PDA

View Full Version : KAPU pood !!

Leheküljed : [1] 2

xKxAxPxUx
17.01.04, 11:41
Tegin siis endale sellise enda teema kus ma müün jalgpalli nänni mida mul saadaval on. Hetkel on mul olemas sellised asjad nagu:

Leeds Unitedi sulejope suurus M. 500 EEK
Leeds Unitedi fännisall 100 EEK

arvatavasti saan varsti veel midagi niiet jääge ootama ;)

xKxAxPxUx
17.01.04, 13:21
Müügil on nüüd ka selline asi Vormel-1 fännidele nagu:

BMW.Williamsi nokamüts hooajast 2001-02. Sõitja on Juan Pablo Montoya ning külgede peal on toetajad W O R L D C O M.

350 EEK

annab ka kaubelda kui hea kaupleja oled :kaval:

Pealik
17.01.04, 14:16
heh. nuta või naera. ma isegi mõtsin, et sa peaks mingi oma teema siia püsti panema, et kapu nänn või miskit siukest. mis muud kui edu sulle bisnismän:D

xKxAxPxUx
17.01.04, 20:48
Originally posted by Pealik

heh. nuta või naera. ma isegi mõtsin, et sa peaks mingi oma teema siia püsti panema, et kapu nänn või miskit siukest. mis muud kui edu sulle bisnismän:D edu on ikka vaja :D Tänud!

Silver
17.01.04, 22:17
Võiksid oma äripartneritelt mõne Juve särgi vms nänni osta..:D oleksin nõus äri tegema :)

kaala
18.01.04, 00:46
Originally posted by treze

Võiksid oma äripartneritelt mõne Juve särgi vms nänni osta..:D oleksin nõus äri tegema :) :D. äri siis mullegi esialgu mõni juve sall:)

xKxAxPxUx
18.01.04, 12:19
ma siin nii päris tellimustega tegelema ei hakka. Müün neid aint mida hetkel on, aga võite öelda ikka millest huvitatud olete. Proovin neid soove täita nii palju kui võimalik.

bianconeri
18.01.04, 15:24

Võiksid oma äripartneritelt mõne Juve särgi vms nänni osta..:D oleksin nõus äri tegema :) \"Ära hüüa hunti, hunt tuleb kutsumata \". Vanarahvas teadis, kui nii ütles ,wink-wink.

xKxAxPxUx
25.01.04, 16:08
Ok alandan natuke hindu

BMW Williamsi müts 244, 90.- EEK :D
Leeds Unitedi sall 75, 25.- EEK :D

Leedsi jopet siis hetkel alla ei hinda kuna huvitundja on olemas.

Tembu
26.01.04, 15:11
Aga miks su poe nimi pole xKxAxPxUx?? Läks endalgi meelest ja tundus nõme olevat?

Even
26.01.04, 20:48
xKxAxPxUx ma ostan sinult selle Leeds Unitedi salli 25 eeguga siis ära. Tule MSN`i või saada sõnum cardplusi foorumis.

dimaggio
27.01.04, 20:00
Kuule, xKxAxPxUx, kas sa püsikliendi soodustust ka annad, või siis mingi liikmekaartki.:D

Silver
27.01.04, 20:58
Originally posted by dimaggio

Kuule, xKxAxPxUx, kas sa püsikliendi soodustust ka annad, või siis mingi liikmekaartki.:D Mina oleks kah käpp, täitsa lahe oleks sellist kaarti omada, kus peale on kirjutatud \"Kapu store 40% ale\" vms. :P

xKxAxPxUx
28.01.04, 17:35

Kuule, xKxAxPxUx, kas sa püsikliendi soodustust ka annad, või siis mingi liikmekaartki.:D Mina oleks kah käpp, täitsa lahe oleks sellist kaarti omada, kus peale on kirjutatud \"Kapu store 40% ale\" vms. :P ooo..jaa head äriideed.

Muide nüüd on juurde lisandunud ka Bayern Müncheni särk Away oma suurust ma veel hetkel osata ei oska, aga see vist on ypris väike asi. Nimelt see on laste number. Hiljem räägin särgist lähemalt, aga bayerni fännid võiksid oma lastele siiski üllatusi teha:P

xKxAxPxUx
28.01.04, 17:37
Originally posted by xKxAxPxUx

Kuule, xKxAxPxUx, kas sa püsikliendi soodustust ka annad, või siis mingi liikmekaartki.:D Mina oleks kah käpp, täitsa lahe oleks sellist kaarti omada, kus peale on kirjutatud \"Kapu store 40% ale\" vms. :P ooo..jaa head äriideed.

Muide nüüd on juurde lisandunud ka Bayern Müncheni särk Away oma suurust ma veel hetkel osata öelda ei oska, aga see vist on ypris väike asi. Nimelt see on laste number. Hiljem räägin särgist lähemalt, aga bayerni fännid võiksid oma lastele siiski üllatusi teha:P

eston maravilha
28.01.04, 19:24
vihkan kapitaliste eriti veel lapskapitaliste..

kaala
28.01.04, 20:54
Originally posted by eston#21

sul on üldse laste vastu kahtlased arvamused.ja palun ära hakka jälle oma jura ajama, et uustulnukaid on vaja taltsutada jne. samas õigus ka aga ikkagi veits liiga teravalt paned

xKxAxPxUx
28.01.04, 23:32

vihkan kapitaliste eriti veel lapskapitaliste..kas keegi on siin üldse sinu arvamust küsinud :doh:

bianconeri
29.01.04, 00:16

Mis on, liising poob, vä?:D

xKxAxPxUx
31.01.04, 11:31
Ok räägiks siis nüüd natukene sellest Bayern Müncheni särgist:

Bayern München Away JSY 2000-01 Size: 152 cm

särk ei ole päris uus. Ikka kasutatud mitmeid kordi, aga asume siis hinna juurde paneks siis 50 .- EEK

13
03.02.04, 11:50
Sooviks osta Arsenali meeskonna naisfännitari.
Nii et hakka tegutsema kapu:)

xKxAxPxUx
03.02.04, 18:49
Originally posted by 13

Sooviks osta Arsenali meeskonna naisfännitari.
Nii et hakka tegutsema kapu:)noonohh.. selleks peame sõitma koos Londoni. Aga nüüd räägin veel ära sellise asja, et kui te midagi ära ostate toimetan ma selle kohale Gargo bussiga. Niiet..kõigile tedmiseks;)

xKxAxPxUx
03.02.04, 18:52
Nii... Täna õhtul peaks mulle saabume selline asi nagu Hoki originaal särk. Klubi siis on kindlasti kõigile tuttav Mighty Ducks of Anaheim. Õhtul siis asjast lähemalt.

dreyd
04.02.04, 09:51
laiendad haaret jah? :P

ek
04.02.04, 16:21
5% kasumist teenustasuna soccernet.ee kollektiivile??

Lapeteus
04.02.04, 19:41
Kutt tegeleb varastatud kaubaga või kammib kaltsukaid läbi. Ettevõtlik vähemalt, loodan et see ettevõtlus pole kellegile meelehärmi valmistanud.

xKxAxPxUx
04.02.04, 19:48
Originally posted by Lapeteus

Kutt tegeleb varastatud kaubaga või kammib kaltsukaid läbi. Ettevõtlik vähemalt, loodan et see ettevõtlus pole kellegile meelehärmi valmistanud.kui ma need varastanud oleksin siis ei tea kust??? Äkki sportlandist?? Ja kui ma kaltsukatest neid ostaks siis nad poleks nii ueed või kuda :deemon:

Lapeteus
05.02.04, 15:07
Sry, ma ei mõelnudki, et sina neid varastanud oled. Sa oled ehk lihtsalt heauskne uus omanik kes oovib omandatud kaupa kohe edasi müüa.
Kaltsukates müüakse vahest pärist uusi asju. hea õnne korral võib leida mõne paari aasta vanuse fännisärgi. Salle pole muidugi trehvanud.

kaala
05.02.04, 16:04
nii.paneks oma salli ka siis müüki. Eintracht frankFurdi sall, kaltsukast sain. näiteks 40 krooni panen hinnaks

dimaggio
05.02.04, 20:07

Nii... Täna õhtul peaks mulle saabume selline asi nagu Hoki originaal särk. Klubi siis on kindlasti kõigile tuttav Mighty Ducks of Anaheim. Õhtul siis asjast lähemalt.
palju sa selle eest küsid?

xKxAxPxUx
12.02.04, 12:33
oehh.. palju asju nüüd jälle maha müüdud alles on veel siis sellised asjad:

Leeds Unitedi fännisall 70.- EEK
BMW.WilliamsF1Teami nokamüts 200.- EEK

teie kes olete minult juba midagi ostnud võiksite siia kirjutada ka sellise asja nagu \"Tagasiside\". Kui te juhuslikult viitsite.

Lisandus nüüd ka üks uus toode nimelt:

Täiesti tutt uus äsja Iirimaalt saadetud fännisärk. Suurus on M. Värvus. roheline ja selja taga suurelt kirjutatud I R E L A N D hinnaks paneks algatuseks 300.- EEK. Mulle endale saadeti neid 2 tükki ja seega müün ühe maha.

