320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Monk

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Monk

    Kui juba off-topicusse on pandud telesarjade teemasid üles, siis panen mina ka
    TV3 pealt käib laupäeva õhtul üks lahe sari, mille nimi on Monk.

    Kui keegi seda ei tea, siis on see politseisari, peategelaseks on endine mõrvarühma uurija Adrian Monk, kes on aga väga koomiline kuju: tal on tuhandeid foobiaid nagu pisikute kartus, ta kardab ka piima, nõelu, tuult, madusid jne.,jne. Ta ei talu silmaotsaski mingit segadust ega tolmu, kõik asjad peavad olema perfektses korras ja seisundis.

    Kirjutage siis, mida teie arvate sellest sarjast.
    Where were you in '62?

    #2
    Replying to Topic \'Monk\'

    heh olen isegi seda sarja vaadanud nii mõnelgi õhtul. peaks mainima, et päris pull sari ja võib soovitada kõigile keda väike nali ja detektiivitöö huvitab:P
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Monk\'

      Minugi melest on sari hea
      igasugu muud detektiivisarjad juba ammuilma ära tüüdanud ja Monk on neile väga hea vaheldus omalaadne koomiline detektiivisari laupäeva õhtul või pühapäeva hommikul on tõesti meeldiv elamus
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Monk\'

        Jah, Monk on tõesti tore sari. Jube tark vennike, peaaegu olematutest asjadest oskab mõrva ära lahendada

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Monk\'

          Originally posted by Epic
          Jube tark vennike, peaaegu olematutest asjadest oskab mõrva ära lahendada
          kui stsenaarium on ette kirjutatud, lahendaks mu kass ka kõik asjad ära.
          nimetatud seriaali vaatama pole juhtunud, no nii ääremärkusena.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Monk\'

            Üks parimaid sarju, mida TV3 üldse näitab. Kellaaeg on aga suht nõme, võiks siiski millagi prime-time´l olla.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Monk\'

              tahate krimkasid, siis vaadake parem \'mõrvad midsomeris\'. veel parem, lugege uuesti conan doyle\'i. elementaarne.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Monk\'

                Jah, nõustun teiega, igati tore sari. Ise olen keskpäraselt suur krimkade huviline, eriti meeldivad mulle inglaste tehtud sarjad, \"Mõrvad Midsomeris\" on üks hetke suurimaid lemmikuid. Ainult nende huumorisarjad olid veel meelepärasemad, \"MP-i lendav tsirkus\", \"Fawlty Towers\", \"Musträstik\" ka(miks küll seda ei korratud ?).
                Vaid üks sari suutis neid kõiki ületada - \"OZ\".
                sigpic

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Monk\'

                  super sari no more comments

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Monk\'

                    Parim sari mida tean.Kõige naljakamad on muidugi monki foobiad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Monk\'

                      huumori austajatel tasuks tõesti vaadata \"monty pythonit\"(ainult kust??) kriminaalidel neidsamuseid \"mõrvu midsomeris\" aga \"monk\" on need kaks liiki ristanud ja tulemus on lahe ajaviide
                      Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Monk\'

                        jah ise vaatan kah ikka päris pull sari on. Viimane osa mis sel Laupäeval oli oli jumala tegija
                        izerman@hotmail.com

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Monk\'

                          Ma ei ütle muud, kui et MINU LEMMIK SARI, täiega tegija sari

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Monk\'

                            Ise olen teist ka jälginud, täitsa huvitav. Eriti see, kui ta mingi jooksu protokolle taga ajas, seal kõigiga kätles ning viimane oli neeger. Kui ta siis salvrätti küsis, et käsi pühkida...
                            Kurat seda teab, äkki on hoopis jumal.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Monk\'

                              Ta küsib seda peale iga inimese kätlemist, niiet rassismi seal ei olnud
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar

                              Working...
                              X