320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Koondise Kirik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti Koondise Kirik

    Ok, suured jalka fännid, on aeg argentiinlasi järgi teha, ja hakata raha kõrvale panema.SEST ME VÕIKSIME EHITADA EESTI KOONDISELE KIRIKU!!! Kus ennem mängu käivad Eesti koondise mängjad läbi ja Jalgpallihaigla kõrgemad asunikud siis annaksid oma õnnistuse mängjatele, ja siis te näete kuidas Eesti jõuab MM-le EM-le ja nahkkera teab veel kuhu!!

    Nii et mõelge selle üle :P

    #2
    Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

    Jah, eks edu võti olegi ju teisi pidevalt järgi teha
    Tuletan sulle meelde, et usklikkus on Argentiinas kordades rohkem levinud, siinmail käib enamus kirikus vaid jõulude ajal, kui sedagi...

    Teemat siiski kinni veel ei pane
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

      nuu see peaks olema ikka jalgpalli usk, mitte kristus vms. Ntx meisterdame Mart Poomi kuju ja käime teda kummardamas. See on tõsine usu liik.ME OLEME JALGPALLI FANAATIKUD!!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

        Meie kirik on teadagi ,kus ja palvetamas käime seal üpris tihti ,kes rohkem ,kes vähem. Ja selle kiriku jaoks ei ole mul küll millestki kahju ,peaasi ,et ükskord valmis saaks.
        Ja ,miks mitte jälle avalikkuse tähelepanu Arenale juhtida ja näit: Jalgpallihaigla toetusfond luua ,kuhu siis soovijad saaksid ,kas või mingi sümboolse summa Arena ehituseks annetada.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

          Originally posted by ROOTSI KUNN


          Meie kirik on teadagi ,kus ja palvetamas käime seal üpris tihti ,kes rohkem ,kes vähem. Ja selle kiriku jaoks ei ole mul küll millestki kahju ,peaasi ,et ükskord valmis saaks.
          Ja ,miks mitte jälle avalikkuse tähelepanu Arenale juhtida ja näit: Jalgpallihaigla toetusfond luua ,kuhu siis soovijad saaksid ,kas või mingi sümboolse summa Arena ehituseks annetada.
          Teab Palju neid inimesi ikka oleks, kes annetaksid Arena valmimise heaks sümboolse summa Ise Palun igapäev Kannikut ja teisi tegelinskeid , et ükskord see Arena valmis saaks!!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

            aga kui kasvõi 100 krooni kokku saaks ega see palju aitaks.saaks mõne koha üle krohveerida ning seegi kukub mõne nädalaga maha.
            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

              Võibolla Peaks teist siin keegi poliitikuks akkama ja erakonna tegema \"Ühendus Eesti Jalgpalli eest\" Ja suudame võita valimised tallinnas, ja kõik raha kulutame Jalgpallile.
              Saaks nii Arena valmis ja mõne suurema väljaku veel
              PS: Mõnede väljakute all ma mõtlen kuhjaga suuri väljakuid ja me korraldame EM-i,
              Tulusidee!! Eks ole??

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                Pakk tikke - 0.50 EEK
                Liiter bensiini - 9.55 EEK

                Need i say more?

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                  1,5 aastata tagasi Horvaatias olles käisime koos Jimmy \"The Sota\" ja Ilusa Ivariga enne mängu kirikus mis asus meie hottelli kõrval ja palvetasime ,et Eesti võidaks.Nagu näha see eriti ei aidanud,kuigi viik oli ju ka hea tulemus.

                  Kirikus käiguga oli üks lahe asi veel - ilus suur kirik oli selline ja esimesed paar rida ei olnud mitte pingid nagu tavaliselt kirikus vaid toolid ritta seatud.Isusime siis ilusti sinna ,aga ma täpselt ei mäleta kas Jimmyl või Ivaril see igatahes esimesel korral ei õnnestunud.Lihtsalt tool ei pidanud sellele suurele raskusele vastu ja tooli jalg murdus.Igatahes teisel katsel sai poiss ilusti istuma
                  Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                    Originally posted by pastor


                    Võibolla Peaks teist siin keegi poliitikuks akkama ja erakonna tegema \"Ühendus Eesti Jalgpalli eest\" Ja suudame võita valimised tallinnas, ja kõik raha kulutame Jalgpallile.
                    Saaks nii Arena valmis ja mõne suurema väljaku veel
                    PS: Mõnede väljakute all ma mõtlen kuhjaga suuri väljakuid ja me korraldame EM-i,
                    Tulusidee!! Eks ole??
                    kui see ei ole huumor, siis kui vana Sa oled?

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                      No debiilsemat asja pole ammu kuulnud. Kohutav.

                      Ma olen ka nagu selle poolt, et ehitaks alustuseks staadioni valmis ja siis mõtleks muude asjade peale. Muude asjade hulka kirik kindlasti ei kuulu. Esiteks pole sel mõtet, sest eestlased on suhteliselt ateistlik rahvas. Aga kui kange soov on, siis võid ju minna rongkäigu raames Jaani kirikust näiteks läbi ja kui sellest vähe võid vabalt ka Kaarli kirkust läbi põigata.
                      Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                        kindlsti väga huvitav idee ja loodan et see saab teoks! kindlasti käiks seal päevas kümmneid kui mitte sadu inimesi kes palvetavad et eestil paremini läheks!

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                          mina palvetan kodus ja nagu selgus siis üks palve on täitunud-Eestikatel hakatakse õlut müüma
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                            Kusjuures kirik on minu arvates päris hea idee Kui endal jubedalt raha ja viitsimist oleks, teeks. Aga olen kindel, et Jumal palvetab niigi Eesti koondise eest. Surnud sõprade eest ju palvetab

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Eesti Koondise Kirik\'

                              Originally posted by Artur


                              Kusjuures kirik on minu arvates päris hea idee Kui endal jubedalt raha ja viitsimist oleks, teeks. Aga olen kindel, et Jumal palvetab niigi Eesti koondise eest. Surnud sõprade eest ju palvetab
                              See on yks igavesti huvitav idee \"Jumal palvetab\" ... kelle poole? Inimesed palvetavad jumala (jumalate) poole, aga kelle poole see jumal palvetab?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X