PDA

View Full Version : Ateena OM

Loca
17.01.04, 17:03
Ateena OM-i kõigest 8 kuud aega ja keegi ei olegi veel teemat avanud.:oih: Parandan selle vea siis ise:) . Ok point siis järgmine, et kirjutage siia kõike, mis on vähimalgi määral OM-iga seotud või siis Ateenaga. Kuna ETV teeb OM-st ülekandeid, siis saatsin neile maili küsimusega, mida nad siis näitavad ka, vastus tuli järgmine:

Esialgsete plaanide kohaselt on meil Ateena OM-lt kavas näidata rannavõrkpalli, ujumist, jalgrattasporti, judot, sõudmist, korvpalli, jahilaskmist, vehklemist, riistvõimlemist, sulgpalli, kergejõustiku, ratsutamist, lauatennist, tennist, tõstesporti, kreeka-rooma maadlust, triatloni, moodsat viievõistlust, jalgpalli, aerutamist, käsipalli. Loodan, et said kõik alad nüüd üles loetud. Põhimõtteliselt näitam kõiki alasid, kus eestlased kaasa löövad ning lisaks veel üldhuvitavaid spordialasid - nt nagu jalg- ja korvpall.

realmadridfan
18.01.04, 13:08
Tuleb huvitav suvi...Euro 2004 ja OM.:)

Mikusiku
18.01.04, 13:30
eesti saab yhe kulla kindlasti...mina usun värnikusse:kaval:

17
18.01.04, 16:25
Mismõttega seda riistavõimlemist näidatakse?:doh:

Devil
18.01.04, 17:14
Originally posted by Roberto Carlos

Mismõttega seda riistavõimlemist näidatakse?:doh: On ka inimesi kellele riistvõimlemine meeldib muideks. ETV ei tee kavasi 12 aastaste poiste eelistuste järgi ma usun.

17
18.01.04, 21:22
Originally posted by Devil

Originally posted by Roberto Carlos

Mismõttega seda riistavõimlemist näidatakse?:doh: On ka inimesi kellele riistvõimlemine meeldib muideks. ETV ei tee kavasi 12 aastaste poiste eelistuste järgi ma usun.

Noh seda küll,aga ma ei usu et neid riistavõimlemise fänne kuigi palju on,aga noh eks nad ise tea:doh:

Cerny Petr
19.01.04, 00:55
Lätlased on vist riistvõimlemises kõvad ässad. Saate siis imetleda meie kallite lõunanaabrite jõu- ja ilunumbreid.

Aga mina praegu küll ei oska öelda, kust seda kuldset medalit oleks oodata. Kui, siis Pertelsonilt ja Budõlinilt ehk.

Epic
26.01.04, 12:20
Selline kurb uudis seoses Olümpiaga, et Maailmameistrit Brasiiliat Ateenas ei näegi :(

Tembu
26.01.04, 12:24
Originally posted by Epic

Selline kurb uudis seoses Olümpiaga, et Maailmameistrit Brasiiliat Ateenas ei näegi :(

Tore ju:) Igati tore uudis:)

Hunt
26.01.04, 13:11
küll eesti seal ühe kulla ikka ära võta! sportlaseid ju terve kari sinna minemas. samas arvan et kokku tullakse tagasi 3-5 medaliga. :kaval:

Jaan
27.01.04, 00:37
Originally posted by Epic

Off-topicu all on kohane küsida, et jalgpalli maailmameistrit vä? Nad olevat nii mõnelgi teisel alal ka kõvad käpad.

Epic
13.07.04, 14:29
Marcelo Bielsa on avaldanud 30 nime, kelle seast valitakse välja Ateenasse sõitev meeskond:

Goalkeepers: Pablo Cavallero (Celta), Roberto Abbondanzieri (Boca Juniors), Wilfredo Caballero (Boca Juniors), German Lux (River Plate).

Defenders: Walter Samuel (Real Madrid), Roberto Ayala (Valencia), Fabricio Collocini (Villarreal), Gabriel Heinze (Manchester United) :) , Diego Placente (Bayer Leverkusen), Facundo Quiroga (Wolfsburg), Leandro Fernandez (Newell’s Old Boys), Nicolas Burdisso (Inter Milan), Gonzalo Godriguez (Villarreal

Midfielders: Javier Zanetti (Inter Milan), Cristian Gonzalez (Inter Milan), Juan Pablo Sorin (Cruzeiro), Clemente Rodriguez (Boca Juniors), Mariano Gonzalez (Palermo), Javier Mascherano (River Plate), Luis Gonzalez (River Plate), Nicolas Medina (Sunderland), Andrés D’Alessandro (Wolfsburg), Pablo Aimar (Valencia), Osmar Ferreyra (CSKA Moscow).

Strikers: Javier Saviola (Barcelona), Carlos Tevez (Boca Juniors), Mauro Rosales (Newell’s Old Boys), Luciano Figueroa (Cruz Azul), César Delgado (Cruz Azul), Maximiliano Rodriguez (Espanuol).

fitti
13.07.04, 15:34
mis värk selle OMi ja jalgpalliturniiriga siis nüüd on? kui natuke tausta uurida, võib välja tuua ehk kolm arenguetappi:

1. kunagi sisuliselt MMi aseainet täitnud võistlus - kuni \'professionaalne jalgpallur\' elukutsena enamikus riikides aktseptaabliks muutus;
2. seejärel amatöörsportlaste pidu kuni 80-teni, peamiselt Ida-Euroopa sotsmaad ja skandinaavia;
3. LA ja Souli vutiturniiridel kerkisid lõpuks ka tähelepanu keskpunkti Lõuna-Ameerika ja Aafrika, aga 90-tel ka Aasia riigid. alates 1992. aastast muutus U-23 koondiste võistluseks.

Et kas siis mingi number on lubatud ka vanemaid mängijaid kaasata? Mitu?

ülaltoodud argentiina koondis koosneb paari erandiga ikka väga kõvadest nimedest, mitmed praegu Copal mängivad euroopa leegionärid jne. kohe algamas ju klubihooaeg - minu arust täiesti mõttetu mängijate koormamine?

mcnamara
13.07.04, 15:52
Originally posted by fittibaldi
Et kas siis mingi number on lubatud ka vanemaid mängijaid kaasata? Mitu?

ülaltoodud argentiina koondis koosneb paari erandiga ikka väga kõvadest nimedest, mitmed praegu Copal mängivad euroopa leegionärid jne. kohe algamas ju klubihooaeg - minu arust täiesti mõttetu mängijate koormamine?

Olümpiamängud pole kindlasti mõttetu mängijate koormamine. Kindlasti on oma riigi esindamine sellisel võistlusel auasi. Minu meelest on küll klubihooaja algus üsna teisejärguline olümpiamängudega võrreldes.
Mingil hetkel tohtis koondises olla 3 üle 23-aastast mängijat, aga võib-olla on reegleid nüüd muudetud. Teatud piirangud peaksid aga alles olema. Arvatavasti kõiki ülalmainit Argentiina tähtmängiaid me Ateenas küll ei näe.

taku*
13.07.04, 15:53
Mulle on kuskilt nagu kõrva jäänud, et võib kaasa võtta max. 3 üle 23 a. meest.

Njah...jõuti ette juba

fitti
13.07.04, 16:14
no minu jaoks on OMturniiri väärtus on ikka suht vaieldav. jalgpalluritelt kui eriti palju nõudva ala meetselt lihtsalt ei saa nõuda, et nad aastaringselt turniiridest osa võtaks ja endast seal kõik annaks.
oma riigi esindamine on kindlasti väga aateline, aga mööda ei saa vaadata ka sellest, et just klubispordi ümber kogu asi keerleb. kuidas mõjub alale ja selle vaadatavatusele see, et juba (klubi)hooaja alguses on mehed väsinud, või veel hullem vigatatud?

profi- ja amatöörsport, mille vahel kunagi selge vahe oli, on nüüdseks vast ehk hägustunud piiridega, aga pigem võiks see OMi tarvis kehtestatud U23 reegel olla siis strict, ilma igasugu mööndusteta. Turniir ise aga selle vanuserühma jaoks tähtsaim mõõduvõtt ehk et poleks igasugu FIFA Uxx World Championshipe. See annaks asjale rohkem kaalu, just noortele rohkem tõestamisvõimalust ja vanematele tarvilise hingetõmbeaja.

jyriöö
13.07.04, 17:00
Sellisel juhul peaks täiesti eraldi ühtse kvalifitseerumissüsteemi ka tegema, st. tuleb juurde terve hunnik mänge just klubihooajal. Hetkel saab Euroopast OM-le U21 EM-i 3 paremat satsi. Praegusel juhul on asi nati ebaõiglane, kuna U23 mängijaid lisades võivad kaalukeeled paljuski muutuda. Pealegi on mängude raames mastaapsemat turniiri raske korraldada, nii ehk naa kaob see teiste alade vahele ära.

Epic
16.07.04, 18:27
18 Olümpiale sõitvat itaallast:

Marco Amelia (Livorno), Andrea Barzagli (Chievo), Daniele Bonera (Parma), Cesare Bovo (Roma), Giorgio Chiellini (Juventus), Daniele De Rossi (Roma), Simone Del Nero (Brescia), Marco Donadel (Sampdoria), Matteo Ferrari (Parma), Andrea Gasbarroni (Palermo), Alberto Gilardino (Parma), Giandomenico Mesto (Reggina), Emiliano Moretti (Parma), Angelo Palombo (Sampdoria), Ivan Pelizzoli (Roma), Giampiero Pinzi (Udinese), Andrea Pirlo (Milan), Giuseppe Sculli (Brescia).

:)

ethan
20.07.04, 17:35
Jelena Petrova (http://www.sportnet.ee/uudis.php3?id=59155)

Pange tähele, tütarlaps on 14-aastane(!) ning osaleb 800m-s OM-l. Potentsiaalne tulevane ...(võitja/meister).

kympa10
20.07.04, 18:21
kindlasti paljud ei jaga minu arvamust, kuid minuarust võiks jalgpalliturniiri OM-ilt üldse ära kaotada, sest:

1. see kergendaks oluliselt suveolümpiamängude niigi ülekoormatud kava ja eelarvet
2. kuldmedali peaks võitma ikka ala selle hetke absoluutne parim sportlane/koondis, praegune U-23 süsteem vähendab oluliselt olümpiakulla väärtust

JALGPALL on lihtsalt liiga populaarne, selleks et teiste spordialade kõrvale ära mahtuda

SleepWalking
20.07.04, 22:03
Väike torm on vallandunud Eesti maastikuratturite peres. Eestile üllatuslikult eraldatud wild-card mägirattasõidus on toonud tüli majja ning otsust, kes peaks olümpiale minema ning kas üldse peaks, veeretatakse nüüd edasi-tagasi.

Iseenesest saadi wild-card tänu Sigvard Kuke teenitud MK punktidele, mis viitaks sellele, et tema peaks Kreekasse sõitma. Samas lubas rattaliit ikkagi anda võimaluse ka teistele (kuna Kukk sel hooajal maanteed sõitnud) ja selguski, et näiteks Raido Kodanipork on selgelt parem võites Kukke kõigil viimastel võistlustel ning meistrikatel nädalavahetusel.

Täna tegi Jalgratta Liit pisut ehk üllatava otsuse - loobuda olümpiakohast piisaval tasemel sportlaste puudumise tõttu. Jalgrattaliit arvas, et kedagi ei peaks saatma preemiareisile ning pigem peaks toetama noori. Lisaks soovitas EJL ka teistel samamoodi käituda.

