PDA

View Full Version : 1 löögivõimeline eesti meeskond

Kaspy
13.01.04, 14:03
krt lõpuks võiks 1 eesti meeskond läbi lüüa ka väljamaal siin eestis vaikselt palli toksimine tüütab ära juba..tahetakse et meie mehed aind väljamaale läeks..see on kõik mis loodetakse teeks nad no ise ka 1 löögivõimelise meeskonna kes ntx UEFA värgi I ringist edasi jõuaks..Flora süsteem käib ka pinda kasvatatakse meest paar aastat ja siis saadetakse ära välismaale...
kas keegi jagab seda arvamust?:oih:

13
13.01.04, 14:06
Originally posted by Kaspy

krt lõpuks võiks 1 eesti meeskond läbi lüüa ka väljamaal siin eestis vaikselt palli toksimine tüütab ära juba..tahetakse et meie mehed aind väljamaale läeks..see on kõik mis loodetakse teeks nad no ise ka 1 löögivõimelise meeskonna kes ntx UEFA värgi I ringist edasi jõuaks..Flora süsteem käib ka pinda kasvatatakse meest paar aastat ja siis saadetakse ära välismaale...

Ja mis su arust,siis Eesti Meistriliigast saaks???
Geenius oled.

Kaspy
13.01.04, 14:08
eh noh pohhui et 1 meeskond teistest pikalt ees on :P
aga noh vähemalt oleks midagi euroopas ära teha..

Martin
13.01.04, 14:34

Osalt.

1) Eesti meeskonnad pole tõesti suutnud läbi lüüa.
2) Tõesti tüütab juba.
3) Löögivõimelist meeskonda ei saa \"luua\", see peab ise tekkima. Euro Kalevit vanast ajast pole mõtet.
4) Flora ei müü eriti mitte midagi minema (mis ise tagasi ei tule veelgi kiiremini). Vähemalt minevik on nii näidanud.

magicm
13.01.04, 17:41
eelkõige on minu jaoks ikkagi tähtsam koondise heaolu:)

Kaspy
13.01.04, 17:43
eee pole korralikku eesti meeskonda ple ka koondist olla..ega varsti ei saa enam nende samade vanade pässide ja venelastega edasi mängida..

13
13.01.04, 17:48

eee pole korralikku eesti meeskonda ple ka koondist olla..ega varsti ei saa enam nende samade vanade pässide ja venelastega edasi mängida..

Ei ole jahh....ja ei saa ennem olema ,kui korralikult noortesüsteem toimib.Meid on liiga vähe selleks ,et korraliku Eesti meeskonda välja panna.Nii,et unistada sa ju võid....pigem oodata korralikemaid tulemusi koondise tasemel....see on veidike reaalsem.

Kaspy
13.01.04, 20:04
ee ja kes neid tulemusi teevad? mu meelest pole eestlastel mingit suurt kala küll kuskilt oma koondisega püüda..mõned viigid mis on ka õnnega pooleks saadud aga mingit ime ma ei usu et nad teha suudaks

zaz
13.01.04, 20:16
aga mingit ime ma ei usu et nad teha suudaks
MMi võita?:P

Kaspy
13.01.04, 20:19
irw ei mitte seda aga nagu sellesuhtes et edasi pääs MM valiktsüklis on ikka väga raske..aga samas mitte võimatu..

-Antz-
13.01.04, 22:22

ee ja kes neid tulemusi teevad? mu meelest pole eestlastel mingit suurt kala küll kuskilt oma koondisega püüda..mõned viigid mis on ka õnnega pooleks saadud aga mingit ime ma ei usu et nad teha suudaks

irw ei mitte seda aga nagu sellesuhtes et edasi pääs MM valiktsüklis on ikka väga raske..aga samas mitte võimatu..