PS! Särk on ilus!

dimaggio
14.02.04, 16:39
Sai siis xKxAxPxUx käest 200 krooni eest ostetud Mighty Ducksi hokisärk.

kaala
14.02.04, 16:55
sai siis ostetud kapu käest nn. bayerni minisärgi:D

gamer
15.02.04, 00:23
ostsin kunagi kapu käest manu särgi, usaldusväärne isik

xKxAxPxUx
15.02.04, 19:54
Niisiis. Avame jälle otsi lahti. Täna saadeti mulle siis kõige uuemad Hollandi koondise särgid. Suurused M, L ja XL. Särgid on tutt uued koos siltidega. Särgi hind 850.- EEK

särgid on kodus mängimise omad ilusad erksad oranžid :P

aiFo
17.02.04, 17:54

Kui keegi veel mighty ducksi särke juhtub tahtma, siis saab neid Tartust, Kastani tänava kaltsukast (Võru tänava ristil) 65 eeku tükk... Arvan, et on ka tingimisv6imalus...;)

xKxAxPxUx
17.02.04, 19:05
Originally posted by aiFo

Kui keegi veel mighty ducksi särke juhtub tahtma, siis saab neid Tartust, Kastani tänava kaltsukast (Võru tänava ristil) 65 eeku tükk... Arvan, et on ka tingimisv6imalus...;)Kas neid on seal mitu ve? Ja on korralikud?? Võiks isegi osta, kui nii odavalt saab. :)

aiFo
17.02.04, 21:23
jah-jah-jah:kaval:

dimaggio
17.02.04, 22:10
Kui keegi veel mighty ducksi särke juhtub tahtma, siis saab neid Tartust, Kastani tänava kaltsukast (Võru tänava ristil) 65 eeku tükk... Arvan, et on ka tingimisv6imalus...;)

kas seal teiste tiimide omi ei ole ka? pean silmas Colorado Avalanche´i oma?!

xKxAxPxUx
04.03.04, 12:50
Nüüd lisandus üks tutt uus Newcastle särk otse Iirimaalt. See on selline särk mil ees on toetaja veel nt:l. Särgi hinnaks ketran hetkel 700.-EEK. Niiet..kui kellegil soovi on siis saatke mulle erasõnum. Size: M, NUFC Home

Jaan
05.03.04, 05:07
FYI: Selliseid särke saab hetkel igalt poolt ca 400-450 raha eest maksimum. Tegijatel on see muidugi juba olemas ;)

xKxAxPxUx
08.03.04, 15:31
Originally posted by Jaan

FYI: Selliseid särke saab hetkel igalt poolt ca 400-450 raha eest maksimum. Tegijatel on see muidugi juba olemas ;)Eestis ma eriti väga sellisid näinud pole kuid varem ostsin endale ise selle küll Eestist ehk sportlandist.

kaala
08.03.04, 18:31

Originally posted by Jaan

FYI: Selliseid särke saab hetkel igalt poolt ca 400-450 raha eest maksimum. Tegijatel on see muidugi juba olemas ;)Eestis ma eriti väga sellisid näinud pole kuid varem ostsin endale ise selle küll Eestist ehk sportlandist. eestist ehk sportlandist.....eesti ongi sportland siis või:õnnelik: ?

aiFo
08.03.04, 23:37

Eestis ma eriti väga sellisid näinud pole kuid varem ostsin endale ise selle küll Eestist ehk sportlandist.

\'i tia kas viga on minus, aga põmst igas adidase firmapoes karjub ülalpoolmainit\' kole riideese silma... hind vist tõesti umbkaudu 700 ja viimatise alega ilmselt m6ne saja võrra odavamgi...

xKxAxPxUx
12.03.04, 16:18

Eestis ma eriti väga sellisid näinud pole kuid varem ostsin endale ise selle küll Eestist ehk sportlandist.

\'i tia kas viga on minus, aga põmst igas adidase firmapoes karjub ülalpoolmainit\' kole riideese silma... hind vist tõesti umbkaudu 700 ja viimatise alega ilmselt m6ne saja võrra odavamgi...Adidase poes on hind 899.-EEK eks sa mine ja vaata! ;)

netsport
12.03.04, 21:23
sul see ju ikkagi nats vana aga poes ju täiesti uusraudselt oled sa seda kandnud....vms

xKxAxPxUx
13.03.04, 12:03
Originally posted by netsport

sul see ju ikkagi nats vana aga poes ju täiesti uusraudselt oled sa seda kandnud....vmsTäiesti tutikas. Mul pole seda mõtet kanda ka kuna mul endal on samasugune olemas.

17
23.03.04, 01:09
Oleks küsimus sulle xKxAxPxUx.Kust sa kõik need särgid-värgid saad/hangid?Kui muidugi võib avaldada;)

kaala
23.03.04, 02:30
Originally posted by Roberto Carlos

Oleks küsimus sulle xKxAxPxUx.Kust sa kõik need särgid-värgid saad/hangid?Kui muidugi võib avaldada;) tal pidavat rikas onu olema kes siit-sealt need talle saab:doh:

xKxAxPxUx
23.03.04, 12:38
Originally posted by kaala

Oleks küsimus sulle xKxAxPxUx.Kust sa kõik need särgid-värgid saad/hangid?Kui muidugi võib avaldada;) tal pidavat rikas onu olema kes siit-sealt need talle saab:doh: ega kohalikud poed Iirimaal neid kallilt ei müü, aga teade selline, et Newastle särki enam alles ei ole.

17
23.03.04, 12:46

Oleks küsimus sulle xKxAxPxUx.Kust sa kõik need särgid-värgid saad/hangid?Kui muidugi võib avaldada;) tal pidavat rikas onu olema kes siit-sealt need talle saab:doh: ega kohalikud poed Iirimaal neid kallilt ei müü, aga teade selline, et [b]Newastle[/] särki enam alles ei ole.Aga kas NewCastle särk on?:D

xKxAxPxUx
26.03.04, 23:51
Kirjaviga :D

xKxAxPxUx
29.03.04, 15:02
On olemas Real Madridi musta värvi Away särk eelmise hooaja oma M suurus. Kui tehakse mega hea pakkumine müün ära. Igaljuhul särk on mega ilus!

Särk on samasugune nagu pildidl! http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3668904478&category=19 300

oku
29.03.04, 16:51
Mis on mega hea pakkumine? :P

Seal lehe peal müüakse sama särki ca 125 krooniga (kui ma õigesti aru sain), kas see kvalifitseerub juba mega heaks? :)

Mitte et mul Reali särgiga midagi peale oleks hakata :) Tolmulappe saab odavamalt ka. Lihtsalt oleks huvitav teada.

Robinho
29.03.04, 17:35
No ma arvan, et kui härra oku hakkab Real Madridi särgiga tolmu pühkima, siis ma teen talle musi! Aga ma pakun selle Madridi särgi eest 200 eeku. Äkki vennale on paras.

xKxAxPxUx
29.03.04, 21:11
Originally posted by Robinho

No ma arvan, et kui härra oku hakkab Real Madridi särgiga tolmu pühkima, siis ma teen talle musi! Aga ma pakun selle Madridi särgi eest 200 eeku. Äkki vennale on paras.Kindlasti, poes müüakse särke üle 1000 EEKu :D ja mul on see samuti uus. Mingi võileiva raha eest ma seda andma ei hakka, aga see mis te vaatate sealt ebayst lisandub juba postkulu rän jne. Aga kui on soovi eks telli sealt!

Robinho
29.03.04, 22:08
Kindlasti, poes müüakse särke üle 1000 EEKu :D ja mul on see samuti uus. Mingi võileiva raha eest ma seda andma ei hakka, aga see mis te vaatate sealt ebayst lisandub juba postkulu rän jne. Aga kui on soovi eks telli sealt!
Aga kapu, poest ma saan garantiiga asja. Ma ei saa ju kindel olla, et sa mulle vuffel toodet ei paku jne. Aga vahet pole, M särki nagunii vaja pole. Edu müüümisel!

Silver
29.03.04, 22:44
Kapu, kus on kliendikaardid ja kevadised aled?:D

xKxAxPxUx
30.03.04, 16:27
Nagu nt. mõned kes mult midagi ostnud on, on kõik mega rahule jäänud. Ma ei ole mingi luuser ega petis ja ei saadaks mingit kadaka turult ostetud Rauli särki 160.-EEKu mingi siidst tehtud särki.

kaala
30.03.04, 18:05
kui särk oleks siidist tehtud....minuarust õige siid on õige kallis, siis ta oleks orikast veel kallin ma arvan:õnnelik:

kaala
30.03.04, 18:08

kui särk oleks siidist tehtud....minuarust õige siid on õige kallis, siis ta oleks orikast veel kallin ma arvan:õnnelik:

fitti
30.03.04, 19:51

Kindlasti, poes müüakse särke üle 1000 EEKu :D ja mul on see samuti uus. Mingi võileiva raha eest ma seda andma ei hakka, aga see mis te vaatate sealt ebayst lisandub juba postkulu rän jne. Aga kui on soovi eks telli sealt!
Aga kapu, poest ma saan garantiiga asja. Ma ei saa ju kindel olla, et sa mulle vuffel toodet ei paku jne. Aga vahet pole, M särki nagunii vaja pole. Edu müüümisel!

no tule taevas appi..mis kuradi garantii sa poest särgile saad? et teenib sind ustavalt kolm aastat kui truu koer??
ja kui sa ei suuda originaali aasia vufloonist eristada, siis pead ikka suht lammas olema.

kusjuures see \'originaal\' ja \'vufloon\' on nagunii suht kahe otsaga asi, sest tänapäeval, kus orjus vist nagu keelatud-taunitud-fuihfuih on, siiski suur jagu \'originaalidest\' sellegipoolest odava aasia näpujõuga kokku pannakse.

