320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds Unitedi jope!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leeds Unitedi jope!

    Pakkuda oleks hetkel Leeds Unitedi sulejopet nagu teemas juba öeldud. Jope on tumesinine ning Leedsi logo on vasakul küljel. Jpoe on täiesti korras mul endal paar korda seljas olnud ja müüks selle ära. Ehk pakute hinna algul ise kuna ei tea mida sellest küsida. Hiljem siis ka ütlen oma hinna.
    izerman@hotmail.com

    #2
    Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

    Kui sina kandsid, siis on ju jube väike number.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

      Originally posted by Martin


      Kui sina kandsid, siis on ju jube väike number.
      oih unustasin suuruse panemata selleks on M, aga mulle see jube suur mul paar pääva oli see seljas.
      izerman@hotmail.com

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

        sry ot, aga päris kindlasti kandideerid sa juba varsti foorumi aasta ärimehe tiitlile:P

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

          Küsimus: Kas sul ostutsekk on alles? Või mingi dokument, mis tõestaks toote õigsust ostutehingu sooritamisel - ei soovi, et linnapeal mõni vutifänn ära tunneks selle ja pinda käiks, et see varastatud. :P

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

            Originally posted by treze


            Küsimus: Kas sul ostutsekk on alles? Või mingi dokument, mis tõestaks toote õigsust ostutehingu sooritamisel - ei soovi, et linnapeal mõni vutifänn ära tunneks selle ja pinda käiks, et see varastatud. :P
            Kui ei taha ära osta, aga mingit ostutšekki mul kül pole olnudki see mul onu käes vist ja varastatud?? pole võimalik kuna eestis sellist yldse ei müüda :P Kui keegi soovib näha, tunneb huvi vms. saab näha seda ise elan tartus
            izerman@hotmail.com

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

              Kui ei taha ära osta ära osta, aga mingit ostutšekki mul kül pole olnudki see mul onu käes vist ja varastatudsee pole võimalik kuna eestis sellist yldse ei müüda :P Kui keegi soovib näha, tunneb huvi vms. saab näha seda ise elan tartus
              izerman@hotmail.com

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                Originally posted by xKxAxPxUx


                Originally posted by treze


                Küsimus: Kas sul ostutsekk on alles? Või mingi dokument, mis tõestaks toote õigsust ostutehingu sooritamisel - ei soovi, et linnapeal mõni vutifänn ära tunneks selle ja pinda käiks, et see varastatud. :P
                Kui ei taha ära osta, aga mingit ostutšekki mul kül pole olnudki see mul onu käes vist ja varastatud?? pole võimalik kuna eestis sellist yldse ei müüda :P Kui keegi soovib näha, tunneb huvi vms. saab näha seda ise elan tartus
                hea loogika mis arvad et mingi tont seda välismaalt ei saanud osta või? üldiselt sul kahtlane kaup.ütle hind siis vaatame.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                  Kus sa seda võtad et kahtlane no kurat ma olen müünud särke juba zazile, gamerile ja Martinile küsi nende käest kas on midagi kahtlast?? Igaljuhul rõhutan veel kui ei taha osta ära osta !
                  izerman@hotmail.com

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                    Originally posted by xKxAxPxUx


                    Kus sa seda võtad et kahtlane no kurat ma olen müünud särke juba zazile, gamerile ja Martinile küsi nende käest kas on midagi kahtlast?? Igaljuhul rõhutan veel kui ei taha osta ära osta !
                    kurat kuradiks, pannkook pannkoogist, ära siis ärritu:P sa pilti ei saa teha sellest äki? ülidselt oleks ikka hea kui näen mis kraami ostan
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                      kahjuks ma pilti sellest teha ei saa kuna pole digifotokat. Aga kui äkki satud tartusse siis saab kokku küll saada.
                      izerman@hotmail.com

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                        Originally posted by xKxAxPxUx


                        kahjuks ma pilti sellest teha ei saa kuna pole digifotokat.
                        Ei olegi ostnud veel? Isegi varastatud või dokumentideta mitte?
                        (Muidugi saab pilti teha nn. tavalise kaameraga kah ja seejärel arvutisse kupatada)

                        Vahel lihtsalt peab natuke ilkuma, kuid muidu soovin edu karmis ärimaailmas.
                        Which ship has never docked at Liverpool?
                        The Premiership.

                        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                          No mina sain küll xKxAxPxUx käest ilusa originaalse Leedsi särgi ja seetõttu ei näe eriti mõtet nöökida. Kuna M jope liiga väike mulle, siis seda küll kahjuks ei taha.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                            Originally posted by xKxAxPxUx


                            Kus sa seda võtad et kahtlane no kurat ma olen müünud särke juba zazile, gamerile ja Martinile küsi nende käest kas on midagi kahtlast??
                            oot-oot....palju neid toole lõpuks oligi?
                            xOxSxTxAxPx

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Leeds Unitedi jope!\'

                              kui hind oleks mõistlik ja toode ei osutuks kuigi koledaks, siis mina nagu tahaks.
                              Äkki leiad kasvõi lingi mingisse veebipoodi, kus pilti oleks näha. Ise satun Tartusse u suusamaratoni ajal.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar

                              Working...
                              X