PDA

View Full Version : portugal vs. EESTI

aiFo
01.10.01, 14:46
nonihh!

v6tan siis jälle selle tänamatu teema yles.

niisiis:

KUS austet' soccernetlased kavatsevad end mängu käiguga kursis hoida?

ise mainiks poole s6naga ära, et tartus pole vist m6tet uuesti jalgratast leiutama hakata, seega kogunekski traditsioone järgides manhattanisse ning siis vaatab, mis juhtuma hakkab...

on ehk kellelgi vastuväiteid?

pRmt!

aiFo. loodab-et-need-j6mmud-kossuvännid-kes-hollandimängu-ajal-eesti-yle-irvitasid-leiavad-endale-muud-huvitavat-tegemist

Kosk
01.10.01, 15:32
Võibolla sõidan neljapäeval pealinnast Tartusse, eks siis paistab, kus mängu jälgida.
Kui aga peaks jääma pealinna, siis tõenäöliselt George Browne`s.

Aff
01.10.01, 16:49
Tartus võiks ju zumis vaadata, on küll pisike koht, aga telekas on suur ja muidu ka mõnus. Peaks siis ainult mitu lauda kinni panema, et ikka kindlalt löögile pääseks. Manhattanis pole ise vutti vaatamas käind, ons seal ok? Lauad peaks sealgi vast reserveerima.

Kosk
01.10.01, 16:54
Palju zumis õllts maksab? Sama küsimus ka Manhattani kohta.

chilli_bo
01.10.01, 19:27
zumis on vast kõige mõttekam, sest see asub erinevalt manhattanist ikkagi päris kesklinnas.
peale selle, läheb mul raekoja platsi juurest kohe buss ka koju nii et zum on vist ikka mõtekam...:lahe:

apunkto
01.10.01, 20:01
mina, gaskoff, raud ja jorgan ka vast kusagile tartu manu vaatama läheme, manhattan on nagu silmapiiril aga eks enamus otsustab.

kyps
01.10.01, 21:34
No kurask, Manhattan on ikka kah tõsiselt kaugel sellest kesklinnast. Chilli-Bö, selline küsimus, et kuhu sa selle bussiga sõidad, kas Riiamäele?

Manhattanis oli eelmine kord miski soodustus, et ostes 3 saad 4.-nda tasuta. No ja alati on võimalus ka teha pisut OPK-d ehk siis oma pudel kaasas.

Kõike paremat ja eks siis laupäeval näeme, joome ja kui jalgpalli jumal Püha-Critoniaanus annab eks siis ka võidame.

gaskoff
01.10.01, 21:43
Eelmine kord oli Mannis suht norm, kui poleks neid va kossufänne olnud. Igatahes OPK möllas nii, mis hirmus, kuigi olime otse leti ees. Mina pooldaks Manhattanit, kuid mul pole mõne uue koha vastu ka midagi.

PS chilli_bo, mis buss? Peale mängu tuleb ikke miskit möllu teha ja kuskil õltsi juua!

ishmael
02.10.01, 16:08
:viha: TRA KÜLL MILLAL SEE POOM TERVEKS SAAB??

Teine asi. Peaks uurima kas Püssirohus seda ei näidata?? Ikkagi Punane oleks liitrises kannus teemajook, sest muidu seda masendust ei uputa!

greenday
02.10.01, 18:28
Otsustage juba ära, kuhu Tartus minnakse. Tahan ka tulla. Zumzum?

