320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.crime.ee

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    www.crime.ee

    kas keegi seda ka mängib?ma kunagi mängisin umbes paar tundi päevas, siis lõpetasin ära, sest muutus igavax...nyyd tegin endale uue kasutajanime ja mängin kuskil pool tundi päevas

    #2
    Replying to Topic \'www.crime.ee\'

    Mõttetu mäng. Ajaraiskamine. Suhteliselt igav kah pealekauba. Olen proovinud ja ei läinud peale. Midagi taolist on ka businesia.com(.ee) embkumb. Vähemalt rohkem võimalusi ja huvitavam. Sealne idee on tekitada endale firma ning kasumit toota. Saab kasutada ka maffia abi ning igasuguseid muid huvitavaid lisafunktsioone.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'www.crime.ee\'

      jah, kuskilt Eesti pealt näitas ka seda kraimi värki ja selle autorit, no see mäng ilmselt pakub erutuselaadi asjandust just värskelt koolipinki istunud positele, tõsistele poistele ei paku see mäng pinget ka 200 meetri pealt mitte.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'www.crime.ee\'

        Kunagi koolis arvutidisaini tunnis regasin ennast sinna igavusest ning peale kümmet minutit viskas kopa ette. Aga väiksemate laste seas on see vist jah suht populaarne.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'www.crime.ee\'

          muidex see businesia on yhe mu tuttava tehtud ...aga ise ma seda ei mängi

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'www.crime.ee\'

            Originally posted by zidane_5


            kas keegi seda ka mängib?ma kunagi mängisin umbes paar tundi päevas, siis lõpetasin ära, sest muutus igavax...nyyd tegin endale uue kasutajanime ja mängin kuskil pool tundi päevas
            Originally posted by zidane_5

            muidex see businesia on yhe mu tuttava tehtud ...aga ise ma seda ei mängi

            Eee...
            Mul on liiv ja sul on savi.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'www.crime.ee\'

              Ise olen kah seda crime pelanud alguses oli veits huvitav kuid hiljem tüütas ära Businesia pidi jah veits huvitavam olema kuigi ise pelanud ja vist ei hakka ka
              Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
              When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


              Koss on lahe

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'www.crime.ee\'

                nagu ka enamus siin teemas, nii arvan ka mina, et tegu pole just kõige parema mänguga, üle 20ne minuti küll seda pelada ei suutnud.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'www.crime.ee\'

                  Aga mulle meeldib mäng Pimp Manager.

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'www.crime.ee\'

                    Kuulsin, nägin telekast, ei tõmband mängima.
                    Diagnoos: crap.

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'www.crime.ee\'

                      eks ta ole jah yks parajalt igav mäng, a businesiaga ta nyyd kyll sarnane pole

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'www.crime.ee\'

                        Ise olen aind 12 ja mind see mäng ültse ei tõmba.Mingi mõttetu clikkimine aind...
                        jalgpallihaigla liige nr 170

                        Kommentaar

                        Working...
                        X