kehtna tuletõrjest. Lelle SK - FC Elva 2:4

11.09.kell 18.00 Soe asula st. Tarvastu JK - Karksi JK 4:2

11.09.kell 18.00 Maardu st. FC Hiiu Kalur - HÜJK Emmaste 7:3

12.09.kell 18.00 Salme st. Sörve JK - JK Vaprus Pärnu 2:9

ufo
16.09.04, 18:43
lelle mehed ärge kujutage ette endale midagi... :) se on kõik mis mul öelda on.

zurka1
18.09.04, 16:05
18.09.kell 14.00 Soe asula st. Tarvastu JK - Lelle SK 8:2

zurka1
18.09.04, 16:11
18.09.kell 14.00 A. Le Coq MiniArena FC Elva - FC Hiiu Kalur 4:0

zurka1
18.09.04, 17:01
18.09.kell 14.00 A. Le Coq MiniArena FC Elva - FC Hiiu Kalur 4:0

solskjaer
19.09.04, 18:56
18.09 Emmastes HÜJK Emmaste - JK Sõrve 2:4

Kohe otsin ka täpsustused.

Jaak
20.09.04, 10:07
Ja Karksi-Vaprus?

Amadeus
20.09.04, 10:49
Algselt postitas Jaak

Ja Karksi-Vaprus?

Võitjas ilmselt küsimust ei ole. aga skoori võiks küll keegi üles panna.

Eikki
21.09.04, 12:28
Kui ma ei eksi siis seis oli kas 7:1 või 8:1 vaprusele

berm
26.09.04, 17:09
HÜJK Emmaste-JK Karksi 2:1

Taavi.T
26.09.04, 21:39
huvitav et Zabala viimasel ajal nii vaikseks on jäänud.
Järsku kommenteerid(lelle) viimast mängu

zabala
26.09.04, 23:32
mis siin ikka kommida on ja tavaliselt ma panen midagi siia siis ülesse, kui flora lehele ei panda kiirelt tulemusi ülesse aga seekord pandi :lahe:

Amadeus
27.09.04, 11:06
Algselt postitas zabala

mis siin ikka kommida on ja tavaliselt ma panen midagi siia siis ülesse, kui flora lehele ei panda kiirelt tulemusi ülesse aga seekord pandi :lahe:

Flora kodukas on jah vähemalt II liiga koha pealt küll oma operatiivsust mõnevõrra parandanud. Ei tea kas see on Miku sinna siirdumisega seotud :D

sosku
02.10.04, 17:18
Elva - Karksi 4:0 (2:0)

Gary
02.10.04, 17:40
Lelle SK vs. HÜJK Emmaste 2 - 1
Mäng oli tasavägine. Lelle lõi oma ühe võimaluse ära mis tal mängus oli ning mõtetu nurgalöögi situatsiooni, kus Emmaste mängija lõi palli täpselt lelle mängija jala peale ja oligi teine kott ka olemas. Emmastel oli päris palju võimalusi, kuid ära ei suudetud lüüa (üle, mööda, latti, mitte väravasse).

zurka1
03.10.04, 14:32
JK Vaprus Pärnu - Tarvastu JK 1:1

Amadeus
06.10.04, 17:01
kuna siin ei ole veel ära märgitud, siis sõrve mängis hiiu kaluriga viiki - 5:5

Amadeus
11.10.04, 10:48
nii idapõhja kui läänelõuna tulemused on juba FLora kodukal ( ja ka puuma kodukal, kes tavaliselt kõik Flora kodukalt endale ka kopib) olemas.

vabandust ristpostituse eest, aga see käib kahe teema alla

solskjaer
11.10.04, 12:58
Soccerneti tabelis viga sees - 16. voorus kaotas HÜJK Pärnu Vaprusele mitte 0:5 vaid 0:15.

Gary
15.10.04, 09:55
Elva vs. Emmaste 1 - 0

Mäng oli suhteliselt normaalne ja vaadatav. Elva küll valdas palli rohkem ja lõi palju ohtlike olukordi, kuid emmaste poisid suutsid elva mängijatele korralikult vastu hakata ja suutisid ka ise olukordi luua ja palli vallata. Muide elva meeskonnas oli 4 Viljandi Tuleviku mängijat nii et korralik mäng emmaste poiste poolt.

Amadeus
15.10.04, 10:43
Algselt postitas Gary

Elva vs. Emmaste 1 - 0

Mäng oli suhteliselt normaalne ja vaadatav. Elva küll valdas palli rohkem ja lõi palju ohtlike olukordi, kuid emmaste poisid suutsid elva mängijatele korralikult vastu hakata ja suutisid ka ise olukordi luua ja palli vallata. Muide elva meeskonnas oli 4 Viljandi Tuleviku mängijat nii et korralik mäng emmaste poiste poolt.