--õpside seminari leading goalscorer.

chilli_bo
02.10.01, 19:09
pohhui ma ei viitsi enam tullagi

vaatan parem tallinnas

eston maravilha
03.10.01, 20:50
kuidagi läheb teemasse

kuna kõik 51,000 piletit mängule oli ära müüdud kuid nõudlus oli veel suurem viidi mäng lissaboni sportingu staadionilt üle benfica 80,000 inimest mahutavale staadionile. lahe
uudis by eestieest

eks siis laupäev näeb kuidas mõne nõrgema närvisüsteemiga mängjad end täis roojavad

raido
03.10.01, 20:55
Aga kes siis mängu Portugalis vaatab (eestlastest)?

kojamees
03.10.01, 21:23
:kaval:

Lincoln
04.10.01, 00:11
mingi 70 inimest pidi minema

kojamees
04.10.01, 10:42
kohvik "coffik" Tallinn Suur-Karja 18 teeb mängu vaatamise eriliselt mönusaks ,kuna on üsna paljusid erinevaid vöimalusi vöita preemiaid.LOOMULIKULT johtuvalt meie koondise mängust.
PREEMIAD:A.Le.Coq & Saaremaa
EESTI VÄRAV:kaks preemia toodet tasuta
EESTI NURGALÖÖK:ÜKS PREEMIATOODE ½HINNAGA.
EESTI PENALT:ÜKS PREEMIA TOODE TASUTA
VASTASTE kollane kaart ja meie pealelöök:½ hinnaga.Lisaks igasugu muid variante.Reklaamid on üleval "coffik"us ÄÄRMISEL hädakorral inff tel:6418501

Kosk
04.10.01, 11:50
Kuule Koja, räägi, kui suur seal telekas on ja kui palju seal üldse ruumi on? Äkki peaks siis hoopis Browns`i asemel valima selle sinu koha.
Rootsi Kunn pidi vist Brownes`isse mingid reserveeringud tegema ja uurima õlle kohta. Aga eks see veel paistab, veidi on veel aega.

Kosk
04.10.01, 12:43
Helistas mulle just Rootsi Kunn ja rääkis asjast. Asjalood on nüüd nii, et vaatamine toimub siiski harju tänaval, seal, kus juba harjutud vaatama.
Keda aga meelitavad Kojamehe pakutud soodustused, siis võivad vabalt sinna minna.

Tembu
04.10.01, 12:56
Ou,raffas,kas Tallinnas vahitakse Soome või Inglise mängu?Kus on kõige ökonoomsem kalja rüübata??

Abi oleks teretulnud

Aff
04.10.01, 13:05
Aeg oleks siis juba üksmeelele jõuda, kus Tartus vaatamine toimub. Kui tulejaid oleks palju(mida ma loodan), siis peaks vist ikka Manhattanisse minema. Nii et kõik tartlased, laupäeval diivanilt püsti ja Manhattanisse kaasa elama!! :segadus: :kop:

apunkto
04.10.01, 19:41
manhattan it iis.

Lincoln
04.10.01, 23:49
Orginally posted by tremboni

Ou,raffas,kas Tallinnas vahitakse Soome või Inglise mängu?Kus on kõige ökonoomsem kalja rüübata??

Abi oleks teretulnud
kõige odavam on OÕK ehk oma õlu kaasa
jürgen eks ikka mängu vaadatakse

Tembu
05.10.01, 09:22
Põhimõtteliselt on Nimeta´s enamus kohti kinni pandud.Ise reserveerisin 6laua,otse teleka vastas,diivanil...Nice?!Võin sinna mõne hea inimese võtta,kui kuidagi teisiti ei saa...Aga ainult sinisärgis!!!

kojamees
05.10.01, 10:27
kaks tundi enne mängu on öllele häppikas.Kordus näitamise ajal sama.Projektorist tuleb pilt seina pääle.Kella üheksast õhtul on kangele kärakale häppikas.Lisaks mängu aegsed "PREEmiad" mis sõltuvad meie koondisest ja nende etteastest.

Tembu
05.10.01, 10:55
kus on happykad?Nimetas?Või Coffikus?

Martin
05.10.01, 14:52
Sorry. Minu juures Inglismaa ja Soome mängu vaadata siiski ei saa.

Vabandan veelkord.

13
05.10.01, 14:56
Orginally posted by Martin

Sorry. Minu juures Inglismaa ja Soome mängu vaadata siiski ei saa.

Vabandan veelkord.
Kurjad vanemad?Kuri naine?

kojamees
05.10.01, 16:06
"COFFIKU"US ikka "coffikust räägin ma.