Et mida sa nagu siin tõestada püüad siis?
Edasipääs EM-/MM-tsüklis on raske? No f***ing shit! :doh:
Kui vaadata näiteks Euroopa rahvuskoondiste taset ja Eesti jalgpalli arengut alates selle \"taasloomisest\", siis ei oleks nagu põhjust virisemiseks. Mitte et oleks näidata tohutuid tulemusi, aga tosina aastaga on peksupoisi staatusest välja tuldud ja pidev areng on ju toimunud/loodetavasti toimumas!
Muidugi on küllalt pealiskaudseid Pohlaku-vihkajaid, kes soovitavad et sidorovid ja kazanovid on koondises vajalikud ja mis veelgi hämmastavam, nende arust paremad, kui Flora kasvandikud, aga olgem realistid- parim valik tuleb ikkagi ainsast arvestatavast süsteemist Eestis ja kui see süsteem samas taktis jätkab, ei ole põhjust tuleviku pärast väga muretseda.
Kas Eesti hakkab pidevalt oma kohalolekuga suurturniire austama? Vaevalt küll. Samas, kui võtta näiteks Norra (80-ndate paiku veel ikkagi peksupoiss), Island (rahvaarv pisut üle veerand miljoni!!!), siis miks ei võiks eestlased aja edenedes veelgi konkurentsivõimalisemaks muutuda?
Seda enam, et mängijate liikumine (üldine trend siis) suurliigade vahel on igapäevane ja taseme ühtlustumine on toimunud/toimumas.
Oma suurklubi Eestisse? Millise valemiga? Staadioni ehitus on meil siin teadagi kuskohas, kuidas kavatseksid sina majandada ühte suurklubi, mis Euroopas ka mingeid tulemusi saavutaks? Kunagise korvpalli - \"Kalevi\" näide ei kõlba minu arustkuhugi, sest ei suutnud tollane meeskondki Vana Mandri kõrgeimal tasemel suurt kaasa rääkida.
Võetud kurss (koondise tugevdamine üritades mängijad välisklubidesse saata) oleks muidugi efektiivsem, kui mõni mängija aeg-ajalt ka kuskil kaugemal, kui Soome-Rootsi-Norra alla-keskmise-meeskonnas platsi sisse võtaks. Selles suhtes on Martinil tuline õigus, liikumine on enamasti ju olnud kiirelt-tagasi-(Eesti)-suunaline.
Ehk jõuab Euroopa sarjades edasijõudmise aeg kätte siis, kui konkurents klubides tihedamaks läheb, aga igatahes peab see toimuma loomulikul teel.
Ma julgen väita, et koondises on juba mõnele kohale tekkinud rohkem, kui 1 kandidaat (või siis vähemasti on asendust otsides, selle leidmine võimalik), mitte nagu 90-ndate algupoolel, kui 1e mehe vigastus vähendas drastiliselt koondise shansse kaotada mäng \"ainult\" 0:2.
Floras näiteks on kindlasti tekkinud sisekonkurents ja on loogiline, et see jätkub ka tulevikus- seeläbi tõuseb meeskonna tase - tõuseb võimalus suuremaid sihte seada - võimalus neid saavutada - võimalus näha rohkem inimesi staadionitel jne.
Tänan vms.

Kaspy
13.01.04, 22:27
ossa rsk nüüd pani küll vähe rohkem kui rohkem mõtlema :D
einoh tark jutt igaljuhul ja iva oli ka selles sees kuid pole näinud eesti jalgpalli minevikku ja ei tia selelst nagu eriti palju..

Jaan
14.01.04, 03:42
Originally posted by -Antz-

Oma suurklubi Eestisse? Millise valemiga? Staadioni ehitus on meil siin teadagi kuskohas, kuidas kavatseksid sina majandada ühte suurklubi, mis Euroopas ka mingeid tulemusi saavutaks? Kunagise korvpalli - \"Kalevi\" näide ei kõlba minu arustkuhugi, sest ei suutnud tollane meeskondki Vana Mandri kõrgeimal tasemel suurt kaasa rääkida.

Kalevi näide ei kõlba, aga mitte sellepärast, et nad tegijad poleks olnud - olid küll, Euroliiga tubli keskmik 1991/92 - aga seetõttu, et jalgpalli kandepind on hoopis midagi muud.

-Antz-
14.01.04, 04:15
Originally posted by Jaan

Originally posted by -Antz-

Kalevi näide ei kõlba, aga mitte sellepärast, et nad tegijad poleks olnud - olid küll, Euroliiga tubli keskmik 1991/92 - aga seetõttu, et jalgpalli kandepind on hoopis midagi muud.