Sellepeale aga ütles olümpiakomitee, et nad täidavad koha igal juhul, hoolimata rattaliidu otsusest. \"See on täiesti arusaamatu lähenemine,\" ei mõistnud Raju (EOK). \"Mägiratturite asetused maailma edetabelis pole sugugi kehvemad kui näiteks tennisistide omad.\"

Olles selle spordialaga rohkem kursis, võin mürki võtta, et eesti võimalikku esindajat (ükskõik kes see ka poleks) olümpial edu ei saada ning väga suure tõenäosusega võetakse meie sportlane enne võistluse lõppu rajalt maha, kuna esimestelt saadakse ring sisse. Ka ei ole ühtegi andekat noorsportlast, kellele pakkuda kogemust olümpiastardi näol pakkuda. Et rattaliidu otsusest võib põhimõtteliselt ju aru saada. Kuid äkki on Kukk (kõige tõenäolisem EOK valik) ikkagi koha ära teeninud. Isegi kui finishisse jõudmine on vaid teoreetiline võimalus. Ning kõrge koha saavutamine võimatu.

mcnamara
21.07.04, 09:11
Originally posted by users

kindlasti paljud ei jaga minu arvamust, kuid minuarust võiks jalgpalliturniiri OM-ilt üldse ära kaotada, sest:

1. see kergendaks oluliselt suveolümpiamängude niigi ülekoormatud kava ja eelarvet
2. kuldmedali peaks võitma ikka ala selle hetke absoluutne parim sportlane/koondis, praegune U-23 süsteem vähendab oluliselt olümpiakulla väärtust

JALGPALL on lihtsalt liiga populaarne, selleks et teiste spordialade kõrvale ära mahtuda

Olümpiakulla väärtust ei vähenda karvavõrdki see, et ennasttäis profid ja eelkõige muidugi FIFA ja UEFA olümpiamänge nii madalalt hindavad. On kaks põhjust, miks jalgpall peab olümpial säilima:
1. Just oma ääretu populaarsuse tõttu. See, et olümpiaturniiri Euroopas ei hinnata, ei tähenda, et ta ülejäänud maailma jaoks tähtsusetu oleks. MM-finaalturniir on olulisem, aga seda ei peeta tänavu. Olümpiaturniir on enamiku maailma jaoks raudselt number kaks.
2. Naiste jalgpallis on olümpiaturniir maailma parimate kohtumispaik ja MM-ist olulisemgi võistlus.

Epic
21.07.04, 10:04
Originally posted by users

suht kuritegu oleks maailma populaarseim ala maailma suurimalt spordiürituselt välja jätta ;)

SleepWalking
21.07.04, 10:17
Ma olen foorumikasutaja usersiga nõus. Olümpiavõit tavaliselt tähendab enamuse sportlaste jaoks kõige kõrgemat eesmärki. Seda ühte, millele keskendutakse ning mida millegi muuga võrrelda ei anna. Samas jalgpallis seda kindlasti öelda ei saa. Olümpiamängude ideega ei käi minumeelest kokku see, et kohal on mingisugused keskpärased sportlased ning nende hulgast parim on olümpiavõitja.

fitti
21.07.04, 11:06
Originally posted by mcnamara. MM-finaalturniir on olulisem, aga seda ei peeta tänavu. Olümpiaturniir on enamiku maailma jaoks raudselt number kaks.

eitea, see on ka vaieldav. MM järel nummer kaks on ikka oma maailmajao mõõduvõtt. vähemalt kehtib see kindlasti euroopa ja lõuna-ameerika puhul, tõenäoliselt ka aasias. african cupi, okeaania riikide ja põhja-ameerika Gold Cupi (oli vist sellenimeline) kohta pead ei anna.

mcnamara
21.07.04, 11:07
Originally posted by SleepWalking
Olümpiamängude ideega ei käi minumeelest kokku see, et kohal on mingisugused keskpärased sportlased ning nende hulgast parim on olümpiavõitja.

Kas viimasel kolmel olümpial võitjaks tulnud Hispaania, Nigeeria ja Kameruni koondis koosnesid keskpärastest sportlastest? Mina küll nii väita ei julgeks. Kaks olümpiakulda on Aafrika jalgpallile andnud väga palju. Mul ei oleks midagi selle vastu, et järgmiseks oleks näiteks Aasia kord.

SleepWalking
21.07.04, 11:15
Originally posted by mcnamara
Kas viimasel kolmel olümpial võitjaks tulnud Hispaania, Nigeeria ja Kameruni koondis koosnesid keskpärastest sportlastest? Mina küll nii väita ei julgeks. Kaks olümpiakulda on Aafrika jalgpallile andnud väga palju. Mul ei oleks midagi selle vastu, et järgmiseks oleks näiteks Aasia kord.

Samas ei saa sa ühtegi neist nimetada maailma parimaks jalgpallikoondiseks. Aga kaugushüppe olümpiavõitjat hetke maailma parimaks kaugushüppajaks nimetada on lausa elementaarne.

fitti
21.07.04, 11:17

Aga kaugushüppe olümpiavõitjat hetke maailma parimaks kaugushüppajaks nimetada on lausa elementaarne.

kas oleks liiga julgelt öeldud, et see kehtib lisaks hyppamisele kõikidel teistel OM-aladel - peale vuti? ;)

SleepWalking
21.07.04, 11:21
kas oleks liiga julgelt öeldud, et see kehtib lisaks hyppamisele kõikidel teistel OM-aladel - peale vuti? ;)

tennis, maanteerattasõit ja kindlasti veel mõned alad on ka sellised, kus olümpiavõidu tähtsus jääb muude saavutuste varju. olümpialiikumine peab ellujäämiseks olema valmis muutusteks ning moderniseeruma. kui selliseid alasid tekib olümpiale liialt, kus olümpiavõit ei ole seda ala tegeva sportlase põhieesmärk - siis mu meelest kaotavad olümpiamängud sellega oluliselt.

eika
21.07.04, 11:22

Aga kaugushüppe olümpiavõitjat hetke maailma parimaks kaugushüppajaks nimetada on lausa elementaarne.

tegelikult ka pesapalli olümpiavõitjaid ei saa nimetada maailma parimateks, sest seal osalevad ka mingid amatöörid või midagi sellist....

mcnamara
21.07.04, 11:25
Samas ei saa sa ühtegi neist nimetada maailma parimaks jalgpallikoondiseks. Aga kaugushüppe olümpiavõitjat hetke maailma parimaks kaugushüppajaks nimetada on lausa elementaarne.

Loomulikult ei saa. Samas ei kehti kaugushüppes ka FIFA poolt pealesurutud nõme vanusepiirang.
Rahvusvahelise olümpialiikumise huvides on, et jalgpall olümpiakavas püsiks. See, et FIFA-t olümpiajalgpall ei huvita, on puhtalt nende probleem.
Ja lugupeetud foorumlased - kui ikka ei huvita, siis ärge vaadake. Arsenal ja ManU minu teada olümpia ajal juba kenasti mängimas.

SleepWalking
21.07.04, 11:28
Ja lugupeetud foorumlased - kui ikka ei huvita, siis ärge vaadake. Arsenal ja ManU minu teada olümpia ajal juba kenasti mängimas.

ma luban, et ühtegi mängu olümpiajalgpalli minu vanad silmad ei vaata. samas kaugushüpet jälgivad seda suurema huviga.

mcnamara
21.07.04, 11:29
tennis, maanteerattasõit ja kindlasti veel mõned alad on ka sellised, kus olümpiavõidu tähtsus jääb muude saavutuste varju. olümpialiikumine peab ellujäämiseks olema valmis muutusteks ning moderniseeruma. kui selliseid alasid tekib olümpiale liialt, kus olümpiavõit ei ole seda ala tegeva sportlase põhieesmärk - siis mu meelest kaotavad olümpiamängud sellega oluliselt.

Tuletan meelde, et jalgpall on olümpiakavas aastast 1900, samuti (kui mu mälu mid ei peta) tennis. Jalgratturid võistlesid juba 1896 Ateenas. Niisiis ei ole need alad olümpiakavva \"tekkinud\", vaid seal praktikas algusest peale olnud.
See, et mõni tipp kaasa ei viitsi teha, on puhtalt tema enda probleem. See ei ole olümpialiikumise probleem.

SleepWalking
21.07.04, 11:33
See, et mõni tipp kaasa ei viitsi teha, on puhtalt tema enda probleem. See ei ole olümpialiikumise probleem.

Ei, mina näen seda just olümpialiikumise probleemina. Hetkel ei tule ühtegi jalgratturit meelde, kellelt oleks kuulnud, et hindab olümpiavõitu üle maailmameistritiitli. Olümpiale minnakse sõitma, kuid see pole see - mida hing ihaldab. Ja kusjuures MM-jalgrattasõidus on igal aastal, sellest hoolimata on tiitel olümpiavõidust palju tähtsam! Kui valdav osa sportlasi nii mõtleb, siis ei ole see \"mõne tipu probleem\". Tennises sarnane lugu. Ah jaa, muide ma olen kursis, et tennis ja jalgrattasõit ei ole uued olümpiaalad. Tänaseks on nad olümpialiikumisest välja kasvanud.

mcnamara
21.07.04, 11:39
Ei, mina näen seda just olümpialiikumise probleemina. Hetkel ei tule ühtegi jalgratturit meelde, kellelt oleks kuulnud, et hindab olümpiavõitu üle maailmameistritiitli. Olümpiale minnakse sõitma, kuid see pole see - mida hing ihaldab. Ja kusjuures MM-jalgrattasõidus on igal aastal! Kui valdav osa sportlasi nii mõtleb, siis ei ole see \"mõne tipu probleem\". Tennises sarnane lugu. Ah jaa, muide ma olen kursis, et tennis ja jalgrattasõit ei ole uued olümpiaalad. Tänaseks on nad olümpialiikumisest välja kasvanud.

Ma ei ole kuulnud ühtegi maanteejalgratturit MM-tiitlit kõrgemat hindamas kui Tour de France\'i võitu. Äkki jätaks MM-i ja kõik muud võistlused ka lihtsalt ära? Trekiratturite jaoks on olümpia kahtlemata kõige olulisem võistlus.
Tennises on iga nelja aasta tagant toimuval olümpiaturniiril raske võistleda 4 korda aastas toimuvate Suure Slämmi turniiridega.
SleepWalking näib arvavat, et olümpialiikumise huvides on maailma populaarseimad spordialad olümpiamängudelt kõrvale jätta. Vehelgu, lasku ja tehku oma moodsat viievõistlust.

skint
21.07.04, 11:45
Minu arust on praegu asjad selle olümpiajalgpalliga nii, nagu on kõige loogilisem ja ma ei kurdaks. A-koondised olümpiale... ja jalgpalli MM ei oleks enam nii suur sündmus nagu ta seda praegu on! Kas me seda tahakski? Kas seda mängijad tahaks? Ei usu... Miks me üldse peaksime seda tahtma? Jalgpallimaailmas on MM-tiitel tähtsaim trofee (vähemalt praegu veel), olümpial jääks ta ka A-koondistega teiste alade varju, mitte küll tagaplaanile, aga sellist tähtsust ja vaadatavust nagu praeguste MM-ide puhul ta seal ei omaks.

Isegi, kui keegi kõrgemal peaks arvama, et kunagi tulevikus oleks ikka hea, kui jalgpallimaailma tähtsaimaks autasuks oleks olümpiamedal, siis selle juurutamine võtaks tohutult aega ja ma usun, et tippmehed ei oleks nii motiveeritud kui MM-i puhul. Seega on minu arust skeem, kus OM-il esindavad oma riiki noored (ja mõned kogenumad sekka) optimaalne, viimased turniirid on seda selgelt näidanud - noored tahavad võita ning nende jaoks on olümpiagi tähtis. Meeskondade nimekirjades ei ole ainult tundmatud nimed ja turniir on vähemalt minu jaoks põnev.... väitku teised, mis tahavad. Kahjuks vaid ei pööra ETV turniirile nähtavasti peale medalimängude suurt tähelepanu...

fitti
21.07.04, 11:45

SleepWalking näib arvavat, et olümpialiikumise huvides on maailma populaarseimad spordialad olümpiamängudelt kõrvale jätta. Vehelgu, lasku ja tehku oma moodsat viievõistlust.

just, back to the roots, rusikavõitlus, kettaheide, poeetide omavahelised mõõduvõtud ja paar ala veel - oleks palju kompaktsem kui see rosolje mis praegu. :P

SleepWalking
21.07.04, 11:46
Ma ei ole kuulnud ühtegi maanteejalgratturit MM-tiitlit kõrgemat hindamas kui Tour de France\'i võitu.