Mikusiku
30.03.04, 20:05

On olemas Real Madridi musta värvi Away särk eelmise hooaja oma M suurus. Kui tehakse mega hea pakkumine müün ära. Igaljuhul särk on mega ilus!

Särk on samasugune nagu pildidl! http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=3668904478&category=19 300
kas sul suuremaid poleks pakkuda, kui kunagi on, anna teada;)

kaala
30.03.04, 20:32
Originally posted by fittibaldi

no tule taevas appi..mis kuradi garantii sa poest särgile saad? et teenib sind ustavalt kolm aastat kui truu koer??
ja kui sa ei suuda originaali aasia vufloonist eristada, siis pead ikka suht lammas olema.

kusjuures see \'originaal\' ja \'vufloon\' on nagunii suht kahe otsaga asi, sest tänapäeval, kus orjus vist nagu keelatud-taunitud-fuihfuih on, siiski suur jagu \'originaalidest\' sellegipoolest odava aasia näpujõuga kokku pannakse.

no mina olen ka siis lammas.sellel teeb muidugi igaüks vahet milline on kadaka turult ostetud 150 kroonine särk ja poest ostetud kuskil 1000 särk, aga milliseid vufloone sa mõtled?:oih: ma saamn aru jah et olen lammas, aga siiski maitea mis on orikal ja vufvil vahet. siiamaani olen nagu aru saanud et sellel nn. 150 kroonisel ja 1000 kroonisel teeb vahet igaüks aga vist on ka mingid vahepealsed:P ?seleta nüüd lolline.
aga muidu mis sellel aasia tööjõul siis viga on et see nende näpujõuga kokku pannakse?

fitti
30.03.04, 21:12
ausõna mees ma ei tea milliseid särke myyakse kadakal. ära käi seal, siis ei tule ka täid külge

aasiasse puutub asi niipalju, et

1. seal toodetakse igavesti suur jagu koopiaid originaalsärkidest, mis küll ehtsaga mõnevõrra sarnased välja näevad, küll aga võivad (olenevalt kilide konkreetsest töökojast ilmselt) erineda nii materjali kui isegi tegumoe poolest. enamasti on särgile topitud ka number ja nimi (ja vahel isegi jumala vale fondiga).

2. teisalt kasutavad teatavasti ka suurfirmad odavat aasia tööjõudu selleks, et tootmiskulud madalal hoida ja sestap võib täiesti autentsel särgil olla kirjas made in china või indonesia (vaata oma tossu sisse nt ja uuri kus see tehtud..)

ja nii palju ma usun su sisse kyll, et kui su ette panna tootja särk ja selle järgi valmis nõelutud koopia, siis teed sel kinnisilmi ka vahet

xKxAxPxUx
30.03.04, 22:15
Originally posted by zidane_5

kas sul suuremaid poleks pakkuda, kui kunagi on, anna teada;) Hetkel ei usu, et neid tuleks, aga päris sobiv asi oleks ka vahetusvariant. Hetkel sooviksin Newcastle 2003/04 hooaja särki. Suurus S või M. Vahet pole kumb kas kodu särk või võõrsil särk, aga kui pakkuda ei ole kavatsen ma selle endale osta.

Robinho
30.03.04, 22:32
Originally posted by fittibaldi

Katsu nüüd olla. Garantii selles mõttes, et asi ikka originaal on. Ega ma ei jookse ju kapu poole originaal särk käes, et neid võrrelda. Ja ma kardan, et ma tõesti ei suuda hästi tehtud vufflit originaalist eristada, kui mul originaali kõrval pole. Sitt lugu küll.

DEDE junior
30.03.04, 22:44

Milleks sulle suuremat? Sa ju veel mudilane! Lõpeta lasteaed ära ja siis osta selle puhul särk omale!!!!:D

realmadridfan
30.03.04, 22:47
Originally posted by DEDE junior

Milleks sulle suuremat? Sa ju veel mudilane! Lõpeta lasteaed ära ja siis osta selle puhul särk omale!!!!:D

Kas sul, dede, oli(on) raske lapsepõlv, et seda nüüd endast nooremate peal välja valad?:oih:

Even
30.03.04, 23:13

Ainuke mudilane kes siin on ja kes siin lasteaias käib on ainult sina ise. Sa oled muidu ise näinud seda zidane_5 et ta mudilane on. Ainult mudilane paneb endale nimeks dede JUNIOR.:viha:

taku*
30.03.04, 23:17
Hmmm Dede jr. ...ja sina oled õige mees sellise kommentaari lisamiseks??

realmadridfan
30.03.04, 23:19
Originally posted by vanapagan

Hmmm...ja sina oled õige mees sellise kommentaari lisamiseks??

Mind mõtled või?

taku*
30.03.04, 23:20
ega maailm ainult sinu ümber keerle tobuke:õnnelik:

realmadridfan
30.03.04, 23:21
Originally posted by vanapagan

ega maailm ainult sinu ümber keerle tobuke:õnnelik:

Väga tore siis.

Mikusiku
31.03.04, 09:12

mudilane?ma olen väga suur mudilane siis ju(180cm):P

eston maravilha
03.04.04, 02:16

Katsu nüüd olla. Garantii selles mõttes, et asi ikka originaal on. Ega ma ei jookse ju kapu poole originaal särk käes, et neid võrrelda. Ja ma kardan, et ma tõesti ei suuda hästi tehtud vufflit originaalist eristada, kui mul originaali kõrval pole. Sitt lugu küll.

lammas..

Robinho
03.04.04, 08:17

lammas..
Kaua mõtlesid seda?

Mikusiku
03.04.04, 11:21

lammas..
Kaua mõtlesid seda?
ta mõtles kindlasti, kas lammas kirjutatakse ühe või kahe m-iga:D

xKxAxPxUx
03.04.04, 11:45
Kuulge ajage oma tattide juttu edasi kuskil erasõnumite teel, aga on siis kellegil soovi osta Real Madridi särki?

santehnik
03.04.04, 13:59
Ei.

xKxAxPxUx
03.04.04, 21:17
Originally posted by santehnik

Ei.Sinu kommenaatri oli küll just kõige rohkem vaja.

santehnik
04.04.04, 01:53
Jah.

U2
06.04.04, 09:42
Kapu kas sul Chelsea stuffi pole?

xKxAxPxUx
06.04.04, 18:54
Ei. Hetkel kahjuks mitte. Olemas on nüüd kuupäevast 06.04.2004 Järgmised asjad:

Netherlands Home JSY 2003-05 Sizes: M, L, 900.-EEK (koos siltidega)

Ireland fännisärk(sain neid juurde hetkel müügis 2) Roheline ja taga suurelt tähekombinatsioon I R E L A N D Size: M (aga tundub nagu Eestis L-ina) 300.-EEK

Real Madrid Avay JSY 2002-03 ees toetaja Siemens Mobile. Suurus M. (Müün juhul kui saan megahea hinna 800.-EEK)

Hetkel müün selliseid asju. Ülejäänud hoian endale.

Niiet...kellel on soovi saatke erasõnum.

K1ly
06.04.04, 19:26
kui kossu särke saad siis anna teada :kaval:

xKxAxPxUx
11.04.04, 21:42
Täna sain siis sellise särgi:

Inter Milan Home JSY 2001-02, Size: S

Koos Nike originaal siltidega. Särgi annaks ära 675.- EEK

bianconeri
12.04.04, 04:45
...Koos Nike originaal siltidega...
Mhmm...kino ja sakslased...:kulm:

xKxAxPxUx
28.04.04, 22:33
Nüüd on olemas ka Real Madridi särgi foto:

http://www.4eversoccer.net/4/4eversoccer/Images/Products/Small/REAL-A-2011.jpg

realmadridfan
28.04.04, 22:51

Oleks raha...:D

xKxAxPxUx
29.04.04, 23:13
Originally posted by realmadridfan

Oleks raha...:D Jaaaa.... Raha on hea asi!

