320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Senaatori kihlveod :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Senaatori kihlveod :-)

    Nonii, Newcastle ja Sunderland viigistasid, mis omakorda tähendab mulle, et Senaator on nûûd võlas juba 2 (KAKS) pudelit Jäägrit.

    Aitäh Sen!

    Loomulikult, pakuks äkki sulle jälle tagasitegemise võimalust... mõtlen natuke selle peale...
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    #2
    Pakun vedu

    0,5 l jäägrit, et Bolton ei jää premieris viimaseks.

    Kommentaar


      #3
      UUS KIHLVEDU!

      Kas kahest pudelist saab üks või hoopis kolm?

      Mäng1: Chelsea v Arsenal - sinu ideaalne võimalus, paku ise tulemus ning ükskõik muu ning mina võidan taas.

      Mäng2: Leeds United v Bolton Wanderers - minu pakkumine on, et Leeds võidab.

      Mäng3: Manchester United v Everton - minu pakkumine on, et Manchester võidab.

      Eks vali siis ise nüüd oma mäng.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        #4
        Kallis Senaator

        Kuna nüüd on teada,et Sa Hollandisse ei tule,siis oleks tore kui saaksin sinult selle Jäägermeistri enne esmaspäeva kätte.ISE LUBASID;ET HOLLANDISSE OSTAD MULLE SELLE ÄRA.(ja see oń sinu probleem,et sa kaasa ei tule).Tegelt on mul rahaga päris hapu ja see Jääger oleks suurest abiks,siis ei pea ise kangemat kaasa ostma.Loodan,et pead sõna ja ostad selle mulle ära.
        Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

        Kommentaar


          #5
          Orginally posted by kolmteist

          Kuna nüüd on teada,et Sa Hollandisse ei tule,siis oleks tore kui saaksin sinult selle Jäägermeistri enne esmaspäeva kätte.ISE LUBASID;ET HOLLANDISSE OSTAD MULLE SELLE ÄRA.(ja see oń sinu probleem,et sa kaasa ei tule).Tegelt on mul rahaga päris hapu ja see Jääger oleks suurest abiks,siis ei pea ise kangemat kaasa ostma.Loodan,et pead sõna ja ostad selle mulle ära.
          ei ole probleem 13 ja loodan et meie kihlveod jätkuvad!

          Pakuks välja järgmise, et Fulham VÕIDAB Arsenali! panused samad, tingimused samad!

          PS! ei ole teada, et ei tule! Kahju tõesti, et kuus 2 päeva pean tööl olema ja need jutuvad just neile päevadele aga kõik on veel võimalik(lennuk sõidab veel ka!)

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Senaatori kihlveod :-)\'

            Senaator, ega sa viimasel ajal mingeid naljakaid kihlvedusid pole teinud juhuslikult?
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Senaatori kihlveod :-)\'

              Minu arvates kaotas Senaator umbes 5 kasti õllet või nii. Isegi Kosk peaks mäletama, sest kihlvedu oli selle peale, et Fulham lõpetab esinelikus ning samal ajal sõitsime mingi trammi või trolliga kuhugi vee äärde.

              Ehk kellelgi veel meenub. Ma enam täpselt ei mäleta, kuid Senaator vedas igatahes seal kõigiga kihla - ja loomulikult kaotas (nüüdseks)
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar

              Working...
              X