Tõesti? Jaan Kirsipuu hindab ilmselt MM-tiitlit kõrgemaks, kuna Touri võit on tema jaoks välistatud. Mõttetu vaidlus, enamuse jaoks on MM-tiitel ikkagi ülim eesmärk.

Jalgpalli, tennise ja rattasõidu ärajätmine olümpialt ei vähendaks mängude väärtust minusilmis karvavõrdki.

mcnamara
21.07.04, 11:52
Jalgpalli, tennise ja rattasõidu ärajätmine olümpialt ei vähendaks mängude väärtust minusilmis karvavõrdki.

Maailm ei keerle ainult sinu ümber, kulla Arsenali fänn. Noore Iraagi jalgpalliässa, Kaia Kanepi, minu ja mõnegi teise jaoks oleks selline asjade käik katastroofiline.
Olümpiamängud on terve maailma pidu ja seal pevad olema esindatud maailmas kõige enam levinud spordialad. Teisiti ei ole see minu jaoks mõeldav.

Martin
21.07.04, 11:53
Üldiselt võiks ära jätta ka sellised marginaalsed alad nagu kaugushüpe, kümnevõistlus, naiste kuulitõuge jne...

Olümpiamänge pole üldse vaja. Mõttetu ülepaisutatud turniir.

Martin
21.07.04, 11:54
Maailm ei keerle ainult sinu ümber, kulla Arsenali fänn.

SW ümber keerleb ainult maksumaksja raha :)

Vabandust, I\'ll get my coat. Ei saanud jätta mainimata :P

SleepWalking
21.07.04, 11:58
Olümpiamängud on terve maailma pidu ja seal pevad olema esindatud maailmas kõige enam levinud spordialad. Teisiti ei ole see minu jaoks mõeldav.

Tere tulemast järjekordsetele olümpiaadi mängudele!

Teile esinevad maailma parimad kaugushüppajad, ujujad, laskjad, sõudjad, purjetajad ja ratsutajad. Lisaks neile võite näha korralikul rahvusvahelisel tasemel jalgpalli, jalgrattasõitu, tennist ja pesapalli.

Elagu olümpia!

ROOTSI KUNN
23.07.04, 11:33
Olümpiamängud! hm... vaatan kindlasti aga minu meelest on seal juba liiga palju alasid ,mis peale nende harrastajate või üksikute riikide küll mitte kedagi ei huvita. Keda me nimeliselt eelmistest olümpiatest mäletame? Üksikuid. Peamiselt kergejõustiklasi ,ujujaid ja pallimängudest jalg-ja korvpallureid ja ongi kõik. Ülejäänud alad ei huvita suuremat avalikkust. Eesti delegatsioonis on ju 90 % turistid. Reaalselt võivad medalile võidelda 4 sportlast aga ilmselt piirdume seekord ühe medaliga.Kulda ennustada ei julgeks. Ei saa aru ,milleks saata Ateenasse mingeid B-normide täitjaid.
A -la ..Helgi Parts & Co. Meist palju rikkamad riigid selliseid turiste sinna ei saada ,sest nende esinemised piirduvad tavaliselt kolme katse ,ühe eeljooksu või esimese vastasega. Mõnikord kaovad ka ujumispüksid!:D

Noonik
23.07.04, 11:53
ROOTSI KUNN sõudmine kah, sul jäi loetelust sõudmine välja :)
Sõudmine pakub kah paljudele huvi.

mcnamara
23.07.04, 12:02
Minu suhtumine olümpiamängudesse on hoopis teine.
Esiteks on need erakordsed kaks nädalat, mis lubavad jälgida ja nautida spordialasid, milles toimuv muul ajal täiesti tähelepanuta jääb.
Teiseks olen lapsepõlvest saadik toetanud suveolümpial ühe kindla riigi sportlasi, olenemata spordialast. Teen seda edasi - ehkki nüüd on muidugi lisandunud ka eestlastele kaasaelamine.

kaaLer
23.07.04, 12:12

Minu suhtumine olümpiamängudesse on hoopis teine.
Esiteks on need erakordsed kaks nädalat, mis lubavad jälgida ja nautida spordialasid, milles toimuv muul ajal täiesti tähelepanuta jääb.
Teiseks olen lapsepõlvest saadik toetanud suveolümpial ühe kindla riigi sportlasi, olenemata spordialast. Teen seda edasi - ehkki nüüd on muidugi lisandunud ka eestlastele kaasaelamine.

Täpselt nii see on :õnnelik: paljudel aladel on ka kindlasti uusi üllatajaid nii noori kui ka vanu :lahe: ja kindlasti on loota ka mõnel alal rekordi parandamist... tegelikult on ikka päris huvitav jälgida...
:P

jyriöö
23.07.04, 12:19
Kunn, sinu suhtumisega võistleks OM-l igal alal 8-10 sportlast, mõnel alal ka vähem. Kui saadetaks ainult medalisoosikud. Miks peaks siis üldse Eesti vutikoondis MM ja EM valikturniiridest osa võtma, võiduvõimalused on täpselt sama suured nagu Sigvard Kukel olümpiavõitjaks tulla. Mängiks parem sõprusmänge ja Balti turniiri ja ongi kogu lugu. Eesti on ikkagi niivõrd väike riik, et need ~40 sportlast, kes kasvõi B-normi täitmise kaudu pääsu on lunastanud, peaks ikka saama suurimal spordipeol osaleda.

kaaLer
23.07.04, 12:19
Originally posted by Noonik

jap sudmine on ka tore :P Mul üks enda tuttav läheb sõudmisega juunioride maailmameisrtivõistlustele...(World Rowing, Junior & Senior Championships 2004 - Banyoles, Spain) ja tänu talle on sõudmine mind natuke rohkem huvitama pannud (kuigi just mingi fänn ei ole):lahe:

Noonik
23.07.04, 12:48
Originally posted by kaaLer

jap sudmine on ka tore :P Mul üks enda tuttav läheb sõudmisega juunioride maailmameisrtivõistlustele...(World Rowing, Junior & Senior Championships 2004 - Banyoles, Spain) ja tänu talle on sõudmine mind natuke rohkem huvitama pannud (kuigi just mingi fänn ei ole):lahe:

Kui lahe.
Mul läheb klassivend Juunioride MM\'ile:)

... ja veel mõned tuttavad sõudjad SK Pärnust ...

kaaLer
24.07.04, 17:33

Kui lahe.

hehe...see hea juu:õnnelik: mul ka klassivend... ta kläheb koos nende pärnu sõudjatega...ta ise sõidab kahest ja siis need pärnu omad vist neljast :kaval:
EDU NEILE :lahe:

Noonik
27.07.04, 13:53

Kui lahe.

hehe...see hea juu:õnnelik: mul ka klassivend... ta kläheb koos nende pärnu sõudjatega...ta ise sõidab kahest ja siis need pärnu omad vist neljast :kaval:
EDU NEILE :lahe:

Klassivend ja teised tuttavad poisid said eelsõidus 2. koha. Alla jäid ainult sakslastele, kes said otse edasi.
Hmmm ... Meie poisid jätkavad mingis lohutussõidus.
Päris korralik saavutus :)

kaaLer
27.07.04, 16:29
eks jah, näha ole mis nad ise pärast räägivad :p aaga jah nad ikka suht ässte pannud...
kas see lohitussõit mitte B-finaal ei ole(7-12kohad)?
Tublid on nad olnud küll jah...:lahe:

eston maravilha
03.08.04, 12:54
kui eestlased millegi muuga ei hiilga siis peale eilset on teada et vähemalt kretinismis meile vastast pole.. andrus värnik - i salute you..

mcnamara
03.08.04, 12:57
Originally posted by eston#21

kui eestlased millegi muuga ei hiilga siis peale eilset on teada et vähemalt kretinismis meile vastast pole.. andrus värnik - i salute you..

Tõepoolest. Kui see vigastus nüüd tal olümpial korralikult võistlemast segab, siis võib öelda, et ta on oma rumaluses Kr. Shmiguni väikese mootorsaanisõidu enne Nagano olümpiat nõmeduselt teisele kohale lükanud.

SleepWalking
03.08.04, 13:00
Tõepoolest. Kui see vigastus nüüd tal olümpial korralikult võistlemast segab, siis võib öelda, et ta on oma rumaluses Kr. Shmiguni väikese mootorsaanisõidu enne Nagano olümpiat nõmeduselt teisele kohale lükanud.

... härra värniku \"saavutuse\" erakordsust rõhutab ju ka see, et tegemist pole mitte esimese korraga ...

zaz
03.08.04, 13:16
Kas keegi võiks valgustada ka rumalamaid, et millega see Värnik siis hakkama on saanud?:oih:

Karla
03.08.04, 13:23
Ta viskas Eesti meistrivõistlustel oda 87.58 meetrit sellise teoga sai ta hakkama.

Noonik
03.08.04, 13:27
Originally posted by saar

Ta viskas Eesti meistrivõistlustel oda 87.58 meetrit sellise teoga sai ta hakkama.

On see siis paha :oih:

dreyd
03.08.04, 13:28
Originally posted by zaz

Kas keegi võiks valgustada ka rumalamaid, et millega see Värnik siis hakkama on saanud?:oih:
viskas kaugele oda ja suures lapselikus rõõmutuhinas vigastas hüppeliigest, õnneks küll mitte seda seisu oma, aga mingi jälje tõenäoliselt see jätab

zaz
03.08.04, 13:31
copy-paste Postimehest:

Mullu MMil hõbemedali pälvinud Värnik alustas tulemuse mõõtmise ajal rõõmutantsu, kahjuks astus kuulitõukesektori äärele ja väänas jalga. Ta läks longates kohtunike juurde, nägi mõõdulindilt tulemust ja tõstis käed taeva poole.

87.58 on maailma hooaja teine näit, Eesti rekordist jäi vajaka 25 sentimeetrit. Loetud sekundid pärast tulemuse tabloole ilmumist istus Värnik tartaanile, võttis ära parema jala naeliku ja nägi õudusega, kuidas ihuliige paistetab.

«Kurat, hakkasin nagu vana loll kakerdama!» sajatas Värnik iseennast. «Mul neid asju ikka juhtub, aga mis teha, temperament on selline.» Neli suve tagasi Haapsalus sooritas ta pärast olümpianormi täitmist salto ja maandus ninali.

Kui Värnik oli end natuke kogunud, lausus ta lootusrikkalt: «Küll jalg olümpiaks terveks saab, täna on alles 2. august, Ateenas tuleb võistelda 26. augustil. Hea, et vigastada ei saanud vasak jalg, selle panen viskel vastu.»

eston maravilha
03.08.04, 15:12
Originally posted by saar

sa oled valus kretiin. paras värnikuga paari panna..

Karla
03.08.04, 15:15
ära mõlise tont.

Noonik
03.08.04, 16:09
Originally posted by zaz

Neli suve tagasi Haapsalus sooritas ta pärast olümpianormi täitmist salto ja maandus ninali.

[/i]

See on hea :D Oleks tahtnud seda pilti näha ... Värnik lõhkise ninaga :P

eika
03.08.04, 16:41
sportnet.ee toimub taas ennustusvõistlus. kõigil kel huvi võivad selle üle vaadata...

mcnamara
04.08.04, 11:39
Olgu siis öeldud, et ma lapsepõlves toetasin Itaalia korvpallikoondist. Nagu kogu mäng, on ka Itaalia korvpall praeguseks tundmatu, kuni tuleb selline (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/olympics_2004/basketball/3533472.stm) imeline uudis.
Äkki tasub olümpial vana armastus itaallaste vastu ellu äratada. ;)

mcnamara
04.08.04, 20:18
Tark mees (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/olympics_2004/swimming/3535446.stm) kõneleb olümpia väätusest ja sellest, kuidas võistluseks valmistuda ja millise mõttelaadiga võistlema minna. Peaks olema kohustuslik lugemine ka Eesti atleetidele.

zaz
07.08.04, 12:41
Taavi Peetre täitis Riias olümpianormi!:r66m7: Tulemuseks sai mees 20.30
Loodame, et mees ka Ateenasse saadetakse:r66m9:

eika
07.08.04, 13:53
Originally posted by zaz

Taavi Peetre täitis Riias olümpianormi!:r66m7: Tulemuseks sai mees 20.30
Loodame, et mees ka Ateenasse saadetakse:r66m9:
ma arvan, et küllap peetre ikka saadetakse olümpiale. aga tegelikult on 2o.3o väga kõva tulemus. kui peetre suudaks ka ateenas sellise tõuke teha (mis on küll väga kahtlane), siis peaks saama koha ka põhifinaali.

christian21
11.08.04, 12:00
Kas keegi ei tea, kus saab Ateena tulemusi ennustada vms. Sportnet-i tean!