Tembu
30.04.04, 09:40

Müüd fotot särgist? Lahe.

xKxAxPxUx
17.06.04, 14:30
Hinnaks 650.-EEKu, kui on soovi ostke ära :P

cannuman
24.06.04, 18:48
Kui kellelgi on itaalia või AS ROMA stuffi, siis mailige...cannuman@hot.ee

xKxAxPxUx
03.07.04, 23:23
OK, alandan hinda. Nüüd on võimalik Madridi Reali särk kätte saada 625.-EEKuga. Normaalne ju!

oku
05.07.04, 15:41
Kui Leedsi stuffi saad, anna teada.

skint
05.07.04, 16:02
Ja mina võtaks ühe Seagullsi salli ning 2004/2005 hooaja kodusärgi, mida veel esitletud pole ning mis rahvale müügiks ilmub nähtavasti oktoobris :( . On sellised tooted saavaval?:P

xKxAxPxUx
11.07.04, 12:22
Täna Real madridi särgi hind kõigest 500.- EEKUi !! ja aint täna kuna homme sõidan pikemaks ajaks ära välismaale. Täna oleks mul veel aega Cargo bussiga tegeleda!! Niiet kiirustage! Supersoodne! Sama raha eest on võimalik osta kas 2 turusärki kadaka turult või siis üks originaal Reali särk mida Eestis just palju pole.

xKxAxPxUx
12.09.04, 14:36
Niih.. pakkumisel siis eelmine Eesti koondise särk. Sinist värvi suurus on L. Ainult mängude ajal kantud. Välja näeb nagu tutt- uus. Number on 6. Poes hind tutikana on 649.- Mina annan ära 450.-

17
12.09.04, 21:17
Algselt postitas xKxAxPxUx

Niih.. pakkumisel siis eelmine Eesti koondise särk. Sinist värvi suurus on L. Ainult mängude ajal kantud. Välja näeb nagu tutt- uus. Number on 6. Poes hind tutikana on 649.- Mina annan ära 450.-

sa mõtled seda mustade triipudega või seda mis oli enne kõige uuemat, millega mängiti portugali ja lukside vastu

eston maravilha
12.09.04, 21:41
Algselt postitas 17

sa mõtled seda mustade triipudega või seda mis oli enne kõige uuemat, millega mängiti portugali ja lukside vastu

mõtle välja

xKxAxPxUx
13.09.04, 15:34
See on see kõige vajepeasem. valge ümara kraega.

Panen pildi ka üles, et mingeid probleeme ei tekiks.

http://www.soccernet.ee/img/gallery/screen/P4020048.jpg

Ainult number särgi peal on 6

jansa
13.09.04, 16:41

... kui on pikkade varukatega siis ma ostaks 100% ära.... Anna teada siinkohal või hel. 50 54366
terv. Jansa

17
13.09.04, 19:49
oleks samuti huvitatud...

xKxAxPxUx
14.09.04, 16:52
Kahjuks pole pikkade varukate. Ikkagi lühikestega. Et kes siis ostja on saatke ehk erasõnum.

Hughes
14.09.04, 16:56
kle ega sul hetkel mingit hokisärki pole?

kaala
14.09.04, 17:15
Algselt postitas Hughes

üks hokisärk oleks mul sinule pakkuda.üsna suur tundub, nr 95,selja taha kirjutatud new york, ees taga ja õlgade peal suurte numbritega kirjutatud 95.selliste helesiniste ja tumesiniste värvidega.suuruse koha peal oskan veel õelda seda, et 2xl on kirjutatud sinna kukla taha lipiku peale vms.
aa, new york logo on kuskil käsivarre peal ka

Hughes
14.09.04, 17:18
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Hughes

üks hokisärk oleks mul sinule pakkuda.üsna suur tundub, nr 95,selja taha kirjutatud new york, ees taga ja õlgade peal suurte numbritega kirjutatud 95.selliste helesiniste ja tumesiniste värvidega.suuruse koha peal oskan veel õelda seda, et 2xl on kirjutatud sinna kukla taha lipiku peale vms.

tegelikult oleksid mul mingid eelistused ka: New York no, Colorado yes!

aga tänan pakkumast.:õnnelik:

kaala
14.09.04, 18:00
Algselt postitas Hughes

Algselt postitas kaala

Algselt postitas Hughes

tegelikult oleksid mul mingid eelistused ka: New York no, Colorado yes!

aga tänan pakkumast.:õnnelik:
ei tegelt see on täitsa ilus särk:P

dimaggio
14.09.04, 19:42
Algselt postitas kaala

Algselt postitas Hughes

Rangers?
Islanders?

kaala
14.09.04, 20:09
Algselt postitas dimaggio

Algselt postitas kaala

Algselt postitas Hughes

Rangers?
Islanders?
ma ei tea, ainult mingisugune new york on.hiljem muretsen pildi ka

xKxAxPxUx
28.09.04, 22:24
Niisiis lugupeetud vutisõbrad. Et kui keegi tahab mingit ilusat särgikest endale soetada mis veel alles on ja kes pealinnast pärist, siis sel nädalavahetusel olen ise samuti ka TLN-s. Et kui huvi on, siis ehk saadate sõnumi ;)

jansa
29.09.04, 20:20

Niisiis lugupeetud vutisõbrad. Et kui keegi tahab mingit ilusat särgikest endale soetada mis veel alles on ja kes pealinnast pärist, siis sel nädalavahetusel olen ise samuti ka TLN-s. Et kui huvi on, siis ehk saadate sõnumi ;)

... anna oma tel.nr. ja võta särk kaasa, helistan sulle laup. - vaatame kauba üle, lepime hinnas ka kokku ja mine tea - äkki teeme pisnessigi...;)
(mul endal ilus särk olemas vaid väike vennale oleks tarvis)

xKxAxPxUx
22.10.04, 12:09
Annan Real Madridi Away 2002-03 aasta särgi ära 400.- Eekuga. Kes pilti tahab näha, siis eespool sai see kusagile ka üles pandud. igaöljuhul hind on odav. Särki pole kantud. Suurus on M.

Turul müüakse jalka särke 150-250.- EEki. Panete 150 juurde ja saate juba originaali Adidase särgi :P

EgoTrip
23.10.04, 15:06

Annan Real Madridi Away 2002-03 aasta särgi ära 400.- Eekuga

Niiet sa annad Reali särgi koos 400.- ära.

IndrekL
23.10.04, 18:37
Algselt postitas EgoTrip

Ma arvan siiski et 400 eest:doh:

EgoTrip
23.10.04, 19:12
Algselt postitas Rooney#8

Algselt postitas EgoTrip

hästi arvad, tubli, näe võtta kommi

IndrekL
23.10.04, 19:26
Algselt postitas EgoTrip

Algselt postitas EgoTrip

Võta ise jobu kui kirjutama õpid!

EgoTrip
23.10.04, 19:36

Algselt postitas EgoTrip

Algselt postitas EgoTrip

õigem oleks: võta ise, jobu, kui kirjutama õpid!
Kuigi nagu mõtet pole sellisel lausel või kuidas

IndrekL
23.10.04, 19:38
Algselt postitas EgoTrip

Algselt postitas EgoTrip

Algselt postitas EgoTrip

õigem oleks: võta ise, jobu, kui kirjutama õpid!
Kuigi nagu mõtet pole sellisel lausel või kuidas
Ma ausaltöeldes enam ei viitsigi sulle vastata!:viha:

EgoTrip
23.10.04, 19:40
Rooney sa vist istud päev otsa netis, et saaks aga midagi öelda. Ma olin postituse postitanud, kui juba oli sul vastus olemas. Sa oled nii kiire.

And P.S. Ära vasta parem sellele

xKxAxPxUx
23.10.04, 21:31
oi jah... kust lasteaiast te pärit olete?

EgoTrip
23.10.04, 23:04
sry mees, pole naljakas.

Martin
23.10.04, 23:07
Oli küll naljakas.

Kapu, muretse mulle parem selle hooaja Leedsi särk :) Või eelmise. Valge nt. :)

skint
23.10.04, 23:10
Algselt postitas Martin

Võimatu, xxxxKapu müüb ju ainult suurklubide nänni ;). Samas peaks kindlasti hea võimalus kuskilt kaltsukast Leedsi särke saada olema...

Tore, et sain aidata jälle :)

Martin
23.10.04, 23:12
Algselt postitas skint

Algselt postitas Martin

Võimatu, xxxxKapu müüb ju ainult suurklubide nänni ;). Samas peaks kindlasti hea võimalus kuskilt kaltsukast Leedsi särke saada olema...

Tore, et sain aidata jälle :)

Ära sisise, valge hiir! :)

Ma olen Kapult juba varem särgi ostnud, seega kaupa jätkub. Mõnekümne aasta pärast tuleb ehk esimene Brightoni särk ka müüki, siis võib sedagi Kapult saada ehk. :)

Seni pole sul mõtet isegi kaltsukates tuustida ;)

skint
23.10.04, 23:22
Algselt postitas Martin

Ma olen Kapult juba varem särgi ostnud, seega kaupa jätkub. Mõnekümne aasta pärast tuleb ehk esimene Brightoni särk ka müüki, siis võib sedagi Kapult saada ehk. :)

Esimeses lauses on kohe vastuolu... see, et sa midagi varem tegid, ei tähenda, et sa seda nüüd teha saaksid. Vastuolu ei pruugi olla, kui kodanik kapu ostis särke varem kokku, samas võib käiku minna ka stsenaarium, kus liiga palju toodetud särke ja kohepealne fännide vähene ostuvalmidus annavad võimaluse arengumaade isehakanud ärimeestele neid odava raha eest soetada...

Aga jah, kaltsukatesse niivõrd väärt asja nagu Brightoni särk tõesti ei anta... Neid kantakse auga, kantakse ribadeks ja siis lähevad nad särkide surnuaeda ;). Müüt vähemalt räägib seda keelt...

Martin
23.10.04, 23:28
Algselt postitas skint

Algselt postitas Martin

Esimeses lauses on kohe vastuolu... see, et sa midagi varem tegid, ei tähenda, et sa seda nüüd teha saaksid. Vastuolu ei pruugi olla, kui kodanik kapu ostis särke varem kokku, samas võib käiku minna ka stsenaarium, kus liiga palju toodetud särke ja kohepealne fännide vähene ostuvalmidus annavad võimaluse arengumaade isehakanud ärimeestele neid odava raha eest soetada...