Tembu
05.10.01, 16:19
Coffikus ikka ruumi on?Mingi lauakese võiks ju enda valdusesse võtta...Anna teada

13
05.10.01, 16:20
Orginally posted by kojamees

"COFFIKU"US ikka "coffikust räägin ma.
Kle koja!!!Eesti võidab 5:0 ja kõik väravad lüüakse penaltist.Seega läheb COFFIK pankroti.

Kosk
05.10.01, 22:52
Nii topsid, homme siis eliit koguneb Harju tänaval- George Browne`s on see koht, kus on reserveeritud umbes pool saali (tänu Rootsi Kunnile, kes mulle siin ennist helistas).
Reserveering peaks olema tehtud vist kella 17.00ks.
On ka Happy Hour, juhul, kui tuleb VÄHEMALT 30 õllejanus ja hullunud jalgpallifänni (SINISTES särkides loomulikult, kes aru ei saanud- KOONDISE särkides). Ja kui peaks juhtuma nii, et mingid lakutud pedenäod lähevad kuhugi mujale ja ÕIGED mehed õlut poole hinnaga(st. 25.-/2 õlut) ei saa, siis...........ma tõesti ei tea- inimesed muutuvad VÄGA kurjaks.

Pangem siis kõik prioriteedid paika. Minul on näiteks koondise mänguga samal ajal kuskil rõvedas kohas, kus mängitakse rõvedat muusikat (Dekoltee oli vist see koht) kooli juubel. Kes mind vähegi teavad, teavad ka kuhu mina ilmun.
Aitab, rohkem ei viitsi kirjutada.
Homseni siis.

aiFo
08.10.01, 13:52
Orginally posted by Kosk

Nii topsid, homme siis eliit koguneb Harju tänaval- George Browne`s on see koht, kus on reserveeritud umbes pool saali)

njaaa... kuulsin s6ltumatutest kanaleist, et "minu vutifännidest s6brad" :) olid brownes'is k6vasti myrtsu teinud... tubli!

tartus toimus asi vähe väiksemates mastaapides, kuid midagi siiski toimus... hoolimata sellest, et miskid j6mmud yritasid vahepeal gaskoffiga teravat t6mmata, kulges yritus rahumeelselt ja ka s6bralikku lärmi oli tugevalt rohkem kui seni (vähemalt ma arvan nii)...

yks asi veel minu poolt mainida... edaspidi ilmselt hakkan mänge kuhu ise ei j6ua, RAUDSELT zumis jälgima, sest manhattan... eee... nojah, kes teab, saab aru...:)

gaskoff
08.10.01, 20:11
Oi kurat kus ma oleks andnud:), aga mängu oli vaja vaadata... Tegelt ei ole mõtet siukeste jõmmidega kakelda - ümber neid raiskasid ikka ei muuda.
Ok oli kuidas oli, aga tore oli. Zumm oli lahe ja õlugi polnud röövellikult kallis, kuid OPK pidi sellest hoolimata tegema. Kui ma õieti mäletan, siis jama nende jõmmidega hakkaski sellest, et neile mainitud tegevus ei meeldinud. No muidugi, neile ostab issi sitaks vinge bemmi ja annab õlleraha pealekauba, et nad siis ennast kuskil sodiks sõidaks. Aga vaesel gaskoffil sellist võimalust pole, eksju.
See selleks... igatahes oli väga tore öö, hoolimata sellest, et olek niimõnelgi väga raskeks läks. Igatahes ärksamad inimesed räägivad, et 4 koopas oli vahepeal siuke hetk, kus kogu 2 korrus p****d püsti magas. Üks mees, Raud nimelt, kadus kaheks tunniks peldikusse ja puhas õnn oli, et ta üldse sealt tulema sai.
Igal juhul suured tänud neiule, kelle juures me ööbisime.

PS. Enne äraminekut õnnestus meil nelja koopa ees kohata ka kodanik Vibut, tervisi talle.
Tervisi ka sellele tublile viiuldajale, kes meile selgeks tegi, et klaverit pole eluilmas võimalik häälde saada:).