17
11.08.04, 12:21
Selle jaoks on isegi mingi eraldi ajakiri olemas.EnnustajA Nr.2 Auhinnafond 8000 krooni.Hind 15 eeku.Siis kaanel on mingi iluvõimleja oma palliga,mingi korvpallur,Marion Jones ja 10k teler:)

norsk
11.08.04, 12:55
Täna kell 20.30 algab siis Argentiina vs Serbia & M. mänguga OM\'i jalgpalliturniir. Loodetavasti ei teki Starmanil kiusatust Eurospordi kraan kinni keerata.

zaz
11.08.04, 23:57
Argentina nahutas siis serblasi vägevalt - 6:0. Täiesti masendav mäng serblastelt:oih:

Aga mind hoopis huvitab, et kuidas need Olümpiakohad üldse saadakse, polegi nagu varem selle vastu huvi tundnud:P

jyriöö
12.08.04, 10:15
Igal föderatsioonil on oma süsteem minu teada. Euroopast saab U21 EM\'i 3 esimest meeskonda õiguse seal pallida + korraldajamaa siis ka seekord. Siit saad rohkem infot (http://www.fifa.com/en/comp/index/0,2442,OLY2004,00.html?comp=OLY&year=2004)

Juveman
15.08.04, 22:19
Ja ongi sündinud see,mida kardeti ja samas ka oodati - Usa korvpallikoondis on saanud esimese kaotuse üldse OM-il, avamängus saadi siis üllatuslikult kõvasti tappa Puerto Ricolt 73-92. Võitjate resultatiivseim oli siis Nba oma poiss Carlos Arroyo 24 silmaga, Duncan oli Usa edukaim 15 silmaga:kurb9:

Sellega on hävinud ka siis OM-i turniiride n.ö. Dream Team tunnus, küsimus on vaid nüüd, kuidas jätkatakse...

SleepWalking
15.08.04, 22:42
Algselt postitas Juveman
Ja ongi sündinud see,mida kardeti ja samas ka oodati - Usa korvpallikoondis on saanud esimese kaotuse üldse OM-il, avamängus saadi siis üllatuslikult kõvasti tappa Puerto Ricolt 73-92.

No kui nüüd veidi mälus sobrada, siis tuleb vähemalt 2 USA kaotust OMidel meelde ... 72 kaotati NLile Belovi viimase sekundi korvist ning ka 1988 kaotati hiljem kullale tulnud NLile.

praegust usa meeskonda dream teamiks nimetada on ikka paras porno küll...

mikc
15.08.04, 22:46
Algselt postitas Juveman

Ja ongi sündinud see,mida kardeti ja samas ka oodati - Usa korvpallikoondis on saanud esimese kaotuse üldse OM-il, avamängus saadi siis üllatuslikult kõvasti tappa Puerto Ricolt 73-92. Võitjate resultatiivseim oli siis Nba oma poiss Carlos Arroyo 24 silmaga, Duncan oli Usa edukaim 15 silmaga:kurb9:

Sellega on hävinud ka siis OM-i turniiride n.ö. Dream Team tunnus, küsimus on vaid nüüd, kuidas jätkatakse...

Kahju tegelikult. Mitte kaotusest,vaid ma oleks tahtnud näga USA parimas rivistuses, mängimas superkorvpalli, oleks lihtslt hea old vaadata.
A nahhui kah

dreyd
17.08.04, 08:04
vaatasin eile sünkrooniseeritud vettehüppeid... peaaegu et oleks vaadanud ka naiste tõstmist. Lõpuks tuli ujumine, kuid Osila undertaker hääl keeras ka selle vaatamise peaegu nässu. Täna peaks siis sõnamurdja Budõlin madistama, edu talle!

vandersell
17.08.04, 12:01
Algselt postitas dreyd

Täna peaks siis sõnamurdja Budõlin madistama, edu talle!

Esimese lahingu võitis :)

SleepWalking
17.08.04, 12:12
Algselt postitas vandersell
Esimese lahingu võitis :)

... küll aga oli eesti raadio kommentaar nagu ülekanne matustelt (väsinud ja jõuetu budõlin istub taaskord matil jne)...

dreyd
17.08.04, 12:13
eks järgmine ring annab selgust, siiski on brass ka kõva mees, samas kukkusid Aleksei poolelt juba mõned kõvad nimed välja.

vandersell
17.08.04, 12:20
Millal järgmine kohtumine on?

dreyd
17.08.04, 12:33

Millal järgmine kohtumine on?

vist peaks kohe varsti ka hakkama

ja ongi kellad, heal juhul siis pronks veel. Nüüd on vanameister Jüri see, kes kastanid peab tulest tooma, teistesse usku lihtsalt pole

Juveman
17.08.04, 13:06
Nüüd tuleb loota vaid brassile, tema jätkamise edukusest sõltub ka Budõlini saatus:(

Igatahes pettumus...

SleepWalking
17.08.04, 13:26
Ongi läbi, see teoreetiline pronksivõimalus siis. Eesti sportlastel on vist mingisugune probleem eneseületamistega olümpial või isegi võimetekohaste tulemuste saavutamisega (esimese 4 päeva põhjal).

budu
17.08.04, 15:09
nüüd siis veel sõudjad ja ka loskutov aga teistesse eriti ei usu

Mikusiku
17.08.04, 16:08
Miks keegi Värnikusse ei usu?:oih:

dreyd
17.08.04, 16:21
Algselt postitas zidane_5

allo aafrika, tel mi hau ju tuuing. Esiteks värske vigastus jättis raudselt oma jälje ja teiseks kipub selle mehe närvikava oleme kergelt nihkes. Muidugi olen rõõmus, kui mu arvamus sajaga mööda läheb.

Juveman
17.08.04, 16:40
Algselt postitas dreyd

Algselt postitas zidane_5

allo aafrika, tel mi hau ju tuuing. Esiteks värske vigastus jättis raudselt oma jälje ja teiseks kipub selle mehe närvikava oleme kergelt nihkes. Muidugi olen rõõmus, kui mu arvamus sajaga mööda läheb.

Kui Värnikut jalatrauma ei häiri, siis on just tema see, kes Eestile kastanid tulest välja toob! Sel hooajal meeste odaviskes valitsejat ei ole, on olnud tagasihoidlik hooaeg, kus suurtel grand prix`del on võidurõõmu maitsnud päris mitmed ...

Olles eelnevalt sel suvel väga paljusid GP-sid näind, võin julgelt väita,et sarnast potentsiaali nagu Värnikul,sel aastal kellegil vastu panna ei ole! Vaja on vaid üht õnnestunud viset ning näemegi Eesti lippu masti tõusmas ;)

SleepWalking
17.08.04, 16:46
Algselt postitas Juveman
Olles eelnevalt sel suvel väga paljusid GP-sid näind, võin julgelt väita,et sarnast potentsiaali nagu Värnikul,sel aastal kellegil vastu panna ei ole! Vaja on vaid üht õnnestunud viset ning näemegi Eesti lippu masti tõusmas ;)

odaviskekunnid on vanad kalad ja ei käi mõttetutel GP-võistlustel niisama plõksimas vaid valmistuvad OMiks. makarov, zelezny jt on selgelt hoidnud küünalt vaka all (kuna kõrges eas ei ole käes enam palju 90neseid viskeid ühel hooajal) ning tulevad õige viskega välja alles olümpiafinaalis. isegi tervel värnikul oleks raske medalile visata, saati siis sellisel, nagu starti läheb.

Juveman
17.08.04, 17:04
Algselt postitas SleepWalking

Algselt postitas Juveman

odaviskekunnid on vanad kalad ja ei käi mõttetutel GP-võistlustel niisama plõksimas vaid valmistuvad OMiks. makarov, zelezny jt on selgelt hoidnud küünalt vaka all (kuna kõrges eas ei ole käes enam palju 90neseid viskeid ühel hooajal) ning tulevad õige viskega välja alles olümpiafinaalis. isegi tervel värnikul oleks raske medalile visata, saati siis sellisel, nagu starti läheb.

Esiteks ei ole terve suvehooaja kestnud GP-d sugugi mõttetud, ka makarov on tänavu suht palju võistelnud-Lausanne`is 1,Magglingenis 1,Tulas ning Gatesheadis teine,jäädes mõlemal korral alla Ivanovile ning loetelu ei lõppe nendega. Zelezný hooaja mark 86 meetrit on samuti visatud Gp-l Ostravas,kus Ivanov viskas siiani kehtiva maailma hooaja tippmargi 87.73.

Kuid 91-92 meetrist potentsiaali ei ole hetkel küll kellegil, usun,et ka OM finaalis võidetakse kuld 88-89 meetrise odakaarega,milleks on selgelt võimeline ka Värnik. Pigem on temasse mitteuskumine põhjustatud äärmiselt ebastabiilsete esituste eest - kuid nagu asjatundjad ka kinnitavad, siis Värnik on oma võimetest avanud ligi 70%,ei väsi kordamast,et vaja on ainult ühte õnnestunud viset ning medal on sellega kindlustatud! Küsimus on selles,kas see vise just OM-il õnnestub...

jyriöö
17.08.04, 17:08
Algselt postitas Juveman

ei väsi kordamast,et vaja on ainult ühte õnnestunud viset ning medal on sellega kindlustatud! Küsimus on selles,kas see vise just OM-il õnnestub...

Ühe õnnestunud viskega pääseb finaali mitte medalile. Isiklikult olen samuti Värniku eduvõimalustes skeptiline. Aga ehk üllatab positiivselt.

SleepWalking
17.08.04, 17:09
Algselt postitas Juveman

Esiteks ei ole terve suvehooaja kestnud GP-d sugugi mõttetud, ka makarov on tänavu suht palju võistelnud-Lausanne`is 1,Magglingenis 1,Tulas ning Gatesheadis teine,jäädes mõlemal korral alla Ivanovile ning loetelu ei lõppe nendega. Zelezný hooaja mark 86 meetrit on samuti visatud Gp-l Ostravas,kus Ivanov viskas siiani kehtiva maailma hooaja tippmargi 87.73.

need GP etapid on sügavalt mõttetud, aga see selleks.
aga seda ma ju räägingi, et vanad ässad pole näidanud oma tõelist vormi. tuleta mind järgmisel nädalal meelde, kui zelezny, makarov ja backley poodiumile ronivad :)

Juveman
17.08.04, 17:10
Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas Juveman

ei väsi kordamast,et vaja on ainult ühte õnnestunud viset ning medal on sellega kindlustatud! Küsimus on selles,kas see vise just OM-il õnnestub...

Ühe õnnestunud viskega pääseb finaali mitte medalile. Isiklikult olen samuti Värniku eduvõimalustes skeptiline. Aga ehk üllatab positiivselt.

Õnnestunud viske all ei pidand ma silmas 83 meetrist odakaart ,millega finaali saab, vaid 87-88 meetrist...

ethan
17.08.04, 17:51
need GP etapid on sügavalt mõttetud, aga see selleks.

Ei ole midagi see selleks. Miks need GP etapid mõttetud on, palun seleta.

budu
17.08.04, 19:35
värnik viskab esimeses voorus 85 meetrit ja on nii õnnelik et teeb kohe ühe salto ja vigastab selga ja ongi kogu olümpia läbi sest teised panevad kõvasti rohkem ja värnik 6

mcnamara
17.08.04, 20:19
Lõpuks ometi brittidele ujumismedal! :õnnelik:
Oh sorry, ma tean, et see siin kellelegi korda ei lähe peale minu. Aga ikkagi! ;)

$$$
17.08.04, 21:10
Algselt postitas Juveman

Algselt postitas jyriöö

Algselt postitas Juveman

Õnnestunud viske all ei pidand ma silmas 83 meetrist odakaart ,millega finaali saab, vaid 87-88 meetrist...

