PDA

View Full Version : Leeds Unitedi jope!

xKxAxPxUx
13.01.04, 17:08
Pakkuda oleks hetkel Leeds Unitedi sulejopet nagu teemas juba öeldud. Jope on tumesinine ning Leedsi logo on vasakul küljel. Jpoe on täiesti korras mul endal paar korda seljas olnud ja müüks selle ära. Ehk pakute hinna algul ise kuna ei tea mida sellest küsida. Hiljem siis ka ütlen oma hinna.

Martin
13.01.04, 18:15
Kui sina kandsid, siis on ju jube väike number.

xKxAxPxUx
13.01.04, 18:30
Originally posted by Martin

Kui sina kandsid, siis on ju jube väike number.oih unustasin suuruse panemata selleks on M, aga mulle see jube suur :) mul paar pääva oli see seljas.

dreyd
13.01.04, 19:24
sry ot, aga päris kindlasti kandideerid sa juba varsti foorumi aasta ärimehe tiitlile:P

Silver
13.01.04, 20:05
Küsimus: Kas sul ostutsekk on alles? Või mingi dokument, mis tõestaks toote õigsust ostutehingu sooritamisel - ei soovi, et linnapeal mõni vutifänn ära tunneks selle ja pinda käiks, et see varastatud. :P

xKxAxPxUx
13.01.04, 20:42
Originally posted by treze

Küsimus: Kas sul ostutsekk on alles? Või mingi dokument, mis tõestaks toote õigsust ostutehingu sooritamisel - ei soovi, et linnapeal mõni vutifänn ära tunneks selle ja pinda käiks, et see varastatud. :P Kui ei taha ära osta, aga mingit ostutšekki mul kül pole olnudki see mul onu käes vist ja varastatud?? pole võimalik kuna eestis sellist yldse ei müüda :P Kui keegi soovib näha, tunneb huvi vms. saab näha seda ise elan tartus

xKxAxPxUx
13.01.04, 20:44
Kui ei taha ära osta ära osta, aga mingit ostutšekki mul kül pole olnudki see mul onu käes vist ja varastatudsee pole võimalik kuna eestis sellist yldse ei müüda :P Kui keegi soovib näha, tunneb huvi vms. saab näha seda ise elan tartus

kaala
13.01.04, 20:46
Originally posted by xKxAxPxUx

Originally posted by treze

Küsimus: Kas sul ostutsekk on alles? Või mingi dokument, mis tõestaks toote õigsust ostutehingu sooritamisel - ei soovi, et linnapeal mõni vutifänn ära tunneks selle ja pinda käiks, et see varastatud. :P Kui ei taha ära osta, aga mingit ostutšekki mul kül pole olnudki see mul onu käes vist ja varastatud?? pole võimalik kuna eestis sellist yldse ei müüda :P Kui keegi soovib näha, tunneb huvi vms. saab näha seda ise elan tartus
hea loogika:D mis arvad et mingi tont seda välismaalt ei saanud osta või? üldiselt sul kahtlane kaup.ütle hind siis vaatame.

xKxAxPxUx
14.01.04, 15:33
Kus sa seda võtad et kahtlane no kurat ma olen müünud särke juba zazile, gamerile ja Martinile küsi nende käest kas on midagi kahtlast?? :oih: Igaljuhul rõhutan veel kui ei taha osta ära osta !

kaala
14.01.04, 16:36

Kus sa seda võtad et kahtlane no kurat ma olen müünud särke juba zazile, gamerile ja Martinile küsi nende käest kas on midagi kahtlast?? :oih: Igaljuhul rõhutan veel kui ei taha osta ära osta !
kurat kuradiks, pannkook pannkoogist, ära siis ärritu:P sa pilti ei saa teha sellest äki? ülidselt oleks ikka hea kui näen mis kraami ostan:)

xKxAxPxUx
14.01.04, 18:44
kahjuks ma pilti sellest teha ei saa kuna pole digifotokat. Aga kui äkki satud tartusse siis saab kokku küll saada.

sicmic
14.01.04, 19:26

kahjuks ma pilti sellest teha ei saa kuna pole digifotokat.

Ei olegi ostnud veel? :D Isegi varastatud või dokumentideta mitte? :kaval:
(Muidugi saab pilti teha nn. tavalise kaameraga kah ja seejärel arvutisse kupatada)

Vahel lihtsalt peab natuke ilkuma, kuid muidu soovin edu karmis ärimaailmas. :)

Martin
14.01.04, 20:11
No mina sain küll xKxAxPxUx käest ilusa originaalse Leedsi särgi ja seetõttu ei näe eriti mõtet nöökida. Kuna M jope liiga väike mulle, siis seda küll kahjuks ei taha.

bianconeri
15.01.04, 08:52

Kus sa seda võtad et kahtlane no kurat ma olen müünud särke juba zazile, gamerile ja Martinile küsi nende käest kas on midagi kahtlast??
oot-oot....palju neid toole lõpuks oligi?
xOxSxTxAxPx

rohelineKonn
15.01.04, 11:28
kui hind oleks mõistlik ja toode ei osutuks kuigi koledaks, siis mina nagu tahaks.
Äkki leiad kasvõi lingi mingisse veebipoodi, kus pilti oleks näha. Ise satun Tartusse u suusamaratoni ajal.

xKxAxPxUx
15.01.04, 15:52
Ise olen ka loomulikult sel ajal tartus aga kahjux ei usu ma et see siniks ajaks alles om :( aga Martin sulle selline teade et see on minuarust palju suurem kui tavaline M suurus on igaljuhul sina elad ju tartus ja sa saaks seda ka isegi näha kui huvitab. Kui sulle see Leedsi särk paras oli siis see peaks kah olema.