PDA

View Full Version : kõige ilusam jalgpallur

eston maravilha
29.09.01, 09:47
noh kes on siis kõige ilusam jalgpallur

isiklikult arvan et anna ljungberg(frederiku õde) kuigi ega ülejäänud rootsi naiskonnal ka viga pole.:) :) :)

Yazid
01.10.01, 21:38
Nunnu Gomez vist, ikka täielik pedekas,või pigem lausa naine.Naiste jalgpalli paras,mängides kedrade asemel trippidega sukad kuhu kaitsmed alla panna.

apunkto
04.10.01, 19:00
vaoo, milline nali. Miks ta pedekas on? Sellepärast, et tal on pikad juuksed? Või sellepärast, et ta EM-il hästi mängis? Või oopis sellepärast, et sulle ei meeldi?

Lincoln
04.10.01, 23:00
igastahes mina ei vaata jalgpalli meeste ega ka naiste pärast vaid MÄNGUILU pärast
jürgen

Yazid
05.10.01, 00:05
Orginally posted by aojalgpall

vaoo, milline nali. Miks ta pedekas on? Sellepärast, et tal on pikad juuksed? Või sellepärast, et ta EM-il hästi mängis? Või oopis sellepärast, et sulle ei meeldi?
Minu arvates pole tal mehelikkusest jälgegi,pigem nagu naine.Aga kuida selliseid mehi kutsutakse?Pikad juuksed nüüd küll kedagi pedeks ei tee.
EM-l mängis ta hästi,aga käitumine jätis ikka väga sügavalt soovida.See polnud kaudseltki sportlaslik.Näiteks F.Couto jäi antud olukorras sportlaseks.Selliseid dramaatilisi olukordi on ajaloos ennemgi juhtunud,kuid sellist jultumust näeb harva.Ega suhtumine sellistesse saagi hea olla.

Miq
05.10.01, 00:34
Orginally posted by Lincoln

igastahes mina ei vaata jalgpalli meeste ega ka naiste pärast vaid MÄNGUILU pärast
jürgen

Petad iseennast jah :) Ok, meeste pärast vaevalt, et keegi vähemalt siit foorumist mängu vaatab, aga naistejalgpall on küll suhteliselt jube ala ja seda vaadates jäävad tahes tahtmata silma mõned kenamad ässad. See teebki naistejalgpalli ka suht vaadatavaks veel, eriti paari õllega ;)

Aramis
06.10.01, 11:33
Ma vaidlex vastu - tipptasemel naiste vutis on ilu kyllaga.Ja ma pean silmas mänguilu.

sicmic
06.10.01, 12:25
jah, kõige ilusamad mängunaised tulevad ikka sealt, kus teada on, et naised ikka ilusad. nt rootsist. Mänguilu kohta niipalju, et päris tihti on nähtud väga ilusaid kauglööke, mis tavaliselt ka õigesse kohta satuvad(kui vv just käppa vahele ei saa)

Scooter
06.10.01, 12:46
Owen, Oper :love: :D

kojamees
19.10.01, 15:50
Kuhu jääb konkurss köige ilusam fänn ja fännitar ning trikoo voorust pildid.:(

PAPA
19.10.01, 15:52
MINA:love: :love: :love:

kojamees
21.10.01, 17:36
:D kas sa ei mäleta et kolm aastat tagasi üks oli sust ilusam ja sa palusid mul tema ninajoont korrigeerida kuna sul olid endal küüned äsja lakkitud.Tuleta meelde tuleta meelde... .

Siim
21.10.01, 17:45
Naiste jalgpalli olen elus vaadanud vaid korra. See oli vist MM, kui ma ei eksi. igatahes üks osapool oli Rootsi.

Mis aga naisjalgpallurite ilusse puutub, siis ilusamad on tavaliselt ründajad ja ääred. Samas kaitsjad ja väravavahid on rohkem sellised paksuvõitu.

kojamees
21.10.01, 17:48
Siim88 olen sinuga päri Rootsi naised olid kõik nägusad ja ei esinenud sugugi kehvalt.Kaitsjad ja väravavahid-see sama mis Piiroja enda Zorro maski ja Poom inglismaal platsikõrval.?!?

Scooter
23.10.01, 10:41
Orginally posted by Siim88
Mis aga naisjalgpallurite ilusse puutub, siis ilusamad on tavaliselt ründajad ja ääred...
rinnad ja sääred... :D

kojamees
24.10.01, 16:24
Sooviks näha Rootsi naiskonna fotosid,soovitavalt vabaaja röivastes:love:

PAPA
24.10.01, 22:57
koja võta maaja ja kujuta ette et ongi rootsi

kojamees
25.10.01, 09:24
Rootsi Kunn ei too "Maajat" tagasi,Äkki saaks interneti vahendusel.:P

greenday
25.10.01, 20:07
Mia Hamm (USA parim naisjalgpallur) on nunnu, ma kavatsen temaga abielluda.

sicmic
25.10.01, 21:26
SIIN (http://home.talkcity.com/LibertySt/miahamm2/)siis pilte Mia Hammist, kes varsti greenday'ga. abiellub.:õnnelik: :õnnelik: :love: :lahe:

Maarek
26.10.01, 12:57
Orginally posted by Yazid

Nunnu Gomez vist, ikka täielik pedekas,või pigem lausa naine.Naiste jalgpalli paras,mängides kedrade asemel trippidega sukad kuhu kaitsmed alla panna.

Täpselt nagu Prantsuse koondise "neegrinaised".

kojamees
26.10.01, 15:54
Jätke "ahvid" mängust välja see pole siin Mati Kaalu loomaaia kodulehekülg!:(

dieter
26.10.01, 16:20
Greenday vaata tähelepanelikult pilti Miast ja ehk saad aru, et temaga abiellumine võib raskeks osutuda. enne pead vist ta senise abikaasa elimineerima, kuigi tõsised eesti mehed on ikka konkurendi kõrvaldamisega toime tulnud :lahe:
http://home.talkcity.com/LibertySt/miahamm2/pictures/Mia25.jpg

Jaan
29.10.01, 00:59
K6igile r66mus6num. Mina lugesin kuskilt ajalehest, et Mia Hamm hakkab lahutama. Nii et k6ik kes elavad Washington DC ymbruses (siin klubis ta m2ngib), teil on tohutu eelis.

greenday
29.10.01, 02:18
Orginally posted by Jaan

K6igile r66mus6num. Mina lugesin kuskilt ajalehest, et Mia Hamm hakkab lahutama. Nii et k6ik kes elavad Washington DC ymbruses (siin klubis ta m2ngib), teil on tohutu eelis. I'm there, dude!