Jah aga medali jaoks on vaja kahte head viset esimene peaks finaali viima ja teine peaks finaalis medalile aitama;)

Cerny Petr
17.08.04, 21:32
Algselt postitas mcnamara

Oh sorry, ma tean, et see siin kellelegi korda ei lähe peale minu. Aga ikkagi! ;)

;)

Küll aga rõõmustab mind Thorpedo ja Il Grillo edu! Esimesed 3,5 päeva on päris meeldivalt möödunud, kui Budõlini väike põrumine välja arvata.

btw: HELLAS!

Jyrka
17.08.04, 23:15
ausõna ma hakkan oksele. mida see loll naine oma lollide küsimustega oma lollakas stuudios tahab?

17
17.08.04, 23:17
see vaga seal stuudios tuleks tõesti vagaseks teha;)

vaikiv mees
17.08.04, 23:21
Horkina (http://www.olympic-eurogym.demon.nl/russia/khos/khos01wc2ab.jpg) r88baspuudel oli t6esti suurep2rane vaatepilt, ikkagi selle ala parim,
riides n2eb ta isegi parem v2lja kui ilma

fitti
17.08.04, 23:23
Algselt postitas vaikiv mees

Horkina (http://www.olympic-eurogym.demon.nl/russia/khos/khos01wc2ab.jpg) r88baspuudel oli t6esti suurep2rane vaatepilt, ikkagi selle ala parim,
riides n2eb ta isegi parem v2lja kui ilma

goddam, jään olümpia parimatest paladest ilma, kui te EELreklaami ei tee..:õnnelik:

dreyd
18.08.04, 08:14
eilne ülekanne ETVlt näitas siis taas ilmekalt, kui nõmedaks võib hea asja teha, jutt siis ujumistest, kui pidi algama meeste 4X200 vabalt ja järsku OSila tuurid maha võttis ning raske ohkega sõnajärje stuudiosse andis ning siis päeva nael! samal ajal kui jänkid ja aussid võimsa lahingu andsid, seletab stuudios mingi vanahärra, millised produkte ta manustab, mida perset! See on nõme, mille pagana pärast neid otseülekandeid tehakse, et salvestada ja hiljem näidata? JA see tibi stuudios võttis ka ära selle piskuse olümpiavaimu, mis mul jõudis juba tasahilju tekkida:( .

Kuid täna siis sõudjatele õnne kaasa ja loodan siiralt, et väga sümpaatne vanameister Jüri näitab meisterklassi ja teeb teistel selja prügiseks, sama ka kahepaadi paarisaerulistele.
PS eilne JAmes polnud ka vahepeal üldse mitte paha ja veel naistele riistal võimlemine sobib hästi ;)

yheksa
18.08.04, 08:29
Algselt postitas dreyd
samal ajal kui jänkid ja aussid võimsa lahingu andsid, seletab stuudios mingi vanahärra, millised produkte ta manustab, mida perset!

Annaandeks. Tegemist oli (on) Ivat Stukolkiniga. Eestlasest olümpiavöitja (Moskva 1980 ) - 4x200 teateujumises ja samal olümpial pronksmedal 400 meetri vabaltujumises.

ps see muidugi ei öigusta seda, et ETV ei näidanud eilset 4x200 ujumist otse

dreyd
18.08.04, 08:39
vat ei tunne nägupidi ja nime ka ei kuulnud, kui ta tibiga rääkimist alustas, see kivi läks etv kapsaaeda, vanahärrale pikka iga.

Martin
18.08.04, 08:56
Õnneks on mul Eurosport International. Nuff said. Kahjuks ei kandnud nad eilset Kreeka - USA mängu täielikult üle ning nii pidin õnnetuna ETV pealt esimest kolme veerandaega kuulama. Pirne tuli nagu Dilberti koomiksis.
1) Boozer on Jamesi meeskonnakaaslane - ahjaaa, Jazzi ta üldse ei läinud ju eksole, Ivar.
2) James mängis Cavsi kõigis 79 mängus - ahjaaa, Cavs on ju nii kõva meeskond, et 82 mängu asemel teevad nemad oma suva järgi kolm vähem, eksole Lembitu.
...) Kuskil teise veerandaja keskel - kui Odom väljakule saab, on ta 1/5 O\'Neali, mis siis, et Odom oli juba algkoosseisus platsil, see on ju täiesti märkamatu.

Lisaks on korvpall nendele kahele selgelt liiga kiire ala, asjad juhtuvad liiga nobedalt, et jälgida suudaks.

Klounid. Ja seda praktiliselt iga ala puhul kahjuks. Loodetavasti ei pea selle olümpia jooksul ETVd enam eriti vaatama. Õudne.

Raix
18.08.04, 09:23
Algselt postitas dreyd
... kui ta tibiga rääkimist alustas, see kivi läks etv kapsaaeda...

Päris pull putukas oli jah eila stuudios.. Tõelisi pärleid hakkas ta Aivari käest küsima USA vs Kreeka poolajal. Pallivõlur lihtsalt naeratas.. Ja siis naeratas.. Ja siis alles üritas vastama hakata.. Niisugusesse täbarasse olukorda polnud teda vist keegi ammu pannud..

Ja Jüri on finaalis, kindel võit oma poolfinaalis!!!!!! :silm4:

jyriöö
18.08.04, 10:00
Eilne korvpallikommentaar oli muidugi paras koomika. Jurtšenko koos Endeniga oli ju täitsa kuulatav, aga härra Kuuse jahumine täiesti kõrvalistel teemadel tappis mängu täiesti ära. Kusjuures mind ei häirininudki nii väga kalad a la NBA-s ei tohi maa-ala mängida jne, vaid pigem mängu sisulised asjad - korralik ekspert oli puudu, kes asja veidi süviti lahkaks. Stuudiokommentaarist polnud seekord ka absoluutselt mingit tolku.

eika
18.08.04, 11:17
seni siis etv poolt positiivsed ja negatiivsed üllatused:
positiivne-
1. helar osila ujumise kommentaatorina. haruldane valik. minu arvates sobib väga hästi selle töö jaoks.
2. priit kuusk (see endine avatud toimiku saatejuht) on väga hea õhtustes saadetes. jutt jookseb nagu vaja ja ei aja lolli juttu.

negatiivne-
1. alade väike valik. ujumine, sõudmine, korvpall, kergejõustik. kas rohkem alasid ei näidatagi? eriti nõme oli ühel hommikul, kui näidati mingeid sõudmise kordusi, kuigi samal ajal oli igasuguseid huvitavaid alasi nt tennis. no tegelt mul pohhui, ma saan om`i vaadata ka teistelt kanalitelt, kuid siiski.
2. olümpiastuudio tibi. no kui midagi spordist ei tea, siis pole mõtete teha spordi alast saadet.
3. säärits kommenteerib kuulitõuget (loodetavasti ta rohkem kergejõustiku ei kommenteeri). appi(!!!), peaks vist kirjutama etv`sse, et sääritsale antaks mõni normaalne ala, mida ta võiks kommenteerida, nt iluvõimlemine või ratsutamine või vetthüpped või muu selline ala, mis mind ei huvita.

lume
18.08.04, 13:12
Algselt postitas eika

3. säärits kommenteerib kuulitõuget (loodetavasti ta rohkem kergejõustiku ei kommenteeri). appi(!!!), peaks vist kirjutama etv`sse, et sääritsale antaks mõni normaalne ala, mida ta võiks kommenteerida, nt iluvõimlemine või ratsutamine või vetthüpped või muu selline ala, mis mind ei huvita.

See Säärits on tõesti masendav,miks ta üldse lastakse sinna mikri taha?
Ja see stuudio tibi,krt,Prillitoosis oleks ta päris sümpaatne,aga panna ta olümpiastuudiosse???????? ETV sucks.

Cerny Petr
18.08.04, 14:48
5 inimest Ateenas ja stuudiosse jääbki panna ainult Ainar Ruussaar&Co, kellele toimuv eriti korda ei lähe. Küsimustele stiilis \"a mis muidu teed?\" olid meeldivaks vahelduseks Andres Kuusk ja Rein Haljand-ühel oli, mida küsida ja teisel, mida rääkida. Seda meest loodan stuudioeksperdina veel näha.

Üks asi veel: lahe on see, et maratoni joostakse mööda nn originaalrada, e. Marathonist Ateenasse.

Ja see vist tõesti kedagi ei huvita, aga mongolid said vist esimese olümpiamedali. Aga võib-olla ma jälle eksin.

17
18.08.04, 15:10
Medali need mongoollased said.Pronksi nimelt. (http://www.athens2004.com/en/OlympicMedals/medals?noc=MGL)

vello99
18.08.04, 15:48
Nii, et laupäeva hommikul vaja ennast vara üles ajada. Kurat. Õigemini, väga hea ;)

mcnamara
18.08.04, 17:40
Lubage mul soojalt soovitada Rootsi TV-d, kellel seda näha võimalik muidugi. Seni olen juba näinud: rannavõrkpalli, maahokit, ratsutamist, purjetamist, veepalli ja lisaks kõike muud ka, mis toimunud on. Stuudios jama ei aeta vaid näidatakse võistlusi. Ja kommentaarid on väga asjalikud.
ETV ei näita olümpiamänge, vaid ainult paari ala päevas. Vaesed ja kehvad. Mäletan, et kunagi nad näitasid olümpiast vähemalt mingeid ametlikke päevakokkuvõtteid, mis natuke laiema pildi asjast andsid. Aga ilmselt pole enam sellegi jaoks raha.

vaikiv mees
18.08.04, 18:57
r2ige dramaatika kuulit6ukes, kui Nelson oleks yle t6uganud viimases voorus liidriks l2inud ukrainlase, kui ta poleks \'Erki Noolt teinud\' ja ringi servale astunud..
kehv tunne v6ib kyll olla

nelsoni kõrval, kes ikka terve jalaga ringist välja astus
t6epoolest viga oli kohe n2ha ja skandaalne olnuks selline viga l2bi lasta,
frustratsioon oli seda suurem tal muidugi

SleepWalking
18.08.04, 20:33
r2ige dramaatika kuulit6ukes, kui Nelson oleks yle t6uganud viimases voorus liidriks l2inud ukrainlase, kui ta poleks \'Erki Noolt teinud\' ja ringi servale astunud...kehv tunne v6ib kyll olla

jah, oleks võitnud küll .... kuid erki nool on pühak ise nelsoni kõrval, kes ikka terve jalaga ringist välja astus.

ethan
18.08.04, 20:55
Samal ajal kui eestlastel ujumisbasseinis kostüümid kärisevad ja jalad värisevad, pääses leedukas Vytautas Janusaitis näiliselt lõdva randmega 200m kompleksis olümpiafinaali.

Nagu Ilmar Ojase mõista andis - kõik algab süsteemist.

SleepWalking
19.08.04, 12:23
Tänane Iltalehti pani mind mõtlema ... kui suur osa USA korvpallikoondise taseme konvergeerumisel mu maailmaga peale esimest Dream Teami Barcelonas on tihenenud dopingukontrollil? Iseenesest ei ole võimalik oskusi dopinguga arendada kuid atleetlikust, tugevust, vastupidavust, jõudu ja taastumist küll.

Martin
19.08.04, 12:31

Tänane Iltalehti pani mind mõtlema ... kui suur osa USA korvpallikoondise taseme konvergeerumisel mu maailmaga peale esimest Dream Teami Barcelonas on tihenenud dopingukontrollil? Iseenesest ei ole võimalik oskusi dopinguga arendada kuid atleetlikust, tugevust, vastupidavust, jõudu ja taastumist küll.

Loll jutt. Ameerika ajakirjanikud on probleemid juba ammu üles leidnud. Asi on marketingis ja ei mitte milleski muus. Brent Barry ei müü nii hästi kui LeBron James.

jyriöö
19.08.04, 13:58
Jep. Pealegi atleetlikkuselt on USA praegugi üle. Lihtsalt mõistus pole NBA noortel täkkudel veel päris hüppevõimele järele jõudnud, erinevalt Barcelona tiimi liikmetest.

