PDA

View Full Version : Flora- Eesti meister!!!

Kosk
01.10.01, 02:08
Ise arvan, et eelseisval mängul (Flora-Levadia), selgub, kas Flora tuleb meistriks või ei. Tegelikult ei tohiks ju kahtlust olla, sest tabeliseis räägib enda eest.
Teema sai algatatud hoopis selle mõttega, et olen tähele pannud foorumikülastajate seas indiviide, kes on Flora vastu. Tahaks nagu nende arvamust kuulda.

willane
01.10.01, 10:19
ilmselt Flora tuleb meistriks. rabelemiseks läheb teiste medalite pärast.
tegelikult on kõige huvitavam seis hoopis esiliigas, kus tabel on ikka päris tihe. kui Tervis välja jätta, siis on kõik väga võrdsed. Nii Levadia kui Valga eelis on muidugi see, et nad saavad kasutada igas mängus 3 kõrgliiga mängijat (vastavalt Levadia Maardust ja Florast). kuna ML meeskond võib duublist kasutada kuni 5 mängijat igas mängus, siis on Flora osad mehed kohe Valga kirja pannud. nii saab ka Valga tugevam (näiteks Lindpere, Saharov). Levadial on Pärnus kirjas Kotenko, Leitan, Mitt, Ratnikov - need mängivad ju ka Maardu eest.

eston maravilha
01.10.01, 11:47
mina arvan nii..

kui flora täna võidab siis tulevad nad meistriks aga kui ei võida siis tulevad meistrks vineerkombinaadi vaprad töölis-sportlased.

MRH
01.10.01, 13:18
Levadia purustab selle jubeduse mil nimeks Flora ning tuleb ka lõpuks meistriks.

Nii ma vähemalt loodan :D Tegelikult peaks Pohlaku maffia juba võitnud olema.:mupet:

apunkto
01.10.01, 15:57
mulle flora eriti ei meeldi. Samas ei meeldi eriti ka levadia, kuigi on väike sümpaatia meeste vastu, kes teevad ead mängu aga koondise ukseld jäävad suletuks. Flora arvatavasti võidab nii selle mängu kui ka tiitli. Tegellt oleks nõurmaalne kui TVMK. Vahelduse mõttes. Transas on suht venelased, seega ei sümatiseeri see võistkond eriti. Mul suht poohui kuna keegi sellest meistriliiga kambast niikuinii eurosarjades mitte kottigi ära ei tee. Tulevik on tume. Ka Viljandi oma.

Kosk
01.10.01, 16:31
Kes vähegi Florale pöialt hoiavad, tulgu täna siis kindlalt Lillekülla triumfi vaatama.
Mida rohkem kaasaelajaid on, seda kodusemalt Flora tunneb ennast.
Lõppseis võiks näiteks 2:1 jääda.

chilli_bo
01.10.01, 16:41
Kule hr. Mitmekylgselt Ebanormaalne Kosk, ole normaalne ning ara toeta Florat - nad on ju niiiii sitad!

Ennustus: Flora kaotab 1:2:õnnelik:

Kosk
01.10.01, 16:57
Orginally posted by chilli_bo

Kule hr. Mitmekylgselt Ebanormaalne Kosk, ole normaalne ning ara toeta Florat - nad on ju niiiii sitad!

Võibolla sellepärast olengi mitmekülgselt ebanormaalne, et Florat toetan.

Ja sina- chilli_bo-yo-caater-skuuter-tuuker ole siis levadia vänn edasi

13
01.10.01, 17:20

Kuule staka boo veame kihla,et Flora võidab.
Liitri Jäägermeistri peale näiteks ,kui sobib anna siin samas teada kuni kella 18.oo.

Repserto LuaLua
01.10.01, 17:43
kolmteist, olen käsi.
kui flora võidab, ostan mina liitri.
kui levadia võidab, ostad sina.
kui viik, siis ostad sina mulle ühe õlle ning mina sulle ühe õlle.

deal?

Orginally posted by kolmteist

Kuule staka boo veame kihla,et Flora võidab.
Liitri Jäägermeistri peale näiteks ,kui sobib anna siin samas teada kuni kella 18.oo.

13
01.10.01, 17:46
nõus Lua ,aga nüüd aitab staka booga ma kihla ei vea.Aitab sellest,et Luaga vean.Krt ma olen ikka õnnelik mees küll.Sen on liitri sees ,seni sõber 0,5 liitrit ja Lua õhtul samuti terv liiter.