Sinu esimeses lõigus on kohe vastuolu, sest alguses sa väidad, et on vastuolu ja siis teises lauses, et võibolla pole ka.

Sort it out, man! Seega on sinu teine lõik täiesti sisutühi, kuna esimene lõik näitas, et sa ei suuda ennast mõistlikult ja korrektselt väljendada. :)

skint
23.10.04, 23:38
Algselt postitas Martin

Algselt postitas skint

Algselt postitas Martin

Sinu esimeses lõigus on kohe vastuolu, sest alguses sa väidad, et on vastuolu ja siis teises lauses, et võibolla pole ka.

Sort it out, man! Seega on sinu teine lõik täiesti sisutühi, kuna esimene lõik näitas, et sa ei suuda ennast mõistlikult ja korrektselt väljendada. :)

Eiei, jälle saad sa asjust valesti aru... Minu arust on vastuolu sinu lauses olemas, aga kuna laia silmaringiga inimesena tuleb alatasa ette, et komistatakse mitte muhvigi jagavate tüüpide otsa, siis tuleb end hetkeks sundida mõtlema nagu nemad (sina loe hetkel: mina, Martin Šmutov;)) ja üritada selgeks teha, mida nad mõtlevad... Antud juhul siis proovisin haarata asja vähe laiemalt ja mõelda, mida võidi silmas pidada \'seega kaupa jätkub\' all... Selle siis tõin spetsiell sinu jaoks välja, kirjutades \'vastuolu ei pruugi olla...\'

Martin
23.10.04, 23:43
Algselt postitas skint
Eiei, jälle saad sa asjust valesti aru... Minu arust on vastuolu sinu lauses olemas, aga kuna laia silmaringiga inimesena tuleb alatasa ette, et komistatakse mitte muhvigi jagavate tüüpide otsa, siis tuleb end hetkeks sundida mõtlema nagu nemad (sina loe hetkel: mina, Martin Šmutov;)) ja üritada selgeks teha, mida nad mõtlevad... Antud juhul siis proovisin haarata asja vähe laiemalt ja mõelda, mida võidi silmas pidada \'seega kaupa jätkub\' all... Selle siis tõin spetsiell sinu jaoks välja, kirjutades \'vastuolu ei pruugi olla...\'

Nii haledad vabandused sind enam ei päästa :)

Ja see oli ka koerustemp, kui sa aint korra sau karjusid ja bussi kadusid. Mis sa arvad, et -10 nägemisega inimene peaks sind nüüd ära tundma või! :õnnelik:

skint
23.10.04, 23:51
Algselt postitas Martin

Nii haledad vabandused sind enam ei päästa :)

Ja see oli ka koerustemp, kui sa aint korra sau karjusid ja bussi kadusid. Mis sa arvad, et -10 nägemisega inimene peaks sind nüüd ära tundma või! :õnnelik:

Jajaah, vabandsed-vabandused... :)

Aga probleem oli selles, et -8,5 nägemisega inimene mõtleski tol hetkel, et ta astub Smuti bussi, aga no võta näpust, sattusin ikka Põlva seltskonda.:( \'Ei olnd õnne\' ütleks seepeale Andrus Veerpalu...

xKxAxPxUx
23.10.04, 23:57
Leedsi särgiga selline lood, et kahjuks ei tasu mul see ostmine ära kuna selle hooaja särkidelt ei tõmba ma endale eriti kopikatki vahelt, seega pole 2004-06 hooaja särkidega mõtet hetkel veel jamada. Nigelaks on üldse see särgi äri kuidagi jäänud. Inimesed nagu peavad kalliks või ei tea milles on asi. Ma arvan, et kõige mõtekam oleks Leedsi uus kodusärk vast ise tellida otse Inglismaalt. Ma nagu mingi paar kuud polegi nendega eriti enam tegelenud, aga nüüd lisandus ka müüki veel üks Iirimaa fännisärk, selline roheline, taga kiri: I R E L A N D. Kunagi sai ka üks selline müüdud kasutaja \"eston21\"-le, et äkki tal digikas olemas vms. saadab kasvõi huvilistele pildi.

xKxAxPxUx
23.10.04, 23:58
Jätsin mainimatta, et tegu on samuti M suurusega.

sicmic
24.10.04, 18:08

Ole nunnu ja kasuta Muuda-nuppu ;). Ja \"Mainimata\" on ühekordse t-ga.

Martin
24.10.04, 19:20
Algselt postitas m1kk

Ole nunnu ja kasuta Muuda-nuppu ;). Ja \"Mainimata\" on ühekordse t-ga.

Õpeta oma sõpra Rodney#8\'t ja Nike\'i jne... Kapu on suht täkk ja tubli. See tema teema kah veel :)

xKxAxPxUx
25.10.04, 12:20
Siin nagu see postitus juba taha poole vajunud, aga tuletan seda meelde , et Real Madridi särgi hind on nüüdsest ainult 400.-EEK

xKxAxPxUx
25.10.04, 13:31
Iirimaa särk on MÜÜDUD!

xKxAxPxUx
26.10.04, 17:41
http://www.soccerage.com/en/00/59715a.jpg

Et suurem pilt siis kah. Särk näeb täpselt selline välja nagu nendel meestel siin seljas :P

ek
26.10.04, 17:55
kas kõigil on Guti.H / 14 ka selja peal?

xKxAxPxUx
26.10.04, 19:38
Mite ühegil :D

Jasper
26.10.04, 23:47
soovix infi milani asjade kohta

taku*
27.10.04, 17:31
Ega mister Kapul juhuslikult pole pakkuda Watfordi tavaari?;)

ek
27.10.04, 18:00

Mite ühegil :D

ah krt, seda ma kartsingi
saada mulle oma telefon või e-mail PS\'iga RM särgiga seoses.

cobras
30.10.04, 14:28
watfordi tavaarii asjus niipalju et kui palju sarvik nõus maksma on?;)
ehk jõuame kokkuleppele

taku*
30.10.04, 14:36
oleneb, mis sul pakkuda on:P võta meiliga ühendust
margus@rock.com

xKxAxPxUx
06.11.04, 23:58
Niisiis.. seoses Talvega on müügile jõudnud mul ka vatiinist jopesid firmalt \"Tomster USA\". Joped on mudiugi väga soojad ja mõnusad ja musta värvi. Suurusi on, siis kolm: M, L, XL. Sry kui kaup pole jalgpalli teemaline, aga kuna mul siin oma pood, siis pakun neid siingi müüa.

Lisan ka pildi:

http://www.tomsterusa.com/winterBigPics/08.jpg

Joped on samasugused nagu sel neegrilgi seljas :P

Loomulikult on nad ka tutt-uued.

Hinnaks on 750.-EEK, annab ka tingida!

17
07.11.04, 00:00
Kas sul mongoollaste särke/salle jms pole?

xKxAxPxUx
07.11.04, 00:02
Algselt postitas 17

Kas sul mongoollaste särke/salle jms pole?Kahjuks mitte, aga kahtlengi, et keegi neid üldse maale toob. Kui sellised asjad huvitavad, siis pead vist oma mured ikkagi kohapeal lahendama.

17
07.11.04, 00:04
Seoses selle jopega tahaks küsida, et kas mingit proovimis/tagasisaatmisvõimalust kah on, või tuleb ikkagi ära osta ilma proovimata?

xKxAxPxUx
07.11.04, 00:06
No kõige parem on ikka alati käest-kätte, siis inimene teab mida ostab.. oleneb kust kohast sa ise pärit oled?

xKxAxPxUx
07.11.04, 00:19
XL ja L suurused on läinud!!

xKxAxPxUx
07.11.04, 12:55
M suurus jope on veel alles! See nagu isegi tegelikult tundub natukene suurem kui tegelik M peaks olema. Kiirustage!!

xKxAxPxUx
13.11.04, 13:36
PAkkuda siis korvpalli tossud firmalt ADIDAS. Tossud on musta värvi.. välimuselt väga kihvtid. Suurus on 40,5. Pilti on võimalik näha, lisandes mind oma MSNi listi: izerman@hotmail.com

xKxAxPxUx
13.11.04, 22:29
Tossud said siis juba maha parseldatud :P

gamer
14.11.04, 10:56
sul manu selle hooaja särki, dressi pole?

xKxAxPxUx
14.11.04, 13:13
Kahjuks ei ole, aga mis Dressidesse veel puutub, siis oleks pakkuda NIKE dressi komplekt. Välimuselt väge kihft. Dressipluus on valge ja pükisd sellised tumesinised. Loomulikult on nad dressid tutt-uued. Suurus on S. Lähiajal üritan ka teha pildid.