Tanel
20.08.04, 17:18
Pertelson OMi pronks! Mart Siimani reaktsioon oli mõnus. :P Aga esimene medal nüüd käes. Homme võtavad sõudjad, siis oma medalid. :D

eika
20.08.04, 17:22
indrek pertelson :arm3:
:r66m7: :r66m7:

nonii, nüüd on medalikraanid lahti....

mjkk
20.08.04, 17:40
absoluutselt mingisugust olümpiatunnet pole küll tekkinud (süüdistan etv-d), aga medal on medal. õnne pertelsonile ja loodame, et homme hommikul ei tule siis asjata vara ärgata. :)

Hellik
20.08.04, 17:54
Mina lõpetasin ETV pealt olümpia jälgimise ära Leedu-Puerto Rico korvimängu 3. või 4. minutil, kui Kuuse ütles midagi taolist: \"kõik eestlased hoiavad Leedule pöialt\"... öak
ehk, tahaks ikkagi neutraalset kommentaari (eriti kui raha mängus on), kui muidugi Kuuse tegemisi üldse kommenteerimiseks nimetada saab ;)

aga see selleks.... Indrek... hiphiphurraa :)

2mSööt3mMööda
20.08.04, 17:56
Eile väitis see tumedate juustega eit seal etv stuudios, et käimas on korvpalli poolfinaal Leedu ja Kreeka vahel. seda ei väitnud ta aga mitte ainult üks kord vaid mingi 2-3 korda. Tegijal juhtub nii mõndagi :)

vandersell
20.08.04, 21:01
Algselt postitas Magpie

absoluutselt mingisugust olümpiatunnet pole küll tekkinud (süüdistan etv-d), aga medal on medal. õnne pertelsonile ja loodame, et homme hommikul ei tule siis asjata vara ärgata. :)
Mul ka SEDA tunnet, mis eelmised olümpiad olnud, pole veel.
Aga nüüd pronksiheitlusest. Sattusin seda vaatama Raplas asuvas toitlustusasutuses \"Oma Pubi\". Väike jäätis, kohv. Kui peale \"raadioülekande\" lõppu selgus, et Indrek hakkab medli pärast heitlema, võtsin õlle. Ootusärevus puges sisse. Närin küüsi ja mekin õlut. Siis matš. Võit. Ippon. Mida üks spordisõber, eriti veel jalkafänn selle peale teeb? Plaksutab käsi, ütleb, tubli poiss? Võib-olla, kuid mida ikka röögatasin natuke, juubeldasin mõne sekundi jooksul. Tuju ülihea. Ja mis sellele järgneb? Tuli baaridaam ja ütles: \"Palun talitsege oma emotsioone, inimesed tahavad rahulikult süüa.\" Eino Leino, mingisse matusebüroosse olen sattunud või. Arvatavasti sinna kohta ma enam ei lähe, kuigi place ise lahe ja hinnad ka head.

Nüüd küsimus Mikule: kas seal näitab jalkat ka? Ja kui jah, kas seepärast käidki Tallinnas mänge vaatamas? ;)

Aga jah, nüüd Jüril pinged maas ja saab rahulikult homme kulla tuua :)

mjkk
20.08.04, 21:33
Nüüd küsimus Mikule: kas seal näitab jalkat ka? Ja kui jah, kas seepärast käidki Tallinnas mänge vaatamas? ;)
vastus oleks topelt-jah.

kusjuures koha nimi on \'meie pubi\' ja viimane mäng, mida ma seal vaatasin, toimus 11. jaanuaril - sünnipäev - newcastle\'i ja manure vahel. jõudis kätte mängu viimane pooltund, kui ma nüüd õigesti mäletan, mil baaritädi otsustas, et tema tahab \'miljonimängu\' vaadata. järgnes selline sõim minu poolt hetke emotsioonile toetudes, et ma kartsin politseiga kohtuda... mäng sai aga vaadatud, tädiga uuesti natuke riieldud ja siis koju tuldud.

pärast seda ma enese teada seal midagi vaadanud. söömas vist siiski käinud.

ja jalgpallivaatajaid on seal nädalavahetusel ilma minuta täpselt null. meistrite liigat käiakse teinekord vaatamas.

t*rapeadehunnik.
http://www.softlab.ntua.gr/~siochos/smilies/horse_s.gif

Jyrka
20.08.04, 21:37
Sõbrad!

Keegi teab, kes/kus näitab LEEDU - USA korvpalli homme? Tuleb välja, et ETV SOOMED EUROSPORT JA GANG ei näita. Mingi KÕRTS kuskil RENTSLIL näitab äkki?

ethan
20.08.04, 22:27
Algselt postitas Jyrka

Sõbrad!

Keegi teab, kes/kus näitab LEEDU - USA korvpalli homme? Tuleb välja, et ETV SOOMED EUROSPORT JA GANG ei näita. Mingi KÕRTS kuskil RENTSLIL näitab äkki?

Absoluutne porno suurte algustähtedega. Võtsin alagrupiturniiri ettearvatult intrigeerivaima mängu näitamist (ETV poolt) otseülekandes ja täismahus nii iseenesest mõistetavana, et ei vaevunud telekava vaatamagi. Samas, eks Angola - Leedu ole ka ässsssssti põnev...

Debiilikud noh! Praegust programmi ma ei kannata üldse vaadata, milles peitub kergejõustiku eelvõistluste põnevus? Eestlasi ju pole.

vaikiv mees
20.08.04, 22:42
Algselt postitas ethan

Absoluutne porno suurte algustähtedega. Võtsin alagrupiturniiri ettearvatult intrigeerivaima mängu näitamist (ETV poolt) otseülekandes ja täismahus nii iseenesest mõistetavana, et ei vaevunud telekava vaatamagi. Samas, eks Angola - Leedu ole ka ässsssssti põnev...

Debiilikud noh! Praegust programmi ma ei kannata üldse vaadata, milles peitub kergejõustiku eelvõistluste põnevus? Eestlasi ju pole.

viimasest (edit:2st) lausest sain aru, et 6ige spordif2nn sa siiski ei ole..
(mis need eestlased siia puutuvad?)
v2ga h2id asju tasuta kanalitelt ilmselt ei jagata,

+paljude \'maksumaksjate\' meelest on \'mingi sport\', mida igal 6htul telekast tuleb, ainult tyytus, mille kinnimaksmist riigieelarvest nemad ei toeta,
loe kasv6i seda

Tuli baaridaam ja ütles: \"Palun talitsege oma emotsioone, inimesed tahavad rahulikult süüa.\"
nagu anekdoot

mcnamara
20.08.04, 22:43
Algselt postitas ethan

Milles peitub korvpalli atraktiivsus? Ainus ala, mida ma enne finaali vaadata ei kavatse. Kuigi ETV võib minu poolest seda vabalt näidata. ;)

runno
20.08.04, 23:37

Algselt postitas ethan

Milles peitub korvpalli atraktiivsus? Ainus ala, mida ma enne finaali vaadata ei kavatse. Kuigi ETV võib minu poolest seda vabalt näidata. ;)

tahan verd näha
korvpall vers. kergejõustik:mupet:

ethan
20.08.04, 23:58
viimasest (edit:2st) lausest sain aru, et 6ige spordif2nn sa siiski ei ole..
(mis need eestlased siia puutuvad?)
v2ga h2id asju tasuta kanalitelt ilmselt ei jagata,

+paljude \'maksumaksjate\' meelest on \'mingi sport\', mida igal 6htul telekast tuleb, ainult tyytus, mille kinnimaksmist riigieelarvest nemad ei toeta,
loe kasv6i seda

Tuli baaridaam ja ütles: \"Palun talitsege oma emotsioone, inimesed tahavad rahulikult süüa.\"
nagu anekdoot

Appi. Ma siis lähen lülitan ümber Fashion TV peale.

Tanel
21.08.04, 09:04
Juhhu Jüri! Oleks võinud oma poolfinaali aja ikka ära ujuda. Siis oleks kulla ikka saanud. Kuid hõbe on ka väga väga hea. No kergejõustiklased, kulda vaja!

Epic
21.08.04, 10:03
ja Kanter oskas jälle oma võimaluse ära käkkida :(

Noonik
21.08.04, 10:10
Algselt postitas Epic

ja Kanter oskas jälle oma võimaluse ära käkkida :(

See-eest Tammert oli ainuke kes täitis normi. :)

parandus: teine, kes täitis normi

mjkk
21.08.04, 10:23
meie sõudekolmikule tänaste soorituste eest http://www.softlab.ntua.gr/~siochos/smilies/n10.gif

oli põhjust vara üles ärgata, hea töö jüri!

رجل بلا اسم
21.08.04, 10:46
Ometi üks eneseületus ka eestlaste poolt. Egle Uljasest jutt :).

runno
21.08.04, 10:54
Algselt postitas Jyrka

Sõbrad!

attenzione
kell 20 00 hiiupubi

SleepWalking
21.08.04, 12:16
Õnn on elada me maal :)

vanameistrid toovad olümpiakoondise jaoks kastanid suht edukalt tulest välja.

eika
21.08.04, 12:40
ja ma mõtlesin, et ma olen ainus, kellel veel seda õiget olümpiatunnet ei ole:(
selles on kindlasti süüdi ka see, et ma suudan väga paljud võistlused maha magada, näiteks täna hommikused sõudmised. selles on süüdi see, et sai eile õhtul kolumbus krisi kuulamas käidud (see bänd rokib täiega :reiv:)

igatahes jaanson on tubli ja kanter peaks õppima oma närve talitsema...

vaikiv mees
22.08.04, 21:06
t2ielik dramaatika naiste maratonis,
v2hemalt medalit saada lootnud Radcliffe kustus (http://sport.guardian.co.uk/olympics2004/athletics/story/0,14782,1288541,00.html), ameeriklanna t6usis 1km enne l6ppu pronksile (ja valas ka paar liigutuspisarat)- pull oli vaadata, kuidas ta intervjuud andis, samal ajal kui v6itja tema k6rval t2iesti kapsas oli,
kui jaapanlanna oleks kah (staadionil n2iteks) k2tte saadud, vat see oleks alles \'t2pile i alla teinud\'

queen of bars Horkina kukkus (yksikalade arvestus) r88baspuudelt alla, ajas endale asja liiga keeruliseks, kuld 3-lt OMilt j2rjest j2i saamata

dreyd
23.08.04, 08:16
kuigi tegelt järgmine lugu peaks kuuluma rubriiki: \"Maailma kõige mustemad inimesed on eestlased\", vms. Panen siiski selle loo siia, ehk siis üks mees veel värnikut tegemas (http://sport.etv.ee/index.php?041503) ja lisame siia ka Andruse enda (http://sport.etv.ee/index.php?041501). OK kui nüüd norimine jätta, siis võib ikka sitaks jobu tunne olla küll, kui sellistel põhjustel tippvõistlus suht-koht ette arvatavalt peesse läheb.

budu
23.08.04, 11:56
normaalne rahnu kaugushüppes 0

SleepWalking
23.08.04, 12:02
Algselt postitas budulojus
normaalne rahnu kaugushüppes 0

mis selles normaalset on?

Cerny Petr
23.08.04, 18:56
Täiesti perses! Maailmameistrid jugod ongi väljas, 1-punktiline kaotus hiinlastele ja napp võit Itaalia üle jäigi neile ainsaks. Peale leedukate ei näe ma küll kedagi, kes ameeriklasi võita suudaksid. Mida mäng edasi, seda tugevamaks nad ju muutuvad. Hispaanlasi pole näinud, ei teagi, kas on nad tõesti supervormis või olid lihtsalt vastased tavapärasest nõrgemad(kardan viimast). Enne turniiri poleks küll seda arvanud, aga nüüd tundub, et peab vist juba 3. korda elus leedukate poolt olema.