Juhhuuu....

Kosk
01.10.01, 18:11
Nii-nii, õhtul läheb vist üht või teist pidi ikka joomaks ära.
GO-FLORA, GO-FLORA, GO-GO-GO (inspiratsiooni sain legendaarsest laulust: GO-EESTI, GO-EESTI, GO-GO-GO, mis esmaesitlusel oli Eesti-Küpros noortemängul).

chilli_bo
01.10.01, 19:21

Miks, sa vanakrt, mind levadia fänniks sõimad? Ära mind niimoodi küll sõimama tule! Ainus vähegi sümpaatne klubi Eestis on TVMK, aga samas on neil ikka sellised idikatest fännid et paha hakkab...

Mis kihlvettu puudub, siis tjah jäin natsa hiljaks oma netikülastusega, aga mõni teine kord.:doh:

Wingback
01.10.01, 23:34
:D Olen päris veendunud selles, kuigi on võimalus et ka midagi pe..se läheb. Ise loodan küll et Flora tuleks meistriks.
:doh: Kahju, et Flora on venelaste peale minema hakanud, kuigi peab tunnistama, et Kulik näiteks küll on tõhus olnud. Aga siiski venelaste ostmisest võiks eemale hoida edaspidi. Flora on eestlastele ikka - minu tahtmine oleks nii.

Kosk
02.10.01, 01:41
Nonii, enam pole kahtlustki, kes Eesti meitrivõistlused see aasta kinni paneb.
Flora mängis ilusa partii ja Kulik näitas taas talenti. Hea mäng oli.

Maarek
02.10.01, 14:21
Jah, Kulik on päris hea.

Kuigi tegelt pole vist veel tiitel kindlustatud, kuna vaja veel mingi 4 punni noppida. Millegipärast aga ei näe põhjust miks neid punne ei peaks saama

Orginally posted by Kosk

See oli hea

gaskoff
02.10.01, 16:39
Tegelt võiks isegi õnnelik olla - Flora on ju nö. eestlaste klubi. Või kuidas?
Praegu on Flora põhikooseisus 4 venkut - 36,36% kogu meeskonnast. Krt küll, Flora ainus eelis Levadia ja teiste vene klubide ees oligi minu silmis see, et seal olid eestlased. Kui nüüd veel mõni koondise mees maha müüakse ja mõni noor venelane juurde ostetakse, siis hakkan mina jälle Lootuse pooldajaks.

Jyrka
02.10.01, 17:12
ma sain jalle 3 venkut ehk 27.272727%

eston maravilha
02.10.01, 17:52
mis te seletate et flora peab olema aint mingi eesti ülemrassi klubi.

jalgpall on tiimimäng ja tuleb ühendada mõlema rahvuse head omadused. eestlastel on selleks südikus mis vajalik kaitsele orienteeritud mängjatele. samas kui venelased on jälle hea tehnikaga ning see tuleb jälle kasuks ründamisel.

ja üldse mis te virisete flora fännid kindlustasite ju põhimõtteliselt meistritiitli.

Lincoln
02.10.01, 22:50
mina arvan et flora on endale meistritiitli taganud sest neil on vaja veel 4 punkti ja siis on asi päris kindel
jürgen

-Loom-
03.10.01, 09:54
weeeeee are the champions :-)))))))

Kosk
03.10.01, 10:45
Orginally posted by Chobram

weeeeee are the champions :-)))))))

Skungid ei tule enam kunagi meistriks. Flora aga küll.

pastakanovic
03.10.01, 11:44
Orginally posted by gaskoff

Tegelt võiks isegi õnnelik olla - Flora on ju nö. eestlaste klubi. Või kuidas?
Praegu on Flora põhikooseisus 4 venkut - 36,36% kogu meeskonnast. Krt küll, Flora ainus eelis Levadia ja teiste vene klubide ees oligi minu silmis see, et seal olid eestlased. Kui nüüd veel mõni koondise mees maha müüakse ja mõni noor venelane juurde ostetakse, siis hakkan mina jälle Lootuse pooldajaks.

Kuule, kammoon mees, Kuressaare ju puha eesti klubi.