Lisainfo: izerman@hotmail.com

xKxAxPxUx
17.11.04, 18:15
Jopest on saada ka õiged pildid. Ise tegin digikaga. Jällegi kes huvitatud, siis:

izerman@hotmail.com

Pilte on 3.

xKxAxPxUx
18.11.04, 20:20
Kuna Real Madridi särk pole veel ära läinud teen sellise mega pakkumise.. et lihtsalt vist.. ei saa keelduda :P

Annan selle ära 300.-EEK või siis minge ostke midagi Kadaka turult kui see ei sobi :D

xKxAxPxUx
21.11.04, 15:59
OK.. Reali särk nüüdseks müüdud ;)

Aga sellne värk ka.. Et äkki keegi on huvitatud Nike Dresside või Tomsteri jope piltidest mille ma ise teinud olen, lisage end MSNi kontakti. izerman@hotmail.com

xKxAxPxUx
27.11.04, 20:58
Tänasest peale siis müügis ka ManU sall. Pole Nike oma, aga muidu lahe. Salli keskele on pikku pidi kirjutatud MANCHESTER UNITED ja üleval ning all tekst: Pride of the north. Äärtes on ManU klubi logod. Sall on täpselt samas stiilis nagu on Eesti oma \"Me usume Eestisse\"! Hinda veel ei pane.

gamer
27.11.04, 22:57
oleks huvitatud, aga jah pilte ja hinda tahaks teada

kaala
27.11.04, 23:35
no mis sa sest pildist ikka tahad, ta juba selgitas milline see on.aga eks ta mingi 200-300 alguses müüb:)

xKxAxPxUx
27.11.04, 23:57
Kahjuks ma vist lähiajal digikat kasutada ei saa, aga 150.- ga annaks selle siis ära. Et kes siis on huvitatud, siis kontakteeruge kas: Privaatsõnumi teel, või läbi MSNi: izerman@hotmail.com

sell8
03.12.04, 00:00
Selline küsimus sulle, et kas sa mingeid koondiste salle kah saaksid endale hankida. Oleksin väga huvitatud ja tundub, et sul seal iiri/inglismaal käpp sees, et ehk oleks võimalik nende koondiste fännisalle sinu käest osta?

xKxAxPxUx
03.12.04, 14:30
Algselt postitas sell8

Selline küsimus sulle, et kas sa mingeid koondiste salle kah saaksid endale hankida. Oleksin väga huvitatud ja tundub, et sul seal iiri/inglismaal käpp sees, et ehk oleks võimalik nende koondiste fännisalle sinu käest osta?No eks näis.. vaatan vb. on võimalik midagi saada.

Tembu
03.12.04, 15:41
Kuule,võlur! Muretse mulle Kiribati rahvuskoondise särk! See juba näitab, kas ikka professionaal!

Samuti oleks huvitatud Nepaali, Bhutani ja Swaasimaa särkidest!

xKxAxPxUx
03.12.04, 22:05
Algselt postitas tembuu

Kuule,võlur! Muretse mulle Kiribati rahvuskoondise särk! See juba näitab, kas ikka professionaal!Milline see veel välja näeb? Anna link :P

Tembu
04.12.04, 17:23

Algselt postitas tembuu

Kuule,võlur! Muretse mulle Kiribati rahvuskoondise särk! See juba näitab, kas ikka professionaal!Milline see veel välja näeb? Anna link :P

Ei-ei, ei mina hakka su võluri ametit kergemaks tegema! Higista nagu Coppefiiiiiild!

xKxAxPxUx
04.12.04, 19:05
Kui keegi on sellest Newcastle \"Nothern Rock\" originaal kodusärgist huvitatud, siis öelge, aga kahjuks pole hinda võimalus alla 1300.- teha. Niiet.. mõelge.

Tembu
06.12.04, 15:07

Kui keegi on sellest Newcastle \"Nothern Rock\" originaal kodusärgist huvitatud, siis öelge, aga kahjuks pole hinda võimalus alla 1300.- teha. Niiet.. mõelge.

Kurat, sa oled ikka röövel! Robinhuudismi(uudissõna!:)) pole sinus karvavõrdki!

Martin
06.12.04, 15:31
Algselt postitas tembuu

Kurat, sa oled ikka röövel! Robinhuudismi(uudissõna!:)) pole sinus karvavõrdki!
Lugesin alguses, et temas pole üldse Robinhot. Ega vist muidugi pole kah, kuid see on hoopis teine jutt.

xKxAxPxUx
12.12.04, 14:46
Oehh.. Okei.. teen siis väikse lühikokkuvõtte asjadest mis on veel alles ja mis ootavad endale uut omanikku :)

Manchester Unitedi sall (Stiilis nagu Eesti sall \"Me Usume Eestisse!\"). Ülaosadesse on aga kirjutatud \"Pride Of The North\", keskel tekst: MANCHESTER UNITED ja äärtes ManU klubi logod.

Newcastle Unitedi särk (Ees toetaja \"Northern Rock\"). Suurus M Hind: 1300.-EEK

Varsti on võib-olla lisandumas ka Portugali kõige uuem kodusärk. Suurus XL. Kas ma seda müügile võtan oleneb soovijatest. Ühesõnaga andke märku kui midagi huvitab!

KÕIK!

17
12.12.04, 14:55

Varsti on võib-olla lisandumas ka Portugali kõige uuem kodusärk. Suurus XL. Kas ma seda müügile võtan oleneb soovijatest. Ühesõnaga andke märku kui midagi huvitab!

KÕIK!

Nii Portugali särgist oleks huvitatud, loomulikult oleneb hinnast.

Jaan
12.12.04, 22:11

Oehh.. Okei.. teen siis väikse lühikokkuvõtte asjadest mis on veel alles ja mis ootavad endale uut omanikku :)

Manchester Unitedi sall (Stiilis nagu Eesti sall \"Me Usume Eestisse!\"). Ülaosadesse on aga kirjutatud \"Pride Of The North\", keskel tekst: MANCHESTER UNITED ja äärtes ManU klubi logod.

Newcastle Unitedi särk (Ees toetaja \"Northern Rock\"). Suurus M Hind: 1300.-EEK

KÕIK!

Sõbralik soovitus - 1300 krooni särgi eest, mis kestab veel mõned kuud enne uue tulekut ning millel puudub nimi või number... pisut paljuvõitu. Eriti kui enamikel Eesti määgidel särk olemas ;)

xKxAxPxUx
13.12.04, 15:56
Saan sinust täiesti aru, aga kahjuks ei ole särk isiklikult minu enda oma ja hetkel ei võimalda odavamalt seda müüa.

mjkk
13.12.04, 18:37
huvitav on siinkohal kui märkida, et tallinnast saab adidase esinduskauplusest newcastle\'i särgi tuhande krooni eest ning ühe suure mündise saab veel tagasigi. mitte et ma kapu probleemist aru ei saaks, lihtsalt vaevalt sa sellest lahti saad.

marcello
14.12.04, 04:15
Tean ühte väikest Manu fänni,seega võtaks selle salli kohe ära kui ta veel olemas on.

Tembu
14.12.04, 09:17

Saan sinust täiesti aru, aga kahjuks ei ole särk isiklikult minu enda oma ja hetkel ei võimalda odavamalt seda müüa.

Miski konks peab selles loos olema. Kui särk pole sinu oma,siis su sõber püüab lihtsameelsetel foorumi külastajatel nahka üle pikkade jänkukõrvade tõmmata? Kui see siiski on tema oma, siis peaksid sina ometigi reaalset turuhinda teadma ja soovitama tal hind alla lasta, kui tal tõesti rahamured nii suured kaelas. Kui tema tahab sinu käest 1000 ja sina võtaksid 300 vahelt siis oled ikka rumal küll.
Kui see on siiski sinu oma siis.....
Tundub, et su äri läeb allamäge! NUFCi särgist sa selle hinnaga lahti ei saa ja Kiribati särki pole sa mulle muretsenud. Pakkumise-nõudmise vahekord polegi nii mõnus nagu mõni teine.....:)

xKxAxPxUx
14.12.04, 10:25
Algselt postitas tembuu

Miski konks peab selles loos olema. Kui särk pole sinu oma,siis su sõber püüab lihtsameelsetel foorumi külastajatel nahka üle pikkade jänkukõrvade tõmmata? Kui see siiski on tema oma, siis peaksid sina ometigi reaalset turuhinda teadma ja soovitama tal hind alla lasta, kui tal tõesti rahamured nii suured kaelas. Kui tema tahab sinu käest 1000 ja sina võtaksid 300 vahelt siis oled ikka rumal küll.
Kui see on siiski sinu oma siis.....
Tundub, et su äri läeb allamäge! NUFCi särgist sa selle hinnaga lahti ei saa ja Kiribati särki pole sa mulle muretsenud. Pakkumise-nõudmise vahekord polegi nii mõnus nagu mõni teine.....:)Selle särgi müügi suhtes pole ma endale mingeid eesmärke seadnud ning see isegi eriti ei kõiguta mind kui ma sellest lahti ei saa.

xKxAxPxUx
14.12.04, 10:25
OK.. muidu eespool kusagil mainitud, et müügil ka S suuruses Nike dressid. Kes siis on huvitatud, pildid saan saata läbi MSNi.

marcello
14.12.04, 20:20
kahjuks jääb kaup katki...
ekskjuusmi

2mSööt3mMööda
14.12.04, 21:14
KAPU mida sa jändad oma msn-iga. Pilte ei oska uppida või? Kasuta siis seda (http://www.imageshack.us/) näiteks, et pildid kenasti siin letti lüüa.

sicmic
14.12.04, 21:25
Algselt postitas daywalker

KAPU mida sa jändad oma msn-iga. Pilte ei oska uppida või? Kasuta siis seda (http://www.imageshack.us/) näiteks, et pildid kenasti siin letti lüüa.