Ja Stefan Holm on Marcus Grönholmiga jube sarnane.

vandersell
23.08.04, 19:05
Algselt postitas Cerny Petr

Ja Stefan Holm on Marcus Grönholmiga jube sarnane.
Mina täheldasin tema sarnasust meie Freddiega :P

mcnamara
24.08.04, 11:23
Kasutan siinkohal ühe teise lugupeetud foorumlase toredat lakoonilist stiili:

Kelly Holmes! Nuff said.

skint
24.08.04, 11:35

Kasutan siinkohal ühe teise lugupeetud foorumlase toredat lakoonilist stiili:

Kelly Holmes! Nuff said.

Kusjuures minu olümpiaelamus number 1 ongi siiamaani see 800m finaal. Jah, loomulikult on olnud toredad ka eestlaste medalivõidud või selle lähedased saavutused, kuid millegipärast oli esmakordselt tõsine pinge minu jaoks selle jooksu lõpusirgel. Peale eestlaste olen alati pöialt hoidnud Suurbritannia tegelinskitele. Aga Holmesi saavutus oli minule sama uskumatu kui nähtavasti temale endale, veel kiiremat käiku oli Mutolalt lõpusirgel oodata, kuid õnneks seda ei tulnud. :)

Davids
24.08.04, 12:24
Tammert oli Tubli ikkagi!!!!!!!!
Hehehe minu koolis k2is:Dhehehehe
Supper jamh:)

dreyd
24.08.04, 15:14
mina käisin ka Ed. Vilde nimelises koolis, kuid ma tõesti ei tea, kuda see nüüd tänavuse olümpiaga passib:doh: tegelt Sass oli tubli, aga ainult stabiilsusega ei pruugigi medalit võita, läheb vaja ka ikka paukku aeg ajalt. Ka vanameistri Jüri pidutsemist oli hetkeks hea kaeda, silmad ikka kilasid korralikult ja keel õrnalt sõlmes, nii peabki:silm4:

mel21
24.08.04, 17:11
Üks Kreeka infokanal teatab, et Fazekas olla dopinguproovi üritanud manipuleerida. Asi on kindlasti veel kõlaka tasemel...aga noh, Tammertile tähendaks see ju...

SleepWalking
24.08.04, 17:17
Sportneti uudis selle kohta:

Ungarlasest kettaheite olümpiavõitja Robert Fazekas jäi võistlusjärgsel dopinguproovi andmisel vahele uriiniproovide vahetamisega, teatas France Presse. Selline temp tähendab seda, et 29-aastane Fazekas peab loovutama oma kuldmedali Virgilijus Aleknale ja Aleksander Tammert tõuseb pronksile.

Ungari delegatsiooni esindaja kommenteeris vahelejäämist nõnda: \"Fazekasel oli probleeme vajaliku uriinikoguse kättesaamisega. Ta oli dopingukontrollis kuni kella kolmeni öösel, aga ikka polnud uriini piisavalt.\"

Fazekas on juba teine kergejõustiku olümpiavõitja Ateenas, kes pole puhtalt läbinud dopingukontrolli. Naiste kuulitõukes võeti esikoht Irina Korzhanenkolt.

Noonik
24.08.04, 17:30

Sportneti uudis selle kohta:

Ungarlasest kettaheite olümpiavõitja Robert Fazekas jäi võistlusjärgsel dopinguproovi andmisel vahele uriiniproovide vahetamisega, teatas France Presse. Selline temp tähendab seda, et 29-aastane Fazekas peab loovutama oma kuldmedali Virgilijus Aleknale ja Aleksander Tammert tõuseb pronksile.

Ungari delegatsiooni esindaja kommenteeris vahelejäämist nõnda: \"Fazekasel oli probleeme vajaliku uriinikoguse kättesaamisega. Ta oli dopingukontrollis kuni kella kolmeni öösel, aga ikka polnud uriini piisavalt.\"

Fazekas on juba teine kergejõustiku olümpiavõitja Ateenas, kes pole puhtalt läbinud dopingukontrolli. Naiste kuulitõukes võeti esikoht Irina Korzhanenkolt.

Nii et Tammert saab pronksi kätte?
Sel juhul õnnitlused, mees vääris poodiumikohta!

Karla
24.08.04, 17:33
See pole veel kindel.

eston maravilha
24.08.04, 18:43
Algselt postitas saar

See pole veel kindel.

jah, kui saar news agency pole uudist kinnitanud ei saa kindel olla

Epic
24.08.04, 20:00
njah, jutud räägivad, et ka naiste 100m esikolmikust on keegi dopinguga patustanud :deemon:

ning: Kell 19.35 sai Eesti olümpiadelegatsiooni juht Martti Raju Rahvusvaheliselt Olümpiakomiteelt telefonikõne, kus kinnitati Aleksander Tammerti tõusmine pronksmedalivõitjaks. Kettaheite medalitseremoonia on juba täna kell 21.26. :)

Noonik
24.08.04, 20:37
Algselt postitas Epic

njah, jutud räägivad, et ka naiste 100m esikolmikust on keegi dopinguga patustanud :deemon:

ning: Kell 19.35 sai Eesti olümpiadelegatsiooni juht Martti Raju Rahvusvaheliselt Olümpiakomiteelt telefonikõne, kus kinnitati Aleksander Tammerti tõusmine pronksmedalivõitjaks. Kettaheite medalitseremoonia on juba täna kell 21.26. :)

Huvitav oleks näha Tammerti nägu poodiumil. :)
Eile oli ta kohutavalt kurb, kui andis intervjuud.

Diana
24.08.04, 20:47
Pole ime, et ta kurb oli...esimesena ilma medalita jäämine pole naljaasi. Aga igatahes on mul hea meel, et ta ikka pronksi kätte sai. Ta vääris seda tõesti.

Aga üks asi tundus mulle küll kahtlane. Kuskil paar tundi tagasi öeldi ETV olümpiastuudios, et medali saamine on kindel...Ja pärast räägiti, et ametlikult pole seda veel kinnitatudki :sega1:

Juveman
26.08.04, 20:13
Värnik avakatsel kohe kvalifikatsiooninorm täis-83.25 :) :)

Annab suurt lootust!!!

Martin
27.08.04, 14:10
Mis toimub olümpiakülas?
Mart Siimann on vaevalt magama jäänud, kui tema ukse taga taotakse. \"Püha jumal, mis siis nüüd jälle on!\" hüüab olümpiakomitee esimees ega leia esimese hooga hommikumantlit. \"Üldse ei anta enam rahu!\"
Ta topib jalad tuhvlitesse ning avab ukse. Selle taga seisab ähmi täis Andrus Värnik: \"Tulge ruttu, ujujad on kuival!\"
\"Mida!\" ehmub Siimann. \"Kuidas kuival? Nad olid ju kenasti basseinis...\"
\"Keegi on basseini tühjaks lasknud.\"
\"Oh sa kurat küll!\" vannub Siimann ja tormab mööda koridori minema. \"No kes siis selle seatembu tegi! Viimane kord ma tulen teiega olümpiale, nagu lasteaed, ausõna!\"
Jõutakse basseinini. See on tõesti tühi, põhjas lebavad uimased ujujad ahmivad abitult õhku. Basseini servale on kogunenud ülejäänud koondislased ja vaidlevad elavalt. Kuulda on, kuidas Erki Nool kamandab Jüri Jaansonit - \"Võta nüüd oma paat ja mine õngitse nad välja!\" - ning kuidas Jaanson seletab, et kuna basseinis vett ei ole, siis ei saa seal ka paadiga sõita. \"Mis mokalaata siin peetakse! Keerake kähku kraanid lahti!\" kamandab kohale jõudnud Siimann. Kohe hakkabki vesi jälle basseini voolama, ujujad on päästetud.
\"No ma tahaks nüüd teada, kuidas see bassein tühjaks sai!\" küsib Siimann.
Keegi ei vasta, viimaks poetab Erki Nool:
\"Vahest mõni jõi vee ära?\"
\"Mis loll jutt see on! Kes jaksab nii palju juua?\"
\"Noh... elevant. Elevant võib väga palju juua. Paneb londi sisse ja imeb nii mis luriseb.\"
\"Kuidas see elevant peaks olümpiakülla pääsema?\" käratab Siimann. \"Ära aja pada! Kreekas ei elagi elevante.\"
\"Nojah, aga ta ehk ujus üle mere, ega Aafrika pole ju kaugel,\" alustab Erki Nool, aga jääb Siimanni nägu nähes targu vait.
\"Pole siin ühtegi elevanti käinud!\" ütleb olümpiakomitee esimees kurjalt. \"Selle basseini laskis tühjaks üks tavaline masuurikas ja küll ma juba tema nime välja uurin. Noh! Rääkige! Kas keegi nägi midagi?\"
Keegi ei vasta, kõik vaikivad ning põrnitsevad oma varbaid. Siimann hingab raskelt. No on seltskond! Muud ei tee, kui pahandust. Näe, Läti delegatsiooni juht rääkis, et temal pole oma hoolealustega mingit muret, keegi ulakust ei tee, korraldatakse lõkkeõhtuid ja lauldakse kitarre saatel. Tema ei julge lõkkeõhtust isegi mõelda, jumal hoidku, mõni põleb veel ära! Nad ei oska ju rahulikult istuda, muudkui tõuklevad ja rabelevad. Näe, seal ta on - Kristjan Rahnu kukub korraga basseini, nii et vahepeal juba elavnenud ujujad suure hirmuga igasse kanti laiali põgenevad. \"Mis see oli!\" karjub Siimann. \"Miks sa basseini kukkusid?\"
\"Nool lükkas,\" kaebab Rahnu ja ronib puristades välja.
\"Vale, mina pole lükanud!\" õiendab Nool.
\"Ole vait! Küll ma tean sind! Muudkui kiusad nooremaid! Sa oled juba suur mees, Nool, neljandat korda olümpial, aga muudkui teed pahandust. Küllap sina olid see ka, kes basseini tühjaks laskis, mina usun küll.\"
\"Ei lasknud, mis häda mul oleks seda tühjaks lasta!\"
\"Mina ei tea, mis häda. Sul on kogu aeg mingi häda. Kas sa avatseremooniat mäletad? Teised tulid kõik kenasti tühjade kätega, aga sinul oli ilmatu lipuvolakas kaasas, vehkisid sellega ja torkisid meie ees kõndivaid neegreid tagumikku.\"
\"Nad peeretasid, selle pärast ma torkasin. Ega avatseremoonial ei tohi peeretada.\"
\"Ära räägi rumalusi, mina olin ise ka seal. Mitte keegi ei peeretanud. Nad olid väga kenad neegrid, sina lihtsalt ei saa teistmoodi, kui pead pahandust tegema. Üks väike neeger hakkas isegi nutma, sest sa lõid talle lipuga vastu pead!\"
Nool kehitab õlgu ja tammub jalalt jalale. Siimann silmitseb teda kurjalt. Küll on nuhtlus! Aga ega ainult see Nool üksi, need teised on ka parajad. Nagu kevadised vasikad! Igal öösel viiakse tüdrukute tubadesse sisalikke ja loobitakse aknast sodi alla. Jalgratturid tegid oma joogipudelitest pritsid ja kastsid möödujaid. ROK-i president ise sai veejoa otse näkku! Ja alles eile tõstis Indrek Pertelson purjetaja Imre Taveteri koos purjekaga puu otsa. Tuli kutsuda pritsimehed, muidu meest alla ei saanud!
Siimann ohkab. Teine kord ta selle kambaga enam nii kaugele sõitma ei hakka, teevad kahe-päevase ekskursiooni Saaremaale ja käib küll.
\"Ma lähen nüüd magama!\" ütleb ta. \"Ja palun, ärge tehke enam lollusi! Ma tõesti väga palun, katsuge natukenegi inimesed olla!\"
Kõik noogutavad vaikides. Vaevalt on aga uks Siimanni järel sulgunud, kui puhkeb lärm.
\"Kas sa seda tead, et kui tõmmata keelega üle olümpialipu, siis näeb Riia linna?\" küsib Erki Nool Gerd Kanteri käest.
\"Ei tea. Aga kuidas sa sealt keelega üle tõmbad, lipp on ju kõrgel.\"
\"Mis sest, sinna saab ju ronida! Lähme, lähme!\"
Aleksander Tammert ilmub võidukalt uksele, järjekordne sisalik käes.
Naised hakkavad kiljuma.