Wuppi
03.10.01, 11:56
Ma ei tea kuidas seda nüüd öelda aga Flora võidab igal juhul; 1. Kuressaaret võidab kodus 100% 2. ja hooaja viimases mängus ka võõrsil Kohtla-Järve Lootust ja ülejäänusid kas võidab või tuleb viik. Ja Flora ei ole venelaste klubi, sest need kes seal on ilma kodakontsuseta ei tee veel neid venelasteks, nad on lihtsalt rahvusetud.

gaskoff
03.10.01, 12:12
Orginally posted by heikireb
Ja Flora ei ole venelaste klubi, sest need kes seal on ilma kodakontsuseta ei tee veel neid venelasteks, nad on lihtsalt rahvusetud.

Flora ei olegi VEEL venelaste klubi, kuid venelane on venelane hoolimata sellest, mis kodakondsusest ta on. Samamoodi nagu eestlane on eestlane. Vene ajal pidasime me ka ennast eestlasteks, mitte nõukoguliitlasteks.

Mul ei ole midagi venelaste vastu, kuid eestlased meeldivad mulle rohkem. Üldjuhul.

Ramm
03.10.01, 12:41
Peab leppima et fc flora on meister kuid ikkagist levadia on parem kui fc flora.See hooaeg ei ole muidugi kõige paremini läinud.:viha:

Kosk
03.10.01, 19:13
Orginally posted by Ramm

Peab leppima et fc flora on meister kuid ikkagist levadia on parem kui fc flora.See hooaeg ei ole muidugi kõige paremini läinud.:viha:

Kuule mees, kust august see Levadia parem on?
1. Flora on tabelis ikka kõvasti ees ja juba meistritiitli kindlusanud.
2. Omavahelised mängud on KÕIK Flora kasuks.
Nii et, kulla mees, palun põhjenda öeldut.

Lincoln
04.10.01, 00:09
venelaste klubisid on eestis juba ammust ajast palju
hea kui on mõned sellised põlised eesti klubid nagu emmaste elva kuressaare jne kuigi kas kuressaares mingi hooaeg grusiin ei mänginud
jürgen

Miq
04.10.01, 01:17
Orginally posted by Ramm

Sa oled samasugune vend, nagu viimasel mängul paar "vana kooli" Levadia toetajat, kes kogu mängu jahusid, et Levadia on järgmisel 4 aastal Eesti meister ja Flora võidab tänavu vaid tänu sellele, et Pohlak on kohtunikud ära ostnud jna. Idioodid ütlen ma!

MRH
05.10.01, 11:47
Asjatundjad. Millal te esimest korda Kadriorus käisite, mingi eelmine aasta niikuinii.

Darren
05.10.01, 13:17
Orginally posted by heikireb

Ja Flora ei ole venelaste klubi, sest need kes seal on ilma kodakontsuseta ei tee veel neid venelasteks, nad on lihtsalt rahvusetud.

Minuarust ei tee kodakondsuse puudumine küll kedagi RAHVUSETUKS, pigem siiski KODAKONDSUSETUKS.

Miq
05.10.01, 15:35
Orginally posted by MRH

Asjatundjad. Millal te esimest korda Kadriorus käisite, mingi eelmine aasta niikuinii.
Vastan enda ja Koski ja Aifo eest ka - sel aastal, viimasel Levadia-Flora mängul. Ja üldse, mis see siia puutub?

Jyrka
05.10.01, 16:38
ma kaisin kunagi ammu eesti-austria mangul

Miq
05.10.01, 16:53
Orginally posted by Miq

Orginally posted by MRH

Vastan enda ja Koski ja Aifo eest ka - sel aastal, viimasel Levadia-Flora mängul. Ja üldse, mis see siia puutub?

Kuradi kurat. Vot nii juhtub, kui ei viitsi korralikult asja läbi lugeda - ma lugesin enne, et "millal te viimati Kadriorus käisite". Nii et vabandused Koski ja Aifo ees ka. Esimest orda oli vist tegelikult mingi kergejõustikujura kunagi varajases nooruse, vutti vaatasin esimest korda Rootsi mängu.

Jyrka
05.10.01, 17:15
ma motlesin kaa et nii oinad te kaa pole

Kosk
06.10.01, 10:44
Vedas sul, Miq, et sa ikka oma tobeda vea ära parandasid, sest ma juba mõtlesin sind veidi sõimama hakata. Vabandused vastu võetud.