KAPUl on klienditeenindus nii kõrgel tasemel lihtsalt...maksimaalse tulu tagamiseks saab iga klient maksimaalselt tähelepanu.:prill4:

fitti
14.12.04, 21:55
[positive feedback] kusjuures ongi kapul klienditeenindus kõrgel tasemel. Kaubategemine läks ladusalt ja särk ise oli ponks nagu lubatud. will buy again, nagu ebays öeldakse. [/positive feedback]

kaala
14.12.04, 22:49
jah, sama siin, teeninduse poolelt võib küll kaupuga rahule jääda. aga mida te vingute siin, et särk kallis? kui kallis, ära osta, pead siis teist kiruma.

2mSööt3mMööda
14.12.04, 23:03
kapu hind - 1300
poes - 1000
on nagu põhjust kiruda või nii? Ja peaaegu kõik tingivad või vähemalt proovivad tingida hindasid ostes asju börsist/soovist/internetist. See, et ta ostjaga kenasti käitub ei tähenda ju seda, et ta võib hinna kuhugi taevasse tõsta(vb hind ei ole väga Kapu kujundada aga siiski).

kaala
14.12.04, 23:31
suur asi. ma võin ju ka proovida mingid särki 2000-. müüa, aga oma asi et lahti ei saa

varix
14.12.04, 23:31
isiklik asi omab sentimentaalset väärtus ka. sealt 300.- juurde tulebki:P

kaala
14.12.04, 23:34
nagu juba õeldud, ega kapu hinda ei määra! raudselt müüb ta kellegi teise kaupa, kapu on lihtsalt vahendaja.

xKxAxPxUx
15.12.04, 10:01
Algselt postitas kaala

nagu juba õeldud, ega kapu hinda ei määra! raudselt müüb ta kellegi teise kaupa, kapu on lihtsalt vahendaja.Vahepeal olen vahendaja, vahepeal oma kaup. Nt. Newcastle särk ei ole tõesti minu enda oma, aga jah. Kahjuks ei viitsi ma siin enam sellest särgist kiruda. Nagu kaala juba ütles, et kui te ei taha, teid ei ole sunnitud ostma seda.. ostke poest!

xKxAxPxUx
18.12.04, 18:14
Panen siis ühe Eesti koondise särgi müüki. Suurus on L ja number on ka mingi taga. Võtke ühendust kas Privaat sõnumi teel või MSNis.

taku*
19.12.04, 21:27
Kui küsida tohib...
Ega xKxAxPxUx\'l juhuslikult kergejõustiku soojendusdressikaid(rahvakeeli liibukad:P) müügil ei satu olema(soodsa hinnaga)

xKxAxPxUx
20.12.04, 10:00
Algselt postitas sarvik*

Kui küsida tohib...
Ega xKxAxPxUx\'l juhuslikult kergejõustiku soojendusdressikaid(rahvakeeli liibukad:P) müügil ei satu olema(soodsa hinnaga)
Kahjuks küll mitte jah :D

Keegi pole varem ka küsind, aga mingeid enda vanu võin müüa.:D OK tegelt neid jah mul pole. Pole vist ausaltöeldes isegi kunagi kandnud.

Tembu
20.12.04, 10:05

Panen siis ühe Eesti koondise särgi müüki. Suurus on L ja number on ka mingi taga. Võtke ühendust kas Privaat sõnumi teel või MSNis.

Äkki oled nii lahke noorsant, et selgitad lugejatele, mis ajastu särgiga on tegu ja mis number seljal? Särke on väga mitmes eriversioonis ja -värvis ning numbreidki on 1st 100ni.

P.S. Kuidas sul Kiribati särgi otsing läheb? Kas saan seda juba jõulupeol kanda?:)

kaala
20.12.04, 13:11
Algselt postitas tembuu

Äkki oled nii lahke noorsant, et selgitad lugejatele, mis ajastu särgiga on tegu ja mis number seljal? Särke on väga mitmes eriversioonis ja -värvis ning numbreidki on 1st 100ni.

P.S. Kuidas sul Kiribati särgi otsing läheb? Kas saan seda juba jõulupeol kanda?:)
aga kas haiti (http://www.bigsoccershop.com/shop-by-country-haiti-haiti-national-team.html) särk ei sobi:keel4:? .või siis hoopiski tiibeti (http://www.bigsoccershop.com/shop-by-country-tibet-tibet-national-team.html)
oma:keel1: ?

Tembu
20.12.04, 13:24
Kusjuures mind võlub hoopis Zairi (http://www.bigsoccershop.com/shop-by-country-zaire-zaire-leopards-originals-jersey.html) särk. Moevärvid ja puha

xKxAxPxUx
23.12.04, 12:25
Algselt postitas tembuu

P.S. Kuidas sul Kiribati särgi otsing läheb? Kas saan seda juba jõulupeol kanda?:)ai jah unustasingi.. muidu tegu on selle eelmise särgiga.. mitte see kõige uuem.

cobras
23.12.04, 13:00

Algselt postitas tembuu

P.S. Kuidas sul Kiribati särgi otsing läheb? Kas saan seda juba jõulupeol kanda?:)ai jah unustasingi.. muidu tegu on selle eelmise särgiga.. mitte see kõige uuem.
kellel siin särgiost ei õnnestu...vaadake ka konkurentide pakkumisi;)

runno
23.12.04, 22:48
Algselt postitas kaala

või siis hoopiski tiibeti (http://www.bigsoccershop.com/shop-by-country-tibet-tibet-national-team.html)

Aitäh hea jõulukingituse idee eest. Tõsiselt.
Free Tibet

xKxAxPxUx
27.12.04, 17:53
Nüüd siis võimalik kõikidest toodetest näha ka pilte, kui soovite ainult küsige :)

xKxAxPxUx
28.12.04, 17:16
Pesapalli huvlisi on? Et kui on siis selline värk, et olemas on tutt-uus pesapalli kinnas Ameerikast toodud. Nahkkinnas firmalt Rawlings. Peal on ka kiri \"#1 Choice of Professional Players\". Eestis selliseid ei müüda. Kes on huvilised kontakteeruge MSNi teel. Olemas on ka pildid.

Tembu
29.12.04, 14:11

Pesapalli huvlisi on? Et kui on siis selline värk, et olemas on tutt-uus pesapalli kinnas Ameerikast toodud. Nahkkinnas firmalt Rawlings. Peal on ka kiri \"#1 Choice of Professional Players\". Eestis selliseid ei müüda. Kes on huvilised kontakteeruge MSNi teel. Olemas on ka pildid.

Kas tegu on täiskasvanute või laste kindaga? hinna võiksid huvi pärast öelda. oleks kohe selge, kas tegu kvaliteetse asjandusega või mitte. Ja täisnahast?

Kusjuures, olen elusat eestlasest pesapallurit näinud.

xKxAxPxUx
30.12.04, 11:32
Algselt postitas tembuu

Kas tegu on täiskasvanute või laste kindaga? hinna võiksid huvi pärast öelda. oleks kohe selge, kas tegu kvaliteetse asjandusega või mitte. Ja täisnahast?

Kusjuures, olen elusat eestlasest pesapallurit näinud.

Tegu on otseloomulikult täisnahast kindaga. Ja kirjast mis eespool mainitud võib juba järeldada, et tegu on täiskasvanu kindaga. Suurust annab ka reguleerida nendest pandlatest jne. Otsest hinda ma veel ei oska kahjuks öelda. Paar päeva läheb veel aega kui saan selle tegeliku Ameerika hinna teada, siis oskan orienteeruda hinna suhtes, agahetkel võiksite hinnapakkumisi ise teha!

Tembu
30.12.04, 13:46
Mhmh, kunagi sai oldud seotud ühe ettevõttega,kes turustas Eestis selliseid tooteid. Kõige odavam täisnahast täiskasvanule mõeldud kinnas maksis ligi paar tuhat krooni. Müüdud kurikad teevad vast siimaani Lasnamäel vägitegusid:)

xKxAxPxUx
30.12.04, 17:27
Algselt postitas tembuu

Mhmh, kunagi sai oldud seotud ühe ettevõttega,kes turustas Eestis selliseid tooteid. Kõige odavam täisnahast täiskasvanule mõeldud kinnas maksis ligi paar tuhat krooni. Müüdud kurikad teevad vast siimaani Lasnamäel vägitegusid:)Tunned muidu ise huvi selle kinda vastu?

Tembu
30.12.04, 19:49
Kusjuures absoluutselt mitte.

xKxAxPxUx
30.12.04, 20:01
Sain siis täpse väärtuse teada. 79.99$ - ca. 920.-EEK.

Niiet hakake hinda pakkuma ise. Loomulikult ei mõtle ma sellest kindast mingit 900.- saada. Sellest hinnast tuleb alla päris palju. Niiet pakkuge-pakkuge
;)

greenday
31.12.04, 00:06

Sain siis täpse väärtuse teada. 79.99$ - ca. 920.-EEK.

Niiet hakake hinda pakkuma ise. Loomulikult ei mõtle ma sellest kindast mingit 900.- saada. Sellest hinnast tuleb alla päris palju. Niiet pakkuge-pakkuge
;) Teeme siis otsa lahti. 1 kroon.

realmadridfan
31.12.04, 00:07
10 eeku.