Millest sa pajatad? Elva vs. HÜJK on alles 17ndal ehk ülehomme. Unes nägid või?

soccer144
15.10.04, 14:17
ei näind ta unes midagi,mäng toimus eile ära kuna muidu oleks old samal päeval nii tuleviku kui ka elva mäng!

sosku
15.10.04, 14:20
Algselt postitas Amadeus

Jalkaliidu kodukal olevas kalendris on aga tõeliselt huvitav inf, mille kohaselt peaks pühapäeval MiniArenal üheaegselt toimuma 3 mängu! Lisaks nimetatud Elva mängule veel Puuma ja Kalevi viimased kodumängud.

Jaak
15.10.04, 16:44
Algselt postitas sosku

Algselt postitas Amadeus

Jalkaliidu kodukal olevas kalendris on aga tõeliselt huvitav inf, mille kohaselt peaks pühapäeval MiniArenal üheaegselt toimuma 3 mängu! Lisaks nimetatud Elva mängule veel Puuma ja Kalevi viimased kodumängud.

Kas Kalev juba mitte oma uuel kunstmurul seda mängu ei mängi?

lennu
15.10.04, 17:50
Elva ja Emmaste mäng peeti eile, Elva võitis 1:0.

qqq
23.10.04, 21:21
Kas elval on see aasta karikamänge kah veel?

Virtuoso
23.10.04, 22:08
Lootuse vastu 6. november

Gary
07.11.04, 15:01
Mäng lõppes 2-0 elva kahjux...väravad löödi 40 ja 90 minutitel, ei tea kas kutid siis väsisid poolajade lõpuks ära?

Amadeus
08.11.04, 10:36
Algselt postitas Gary

Mäng lõppes 2-0 elva kahjux...väravad löödi 40 ja 90 minutitel, ei tea kas kutid siis väsisid poolajade lõpuks ära?

Noh kõrgliigal ja teisel liigal on üldiselt ikka tilluke tasemevahe kah. Ükskõik kui põhjakäinud see kõrgliiga meeskond ka poleks.

qqq
08.11.04, 15:39
Väravavõimalusi oli suht võrtselt mõlemal meeskonnal! Ja palli valdamine oli kah suht võrdne nii et see tasemevahe nüüd väga suur kah pole võitis see kes paremini oma võimalused ära realiseeris!

Amadeus
24.01.05, 10:08
Kalev II võitis HÜJK Emmaste 2:1

23.01.05 A. Le Coq MiniArenal peetud treeningmängus alistas Tallinna Kalev II HÜJK Emmaste 2:1 (1:1).

Kalev asus 20. minutil Andrei Štukini väravast juhtima, kuid kaks minutit hiljem võõrustajad viigistasid. Kalevi võiduvärava lõi 55. minutil Ander Aaviku.

\"Esimese mängu kohta enamvähem rahuldav esitus,\" jäi Kalevi duubelmeeskonna peatreenr Daniel Meijel mängijatega rahule. \"Peamine probleem oli tagaliini suhtlemise puudumine, mida saab paari mänguga parandada. Kui füüsis tuleb järgi, tõuseb ka tempo ja paraneb mängupilt. Eraldi esile tõstan Priidik Luksi ja Sergei Kobjakovi.\"

Kalev II koosseisu kuulusid tänases treeningmängus Priit Jalasto, Ivar Lepiku, Sergei Kobjakov, Oleg Laidinen, Gerd Tammist, Sergei Tsernõšov, Marek Viiklaid, Andrei Štukin, Mikk Mõistlik, Vladimir Mjodov, Marek Lahne, Johannes Veski, Ander Aaviku, Priidik Luks, Silver Leetma, Edward Rebane, Dejan Selišek, Oliver Nääs, Alvar Platatsis ja Andrus Puhtla.

Järgmisena kohtub Kalev II 29. jaanuaril kell 18.00 A. Le Coq MiniArenal FC Elvaga.

Amadeus
27.01.05, 14:02
Flora kodukal on üleval HÜJK Emmaste ja Lelle SK koosseisud. HÜJK jääb ilmselt Valga duubliks ja Lelle Tuleviku duubliks.

Gary
08.02.05, 12:20
Nii see saab olema jah

Gary
12.02.05, 21:55
HÜJK Emmaste vs. Fc Elva
0 - 3
(Treeningmäng: A Le Coq Miniarena)

Gary
20.02.05, 21:14
HÜJK Emmaste vs. Fc Ajax Estel
0 - 2

(Treeningmäng: A Le Coq MiniArenal)

dr.feelgood
23.02.05, 12:41
Kas kalur ei mängi enam?

Amadeus
23.02.05, 13:20
Algselt postitas dr.feelgood

Kas kalur ei mängi enam?

Kalur ühines Audentesega.

Gary
23.02.05, 19:28
Mis liigas see audentes mängib?

Amadeus
24.02.05, 16:16
Algselt postitas Gary

Mis liigas see audentes mängib?

concordia audentes mängib 2liiga lõuna/lääne tsoonis ja nende duubel 3liigas. vaata uuesti üle soccerneti uudis selle kohta seal on kõik ära parandatud.