No ma tahaks ikkagi vaielda. Tubli keskmik 1-2 hooaega. Kas see olekski omaette eesmärk? Pigem ei suudetud sellist taset hoida/saavutada, kuna omad mehed poleks kuidagi eriti pikalt välja vedanud ja võõrtööjõu kaasamises oli \"Kalevi\" poolt pakutavate palganumbrite juures ikka ilgelt õnne tarvis.
Pluss koduliiga ei pakkunud mitte kui midagi rahvale.
Peab mainima, et ma olen ka kunagi korvpalli vaatamas käinud, kus \"Kalev\" pani Tartu \"Omad Poisid\" 60-70 punktiga kotti ja saalis istus mitte rohkem kui 20 inimest, neistki pooled pallurite pereliikmed...
Praegune Peugeot´ liiga pakub ikka rahvale tunduvalt rohkem.
Tartus näiteks on väga mõnus korvipalli vaatamas käija, seal elatakse omadele täiega kaasa ning õhkkond on muljetavaldav.
Siin on kõlanud näited, et korvpallisaalid on päris väikesed ja kui seal istub ehk 4-500 inimest, siis paistabki saal täitunud olevat ja mis see siis ikka ära ei ole.
Aga palju meil keskmiselt siis see jalgpallimeistrivõistluste külastatavus on ka? Novat...
Ega üleeelmise hooaja Kadrioru-laadseid lõppakorde just sageli ei esine...
Publiku osas ja publiku peale mõtlemise osas, ei jää korvpalliliiga kindlasti vutile kuidagi alla hetkel. Märksõna näiteks seesama toitlustaminegi.
Kisub OT-ks juba...

Jaan
14.01.04, 05:10
Mul on tunne, et sa ei lugenud minu postitust korralikult läbi. Või siis panid üht-teist juurde. Ega ma ei väitnudki, et nad pikaajaliselt tipus olid. Üks hooaeg (sama mainitud 91/92), siis hakkasid mehed ära minema.

Aga korvpalli vaatamisest niipalju, et Tartus võiks külalisvõistkonnafännidel mingi oma sektor olla, kuhu ennast loomaks joonud dressides-tagis Lõuna-Eesti \"patrioote\", kelle moekoodeks tunneb soenguid \"lühike\" ja \"ülilühike\", lähedale ei lasta. Võib-olla nüüd on, kunagi aga ei olnud, mis oli ka üks põhjuseid, miks kunagi vaatama ei viitsinud minna, mis sest, et sageli oli intriig olemas. See värk on näiteks üks põhjus, miks mind ajavad närvi mingid tegelased, kes üritavad väita justkui oleks korvpall intelligentide mäng intelligentsete inimeste jaoks. Tervitan Priit Vilbat.

Kaspy
14.01.04, 10:22
nonii nüüd siis korvallist vms? :D

-Antz-
14.01.04, 12:11

Mul on tunne, et sa ei lugenud minu postitust korralikult läbi. Või siis panid üht-teist juurde. Ega ma ei väitnudki, et nad pikaajaliselt tipus olid. Üks hooaeg (sama mainitud 91/92), siis hakkasid mehed ära minema.

Su tunne petab sind, Jaan. Lugesin küll. Ma püüdisn mainida, et kas omaette eesmärgina 1ks aastaks mingi meeskond kohalikest tegijatest ja mustanahalistest õnneotsijatest kokku klopsida oli siinsele rahanappuses vaevlevale alale mõttekas?
Aastatel 91/92 oli ehk tõesti selline sats vajalik. Taasiseseisvunud väikeriik sai näidata, nagu meil ka klubikorvpallis Euroopa tasemel midagi pakkuda on ja endal oli ka tore olla.
Pohlak rajas samal ajal juba süsteemi, mille vilju juba tasahilju lõigata saab. ;)

dede
14.01.04, 17:58

Aga korvpalli vaatamisest niipalju, et Tartus võiks külalisvõistkonnafännidel mingi oma sektor olla, kuhu ennast loomaks joonud dressides-tagis Lõuna-Eesti \"patrioote\", kelle moekoodeks tunneb soenguid \"lühike\" ja \"ülilühike\", lähedale ei lasta. Võib-olla nüüd on, kunagi aga ei olnud, mis oli ka üks põhjuseid, miks kunagi vaatama ei viitsinud minna, mis sest, et sageli oli intriig olemas. See värk on näiteks üks põhjus, miks mind ajavad närvi mingid tegelased, kes üritavad väita justkui oleks korvpall intelligentide mäng intelligentsete inimeste jaoks. Tervitan Priit Vilbat.

Vabsjee põkk, kes sul seal loomaks joonud on, kõik on lihtsalt tulised tartlased ja toetavad omasid! mis puutub soengusse siis kas kõik peavad nilbed karvikud olema

Jaan
15.01.04, 01:17
Ma olen alati olnud arvamusel, et alkoholist tulenevalt kehva artikuleeritusega esitatud tapmisähvardused ei kuulu spordivõistluste juurde. Aga \"patrioodid\" vist võivad...

Cerny Petr
15.01.04, 01:40

Ma olen alati olnud arvamusel, et alkoholist tulenevalt kehva artikuleeritusega esitatud tapmisähvardused ei kuulu spordivõistluste juurde. Aga \"patrioodid\" vist võivad...