17
31.12.04, 01:00
15.-

Juveman
31.12.04, 01:13
Ärge tehke nalja...

40.- :)

xKxAxPxUx
31.12.04, 01:15
Kui juba alustasite laske edasi.. :D

17
31.12.04, 01:52
45.-

varix
31.12.04, 03:43
50.-:lahe:

2mSööt3mMööda
31.12.04, 04:08
177 krooni ja 55 senti

SleepWalking
31.12.04, 12:49
uus teema postituste suurendamiseks - 5-sendised pakkumised?

xKxAxPxUx
31.12.04, 16:31
Edasi-Edasi... a sendi pakkumised ei lähe enam arvesse.

Hetke pakkumine on 177.60.-EEK

Järgnevad pakkumised võib teha miinimum 5.-EEK juurde. Võib ka rohkem :P

IndrekL
31.12.04, 17:37
Ma võtan pakkumise tagasi. Ma üritasin nalja teha mis eriti välja ei tulnud:doh: .

Juveman
31.12.04, 17:42
Algselt postitas Ferreira

Ma võtan pakkumise tagasi. Ma üritasin nalja teha mis eriti välja ei tulnud:doh: .

:naer5: :naer5: :naer2: :naer1: :naer4: Mulle meeldis :)

2mSööt3mMööda
31.12.04, 19:44
199krooni ;), millal kell kukub?

xKxAxPxUx
01.01.05, 20:29
Algselt postitas daywalker

199krooni ;), millal kell kukub?Siis kui ma pean hinda normaalseks! :P

tkkt
05.01.05, 04:01
mitte, et see mind eriti kotiks aga kas sa varastad selle kauba kõik kokku ja siis üritad maha parseldada odavalt. Käid üle päeva tartu spordipoodides kauba järgi? Sest vaatan, et sul ainult mingid dressid ja teemad!

ek
05.01.05, 10:31
Algselt postitas Roosaelevant

mitte, et see mind eriti kotiks aga kas sa varastad selle kauba kõik kokku ja siis üritad maha parseldada odavalt. Käid üle päeva tartu spordipoodides kauba järgi? Sest vaatan, et sul ainult mingid dressid ja teemad!

jah, ma üks kord nägin kuidas Kapu pani Tartu Kaubamajas sokke taskutesse

tkkt
05.01.05, 18:03
tuleb välja, et ma olen Sherlock:D

xKxAxPxUx
06.01.05, 18:03
Kle jah, igapäev saab ikka midagi näpatud, eile õhtul tegin just Neto Spordi tühjaks. Nagu et võtsin koos poega, ei viitsind eraldi hakata varastama asju.

Refieus
10.01.05, 20:33
250 :ham12:

xKxAxPxUx
13.01.05, 11:43
Kahjuks läind see kinnas juba.

17
13.01.05, 17:12

Mis rahaga läks siis?

xKxAxPxUx
14.01.05, 14:27
Algselt postitas 17

Mis rahaga läks siis? 529.90.-EEK :P

xKxAxPxUx
15.01.05, 19:46
Eesti Koondise Särk pakkuda!!!

Eelmise hooaja oma, kodusärk, numbriga 6. Suurus on L

Võtke ühendust. Võimalus näha ka pilte!

varix
18.01.05, 23:04
pregu on Sportlandile raske ära teha:lahe: a ma täna nägin stockmannis ka eesti koondise uusi särke, L suurus 650 eeku a XXL 900.-

2mSööt3mMööda
19.01.05, 00:37
Cityspordis nägin Eesti koondise särke müügil mingi ~450 eeguga. Särk oli see uuemat stiili (nike logo üleval vasaku õla juures) aga neid on ka vist juba kahte erinevat sorti või ma eksin?

17
19.01.05, 01:23
Ärisin KAPUlt koondise salli. Kandsin raha üle ja kahe päeva pärast oli sall kohal. Tipptopp korras. Igatahes soovitan soojalt:lahe:

xKxAxPxUx
13.03.05, 12:19
ManU sall 75.- EEK :)

Kiireim saab endale ;)

Pilti saab ikka ja alati läbi MSNi :D

Kõik!

izerman@hotmail.com

cobras
13.03.05, 19:17
kapu is back ;)

xKxAxPxUx
13.03.05, 20:45
Sall sain siis nn-tatult \"ära kingitud\". :)

xKxAxPxUx
17.04.05, 12:27
Hea uudis hokisõpradele! :)

Et siis oleks müüa täiesti uus Boston Bruinsi hoki särk firmalt KOHO. Särk on nimelt see, millega ka Boston hetkel mängib (st. mängisid eelmine aasta, kuna NHLi hooaeg jäi vahele). Hinnaks oleks miskit 600.- ringis. Tegemist on away jerseyga.

Pilt siis kah.. :)

http://www.nhl-hockey-merchandise.com/images/nhlccmrhbos.jpg

xKxAxPxUx
20.04.05, 18:53
Tingida annab ju alati! ;)

xKxAxPxUx
28.04.05, 16:58
ja selle unustasin veel lisamatta, et tegemist on XL suurusega, niiet siinsele rahvale peaks igati sobiv olema :P

Oll
02.05.05, 02:04
KAPU tee kokkuvõte, mis praegu \"laos\" saadaval?

Kui oleks mingit Interi stuff (särk,sall,dress vms.) siis äkki teex bisnessi?;)

xKxAxPxUx
14.05.05, 21:23
pakkumisel PS2 originaal mäng F1 2003, karp, plaat, raamatud kõik on super korras, et 190.- eest annaksin ära ;)

xKxAxPxUx
15.05.05, 19:47
ahjaa.. Williams BMW nokatseid on ka pakkuda, niiet kes tunneb lähemat huvi siis kontakteeruge nii nagu alati msni teel. Eelpool on ka see antud ;)

oku
19.05.05, 17:40
pane see MSN endale allkirjaks. Huvilistel lihtsam leida, kui eelmistel lehekülgedel sorida.

xKxAxPxUx
19.05.05, 17:43
Algselt postitas oku

pane see MSN endale allkirjaks. Huvilistel lihtsam leida, kui eelmistel lehekülgedel sorida.Teie soov on täidetud. ;)

xKxAxPxUx
27.05.05, 14:10
Eesti koonidse särk kiiresti müüa. Eelmise hooaja oma, see ilma kraeta. Nr. 6 selja peal ja suurus L.

xKxAxPxUx
21.07.05, 22:17
Suurem teadeanne!

Kes siis on huvitatud mingitest klubi särkidest, loomulikult pean silmas originaale, peaks võimalik olema hankida neid millalgi järgmisel nädalal, niisiis pean mina silmas seda, et kirjutaksite siia oma soovidest.

esiteks...

Klubi nimi

teiseks...

Mängija nimi (st. ka seda, et kui on särk olemas, aga kellegi teise nimega siis kirjutada ka teiste mängijate nimesid ning ka see, kas võtaksite ka ilma nimeta särgi).

kolmandaks...

Kas Home või Away särk (võite kirjutada sellesse kohta ka nt. \"suva\" ning kui teie olete nt. mõelnud, et tahate Away särki ja seda nt. võtta ei ole, siis et kas võib olla ka nt. Home.

Ja neljanadaks...

Oleks hea kui saate panna siia pildi särgist.

Hinnaga peab arvestama kusagil 650-800.- EEK ringis. Niiet kui teid selline hind ei rahulda, siis palun mitte midagi tellima hakata ning kui olen särgi kätte saanud olete sunnitud selle ka välja ostma.

PS! Oma postituste alla jätke ka igaksjuhuks oma telefoni nr. mille abil saab kontakteeruda ka sel ajal kui ma särke saan.

Seniks Nägemist! ;)

xKxAxPxUx
21.07.05, 22:19
Näide!

1. Arsenal

2. Thierry Henry (võib olla ka Robert Pires, Freddy Ljungberg või Ashley Cole).

3. Home särk

4. http://stores.skipjack.com/stores/chicagosoccer/catalog/HenryHome0405.jpg

55954544

Mikusiku
21.07.05, 23:17
1. Real Madrid
2. Zinedine Zidane(äärmisel juhul Raul)
3. Home(kui tõesti pole siis võib away ka)
4.http://www.futbolmanianet.com/imatges/imatgesprod/367842-5.jpg

59027588

Suurus? Mul XL muidu.

xKxAxPxUx
21.07.05, 23:26
Algselt postitas zidane_5

1. Real Madrid
2. Zinedine Zidane(äärmisel juhul Raul)
3. Home(kui tõesti pole siis võib away ka)
4.http://www.futbolmanianet.com/imatges/imatgesprod/367842-5.jpg

59027588

Suurus? Mul L või XL muidu.Jah unustasin mainimatta, et suurused tuleb kah juurde märkida, aitäh sulle!

budu
22.07.05, 00:08
bolton

nimi ei oma tähtsust

xl

minuga saad kontakti msn-is

xKxAxPxUx
22.07.05, 00:36
Mainin ka ära selle, et see ei ole siiski nii suur võimalus, et ma neid särke nüüd saan, aga ma loodan et saaksin, niiet ärge siis nagu selles tellimuses lihtsalt nii kindlad olge.