320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora- Eesti meister!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Flora- Eesti meister!!!

    Ise arvan, et eelseisval mängul (Flora-Levadia), selgub, kas Flora tuleb meistriks või ei. Tegelikult ei tohiks ju kahtlust olla, sest tabeliseis räägib enda eest.
    Teema sai algatatud hoopis selle mõttega, et olen tähele pannud foorumikülastajate seas indiviide, kes on Flora vastu. Tahaks nagu nende arvamust kuulda.
    Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

    #2
    ilmselt Flora tuleb meistriks. rabelemiseks läheb teiste medalite pärast.
    tegelikult on kõige huvitavam seis hoopis esiliigas, kus tabel on ikka päris tihe. kui Tervis välja jätta, siis on kõik väga võrdsed. Nii Levadia kui Valga eelis on muidugi see, et nad saavad kasutada igas mängus 3 kõrgliiga mängijat (vastavalt Levadia Maardust ja Florast). kuna ML meeskond võib duublist kasutada kuni 5 mängijat igas mängus, siis on Flora osad mehed kohe Valga kirja pannud. nii saab ka Valga tugevam (näiteks Lindpere, Saharov). Levadial on Pärnus kirjas Kotenko, Leitan, Mitt, Ratnikov - need mängivad ju ka Maardu eest.

    Kommentaar


      #3
      mina arvan nii..

      kui flora täna võidab siis tulevad nad meistriks aga kui ei võida siis tulevad meistrks vineerkombinaadi vaprad töölis-sportlased.

      Kommentaar


        #4
        Levadia purustab selle jubeduse mil nimeks Flora ning tuleb ka lõpuks meistriks.

        Nii ma vähemalt loodan Tegelikult peaks Pohlaku maffia juba võitnud olema.
        i don\\\'t want cos i just get

        Kommentaar


          #5
          mulle flora eriti ei meeldi. Samas ei meeldi eriti ka levadia, kuigi on väike sümpaatia meeste vastu, kes teevad ead mängu aga koondise ukseld jäävad suletuks. Flora arvatavasti võidab nii selle mängu kui ka tiitli. Tegellt oleks nõurmaalne kui TVMK. Vahelduse mõttes. Transas on suht venelased, seega ei sümatiseeri see võistkond eriti. Mul suht poohui kuna keegi sellest meistriliiga kambast niikuinii eurosarjades mitte kottigi ära ei tee. Tulevik on tume. Ka Viljandi oma.
          Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

          Kommentaar


            #6
            Kes vähegi Florale pöialt hoiavad, tulgu täna siis kindlalt Lillekülla triumfi vaatama.
            Mida rohkem kaasaelajaid on, seda kodusemalt Flora tunneb ennast.
            Lõppseis võiks näiteks 2:1 jääda.
            Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

            Kommentaar


              #7
              Kule hr. Mitmekylgselt Ebanormaalne Kosk, ole normaalne ning ara toeta Florat - nad on ju niiiii sitad!

              Ennustus: Flora kaotab 1:2
              BE KIND TO QUEERS!

              Kommentaar


                #8
                Orginally posted by chilli_bo

                Kule hr. Mitmekylgselt Ebanormaalne Kosk, ole normaalne ning ara toeta Florat - nad on ju niiiii sitad!

                Ennustus: Flora kaotab 1:2

                Võibolla sellepärast olengi mitmekülgselt ebanormaalne, et Florat toetan.

                Ja sina- chilli_bo-yo-caater-skuuter-tuuker ole siis levadia vänn edasi
                Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                Kommentaar


                  #9
                  Orginally posted by chilli_bo

                  Kule hr. Mitmekylgselt Ebanormaalne Kosk, ole normaalne ning ara toeta Florat - nad on ju niiiii sitad!

                  Ennustus: Flora kaotab 1:2
                  Kuule staka boo veame kihla,et Flora võidab.
                  Liitri Jäägermeistri peale näiteks ,kui sobib anna siin samas teada kuni kella 18.oo.
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    #10
                    kolmteist, olen käsi.
                    kui flora võidab, ostan mina liitri.
                    kui levadia võidab, ostad sina.
                    kui viik, siis ostad sina mulle ühe õlle ning mina sulle ühe õlle.

                    deal?

                    Orginally posted by kolmteist

                    Orginally posted by chilli_bo

                    Kule hr. Mitmekylgselt Ebanormaalne Kosk, ole normaalne ning ara toeta Florat - nad on ju niiiii sitad!

                    Ennustus: Flora kaotab 1:2
                    Kuule staka boo veame kihla,et Flora võidab.
                    Liitri Jäägermeistri peale näiteks ,kui sobib anna siin samas teada kuni kella 18.oo.
                    Howay the lads!

                    Kommentaar


                      #11
                      Ok Lua!!!

                      nõus Lua ,aga nüüd aitab staka booga ma kihla ei vea.Aitab sellest,et Luaga vean.Krt ma olen ikka õnnelik mees küll.Sen on liitri sees ,seni sõber 0,5 liitrit ja Lua õhtul samuti terv liiter.

                      Juhhuuu....
                      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                      Kommentaar


                        #12
                        Nii-nii, õhtul läheb vist üht või teist pidi ikka joomaks ära.
                        GO-FLORA, GO-FLORA, GO-GO-GO (inspiratsiooni sain legendaarsest laulust: GO-EESTI, GO-EESTI, GO-GO-GO, mis esmaesitlusel oli Eesti-Küpros noortemängul).
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #13
                          Ja sina- chilli_bo-yo-caater-skuuter-tuuker ole siis levadia vänn edasi
                          Miks, sa vanakrt, mind levadia fänniks sõimad? Ära mind niimoodi küll sõimama tule! Ainus vähegi sümpaatne klubi Eestis on TVMK, aga samas on neil ikka sellised idikatest fännid et paha hakkab...

                          Mis kihlvettu puudub, siis tjah jäin natsa hiljaks oma netikülastusega, aga mõni teine kord.
                          BE KIND TO QUEERS!

                          Kommentaar


                            #14
                            Flora tuleb meistriks

                            Olen päris veendunud selles, kuigi on võimalus et ka midagi pe..se läheb. Ise loodan küll et Flora tuleks meistriks.
                            Kahju, et Flora on venelaste peale minema hakanud, kuigi peab tunnistama, et Kulik näiteks küll on tõhus olnud. Aga siiski venelaste ostmisest võiks eemale hoida edaspidi. Flora on eestlastele ikka - minu tahtmine oleks nii.

                            Kommentaar


                              #15
                              Nonii, enam pole kahtlustki, kes Eesti meitrivõistlused see aasta kinni paneb.
                              Flora mängis ilusa partii ja Kulik näitas taas talenti. Hea mäng oli.
                              Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X