Kas on selliseid asju esinenud ? Eelmine mäng just panin tähele, et rõõmsad külalismeeskonna pooldajad ja Tartu juusteta \"patrioodid\" istusid suurima rahuga kõrvuti. Küll on üks suur tuikuv onu tulnud minuga mölisema, et ma kolkaküla rott ja et meil kossu ei osata üldse mängida jne. Ehk avad mu silmad ? Muide, ise olen just \"nilbe karvik\" pigem.

Tegelikult võib ju vahelduseks teemast ka rääkida.

Marduk
16.01.04, 16:58
Jah eesti klubidele on kah paksu rahakotiga onu Abramovitshi vaja, kes r22giks raha mitte suuga. :D

Ono
16.01.04, 23:10

Hei, ma oletan, et sa oled Kalevi mingi toetaja vms.
Ja see, kuidas tartu need patriootlikud kiilakad dressarid vastasfännidega käituvad, on tõesti kole.
Kõigil on muidu promill sees ja siis ala ennem mängu aetake iba välja.
Üks situatsioon oli eelmine aasta Kalevi mängu ajal, kui mingid noored jõmmid küsisid kõigilt, et kas kalev ja või rock, keegi vastas kalev ja puhtalt selle pärat löödi mehel sahtel tühjaks.
Pärast seda ma ei viitsind enam ühtegi mängu vaatamas käia, sest selliste kretiinidega ei ole tore meeskonda toetada.

Jaan
17.01.04, 00:42
Ei, üldiselt ma ei toeta ka Tallinna võistkondi...

Chazlor
19.01.04, 09:47
Allo

Sai eelmine aasta käidud pea kõigil Rocki kodumängudel ja pean mainima, et kordagi ei olnud ühtegi probleemi. Millal sa viimati TÜ hallis käisid Jaan, et nii täpselt rääkida saad? Ja kuigi ma pole elus korvpallist suurt lugu pidanud, siis jätkan ka praegu Tallinnas mängudel käimist, sest saalid on alati peaaegu täis ja kohati elatakse isegi kaasa. Samas midagi Rocki kodumängudega küll võrrelda ei saa, vast siis ainult Kalevi fänne kui nad Rocki vastu mängivad (see võrdlus on ka kaugelt imetud).
Samas on liiga tase põnev, sest kõik võivad kõiki võita. Mainimata ei saa jätta ka asjaolu, et nii päevalehtedes kui Raadio 2 tuletatakse suhteliselt sageli meelde parimatega mängude toimumise ajad ja kohad.

Parimatega

Glazza
19.01.04, 14:49
Originally posted by Chazlor
Ja kuigi ma pole elus korvpallist suurt lugu pidanud, siis jätkan ka praegu Tallinnas mängudel käimist, sest saalid on alati peaaegu täis ja kohati elatakse isegi kaasa.

Mis sa tast siis vaatad kui lugu ei pea;)

zaz
19.01.04, 14:58
Originally posted by Glazza

Originally posted by Chazlor
Ja kuigi ma pole elus korvpallist suurt lugu pidanud, siis jätkan ka praegu Tallinnas mängudel käimist, sest saalid on alati peaaegu täis ja kohati elatakse isegi kaasa.

Mis sa tast siis vaatad kui lugu ei pea;)

sest promo on teinud oma töö;)

Jaan
19.01.04, 20:24
Aga kas sa plaksutasid vastaste korvi järel? Või viskasid nalja Rocki meeste tehnilise praagi üle?

dede
19.01.04, 23:06

Aga kas sa plaksutasid vastaste korvi järel? Või viskasid nalja Rocki meeste tehnilise praagi üle?

Rocki meeste tehnilised vead:D , kle kalevil ja teistel tallina amatööridel on seda palju rohkem., kalev nagu yldse paneb praegu suht stabiilselt hästi, ikka stabiilselt tabeli viimased, see juba nagu mu lemmik jalgpalliklubi BARCELONA. FORZZA BARCA!!!!!!!!

Chazlor
20.01.04, 10:49
Allo

Sellepärast Glazza, et mäng on põnev. Pinge on tihti õhus viimaste sekunditeni ja meeldiv on saalis istuda kui taoline melu ümber on. Oleks jalgpallimängudel pooltki selline atmosfär...

Mis vastaste korvidele plaksutamisse puutub, siis seda ma üldiselt ei tee, kui just ülihea ja eriline korv ei ole. Aga aitab korvpallist.

Parimatega

13
20.01.04, 12:06
Paluks teema sulgeda ,kuna asi läheb OFF TOPICUKS.

ennu
20.06.04, 01:15
ootame-ootame