eika
27.08.04, 14:14
Algselt postitas Martin

Mis toimub olümpiakülas?
Mart Siimann on vaevalt magama jäänud, kui tema ukse taga taotakse. \"Püha jumal, mis siis nüüd jälle on!\" hüüab olümpiakomitee esimees ega leia esimese hooga hommikumantlit. \"Üldse ei anta enam rahu!\"
Ta topib jalad tuhvlitesse ning avab ukse. Selle taga seisab ähmi täis Andrus Värnik: \"Tulge ruttu, ujujad on kuival!\"
\"Oh sa kurat küll!\" vannub Siimann ja tormab mööda koridori minema. \"No kes siis selle seatembu tegi! Viimane kord ma tulen teiega olümpiale, nagu lasteaed, ausõna!\"
Jõutakse basseinini. See on tõesti tühi, põhjas lebavad uimased ujujad ahmivad abitult õhku. Basseini servale on kogunenud ülejäänud koondislased ja vaidlevad elavalt. Kuulda on, kuidas Erki Nool kamandab Jüri Jaansonit - \"Võta nüüd oma paat ja mine õngitse nad välja!\" - ning kuidas Jaanson seletab, et kuna basseinis vett ei ole, siis ei saa seal ka paadiga sõita. \"Mis mokalaata siin peetakse! Keerake kähku kraanid lahti!\" kamandab kohale jõudnud Siimann. Kohe hakkabki vesi jälle basseini voolama, ujujad on päästetud.
\"Noh... elevant. Elevant võib väga palju juua. Paneb londi sisse ja imeb nii mis luriseb.\"
\"Kuidas see elevant peaks olümpiakülla pääsema?\" käratab Siimann. \"Ära aja pada! Kreekas ei elagi elevante.\"
\"Nojah, aga ta ehk ujus üle mere, ega Aafrika pole ju kaugel,\" alustab Erki Nool, aga jääb Siimanni nägu nähes targu vait.
\"Pole siin ühtegi elevanti käinud!\" ütleb olümpiakomitee esimees kurjalt. \"Selle basseini laskis tühjaks üks tavaline masuurikas ja küll ma juba tema nime välja uurin. Noh! Rääkige! Kas keegi nägi midagi?\"
Keegi ei vasta, kõik vaikivad ning põrnitsevad oma varbaid. Siimann hingab raskelt. No on seltskond! Muud ei tee, kui pahandust. Näe, Läti delegatsiooni juht rääkis, et temal pole oma hoolealustega mingit muret, keegi ulakust ei tee, korraldatakse lõkkeõhtuid ja lauldakse kitarre saatel. Tema ei julge lõkkeõhtust isegi mõelda, jumal hoidku, mõni põleb veel ära! Nad ei oska ju rahulikult istuda, muudkui tõuklevad ja rabelevad. Näe, seal ta on - Kristjan Rahnu kukub korraga basseini, nii et vahepeal juba elavnenud ujujad suure hirmuga igasse kanti laiali põgenevad. \"Mis see oli!\" karjub Siimann. \"Miks sa basseini kukkusid?\"
\"Ole vait! Küll ma tean sind! Muudkui kiusad nooremaid! Sa oled juba suur mees, Nool, neljandat korda olümpial, aga muudkui teed pahandust. Küllap sina olid see ka, kes basseini tühjaks laskis, mina usun küll.\"
\"Mina ei tea, mis häda. Sul on kogu aeg mingi häda. Kas sa avatseremooniat mäletad? Teised tulid kõik kenasti tühjade kätega, aga sinul oli ilmatu lipuvolakas kaasas, vehkisid sellega ja torkisid meie ees kõndivaid neegreid tagumikku.\"
\"Nad peeretasid, selle pärast ma torkasin. Ega avatseremoonial ei tohi peeretada.\"
\"Ära räägi rumalusi, mina olin ise ka seal. Mitte keegi ei peeretanud. Nad olid väga kenad neegrid, sina lihtsalt ei saa teistmoodi, kui pead pahandust tegema. Üks väike neeger hakkas isegi nutma, sest sa lõid talle lipuga vastu pead!\"
Nool kehitab õlgu ja tammub jalalt jalale. Siimann silmitseb teda kurjalt. Küll on nuhtlus! Aga ega ainult see Nool üksi, need teised on ka parajad. Nagu kevadised vasikad! Igal öösel viiakse tüdrukute tubadesse sisalikke ja loobitakse aknast sodi alla. Jalgratturid tegid oma joogipudelitest pritsid ja kastsid möödujaid. ROK-i president ise sai veejoa otse näkku! Ja alles eile tõstis Indrek Pertelson purjetaja Imre Taveteri koos purjekaga puu otsa. Tuli kutsuda pritsimehed, muidu meest alla ei saanud!
Siimann ohkab. Teine kord ta selle kambaga enam nii kaugele sõitma ei hakka, teevad kahe-päevase ekskursiooni Saaremaale ja käib küll.
\"Ma lähen nüüd magama!\" ütleb ta. \"Ja palun, ärge tehke enam lollusi! Ma tõesti väga palun, katsuge natukenegi inimesed olla!\"
Kõik noogutavad vaikides. Vaevalt on aga uks Siimanni järel sulgunud, kui puhkeb lärm.
\"Kas sa seda tead, et kui tõmmata keelega üle olümpialipu, siis näeb Riia linna?\" küsib Erki Nool Gerd Kanteri käest.
Naised hakkavad kiljuma.
Andrus Kivirähk on lahe....

realmadridfan
27.08.04, 19:02
Algselt postitas eika

Algselt postitas Martin

Mis toimub olümpiakülas?
Naised hakkavad kiljuma.
Andrus Kivirähk on lahe....

u can say that again:)

mikc
28.08.04, 00:10
Kuradi jama. Leedu jäi alla \"mingile\" Itaaliale.:oih:

dreyd
28.08.04, 00:12
mis nüüd siis kossus mängivad kullale ITA vs ARG :doh: , kuhu me niiviisi käll välja jõuame, neegersportlase kullavõiduni tuleval taliolümpial ? Leedukatest ikka nats kahju kah

mikc
28.08.04, 00:15
Algselt postitas dreyd

mis nüüd siis kossus mängivad kullale ITA vs ARG :doh: , kuhu me niiviisi käll välja jõuame, neegersportlase kullavõiduni tuleval taliolümpial ? Leedukatest ikka nats kahju kah

Jah.
Just tundus, et Usa hakkab ennast kokku võtma.
Nahhui.

mcnamara
28.08.04, 00:46

Olgu siis öeldud, et ma lapsepõlves toetasin Itaalia korvpallikoondist. Nagu kogu mäng, on ka Itaalia korvpall praeguseks tundmatu, kuni tuleb selline (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/olympics_2004/basketball/3533472.stm) imeline uudis.
Äkki tasub olümpial vana armastus itaallaste vastu ellu äratada. ;)

Nõnda sai kirjutatud 4. augustil. Ja ennäe imet - Itaalia finaalis! Mängu lõpp oli tore, eriti erapoolikute Eesti kommentaatorite jäämine väga vaikseks... :)
Fantastiline.

dreyd
28.08.04, 01:05
tegelt jah ma elan 92-s aastas ja ja natukene 96-s, kui oli vaid 3 korvpalliriiki ja Oscar;)

mazz
28.08.04, 03:28
USA mäng ka nüüd kordusest vaadatud ja peab ütlema, et Argentina mängis nad lihtsalt ja selgelt üle. Kuigi ise olin ameeriklaste poolt, siis no krt nad olid selle kaotuse ikka täiega ära teeninud ja paras neile!:doh:
Kui selle mängu tulemust teadsin ette, siis teine mäng pakkus emotsioone küll mõlema mängu eest - ITAALIA ITAALIA ITAALIA! Ühtlase meeskonnamängu ja lausa uskumatu viskekontserdiga tehti Leedu külmaks, mis oli väga positiivne üllatus:üllatus: ja hea sünnipäevakink.:sünna:
Seega siis finaalis kaks riiki, kellele vutis pöialt hoian.:)

yeah i know wat yall think - see postitus on tõesti väga mõtterikas.:r66m17:

$$$
28.08.04, 08:56
Algselt postitas mazz

Seega siis finaalis kaks riiki, kellele vutis pöialt hoian.:)

:r66m17:

Vutis on ka argentiina finaalis ja täna kell kümme on mäng etv pealt ja eurosport peaks ka näitama. Argi vastane on paraqai

Martin
28.08.04, 10:01
Tahan tervitada ETV värdjat eetritibi, kes poolajal teise mängu tulemuse hoiatamata ära ütles.

Värdo.

ethan
28.08.04, 12:03
Algselt postitas Martin

Tahan tervitada ETV värdjat eetritibi, kes poolajal teise mängu tulemuse hoiatamata ära ütles.

Värdo.

Tervitused ka minu poolt.

kaala
28.08.04, 22:50
tõepoolest, see teine kommentaator (kaljuveer oli vist) ikka just mainis seda, et nad seisu ära ei ütle, muidu oleks ebahuvitav kell üks öösel kordust vaadata.aga ikkagi suutis see naissoost trop ikka kõik ära rikkuda:(

Mikusiku
28.08.04, 23:02
Õnneks käisin mina vaheajal duši all ja ei kuulnud seda.

kaala
29.08.04, 01:27
värnikust oli küll kahju, kui keegi juhuslikult nägi intervjuud värnikuga umbes tund tagasi.:(

marabella666
29.08.04, 17:45
laupäevases Õhtulehes kirjutab Martinson toreda loo paljude alade mõttetusest OM-l. Kahjuks on seal ka jalgpall, aga lühi ise naljakas ja lühike. Soovitan lugeda:)

vaikiv mees
29.08.04, 22:51
eile peale naiste v6rkpalli finaali:
I couldn\'t stop watching women\'s volleyball final, because you were there. You were superb! :) ...and beautiful. I was disappointed when China won the game, but I experienced the biggest feeling when I saw you cry. My heart melted. I wished I could hug and comfort you :)
Jaapani ja Hiina poolehoidjad on ka peale poolf-i (RUS-BRA3-2)ja finaali (CHI v RUS 3-2) vastasv6istkonna liidrisse (http://www.angelfire.com/film/waterloo/gamova.html)
2ra armunud (http://www.v-spirit.com/cgibin/mtp02.pl?mode=show_mes&code=1030&pagen=1&nameofmen u=gamovamenu)

eston maravilha
29.08.04, 23:32
pilukad on alati imelikud olnud..

17
29.08.04, 23:41
Algselt postitas Martin

Värdo.

Tervitaks kah teda:)A muide ta Kuressaarest pärit:)

mikc
29.08.04, 23:42
Algselt postitas 17

Algselt postitas Martin

Värdo.

siis on asi selge, kolkast pärit

eston maravilha
29.08.04, 23:44
Algselt postitas 17

Algselt postitas Martin

Värdo.

ega värjas värdjast kaugele kuku

17
29.08.04, 23:45
Algselt postitas eston#21

Algselt postitas 17

Algselt postitas Martin

Värdo.

ega värjas värdjast kaugele kuku

jah eston sa oled minu söber ka;)

Jyrka
30.08.04, 00:21
Ma olen küll rahul, et ta tulemuse ütles. Pole teil vaja midagi öösel mingit kordust vaadata. Jah, ma tean, mis teile parem on.

vaikiv mees
30.08.04, 16:49
hea vähemalt, et USA lühikeste teatejooksude võidust suu puhtaks pühkis kehvade vahetustega, Hiina ei jäänudki kuldades palju maha kokkuvõttes

SleepWalking
30.08.04, 16:52
Mulle meeldis jällegi pilt, millega Iltalehti kujutas Soome sportlaste kojunaasmist täna Helsinki Vantaa lennujaamas
http://www.iltalehti.fi/2004/08/30/kisaextra/2182851_middle_ki.jpg

mcnamara
30.08.04, 20:53
Läbi ta sai, see meeletu maraton. Lõpuks tahtis juba tervise peale hakata.
Täna ajasin juba habeme maha ja homme lähen jälle tööle. ;)