PDA

View Full Version : Senaatori kihlveod :-)

Martin
26.08.01, 19:04
Nonii, Newcastle ja Sunderland viigistasid, mis omakorda tähendab mulle, et Senaator on nûûd võlas juba 2 (KAKS) pudelit Jäägrit.

Aitäh Sen! ;)

Loomulikult, pakuks äkki sulle jälle tagasitegemise võimalust... :kaval: mõtlen natuke selle peale...

kyps
28.08.01, 08:15
0,5 l jäägrit, et Bolton ei jää premieris viimaseks.

Martin
30.08.01, 21:19
Kas kahest pudelist saab üks või hoopis kolm?

Mäng1: Chelsea v Arsenal - sinu ideaalne võimalus, paku ise tulemus ning ükskõik muu ning mina võidan taas.

Mäng2: Leeds United v Bolton Wanderers - minu pakkumine on, et Leeds võidab.

Mäng3: Manchester United v Everton - minu pakkumine on, et Manchester võidab.

Eks vali siis ise nüüd oma mäng.

13
31.08.01, 21:38
Kuna nüüd on teada,et Sa Hollandisse ei tule,siis oleks tore kui saaksin sinult selle Jäägermeistri enne esmaspäeva kätte.ISE LUBASID;ET HOLLANDISSE OSTAD MULLE SELLE ÄRA.(ja see oń sinu probleem,et sa kaasa ei tule).Tegelt on mul rahaga päris hapu ja see Jääger oleks suurest abiks,siis ei pea ise kangemat kaasa ostma.Loodan,et pead sõna ja ostad selle mulle ära.

Sen
01.09.01, 00:28
Orginally posted by kolmteist

Kuna nüüd on teada,et Sa Hollandisse ei tule,siis oleks tore kui saaksin sinult selle Jäägermeistri enne esmaspäeva kätte.ISE LUBASID;ET HOLLANDISSE OSTAD MULLE SELLE ÄRA.(ja see oń sinu probleem,et sa kaasa ei tule).Tegelt on mul rahaga päris hapu ja see Jääger oleks suurest abiks,siis ei pea ise kangemat kaasa ostma.Loodan,et pead sõna ja ostad selle mulle ära.

ei ole probleem 13 ja loodan et meie kihlveod jätkuvad!

Pakuks välja järgmise, et Fulham VÕIDAB Arsenali! panused samad, tingimused samad!

PS! ei ole teada, et ei tule! Kahju tõesti, et kuus 2 päeva pean tööl olema ja need jutuvad just neile päevadele aga kõik on veel võimalik(lennuk sõidab veel ka!)

Kosk
26.05.03, 20:45
Senaator, ega sa viimasel ajal mingeid naljakaid kihlvedusid pole teinud juhuslikult?

Martin
26.05.03, 22:38
Minu arvates kaotas Senaator umbes 5 kasti õllet või nii. Isegi Kosk peaks mäletama, sest kihlvedu oli selle peale, et Fulham lõpetab esinelikus ning samal ajal sõitsime mingi trammi või trolliga kuhugi vee äärde.

Ehk kellelgi veel meenub. Ma enam täpselt ei mäleta, kuid Senaator vedas igatahes seal kõigiga kihla - ja loomulikult kaotas (nüüdseks) :D