MRH
08.10.01, 14:00
Siis on kohe näha kellel on õigus paukuda.:deemon:

Lincoln
08.10.01, 23:49
[quote]Orginally posted by MRH

Siis on kohe näha kellel on õigus paukuda.:deemon: [/quote

kas see on õlle süü või mis aga mina su viimasest postitusest aru ei saanud
lincoln]

ROOTSI KUNN
09.10.01, 11:41
Proovin asja veel ei oska TERVITUSI ROOTSI KUNNILT

VARSTI VÕTAN KÕVASTI SÕNA

AHHOI

gaskoff
09.10.01, 17:01
Orginally posted by ROOTSI KUNN

Proovin asja veel ei oska TERVITUSI ROOTSI KUNNILT

VARSTI VÕTAN KÕVASTI SÕNA

AHHOI

eks me jää kõik ootama :)

MRH
12.10.01, 15:52
Lincoln: See tähendab, et kui sa eelmine aasta esmakordselt Kadriourus käisid, hoia suu kinni :D

Ott
12.10.01, 16:18
Tulen esimest korda sellele teemle ja näen siin mingisugust mõtetut vaidlemist. Teema on FLORA - EESTI MEISTER ja jutt võiks ikka selle ümber käija. Okey, minu arvamus:) - Flora võidab homme suurelt Kuressaare ja tuleb kindlalt Eesti meistriks.:õnnelik:

willane
13.10.01, 23:37
Orginally posted by Ott

Tulen esimest korda sellele teemle ja näen siin mingisugust mõtetut vaidlemist. Teema on FLORA - EESTI MEISTER ja jutt võiks ikka selle ümber käija. Okey, minu arvamus:) - Flora võidab homme suurelt Kuressaare ja tuleb kindlalt Eesti meistriks.:õnnelik:
4-0 ja kõik sai selgeks. Flora 58, TVMK 49.

Pätu
14.10.01, 01:16
TVMK ja Veladia väravad olid ikka päris head aga ma ei saanud aru kas ETVl ja TV3 on eraldi kaamermehed platsis , sest ETV pilt ei näidanud kuidas Levadia pall väravasse jõudis aga TV3 oli terve vastaste pool pildis.... võiks nagu üks kaamermees olla ja siis teised kanalid sama pilti kasutada

Jyrka
14.10.01, 01:43
odavam peaks siiski oma mehe saatmine olema...

willane
17.10.01, 11:55
neid kaameraid oli seal veelgi rohkem. nii Levadia kui TVMK võtavad oma mängud lindile.

Pätu
17.10.01, 16:01
siis võiks ju kodumeeskond anda telekanalitele pilti et kõik ikka ühesugune oleks aga võiks ju nii teha , et mingi kanal ostab õigused ära ja kui teised kanalid tahavad pilti siis ostku pilt

Miq
18.10.01, 08:59
Orginally posted by eestieest

siis võiks ju kodumeeskond anda telekanalitele pilti et kõik ikka ühesugune oleks aga võiks ju nii teha , et mingi kanal ostab õigused ära ja kui teised kanalid tahavad pilti siis ostku pilt

1. Eesti Meistriliiga ükski kodumeskond ise pilti ei tooda.
2. Milleks peavad pildid ühesugused olema?
Vot see pildiostmise idee on päris geniaalne, ainuke viga on selles, et ükski telekanal pole sellisest asjast huvitatud.

Pätu
18.10.01, 21:36
mingisuguseid mõtetuid alasi nagu võrkpall ja korvpall kantakse üle aga jalgpalli siis ei või kanda vä... ETV hakake pihta

aga miks siin foorumis tahavad kõik kõigele põhjendust kuigi pool enda jutust on ka põhjendamata... mingid teadusinimesed siin

willane
19.10.01, 12:09
"Pean Levadiat FC Flora järel Eesti liiga tugevuselt teiseks meeskonnaks. TVMK-l õnnestusid mõned mängud meie vastu paremini vaid asjaolude nende jaoks soodsa kokkulangemise tõttu,” lausus Pohlak.
??? ei saa aru. 0-1 kaotuses oli puudu vaid Kristal. TVMK on hetkel teine, kuigi just Flora mängus anti Ussoltsevile punane ja meeskond pidi 4 mängu ilma temata hakkama saama. VV Andrejev on aga juba 38 ning igapäevastes treeningutes ei osale. lisaks anti Tuleviku vastu jälle Ussoltsevile punane, mis tähendas jälle 2 mängu vahele. Hoolimata sellistest "soodsatest kokkulangemistest" on aga TVMK teine, mitte Levadia.;)

Miq
19.10.01, 12:53
Orginally posted by eestieest

aga miks siin foorumis tahavad kõik kõigele põhjendust kuigi pool enda jutust on ka põhjendamata... mingid teadusinimesed siin

Ma kujutan ette, et eestieesti vihapurse oli suunatud minu küsimuse vastu "Miks peab pilt igal pool ühesugune olema?" Mõtle nüüd veidi, kas ei ole mitte parem vaadata väravat kahe erineva nurga alt kui 2 korda ühe nurga alt.
Põhjendamise kohta niipalju, et tüüpilise pubekana laksid sa lihtsalt mõtetuid fakte siia kirja, mõtlemata, miks see on hea või miks mitte. Lihtsalt tunned hetkel, et oh, hea mõtte, saadan ära. Vastupidiselt sinule on ka olemas inimesi, kes oskavad ja suudavad (või vähemalt üritavad) oma mõtteid ka põhjendada.

kojamees
19.10.01, 15:59
Kümme aastat on oma töö teinud vöi teistel tegematta jäetud.Uue Futi vanasöna.:oih:

ROOTSI KUNN
19.10.01, 17:27
Kolm lehekülge olete heietanud,päris lahe on lugeda. Arvamusi otsast otsani. Kes Toetab FCF-i ,kes Levadiat, kes TVMK-d jne. Nii se peabki olema. Aga üks asi meeldib kõigile see on jalgpall. (proosa)

kojamees
19.10.01, 19:12
Tahaks teada mida teised peale lihtsalt toetamise on teinud oma mansa heaks.:lahe:

Pätu
20.10.01, 00:22
Orginally posted by Miq

Ma kujutan ette, et eestieesti vihapurse oli suunatud minu küsimuse vastu "Miks peab pilt igal pool ühesugune olema?" Mõtle nüüd veidi, kas ei ole mitte parem vaadata väravat kahe erineva nurga alt kui 2 korda ühe nurga alt.
Põhjendamise kohta niipalju, et tüüpilise pubekana laksid sa lihtsalt mõtetuid fakte siia kirja, mõtlemata, miks see on hea või miks mitte. Lihtsalt tunned hetkel, et oh, hea mõtte, saadan ära. Vastupidiselt sinule on ka olemas inimesi, kes oskavad ja suudavad (või vähemalt üritavad) oma mõtteid ka põhjendada.
muide see "vihapurse" oli Kose kommentaari kohta mis ta tegi ühele Levadia fännile

Mõm17
20.10.01, 10:38
Olen väga rahul sellega, et Flora võitis. Selle meistritiitliga tagati ka järgmise hooaja meistritiitel. Käib Eestis asi ju 2 meistritiitlit järjest.:D :D

willane
20.10.01, 19:41
Orginally posted by Mõm17

Olen väga rahul sellega, et Flora võitis. Selle meistritiitliga tagati ka järgmise hooaja meistritiitel. Käib Eestis asi ju 2 meistritiitlit järjest.:D :D
nii ... võikski kokku leppida, et järgmise aasta meister on Flora ning toimuvad võistlused 2.kohale. oleks Pohlak rahul, saaksid kohtunikud rahulikult oma tööd teha ...
Venemaal pidavat sama Spartakiga olema, lihtsam on talle juba tiitel kätte anda, kui pidevalt süsteemi vastu võidelda.

Wuppi
20.10.01, 19:56
nii ... võikski kokku leppida, et järgmise aasta meister on Flora ning toimuvad võistlused 2.kohale. oleks Pohlak rahul, saaksid kohtunikud rahulikult oma tööd teha ...
Venemaal pidavat sama Spartakiga olema, lihtsam on talle juba tiitel kätte anda, kui pidevalt süsteemi vastu võidelda.

minul ei oleks midagi kui Flora võidaks ka järgmine aasta jne. aga see ei ole ikka normaalne, kui anda kohe tiitel ära, et sina oled võitja ja teised rabelegu siis paremate kohatade pärast. Las olla kõik nii nagu ta on, las jääda see saatuse hooleks, kes võidab ja kes mitte.

Nr.17
20.10.01, 20:24
Flora ruulib !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mõttetu post :oih: nii et palun taolisi vältida, selliseid saab ka jutukates jms öelda

kojamees
24.10.01, 15:51
lAUPÄEVAL KÖIK SEE MEES lILLEKÜLLA.:(

Kosk
24.10.01, 18:59
Mina olen kohal nagu 5 kopikat.
Loodan selliseid viikopkaseid on rohkem, kui eelmine mäng....

kojamees
26.10.01, 20:36
Kes seda rahakassat kinni hoiab siis-kas laiskus vöi üldine Pohhuism.:lahe: